Kolika orgasmů je žena schopná

?

Otázka je jasná :)) dámy, kolik nejvíc orgasmů jste zažily "na jeden zátah"? Případně pánové, pokud máte přehled o orgasmech svých dam, povídejte ... díky a krásnou neděli všem :))
Krásnou nedelplnou krásneho sexu a orgasmu
Krásné ráno. Tak rekord je 13....*159*
Někdy zvládnem i jeden, ale není to pravidlo.
Tak to jsme na tom stejně :D
Myslím že jsme jednou napočítali cca 12 vyvrcholení , na pomoc bylo i Dildo a pomůcky . Hlavně osuska při mokrých orgasmech .
Ani jeden, a to jich bylo slíbeno minimálně deset*3**3**3*
Deset bez problému. Tobě bych je dopřál z fleku. Ono je někdy třeba znát tajné triky. Většina chlapu neví...
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No páni, dobrá dračice.....ale zaráží mě jedna věc, obvykle kvůli dobrému sexu jsou muži ochotni tolerovat téměř cokoli, proč teda je již konec této divoké pohádky
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sorry, ale spíš když je člověk držgrešle a nezaplatí si za soukromí 🤔🤷‍♂️
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo vodit si milenku domů je ta nejhorší možná varianta. Snad se z toho nekteří poučí když si to sem napsal.
někdy to tak není ani o penězích ,jako o tom jaká je partnerka,mám kámošku ta je sexem posedlá ale do hotelu,penzionu ani privátů jí nedostaneš,tam to je pro kurvy a ona má jenom ráda sex a orgáče*3**277*
A co, že se vrátila tak nečekaně?! Nevolali ji náhodou sousedi, že jste nezastavili vodu a přetejká vám vana...? *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč myslíš? :D Tenhle myšlenkový pochod mě upřímně zajímá :P
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Narážíš na to, že taková o chlapa ani nezavadí? Nebo jak tomu rozumět? A ne, popisky opravdu nečtu, když už, tak jen těch, se kterými si povídám. Ona ale i hloupá žena, o které píšeš, má dvě ruce, takže...
Dá se věřit.Já to též zažil.Jen tech let bylo 27.🤣-Ta nejlepší milenka a žena na světě.Orgasmů nepočítaně,mokrých.A chtela furt dal a pořád.Při dvaceti jsme přestali počítat.Na nic nikdy neřekla ne.Uměla ze světa erotiky uplně vše,dokonce skvěle vařila,pekla,cistotna jak lékárnice a skvělá matka.Když onanovala,tak i čtyři hodiny v kuse.Pri vicero orgasmech.Figura od pánaboha.Uměla neuvěřitelně svádět a ze mě udelala v mých 57 letech mrdboye.
Hurá, nejsem jediná...
Rozmazlená a náročná, a ne pro každého
My to nepočítáme ale je jich hodně při delším milování už mám jeden za druhým a můj se dokáže vystříkat taky několikrát po sobě.
Přítelkyně jich se mnou zvládla sest. Já dva
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rozumím, ale ono to dává smysl. Nikdy mě to nenapadlo počítat, až nedávno se to prostě sešlo a já počítat zkusila. A byl to trochu šok pro mě, tak mě zajímá, jak to mají jiné, jestli jen nejsem v obraze, nebo... a žena vážně jsem, pánové :D i když jako lhář si právě připadám skrz ta čísla.
Kolik?? Osobně jsem kamarádku udělal 10 x za hodinu....teď už se scházíme minimálně, ale pokaždé se aspoň 6x za tu hodinu udělá....je ji 41... Říkám ji, že je nymfomanka*24**15**15**31**31*
Ono je to hodně i o muži... když mužský přijde, zasune, vystříká a jde spát, nemůže čekat, že se ženská xkrát udělá :D
Tak to máš velkou pravdu....jaký je chlap v posteli, tolik orgasmu má jeho zena!!!!
To bych zase tak úplně nezobecňovala, věřím, že jsme každá jiná v tomhle..
je pravdou,že pokud se muži budou chovat jako pánové tvorstva,myslet bude jen na sebe,sex budou mít jen podle svých choutek ,já už budu,dělej,jdu do práce a co já?Tys to nestihla,potom pán tvorstva nechápe své paroží
Je to hodne i o vzajemne chemii...
