Reální uživatelé povstaňme

Komunita reálných uživatelů na amatérech.

Také Vás štve neustále potkávat falešné profily a muže skrývající se pod ženský profilem ? ... Pojďme si o tom něco napsat. Třeba se nám podaří najít společné řešení. Nebo si Vyměníme tipy, jak to rychle odhalit :).
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky to tak dělám, potvrzovací fotka to jistí. *114*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tys tenkrát byla tak vytočená, žes na zastrašení poslala fotku bez paštiky *3* A k čemu si tě ověřovat, když nebylo v plánu tě vidět osobně, natož ošukat... *4*
A osmnáctko, proč máš tak chlupaté ruce??? *3*
i 18tky maj chlupaté ruce. a mě to vůbec nevadí.
Přesně, fotka rukou s papírkem je nejlepší ověření ( hlavně u páru - ty výmluvy proč to nejde). Mnohem lepší než nějaké historicke ověření profilu. Když jsem hledala pár několikrát se ukázalo, že ač ověřený profil páru byl na něm jen muž, žena již nikoliv. (upraveno)
To je tak slozite se domluvit na telefonatu a zavolat si? Pokdu nejde webka nebo teelfon - tak to dal neres no..
Jako normální uživatel člověk těžko změní to, co přísluší provozovateli serveru. A ten má příjem z reklam, který těm fake profilům zobrazuje... Jediný co můžeme je tyhle papárdy ignorovat. Pomohlo by leda sem hodit veřejný blacklist těch fake profilů a důsledně ověřovat, komu co posíláme.

Tužku a papír má každý, ne? A když je slečna ochotná hned poslat kompletně odhalený hrudník, ale zakrýt bradavky lístkem s věnováním se stydí, tak je to hodně divný.
Komunita reálných uživatelů na amatérech existuje. Říká se tomu "ověřený uživatel". To že se člověk pohybuje vědomě mimo okruh těchto lidí už holt přináší své rizika.

S tou myšlenkou v zásadě souhlasím, ikdyž osobně nemám potřebu se nějak oficializovat, jelikož moje aktivita na tomhle webu není zaměřená na nic reálného. Ono by bylo poměrně přívětivím krokem, kdyby kategorii "seznamka" mohli využívat jen ověření uživatelé. Určitě by to vyfiltrovalo spoustu trollů.

Nesmíš ale zapomínat, že se nacházíš ve virtuálním prostředí. Chtít realitu ve virtuálním prostředí, je jako chtít se najíst z jídla, které si namaluješ. Navíc takové prostředí nahrává víc takovým, kteří zde žijí svoji fantazii. Amatéři jsou prostředí našlapané nádhernýma modelkama, s několika vysokými školami, sociálním postavením až na půdu a dovednostmi ve všech oborech lidského snažení. Na druhé straně jim sekundují alfa samci, jejichž ego předčí snad jen délka jejich přirození. Takoví, kteří žijí v luxusu, jsou členy Menzy a z jejich sexuálních dovednostní by bledl závistí i Rocco Siffredi. O realitu tady většina lidí nestojí, protože je k nim nepříznivá...

