Lubrikant pro veterináře...

Máme velkou spotřebu !!

Milenka potřebuje pořádnej fisting, aby mohla hodně stříkat. A k tomu potřebujeme hodně gelu. Při každým mokrým orgáči ho zase opláchne svým proudem, a musím znovu hodně namazat... Už mě fakt nebaví kupovat předražený malý lahvičky. Asi už opravdu půjdu do velkýho balení pro veterináře... Myslíte, že se dá použíť jako ten běžně prodávaný třeba v lékárně? Nemůžu nikde najít složení. Díky.
Na to snad jsou praškove gely třeba X-Lube ze 100gramu prašku udělaš dobrych 15 litru dle prodejce 20 litru, cena jak kde nejlevnějši asi na Amazonu od €20 na Heurece jsem to našel za 645 korun.

https://lubrikacni-gely.heureka.cz/x-lube-powder-lubricant-fisting-lubrikant-v-prasku-100-g/#
Jo a pokud si to teda koupiš doporučuji na michani použit nějaky mixer, protože dle navodu by jsi se utřepal k smrti než se z toho stane gel *3*
Díky vyzkoušíme zatím menší balení. Pokud se to osvěčí, tak toho namíchám kýbl, a bude velký ródeo !!!
Pokud po nešukáte se šprckou, vzal bych ji tukem - kokosový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, oliváč, nebo vegetol 🤷‍♂️
Někdo prý používá i bílky, ale vzhledem k tom, že jsou živnou půdou je to o hubu (IMHO).
Kokosový olej jsme použily na masáže, ale pro nás je ideál gel, který jde snadno umýt...
Nejlepší je J-Lube...a nebo musíš sledovat nabídky po heurece...my máme doma Durex+play z většího nákupu po 119 korunách kus...není to málo ale proti běžnému prodeji za min jak půlku....
Díky. Mrkl jsem na recenze, a vypadá to velice dobře. Hlavně aby toho bylo hodně a na dlouho...
Lubrikační gel VET GEL 1000ml podobné gely jsou vyzkoušené jak vaginálně, tak análně.. A cena okolo 100 Kč / 1l. (upraveno)
O tom jsem původně uvažoval, ale nikde jsem nenašel složení. Na porovnání z gely co jsou přímo určený pro sex.
Je na to někde odkaz??
Vemte to z logiky věci. Zas tak velký rozdíl mezi kravskou a lidskou vagínou, co se týče látek užívaných v lubrikantech, být nemůže..
Ale tu nálepku na láhvi bych tam raději nenechával !!
To by mohlo být od milenky špatně pochopeno...
Tak jsem ten VET GEL objednal, a je supr. Můžu doporučit.
Samozřejmě nálepka šla hned dolů. A už máme štvrtinu pryč.
Záruka je dost dlouhá, tak pohoda.
Šikovnej....a s výsledky spokojený? Můžeš mi poslat odkaz?
https://www.kamir.cz/lubrikacni-gel-vet-gel-1000ml
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč bych měl zbytečně utrácet za 10 lahviček gelu, když za jedno velké balení dám méně než za jednu?
Ona si to vybere zase na něčem jiném...
Souhlasím....s partnerkou si fisting užíváme pokaždé, užíváme si squirt a to silný. Stačí nám...myslim ty a já....obyčejný....máme ho dlouho, ....ze bych kupoval gel na krávy....no...ok...každý to máme jinak.
Na fisting urcite J-Lube.
Vhodny jak na vaginalni, tak i analni fisting.
Kupuji pravidelne pres Amazon cca 280g a vydrzi to pul roku.
Do hrnku teple vody staci nasypat lzicku popripadne dve. Zalezi na preferenci, ci chcete mit hustsi nebo ridsi gel. Behem peti minut mate hrnek plny gelu a muzete smele do toho.
Neda se skladovat (max 24hod), takze vzdy namichat tolik kolik potrebujete. A opravdu to klouze jak ma. Mnohem lepe nez preferovane main znacky...
Pomer cena-mnozstvi-kvalita se opravdu neda s nicim srovnat... (upraveno)
Vydrží 14 dni a poté je možné sterilizovat v mikrovlné troubě....