Délka vlasů u žen

Co máte raději?

Ahoj,
napadlo mě... líbí se vám víc ženy s dlouhými nebo kratšími až krátkýmy vlasy?
Ono je to tezke. Ale delku vlasu si zena voli podle sve tvare ci obliceje a pak podle sveho stylu.
Tak otazka byla spis myslena, co se libi muzum. Postup vyberu je jasny:-)
Sinnead O'Connor a nebo Demi Moore v G.J.Jane je TOP *1*
Kdyz uz, tak Eight Wonder - I'm not scared... presne muj typ *114*
No, když si to mikádo představím třeba na kynoucí Schillerové, která vypadá jako kdyby tu státní sekeru 3 x 300 mld. prohnala svým trávicím traktem, tak nevím, nevím... *23*
Me se na zenach libi dlouhe vlasy, idealne pod prsa. A v dobrem jim je zavidim, me tak dlouhe nikdy nenarostou.
Mě se líbí dlouhé vlasy ♥️♥️♥️
Souzním s Tebou.
Na mužích se mi naopak dlouhé vlasy nelíbí. V tom zas nesouzním s Tricho ...a ne, neni to závist, nelíbily se mi ještě předtím, než mně začaly vypadávat
Když mi se líbí jen ty vlasy, lidi až tak moc ne*3*
Tak to jsem totálně v řiti *385*
Jinak Tricha taky napise dlouhe vlasy *3*
Nejen vlasy! Taky chlupy, vousy, pupek, výplatní pásku... jen péro jí prý stačí krátký... *3*
Výplatnice mi je u prdele, pokud se pán uživí sám, stačí mi to, také se starám sama o svoji útratu. Ale velkou trpělivost mít musí
Mě se líbi sřih na ženách co měla Marie Frederiksson z Roxettu, ale jen ty z osmdesátek a devadesátek *15*
Za mě dlouhé, připadám si v nich víc žensky a když spěchám, stáhnu do culíku a jsem hned učesaná...
Vidím to stejně.Žena s dlouhými vlasy vypadá více žensky a svůdně.
Žena s krátkýma není žena. Jednoznačně
Když jsem se naposledy koukala, vagínu jsem ještě měla. Asi si ale vzhledem k délce vlasů budu muset nechat udělat i genetické vyšetření.
Já u žen preferuji vlasy delší, alespoň po ramena. Ale vždy hlavně záleží na tom, co které sluší *24**24**24*
Za mě krátké. Na mě se mi líbí mikádo, proto ho nosím. Na ostatních krátké. :) Hezký krátký střih vypadá velmi sebevědomě.
Presne *114* mikado a pokud mozno velke kruhy jako nausnice...
Tak zrovna naušnice nenosím vůbec. Obecně nenosím šperky, vždycky si je totiž při odchodu z domu zapomenu vzít. Jednu dobu jsem nosila prstýnek, ale ten jsem vždycky někde nechala a pak ho hledala :D
Tak chapu no... je fakt blby nechat snubak u milence... *4**114*
Tak vdaná naštěstí nejsem. Ale jinak jo, pech by to teda byl.
Můj názor je,že dlouhé vlasy na ženě vypadá nejlépe. Ale na druhé straně je to podle toho,jak se kdo cítí. Celý život od dětství mám dlouhé vlasy, měla jsem je vždycky husté a hezkou barvu, nemusím s nimi dělat téměř nic, jen čas od času zastřihnu. Je pravda, že s nimi vždy bylo dost práce, ale je to součást mé osobnosti a jsem na ně zvyklá.Nesnesla bych krátké vlasy. Mužům se líbí spíše dlouhé,než krátké. Jsou ovšem ženy, kterým krátké vlasy sluší. Princezna Diana měla krátké mikádo a byla to krásná blondýna. Uměla bych si ji představit i v dlouhých vlasech, byl to typ sympatické, nadčasové ženy, které sluší téměř cokoliv.Ale to mikádo měla moc hezké. Dlouhé vlasy nabízejí spousty variant účesů, což ráda využívám, pokud mám náladu. A když nemám, tak zapletu klasický cop,byť francouzský vypadá líp.
princezna Diana neměla mikádo.opravdu ne
Dlouhé vlasy pro mě byly vždy top, ALE postupem času jsem dlouhodobým pozorovaním zjistil, že to není o délce vlasů, ale o jejich nositelce. Jsou dámy, ženy, dívky, kterým prostě sluší vše a jsou stále okouzlující ;-) Vzpomeňte na film Postřižiny!!!
Spíš s dlouhými , samozřejmě jsou i výjimky , ale kratší vlasy sluší málokteré ženě .
Já jsem v tomhle staromódní, takže dlouhý.
Teď si je skřípu mezi půlky, až si na ně budu sedat, budu spokojená.
Tak samozřejmě má-li některá na hlavě pár chlupů a nebo jí to vyloženě nesluší... :-) Ale dlouhý vlasy jsou prostě krásná záležitost.
Za mě dlouhé... ale upřímně to holkám moc nezávidím, tahat na hlavě takovou hřívu...

