Relax a masáže

Chodí ženy?

Zajímalo by mě, zda chodí ženy na relaxační masáže. Dáváte přednost jen relaxační masáži, nebo občas rády zhřešíte i erotickou masáží intimních partií???
Ahoj, ja tu masaze nabizim a obcas se nahlasi i zena. Nebyva to extra casto, ale ano, chodi i na eroticke masaze
Jednou za měsíc si, říkejme tomu tantrickou masáž dopřeji a většinou za účasti manžela. Samozřejmě zakončení bývá na intimních partií, nevím, jak bych se vyrovnávala s tím, abych odcházela správně naladěna bez zakončení.
Mě by tedy zase zajímalo,píšu za muže z našeho páru,jestli,když jde žena na normální masáž k masérovi a je jaksi nabuzená a naznačí,jestli se to i v tomto případě překlopí ve více nebo méně erotickou.U masírovaných mužů masérkou tedy ani jednou.....za mě*12*.Otázka spíš na maséry profíky...
Tak nejsem si jist, zda nebylo něco víc, ale má partnerka mi jednou po masáži přiznala, že měla orgasmus. Tvrdila mi, že se to stalo při vnitřní masáži stehen. Ale ruku do ohně bych za to nedal, že trochu nekecala. Takže kdo ví. A jinak jak píšeš. Stalo se mi, že jsem se na masáži vzrušil, ale nikdy, k ničemu nedošlo. Možná chyba, že jsem nějakým způsobem nenaznačil masérce, že jsem vzrušený. Možná by mě odbyla, možná ne. To už se ale nedozvím. Mám zkušenost pouze s domluvenou masáží (já ženě). Byli jsme předem dohodnuti, že půjde o relaxační masáž, ale když bude chtít, naznačí uvolněním cesty ke své mušličce a posuneme se dál. A ona naznačila *4* (upraveno)
Myslím,že když žena jen lehce naznačí,tak je to mnohem jednodušší....My můžeme naznačovat,jak chceme a stejně nic,pokud tedy sama masérka není taky nadržená a zrovna v tu chvíli to neodolatelně potřebuje vyventilovat....Myslím si,že si určitě všimla,jak na tom jsi......to se těžko zakrývá....
Nevím, zda si všimla, když jsem ležel na břiše. Ale asi jsem se snažl to i skrýt. Možná škoda, možná ne. Ale nějak jsem měl obavu zariskovat a dát jí to najevo
@hledamespolu: Mě by ještě zajímalo, zda ty ses při masáži někdy natolik vzrušila, že sis přála, aby masér zašel dál a z relaxace by byla masáž erotická
Zeptám se své milenecké partnerky,třeba mi to prozradí...manželka by mi to určitě neřekla....*3* (upraveno)
Ok. Kdybys milence chtěl dopřát masáž, stačí napsat. A klidně mi může naznačit *3*
Momentálně spíše hledáme masérku....zřejmě nepřekonatelný problém,tady někoho sympatického,normálního najít.....*10*
Ono je docela složité najít tady vůbec někoho, kdo se nevydává za ženu, pár a ještě to myslí vážně
Já dělám profesionálně masáže už 14 let. Posledních 10 let masiruji pouze ženy. Když dělám ženě relaxační masáž, tak při některých rafinovaných tazích je někdy poznat, že nějaké vzrušení u ní probíhá. Když to spozoruji, tak se jí snažím ty příjemné hmaty dopřát co nejvíce. Ale nikdy jsem si neriskl zajít dál. Problém je v tom, že spousta mých klientek jsou známé nebo kamarádky známých, takže kdybych udělal nějaký odvážnější tah a ji se to nelibilo, tak bych možná domasíroval. Možná právě proto, že jsem taktní, tak se stále vracejí. Ale dotaz byl na to naznačeni ze strany ženy. Jediné naznačení u kterého jsem nepochyboval bylo, když mi jedna žena při tazích v oblasti břicha žeber a boků, sama vzala moje ruce a přemístila je přímo na prsa. Bez jediného slova ani z jedné strany. Nebylo potřeba. Pak jsem ji masíroval úplně celou. Ale nic víc nebylo. Nebylo potřeba. Bylo to skvělé pro oba. Masáž je právě úžasná v tom, že si může člověk užít a zarelaxovat aniž by překročil nějakou svou hranici.