A závěrem ještě jeden bod. Amatéři nejsou veřejno-právní médium tvořené lidmy pro lidi, kde má každý občan právo, aby o něj bylo postaráno dle jeho představ. Tenhle web patří soukromé osobě, je vytvořené za účelem zisku a je jen na dané osobě, jak tenhle web bude spravovat. A pokud si víc VIP koupí lidé, kteří zde žijí svou fantazii, než lidé hledající realitu, bude tento server nakloněn jim. To je základní ekonomické dogma. Tady jste u něj a on rozhodne, jestli názor, který vypustíte do prostoru bude brát v úvahu, nebo vás vyhodí, jako zaměstnance, který se snaží založit odbory...
Jak funguje ověření uživatele? Pošlete fotku provozovateli a on ověří, že na fotce je nějaký papír s napsaným nickem, zkontroluje, zda pohlavi na fotce odpovídá pohlaví v profilu... Jestli toho neověří víc, obávám se, že je to dost mizerný důkaz autentičnosti.
A co by jsi ještě chtěl navíc ověřit? Máš tu fotku poslat k ověření serveru nebo x-krát různým uživatelům?
To, a alespoň 2x sraz na AM srazu to jistí. Existují způsoby jak to obejít, ale kdyby někdo podváděl, šel by
sám proti sobě. Jsou to tady dokola stále ty samé výmluvy, proč se nenechat ověřit. Pak se ale tito
anonymní uživatelé nemohou divit, že s nimi ostatní ověření uživatelé nechtějí příliš komunikovat. *24* (upraveno)
Neříkám, že chci ověřovat něco víc. Kdyby jsi si to přečetl a zapojil rozum místo emocí, tak ti to docvakne. Nedivím se lidem, že ověření nevyužívají, je totiž k ničemu. Howgh.
Emoce jsem nezapojil a přečetl jsem si to několikrát. Ale takhle mi to vyznělo, tak jsem tak reagoval.
Nebylo v tom nic osobního.
ověření profilu se dělá občankou a fotkou.
Komu není zhůry dáno na fóru už nedožene. *23*
Příspěvek byl smazán.
Pokud tohle bude platit tak my končíme....už to tady je i tak dost přitažené za vlasy... Nemáme důvod se ověřovat... Přínos je už tak nízký a z našich fotek má někdo dost výdělek na to aby se staral o funkčnost webu i bez našeho přičinění... Co přijde příště?
Doma se mi povedlo prosadit aby se platilo u nás VIP protože dobrá myšlenka a snaha by se měla podpořit...tak už pár let platíme...ale myslím si že třeba právě ta platba by nam měla zajistit něco víc než funkce a možnost shlédnout videa...konec konců za vložení taky nic nedostáváme a právě to je důvod že už přispívat nechceme...vychází tu z toho totiž služby slabé, výhody lehce nadstandart...tisíc korun ročně a teď povinnost se ověřit?... Ani omylem...není to jediný web...to co psal by byl jen ten poslední důvod a jdeme...
V tomhle s vámi souhlasím. Je to tak týden, co mi přestalo platit VIP rok od registrace. Od té doby
když se chci podívat na seznam návštěv, tak nejdříve se v úvodu musím proklikat 3x nabídkou na VIP, 2x
nabídkou na aplikaci do mobilu (jsem přihlášený a aplikaci mám už dlouho nainstalovanou) a pak
mě to teprve ukáže seznam nicků tak do počtu 5-6 zpětně. Více ani náhodou, protože "statistiky"
jsou dostupné pouze VIP uživatelům. Což je asi tak jedinná věc, kterou jsem z VIP oblasti skutečně využíval.
Když mě stačí navštívit za tu chvíli cca 8 lidí, tak si těch posledních dvou ani nevšimnu.

