Skutečný sex

Prostě sex

Vím, že to je do jisté míry odkrytí Vašeho soukromí, nechci znát konkrétní čísla. Opravdu jste tady někdo měl reálný sex s někým kdo byl celkově fajn ?
Ano!! Sešla jsem se jen s pár osobami, k sexu došlo kromě jednoho případu vždy, protože každý z nich byl fajn (ale chce to dobrou preselekci). (upraveno)
Ano. Psaním se dá vyselektovat většina uchazečů. I když ne vždy se to povede, ale pak se dá setkání po kávě ukončit.
Nebyl čas, ztrácet s kávou, čas. *4* Selekci dělám posláním. tel čísla, na vypisování házím bobek.
A co tě na tom tady přitahuje ?
Tak já to měl asi obráceně , několikrát jsem se sešel a sex byl pouze dvakrát. Jednou jsem doslova bral i nohy na ramena :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já už si to nepamatuji , ale myslím, že její :-)
Proč?
A není to ve finále něco, co ti v paměti utkví hlouběji než ten sex?;)

(A mmch, dvakrát je relativní pojem, protože z hlediska absolutní četnosti jsme na tom stejně.:))
Tak ten případný sex mohl být alespoň kladného rázu, ale tohle fakt bylo negativní, což pak mělo i negativní důsledky :-) Dvakrát nemůže být relativní, protože to je prostě dvakrát , ale z hlediska součtu dvou čísel by se o tom dalo polemizovat :-) Z ní to taky tak chytře jako to tvé ? :-)
Tak alespoň zkušenost jsi z toho vykřesal...

No, spíš z hlediska poměru než součtu. Když řekneš, že k sexu došlo v tvém případě "pouze" dvakrát, předpokládám, že absolutní počet schůzek bude vysoký....resp. rozhodně vyšší než 3, protože v mém sex nastal v 66,6 % případů (což bylo, světe div se, též dvakrát). :)
S odstupem času se nad tím bavím *114*
...a se mnou by jsi ses taky sešla...?????*31*
Ne. Protože neovládání českého jazyka a automatické očekávání/nárokování si sexu jsou diskvalifikující kritéria.
ano,nikdy jsem neměla problém
pohlavní nemoci se mi vyhýbají,mám rozum *22**22**22*
Já si myslím, že kdo v reálném životě nemá problém se vším, co je celkově fajn a dokáže úspěšně "komunikovat" s lidmi, tak ten nemá problém ani tady.
A naopak, ten kdo je v reálném životě úplně v hajzlu a domníval se, že tady bude úspěšný a konečně i žádaný a uznávaný, pak po nějaké době ale zjistí, že ani tady se nechytá, tak tady v sobě zničí i tu poslední naději co mu zbyla a začne všechny nenávidět, nadávat a urážet, nebo si založí nějaký fake profil s fake fotkama . Je to to jediné co ještě může, protože tady má na to prostor.
(upraveno)
popsal jsi to naprosto přesně zlato*4*
jj zoufalí lidi dělají zoufalé věci
Já bych ale nerad, aby se zase našel někdo, kdo se v tom vidí a bude mít pocit, že na něj útočím a udal mě adminovi, že jí neustale komentuju.
