Jak poznat chlapa s červeným n

Poznáte že červený nick je chlap ?

Mně stačí kouknout na profil, ani nemusím konverzovat, stačí v zálibách uvedený anální sex a dlouhý výčet dalších aktivit. Okamžitě tu podezření minimálně je!
Myslíš třeba takového co se ve fóru ptá na fisting análu? *3* *3*
Jo tak ta je jasna *244* prostě Karla s koulema *136*
Jo každy ňouma pod červenym nickem ma označene Bi, Anal, Pervers, Piss, Skupinovy sex a spoustu dalšiho a jako bonus je dodatek v popisku, že nechodi za penize a že hleda jen hezke s velkym *3* No a když to tak vemu, tak uplně stejně to maji i ty smyšlene parove nicky, ktere obsluhuje pouze nějaky nadrženy mastišuk *136*
pokud si prehnane otevrene chce povidat o sexu, je to chlap. Zenska, ktera ma sex tak moc rada, tak ho proste praktikuje. A zenska, ktera ho nemusi nekolikrat denne, tak si o nem nejspis nebude chtit ani povidat 😉 Prazdny nick jen s popisem je taky slusna napoveda...
Červený chlap.... to je snadné poznat. Vždy bez ničeho, bez fotek, galerie, certifikace atd. Většinou čerstve založený profil. A téměř vždy chce řešit často "pikantní" věci. Často i debilni nick ve tvaru Lolitka16, lízátko 17 a podobný bláboly.
Za těch min. 13 let na amikách jsem podobných magorů viděl mnoho desítek.
Jedno mají společné. Nedostaneš je na webku. Buď je rozbitá, nebo nebydlí sám, špatný signál, modem dostal COVID atd 😁😁
Jo, a taky shání ženskou svému chlapovi, nebo si chce intimně popovídat jako žena se ženou, případně měnit fotky za ty "její"...😂 Prostě tihle se provaří hodně rychle...
Jo, tak toho jsem tahal za nos dva dny, to než mu došlo že si dělám srandičky!
A právě proto mi uniká "smysl" tohoto tématu. To jako budeme dávat rady podvodníkům,
v čem se mají pro příště zdokonalit? (upraveno)
Většinou jsou to takoví géniové, že toho bych se nebál. Je to jako místní alfasamci. Nevydrží si s holkou povídat víc než 2 zprávy, než to zeserou 😁
To máš pravdu. Mě šlo ale o ten samotný princip. *6* (upraveno)