Mužský orgasmus

Mužský orgasmus

Dobrý den. Napíšu to co nejvice ve zkratce. Mám trochu "naročnější" přítelkyni. Má prostě TO ráda. Což se jí snažím klasicky,rukama,jazykem splnit. Což se jí líbí a jde ji to jak po másle.Nicméně ona má ráda,když to chlapovi jde klasicky se stopořeným penisem a pokud možno určitém časovém úseku dvakrát po sobě a teď přijde ten můj problém i dvakrát po sobě za dopoledne,odpoledne večer,....napíšu to na tvrdo.Prostě má ráda častěji a pokud možno opakovaně vystříkat.
Jenže mě to jde jednou denně. A kolikrát i jednou denně ob den.
Sice jsem zkoušel masturbací mi to dvakrát denně šlo. Ale až s delším časovým odstupem a spíše výjimečně.
Dá se nějak něco dělat,aby mi to šlo víckrát po sobě ???
Aby měla ona i já radost.
PS.je mi 45 let. Občas řeším problémy s bolestí páteře, beru prášky na tlak.
Tady Ti kazdy prebornik napíše, ze on strika pětkrát po sobe a stojí mu porad. Na to kašli a zadnou z debilnich rad tady se nestresuj.
Kazdy chlap po vystrikani změkne a většina zvadne.
Po koupeli a připadne po vymočení Ti stoupne znovu, zejména v pritomnosti vzrusujici holky.
S kolegyni muzu 2x po sobe, s manzelkou ani 2x týdne :-)
Na závody a rekordy kašli...
No,...to je právě ten problém. Prostě můžu jednou. Pak "zvadnu" a jsem uspokojený a tam dole už se mu moc nechce. A ikdyz si vezmu syldenafil tak sice to ztvrdne. Ale vystříkat se mi už nepodaří. Nejde to přehoupnout k orgasmu.
No a přítelkyni trvání no. Ikdyz říká že ne. A mě to vadí zas proto protože když už jsme spolu,tak bych si to také rád užil.
v pohodě , já to tak mám taky a myslím , že většina lidí , kterým už není 18 ,nadržení mladící s přebytkem testosteronu .
zejména když už jste spolu nějakou dobu , to je logické .
tohle byse ti podařilo i teď ,ale s nějakou novou rajdou :) když by tam byla zase ta chemie :)
To je normální, sidenafil takhle funguje... povolí ti kohouty a zafunguje hydraulika. Na libido nemá žádný vliv! Přítelkyně je tak možná spokojená, ale pro tebe je to už otrava.
Souhlas s ostatními. Už ti prostě není dvacet. Mě je 42 a taky jsem furt brblal, že manželce se nechce, že je "unavená" a že já bych mohl denně. No a ona se hecla a několik dní po sobě chtěla denně sex a fakt po čtyřech, pěti dnech už se mi nechtělo a nepotřeboval jsem to. Jestli máš věčně nadrženou ženskou, která chce i dvakrát za den, tak na 45 let je to šílené tempo. 😀 Prostě se obávám, že lepší už to nebude.
No, aby to šlo hned po sobě (třeba za 2 minuty), to je v tomto věku už skutečná výzva! (Jestli to čte nějaký puberťák, tak se teď musí jen škodolibě tlemit.) Na to je třeba mít asi nadání shůry...

Ale 3x denně s odstupem řekněme 6 hodin, to bys mohl dát. Ten recept se jmenuje dřepy, mrtvý tah, bench. Každé 2-3 x týdně po dobu asi 2-3 měsíců. Příp. k tomu ještě běh, plavání, jízda na kole, běžkách atd... 1-2 x týdně Sex tě bude opět neskutečně bavit. Možná se i vylepší tvůj tlak a přes bolest svalů si už pak ani nevzpomeneš na svá bolavá záda. *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkuji moc za rady.No,zkusím víc cvičit,jak píšete a zachránit,co se dá.A zkusím zajít pro nějaké ty věci.