Já si tu teda přijdu úplně blbě *23*, že nemám 30 orgasmů za den... *1*
Z toho si nic nedělej, my obyčejní smrtelníci jich hold máme méně.
To co jsem napsal je pravda....buď v pohodě, vidíme se jedou za 1/4roku..není to denně*23**23*
Mám celkem čerstvou zkušenost, nedávno jsem byl u kamarádky, kterou jsem delší dobu neviděl a ona byla hodně nadržená. Musím říct že mě to samotného překvapilo, kolikrát se udělala a jak u toho stříkala. Byl jsem jako když vylezu z vany. Orgasmus měla fakt jeden za druhým.
Dobré ráno,nejsi tady blbě, stačí ti 1-2-3 hlavně,že budou kvalitní,dlouhé pauzy mezi něma a máš jistotu v tom,že kje lepší mít orgáč 2x za 1.2 hodiny a prožít to vychutnat si ten čas
z někým od koho nechceš odejít než navlékat orgače jako korálky na šňůrku,mít jich 30 za hodinu a ani nevíš který byl ten nej .Měli jsme 5 orgáčů za noc ale všechny jsme měli přesně spolu,to bych přál zažít každému ,kdo neví co to je
Já nemám přehled ani o svých dámách, natož o jejich orgasmech. Tak promiň.
Jako chlap 7 a kamarádka něco přes 10.
Ja tak zhruba 40........... za dva měsíce.
doma tak 2-3 protože se do toho uplně vloží a pak už nemůže. ale když jsme na sw tak moc. v každym kole 10 třeba?
Tak nejvíc asi 15. Ale o čísle to úplně není. Spíš o kvalitě prožití. Někdy stačí jeden malý a za ním přijde druhý a třetí úplně top, po kterém se vystrika a prožije tak hluboký prožitek, že úplně odpadne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslím, že všichni víme, že sex není o počtu orgasmů a že to má každá jinak. To ale nemění nic na tom, že mě tohle prostě zajímá a proto jsem se zeptala, jak to mají ostatní. A i když svým způsobem chápu absurdnost téhle otázky, celkem mě zaráží, KOLIK hateru se našlo. Naštěstí ani těch, kteří normálně odpověděli, není málo, tak snad mám, co jsem chtěla *6*
Některá jen když se u sexu dráždí i klitoris, některá několikrát. Zažil jsem takovou co jsem ji udelal treba 6x během sexu a nebo i 10x a neskutečně stahy měla. No a teď kámoška má hodně dlouhý orgasmus vždy při sexu ale jen 1x.. takže asi tak. Kus od kusu..
žena při klasickém milování s mužem dosahuje cca 5-7 vyvrcholení. Pokud jde na tantra masáž a může se věnovat jen sama sobě a přece jenom masér už má zkušenosti jak a kam sáhnout, tak má o dva až tři vyvrcholení více. No byli i chlapi, co slibovali hory doly, ale byla ráda, když s nimi měla i jeden orgasmus. Sice jí trvá delší dobu, než má první vyvrcholení, ale ty další už jdou za sebou. Jen poznámku- ten squirt je na houby, protože už jí řekl jeden muž, když mu stříkla v autě na sedadlo a na palubovku, že je prase, cože to řekne manželce, kde ty skvrny se vzaly.
Smyslem tantra masáže není, aby klientka nebo klient, měl co nejvíce vyvrcholení. To je u ero masáží, ty načančané se velice často za tantrické vydávají.

Hlavním cílem tantra masáží je práce se sexuální energií a její rozvedení do hlavních energetických center a následně drah. Tím, že dojde k vyvrcholení, se nahromaděná energie vybije při orgáči, ale pro celé tělo, to má velice malý přínos.

Vzhledem k tomu, že se z tantrických masáží udělal velký biznis, tak se hledí jen na počet orgáčů a hlavní smysl se potlačuje.
ano máš zcela pravdu, jen jsem to nazval obecně s cílem uvést proč ten salonek žena navštěvuje. A navíc, jak píšeš tanra masáž je určena jen jednomu klientovi, ale tady může mít žena doprovod, což má za cíl, aby doprovod sdílel její rozkoš. *4*
To, že si klientka nemůže na tantra masáž vzít doprovod, ti mohl říci jen někdo, kdo ti ji chtěl vopíchat a neměl koule na to, udělat jí to, před tebou. *6*
abych řekl pravdu, žena se zatím vopíchat nedala. ne, že by nechtěla, ale má strach, aby to nebyl poslední hřebíček do rakve v tom, že jakmile dosáhne masér píchačky, už nebude o ni takový zájem, udržuje ho v takovém napětí. Ví, že mu při masáži stojí, rukou, kterou má podél těla na lehátku si už na něho mákla ale zatím nic více. Drží si ho zatím od těla. *19*
32 jsem viděl na vlastní oci, kdyz pred X lety bylo 16 chlapu na jednu zenu a kazdy sel 2x.
