Zena nerada oralni sex

Zena nerada oralni sex

Ahojte,

Mam mensi dilema. Manzelka nema rada oralni sex a me celkem chybi. Navic kdyz uz k tomu dojde, tak ji to moc nejde protoze kdyz nekdo neco dela co ho nebavi tak to stoji za prd. Nevim jak z toho ven. Svoji zenu miluji ale tu a tam bych chtel nejake naplnit krk. Mam vsak strach chodit za "profesionalkami" z hygienickych duvou a s gumou to je k nicemu. Myslim ze nejsem jediny kdo ma rohle dilema. Jak to resi mistni osazenstvo ?
Tak si zvykni....lepší to nebude
Kopnout do prdele a najít si lepší!
A mas ho dostatecne umytyho? Treba ji nevoní, nebo ji to nestrikej do krku ale treba na prsa
Zeptám se, jak moc jsi to probíral se svou ženou? Co přesně jí vadí? Co myslíš tím "naplnit krk"? Pokud myslíš udělat se jí do pusy, tak to opravdu většina žen ráda nemá, ale se vším se dá nějak pracovat. Než chodit za profesionálkami nebo za jinou tak můžeš nejdřív zkusit naučit ženu udělat ticto pusou tak, že ai hi na poslední chvíli z pusy vyndá a moc nepoznáš rozdíl, věř mi :-) Ovšem bude to chtít snahu a komunikaci z obou stran... A třeba jí taky vadí takový nějaký pocit že "tím se přece čůrá"... To se dá rozptýlit třeba tím že ti ho v koupelně sama hezky umeje a budete mít i pěknou předehru :-D Jestli jsou to blbé rady, tak pardon, ale nezoufej a držím palce... Pokud tě miluje i ona tak všechno se dá vyřešit 👍
žena s ní taky čurá a jak se dobře líže. *124**124**1*
To souhlas, já lízání miluju :-) Ale přesto je nemálo můžu kteří to nedělají....
Presne tak je to paradni chutovka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ty seš prase. Alespoň to neprotiv druhým.
Zajímalo by mě jak ses k tomuto stavu dostal? To ti ho dřív kouřívala s teď už ne? Jak to máte s polykáním?
Manzelka take nechtela vubec kourit natoz polykat....jednou si dala sama flasku vina a nejak na ten blok zapomnela a vykourila v pohode do konce a od te doby uplne v pohode. Dnes se tomu uz jen smejeme...asi na ni nechce tlacit...
docela chápu. taky nerada. každý chlap je jako posedlá veverka. jooo to bude jízda. omyl.
Profesionálky jsou v pohodě, orálem bez kondomu nic nechytneš. Normálně si najdi pár kontaktů a když to na tebe přijde tak si odskoč. Za 500 až 700 můžeš mít orál i s výstřikem dovnitř. V Brně vím o jedné luxusní paní co mi i olízala zadek v 69 a pak jsem stříkal do krku a polykala. Pohodička.
Taky jsem to tak vyřešil, ale je to třeba střídat, každá má jinačí techniku, to je na tom to nejlepší.
Fuj prasata...nikdy nevis kolik chlapu pred Tebou vykourila a spolykala...fuj...chudaci Vase manzelky/pritelkyne, kdyz se potom vratite domu...
U nás je důležitá pohoda a hygiena, tzn. koupel, upravený a voňavý může jít do papulky. Je to za odměnu. 😁 Taky už to není co bývalo, kdy mě vykouřila venku na výletě, ve výtahu atp. 😉
Baví se dvě holky: "A musíš mu ho pokaždý kouřit? Pokaždý ne, jenom když chcu nový lodičky."
Normálně ju pošli do prdele a najdi si novou co bude kouřit a polykat. K čemu udržovat takovej vztah. Nechápu ty borce tady co fňukaj jak jim to stará nedělá nebo dokonce nikdy nedělala. Jak vůbec někdo dospěje do fáze že se ožení s nějakou co to odmítá??