Manželské povinnosti a práva

nemohu se tomu bránit

tak mne napadá, když manželka už přes naše 4 deti a vyčerpání z domácnosti, už nemívá tak často chut ani naladu se jeste spolu mazlit, milovat a uspokojovat po tom, než všechny usnou... a je schopná usnout i přesto, že se přede mnou celé odpoledne vystavovala v sexy tangách... přece jen jsem jenom chlap a musím dodat, že po celou dobu věrný.. přepadají mne takové představy a chutě pomazlit ji a alespoň trochu si jejim nadhernym telem pomoci k uspokojení. At uz si jen hrát s jejími prsy a tvrdnoucími bradavkami a zajet ji rukou pod kalhotky a prstama jí projíždět kundučku, a prijemne si uzivat jak cela vlhne behem toho než si vyhoním.. snažím se na ní brát ohledy, i na to kdyz zrovna nemá zájem, ale hlavou se mi honí takové neřesti, jako že když ji nijak sexuálně neobtěžuji (a že vzhledem k mému nadržení mám opravdu co dělat), láká mě udělat se aspon na ní... at uz na prdelku, na prsa, do vůsů, na obličej nebo do pusinky.. to pro ni, za trest, za odmenu, na dukaz toho, ze kazdej muj vystrik je jenom pro ni... ale vetsinou me zadrzi pud sebezachovy a nejistota z jejích reakcí.. nevím kde jsou hranice toho, co si k ní sláskou mohu jeste dovolit a co by mohlo být uz neodpustitelné... takže Vás žádám ženské, povězte mi, jaké by to v tu chvíli bylo Vám? probudit se postříkaná? nebo dokonce s ptákem vraženym v puse? a nebo se probouzet při mrdání zezadu do tvý kundičky...? tak jaká by byla vaše reakce? díky za odpověď,
...a co se takhle zapojit do chodu domácnosti,pomocí jí, aby každý večer nepadla vysílením a užít si to společně?
...Nechápu jak se chlap může divit že žena dokáže usnout, když se musí sama
starat o domácnost a 4 děti. *23*
zkus prevzt cast jejich cinnosti. bud usnes taky, nebo ona nebude tak unavena
Já bych se zastavila už u toho nadpisu. Tím že si někoho vezmeš tím přece nevzniká žádná povinnost ani právo na sex.
Z vašeho psaní to vyznělo tak, že vaše paní má povinnost se starat o domácnost a 4 děti a vy máte právo na sex...
Celkem mne zarazila věta "....se přede mnou celé odpoledne vystavovala v sexy tangách...." ve spojení s výchovou 4 dětí a celkovým (pochopitelným) vyčerpáním z péče o domácnost a zřejmě tak trochu líného manžela. Taková žena se fakt před nikým nenakrucuje, aby ho svedla.
Nechci být zlá, ale opravdu je účelem tohoto příspěvku rozproudit debatu o tom, zda je v pořádku se uspokojit nad manželkou, která z toho nemá nic? Nebo je účelem příspěvku se vypsat ze své sexuální fantazie a dostat ji díky fóru k co největšímu počtu lidí?
Pokud to první, tak odpověď je: NE, není v pořádku masturbovat s tělem/na těle tvojí manželky, ani jí cokoliv někam zasouvat, pokud s tím ona dopředu nesouhlasila. Pokud jediný, kdo z vašeho sexu má radost a nějaký příjemný užitek, jsi ty, tak přeci musíš vědět, že je to špatně.
Jiná věc by byla, kdyby toto byla JEJÍ sexuální fantazie, pak by to bylo ok. Ale o tomto se nezmiňuješ.

