Očekávání

a realita....

Protkává celý náš život. Všichni něco očekáváme, přičemž ne vžy jsou naše očekávání reálná. Někdo vytrvale staví vzdušné zámky a pak není divu, že konfrontace s realitou bývá tvrdá a ze saturace se stává Godot.

Amatéři jsou ve své podstatě pomyslným trhem, kde se každý snaží najít to své. Někdo si sem chodí číst, další koukat na fotky, každý tu však něco či někoho hledá. Ať už je to láska, sex na jednu noc či jen spřízněná duše, opět se stáváme zajatcem našeho vlastního očekávání (SIC!).

Počátek příběhu bývá naplňen entuziasmem, člověk se s chutí zaregistruje a jde na to. Ženám po pár minutách praská schránka ve švech, jistě jim to lichotí, nicméně je tam velké ALE. Dámy zpravidla neočekávaly schránku plnou ocasů, kdy se mohou jen domnívat, zda ony chlouby skutečně patří pisatelům či jsou jen stažené z netu. Rovněž se neplánovaly stát artiklem na prodej a v rámci svých očekávání netušily, jak často budou častovány výrazy ze čtvrté cenové skupiny.

U mužů je situace jiná, entuziasmus jim na počátku rovněž nechybí, nicméně schránka zeje prázdnoutou, nabídky sexu za odměnu nepřicházejí a nikdo nám nenadává za to, že během pár minut nereagujeme na fotku s přirozením doplňenou slovy "Pěknej, co?"

U obou pohlaví dostává očekávání první zásah. Každé trochu jinak, ale nikdo nebývá ušetřen.

Nastává chvíle, kdy začnou ti chápavější z nás přemýšlet, zda je něco špatně a jak to případně napravit. Vždyť je tu tolik lidí, přece nění možné, aby tu nebyl někdo, kdo naše očekávání naplní. Jen ho umět najít.

Ženy selektují a reagují na přicházející vzkazy, které si odpověď alespoň rámcově zaslouží a muži? Muži oslovují, oslovují a oslovují (nikoli oslavují) a ....... co bych Vám povídal, moc žen neodpoví a je vcelku jedno, co do vzkazu napíšete či přiložíte. V rámci této etapy si dovolím tvrdit, že očekávání dostává na frak krapet více v případě mužů.

Nikdy jsem zcela nepochopil, proč tomu tak je. Např. na lidech (RIP) odpovídalo na obyčejný pozdrav mnohem více žen. Možná kvůli tomu, že jsou amatéři přímočařeji zaměřený web a o pouho pouhé povídání tu vlastně stojí jen zlomek lidí a i Ti, kteří tu nic nehledají, po něčem skrytě touží. O to víc jsou však v rámci svého očekávání přísnější, poněvadž by rádi pomyslnou třešničku na dortu, ne jen jahůdku utrženou v lese u cesty.

Je tedy očekávání našim přítelem nebo nepřítelem? Na to nejde jednoznačně odpovědět, poněvadž se jedná o ryze individuální záležitost. Přesto bych si dovolil po jistých osobních zkušenostech říci, že očekávání je pro většinu lidí nepřítelem. Důvodem je jeho nereálnost, která nás mnohdy odsouvá do pozadí neúspěchu. Stát alespoň jednou nohou na zemi se rozodně vyplatí. Rovněž však musím dodat, že rezignovat na tu reálnou a pro každého z nás jinak nezbytnou část našich očekávání, bývá nemoudré.
To je vhodne do Blogu *4*
Kdyz uz zminujes platformu, ktera ve sve puvodni podobe zanikla, tak je potreba si uvedomit roky a ne to svadet na primocarost zamereni. Protoze ve skutecnosti lide.cz byli amateri.cz v slusnem havu, vhodnem do vykladni vylohy.
Ahoj, za ten blok se ospravedlnuju, popravde jsem o tom premyslel, ale na blog mi to prislo malo eroticke :) Jak je z prispevku patrne, na platformu nic nesvadim, bylo to vskutku jen zamysleni a jeden z moznych primeru, mozna tak trochu hnany nostalgii. Do jiste miry je to zobecnenim platicim pro vetsinu, nikoli pro kazdeho, ostatne jako cokoli jineho...Mej se
Ale situace na lide.cz byla dosti podobna tomu tady. Mnoho jedincu (muzsky rod), stejne jako tady, hledalo jen to jedno a to stylem ne vubec vzdalenym tomu tady. Jen to popravde bylo o neco malo mene caste.
Ak tu clovek pride, tak prve, na co by mal zabudnut, je ocakavanie toho, ze sa tu zoznami s clovekom, akeho chce a sposobom, akym by chcel. Takyto portal by sice bez zoznamky vyzeral divne, no ked ju uz ma, tak si treba uvedomit, ze nie je jeho podstatou.
Úplně ne, já jsem přestal hledat na 90%ní shodě... V něčem je lepší, v něčem horší, než jsem čekal, ale jsem zatím spokojený
Škoda že jsi to nenapsal do blogu. Ale lepší číst blog ve fórech, než fórum na blogu, nebo inzerát na fóru 👍
Očekávání je nás nepřítel.
Další pacient sestro!
Já měl spoustu očekávání, byl jsem úchvácen, že něco takového vůbec existuje. No, a však víš...
Pěkný, pro fórum je toho škoda, tos měl opravdu dát do blogů, možná to ještě udělej. *24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Že jsem tak smělý.. jak měl původně znít ten inzerát?
Nejlepší je nemít žádná očekávání a už vůbec ne tady a taky je dobrý začít od sebe.
No ono pokud tu realne hledas, tak proc se branit setkani. Samozrejme tri zpravy jsou extrem, ale zas casto se furt jen pise a k setkani to nevede. Kazdopadne hodne nervu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, ze zkusenosti vim, ze po zpravach jde klamat dlouho, takze setkani je za me ta nejlepsi varianta. Proc? Z oci do oci uz je to jine a pri nejhorsim se po chvili rozejdete kazdy svou cestou bez ohledu na prvotni ucel. Pro me minuta osobniho setkani nahradi hodiny psani. Mozna divne, ale pro me pravdive. Bud jak bud, preju uspesne hledani...
Opatrnost chápu, ale nepřeháněj to s čekáním. Už jsem tady zažil, že po dvou měsících psaní, výměně zpráv a fotek pár hodinách na telefonu,.... jsme zjistili, že nic nebude.
Ahoj a co by se muselo stát, aby tvá očekávání byla naplněna?
Trefně popsáno. Dá se to v podstatě zevšeobecnit. Ten, kdo neočekává přiliš, může být možná i mile překvapen, naučil-li se být trochu trpělivý. To platí i v životě.