Stále váhám, jestli se mi to VIP opět vyplatí. Nechci si ale tentokrát připadat jako blbec.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Reaguješ na něco u čeho už nevíš kontext. To klid on lze bylo na uživatele psycho.
Co zase furt řešíš ?
Normálně jsem se hned opravill, už včera, protože jsem to špatně formuloval v kontextu s předešlou komunikací to vyznělo jinak.
Nevím jaké máš představy o lhaní, ale třeba by jsi to mohla rozepsat, jaké jsou tvé normy. (upraveno)
Reaguju na někoho kdo reaguje na mě, páč si myslí že reaguju na něco jiného. Tak mu říkám na co reaguju. S čím máš zas problém?!
Ty někomu říkáš že na něco reaguješ, když už jsi reagovala na něco na co už reagoval někdo uplně jiný, páč reaguješ na uplně něco jinýho a ne na to na co by jsi měla reagovat už dávno a ne až teď ?
Problém mám v tom, že to moc nechápu.
V předešlých komentářích jsem se špatně vyjádřil a tak to opravuji.
Cituji : " Obecne se snazime aby vice uzivatelu byla overena a myslim ze pokud najdem nejake omezeni ktere bude lidi nutit se overovat bude aplikovatelne " konec citátu.
Poznat falešný profil asi jde ale těžko. Možná chvilku vydržet a dotyčný se ve lžích zamotá sám. Ověřené foto nebo důkaz vlastní fotky do zprávy? Asi řešení i když z mého pohledu nevím jak bych o dokazovala. Nejsem s těch kdo by posílal své soukromé fotky protože si chráním svou identitu. Tak to abych se začala připravovat na to kolik uživatelů mě napíše že sem určitě chlap když nedám nějaký důkaz.*3**3**3**3* Lidi jsou tu různí to je fakt.*114*
Jak třeba fotka rukou ( jen rukou) s Nickem a datumem naruší ochranu Tvé identity? To neprudim, jen mi to není jasné.
jo ták ruce :-) no to je jiná,ok:-)
Tak třeba já jsem reálnej od první minuty tady. No jo, ale kdo mi to věří....?? *3**3*
ve vyhledavani uzivatele. se zobrazi nejen dotyčný uživatel. ale i uživazelé, kteří s dotyčným mají nějakou zkušenost a napíšou to do svého profilu. takže když mám špatnou zkušenost, tak to napíšu. když mě nekdo chce kontaktovat, jako prvni si prověřím jeho nick v lupě.
vlastně to by bylo řešení. udělat něco jako hodnocení uživatele. jenže češi by toho stejně hned zneužili.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A že se tak ptám...vám nějaký červený píše sám od sebe ať už je to kdokoliv?
Nápisem si s každým kdo respektuje naše pravidla a většinou poznáme ze to nemá smysl dále prodlužovat .
Mně teda pořád píše někdo s červeným nickem a přiznám se, že osobně znám víc jak sto reálných žen tady na amatérech.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono to asi bude hlavně tím, že pokud čekáte u počítače až vám někdo napíše, tak se asi nikdo ničeho nedočká.
Já chodím na srazy amatérů a to jak tady každej fňuká že se nemůže seznámit, je mi k smíchu, no ale to je váš problém. Zase ušetříte a nepřijdete o pořady v televizi.
nam jo a jelikoz praktikujeme to co jezevec, jsou to velmi kratke rozhovory... dokonce nam posilaji rovnou i foto
A tady touto diskuzí se něco změní? (upraveno)
Ženy pod modrým nickem jsou v pořádku????? O nich se nemluví a nikdo je neřeší, ale jsou tady taky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsou ženy, které si tady vybudovaly svůj vysněnej svět, své druhé falešné já, podle svých představ, jsou zde obdivovány a muži jim zde nabízejí všechno možné, aby se s nimi mohli sejít, pravda je ale jiná a proto se nemohou reálně sejít s nikým, protože je prostě nikdo nechce a v reálu jsou jiné.
No a když třeba něco napíšou do diskuzního fóra a nějakej trotlík se do nich začne navážet a ten trotlík ví že není ta za koho se vydává, tak má právě ten modrý nick, někdy i několik, aby takzvaně zmátla veřejné mínění, ona pod tím modrým nickem prostě začne urážet toho trotlíka a ten, aby se tady neztrapňoval, se na to raději vysere, nechci na někoho ukazovat, ale znám osobně, jak ty trotlíky, tak i ty ženy.
Jsou zde i muži, kteří to ale nikdy nevzdaj a těm se pak říká lháři, kreténi, idioti, honiči, starý dědkové a podobně, tak že tak a né jinak.
Dědo, měl bys začít vážně brát ty prášky na hlavu. Klidně ti pošlu video, kde budu mluvit přímo na tebe a klidně i vytáhnu z kalhot péro, pokud tak moc po tom toužíš. Mimo jiné, nemám žádný zájem na tom mít cokoliv sexuálního s Dámou. Pokud žiješ v tomto domnění, tak přejdi k bodu jedna a vem si prosím prášky.
Děkuji za reakci.
Toto je modelová situace tady na amatérech.
Popsal jsem jistou situaci, kterou vůbec nikomu nevnucuji jako můj názor, nebo jako domněnku.
Nikoho jsem nejmenoval ani nenaznačoval, dokonce jsem ani nevyzíval ať se přizná.
A hned se najde někdo, kdo je přesvědčen, že je to psáno na něj a další se toho chytne.
Četl jsi to vůbec ?
Dokonce máš ověření, tak nechápu jak jsi přišel na to že je to o tobě, tak video prosím neposílej.
Psal jsem ženy, to znamená dvě a více, ještě jednou není to z mé hlavy, dokonce je to popisováno v jednom blogu.
Tak mě neurážej nějakejma práškama na hlavu a není potřeba zdůrazňovat můj věk, mám ho v profilu. Ano jsem děda, ale ne tvůj.
A docela bych ocenil omluvu.
To že jmenuješ Damu jsem už vůbec nepochopil.


