Tmavší holky

Má tu někdo také tuhle zálibu ? (Romky atd.)

Kdo tu má rád ženy tmavší pleti cikanky, mulatky a jiné cizinky ... já tyhle čokoládičky přímo zbožňuji ... Rad bych hodil řeč s normálníma lidma na toto téma klidně i do sz ... takže těch pár profilů co tady zajebou každé vlákno svýma dementníma názorama můžou jít zase dál (N3PI,Trichophilia,Beruska69) nikdo nestojí o vaše slinty ... *10*
Me hodně přitahují tmavší ženy. Cikány jsou hodně sexy, ale bohužel mi přijde že nejvíc sexy jsou ve věku, kdy bych ke fakt sukat nechtěl, později uz jsou takový zanedbany často. Casto jsou sexy nekdy ve věku 13 az 18, ale to me zase nebere kvůli věku. Takže jo, kouknu, řeknu si je sexy a konec.
Jo to ano se stářím jde jejich krása do věčných lovišť ... nejlepší to je tak kolem 20-30
.... do 14, bohužel... 😀.................
Miluji to když mají hnědou pipinku a analek uvnitř hezky růžová *2* a vůbec hnědý holky jsou stejně víc mrdavý a celkově lépe šukaj *15**15**15*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nemáme zajebávat vlákno! ty jsi hrozná Tricho *3**3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč si vybral Tebe, netuším. Nemám pocit, ze by ses vyjadřovala mimo.
Jednou jsem měl sex s Kubánkou a byla dost "opálená" a to mi nějak nesedlo z nějakého důvodu, přitom je ocenit, říct, že jsou hezké takové snědé holky dovedu, ale tady mě to nějak překvapilo. Když jsem byl v Maroku, tak místní holky se mi taky líbily, ale zas nevím, jak bych se cítil mít s ní sex, takže od té doby nedělám hrdinu s kecama "tu bych šukal"... neříkám to, protože to nevím :-) Stejné bych to měl i u Asiatek. Jsem asi konzerva ohledně toho :-)
Já měl na Kubě černou jak úhel, ale byla jak prkno.
Asiatky jsou nejvíc a navíc vypadají dost dlouho mladé. Černošky mě nelákají absolutně vůbec.
Na vojně to se psal rok 1992 jsem vozil tu lampasackou chatru a ta obědvala v Žatci na RUTU kde nevařili vojaci, ale civilni firma a vim že tam na praxi byl i učňak a byla tam jedna fakt krasna ciganečka, kterou jsem po čase ošukal ve skladě s kobzolama, jakou měla piču nevim byla tam tma a jestli voněla to taky nevim bo tam byl smrad z těch kobzolu a dneska vlastně nevim jestli to smrděli ty kobzole nebo ta jeji piča *363*
No hlavně, že jsi nic nechytil. Nebo, že jsi jí nenašplíchal do šrajtofle.... Za mě, palec nahoru.
A co vás na nich tak přitahuje ?
Vzhled, přirozenost, temperament a živočišná mrdavost *14*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsi retardovanej???? Jasně je nahoře napsané aby jsi se nevyjadřoval ... neznamená že když se napíšeš pod jiným nickem tak to neplatí .. idiot jsi pořad za všemi profily
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hatori69 alias N3PI co víc chceš slyšet demente ??? Měl by jsi si strčit svoji hlavu do své prdele *4**3**3**3* jestli si myslíš že jsi vtipnej tak opravdu ne ... takže pal do piče *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
proč mě urážíš?já ti něco provedla?
Podívej co jsi zase způsobil kam vlezeš tam to dojebeš .. člověk se chce pak něco dozvědět o nějakém tématu a musí se prohrabat těma tvejma slintama co tu z tebe lezou *12**12*
nj.je to chudák.kdyby si aspoň dával bacha na styl psaní
Příspěvek byl uživatelem smazán.
On si umí i hrát *3**3**3* je to náš malý hračička *3**3**3*
jj když vy inžinírku tak my doktora! *3**3**3*
bože to je blb (upraveno)
Zajímavý , já měl za život dvě zkušenosti a takhle bych to rozhodně nepopsal. Ale třeba jsem měl jen smůlu.
Ahoj jo jo cikánky uzasne hlavně ty mlade
Hlavně jim sluší zmrdkyknír, krásně to ladí.
Jo cernosky jsou hezky. Pampeliška taky.
Ja je mam rad.ale tady moc nejsou.hlavne z meho okoli
Romky mají pěkně pyskaté kundy a čerta v těle
A nedostatek intelektu tě neodpuzuje?
Pokud bych stavěl intelekt jako primární hodnotu moc bych toho nenašukal. Jde o to si užít ne s ní žít.*22*