Starší dámy 45+

Staré téma

Už jsem to zde několikrát četl, ale tentokrát bych se chtěl pozastavit a číst názory trochu více do hloubky , spíš z pohledu dlouhotrvajících vztahů, vnímání nedostatků a tak celkově psychologicky. Hlavně ne otřepané panské vyjádření: v sexu jsou to bohyně a tak podobně.
Například: říká se , že řada starších žen opustí mladšího muže ze strachu, že on je nechá kvůli mladší...
Příspěvek byl smazán.
Ty jsi dobrej, já se možná neohrabaně vyjádřil, měl jsem spíš na mysli starší ženu vs mladší muž. Váš pár to je stará fungující písnička, řekl bych, že mladší žena skoro vždy snese staršího muže. ..
Ano, skoro vždy, ale jen málo která se k tomu přizná, chápeš...
Vás takto opustila starší partnerka?
Pardon, omlouvám se špatně jsem pochopil celé téma.
Tak ne že by mne kvůli tomu opustila, samozřejmě rozchod byl oboustranný, ale z mého pohledu jsem zrovna tento myšlení nechápal a když už jsem to slyšel poněkolikáté , tak to na mne začalo působit dosti negativně...
Ze svého pohledu to nechápete... no co už , stalo se a doufejme, že je teď šťastná .
A ženské pořád něco řeší.. i to, co třeba za řešení vůbec nestojí ... :-)
Tak ale pochopit se to snažím :-) Když je o někom známé , že je na starší, tak jak někdo může myslet vůbec na to , že bych ji opustil kvůli mladší :-) To mi hlava nebere.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na tom něco bude , víceméně už je to nevratné.
Naprosto správně - je to relativní - ve dvaceti je starší ta 45 ti letá, v šedesáti je to mladá holka
Jebat starší dámy. Jebat, jebat a ještě jednou jebat.
Tyhle starší ženy už splnily svoji roli matky, děti už jsou často z domu a samostatné, takže tenhle typ žen je na pichacku ideální. Spousta z nich je bez závazků, protože na rozvod s manželem čekají právě na dobu až odrostou děti a až je splacená hypotéka.
Sportovní sázení - Tenis - Stolní tenis - Domluvené zápasy - 100% spolehlivé informace.

www.nivexe.blogspot.cz
Co máte pořád s tou píchačkou? To je konstatování k hovnu, to je strašně subjektivní. Já měl i starší ženy, co v posteli nestály za zlámanou grešli.
To že některé v tomto věku hledají co jim chybělo dříve můžu potvrdit. Jednu takovou mám. I když nejsem od ní mladší.
Prostě měla 20 let chlapa, co byl skoro asexuální. A když už děti odrostly, tak proč v takovém vztahu zůstávat.
V začátku to nebylo nic moc. Šlo poznat, že nemá zkušenosti. Ale vůle a zápal poznat něco nového ano. Na tom se dalo stavět.
Po několika letech, je s ní dračice...
A teď k tématu. Po nějaké době s ní vylezlo, že jsme byli 3. A ti dva byli mladší. A proč si vybrala zrovna mě? Prý to s ní víc umím, a že zjistila že z mladším by se necítila tak dobře. Tím myslela před rodinou a okolím. Ale lákalo jí to zkusit. Jako že bude supr hřebeček !!
To není jako že si starší nabalí mladou, a ještě se tím chlubí...
Asi bych byla pro tebe stará škoda
A možná bych byl pro tebe starý já , to nikdy nemůžeš vědět ...
Oba dva na takový vztah musí mít ty pomyslné koule.
Ale je fakt, se kdybych si našla mladšího partnera, vždy bych počítala s možností , že mě vymění za mladší model. Genetické naprogramování dost dobře nejde ošálit
Myslíš to vážně s tou genetikou , mně se to nějak nezdá..
V mileneckém vztahu kde jde jen o sex to neplatí.. ale holky to většinou berou moc citově.. pak to nefunguje