Je to myšleno obecně, není to na nikoho konkrétního a taky je to můj názor, žádné přesvědčení, ani metafóra.
no právě.ale myslím že dotyčný amatér se v tom najde hned
už to začlo palcováním v jiných vláknech *3**3*
Teď čtu skvělou knihu "Všichni jsou psychopati jenom já jsem letadlo". Je neuvěřitelné, když přeneseš děj do jiného prostoru ( třeba sem), tak jak všechno do sebe zapadá.
jj slyšela jsem o té knížce
Mně to přijde jako dobrej názor ...
Tak na tomhle zřejmě něco bude. Mám pocit, že ono je tady toho vícero ze všech stran , ale to už by jsme se dostali k nějakým profilacím lidí, což jsem moc nechtěl...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslím, že to je jak jsem někde psal, že především záleží na tom, co hledáš. Jestli je člověk singl a hledá jen tak sex , tak bych se asi k tvému názoru docela i přiklonil. Na druhou stranu si umím představit, že tu bude i někdo, kdo nemá prostě v běžném životě tolik času na nějaké zdlouhavé záležitosti ...Btw což není určitě můj případ , to jen aby se někdo nechytl *3*
Ne, vubec nic, par lidi se ozvalo....ale nakonec z nich vypadli jen pisalci...
My jak hledáme muže tak z 90% je hledáme zde na amaterech i páry, takže reálne to tu je a co se týče jestli jsou všicni faj, ne vždy, ale většinou převažují pohodoví muži. Takže zde to určitě má cenu hledat. Jen 1 rada, k mužům i jak my na dotyčne koukáme jak napišou Za 1 koukenme na profil a jak v něm nic není tak jeho šance na setkani jsou výrazně menší. 1 zasada je mít udaný věk, muži to stále nechápou co je i důležité pro některé! Také aspoň z jakého kraje dotyčný je, bereme také tak nějak podstné i jak dloho ma nick založený, jak jen pár dní tak už z 98% je to o ničem a takové moc vážně nebereme.
Nechci to nějak selektovat, ale myslím, že dost záleží na tom co konkrétního člověk hledá, ve vašem případě to bude asi dost snadné, mužů co by se chtělo přidat bude asi dost.
Jako pár jsme tu našli holku i když trochu oklikou :)
Taky jsem tu potkala lidí s kterými jsem naštěstí sex neměla i když snaha byla (jen z jejich strany).
Ještě jsem zapomněl na to, že asi bude hrát roli to , jak dlouho tu ti lidé jsou. Za 20 let působení by se tu asi sešel každý a možná by měl i sex *3*
Jednou jsem tu potkal jednu kočku, projev psaní dobrej, vizáž dobrá , osobní pokec to všechno trumfnul , ale ve finále se z ní vyklubala psychopatka *3*
Možná otázka co jsi pro ten sex ochotný udělat. Znám lidi co jedou na šuk přes celou republiku...
Tak to jsem vlastně taky zkoušel , tenkrát to bylo 200 tam a 200 zpátky. Ted už by byla spíš otázka , kvůli čemu bych tohle znovu absolvoval ..
Právě... Já bych se na to vybodla *1*