Potom se ji klepaly kolena cestou ze schodu...
Moje holka jich zvládne, kolik chci já. Třeba 15.
Kolik ? To se da nejak vyprumerovat :D ? A ja vul zil v presvedceni , ze - Jak kdy , jak s kym
Což nemění nic na informaci, kolik max. orgasmů žena zažila, ne? A vůbec nemusí jít o orgasmus s někým, mimo jiné :D
Mě se líbí jak je napsáno: PÁNOVÉ, POKUD MÁTE PŘEHLED O ORGASMECH SVÝCH DAM... To je "TOP" *3*
Moja niekedy aj 6x sa urobi tk tak
Kdyz to spocitam, myslim ze se mi zena za 15 let vztahu priznala ke 4 orgasmum, vsechno pusou. Ale rek bych, ze prehanela, jen aby mi udelala radost...
Nevím ale přijde mi že se za tímhle profilem skrývá chlap, ženská by se takhle hloupě neptala
Tak nějak bych to napsal i já, je to docela hloupá otázka od někoho kdo neví nebo nechápe jak funguje ženské tělo...
Pokud si dobře pamatuju tak 3 hodiny sexu, 8 orgasmů a druhej den jsem v práci pomalu nemohl chodit 😂
To je hrozně těžko říct. Při squirtu jich je několik za sebou a "normálně" nevím, jestli nejsem multiorgasmická - nevím, jestli je normální mít při jednom orgasmu víc "vln" za sebou...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Naucit nevim, ale vekem se to meni - jine vnimani... *24*
Při jednom orgasmu je možno mít desítky vln za sebou,zkusili jsme to jednou s přítelkyní s vibrátorem.Ona byla svázaná,tak aby nemohla utéct,aby se nemohla bránit,nebo aby nemohla nějak odstranit vibrátor.Vibrátor se nezasunoval do pochvy.Dráždil,vibroval pouze s poštěváčkem,ona měla na sobě prádlo.Po zapnutí vibrátoru byla nejistá a zvědavě koulela očima,za chvíli zažala hluboce vzdychat a posléze začal nastupovat pomalu orgasmus,který byl intenzivní podle toho jak moc jsem přitlačil vibrátor k tělu.Po pár minutách byla přítelkyně natolik vysílená,že už se neprojevovala výkřiky,ale jenom sebou hrozně škubala.Když nic neříkala,neprojevila přání zkončit,tak jsem začal regulovat sílu orgasmu tím,jak jsem přitlačil,nebo nadlehčil vibrátor,který jsem ale celou dobu nevypínal.Ona sebou přestala škubat a už se jenom celá třásla a z pusy jí vytékaly sliny a pěna.Měl jsem strach,aby to na ní nenechalo následky tak jsem přestal a myslel jsem si,že si v klidu odpočine a že se zklidní.Ona se ale dál celá třásla a cosi nesrozumitelného šeptala,,no a já pochopil,že její tělo je totálně vyčerpané.Po chvíli začala zase cosi vykřikovat,tak jsem opět pustil vibrátor a viděl jsem,že se celá chvěje,že má otevřenou pusu a něco nesrozumitelného šeptá.Pojal jsem podezření,že by jí to mohlo uškodit a vibrátor jsem vypnul.Sundal jsem z ní provazy,kterými byla svázaná a myslel jsem si,že za chvíli až si odpočine,tak že začne komunikovat,nebo se nějak pohybovat.To se ale stalo asi až po víc než hodině,kdy já byl v šoku,protože nevydala ani slovo.Potom se jenom otočila a spala až do rána.Ráno se probudila uplně jiná,byla veselá,usměvavá,šťastná a ptala se na detaily včerejších legrácek.Zjistil jsem,že si pamatovala jenom asi prvních deset minut,to kdy sebou ještě škubala,ale další průběh si už nepamatovala.Co dodat,,než jsme začli,tak mě velice rázně nabádala,abych nepřestával až to přijde a abych jí neokrádal o její orgasmus.Úkol jsem splnil.
