Nové “pohlaví” a hledání

Nechcete

Čau nechcete už konečně všem TS, TV a já už nevím čemu založit vlastní škatulku? Případně nějaký checkbox u ženského nicku “fakt mám píču” podle kterého by se dalo fltrovat?
Mě fakt sere, když hledám, rozkliknu a tam vyšinutec v pérem v tangách.

A pak by bylo super, kdyby se dalo vyhledávat podle délky registrace. Stačilo by týden starý ženský nick+VIP a je to na 99% podvodník.

Diky
Jestli te neco takoveho tak neskutecne sere, ze jsi s tim dosel k diskuzi, tak by nebylo od veci si zajit na konzultace do ordinace *1*
To co me sere je moje vec a psat do diskuze muzu co chci.
Stejne jako muzu vyslovit prani at se ti hovno promeni v jezka ty chytraku.
Ja ti nevim, ale nikde v me odpovedi nevidim nic, co by ti nutilo psat jasne dany text.
Jedine co tam je napsano, je doporuceni k vysetreni. *1*
Jak říkám, hoň si ho, ale nemluv s ním.
Jo s tím s tebou souhlasím..měli by mít svojí kategorii..
Tak na ty fotky nečum a budeš mít klid v duši.
Jestli nemáš užitečnou radu, tak raději mlč.
Když někdo nedodržuje pravidla na silnici, tak taky doporučíš zůstat doma?
Já se cítím jako Angličan, tak budu jezdit vlevo a všichni, koho to sere, ať zůstanou v garáži.
S tebou a tvým přístupem si můžeme gratulovat, že jsme vůbec slezli ze stromu.
Ten přístup v tomto případě dobře funguje. Když se mi něco nelíbí, tak se na to nedívám a nijak mně to nepohoršuje.
Sturme a můžeš mi říci, jak nemám čumět na galerky, které jsou zařazeny v kategorii ženy, tudíš v kategorii, kterou vyhledávám a které mají jako ůvodní fotku nastavenou takovou, že to jako žena vypadá a až po rozkliknutí galerie zjistíš, že tady něco nesedí a po bližším prozkoumání zjistíš, že to není píča, ale lofas jak kokot? Navíc, když tyto individua si dají nick znějící čistě žensky?
Souhlasim s tebou. Uz se mi to taky parkrat stalo. Fakt netouzim koukat na muze v prevleceni za zenu *3*
A co ,,skatulka,, pro lesbičky... proč toto nenavrhnes? Určitě by jsi měla klid.
Protoze ikdyz je zena bi nebo lesba, porad ma to ,,spravny vybaveni'' :) Kdezto trans urcite ne. (upraveno)
Tvoje odpověď vypovídá o mnohém. To je víc než marné.....
Škatulka pro lesby tu je, staci vybrat “sexualni orientace”.

Problém je v tom, že z chlapského hlediska se lesba od normální ženské, které se dotyčný nelíbí neliší. Obě ho odmítnou, ale sexuálně přitažlivé jsou obě.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je validní argument na druhou stranu nechat srát psa na ulici a neuklidit to taky nikoho nezabije…

Ja nechci byt rejpal *22* ale nechat hovno od psa na ulici je priznacne pro lidi typu "muj pes muze vse", alias "udelejte jim vlastni kategorii, ja se na to nechci divat" *3*
ale vždyť většinou mají u nicku TS, to stačí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja tomu opravdu, ale opravdu nerozumim. Co docela dobře funguje?