S těmi psychopaty mám stejnou zkušenost. Chlapík se zdál úplně v pohodě, i nevypadal vůbec špatně....ale co z něj pak stalo... škoda mluvit.
To mě docela zajímá mladá dámo
Jo....to u mne se bohuzel podobne vyprofilovala vetsina paru co se mi ozvala, uz u nejake treti zpravy zacali byt divni... Ti normalni bohuzel nekolikrat vycouvali jeste po zpravach skoda :-)
Tak to je mrzuté, je to tady zřejmě oříšek. A zkoušel jsi mít pořádně vyplněný profil, civilní a odvážnou fotku ?
Vsechno :-) Vyplneny i nevyplneny, fotky ruzneho razeni...ale holt to oboustranne nezafungovalo....u nekterych vazne bohuzel, u nekterych dikybohu :-)
Tak si mě alespoň rozesmál :-)
Velká spousta lidí je tu fajn a s některýma jsem měla i sex (už dávno), ale nevydrželo to dlouhodobě, vždycky se to časem nějak vyčerpalo. Což se mi s lidma, který potkávám venku, nestává. Takový vztahy jsou dlouhodobý a nekončí, když už to není o mrdu.
Asi záleží, co tu člověk chce. Když se sem jde bavit a nemá očekávání, proč ne. Mně teda fakt překáží pořadí kunda/kozy/péro - povídání. To druhý je pro mě podstatnější a naživo s lidma odtud to většinou nezafungovalo. Nehledě na to, že když jste ženská tady, nejde si vybírat podle nějakejch racionálních kritérií, protože toho je prostě moc. Stejně nakonec někdo někoho zaujme něčím, co se ani nedá definovat, stejně jako v reálu. Schopnost tohle rozlišit je tu omezený, někdy mi přijde, že je to i úplně naopak.
Ale jinak stoprocentně platí, že kdo se dovede seznamovat v reálu, svede to i tady. A za mě osobně je seznamování v reálu MNOHEM jednodušší a rychlejší. A teda můj hlubokej obdiv hlavně chlapům, který se tu snaží seznámit. Já bych se na to vyprdla hned zkraje.
A to je mi opravdu pěkný komentář. Říkám si, že bude lepší, když zůstanu u toho čtení a psaní .
Já si myslím, že fakt strašně záleží na tom, co tu člověk hledá. Je-li někdo labužník, asi bude ty svoje požadavky v reálu prezentovat hůř. Pro trojku bych asi taky šla sem.
Ale jestli ti stačí si čas od času kvalitně zašukat a nemít u toho pocit ztracenýho času, nebo mít jednoho, dva sexuální partnery, chceš si najít kamarády a nechceš mít pocit pouhýho ukojení fyzický potřeby, pokreješ to v pohodě seznámením v reálu. A jestli někoho potkáš tady, tutově to nebude na základě předpisovýho postupu. :-)))
Je asi možné, že toto je i dobré místo pro lidi, kteří hledají sex v podobě různých eventualit a abnormalit, ti zde asi taky najdou někoho na nějaký ten experiment a na druhou stranu i ti abnormální zde najdou uplatnění, je to ale asi jen krátkodobé a nic stálého.
Ale nic proti tomu, lepší někomu dělat pokusného králíka, než žít bez sexu a v depresích.
Už jsem to psala x-krát, ale stejně je to evidentně potřeba opakovat stále dokola. Tento web není primárně zaměřený na vyhledávání sexu. Na to je samostatná kolonka SEZNAMKA. Lidi, kteří tady hledají sex, by měli respektovat, že k tomu je určený prostor. A jelikož tento prostor využívá jen malý zlomek zdejší populace, je nutné se smířit s faktem, že jen tento zlomek tady reálně něco vyhledává a je minimálně nezdvořilé se podbízet tomu zbytku, který o to neprojevil zájem.