(upraveno)
Příspěvek byl smazán.
A seš si jistý, že jsem tě jmenoval ?
Nebo jsi si to taky nějak vydedukoval ?
Já jsem si zcela jist, že bych nic takového nenapsal, popřípadě kde to najdu ?
Vlevo dole ? *3*
Pamatuji si to *24* srdíčko drahé. *15**15**15**15**15**15*
Tak to je dobře, že si to pamatuješ, protože já bych nikdy neuváděl něčí jméno.
A kde to teda je ?
To je pravda, to souhlasím. Psal jsi něco v duchu já vím že Ty jsi další profil bla bla bla v přímé odpovědi... Kde to je netuším... Nepamatuji si kde všude jsi mě napadal *23* já vím kdo Ti to nakukal srdíčko. Ty jsi moc hodný človíček s moc dobrým srdíčkem *15**15**21**21*
Hmyzí samička nahlásila koťátko *12*. Zlá hmyzačka!
tvl dělej něco s tou paranoiou! vůbec nevím co koťátko psal,protože jsem tu už nebyla
ne ne holka,každý není bonzák jako ty,já tohle nedělám
nj podle sebe soudím tebe...*378*
Před 22 hodinama jsi tu byla! Prostě žárlíš,. že znám smudlíka osobně už několik let! *188* *12**12**12*
tak naposled: říkám že nevím co koťátko psal,tudíž jsem ho nemohla nabonzovat
žárlení není můj styl,to je tvoje specialita
nevím o jakém šmudlíkovi to meleš a je mi to jedno
holka uvědom si už konečně že každý není jako ty
To máš pravdu! Není každý jako já *12*. Jé, to by byl krásný svět, plný sluníčka ☀️ a lasky*15* .

Ne jako ten tvůj *188*
bože ty jsi zlý člověk... (upraveno)
Já koťátko na rozdíl o jiných co byli před 22h.online nenahlásila. Zlá paní *188*. Ukliď si svůj práh ty zlá osobo!

mysli si co chceš,já nikoho nikdy nenahlásila.já se naopak nad všemi příspěvky bavím,nic víc
a vůbec,když máš admina v přátelích,proč se rovnou nezeptáš jeho kdo to nahlásil?jednodušší je jen tak osočovat že? (upraveno)
Víš já se na Tebe stejně nezlobím beruško moje zlatá ♥️♥️ vím jak to máš těžké. Posílám sluníčko do duše a pusinky ☀️☀️*21**21**21*
prášky si vem ty.nevidím že by PSYCHO psal něco o tobě nebo o komkoli jiném
nj potrefená se vždy ozve že? *378*
To co napsal ten SprosteKotatko, musí být nějaký vtip recese, nebo ironie a jestli ne, tak je to vážně, tragédie co se tady děje.
Vůbec ho neznám a nejsem si vědom, že bych s ním někdy o něčem diskutoval.

Ta situace ohledně urážení je už vážně neúnosná, urážet někoho kvůli věku, je jako urážet někoho kvůli jeho barvě pleti, nebo sociálního původu a vážně se divím, že se to tady toleruje.
Máš pravdu bobíšku! Je to tu hrozný. Vůbec nechápu co tu lidi vlastně píšou! Ošklivé koťátko!
Jó to jsem si všiml, říká se tomu neschopnost vnímat psanou formu projevu, ale za to já nemohu.
máš pravdu.dost smutné už tady..
bezdůvodné napadání,urážky,lži a výmysly...
a nejhorší je že to zmiňují právě ti co to dělají (upraveno)
Já myslím že tady Psycho nelže a nikdy nikoho neuráží! Tak nebuď hnusná!
Srdíčko moje ♥️ mám Tě moc ráda jsi vždy fér a nikdy nikoho neprudíš a nikdy nejsi na nikoho hnusná *21*
Jsem.moc ráda že Tě nikdy nezklamu srdíčko ♥️♥️♥️ *18*
Hezký sluníčkový den ☀️
Díky za podporu, vážím si toho.
Pravda je, že jsem tady nikdy nenapsal např. "Ty jsi ale ...(nadávka)" a podobně, je to tím že vážím slova a hodně dbám na to, abych neporušoval pravidla, no a taky se umím hodně kontrolovat.
To je moc dobře pupíčku. Byla by nesmírná škoda, kdyby Ti někdo mazal komentáře kvůli porušení pravidel. ☀️ V duši *21*
nj to by ho něko musel nabonzovat že*3*
ježiš raději už mlč
To by musel být jen nějaký ošklivý človíček! Fujky
Já jsem od admina nikdy žádnou výtku ohledně vyjadřování, nebo uráženi a nadávání nikdy nedostal a ani mi žádnej komentář kvůli tomu nesmazali a za pocity po přečtení mých komentářů nenesu žádnou zodpovědnost.