Mě osobně hrozně vadí, když mám na hlavě cca 1 cm dlouhé vlasy.... musím to hned přejed strojkem.

Stačí mi, že se musím starat o dlouhé vlasy malé dcerky, které už lezou po zadek. Já bych s tím fungovat nemohl, špatně se s tím sportuje, plave, když se namočí musí se fénovat, nebo schnou několik hodin, nemluvím o tom že něco váží a člověk to musí tahat. Pořád se to musí rozčesávat, umytí nějaký čas zabere... prostě respekt ženám s dlouhými vlasy, že to vydrží*18**22*

Mám někdy silné nutkání, vzít strojek a přejed hlavu i dcerce, ale zatím se držím*1*
Jestli třeba pošilhává po kariéře soustružnice, tak bych jí tím strojkem raději přejel... *4*
Na zenach se mi libi kratsi vlasy. Na rozdil od ex si nemyslim, ze zena s kratkymi vlasy je asexualni nebo nepritazliva a dceri kratky sestrih opravdu slusi.
Každý měsíc jinak a pak podle toho jak to roste. To pak máte doma pokaždé jinou ženskou a přesto jí znáte. A po roce zase nakrátko.
Pokud je umí nosit, doplní sexy náušnicemi...., tak jsou krátké fajn a můžou být super. Ale obecně preferuji spíš dlouhé, nejraději v culíku. A asi nemusím dodávat, že při šukání zezeadu je krásné za ně holku zatahat...............................................................
ono je to jedno jestli ma kratne, kratsi nebo dlouhe, kazda zena je jina a muze byt sexi
nemám vyhraněný vkus, důležité je, jak to konkrétní ženě sluší... je taková, která vypadá líp s krátkými, je taková co s dlouhými...
Ze zadu a z lásky, zatahat si za vlásky.
Miluju kratkovlase zeny,strasne me pritahuji
My preferuje u ženy delší vlasy, tak pod ramena. Pro nás ideální. Na orální sexík je má manželka v culíku a při sexu rozpustíme. Není nad to, prorážet zezadu a manželku držet za vlasy...
mně je to v podstatě jedno, jaké vlasy, ale v našem případě jsou kratší z praktických důvodů. *92**75*
Zezadu za vlásky, drsně a bez lásky*3**3*
Takže co k tomu říct. Aspoň jednou natočit na dlaň
Dávám přednost dlouhým. Minimálně tak dlouhým, aby, když si je přehodí dopředu, tak zakrývaly prsa. Nejlépe ale až po zadek.
Přednost dávám určitě dlouhým vlasům, ale mám jednu krátkovlasku,, hodně hezký obličej a je skvělá. Ne kvuli krátkým vlasům samozřejmě, ale protože je *4*
Bez ohledu na pohlaví preferuji dlouhé vlasy, jen se zde podivuji nad tím, že to, co je u mužů považováno za dlouhé, je u dam krátké. Takže to specifikuji - pokud mne to bude lehtat mezi prsty a mohu se tím prohrabávat, je to dlouhé. Krátký je u mne skutečně krátký sestřih. (upraveno)
Ahoj. Zajimavej dotaz. Kdyz jsem se nad tim zamyslel, tak mi doslo, ze je mi to vlastne jedno. Oboje ma totiz sve kouzlo. I kdyz je pravda, ze kdyz ma zena az moc kratke vlasy, tak mi skoro az schazi takove to stazeni/chytnuti za vlasy tesne pod temenem 😅.
Plus si dovolim pridat dotaz - mete nekdo zkusenost s tim, kdyz zena vlasy obmota pero a pak jima v podstate honi 😅?
Takovou zkusenost ja tedy nemam... a dotaz na tebe - tobe by se to libilo? *4* co me se tedy tyce, honit vlasama bych fakt nechtel, uplne mi staci, jak me vlasy pri poloze ona nahore simraji a mam jich kolikrat plnou pusu *3*
Ptas se jestli by se mi to libilo. Rad bych odpovedel. Jenze to prave nevim :D. Myslim si, ze by to melo takovej, asi az divnej rajc :). Asi to vyzni divne, ale nemyslim si , ze by me to vlastne vyslovene vzrusovalo. Spis by me to bavilo. Tak snad pujde pochopit jak to myslim :D