Je to jako jít se podívat na výstavu do muzea, kde se na vás sesype zástup umělců a budou vám vnucovat své díla ke koupi.

Je hodně zcestné se rozčilovat, že se tady nedá sehnat nikdo na sex, když se oslovují v 90ti procentech případů lidé, kteří o to nejeví zájem...
To máš pravdu a to srovnání s muzeem je přesné.
A jaký máš názor na lidi, kteří tady vystupují, jako že se chtějí seznámit, ale ve skutečnosti se reálně seznámit nemohou, protože jsou někým jiným, než se tady prezentují.
Ze subjektivního pohledu upřímně nevím. Nevím co vede muže k zakládání ženských profilů, stejně tak nevím, co vede ostatní trolly k tomu, co dělají. Přijde mi zcestné si s někým domlouvat schůzku, když vím, že stejně neproběhne. Ze stejného důvodu si neobjednám pizzu na cizí adresu, jen abych s někým vyjebala...

Na druhou stranu z objektivního hlediska je odpověď velmi snadná. Lidi to dělají, protože jim to jednoduše dovolí prostředí. Ten fiktivní svět internetu to dovoluje. Dovoluje všem ze sebe dělat superlidi s nekonečnýma možnostma a ti, kteří nemají jinou možnost, si aspoň takhle namasírují ego. A to beztrestně a bez následků, protože vše co stačí udělat, když jim teče do bot, je odhlásit se...
Podle me tenhle web je zamereny na hledani sexu. Proc by tu jinak byly vsechny chaty? To jako ze by v nich lidi salonne hovorili a pak se hromadne presunuli do Seznamky? Navic v Seznamce cist, to je leckdy utrpeni co je to za blaboly :-) Si myslim, ze pokud tu chce nekdo "intelektualstit", tak at pise sem do Fora. Jinak pohorsovat se nad tim, ze tu lidi hledaji šuk ( navic na sex serveru, no povazte), mi pripada zcestne. Jo, jsou to obcas ptakoviny, ale proc ne, tady asi nema cenu to (a sebe) brat extra vazne. Je to sex server? Je. Bavi se tu lidi o sexu? Bavi. Hledaji ho tu kde se da? Hledaji. Tim padem Amateri plni svou roli at se nam to nelibi, nebo naopak libi. (upraveno)
Pochopitelně máš pravdu, pokud tvé přesvědčení pramení ze skutečnosti, že každého koho jsi zde oslovil k seznámení, na tvé oslovení reagoval.
*3*
Pochopitelne, ze nereagoval :-) Za 10 let jsem tu nenasel real ( i kdyz, po pravde, moc jsem netlacil na pilu). Ale to patri k veci. Je to otevreny vsem, a podle toho to pak logicky vypada - myslim to pozitivne. Mas tu vsechno, normalni i min normalni lidi, uchyly, mentaly, samozery, chude i bohate, mensu i dementy, lidi hrajici si i berouci to vazne, hledajici i ne, bavici se s barevnymi nicky, hetero, homo, bi...a to jsem jeste na spoustu zapomnel :-) A to proste musis vzit a brat v potaz a z toho vychazet. Anezesvych zboznych prani "jak by to tu podle me melo vypadat"...tak to nikdy nebude :-)))
Tak to je pravda, že lidi jsou zde různí a někteří k sobě najdou cestu, někdo dokáže jet kvůli seznámení přes celou republiku a stojí mu ten zážitek za to a na druhou stranu tu může být i žena která by dala nevím co, za to aby mohla někoho aspoň vykouřit v autě a stejně ani tady nikoho nenajde.
ježííš,to musí být nějaká zoufalka...
To by mě zajímalo. Je tu žena, která by dala nevím co aby mohla někoho vykouřit?? A ještě v autě? To nemá prachy aspoň na hodinový hotel?

Tyhle nabídky chodí celkem často, ale myslím že se tu nenajde ani jedna (krom těch co se tím živí) co by zrovna pro tohle dala nevím co *1*
Hele, to by me taky zajimalo :-) Mozna nejaka exhibicionistka mebo zoufalkyne :-)
Jako zoufalkynē, ale jako třeba z mého pohledu je to něco z čeho "nic nemám" (páč cizí člověk je mi vlastně u zadku) takže nechápu proč, respektive co by z toho dotyčná měla?

Třeba tu taková žena je a napíše, klidně ať mi napíše zprávu.
Dama
Já zase nechápu něco jiného, pokaždé když tady něco napíšu, tak ty na to reaguješ a fňukáš u admina, že tě urážím, přitom já nikoho nejmenoval, tak nevím co se ti zase zrodilo v hlavě, ale za tvé pocity po přečtení mých komentářů odmítám nést jakoukoli zodpovědnost.
*25* (upraveno)
*3**3* já už se fakt musím smát.to se jen tak nevidí
No nevidí, to je snad sen nebo co ?
Do vašich sporů nevidím, ale od Dámy mi to přišlo jako dobrý podnět (a nikterak vztahovačný), protože přesně nad tím jsem se pozastavila též. Dovedu si představit,že si žena že zoufalství strčí do vagíny cokoliv nebo že procestuje půl světa, aby ji tam strčil někdo něco jiného,p ale aby bez jakéhokoliv zisku někomu cizímu vykouřila...
Psycho, já reaguju úplně stejně jako Ty na text, ne na autora textu. Mě to přijde zajímavá otázka a zajímala by mě taková odpověď. Proto jsem psala ať mi klidně dotyčná píše i vzkaz. To je celé.
Augsme

