Délka vlasů u žen

Co máte raději?

Ahoj,
napadlo mě... líbí se vám víc ženy s dlouhými nebo kratšími až krátkýmy vlasy?
Ono je to tezke. Ale delku vlasu si zena voli podle sve tvare ci obliceje a pak podle sveho stylu.
Tak otazka byla spis myslena, co se libi muzum. Postup vyberu je jasny:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sinnead O'Connor a nebo Demi Moore v G.J.Jane je TOP *1*
No, když si to mikádo představím třeba na kynoucí Schillerové, která vypadá jako kdyby tu státní sekeru 3 x 300 mld. prohnala svým trávicím traktem, tak nevím, nevím... *23*
Me se na zenach libi dlouhe vlasy, idealne pod prsa. A v dobrem jim je zavidim, me tak dlouhe nikdy nenarostou.
Mě se líbí dlouhé vlasy ♥️♥️♥️
Souzním s Tebou.
Na mužích se mi naopak dlouhé vlasy nelíbí. V tom zas nesouzním s Tricho ...a ne, neni to závist, nelíbily se mi ještě předtím, než mně začaly vypadávat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to jsem totálně v řiti *385*
Jinak Tricha taky napise dlouhe vlasy *3*
Nejen vlasy! Taky chlupy, vousy, pupek, výplatní pásku... jen péro jí prý stačí krátký... *3*
Já u žen preferuji vlasy delší, alespoň po ramena. Ale vždy hlavně záleží na tom, co které sluší *24**24**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
princezna Diana neměla mikádo.opravdu ne
Dlouhé vlasy pro mě byly vždy top, ALE postupem času jsem dlouhodobým pozorovaním zjistil, že to není o délce vlasů, ale o jejich nositelce. Jsou dámy, ženy, dívky, kterým prostě sluší vše a jsou stále okouzlující ;-) Vzpomeňte na film Postřižiny!!!
Spíš s dlouhými , samozřejmě jsou i výjimky , ale kratší vlasy sluší málokteré ženě .
Já jsem v tomhle staromódní, takže dlouhý.
Teď si je skřípu mezi půlky, až si na ně budu sedat, budu spokojená.
Tak samozřejmě má-li některá na hlavě pár chlupů a nebo jí to vyloženě nesluší... :-) Ale dlouhý vlasy jsou prostě krásná záležitost.
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jestli třeba pošilhává po kariéře soustružnice, tak bych jí tím strojkem raději přejel... *4*
ono je to jedno jestli ma kratne, kratsi nebo dlouhe, kazda zena je jina a muze byt sexi
Ze zadu a z lásky, zatahat si za vlásky.
Miluju kratkovlase zeny,strasne me pritahuji
My preferuje u ženy delší vlasy, tak pod ramena. Pro nás ideální. Na orální sexík je má manželka v culíku a při sexu rozpustíme. Není nad to, prorážet zezadu a manželku držet za vlasy...
mně je to v podstatě jedno, jaké vlasy, ale v našem případě jsou kratší z praktických důvodů. *92**75*
Zezadu za vlásky, drsně a bez lásky*3**3*
Takže co k tomu říct. Aspoň jednou natočit na dlaň
Dávám přednost dlouhým. Minimálně tak dlouhým, aby, když si je přehodí dopředu, tak zakrývaly prsa. Nejlépe ale až po zadek.
Ahoj. Zajimavej dotaz. Kdyz jsem se nad tim zamyslel, tak mi doslo, ze je mi to vlastne jedno. Oboje ma totiz sve kouzlo. I kdyz je pravda, ze kdyz ma zena az moc kratke vlasy, tak mi skoro az schazi takove to stazeni/chytnuti za vlasy tesne pod temenem 😅.
Plus si dovolim pridat dotaz - mete nekdo zkusenost s tim, kdyz zena vlasy obmota pero a pak jima v podstate honi 😅?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ptas se jestli by se mi to libilo. Rad bych odpovedel. Jenze to prave nevim :D. Myslim si, ze by to melo takovej, asi az divnej rajc :). Asi to vyzni divne, ale nemyslim si , ze by me to vlastne vyslovene vzrusovalo. Spis by me to bavilo. Tak snad pujde pochopit jak to myslim :D