Seznamování

Kde a jak?

Jaký je podle vás nejefektivnější způsob seznamování se? Oslovit někoho venku? Seznamky a nebo ve společnosti?
Uplne nejlepší je, když tu X retardovanych jedinců sází inzeráty do fóra *3*
Aaa, další z N3PI nohlesdů. Proč máš zapotřebí blít něco, co nepatří k tématu. Trpíš nedostatkem pozornosti či snad nějakým komplexem méněcennosti?
Ne, jen jsem tím, kdo jde ve stopách N3PI. *3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak se seznamujes s muzem. Oslovis ho nebo čekáš.
... když někdo zaujme ... oslovím at jsem kdekoliv, kdykoliv...
Jasně klidně venku v obchodě,kdekoliv. Ve vší slušnosti a šarmem. Pak není problém. Jen musí mít člověk koule na to že ve většině případů je odmítnut. Poněvač většina žen je zadaných.
Pokud by tomu předcházel třeba nějaký delší oční kontakt, tak by to tolik platit nemuselo.
Nikdo nemá na čele napsané, jsem svobodný, zadaná apod... a za zkoušku nic nedáš, pak si můžeš říct : Ano, zkusila jsem to, zkusil jsem to. Ani na seznamce nemusí být 100 % pravda, co je uvedeno v profilech, tam je to taky někdy loterie.
Ale seznámit se samozřejmě dá, kdekolik, kdykoliv, možností spousta...
Ano, to máš pravdu. Často se mi stává, že si s nějakou slečnou vyměníme pohledy, chce to oslovovat, ale zatím jsem nenašel odvahu.
Myslíš, že zadaný šukají jenom doma? *4*
Nejde jen o to, zda je dotyčná zadaná nebo ne. Jde i o to, zda se oslovující zalíbí.
Nám se osvědčily sw kluby. Jsou tady lidé s jasným cílem. (upraveno)
Nejefektivnější? Jakože kde to má největší úspěch ? Tak samozřejmě venku, seznamky jsou komplikované a společnost je asi taky venku, nebo ?
Kdekoli, jakkoli. Ti, kterým se nedaří, hledají problém ve způsobu, formě či místu, ale ruku na srdce, je to o nás. Z hovna bič neupleteš....
Pro ženy je to ještě složitější. Konvence moc neumožňuje oslovit muže
... konvence? absolutně nevím o čem je řeč... něco podobného jsem pouze viděl v seriálu z doby 16-17 století... ale ted? pokud si žena neurve chlapa... tak ho nemá *3*
konvence - nekonvence, myslete si co chcete, ale mnohokrát se mi stalo, že jsem v obchodě musela oslovit neznámého muže (vyšší postavy), zdali by nebyl tak ochotný a nepodal mi zboží z vrchního regálu, kam prostě nedosáhnu... Takže stačí najít dobrý důvod "začít konverzaci" - i kdybyste se třeba na ulici ptali na nejkratší cestu na nádraží / na náměstí / do muzea... vždyť mobil se může vybít a bez navigace je přece pochopitelné, že občas někdo požádá o radu. A pak už je jen na komunikačním umění, jak dlouho udržíte smysluplný hovor a pozornost toho osloveného. Přeji hodně úspěchů všem odvážným *4*
Pro odlehceni…predstavil jsem si drobnejsi zenu u regalu, jak ji prosim, jestli by mi nepodala zbozi ze spodni police, protoze se mi nechce ohybat *22* Btw rovnez jsem byl osloven ze stejnyho duvodu, vzdy to byla dama 75+ a vzdy jsem ji rad pomohl. Mozna mam smulu a k tomu jsem jen prumerne vysokej *3* nicmene chapu, co tim myslis a mas pravdu, tak se nezlob, ze jsem to opsal timhle zpusobem *4* Mimochodem rovnez funguje vzorec zena v nesnazich.
Poradíte mi jak dostat kolegyní na sex zkouším to už déle ale zatím bez úspěchu pocitově se přitahujeme , mám ji to říct na rovinu ?
Takže já potkávám hodně hlupáků. Třeba i na nuda pláži se usměju na zajímavého muže a on klopí oči. Spíše to bude tím, že jsem ošklivka - viz má galerie. :-)
... jak má dotyčný vědět, co ten úsměv znamená? zda vůbec něco znamená? ...
... občas na nudapláži okolo mne projde žena, hezky se usmívá, řekne ahoj... a nic víc... celkem často mě to mate...

... mám tu z vás na foru pocit, že muž by měl hned rozpoznat, když ho žena chce už jen po hezkém úsměvu... ale opačně... muži nestačí se jen usmát, musí jít oslovit a seznámit se... být vtipný, okouzlující... aby měl vůbec šanci...

ženy... budte jako muži... jděte oslovit, seznámit se, nic těžkého na tom není... a nejhorší možný scénář ? - odmítnutí... nevím zda na to jelikož jste ženy.. a máte stovky nápadníků denně nejste zvyklé... každopádně odmítnutí je pro nás muže na denním pořádku....
Kdyby byla kazda "osklivka" jako Ty,to by bylo na svete krasne*22**174*
Tak fajn - kluci chce mě někdo? Hanka od HK
Proč ne. Jsi určitě žena která ví co chce a jak to chce.
Mně se osvědčily seznamky jako Tinder, Badoo i FB dating. Na každý jsem našel nějakou milenku a několik fajn kamarádek. Chce to napsat inteligentní popisek, nahrát dobrý fotky a nevymýšlet si kraviny.
Třeba mě, viď? *24* Popisek je důležitý. *114*
Přesně tak, za tebe jsem hodně rád 😊
Když to nečekáš, prostě ti to přijde do cesty..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
***************** *413* *****************