Přesně. Ještě mě napadly takové ty ženy co někomu pošlou strašný prachy, přestože dotyčného v životě neviděly. To je taky zajímavý fenomén.
Ale děje se to, stejně jako se asi děje, že nějaká vykouří někoho v autě zadara :-)
Napsal jsem to tak, že někdo si užívá sex v luxusu a někdo ani v autě ne, to je celé. Já si tak představuji "póvl sex", ty si ho představuješ že si tam žena " strčí bůhví co" a Dama zase "poslat někam peníze". To to mám jako rozepisovat ?
A to ostatní je dlouhodobý problém.
Ach jo psycho... zase si z toho bereš to úplně okrajové. Myslím že jsem to napsala na pochopení dost jasně.
Znovu dotaz neměl nic společného s Tvou osobou. Přišlo mi to prostě a jen jako zajímavá otázka (sorry že se můj svět netočí kolem Tebe). Hezký den
Prosím vás, jestli je tu žena, která někomu poslala prachy, jak popisuje Dama, tak mi nepište, protože mě to nezajímá.
Tak tohle je koment ! kdyby chtěl být člověk za intelektuála , tak by tomu dal lepší fasádu, ale takhle to je autentické a hlavně pravdivé. Prostě tak to je a trochu chytrý člověk se tomu přizpůsobí , tak jak to v životě bývá u všeho. Ber nebo nech být ...*3*
Amatéři jsou cituji: "místo pro sdílení amatérských fotek, videí a zážitků". Jedním z mnoha bodů, které jsou v popisku webu je, že se lidé mohou seznámit prostřednictvím seznamky. Jestli si dobře všimneš, místnosti chatu, kde se hledá sex, spadají taky do podkategorie seznamka.
No tak o co (ti) pak jde? Lidi se seznamuji kde se da a bavi je to, to je fajn. (upraveno)
Ano. Baví to to ty lidi co to dělají, ale pak je tady ten zbytek (cca 80%?), které do jisté míry obtěžuje každodenní spam 100 vzkazů od loudilů.

Pokud je tak těžké uvěřit, že jsou zde i lidé, kteří žijí v reálném světě a chodí sem nasát erotickou atmosféru, tak se asi není o čem bavit.
Uprimne - to je riziko podnikani. Bud ho prijmes, nebo si budes stezovat, nebo odsud odejdes. Je treba se smirit s faktem, ze to tu nebude podle tebe...proste nebude, tecka. Nasavat ero atmosferu tu budes holt omezene. S temi procenty - muzes taky klidne rict, ze 80% sem chodi se nabizet, 50% honit, 60% posilat zpravy, 30% blbe plkat...procenta si kazdy dosadi sam a bude stejna pravda/nepravda, to neni vubec vypovidajici, to je jen vycucane z prstu. (upraveno)
Nějak sis přehodil role. Já jsem tady ten člověk, který fňukalům (těm co si stěžují, že nemůžou najít nikoho na sex) vysvětluje, že drtivá většina lidí jim o to nestojí. Je třeba se smířit s faktem, že to podle nich nebude, když si myslí, že je to tu o hledání sexu...prostě nebude, tečka. Každý kdo řekne, že tady nemůže nikoho sehnat tak moje slova potvrzuje.