Jediné co mi bylo kdy adminem vytýkáno je cituji : nešiřte na foru nepravdivé informace. konec citátu.
Za to jsem se již omluvil, ale jestli jsem ti tím způsobil nějakou ujmu, tak se můžeme domluvit ne nějakém jiném vyrovnání, které můžeš navrhnout.
No a jednou jsem dostal výtku, že se nevyjadřuji k danému tématu.

Což není tento případ, protože se zde řeší a ukazuje jak je nevyvážená diskuze a co všechno musí snést - reálný ověřený uživatel s fotkou proti anonymnímu uživateli, který ho uráží.
Podle mě jsou mnohem větší problém normální magoři. A že jich tu je spousta. Lidi co žijí ve svém vymyšleném světě pravd a lži, které se ovšem odehrávají jen v jejich hlavách.
Tak "normální" to asi není, ale na druhou stranu nechápu, proč by mě to mělo štvát natolik, že bych chtěl vykonstruovat nějaké řešení, když ani nejsem admin *9*
Tak je na druhém konci chlap, to je možné , stejně tak jako si se mnou psala dáma , která vážila 120 kg ...I tak to zpětně považuji za přínos pro mne .
Ještě že při psaní váha dámy nevadí. *3*
Ahoj všem,

jsem rád, že nejsem jediný, komu tohle silně vadí a má chuť to řešit. Uměl bych si představit něco, čemu bych asi neříkal nutně petice, ale v zásadě jakési hromadné oslovení administrátorů s prosbou o důkladnější prověřování profilů před jejich vlastní aktivací, stejně jako obecné zvýšení nároků na "kvalitu" vyplněných údajů. V tuhle chvíli mě nenapadá efektivnější a smysluplnější cesta než taková, aby tohle bylo centrálně ošetřováno správou webu.

Jedna věc jsou falešné profily, kterých je tu požehnaně, ale současně bych se velmi přimluvil za omezení profilů nabízející služby, jelikož jsme na Amatérech, nikoliv Profesionálkách. Např. v kategorii žen 18-25 v hlavním městě je snad většina profilů takových, co nabízí erotické služby, to mi přijde vůči povaze portálu úplně absurdní. A z těch, co služby nenabízí, je další podstatná část profilů transsexuálů. Nevolám po žádné perzekuci trans lidí jako takových, ale ocenil bych důslednější rozlišení takových profilů, koneckonců i proto, že trans lidi obvykle hledají trans lidi a netrans lidi hledají netrans lidi.

Jsem tady skoro 9 let, poslední rok a půl jsem VIP uživatel a za příznivých okolností náš oblíbený portál rád podpořím, ale upřímně řečeno do budoucna zvážím, jestli VIP dále prodlužovat, pokud se nic nezmění. Rád podpořím jakoukoliv iniciativu, která povede ke zvýšení úrovně Amatérů.

Díky a mějte se hezky,

V.
"Kámo" tvl nech to být , jako nemáš jinou práci ? Prej hromadné oslovení adminů , to si děláš prdel ? Btw v příspěvcích ti spoustu lidí komentovalo proč to tak asi je a není a ty pořád jedeš svou :-)
Úplně zjednodušeně , kdyby tu byli pouze lidé které chceš ty, ti ověření a prověření a já nevím co ještě , tak bys musel asi platit to VIP trochu za jinačí cenu , a tak trochu pochybuji jestli by tyto stránky přežily.
Zeptám se na jednu věc. Zvládneš v tomhle stavu udělat selekci skupiny lidí, kterou si pustíš k tělu, sám? Sto lidí, sto chutí a nějak si nedokážu představit, že na 50 uživatelů bude jeden admin na full time, ketrý bude znát jejich preference a vyfiltruje jenom to, o co mají zájem.

Jako dospělý a svéprávný člověk, když jdu někam v reálu, sám rozhoduju, s kým se budu bavit a koho pustím dál. No a nevím, proč bych to nezvládl i v online prostoru...

