Kolik sex. Partnerů jste měli

Kolik jste vystřídaly partnerů

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Muži si přidávají, ženy ubírají. Tak to chodí....
Počet těžko spočítat. Ale od 50tky "zářezů" to už dávno neregistruji.
a tady na amaterech si muži přidavaji double *389* kde kdo tu ošukal stovky a stovky žen a stejně maji zapotřebi zde mit inzeraty za učelem seznameni se *413*
Možná je to stalo barák..😉.....................



tak já měl určitě tak okolo 300 bab ....... ale dřív byli možnosti ...... zábavy ,diskotéky , čaje , trempinky , hospody, lázně ............. sme si i dávali soutěže kdo kolik za den .... sem byl takovej rozjetej vagůnek , narvanej semenem ... ...*4* ...... a pořád jsem ........., ale kde koho teď ....hledej .....*19* (upraveno)
U žen vynásob třemi, u mužů vyděl třemi. 😀
já si neubírám :-) na gangbang akcích za dva roky kolem 1.000.... kundu mám ale pořád uzkou... dobře mi maže.. Zdůraznuji VŠE JEN S GUMOU! BEZ GUMY POUZE 2
Napadlo tě to někdy přepočítat na délku kundou protaženého čuráka? Když vezmeš odhadem reálnou délku zásunu tak 10cm , frekvenci 2/s a délu styku 10 minut, tak jsi protáhla 1000x0,1*10*60*2=120000m=120 km *9* *385* a to jsem se myslím držel hodně při zemi. To si se svezla slušně po dálnici. Neříkej, že nemáš "ojetej vzorek" *71**92**362**75**119**114**277*. Jestli to je za dva roky, tak to ještě nějaké ty pneu sjedeš. (upraveno)
Jak to myslíš , jen sex známosti nebo vztahu kde šlo o delší návštěvnost jedné dírky
34 a v pripade, ze chlapi si pridavaji x3, pak 102
U jedenácté jsem přestal počítat. Nevim to, odhaduju stovky, ale blíž to nespočítám ani kdybych se rozkrajel.. škoda 😁👍
Nezavidte........................................
nevím, ale přiznám, že jich bylo víc po svatbě než před ní. skončím za to v pekle *1*
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jednu. A je mi 31. Jsme spolu 7 let
Tohle v dnešní době může dát jen nějakej pánbíčkář... *23*
Co s tím má společného doba ?
Jako že v osmdesátejch letech se neprcalo a teď všichni prcaj a kdo neprcá je pánbíčkář ?
Vy jste burani ?
To že jste vy teď něco objevili, neznamená, že jsou všichni jako vy.
Ještě řekni, že sis poprvý vrznul až po svatbě...
Jak píšu, nemůžeš všechny soudit podle vlastních zkušeností.
Ty jsi ukrutnej curak. Vzdy vystriknes nějakou debilitu.
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Těší mě, že je u tohoto příspěvku takový poměr palců. Asi to tu ještě není tak úplně špatný
Nevim, zda je to s smíchu nebo k pláči
n³xπ *3*

Ale to je tak debilni otazka, jak od 13leteho decka *22*

Co ji zformulovat spise “Kolik sexualnich partneru je pro vas a vas nynejsi protejsek tak akorat?”
Pro mě je nynějších partnerů tak akorát 30 😂
Myslis ze se mu chtelo hledat a to hledani by ho uspokojilo? *4* *22*
Ty vole zabte někdo tohoto debila je v každém vlákně a vždy chytrák jak já bych tyto lidi rád poznal když mi něco nejde.
Klid, to jsou jedinci, co na to v reálu nemají. Tak si honí ego tady....
Prasne jak pises *22*

Jeste neco? *1*
A počítá se do toho levá nebo pravá?*49*
Cca 15 ale tak 12 jich bylo do 18 let 😀
Co hodinu, každých 10 minut *3*.
Malo *3* minimalne zvladnes pet najednou s prehledem *22*
O tom se mi nikdy ani nezdálo *1*.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prostě nevymrdana blaznivka...................🙄🙄
Né naráz ale celkově 🙄🙄😁.....................
4 ? To byl celkem povedený víkend.
Já měl kdysi 2 x 3 o víkend, ale 4 sem nikdy neměl 😄
Tak já nejsem promiskuitní no :) vždy jsem měla dlouhodobé vztahy..

