Marná snaha i ignorace Adminy

Nezveřejnění blogu s tímto obsahem

Chi Změnu! Co ty?
SOUHLASÍŠ?

Jsem stará škola já vím, v dnešní době se moc takových lidí nenajde a i proto se pomalu slušnost vytrácí. Stejně jako tradiční a osvědčené postupy. Je třeba (rozdělovat) rozlišovat služby, práci, věci, aplikace podle toho k čemu jsou určené. Né co nám tvrdí a radí kamarád/ka. Samo si vyhledejte to co opravdu potřebujete a tam hledejte. Tady jste na EROTICKÉM serveru, který je určen pro všechny EROTOMANY/KY Amatéry – jak nám již název napovídá. Mi prostí lidé neprofesionálové, kteří nenabízejí žádné věci, služby za peníze jestli chápu správně záměr servru. Jakýkoli amatér zde může i bez placení anonymně zveřejnit svůj inzerát, povídku, blok, sbírku, Foto, Video i pouze chatovat.
To že anonymně je to jeden z hlavních důvodu používání. Pro všechny je nejdůležitější si chránit své soukromí. Zároveň ale chtějí aby když vybrali možnost veřejné pro všechny aby měl možnost se opravdu každý na to podívat.
Normální neplacený účet (nekoupeno VIP) By měl chránit lidem soukromí na maximální úrovni. Možnost blokování neomezeného počtu uživatelů je přece základ slušné komunikace. Stejně jako mít právo se podívat a přehrát vše.
Jednoduše se dá říct že nevhodným způsobem zavedena komerce, proti možnosti si koupit VIP rozhodně nejsem ani proti rozdílným možnostem oproti normálnímu účtu ale ne za základní věci. Proto se změnil tento server. Příjemná a přívětivá Atmosféra se slušným chováním uživatelů je dávnou historií. Servr je dnes zneužíván profesionály a úchyly. Hlavně ti profesionálové se schovávají a předstírají že nejsou placeným profíkem. Ano profesionál/ka = Kurva, šlapka, děvka, striptérka, masérka, žena za FO(finanční odměna). Nevhodně se míchají mezi obyčejné amatérky a nelze je filtrem oddělit. A to i když to je psáno na profilu. Kurvy nechci v ničem soudit ani omezovat ale ty by se neměli stydět si v takovém případě označeni profika u profilu zapnout. Muži kteří chtějí nabídnout peníze za sex určitě ocení že půjdou zobrazit zvlášť a muž který o placenou profesionálku nemá zájem si bude moct vybírat z žen které nejsou profesionálky a o peníze si neřeknou.
I když nesouhlasíš čti dál, protože přijde závěr.

Chci změnu! Co ty? Souhlasíš?

Nechceme profesionály(kurvy) smíchané s Amatérkami.
Označíme profíky (kurvy) a zdarma je budeme filtrovat.
ANO NE
Povolte bez placení blokovat neomezené množství uživatelů a zároveň umožníte přehrát video.
ANO NE
Věřím že se to zobrazí v atmosféře tady, a také bych chtěl/a mít možnost svůj názor vyjádřit oficiálním hlasováním. Chci osobně pomoct to tu zlepšit.
ANO NE
Není to jen prázdný výkřik do tmy.
Sám nic nezměním bez vaší podpory a pomoci to nepůjde. Prosím vás všechny udělejte správnou věc a v komentářích pište odpovědi na otázky 1. ANO/NE 2. ANO/NE 3. ANO/NE
Klidně připojte svůj názor, připomínku, návrh, cokoli k tomuto tématu. Sdílejte mezi sebou co nejvíce protože podaří li se získat min. 1000 odpovědi ANO u třetí otázky v následujících 30 dnech. Pak já osobně za vás všechny požádám zástupce servru(adminy) o vytvoření oficiálního hlasování k těmto věcem. Prosím pomožte nebuďte ignorant/ka nejde o politiku jde o místo kde každý znáš se chce cítit příjemně a bezpečně někde kde hodlá anonymně vystavit své dílo, ale i místem kde diskrétně vyhledá lidí se stéjnou chutí a záměrem.

Bohužel naivita že by slušnost a názor většiny mohl něco změnit. Pokud zde uživatel nemá právo svobody slova pak se ptám kdo mi pomůže jako zákazníkovi (pokud si zde něco zaplatím, koupím VIP)
Asi nová doba peníze peníze to je nejdůležitější, proto není divu že mě i Admini ignorují, problém jsem totiž já když na problém poukazuju. Bohužel kdyby se tento servr nezměnil tolik k horšímu nebylo by třeba vůbec upozorňovat ta tyto fakta.
Souhlasím, obzvláště s blokovanim. Protože jen pět je zoufale málo, kdyby to byl muj blog, uz se mi vyrojí odpovědi, že musim byt nafrnena. Opravdu ne, jen me nebaví každý den odmazávat stejné nabídky dokola od stejných imbecilů protože nechapou slovo NE.
Rada neodepisuj, fakt nefunguje, nechce se mi číst ty spousty invektiv co pak dokáží vypustit do světa, když nemůžou vypustit svou ,,chloubu".
A uz se mi stalo ze pokud zablokuji nejnovějšího, tak ten nejstarší začne otravovat znovu.