To je fakt takový problém jim dát nějaký checkbox nebo “pohlavi”?
Jsme v roce 2021 a cílem jsou co nejpřesnější hledáni. Já na ně nejen nechci koukat, já chci prostě výpis toho, co hledám nějaké TV, TS a podobně v nicku prostě vyfiltrovat nejdou.
Našli jsme pro vás 200 výsledků, ale 50 je úplně k hovnu, tak si ten výpis laskavě projděte a ty blbosti ignorujte. No bezva, to jsme to dotáhli daleko.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sry, jen takova otazka, co si ma clovek predstavit pod pojmem HD kvalita, kdyz zaroven zminujes i bitrate?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Promin, ale ted mi prijde ze jedes hodinky i holinky zaroven, protoze jsi je natahl jednim vrzem :)
Nic jako HD kvalita ci FHD/4K kvalita neexistuje. Pletes si pocty obrazovych bodu s hodnotou datoveho toku.
Pokud je video v rozliseni 1280x720, tedy 720p, nebo jinak HD, tak je proste v HD, i kdyby mela video stopa bitrate pouze 500kbps.
Pokud je video v rozliseni 640x480, tedy 480p zname tez jako SD, tak to nebude nikdy HD kvalita i kdyby to melo 2mbps bitrate ve video stope...
O LD asi neni potreba se rozepisovat vid *4*
On si to neplete, a popsal to spravně. Každe video rozlišeni ma předem stanovene nějake Bitrate, to že to někdo nedodržuje a děla videa s rozlišenim 1080p a nastavi tomu jen 1.500kbps je už jina debata *125*
Ja taky nestahuji filmy co maji rozlišeni FHD a Bitrate ma jen třeba 2.000kbps je to mizerna kvalita vhodna na koukani na něčem co nema vic jak 16'' a že takovych humač filmu je hafo na netu, to si raději ten film na Bluray koupim a ripnu si ho sam*256*
Ja samozrejme vim a chapu, ze bitrate z urcitych duvodu lita nahoru a dolu podle ripu, ale placat neco o HD (rozliseni) kvalite (bitrate) je proste zcestne. Nic jako HD kvalita totiz neexistuje.

Ty taky ted hovoris o FHD s 2mbps, ze nema cenu koukat na necem co nema vic jak 16", ale zapominas ze to zarizeni s vice jak 16" muze take mit pouhe 1366x768px rozliseni.

A to nemluvim na uplne zasadni vec, kterou opomel, ale celou vec dava za vinu serveru *4* a tou je zdrojovy soubor...
Ale N3PI má pravdu:

1) Pokud amatér nahraje nekvalitní video od sebe, tak je zbytečný, aby to server nějak uměle vylepšoval, když to tvůj přehrávač dá taky a ušetří to provozovateli konektivitu a místo na diskách.
2) Když použiju stejný video a poštvu na něho jednou kodek H264 a podruhý H265, bude mít novější H265 nižší bitrate. Takže tvrzením, že nižší bitrate znamená zastaralost technologie dokáže jenom to, že tomu nerozumí.
3) Originál FHD s 50fps v RGB888 bez komprese má datový tok cca 2.5Gbps ( 24bitů/pixel * 1920 pixelů/řádek * 1080 řádků/snímek * 50 snímků/s + audio ). Pokud nekdo nabídne míň, je to nějaký "ošizený". Jenom jsem ještě neviděl server, který by přes 20Mbps VDSL linky nebo vesnickýho wifináře tlačil takový toky k uživatelům...
4) U komprese videa se používají všelijaký finty. Například to, že jednou za čas jde klíčový snímek (fotka), která se uloží do paměti a přenáší se jenom změny. Pokud budu mít scénu, kde je kamera na stativu, zabírá pokoj a ženskou s roztaženýma nohama a prstem, který jezdí po klitorisu, tak koukáš na fotku a přenáší se jenom výřez (např. 5%) z ní. Takže se netahá HD. Když je to detail, kde třetinu obrazovky zabere prdel přirážejícího chlapa, tak je bitrate zase jinde. A ono se to furt mění podle toho, co je mezi klíčovýma snímkama... Je hodně jednoduchý porovnat bitrate u dvou různých nespecifikovaných záběrů tak, aby vyšlo to, co ty chceš.

