Trojka MMŽ realita

Zkušenosti

Ahoj láká mě představa, že si mě vybere pár na trojku scénářů a představ je spoustu. Ale zajímají mě vaše zkušenosti a postřehy. Díky hezkou zábavu všem
najit tu stabilniho bisexuala je slozite *3* tot nase zkusenost
Obecně tu někoho normálního najít není jednoduchy
Ale najít se dá, byť to většinou trvá.

To není možný! Někdy mám pocit, že je tu daleko více bisexuálů než heterosexuálů.
Je ale pravda, že s odhodláním je to už celkově o něco horší. (upraveno)
Všichni jen povídají, a kdyz má přijít akce tak mají buď milion výmluv a nebo už se neozvou
Stejná zkušenost a tak už se ani nesnažíme. Třeba někdo příjemně překvapí.
Čau
Co chceš ještě dnes já bych chtěla
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je asi pravda....taky jsem to vlastně tak měl
to jo, sejit by se jich chtelo dost, ale jakmile zminime, ze chceme neco dlouhodobejsiho, zajem opada. A sukat kazdou chcili s nekym jinym, to neni pro nas....
Tak ono to je těžký... např. Já můžu ve všední dny v pracovní hodiny v okolí Bořislavky (Praha 6).... nenajdeš nikoho!!! : o ((((
to chapeme, protoze pracujeme v "normalni" dobe 7-15 taky... **4*
Jak bys reagovala na pozvání na dobu určitou např. 30 setkání, né méně, né více, každé setkání 3 hodiny a více ?
30 znaků........................................................................proč?
(upraveno)
to je na nas? neni to tu moc prehledne....
krásný den.my jsme se ke trojce dostali vlastně tady.začátky hetero,ale po letech jsme s milencem i pohonili a pokouřili spolu.žena nejdříve,že nic nevidí,nebo nechce,ale už jí to nějak jede i s tím naším "trochu BI"
Jo dlouhodobý vztah je moudrý, každý pak ví jak druhé potěšit a všichní jsou spokojení
Ahoj, tak my jsme našly..kluka bi..už se drobet známe.... jen to soukromí....a vhodné místo na první akci... přemýšlíme o společném welnes...doma soukromí moc není.... má někdo nějaký nápad? Moc nás to oba vzrušuje....ale přeci jen se drobet bojíme o soukromí... hezký den...a milujte se...vždyť je to krásné.....
Jo domov je asi úplně nejlepší, domácí prostředí....pohoda. No jinak nějaký odlehlý penzion...
Domů bych si tohle netahal. Aspoň ze začátku ne. Pokud máš děti, je to posvátné místo. Asi by mi nešlo odvézt děti k babičce a pořádat tam orgie. Chce to nějakou neutrální půdu. Ideální je pronajatá chata nebo ten wellness, ale pri častější frekvenci takovýchto setkání to může slušně lézt do peněz.
No já to mám opa ne najít stabilní pár je tezke
No najít pár pro muže je ještě těžší
Proč? Vždyť je tu tolik nabídek…
Aby si tě pár vybral, tak musíš nabízet něco , co ostatní ne. Scénáře a představy mají je ti, co si chtějí jen psát a při tom přetahovat kůžičku.
... naprosto souhlas!!!.... Pak ale si to protiřečí, že? NEmůžu nikoho najít, NIKOHO, ale nechci jen tak NĚKOHO. : o ))) ....
Tak podstatne je necim zaujmout. Ono, ani 25cm v kalhotech bez jakehokoli pridavku neni dost na trvaly vztah.
Ale takovych co chteji zkusit podobny extrem je asi dost.
Pokud nicim takovym nedisponujes, pak musis predvest jine kvality, zaujmout jinak. I vzdalenost hraje roli.
Napsat, ze doufas, ze si te nejaky par vybere nestaci:-)
Ja nasel dlouhodoby par pro sebe a pro mou drahou jsme jednou na jednorazovku vybrali muze s vetsim.
Ahoj. Když chceme, tak víme kam zde šáhnout a do hodiny jsme domluveni. Ti, kdo mají jako profilovou fotku ocas, to nejsou ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máte pravdu.manželka tady má svůj profil .hledáme někoho na trojku.a první co jí chlapi pošlou ,tak je fotka jejich chlouby.tak že někoho najít je fakt těžké.no a první věty jsou někdy fakt mazec.ahoj a pěkný den.