1. Ano 2. Ano 3. Ano
Ještě si můžeš úplně bloknout zprávy. Mám to tak asi 3 roky. Napíšu jen komu já chci.
Brečíš sice hezky, ale na špatném hrobě. Amatéři nejsou český, ale nadnárodní projekt. Co si myslí nějací češi o své pobočce zajímá majitele asi tak, jako Zuckerberga zajímá, co si o něm myslí lidé ve skupině na facebooku.

Tohle není veřejnoprávní prostředí, kde jsou si všichni rovni. Tohle je podnikatelské prostředí, které jeho majitel založil za účelem zisku. A jaké si nastaví instrumenty, aby toho zisku dosáhl je otázka jeho marketingu.

Tady jsme všichni, protože chceme. Nikdo nikoho nenutí tady mít účet. Ber nebo nech být. Zkus na to nahlížet tak, že jsi tady v práci. Jsi zaměstnanec, jehož aktivita zde generuje zaměstnavateli zisk. Výměnou za to dostáváš odměnu v podobě zpřístupněného erotického materiálu. Pokud si budeš zaměstnavateli stěžovat na podmínky, bude kvůli tobě upravovat podnikání? Ne, vymění tě. Nikdo tě do téhle práce nenutí. Svůj souhlas vyjadřuješ svou účastí. A stejně jako v práci musíš volit, jestli ti tyhle podmínky vyhovují, nebo změníš zaměstnání.

A svalovat vinu na adminy je naprosto zcestné. Admini jsou tady doslova a do písmene v práci. Jsou to úředníci, kteří hlídajíí formální stránku, jestli splňuje oficiální náležistosti. Jako skladník, který má za úkol jen zkontrolovat, jestli jsou papíry k zásilce v pořádku vyplněné. Co je ale doopravdy v těch bednách už není jeho starost.
Ok, takže ty si nárokuješ několik práv a žádný povinnosti z kombinaci, která se sama vylučuje:
- Chci ochranu mýho soukromí
- Chci komukoliv koukat do soukromí (na videa)
Bych rád věděl, jak to uděláš,

------
1. NE
- Pokud má fotky, videa, blog,... může to být stejně zajímavá kost jako "počestně" se živící amatérka.
- Že je ťapina má sama napsáno v profilu a přečtu si to. A abys poznal, že je to prostitutka, stejně bys musel číst...
- Pokud by bylo nějaký označení, musela by se tak označit sama (stejně tak, jak si teď volí, kam hodí inzerát a co si dá do popisku), jenom s menší vypovídací hodnotou.
- A návštěva profilu prostitutky ti koule neutrhne, neboj. Jenom prostě nekývneš na její nabídku stejně, jako dominant nekývne domině na nabídku bezplatnýho výprasku.

2. NE
- VIP jsem nikdy neměl, ale stejně mám blokovaný neomezený počet uživatelů (komplet chlapy). Pokud s někým chci komunikovat, můžu se ozvat sám.
- Na videa se sice nepodívám, ale myslím, že je fér k nim mít přístup ve chvíli, kdy sám přidám video, nebo přispěju na hosting a chod serveru.
- Neomezený videa by přitáhly ještě víc blbečků s IQ tykve

3. Rozhodně NE
- v situaci, že by rozhodovala většina, většina tady jsou negramotní nadržení loudilové a udělají si profilů, kolik budou chtít, tak se obávám, že první tři odhlasovaný věci by byly:
1. povinná vagina v profilovce u ženskýho profilu,
2. odejmutí práva na blokaci ženským (včetně VIP),
3. povinnost kohokoliv vykouřit ptáka komukoliv, kdo si řekne, bez ohledu na osobní preference, pohlaví a sympatie
- Referendum je dvousečná zbraň, může něco zhoršit, ale i zlepšit. Podívej se třeba na Brexit... Takže obecný referendum neberu, ale pokud by provozovatel chtěl nějaký průzkum spokojenosti, nebo pomoc s rozhodováním, tak se zapojím.

------

Že ty jsi volil toho imigranta, co bojuje proti imigraci? Ten styl myšlení je hodně podobný
Napřehrávání videí je jednoduchý recept, stačí tuším každé tři měsíce přidat nějakou galerii. Když nám možnost koukat na videa skončí, uděláme nějakou galerku a zas se můžeme dívat, jak chceme.
O tomhle jsem nevěděla. Teď jsem si zkoušela přehrát video a nejde to, tak jenom doplním, že to zřejmě funguje jenom v případě, že je galerie veřejná.
“ Kurvy nechci v ničem soudit ani omezovat … “

Uz timhle jsi soudit zacal a soudis celou dobu. Jak jiz bylo poznamenano, dovolavas se neceho na co mas podle sveho mineni (dosti mylneho) snad az absolutni narok a pritom se ohanis slusnosti hned od zacatku.