Takže jo, je tady mimoň a N3PI to není. (upraveno)
Mně přijde v pořádku, že nemají škatulku. Minimálně by jí aspoň za mě nemuseli mít do tý doby, dokud budou existovat lidi, co někoho nazývají vyšinutcem s pérem v tangách.
No, vzhledem k tomu, že mě poslední dobou furt někdo přesvědčuje o tom, že někoho jakožto bílej heterosexuál někoho utlačuju, vykořisťuju atd. tak si vyhrazuji právo na vlastní názor. A ano, podle mě, je oblíknout si ženský hadry, založit si ženskej nick a vyfotit si ptáka prostě vyšinutý.
Já ještě neslyšela nikoho, kdo by přesvědčoval bílýho heterosexuála o tom, že někoho utlačuje. Furt dokola akorát slyším bílý heterosexuály fňukat, že je někdo utlačuje. Kdyby měli bílý heterosexuální muži dostatečně vysoký sebevědomí a neměli tendenci házet svoje neúspěchy na NĚKOHO, to by bylo na světě pěkně.
Nikdo jinej, dokonce ani chlapi v ženskejch hadrech, nemůže za posraný životy bílejch heterosexuálů. Vnitřní pocit nedostatečnosti žádná kolonka nespraví.
Tak na to první si kočko zajeď do Teplic .
Abys věděla co se okolo tebe děje .
No a kde takový galerky vidíš? Za 10 měsíců jsem narazil jenom na tři. Akorát je fakt, že neklikám na nicky, kde je CD nebo TV.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak samozrejme ze jsem *1* A tebe to neskutecne sere *22*
n3, takže přiznáváš, že jsi vykleštěnej, dík, žes nám to všem tady potvrdil *4**114**3*
Jak jinak prece *3* ja muzu prece i za to ze tvuj sousedovic klucina ho ma vetsiho nez ty *3* Kdo jiny *3*
Hele mám takovej dojem že ty je hledáš a nemůžeš je najít že jo ? ,
když totiž rozkliknu fotky tak po pátou stránku nic ,ani známka po kulkách (a tohle tě vážně neskutečně sere ?)takže co ty hledači .
Jo a s ohledem toho tvého vyhledávání dle stáří registrace to jsi taky trochu mimo ,nebo chceš tvrdit že stářím registrace dozrál Nick blba na kundu.
Takže ti poradím je tu rubrika ověřených profilů ,těch se drž a budeš mít klidné sraní
Úplně zbytečný vlákno. Tolik neoznacenych TV, TS, "cosi" nebo "ono" tu není. Stačí na to neklikat. No a jestli máš pořád problém, tak sem nelez. Nikdo te k tomu nenutí.
Naprosto zbytecnej komentar, jestli mas s timhle vlaknem problem, tak ho necti.
Jestli mas problem s minimem neoznacenych TV, TS apod. tak se na ne nedivej *22*
Tvé přání bylo vyslyšeno a od 15.10. lze nastavit transgender v profilu
I pro mě je to skvělá zpráva *114* Děkuji.
Ale ještě prosím - bude tato "transgender" kolonka doplněna i v osobním nastavení profilu: Přizpůsobení / Nezobrazovat kategorie ...
Tam to stále nevidím *17*
prosím - zkuste se podívat i někdo jiný - máte tam tu volbu? Nebo to hledám blbě? Pod "Zobrazení a nastavení" / ozubené kolečko "Nastavení" / vlevo možnost "Přizpůsobení" s podtextem Přizpůsobte obsah webu, který chcete vidět / ukáže se "Nezobrazovat kategorie" ... já tam prostě čtvereček s označením transgender nemám *8*
Takže pro vyhledávání "LIDÉ" jsem tu možnost našla, filtr při aktivním hledání je fajn. Ale v osobním nastavení "Nezobrazovat kategorie" v možnostech žádný čtvereček transgender pořád nemám.
A obávám se, že je v nedohlednu... Není nad to používat slušný režim, pejsek či kočička mi 100% zaručují, že neuvidím nic, co vidět nechci *4*
Hele už ti to naimplěentovali.
V hledáni je možnost transgender.
Možnosti - zobrazovat všechno, jen trans, bez trans.
Snad tohle není jen pro VIP

Stále se tam nějaké nestandartní profily zobrazují, ale je to mnohem lepší.