Tenhle názor napsal muž z vašeho páru - nebo žena, nebo oba? Je to docela trefné.
Máme to stejné. A najít se tu dá.
Jako singl muž jsem dvakrát byl domluvený s párem a naopak těsně před setkáním to zrušili oni. Teď je tu další možnost, ale vadí mi zdlouhavé psaní a domlouvání se. Tím zdlouhavém mám na mysli třeba měsíc či více. To už mě pak nebaví. Ale prostě čekám dál, co bude :-)
...zdlouhavé psaní, měsíc a více... Už po 14 dnech ti musí být jasné, že si dopisuješ jen s honibrkem.
To, že si někdo píše s honibrkem nebo s někým jiným, než je barva nicku, se dá někdy poznat už podle profilu (pokud je vyplněný) nebo podle prvních vět konverzace. Někdy jsou ale konverzace na dost dobré úrovni.
Já rád nabízím k další konverzaci e-mail a telefon - po této nabídce dost lidí odpadne. Ale našli se i takoví, se kterými jsem si i zatelefonoval, až pak ale přestali komunikovat. Chápu, že si v něčem nemusíme sednout (což se během dosavadní komunikace ale neukázalo), pak ale stačí napsat, že končíme, případně uvést i důvod (může dojít "jen" k nepochopení slova) a život jde dál.
Ale krátit si dlouhou chvíli tlácháním o něčem, o čem vím, že do toho stejně nepůjdu, to nechápu. Honit se dá i nad něčím jiným, než nad psaným slovem *49*
Kdysi jsme si s jedním psali, už bylo vše domluvené a pak to odpískal. Ale bylo as i dobře, jelikož byl ze stejného města, ale zas co bylo fajn sliboval že má prostory...
K těm prostorám: řadu lidí odradí, že by se měli složit na 400 až 500 na 3 hodiny pronájmu prostor, nechápu to, ale je to tak. Co bych pochopil, že si někdo hned na poprvé nebude zvát domů lidi, co vůbec nezná.
Jinak se snažím prolustrovat případné zájemce, abych nenarazil na někoho A) ze sousedství, B) z příbuzenstva nebo C) z práce. Nešel bych do toho, pokud bychom se nějak znali. A inzeráty, ve kterých požadují hned v úvodu zaslat civilní foto, taky nemají šanci - co když je na druhé straně někdo z A), B), C). Věřím, že by se našlo i nějaké D) atd.
Já tu narazila na fotbalového trenéra mého syna. Měl tu jednoznačně identifikující fotky přímo na profilu. Když jsem se ho později ptala, zda mu nevadí, ze ho tu muze leckdo najít, odpověděl lakonicky, že ne...že to beztak objeví jen lidí, co sem lezou taky.
V ten moment mi došla prostá pravda jeho slov...ale fotky si sem stejně nedám. :)
Jak pak pokračovala vaše konverzace, když jste si vlastně řekli, že tu oba jste?
Moc pěkné napsané.tak nějak by to mělo být.
Ahoj, souhlasím s tebou ohledně těch prostor. Momentální “problém”, taky páru se kterým si píši... navrhnul jsem soukromí wellnes nebo tak podobně, i kdyby tak za 2.000,- na 2-3 hodiny s výřivkou, prostě velká páráda a nebo skutečně něco levného do 1.000 na několik hodin a že tedy to budu muset platit já, ale oni sami žádné jiné řešení nemají... omg
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pravda, či tedy tam domů k páru. Pokud je to u někoho tak problém není, ale neutrální půda je nejlepší si myslím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak snad vše na půl,ne?ne jen vyklepat a odejit*3*
Ano to se jistě dá, ale teď to bude jistě skutečný pár, jen prostě stále nemají moc času a je problém s místem scházení kvůli covidu. Já osobně bych se chtěl sejít alespoň jen tak venku na pokec, ale ani na tom jsme se nedokázali zatím domluvit. Jak píšu, prostě uvidím, nic nebudu uhánět.
Pokud se chceš rovnou vyhnout párům, který jen kecají, tak vůbec nekontaktuj páry, kterým běží na seznamce inzerát několik měsíců v úplně stejném znění, případně jen s malou úpravou.

