Jaký se Vám líbí tvar penisu?

Typ penisu, který se Vám líbí nejvíc?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přiznám se, že jsem vůbec netušil, co bych si měl představit pod označením penis jako propiska, tak jsem zagooglil a našel článek "7 typů pánského přirození. Který z nich máte doma?", odkazy tu neradi vidí, tak ho dávat nebudu, ale každý si to může najít. A abych nenapínal, tak to péro jako propiska je "penis, který je sice dlouhý, ale velmi tenký, a jeho obvod je na všech místech zhruba stejný. Traduje se, že pan propiska sice svou délkou ženám imponuje, ale jelikož mu chybí několik milimetrů v obvodu, nepatří mezi ženami k nejvyhledávanějším."
Určitě musí být veliký žalud curak kratší ale silný tak to mají ženy rady
Mno... Já mám ráda rovné, kratší a silnější. Nicméně pokud je majitelem i sebe hezčího péra idiot, v mých očích mu je k ničemu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když víš co, se mnou je to těžký. Mě přijdou sexy úplně jiné části těla než penis :)
Do kamene vytesati *22*
Neni péro jako péro.
Nicméně tvar bych si nedokázal určit *23*
Prostě normální jitrnice *2*
Kladivo na čarodějnice! :).
Kdysi v mládí pičobijec *3*
Nyní už to mám jak kůži na okna *2*
Picobijec *3* to je úžasný výraz *1* ještě mě napadá kunďák *1*
Si nikdy neměla pičobijce ? *22*
Měla si mne potkat dřív, v mládí, když sem trhal hymeny. Dnes už žiji jen ze staré slávy.
Prostě starý kunďák *1*
Rozhodně nikoho kdo by tomu tak říkal *1* tedy aspoň v mě společnosti *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To určitě souhlasím. Vůbec tělesná krása je pomíjivá.
to je jen vendeta, ze? sam tomu nemuzes verit. kdyby mentalita obou pohlavi zustala stejna, jen by se otocilo posilani dickpicu za picpice a navazujici prosba o vymrdani, tak by 95% chlapu objizdelo a oprcavalo majitelky picpicu, bez ohledu na to, co ma ktera v hlave
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pockej, tech zbylejch 5% zahrnuje ty, kteri nemaji ridicak, nohy, nebo maj jinaci problem, diky nemuz by to nezvladli *3**1*
Však odpovídám i na jeho dotaz plus přidávám svůj názor.. cti co píšu.
Jemně zahnutý nahoru, může být i do boku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
asi je to osud, ale žena měla jen samé rovné. Neuškodil by jak píšeš zahnutý nahoru k břichu. Rozdíl asi bude v tom tlaku nahoru.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tohle říká moje žena taky. Penis přiměřeně zahnutý nahoru dráždí přesně tam kde má. Zrovna já takto tvarovaný penis mám.
Ano je to pravda, taky mě to pak dráždí přesně tam, kde má.....
Za mě taky zahnutý na horu. Je to pak super
Hele a když se my líbí jinej tvar než mám nevíš kde se dá vyměnit *3*
Hezky zahnutý nahoru, masivní s větším růžovým žaludem.....
Já mám ráda tvrdé a zahnuté nahoru....a nemusí být ani tak dlouhý, lepší je širší...
Při erekci, zahnutý nahoru. Pokud je až k pupíku, božeeeeee 😂🤭
Jj to já také ráda......takovýho ho má manžel.
Vždyť je to jak věšák na kabát *3**1*
Kdyz bych si mohla vybrat, take uprednostnim zahnuteho nahoru nebo do strany a pekne tlustounkeho... :P
Lepší tlustý než delší....ale nejlepší je normální chlap, ať má jakýkoliv penis.
No řekl bych že zrovna já mám to co ty máš ráda :P :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Presne takového mi stvořitel nadělil do vínku...kouknes??
Do tvaru X to je nejkrásnější