Hele chlap, který nechá svou ženu otročit se 4 dětmi a domácností a ještě přemýšlí, že ji použije jako živou sexuální pomůcku, tak trochu není chlap ;-) A nevymlouvej se, žes nenapsal, že jí nepomáháš. Kdyby ano, celý příspěvek by vyzněl trochu jinak. Ono totiž kdyby ses s ní opravdu dělil o péči a všechno ohledně dětí (samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že zřejmě chodíš do práce), tak bys byl taky sedřený a tohle by tě ani nenapadlo. (upraveno)
rano vstaň, vzbuď děti, nachystej jim všem snídani a svaču, obleč je a odveď do školy či školky (nebo s nima prober učivo a udlej úkoly). Pak běž do práce a odpoledne děti vyzvedni. Skoč na nakup, uvař a vyper. Při tom můžeš ještě vytřít a vysát. No až děti uspíš, vrhni se na ženu, určitě čeká na masáž zad a nohou. A až večer spokojěně usne, přečti si znovu svůj přízpěvek a dej si facku ;)
dost mě děsí představa, dělat se manželce do vůsů ... :) to bych snad ani nechtěl :)
Chudák tvoje manželka. Je mi ji líto *10*
No vidíte my máte děti 3 a malé. Vždy nám zbyde cas na sebe. Já se starám o děti a domácnost(byla jsem vždy takto naucena) a manžel se stará o ostatní...a jde to. Zajímalo by mě kolik dětí tady mají všichni co pomlouvají zakladatele. Vždy záleží na domluvě.
No, tak já nemám žádné. To ale nic nemění na faktu, že kdyby se zakladatel dělil se svou drahou polovičku
o manželské povinnosti, formuloval by svůj úvodní příspěvek úplně jinak. Naopak, já vidím z jeho popisu
zcela jasně, kam s tím mířil. I název tématu je trefný. Nevím proč to více rozebírat.
Již způsob držení za vlasy z profilového fota usuzuji, že jsi hajzl. Ponižuješ ženu, která se stará o to co si zplodil. Klidně si nadávej, tím to jen potvrdíš.
Tak když mě manžel při sexu plácne a nebo když je za mnou a chytne mě za vlasy, tak mě ponižuje. Blábol.
A chová se k tobě stejně jako ten nahoře? Prostě není to totéž.
Ty jo a už jsme se dostali do oblasti že podle fotky se dá utvořit profil jedince ,to mi prozraď co bys vyplodil na fotku Franze za moudrá
proč by měl být hajzl a ponižovat ji.
držení za vlasy ještě neznamená že ji ponižuje
já mám třeba chytnutí za vlasy a pořádné plácání po zadečku moc ráda
a přitom se s partnerem milujem
bože to jsou názory....
Jo! Máš pravdu jako vždycky! Každý kdo má jiný názor než Ty je lhář a manipulátor a má úplně hloupé názory na svět! *21**15**15**15**15**15**15*
Hele nebudu komentovat jeho článek ,,je to blb,, ale říkat že podle fotky je násilník to fakt ne ne .
no ty máš dost... nikdy jsem nic takového netvrdila.a přestaň mě stalkovat chuděrko
a taky doufám že mi zas nebudeš brečet do vzkazů a škemrat o usmíření (upraveno)
Nechceš mě jít raději stalkovat, jedovatě komentovat blogy a koukat koho mám v přátelích. *3* mám tam změnu utíkej se mrknout *3*
Hele berušáku, Tyto metody jsou symbolem nadřazenosti a poníženosti. Za normálních okolností OK, ale pokud to někdo vyžaduje jako povinnost a právo, tak s tím souhlasit nemůžu. Některé ženy se nedobrovolně nechávají i zmlátit, jen aby udržely manželství. Trpí a jsou zticha. I toto bereš za normální?
pokud vím,řeč je o fotce,proto jsem reagovala
to že se dotyčný chová ke své ženě jako k otrokyni,je věc druhá a taky s tím nesouhlasím
příště se drž tématu,ano?
Já jsem si včera trochu projížděl historii na fóru a zjistil jsem, (nebudu jmenovat) že tohle napadání mimo téma diskuze, tady nejmenovaná provozovala už před pěti lety a to snad úplně v každém vlákně, ještě k tomu měla dvě pomocnice, (nebudu jmenovat) přitakávačku a samozvanou odbornici, asi lékařku. A docela tady tomu dominovaly a určovaly správnost názorů, dost nevybíravým a agresivním způsobem, ale potom se to asi nějak zvrtlo a ta neúnavná prudička tu zůstala sama.
To jen tak můj postřeh, ojediněle mimo téma diskuze.
njn to máš těžké... když je někdo frustrovaný z nešťastného dětství a dalších vztahů,a má celkově tak nějak podělaný život,,tak si pak vylívá zlost na ostatních,aby mu bylo aspoň chvilku dobře
takové snad jen politovat...
(upraveno)
tak co mají dělat,když celý jejich život jsou jen Amatéři že....
Jo tak to už chápu že mi pořád lezeš na profil *3* holka jdi raději občas ven *22* i když chápu že v Tvé situaci je to těžké...
Já znám zas jednoho co mě už před 5 lety zkoušel osahavat na srazech, přesto že jsem o něj neměla zájem *3*
jen jeden? no to jsi na tom dost blbě*3*
a kolik měl promile?
Teda, takhle srazit vlastního páníčka....*3*
proč si pořád dáváš do profilky upravené fotky? ty se za sebe asi stydíš viď?
Máš povolení vůbec psát? Musíš se vždy zeptat nebo Ti to starší paní diktují? *3*
To je dobrá poznámka, s těmi promilemi, ale nevím kolik by to muselo být, abych nebyl zcela při smyslech. (upraveno)
Tak jestli je to mířeno na mě, tak kecáš a není to od tebe férové. Byla to soutěž, sundat jednou rukou podprsenku a ani jsem se tě nedotknul, nařknout někoho z osahávání, je stejně trestné, jako někoho osahávat proti jeho vůli. Pokud jsem to ale špatně pochopil a nebylo to na mne tak se omlouvám.
Ne to vůbec nejsi ty *3* to je takový starší pán s vousy co mi každý sraz leze pod sukně zda mám prádlo *3*