Ideální je, když tě osloví rovnou pár sám, tam bývá velká naděje na úspěch. Neplatí to ovšem vždy. Nejlépe co nejdříve navrhnout používání telefonu a hned se oddělí zrno od plev.
Aby mě kontaktovali, tak to chce podat inzerát ovšem ne? :-)
Samozřejmě, že bez inzerátu to půjde hůř, než s ním *6*, ale nejdůležitější je tvé vystupování zde na fóru. To samé platí i pro páry, hlavně pro mužskou část.
Našel jsem tu s partnerkou velkou řadu nabídek, ne každou chtěla ona, když už si vybrala, tak po psaní si s 90 procenty z toho nakonec vycouvali nebo přestali psát. Asi se vyhonili a zalekli, co řeknou své manželce, kam to jedou. A pak tu je ten zbytek, který má vyplněný profil, má fotky, ze kterých je zřetelné co a jak má, odepisují, není problém se sejít a zašukat. Když to výjde, tak to opravdu stojí za to.
Takže vzkaz pro ty pisálky co jen slibují, uvědomujete si, že jste někoho hodně zklamali?
Pro ty co by chtěli jakékoliv seznámení jen rada, prázdný profil a žádné fotky nikoho nepřilákají.
Máme podobnou zkušenost. A psaním se dá většina odfiltrovat.
Jenže člověka to po čase to psaní přestane bavit. A zjistí že se raději zajede na swingers a ví do čeho jde a k vůli čemu tam jede. Ale přitom to není ono co chce. Něhu a péči o ženu, což na sw nejde kde stojí kolona chlapů.
Filtruješ, filtruješ a najednou zjistíš, že si píšeš sám se sebou......
Moc dobře napsané.Jsou věci které člověk přečte se zájmem.
No tak ono najit tu normalni par taky neni jen tak snadne. Co jsem tady zazil, tak bylo "Jojo, jasne, neni problem" a konverzace a komunikace na zacatku a potom jedna z alternativ: A) Ticho po pesine a po par pokusech o kontakt neco ne stylu "Uz jsme nasli" (ver tomu), nebo B) Zacali se projevovat fakt zvlastne. Pripadne C) Kontaktovali, dokonce poslali par fotek a pak uz se neozvali, eventualne D) Byli divni od zacatku. Takze zatim setkani zadne....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chtít po někom fotku s obličejem, resp. ji někomu poslat - nepovažuji to za vhodné, za bezpečné. Určitě bych nechtěl, aby foto s obličejem dorazilo třeba kamarádce mé nicnetušící manželky nebo jinému známému.

Nehledě na to, že je to zneužitelné - pokud někdo mé foto přepošle, někde vystaví, třeba i s nějakým peprným popiskem, já se samozřejmě o tom nedozvím nebo se to dozvím jako poslední, můžu mít z ostudy kabát.