Souhlasím s tebou na 100%. Nemasíruji teda tak dlouho jako ty, ale pár žen již pod mýma rukama prošlo. Také to byli nejdříve kamarádky a kamarádky známých. Možná je rozdíl v tom, že když už má zájem žena z Amatérů, pořád je tam ten erotický podtext. Jak píšu níže, tak to bylo jen jednou. Už konverzace přes soukromé zprávy se vyvíjela s lehce lechtivým podtextem a bylo více méňe jasné, že stojí i o erotické uspokojení. Když jsme se bavili o jejím sexuálním životě, tak mi sama řekla, že rodinný život je super, jen se jí manžel v sexu nevěnuje tak, jak by to potřebovala. Spíše to byli takové ty desetiminutovky, rychlá předehra, šup sem, šup tam a dobrou noc. Její orgasmus byl pro něj vedlejší. Asi to ani nebrala jako nevěru, spíše jako relax a vychutnala si, když se muž věnoval jí a ona si to mohla užít.
Taky ti musím dát za pravdu, některé ženy jsou doma zanedbávané a pohlazení potřebují. Relaxační masáž je možnost užít si dlouhé rozmazlování a přitom nemusí mít výčitky, protože masáž je úplně běžná věc a chodí na ni kde kdo. Některá ji prokecá, jiná si postěžuje a vypovídá se a některá prostě zavře oči a nechá se hýčkat a jen relaxuje a vnímá doteky. Takové mám nejraději. Možná právě proto, že na ně nic nezkouším se dokážou uvolnit, odevzdat se a užít si to.
A přesně o tom to je. Relax pohoda, uvolnění. Když se stane, že masáž zajde trochu dál a je to příjemné uspokojení pro obě strany, tak je to jen příjemný bonus
Tak uz mam odpoved. Teda alespon od jedne sympaticke, vdane pani. Nehledala jen masaz a dala mi to najevo uz po par minutach. Ne, k sexu nedoslo, kdyby se nekdo ptal a i pres to jsme si oba prisli na sve a skvele si ty spolecne dve hodiny vychutnali. Dekuji za prijemne setkani *4* (upraveno)
K sexu při masáži v převážné většině dochází jen když je vše předem domluvené. Manželé přijdou společně a chtějí masáž zakončenou trojkou nebo se chce partner jen dívat. Pokud vše klapne dle jejich představ, tak se žena občas vrací sama nebo s partnerem. Představa, že při běžné masáži a ještě k tomu na první, druhé.....atd. si žena řekne nebo naznačí, že by chtěla od maséra něco víc je celkem úsměvná. Jiná kategorie jsou ženy s " řetízkem " kolem zápěstí nebo kotníku, případně s vytetovanou " Pikovou dámou " nebo něčím podobným, ale i v těchto případech si masér musí dát pozor. Masérky to mají snazší, když chlap začne dorážet, tak může dostat " flákanec " přes hlavičku a nebo to bude mít i s příjemným bonusem, ale častější je první varianta. Nutno dodat, že chlap si stěžovat nepůjde.
@karmu co mají zvláštního ženy s řetízkem či pikovou damou??
Zvláštního nemají nic, jen to jsou převážně HW.
Dobrý den.jen bych se rád optal,protože přítelkyně má náramek na ruce i na noze...Co to znamená HW ????
Pokud je ten náramek na zápěstí nebo na kotníku běžného typu, tak to nemusí znamenat nic jiného, než běžnou ozdobu. Pokud je na řetízku klíček a podobně, tak má doma většinou partner " Ferdu v kleci ". Žena je Hot Wife - HW.
A masáž HW je prostě nejlepší. Vesměs si dokáží říci, co od toho očekávají
Je to přesně jak píšeš. A když si přečteš, co jsem psal výš, tak to v podstatě předem domluvené bylo