Admini (nebo nějaký skript na serveru) by měli řešit to, co je nejvíc obtěžující. Tzn. například omezit počet odesílaných zpráv a jejich obsah (=obrázky), pokud se za uživatel někdo nezaručí, nebo není uživatel ověřený. Po nahlášení obtěžování od pěti lidí ban na postupně rostoucí dobu. A podobně. Ale ne selektovat, s kým se smím bavit a s kým ne.
Na profil založený 4.1.2021 je to docela slušný výkon. A tolik zkušeností s amatéry.
A vy jste vážně čekali něco jiného? Už je to dlouho, co tu bylo založeno nějaké "konstruktivní" téma.
A teď je z toho zase kopa balastu. Ale zase na druhou stranu některé uživatele chápu. Některé věci
se totiž opravdu nedají číst, natož rozdýchat. (upraveno)
Falešných profilů se nikdy nezbavíte. Majitelé jsou někde v USA, každý i falešný profil jim generuje zisk. Ano štve to všechny slušné, ale bohužel smůla. Ověřený uživatal je trochu záruka, ale celkový problém to neřeší. Asi je potřeba se s tím smířit.
V USA nebudou. Přečtěte si toto (i s diskuzí) : https://www.lupa.cz/clanky/pavel-vtelensky-erotika-je-inzerenty-na-webu-nepravem-podcenena/. Je to sice trochu staršího data, ale stojí to za to. *3* "jeden známý." *3*
Ahoj sem tu novej 23 let chci se seznámit milou slečnou či dámou ma tu někdo zájem
Tak novej, že sis ještě nepřečetl horní listu menu nenašel tam "seznamka"?
On ji našel ale jeto stydlýn proto to dal sem aby se to zratilo
Jsem se překoukl, četl jsem Ranní uživatelé povsrtaňme. Já tedy povstanu každé ráno 😁😁😁
Začarovaný kruh koukám...

Můj postřeh... líbilo se mi výše popsané “ověření” rukou s lístečkem a datem. To je dobrý tip. Pár týdnů si píšu s jedním párem a už mám delší dobu pocit, že něco nehraje a tohle nikomu z nás neublíží, pošlu první a uvidím, jaká bude reakce.

Ještě bych dodal, že se dá vlastním rozumem vyselektovat, kdo je nesmyslný profil, kdo možná ne a kdo jistě ne. Taky to bylo výše popsané “Jsem stále nadržená, hezká 18ti letá holka a chci....!” Tak to z toho je celkem jasné. Tedy neříkám, že by 18ti letá holka nemohla být nadržená, ale asi si to nenapíše do profilu. Pak ty co si chtějí psát přes whatsapp... I já jsem jim zkusil napsat a vylezl z toho spam, abych kouknul na nějaké stránky apod...

Prostě jsme tu ve virtuálním světě (jak mimochodem taky už někdo psal) a ten, kdo to tu spravuje nemá důvod z toho dělat něco více reálného.

Přeji každému tady z vás, ať má, co nejméně negativních zkušeností s fake profily!
Normální člověk nemá problém stim,že ostatní vidí jeho real.podobu...obyč.civil.fotka na profil stačí...profily bez fotky úplně ignoruju...většinou jsou to různý uchyláci kteří že sebe delaj např.holku...nechápu to!!!Standa
Já si naopak myslím, že profily bez fotky jsou normální lidé, kteří si co nejvíc hlídají své soukromí.
Úchylové použijí libovolné fotky stažené z netu, aby působili "důvěryhodněji". Případně se nechají i "plně ověřit", mají-li k dispozici cizí OP. Před nedávnem jsem se dozvěděla, že někteří lidé si posílají naskenované občanky při kupování přes inzerát, popř. při pronajímání, aby se dala vypsat smlouva. A když se tu někdo nechá ověřit na základě občanky takového důvěřivce, nikdy se ten dotyčný ani nedozví, že jeho doklad byl zneužitý za účelem zdejší registrace.... *8*
Přesně tak. Někdo něco prodává, kupující si vyžádá jako potvrzení OP, obratem využije tady na ověření a na smlouvu o převodu peněz na kredity... A dotyčný se dozví o tom, že nabízel a nedodával placený videa na AM maximálně od poldů, pokud vůbec...

Papír, tužka a foťák vždycky odvedou mnohem lepší práci, než celá slavná státem vydávaná kartička. I v případě posílání zboží - fotka předmětu z inzerátu s rukou psaným jménem kupujícího a datumem ukáže, že se bavím s člověkem, který to zboží právě má a z občanky se blbě věští, jestli člověk, kterýmu patří, opravdu tu věc vlastní a jestli o použití dokladu vůbec ví.

Jenom @admin a podobní blbci si myslí, že OP v online prostoru něco řeší...
Problém je, že vidíš fotku obličeje v profilovce, ale nevidíš člověka za klávesnicí. Stáhnout cizí fotku už není na půl hodiny jak v dobách modemů 9.6 kb/s.