Ale každý se zřejmě prezentuje na veřejnosti jinak. Někdo rád FB přeplněný množstvím soukromých fotek, jak jsou zrovna u moře (a tudíž mají prázdný kvartýr - vhodné třeba pro bytové tipaře) s kvantem komentářů, i tady mnozí Amatéři vystaví foto včetně obličeje. Nechci vidět, až takové foto objeví po 30ti letech vnouček a uvidí nabušený "biceps" u dědečka, který v současnosti neudrží moč ani stolici.
Ale je to každého věc, kam až kdo může jít. (upraveno)
report: už jsme to ukončili. Já jsem v tom neviděl jasný zítřek... pořád dokola. Bez jasné domluvy se nedá hnout vpřed. Škoda ovšem :-/
Problém je najít holku do trojky...
Tady ano, v reálném životě ne.
Ja bych treba chtel par, ale muzu tak jednou za 4-6 tydnu....to taky hodne lidi odradi... I kdyz jsou takovi, ze "jasne, jasne, pohoda, to je dobrej interval" a pak uz ze neozvou... Ale kdyby mel nekdo zajem i takhle casove omezene, tak se ozvete, budu rad :-)
Já i manželka by jsme trojku rádi zkusili. Když to tady čtu, tak jelikož je ve třetím měsíci těhotenství, tak se s někým dohodneme, tak půl roku po porodu.
A ještě větší problém, teda máme s tím kde se sejít. Domů nikoho neznámého nechceme a jelikož máme skoro dvouleté dítě, tak nikam jezdit nemůžeme.
Takže v nejbližší době i když by jsme oba chtěli nic neuskutečníme.
Myslím, že podobný problém má spousta páru.
do Hradce není problém přijet...zaplatit luxusní hotel je taky sranda...vše je pouze o hlídání dítěte...nedá se někdo zaplatit? Rád pomohu i s tím...
Pokud hledáš úroveň, slušnost, příjemného muže..trochu bi...napiš...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne není. Třeba u nás jsme oba hetero.
Pokud hledá parťáka může tak nakonec dají takové podmínky a nakonec z toho vyleze že hledá pár pár a nebo pár ženu
Moje zkušenost je zde taková, že mám problém najít pár. Hledám už dlouho a bohužel nikdy nic neklaplo. Zázemí mám své a auto také, nedělá mi problém dojet.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,pokud by to bylo možné,moc rád bych tě poznal...
Já zažil několikrát trojku s mou exmanželkou a bylo to to nejlepší co jsem kdy zažil. Moje zkušenost je to, že musí chtít trojku žena , chlapa sehnat není vůbec problém
Několikrát jsem trojku zažil a vždy to byl top zážitek. Líbat se s ženou, která ho právě vykouřila manželovi byla krásná a vzrušující zkušenost. Problém pro nás muže s konzervativní manželkou je čas. Je opravdu hodně obtížné sladit rodinu, práci, sport a ješte se shodnout s dvěma dalšími lidmi je opravdu oříšek.
Tak to máš naprostou pravdu. Ale pro troše dobré vůle , se to dá realizovat.
Páry ale většinou hledají někoho flexibilního. Pokud mám dojet 50 km tak už musím plánovat a to je u ženatých mužů často problém.
Zkušenost zatim žádnou nemáme,ale postupně se k ni snad dopracuje :)

Hlavní je zbytečně na ni moc netlačit.A taky není hned lehké najít někoho normálního. (upraveno)
Normálních je hodně. Jen jsou ženatí, chodí do práce, mají kámoše, sport .... a pokud má někdo představu, že mám čas zrovna v tuhle sobotu ve dvě tak to normální chlap často čas nemá.
Samozřejmě toto je vždy o domluvě.
No vidíš q my máme problém najít ženu pro nás dva.
Tak najít kluka na dlouhodobý vztah ve třech je opravdu náročné ale ne nemožné...strávíte spoustu večeru psaním které nikam nevedou ale když už to chcete vzdát tak se vždy zadaří...a ty zážitky pak stojí za to👍👍👍
Ahoj, já mám tady zatím zkušenosti jen s kecálky. Pokaždé, když by k něčemu mohli dojít se pár odmlčí. Kdyby alespoň napsali, že už nemají zájem. A přitom si spousta párů stěžuje, že jsou chlapi slibotechny. Ale já mám zkušenost právě opačnou. Ale tady se asi opravdu o sexu jen kecá :-) Jediná možnost, jak sehnat sex ve více lidech je jít na swingers.
Naprosto stejná zkušenost.....viz Nouf....lákal fotky,..nekonečně, asi si vyhonil...pak odmlka bez vysvětlení...kurva tomu musí předcházet celovečerní psaní? . Na slušnou odpověď z 99.9 % žádná reakce.
Třeba někdo na setkání nedorazí, protože dorazí omylem jinam. Jako v mojí povídce :) a hned je z něj kecálek.
Já uvažuji, že bych se postaral s jiným mužem o manželku. Ona to má v hlavě, ale jestli bude někdy realita nevím. Co vím tak by chtěla zkusit dva zaráz ve frndě, protože má ráda průměr. Nebo by jsem musel sehnat nějakého normálního chlapa, kluka já jako překvapení.
To bude těžké hledání, vlastní zkušenost. Bohužel jen psaní a na schůzku nakonec nedorazí... Ale nevzdávejte, třeba se zadaří.