1.NE
Muzes si je oznacit sam doma treba do denicku.
2.NE
Existuje spousty jinych moznosti jinde jak sledovat videa, doporucim ti je navstivit
3.NE
Mas na mysli diktovani soukromemu subjektu co a jak ma delat?

A je to jen vykrik do tmy *4* aspon ze jsi si nastavil naprosto nerealny cil minimalne 1000 odpovedi ANO *22*
Omluva
*277*
Hned úvodem obří omluva všem ADMINŮM. *114*
Protože se nakonec ozvalia to s nečekanou odpovědí, takže těm jsem opravdu křivdil.
*243*Omlouvám se *114*
*52*
Poděkování
Rozhodně si teď přečtu všechny odpovědi za které vám všem děkuji nechci o tom již nijak dál komunikovat, vyvolávat konflikty je zbytečné. Myslím si právo vyjádřit se mají všichni, takže jsem rád že jste ho vy využili. Jinak mi až teď dochází že se u některých odpovědi *1**1***1* neubráním *22**22*smíchu*277**277*. Takže se nezlobte že jsem vás okradl za váš čas *31**1**74**362**87**75**92**119**49*
Hele, přečetl jsem si to ještě jednou a řekl bych, že nejen tenhle server, ane ani tahle realita nebude nic pro tebe.

"Tady jste na EROTICKÉM serveru, který je určen pro všechny EROTOMANY/KY Amatéry – jak nám již název napovídá. Mi prostí lidé neprofesionálové, kteří nenabízejí žádné věci, služby za peníze jestli chápu správně záměr servru. Jakýkoli amatér zde může i bez placení anonymně zveřejnit svůj inzerát, povídku, blok, sbírku, Foto, Video i pouze chatovat." x "Pokud zde uživatel nemá právo svobody slova pak se ptám kdo mi pomůže jako zákazníkovi" = "já tady budu mlít jakýkoliv hovna, ale ostatní se musí věnovat sexu a držet hubu" Nebo pokud to "právo do toho kecat" bereš jako nadstandard? Nic lehčího, našetři kačáky, kup podíl ve firmě vlastníka serveru... a můžeš té pakáži ukázat.

Blokování není základ slušné komunikace. Základ slušné komunikace je pozdravit, poděkovat, argumentovat věcně bez invektiv a ignorovat blbečky, co to neví.

"Hlavně ti profesionálové se schovávají a předstírají že nejsou placeným profíkem. Ano profesionál/ka = Kurva, šlapka, děvka, striptérka, masérka, žena za FO(finanční odměna)." x "Kurvy nechci v ničem soudit "
Jo, fakt je nesoudíš.

"Nevhodně se míchají mezi obyčejné amatérky a nelze je filtrem oddělit. A to i když to je psáno na profilu. Kurvy nechci v ničem soudit ani omezovat ale ty by se neměli stydět si v takovém případě označeni profika u profilu zapnout. Muži kteří chtějí nabídnout peníze za sex určitě ocení že půjdou zobrazit zvlášť a muž který o placenou profesionálku nemá zájem si bude moct vybírat z žen které nejsou profesionálky a o peníze si neřeknou." - Stejně musíš číst profily. jak jinak bys zjistil, že dotyčná nechce sex za peníze ani zadarmo? A jstli jsi nebo nejsi její typ? Nebo snad každá, která nebude mít u profilu ikonu "prostitutka" a ty si ji vybereš, ti bude muset bez keců zadarmo podržet jenom proto, že jsi učil strýčka Skrblíka škudlit?
Bejt ženská, tak si to zapnu jenom proto, abych zahnal zoufalce jako ty, protože když už prostitutku někdo osloví, tak má většinou jistotu, že to není somrák, co z ní mimo sexu bude tahat i večeři, útratu v baru,...

--------

Prozradím ti tři tajemství.
1) Je tady box "hledání", podle kterýho se dá filtrovat. Dáš si účel hledání=sex, hledání=ḿuž a ve zbytku jsou prostitutky označeny srdíčkem ve sloupci "inzerát" a mají VIP. Holka, co si chce jenom tak zašukat, má totiž nabídek plno, nebo si prostě vybere sama. A živnostník potřebuje propagaci... Není to na 100%, ale většinou se trefíš.
2) Kdo chce za sex platit, dá si seznamka -> ona nabízí služby. Takže pro něho by to nemělo žádný význam.
3) "e třeba (rozdělovat) rozlišovat služby, práci, věci, aplikace podle toho k čemu jsou určené." - na bodu 1 vidíš, že s trochou invence se dá cíl dosáhnout efektivně i s jiným nástrojem, nebo jejich kombinací. Jenom používat hlavu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No nevím, ale myslím, že v dnešní době 50 000 neudělá radost ani jednomu programátorovi, natož tak týmu... Možná tak jako bokovka ve volném čase