Co to děláš? Snažím se...Vážně

Penis řekne víc než 1000 slov

Je to těžký. Samozřejmě, že nen. Stačí si udělat profil na amateri.com nick/přezdívku ve stylu MojeObriPero007. S tou následně napíšete jakokékoliv ženě, která se Vám zalíbí(rozuměj zalíbí na honění si svého penisu)...Napíšete jí vzakz do zpráv. Text zní: Vyfoť si ptáka, pošli dotyčné ženě a to udělej ze všeho nejdříve. Určitě si bude dráždit klitoris celé týdny jenom při pohledu na toho super čuráka, který je jenom tvůj. Nelam si hlavu s blbostma. Číst si v jejím profilu co je to za člověka je ztráta času když si ho mužeš 5x vyhonit u jejího nového alba. Podle hesla: Kdo si počká ten se dočká, ale chytřejší se nepřestane připomínat, ji pošli denně 17 vzkazů....text typu Ahojky. Máš super kozy. Budeme mrdat. Dnes?......Stejně tam ty buchty jenom hledají chlápky jako ty na, konečnš pořádnej mrd. Viď.Zablokovala tě asi omylem a stejně jsou tu další. A to nejdůležitější na závěr. Pamatuj si, že důležité je, mít v telefonu dostatečnou zásobu selfie svýho čuráka....Ať ty ženy vidí,že jsi narozdíl od ostatních originální a neposíláš každé tu samou fotku!!!
Zapomel jsi na vytvoreni galerie ze stejnych fotek polozvadleho maleho kokota, vyfocenou nejlepe na hajzliku, nebo aspon v aute, s titulkou "To jsem ja". Takove galelerii prece zadna zdejsi ultra nadrzena baba nemuze odolat.

*3*
Jednou jsem si tu udělal galerii ze svých výplatních pásek... do půl hodiny po zveřejnění cca 200 vzkazů, šly po mě jak slepice po flusu! *24*
Vzdyt by stacilo si dat do profilu vypis z uctu *22*
Jenže to by to by viděly zase, kolik vyhodím na alimentech, za děvky, viagru atd...
Ovšem ještě štěstí, že zdejší ženy zde mají teď svého PragueLatteboye který má na svém profilu pouze 48 videí a 8 fotoalb svého čůráka...🤣🤣
Ale je třeba říci, že zatímco hodně lidí dává do fóra seznamovací inzerát, PragueLatteboy to otočil a dal tohle téma z fóra do seznamovacích inzerátů *114*