Vztah, rodina a dítě

V téhle době to jde?

Ahoj všem a hezký den, chci se zeptat.. Je mi 23 žiju tak nějak normální život, mám za sebou dva dlouholeté vztahy a teď jsem si užívala pár měsíců svobody.. Ale ráda bych našla fér parťáka k sobe, kterej už chce něco budovat, chtěl by mimčo, společnej život… Máte to tak někdo taky? Nebo v kolikati dospívají chlapi? Existuje jeste nejakej normální? Zajímají me poznatky ze zivota, doufam ze se tu nerozproudí hadka :)
Dvacet tři je supr věk. Musíš být ve střehu a mít taky štěstí a určitě najdeš. Bohužel si myslím že tady to asi nebude. Vím o pár lidech, kteří tu našli skvělý vztah, ale spíš s tím nepočítej. Hodně štěstí!
Tak ke 30 je u chlapa cas na dite, mam dve. Ted bych spis uz jen prcal.
Z biologického hlediska pro tebe super věk. Z pohledu kluků, bych řekl, že ten věk je kolem třicítky, kdy jsme většinou vybouření po všech stránkách, ale ještě nejsme starý páprdové. Nicméně to chce delší vztah, bydlet spolu, něco si odžít bok po boku (práce, povinnosti, radosti, starosti, dovolené) a až pak děti. Později přijdou shitstormy a krize, které je potřeba ustát. Kždý z nás se vyvíjí a je dobré znát toho druhého, jak se říká "za roh". U nás jsme šli do dětí po 7 letech, kdy rodiny začali zakládat naši přátelé a měli jsme na krku třicítku. Těch případů, kdy holka zatouží po mimču a chytne prvního chlapa, co jde kolem, pár znám a všechno to, až na jednu výjimku, je o střídavé péči...
Jaký má smysl rozmnožovat se pro někoho, kdo nenávidí i svůj vlastní život?
Co to melete člověče? Tedy pokud se za tvým nickem skrývá člověk
Chlapi obecně dospívají později než ženy. Řekl bych že kolem třicátého roku života. Jestli takového najdeš tady je ovšem otázka.
Ahoj, normální chlapi určitě existují. Je pravda, že kolem pětadvaceti se na úvazky často necítí a s prvním děckem je každý kluk trochu vyjukaný. Ale děti člověka změní, kluky i holky. Hlavně chlapi tak nějak dospějí. Proto si myslím, že když si najdeš spolehlivého partnera, který tě bude mít rád, bude to s tebou myslet vážně, tak ten posun v životě přijde tak nějak přirozeně.
Asi by se to dalo rozebírat hodiny, avšak každý to má tak jak to cítí aktuálně. Já osobně bych se ve tvém věku nehrnul do rodiny atd a už vůbec ne s partnerem ve tvém věku. To nepíši ted z nějaké vlastní zkušenosti, ale kvůli tomu co vidím kolem sebe, mladí se berou, zakládají rodinu a součástí vztahů je nevěra, lži a co já vím ještě, což není asi to, co by si člověk ve vztahu přál.
Tím jsem chtěl říci, abys užívala života, cestovala , poznávala a zkoušela vztahy, protože až jednou tu rodinu mít budeš, tak hodně rychle zjistíš , že nic z toho už se nedá stihnout :-)
Btw chlapi dospívají tak kolem 30, tohle už je má osobní zkušenost. Nepsané pravidlo by mohlo býti, že by měl být většinou chlap starší oproti ženě o pět let, aby se jí vyrovnal mentálně :-)
Hele asi takhle, do vztahu a do dítěte jít úmyslně s někým koho znám sotva rok určitě ne . Za další čím pozdejš tím díl na krku a zároveň práce ,,budoucnost návratu ,, starou raketu také moc firem nebude chtít ,mladé maso se lépe vrací :-).
A teď ohledně chlapa ,,chlap musí bejt pořád jak dítě ,, protože on musí bejt ten motor kterej se postará oto že vypadnete včas z rodinného stereotypu ( usedlej chlap kterej kuli rodině přestane mít zájem o své koníčky je mrtvej ) a čeká jen na povely ,pokud takového hledáš pak si nestěžuj že doma je zaběhlá nuda ..
Ahojky já taky hledám někoho kdo je hodnej a milej jesli bi si chtěla tak bi jsme to mohli dát do hromady. Jesli bi si chtěla tak mi napiš (Bery_123). Budu se těšit tak zatím pa pa pa😘👼👼👼
Máš prdel jak štyrskej valach
ahoj,mě teď bude čtyřicet a jsem rozvedený,ale taky bych zase rodinu
Mladé šťabajzny se ti zachtělo *24* No tak to v tvém věku bude asi midlife crisis *13* (upraveno)
Tak věk je jen číslo, záleží jak se sami cítíme, ne?
Claro, hombre *14* Ale tomu (mc) se chlap nevyhne, tak jak ženska se nevyhne přechodu *1* (doufám, že je to správny výraz) (upraveno)
Právě proto si užívám co jde 😉.
Ahojky existuje také už bych chtěl jakpak vypadáš kočko odkud si kolik ti je 🙂
Taky jsem kolem 24/25 let začala mít chuť se usadit a mít rodinu.. ale co tak vnímám okolo a i po zkušenostech.. zdařilou se až s partnerem po 30 roce jeho života.. a i mého.. zkušenostmi se člověk učí a ten 30 rok je takový rekneme přelomový a mizí začínají konečně dozrávat.. nekdy až po 35 letech..