Já jsem se svým pobytem spokojena. Ignoruju stovku lidí každý den a to jsou pak právě ti, kteří pak vykřikují, jak tenhle server nefunguje... On funguje a právě moje účast tady je toho důkazem. Ženy jim na to prostě prdí a když už se fakt rozhodnou po někom sáhnout, vybírají z tisíců možností.
Ale ne :-) Hele, ja taky nikoho menasel a ziju a nefnukam, proste to tak je. O hledani sexu to tu samozrejme je, ale musis k tomu mit i stesti a podobne. Neni to tak, ze si pisknes a nekdo pribehne, jasne. Na druhe strane, pokud ten "fnukal" jak rikas chce nekoho najit, tak holt musi tech nabidek poslat hodne. Jakou ma uspesnost...no, to je na jinou debatu :-) Pro lidi co nic nenajdou ten server vazne "nemusi fungovat", proc jim to brat a vnucovat svoji pravdu, ze to nikoho nezajima...co kdyz zajima? Ze to nejsi zrovna ty, to se stava, ale nekoho jineho to zajimat muze. Tady nikdo nema - nebo by nemel mit - vetsi pravdu. A ani pocit, ze ta jeho jedina je ta spravna a vrhnout se na krizackou vypravu proti jinak smyslejicim a konajicim. (upraveno)
Jsem si toho všiml až ted, ale i tak tak ti chci pochválit tenhle komentář, zní to realisticky a tak nějak v pohodě , což si troufám říci, že tady moc lidí schopno není.
S tím souhlasím, tos napsala skvěle. "Jsou zde i lidé, kteří žijí v reálném světě a chodí sem nasát erotickou atmosféru" Já jsem se zaregistroval právě proto, rád se podívám a rád si něco přečtu. Rozhodně tu nejsem kvůli seznamování, ale na druhou stranu zase chápu, že to někdo zkusí. Zajímavé je, že do chvíle, než jsem zablokoval možnost vzkazů lidem s prázdným profilem, byli daleko aktivnější, otravnější a drzejší, než lidi s galeriemi a videem, se kterými bylo zatím vždycky lepší pořízení(což ovšem nevylučuje, že to můžou být klidně ti samí se záložním, nevyplněným profilem).
I jako chlap už poměrně v letech jsem denně dostal minimálně 3 nabídky k seznámení, ale jejich serióznost beru samozřejmě s velkou rezervou. Zkušenosti mám zatím malé, jsem tu necelé dva měsíce, tak uvidím, co budu říkat třeba po roce.
:-) Ja tu jsem cca 10 - 11 let a je to stale stejna pakarna :-))) Nejlepsi asi bude kdyz to budes brat jako zabavu a ne vazne. Na chatech mas plky, ve zpravach obcas ptakoviny, ale aspon si u toho odpocines :-))) Jojo prazdne profily jsou aktivni...resp. kdyz mi nekdo napise, tak je to vetsinou chlap,zensky a pary tu tak aktivni nejsou, se mi zda :-) (upraveno)
Já to právě jako zábavu beru, (ne jako zábavu na něčí úkor, ale prostě jako takový příjemný trávení volnýho času), ale jsou i tací, kteří to opravdu primárně berou jako seznamku, nebo snad i jako povinnost, že když už tady jsi, tak jim musíš být po vůli "...tak na co sem lezeš, když nechceš m*dat?!" a dovedu si představit, kolik otravných zpráv musejí dostávat samotné ženy.
Jo, dost variaci na tu zpravu jsem taky dostal :-)))) Samotne zeny? Zkus si zalozit zensky cerveny nick.... Ja to zkusil, vubec nic jsem tam nemel....a zpravy mi zacaly chodit temer okamzite... I kdyz mozna ne vzdycky je to tak horky. Si to zkus, pro studijni ucely :-)))
Ne, díky, mně úplně stačí, co mi přišlo jako chlapovi na chlapy.
To verim a ani se ti nedivim :-)))))
Tak ono nemít fotky, videa ani popis propůjčuje velkou svobodu v jednání a s tím související drzost.
Já zas mám zkušenost, že ty nejnormálnější a nejvíc fajn chlapi, který jsem tu potkala, nic z toho neměli. A jak vypadají u některejch z těch, se kterejma jsme zůstali u psaní, dodneška nevím.
Jo, tos' napsala presne :-) Ja to zkusil taky, nemit nic v profilu....a jo, citis se svobodneji a vic si dovolis... Kdyz mas aspon neco vyplneno a nejake ty fotky, i kdyz treba jen ptaka mebo prsou, tak uz jdes s kuzi na trh a jsi tak nejak (pod)vedome opatrnejsi...
Asi na tom něco bude, ale já třeba lidi s prázdným profilem neberu vůbec vážně, právě z toho důvodu, že si můžou vymyslet cokoli. Napsal jsem třeba jednomu takovýmu, že s prázdnýma profilama nekomunikuju a on odpověděl: "Jak to prázdnej, 18 cm tam mám uvedený!"*3*