Tedy za sexuálního partnera beru člověka se kterým jsem slušně řečeno šukala. (upraveno)
Ani já nejsem promiskuitní, jen sem v mládí udělal pár desítek nerozvážností. Krásných nerozvážností ☺️
když jich bylo 60, přestala jsem to počítat😉
To obdivuju. Já vydržel jen do 11....
Ty teda musíš mít slušnej tunel...
Tak tebe chci , i když jsi určitě mladá.
Ahoj mněla jsem asi 8000 můžu je to sice šílené číslo ale je to má práce.
Ahoj, za kolik let jsi to zvládla?
Je to dřína! To víš, až do důchodu tohle často dělat nemůžeš... *4*
Ten, co se 500x opakoval, se pocita jako 1....
x cca 1000,-Kč, to už je slušná sumička... když to nenahážeš do automatů nebo neutratíš za drogy a neskolí tě zádnej HIV covid, tak můžeš jednou prožít celkem spokojený důchod. *18* (Se sociálním a zdravotním si taky asi hlavu příliš nelámeš, že?!)
8000 krát kolik si účtuješ 1500-2500;....To už seš dávno milionářka, ne?
Za 2500 máš luxusní kurvičku, ne někoho od dálnice :)
8000 x 500kč = 4 miliony, navíc v režimu Home Office, to jde... Blbě jsem se narodil *1*
za celý život som zatiaľ napočítal 38 rôznych partneriek, myslím že som na nikoho nezabudol.nuž myslel že som na tom lepšie :)
Nezáleží kolik, záleží, jak tě ta dotyčná imponuje. Teď nedávno jsem to díky jedné pochopil...
Souhlasím, na počtu vůbec nezáleží. Důležité je, jak si partneri vzájemně vyhovuji a jaký mají vztah.
jednoznačne súhlasím, z počtu mojich môžem smelo povedať že minimalne tretina nestála za veľa, myslím po tej stránke že ma to absolútne nenaplnilo a mal som s toho iba zmiešané pocity, rovnako ako aj opačná strana.
Já žádnou a to jsem ženatý a mám 3 děti *3*
pocet stale stoupa ))) dost pomalu...*8*
Otázka zní opravdu tak nějak zvláštně a z mravního hlediska se cítím dost špatně, takže pro mě by by bylo akorát číslo do deseti. Ale asi se tam už nevejdu, od čísla jedna jsem to přestal počítat *3*
K čemu je tahle otázka?
Že se porovnám s místní skupinou, abych zjistila, jestli jsem normální (což s ohledem na povahu skupiny, u které se dá očekávat, že z normy vybočuje, stejně nezjistím)? Nebo lepší nebo horší? A co je vlastně lepší?...
Ne, vážně, k čemu?
Já měl třeba všechny. 😁

Btw. Co je komu po tem? Stačí, že žádná placená a každou sem znal déle než pár hodin...
Pokud dobre pocitam 5 holek a 4 chlapy
Stačila by mi na to jedna ruka.....
Já si myslím, že otázka je irrelevantní. Není to o počtu partnerů, pokud člověk najde toho pravého, se kterým si dokáže vyhovět.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já měl jen jednu partnerku a nestálo to za nic :-)
morfeus77
morfeus77 před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já měl roky taky jenom jednu. Byla divoká, tak jsem byl sexuálně v pohodě.
Když mi táhlo na 40, tak si ona začala jinde plnit své sexuální představy, které nestihla v mládí. A šla o dům dál...
Tak jsem za 10 let prostřídal dalších 5 sexuálních partnerek, a vůbec nelituji.
Někdo to stihne v mládí, a někdo má štěstí později.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já, když budu mít ještě jednu, tak to bude moje první *5*
To už znáš víc ptáků, jak hajný v lese.....
Já si myslím, že lžeš 52 jich nemohla mít žádná dáma
Ale mohla, když je náruživá tak hravě zvládne
Šikulka 52 To je hezké číslo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není divu. Víc jich stejně nemohlo být: pravačka a levačka, třetí ruku nikdo nemá. A na čísle "2" končí i tvé počtářské schopnosti.
Jednu, ale už nevím, na kolik mě vyšla. :-)
Pokud by se zohlednila spokojenost, kolika by se dělil uváděný počet partnerek (ne partnerů) u mužů?