Díky všem transněco (já se v tom fakt nevyznám), že si to označuji. Je to fajn pro obě strany. Ten kdo to hledá to snadněji najde a já taky nejsem jejich cílovka.

na koncu 19.stol v německu se takým lidem říkalo třtí pohlaví
Jak by bylo super ,kdyby byla vytvořena ,,škatulka,, pro hlupáky. Mohli by se tam zavřít, nikdo by jim nevadil a mohli by si třeba navzájem gratulovat jak jsou úžasní...
... a kdo ví, třeba by si tě zvolili za prezidenta (nebo prezidentku)
Zkus třeba svoji energii zaměřit na sebe na tvůj zivot a treba na tvé zmarene manzelstvi. Místo snahy urážet a motat se do věcí kterým nerozumíš. A ruku na srdce...oba víme že to je funkce především pro tebe a tobě podobným.
Hele, to, že se nejseš schopnej se smířit se stavem, že máš mezi nohama párek je tvůj problém ne můj. A to, že tě sere, že z tebe každej normální chlap neslintá jako z blondýny z trojkama je taky tvuj problém.

Ušláplý kecy, že když chlap nemá náladu koukat na chlapa v ženskejch hadrech, že je blbec nebo rasista si nech od cesty. Já budu koukat na to co chci já a ne ty.
A to píše někdo , kdo se nedokáže smířit se svým malým penisem. Hele chapu že to musí být pro tebe flustrující , ale zkus místo urážek požádat o odbornou pomoc psychologa.
A mimo jiné můžeš dostat informace o něčem , do čeho hloupě kecáš a jde mimo tvé uboze nízké množství mozkových buněk.
A nebo přijd mi to říct do očí a já ti to ráda vysvětlím hlupaku...*3*
To by mě zajímalo z čeho usuzuješ, že mám malý penis a nemůžu se s tím smířit.

Jo aha z profilovky. No víš to je sakrastický vtip, což je cizí slovo. Nicméně profilovka naráží na všechny kecaly s 24/6 atd, kteří mají buď komplex nebo čínské pravítko. Protože při jejich četnosti by průměr v ČR musel být někde okolo 20cm 🤣

A ano příroda to tak chtěla někdo má větší, někdo menší, ale co mám já tebe nemusí vůbec zajímat.
No hlavne to nebyl impuls k nějakemu dialogu s tebou . Nemám chut se bavit s hlupákem co umí jen urážet a kecá do věcí kterým nerozumí .*304*
Hele ty herečko, já třeba takové co tady ztvarnuješ chodil fotit (kabaretnívystoupeni, soukromé akce atd.) Už jsem to tady někdy i zmiňoval .
Ale co tady děláš ty je pro většinu za mě ostuda.
Ty tady hejkáš něco o toleranci a přitom si sám tolerantní a chápavej jak manželka při rozvodu.
Zapni mozek a vysvětlí co je špatného na vlastní galerii pro vás ? Když máš tu potřebu tak hejkat ....
tak za 1: já vystupovala v obouch kabaretech ktere v Praze byli skoro 20 let . A co si pamatuju, tak nás hlavně fotil Jakub Ludvík, nebo Robert Vano . Takže nevím na co si tady hraješ.
za2 : já taky nepíšu o nějaký ,,vlastní galerii,, ale odpovídám někomu kdo mě uráží ! takže jestli tu někdo hejká , tak ty !

To je opravdu národní zvyk, že každý kecá do všeho, aniž by něčemu rozuměl.... A nebo když už nic, tak se snaží aspon urážet.... Určitě jsi na sebe pyšnej....Gratuluju !
Můžeš mi říct kde píšu něco o Praze?
A laskavě koukni na začátek tohodle vlákna
No ovšem...jak jinak.... hlavně najít argument , aby nebylo vidět, že jsi jen kecal.... Předpokladám že neprozradíš, kde se mohli ,,těšit,, s tvé přítomnosti fotografa, že ? A TY mě píšeš o nějake ostudě ? No comment*3*
Kdo koho uráží? Se podívej co jsem napsal já a kdo začal používat hlupáky, ubožáky - první.

Ty si nevidîš do pusy.
Nejde založit nové pohlaví nebo jsou jen 2 (Muž,Žena) nic jiného neexistuje . A proč by žena při založení nového profilu nemohla si koupit Vip aniž by byla fake ? to tu mohu taky tvrdit že muži bez fotek s prázdným neověřeným profilem je na 99% násilník a zde si vybírá oběti (upraveno)