Přesně tak, ale některým to nedojde i kdby jim to někdo psal stále dokola, asi nějaci nactiletí co se vydavaji za dospělé!!*3**3*
To zas ale záleží na tom, co od toho tady čekáš. Když si chceš jenom povídat a potkáš někoho, s kým tě to baví, může ti bejt jedno, co má na profilu a co o sobě řekne nebo neřekne.
A ono když si takhle popíšeš se stovkama lidí, není pak zas tak těžký poznat, kdo ti vyloženě lže. Já jsem třeba fakt v osobnějším kontaktu hlavně s těma, co mají prázdnej profil. A z mý zkušenosti si i po nějakým rozumným delším psaní častějc pošleme fotky. Někdy ani ne tady, ale mailem.
Mě spíš odrazuje, když mi někdo obličej pošle hned. Je to takový 'už je mi to jedno, hlavně honem, prásk sem, prásk tam' a taky si říkám, že kde ty lidi mají hranici soukromí, když pošlou úplně cizímu člověku hned v první větě fotku a ještě nejlíp křestní jméno a čím se živí?
Nevím no. Jen píšu, že nevyplněnej profil nemusí bejt nutně zlo.
Neplatí to teda v případě, že ti ten člověk píše s tím, že po tobě něco chce, to mi přijde minimálně slušný tam aspoň něco mít.
ja bych se přiklonil k názoru níže, já třeba taky beru dost s rezervou lidi s vyplněným profilem a vůbec nechápu, že si tam někdo dá skutečný obličej...
Mně to přijde vošajstlich i na FB (a tam teda nepatří ani skutečný jméno). Stejně tak je podle mě zbytečný cpát obličej třeba na WA nebo do mailu, nevím, proč by každej jouda z nějakýho SVJ nebo plynárny nebo zájemce o kotě měl zírat na cizí ksicht.
Nepatrna
To je ale zavádějící pojem, co je pro někoho "nejnormálnější a nejvíc fajn", může být pro druhého "úchyl pro extrémy". (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele, jako já ti to neberu, ale první co mě napadlo po přečtení bylo to, že takových tu bylo a v reálu to bylo úplně jinak. Mimochodem , můj osobní názor je ten, že pokud někdo má všechno co k životu potřebuje a přitom leze sem , tak je to zřejmě opravdu dobrej magor a nebo kecka co si na něco hraje .
Každý tu něco hledá, pokud je normální tak by tu jinak nebyl ...:-)
Doslova s vámi souhlasím.
Fóra většinou nekomentuju, ale tohle mi jinak nedá. Absolutní souhlas *24*
napiš a pohrajen si kocicko ;*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahojky koťátko, napiš a užijeme si spolu
*3* to jako vážně,, koťátko " tehulka už koťátko zoufalče vážně určitě nebude *3*
ano.už je to přes deset let a máme ho pořád a spokojenost
Ja jsem se tu seznamila a mela sex s par muzi a jednou zenou (s tou se schazime stale uz nekolik let). A samozrejme byli všichni celkove fajn. Jinak by ani nedoslo k osobnimu setkani. Problém je takove lidi vyselektovat. Je to, bohuzel, hledani jehly v kupce sena.
Ano, je to málokdy , ale šance zde je*114**114*
Tak hlavně , že naděje umírá poslední. Já tomu tedy ještě tak deset let dám, třeba fakt někoho najdu :-)
jo za 2000 od nejake šmudli-----------------------------
Já to prostě nechápu.Proč by i tady nebylo možné mít sex? Vždyť jde jen o to,umět ženu zaujmout.A to platí i reálném životě. Žádná žena se ti nepoloží na záda,když ji správně nenaladíš. *24*
Tak to je jasný. Mám pocit, že zřejmě špatně formuluji otázky/ příspěvky a z nějakého důvodu si lidé myslí, že zmíněný dotaz je i zároveň mým problémem, což většinou není. Ale třeba o to více mě to zajímá , mám nějaký úhel pohledu a zkouším sondovat jak to mají druzí ..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvl nebuď hned vulgární, je to fakt trapný .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jsi fakt dobrej, já se ti omlouvám , že to jako zakladatel vlákna čtu :-)
A teď se omluv za to, že mi tu ještě žádná nedala! 😁
To nevím, asi se stalo oprávněně :-) Ale nevidím do toho
Já s většinou s kým se setkám🙏🤗
A nejsi ty náhodou profi společnice ? Být mladší taky se na to také dám *4*
Už jen tady vůbec napsání někoho najít je problém. Natož na sex. A nebo je na tom ta Jižní Morava, tak špatně, že tu moc lidí není.
To je zvláštní, mně zas přijde, že si tu chce každá vypisovat a že tu snad každý druhý člověk hledá kamarády. Ale třeba to je jen můj pocit *6*
No jejjej.😌I Fajn lidi jsem tady zažila