Za mne by zůstala jedna.

Pokud bych počítal spokojené jinak, tedy finančně, přibyla by jedna která mne vyšla na pár tisíc a tu bych snad i rád zase potkal. A potom jedna, kde mne to přišlo za rok na stovky tisíc, tu bych zase nerad ještě někdy potkal...

Dá se do toho počítat i když jsem nedokázal odmítnout, což mi bylo vzápětí vyčteno? Nebo spíš je vyčítáno pořád, protože kvůli tomu práci měnit nechci a nemůžu?

No a nakonec, počítáte do toho i případy, kdy to nebylo dobrovolné, já tedy ne :-) Takže si radši říkám, že byly vlastně jen dvě... a takovou jako ony tu nejspíš ani najít nejde. Ale nejen tady...
Dávám přednost kvalitě před kvantitou. Ale omezit se jen na několik málo partnerek by bylo škoda, a člověk by tak neměl možnost srovnání. Takže jsem zastáncem zlaté střední cesty, moc málo je blbý, stejně jako příliš mnoho. Je to ale velmi individuální a proti gustu žádný dišputát.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak sem psala .. přibližně... za dva roky pravidelně 2-3 do měsíce gangbang a tisícovka jich byla... všechny ale jen s gumou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chlapy mají rádi poradně zkušené kunda... vlastní zkušenost
Ty ji budeš mít Teda hnusně vytahanou , stejný jak mrdat kýbl s vodou ...to se chlapůmoc nelíbí *3*
Proč ne? :-) Zrovna tohle mi nepřijde úplně marný.
Ano . Zajímavý tema. Já se za to nestydím
já 6 a moje holka jen mě :) nemam totiž zájem olizovat kurvam jejich promrdané kundy do kterych stříkala pulka města to rovnou mužu jit na veřejné wc a olíznout pisoár :D
sto lidí,
sto chutí...

S pisoárem jsem to fakt nezkoušel, ale jinak ano. Je to nechutný,přesto občas za placeným sexem chodím. Pro klid duše, rodiny a za zábavou...
Ahoj no já měl všeho sudy 8 bab
Ale moje přítelkyně vyzkoušela poměrně víc než já predkurovala před natáčením nebo focením takže narovinu my řekla ze určitě takových 100 co koupila aspoň 60 osukala
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To se snad ani spočítat za ta léta nedá....*87**75**119**362*
Celkem hodne jsem jich mela 🤪
To se ani nedivím Takova šikulka 👍😉
Šikulka Jsi nadherna tak se neni cemu divit*4*
Po první stovce jsem to přestal počítat. Ne kecám, není třeba dělit třemi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak pouze trénink dělá šampiona ❤️ 😁😄
Jednou jsem to počítal a nevím kolika jsem se dopočítal, ale bylo to tak akorát a budu doufám, že v životě ještě párkrát někoho potkám.
Mel jsem zatim jednu partnerku
Měl jsem za život čtyři holky a necítím se nijak ochuzen 🤣 je mi 30 🙂
Přesné číslo uvádět nebudu.. řeknu jen že zpočátku "sexuálního života" jsem jich měla více.. člověk poznává sám sebe.. zjišťuje co se mu líbí, objevuje, experimentuje.. Pak jsem potkala může kde se city snoubí s fajn sexem a najednou jsem neměla potřebu.. To číslo navyšovat..
A čím je člověk starší a zkušenější, tím více stojí o kvalitu :)
Presne,radeji jednu,dve kde proziju vse a kvalitne nez desitky takovych,kde si pak reknu,ze dat si vlastnaka by vyslo nastejno.
Myslím, že je škoda marnit svůj čas a úsilí jenom kvůli tomu, abych měl víc zářezů. Pokud je sex s někým dobrý, je dobrý ho zopakovat. Není potřeba před sexem investovat tolik energie ( do oslovování, seznamování, překecávání,... ) a většinou s každým opakováním padají další a další bariéry a můžu pak dělat věci, který by holky nikomu cizímu nedovolily. A s menším zdravotním rizikem...*114* Co víc si přát?