Zatím jsem se setkal naživo se třema amatérkama:
1) Bez profilovky, výměna fotek před setkáním, fotky odpovídaly realitě
2) V profilovce fotku krajinky, bez jedinýho živáčka, žádná výměna fotek před setkáním, v reálu normální ženská
3) Úplně bez profilovky, žádná výměna fotek před setkáním. Už jsme spolu rok.

Takže za červeýma profilama bez fotek se skrývají fakt zajímavý samičky. A dají se dobře rozpoznat i bez OP nebo fotky, pokud nemyslíš ocasem. Navíc ne každý z pochopitelných důvodů chce nebo může profláknout svou identitu veřejně. Nejrozumnější je neřešit, co aktuálně řešit nepotřebuješ. Až je to potřeba, začít přemýšlet...
Pořád mi uniká smysl toho abych se za někoho vydával...pokud jsem normální tak taky normálně přemýšlím a tyhle nesmysly se mě netýkají...nebo ne???
Je to reakce na tvůj chabý argument, že pokud si člověk na nic nehraje, nemá problém zveřejnit obličej. Podle tvojí logiky:
- Informace na profilu je pravdivá, nebo nepravdivá.
- Když informace (=foto obličeje) chybí, nemáš o člověku pravdivou informaci.
- Když nemáš pravdivou informaci, máš lživou informaci.
- Kdo poskytne lživou informaci, ten si na něco hraje.
- Kdo si na něco hraje, nezaslouží si, abys s ním ztrácel čas.

A při tom pozapomínáš na několik detailů:
1) Ne každý je v situaci, kdy chce nebo může zveřejnit svou totožnost - známý osobnosti a jejich rodinní příslušníci, kvůli práci, prudérnímu okolí, děckám v pubertě, nějaké úchylce / odlišnosti neakceptované okolím,... A při tom si nemusí na nic hrát a zbytek profilu může být 100%ně pravdivý.
2) S tvojí logikou "má fotku = na nic si nehraje, nemá fotku = přetvařuje se" vůbec neřešíš, jestli je ta fotka opravdu jeho - jestli ti lže nebo ne.
3) Nikdo nemá povinnost tady na sebe vyblít všechno. Co chce, to napsat může, co ne, to si smí nechat pro sebe.
4) Nikdy nemáš všechny informace, ale ani je nepotřebuješ hned. Je to jak když sedneš do auta a jedeš nakupovat. Nevíš, kde na parkovišti necháš káru a stejně na parkoviště dojedeš. Vstupuješ do obchodu a nevíš, skrz kterou kasu odejdeš... A není to problém. Když informaci potřebuješ, prostě se nějak objeví, nebo se zeptáš.
5) Pokud jde o seznámení, tak rozhodují tři věci. Jestli si máte co říct, jestli si padnete do oka a jestli si voníte. A ty tři informace potřebuješ až během setkání, abys věděl, kam až bys to nechal zajít. Minimálně tu třetí (chemii) zjistíš až na místě. Fotka může napovědět, jestli chceš nebo nechceš jít na rande, ale nemáš jistotu, jestli a jak je věrná, takže je stejně lepší ohodnotit vzhled naživo.

No a co se přetvářky obecně týká, taky nechápu. Jsou totiž dvě možnosti. Krátký flirt, kde je lhaní zbytečná námaha, když stačí něco neříct a nemusím si hrát na Andrsena. Druhá možnost, že to bude na delší dobu a tam se lež nevyplatí tuplem, protože kromě práce s vymýšlením si to stejně na 99,9% časem praskne. Ale neznamená to, že musí jít všechno ven hned a veřejně. To by pak nebylo co objevovat a o čem si povídat...
...takže ať uděláš cokoliv stejně tomu zabránit nejde🙂
Ve lhaní nikdy, nikde a nikomu nezabráníš. Ale dá se tady k tomu přistupovat tak, že je to svět fantazie a zábavy, kde každý může být tím, čím sám chce. Detailní ani pravdivý informace o nikom tady vlastně ani normálně nepotřebuješ. Některý věci poznáš, třeba když sexuální fantazii píše chlap z pohledu ženské.