Tak já jsem to měl doma podobný. Moje bejvalka byla taky furt nadržená nymfička, a udělat se aspoň 4x byl její základ ukojení.
Nikdy k vyvrcholení neměla moc daleko, tak jsem to jednou prubnul, co vydrží...
Posadil jsem si ji na koníčka, abych jí měl na očích, a začala jezdit. Ze začátku vzdechy, vlhko a záškuby jejího těla naznačily že už je to tady. Asi do šestýho to ještě šlo. Její vzdechy byli čím dál hlasitější a tanec jejího těla divočejší !! Ale držel jsem jí pevně, aby mi nikam neutekla nebo si neublížila, a stále jsme přirážely nadoraz...
Pak teprve začalo rodeo !!! Mezi vyvrcholením už nebyly skoro žádné přestávky, jen jeden orgáč za druhým !! Ona ječela na plný pecky, kousala a škrábala jak pominutá !!!
Za každou cenu se snažila ode mě dostat pryč... Ale já ji nepustil.
Když už jich bylo asi 13 nebo 15, co jsem už nestíhal počítat, tak už jen vydávala divný zvuky, oči v sloup, a jen sebou divoce zmitala. Tak jsem si řekl, že už tu jde o život. Pokousaný a poškrábaný jsem už toho měl taky plný kecky, tak jsem ji přetočil na bok. Jak se ode mě dostala, tak mě ještě pořádně odkopla !! A byla mimo sebe. Prostě odpadla.
Chvíli jsem na ni koukal, a když dýchala, tak se mi fakt ulevilo že spí !
Ráno na mě hledí, prý co se ti stalo?? Měla úplný okno...
A v práci, prý kde jsi se porval... A to jsem se jen usmíval.
Možná se ti celou tu dobu snažila říct, že ten vibrátor probíjí. *3*
Nechytla epilepticky zachvat? *19* Za me je trochu divne si nic nepamatovat...
*3* Teda tak to nevím nejsem nějaká rozbitá *3**3**3**3* u mě 4 a pak sem potřebovala pauzu
Tak ty 4 jsou u lechtivějšich tak akorát. Co je navíc, je už trochu extrém.
Já to zkusil jen jednou, a byl to můj nejlepší sexuální zážitek. I když to s ní roky bylo taky dost divoký.
Kdo má dnes takové štěstí...
Zkusil jsem i další holky, a snažil se, ale bohužel to už nikdy nebude stejný jako s ní.
Seli, nejsi rozbitá. Jen potřebuješ milence, který to z tebou umí pořádně roztočit !!!
Tak snad se někdy zadaří...*4*
U nás obráceně. Partnerka 1 a ja 5-7.
Já zažil s přítelkyní, kde ona měla 57 orgasmu strikajicich, od té doby se zaměřuje na masáže žen k dosažení co nejvíce orgasmu, a myslím 😀, že jsem fakt dovry
Já viděl převrácený cikánský vůz, koně blejt a žížaly šoustat na stojáka. *5*
No já při Gangbangu který trvá tak 3 hodiny se udělám s každým chlapem co se ve mne udělá... tak že většinou každý za tři hodiny 2-3 x tak klidně i 18 x za sebou... lae to je pak úplně promočená matrace
Manzelka mela 32, domluvil jsem ji s kamosem 15 dalších chlapu a kazdy sel 2x, několik jich honilo i prstama a jazykem, vibrovala pak ke konci jako smyslu zbavená... neudržela se na nohách cestou ze schodů. Ráno chtela ale přídavek.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyz zavidis, neurazej. Nemam potřebu se honit a fantazirovat. Jsou tu svědci *114*
Po osmém jsem omdlela. Od té doby o kvantitativní rekordy neusiluju.
Měl jsem přítelkyni,která jich měla i deset za sebou.Ale měla je postupně vzrůstající...Ten poslední byla hotová exploze,kdy sice neomdlela ale usnula během pár vteřin jako špalek. *1*
těžko se vyjádřit ale má partnerka se dokázala udělat během večera a části noci asi 50 x , její heslo bylo hodně ano dost nikdy...ovšem byl to jiný muž , měla to povolené