Pardon, omlouvám se za reakci, ale v tom případě to tady nezasírej nějakejma bludnejma blábolama mimo diskuzi !
Takovejma blábolama to tady zasíráš Ty! *188* *3**

Jak Ti ležím v žaludku. Že místo toho aby jsi měl svůj život tak tady projíždíš fóra 5 let zpět a hledáš co jsem kam napsala. To už je fakticky diagnóza! Dělej s tím už konečně něco!
To ona to zase nechá smazat, mě přijde, že má úplně vzteky zatměno před očima a až se uklidní, tak jí dojde, jak se ztrapňuje a smaže to.
...jéžiš, to sem vůbec nemělo přijít, to bylo do soukr. zpráv, no ale když už to tu je ...*3* (upraveno)
To je tady specialita Vaše viz smazány koťátko. Těžko budu nechávat mazat někoho kdo je na "mojí" straně. Přemýšlej než píšeš prosimtě.

ch jo..chovej se už jako dospělá ženská a ne jak vzteklé žárlivé děcko
Že bych žárlila na psycha *3* LOL *3* klidně si ho nech úplně celého *3*
vůbec jsem neměla na mysli jeho
a prosím tě,neškemrej už nikdy do vzkazů o usmíření jo? děkujííí
Prosimtě nečti a nekomentuj moje blogy, Tvé ublížené komentáře mě vůbec nezajímají jo? Děkujííí


Jasně vůbec jsi neměla na mysli jeho *3* (upraveno)
ale ale zase bys ráda rozhodovala kdo může co dělat a psát?
Teď tu o štěňátku *3*. (upraveno)
Ta ojedinělá prudicka nepotřebuje nikoho kdo za ní bude lítat jako pejsek a na vše kývat jako to ujištění potřebují starší ročníky.

Přestože je ta prudička výrazně mladší než její stáří stalkeři nebojí se jít s vlastním názorem ( i rejpáním) jít proti davu.
Žena je jako pračka Beko - po třech letech je na vyhození.
Pokud ti ji dřív nerozbije vodní kámen....
Třeba když ti bude máchat fusekle pod vodopádem.
Tohle se neda cist. Interpunkce jsou asi jen neco, co jsi videl z rychliku, to same gramatika. Uvar, uklid, vyzehli, uloz deti. Pak si nemusis mastit pero nad spici manzelkou.
Práva a povinnosti mají oba stejný.

Práva:
- vybrat si, jestli s tím druhým bude nebo ne.
- dohodnout si pravidla, v rámci kterých to bude fungovat (třeba nevěra povolena / zakázána)
- právo veta, když jeden druhýho do něčeho tlačí

Povinnosti:
- pracovat na vztahu, komunikovat a dělat kompromisy
- dělit se o chod domácnosti, náklady na domácnost a péči o děti
- respektovat jeden druhýho

Btw, napadlo tě někdy, že ty tanga tě možná mají namotivovat, abys udělal něco, čím by sis vybojoval možnost jí je sundat?