ochutnání vlastního sperma

vlastní sperma

Často mě láká ochutnat vlastní sperma, ale přijde mi nechutný si to slíznout z ruky atd... takže přemýšlím nad tím že si pořídím stříkací dildo do kterýho bych dal svý sperma a pak to zkusil takhle.ale chci jen ochutnat ne pravidelně polykat
Otázka zní nějaké jíné nápady máte nebo co si o tom myslíte?
Myslím si o tom to samé co ty, kdybych tu psal, že mě strašně láká ochutnat kofolu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
protože mi nejde dat si nohy za hlavu... jsem zkrácenej ve svalech dost
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to je taky pravda no... nevím uvidím a možná i zkusím jiný nápad nebo rada by nebyla?
ty nemáš babu? Chléstneš to do ní a potom vylížeš. Tak to dělají všichni. No, ale pokud chceš jen ochutnat, těžko radit, když z prstu ti je to nechutný. *162*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
poprvé je to pro každého těžký, ale chce to vícekrát a zvyknout si na tu chuť, stejně, jako si zvykají ženy. Dokonce to některým chutná a chtějí polykat.
no pro mě to těžký bude ale taky je to řešení
Příspěvek byl uživatelem smazán.
já mám právě spíš než fyzickou bariéru tu psychyckou .... buď to překonám a nebo si holt obědnám to stříkací dildo xd
tohle je problém hodně chlapů, jak se udělají už nemají chuť.
jinak jiné nápady by nebyli prosím?
Tohle je úplně klasickej problém a blok, kterej má snad každý. Taky jsem na to kdysi měl hroznou chuť, ale po vystříkání to člověka přešlo. Musí se to prostě jednou překonat a pak už to jde pokaždé líp. Já jsem to poprvé zvládnul už někdy v pubertě a od té doby už mi to nedělá problém, dodnes ho po honění vždycky slížu. Podobný je to i se spoustou jiných méně tradičních praktik, takhle jsem třeba taky dlouho překonával piss a dnes s ním absolutně nemám problém. Je to prostě všechno v hlavě a otázka hloupejch předsudků.
Jinak garantuju, že nechat si to na potom není dobrej nápad, čerstvý a teplý je to mnohem lepší :)
přesně tak to říká žena. .....*92*
ok díky budu přemýšlet o tom a uvidím... třeba už dneska to zkusím
Ahoj. Tak stříkání do vlastní pusy už mám za sebou. Je to úplně boží. Někdy si taky nastříkám na chodidla a pak si je olizuju. Jak dostanu první dávku svojí mrdky, většinou nedokážu s honěním přestat a chci stříkat dál a dál. Poraď mi, co bych ještě mohl zkusit.
Máš absolutní pravdu. Je to v hlavě, já jsem jednou v mládí pochopil, že jsem bisex a že miluji kouření péra a polykání sperma a dnes nemám problém, když se jinému muži vystříkám do pusy tak mu to hned oplatím a jeho semeno spolykám, protože jsem to překonal a navíc je to moje vášeň.
Vyborny je kozi syr zastriknuzy cerstvym semenem s bilym vinem
Moje mi ho vyhoni do stamprle a jak to zase na nas jde tak mi ho kape do pusy, nebo ho mi preda z pusy. Nejlepsi jsou ty huste nudlicky, ty si predavame nekolikrat....
Namaž si to na chleba s máslem. A pivo k tomu.
Taky mě ta představa strašně lákala. Tak jsem se jednou vystříkal do kamarádky, lehl jsem si na záda a poprosil ji, ať si sedne na obličej a nechá se lízat. Bylo to úplně skvělé. Když teď mám chuť na sperma a jsem sám, lehnu si na záda blízko ke zdi a dam nohy nahoru na zeď. Když si ho pak honím, dokážu si nastříkat rovnou do pusy
třeby když klečím před krasnym perem tak se nemužu dočkat až mně nakrmí , jinak si to ližu z ruky