A moje statistika:
Chlapi .... 0
Prostitutky .... 0
Jeden sex a čau ... 1
Vztahy ... 3 ( 1x končící manželství )
Role převozníka ... 5
V médiích ( honění s výstřikem nad jejich fotkou / videem ) ... ( 42-18 )*365/3 = 2920 *3*

Btw, nepřipadne vám, že někteří tady mají pravidlo "viděla ocas = měli jsme sex"? To se to pak dobře loví zářezy *363* Co zpráva červenýmu nicku, to čárka v notýsku *4*
věřte nebo nevěřte v mým věku pouze jednu jedinou už 10 let
Já taky 18 let věřil v jednu jedinou.
Ale ona si nakonec chtěla užít i jinde.
Tak už mám 6, a je mi to fuk !!
Byl jsem zaslepený také jen pro jednu , pak jsem bohužel zjistil že láska na celý život asi neexistuje....
U me zeny se to skoro kazdy druhy tyden zvysuje po vyssich jednotkach:-)
A stěžuješ si, nebo se chlubíš? :-) Musí být rajcovní, mít takovou :-)
Odpovidam. Je to na kazdem soudruhovi jestli je to rajcovni ci ne.
4 (z toho ta první byla spíš víc parodie, než sex). Cítím, že je to málo. Manželka se kdysi přiznala ke 30, no věřím, že jich bylo možná ještě víc. Taky říká, že svoje si už užila. Já to mám opačně, mám pocit, jako bych něco propásnul. Možná je to i tím, že nejsem v současnosti spokojen. Ale nevěra nepřichází k úvahu, tak to beru jako takový můj životní úděl.
Asi dvě, jinak vztah jen jeden a s ní nic nebylo
Já 7 a manžel 11, ale od svatby úspěšně náskok stahuji, abychom si nezávideli :D Samozřejmě s plným souhlasem a za účasti manžela (před svatbou byli 4).
Chceš stáhnout o další kousek ? 🤔😉😄
:D Díky za nabídku, ale aktuálně tu parťáka na "výpomoc" máme *243* Jinak zbývají mi už jen 4 volňásky tak je nesmím jen tak vyplácat *1* *2*
Takže můžeš mít jen rovinu? Žádného navíc oproti manželovi? Tak to už chce vážně zvažovat 😀
Přesně tak...a když Bůh dá, ještě aspoň 40 let před námi...to máš jednoho na deset let :D :D :D
Dlouhé roky jednoho stálého partnera=manžela, před ním pár úletu za mlada. Ale po čtyřicítce to na mě přišlo, a za posledních pět let asi 50. Užívám si to 😊
Někdo se možná bude smát a někdo třeba nebude věřit. 1
A nemáte pocit, že jste o něco přišla? Zážitky, zkušenosti?
1 co? Rota? Nebo nějaka větší jednotka? *1* (upraveno)
K smíchu to není, hlavní je že jste spokojená... I s jedním partnerem za celý život se dá prožít tolik krásných zážitků, když je to ten pravý :-)
Tak akorát, abych měla pocit, že jsem něco zažila a zároveň nepromeškala. Myslím že počet partnerů/partnerek není důležitej, důležitá je kvalita *63**24*
přes víkend jsme byli na SW a tak přibyli další. Už to nějak nesledujeme, kolik jich bylo.
Sex jsem měl přesně s 12 ženami v průběhu asi 20 let. Takže oproti nadsamcům co tady někteří píšou jsem téměř panic ale jde jen o to jak moc kdo kecá.
Podle mě není něco se zdejšim osazenstvem v pořádku. Chápu počty do 10ky, u nymfomanek a erotomanů do 50ti, ale cokoliv nad to mi přijde fakt jako masakr. Třeba já měl jen tři a to mám, podle svyho konzervativního pohledu průměrný apetit (cca 2 až 3x týdně bych měl sex rád a tak 3x týdně masturbaci k tomu. Realita je jiná, ale to co tu čtu je fakt zvrhlost). Fakt uvažuju o definitivnim odchodu odsud. Nechodí sem nikdo jiný než erotomani, nymfomanky a kandaulisti.
Asi jsou tak marní v posteli, nebo takový hovada, že to s nima nikdo dýl jak měsíc nevydrží. Takže za 10 let 120 partnerů...

Já jsem se vždycky snažil spíš o kvalitu, než o kvantitu... A na výsledným počtu je to poznat.