Placený sex

Nevěra nebo služba.

Je placený sex nevěra nebo služba. Jak se na to díváte?
Pokud je člověk sám, tak je to služba, pokud má partnera, tak je to nevěra.
A tento znáte? - Placený sex je mnohem levnější, než ten zadarmo :-)
Ač ženatý, pochopil jsem, že je to pravda 😅
Zkus se zeptat manželky (přítelkyně ), reakce bude kus od kusu vždy jiná nehledě co společné finance spolu řešíte nebo pořád dělite ?
Proč "pořád"? To je snad vztah od vztahu. Teda myslím si. Přehled nějaký základní určitě, ale neděleni financí je třeba dle mého názoru vytváření závislosti na druhém. A finanční závislost na druhém je pak jiný vztah kde nějakou nevěru řešit je absurdní. Ale třeba se pletu.
Hele jsou rodiny kde se výplaty sčítají a pak utrácejí dle potřeb a pak jsou rodiny kde si odfiltruje určitá část aby ten druhý otom nevěděl takže teď záleží jak to máš ty abys dokázal přijmout že je něco špatně jo pak je skupina která vkládá stejnou část a zbytek si nechávají každej pro svůj blahobyt což také není zrovna rodiné myšlení ....
Zeptej se té tvojí a uvidíš hned.
Se svědomím si musíš svůj jihad vést sám :D
Ahoj, já docela ráda vždy na otázku nevěry říkám, že stejně se každý musí se svědomím vyrovnat sám...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud se při tom nezamiluje, bude to něco jako návštěva kadeřníka.
Tomu říkám ženská logika *3*
Co tahle, když jeho žena půjde do bordelu a zaplatí si gigola , tak to určitě nebude nevěra :-)
Ale pokud se nechá důstojně ...... a ještě mu dá peníze , tak to už nevěrou dost zavání.
Ahoj, nemáš kadeřnictví ? Měl bych zájem. ;-)
Tak jsem zkouknul zdejší inzerci a nabízí tam jenom služby. Ani jeden inzerát ve smyslu “nabízím nevěru s/bez svědomí 1000/1500kč 30 minut.” jsem nenalezl.
Jinak při vší ústě k Vám mladý muži. Určitě Vám doporučuji nahlédnutí do časopisu Bravo girls do oddílu
" láska a sex " nebo " vztahy a láska " tam se občas řeší podobné zajímavosti a problémy...
Nezrusili nahodou Bravo girls uz pred x lety? :D
To já nevím , jsem to naposledy četl v 1968, ale mladý muž mi to připomněl.
Placený sex z pohledu muže je služba, protože do toho člověk nedává city a jedná se jen o ukojení svých pudů. Z pohledy ženy je to nevěra protože, žena do toho téměř vždy dává city.
A na tom něco bude, i když znám i ženy které říkají, že v tom jsou city, ale jde o normální unik a šukání *3*
To mi připomíná vtípek.Chlap se ptá manželky,co by dělala kdyby ho náhodou načapala v ložnici jak šuká cizí ženu?
A co bys dělal ty,kdyby si mě načapal jak šukám s cizím mužem?
Hele,tak to prrrr.Nepleť si náhodu s kurvením!!!
Jednoznačně nevěra. Ale na druhou stranu je to asi nejdiskretnejsi forma nevěry, položením peněz a zavřením dveří vše končí a příště můžeš jít jinam. Milenka tě bude stát nervy a téměř ty samé prachy a větší riziko..
Přesně tak to už cca 15 let mám...

Neplatím za sex. Platím za to, že mohu bez řečí odejít O:-)
pokud o placeném sexu ví manžel, nemůže to být nevěra. Co ti na tom není jasný?
Přesně tak. Znám profi holku, vdanou a takhle to mají nastavený. V životě by nešla zadara, protože pak by to bylo z obou jejich stran myšleno jako nevěra.
jasný, každá koruna dobrá. *87*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak lepší si někde zaplatit a užít si tak jak já chci u placene holky najdete to co vám doma třeba manželka nedovoli
Absolutně úplně presneeee!!!!