Jediný, kde o někom potřebuješ informace, je propojení s reálným světem. Přechod na jinou platformu komunikace, osobní setkání, kupování čehokoliv,... A tam je potřeba se zastavit a přemýšlet, kde jsou trhliny v tom, co píše...
Nechápu co je to za uchyláky,dělají že sebe ženskou a určitě si u toho strkaj do zadku nohu od židle 🤣🤣🤣koštata nemocný...akorát otravujou normální liší.👎
Tvl Stando, takhle se odkopat...*476*

Prozradím ti tajemství. Oni jsou ti normální. V sexu je totiž normální dělat to, co tě uspokojí a jiným neublíží. A v rámci představ a sexuálních fantazií je povoleno prakticky cokoliv. I při jejích sdílení (omezením jsou jenom zákony, VOP a svévole adminů).

S tou nohou od židle: Ve svěrači je hodně nervových zakončení a stejně tak v prostatě, která je skrz konečník přístupná a tamní receptory hrají hodně velkou roli při prožívání orgasmu. Že si někdo strká něco do zadku není diagnóza. Znamená to, že nemá předsudky ohledně vlastního těla a umí si užívat to příjemný, co mu nabízí. A když to někdo použije k dehonestaci druhých, něco to o něm říká a není to úplně lichotivý.

Normální naopak není, když na server o sexu přijde puritán a přizdisráč, který se snaží ostatním říkat, co mají dělat... Nebo když se vyskytne nějaký netolerantní pošuk na serveru, kde se odlišní lidi otevřeně baví o svých odlišnostech a začne se do nich kvůli tomu navážet. Nízký IQ a EQ to už pak často jenom dorazí.
Omluva za překlepy...mobil si píše co chce🤣🤣😍
Pmk001...nebuď pořád tak vážnej...jinak tedy beru vše zpět a jdu k lékaři...podle toho co píšeš je chlap vydávající se za nadrženou holku apod.úplně v pořádku a ten kdo takový deviace nemá je vlastně nemocnej a nenormální.jsem rád,že jsi mi pomohl to pochopit a preju ti spoustu krásných zážitků v přestrojení za ženskou🤣🤣🤣jinak všem přeji pohodovou neděli.ahoj Standa
Pmk001...hele všechno dobrý,jsi celkem v pohodě a nemá smysl tady řešit nesmysly...kazdej máme svůj pohled na svět a tím bych to uzavřel.ahoj Standa
Ono to spíš není tak černobílý... Pokud má někdo červený nick a bimbas, jsou čtyři možnosti:

1) Transsexualita, tj. ženská v mužským těle. Tam je to naprosto v pořádku a navíc, pokud jde do tuhýho, tak tě upozorní, o co se jedná. Tam je to naprosto v pořádku.

2) Transvestitismus. To je druh parafilie, u kterýho vzrušení vyvolává oblečení do šatů opačnýho pohlaví. Tam je nepsaný pravidlo, že je v nicku TV a mám pocit, že se mají v profilu i extra označení. To je taky v pořádku, mají tady svůj svět a nikdo tě nenutí jim tam lézt.

3) Někdo se snaží kšeftovat a vydává se za holku, nebo se snaží někoho oblbnout, nebo se pomstít bejvalce a je tady jejím jménem... To je na přesdržku.

4) Někdo se nudí. Takový matroš se dá během pár minut prokouknout, ignoruješ a hotovo. Jinak jsou neškodní.
Mohli by mít nějaký svoje www stránky a byl by klid🤣ale z evoluční hlediska je to chyba"v matrixu"...slepá kolej.spis ale nevím kde tady můžu najít normální obyčejnou ženskou...ty jsi tady dlouho a jestli budeš ochotný mě třeba jen nasměrovat,tak Ti budu opravdu vděčnej...
3) a 4) mají svoje stránky. amateri.com *3*

Pokud jde o stránky pro odlišný lidi, jenom ať jsou se zbytkem společnosti. Svou odlišnost si nevybrali dobrovolně a nemá cenu je za to trestat. Nikomu to neublíží a budou pod dohledem, až jim zase začne Džamila nebo podobná šepleď nakukávat, že mají chtít víc práv, než ostatní. A když se nějaký takový nápad pokusí prosadit, stačí se zeptat, co mají zakázáno oproti zbytku společnosti. Když na nic nepřijdou, bude jim jasný, že nic navíc nebude...

Z pohledu předání genů jsou transsexualita i homosexualita slepá kolej, ale ne z pohledu evoluce - ta totiž funguje právě tak, že produkuje i jedince, co se nerozmnoží...

Ženský k seznámení najdeš všude mimo chat a seznamku. Ale dál už si budeš muset poradit sám... *389* Příjemnou zábavu.
NadrzenaLeyla další chlap co tu chce okrádat