Kam se chodí na maminy?

Po nocích v oblacích...

Ahoj, nevíte kam se chodí na pěkné usměvavé maminy? Dřív jsem jednu měl. Bylo to nádherný. Vždycky mi párkrát do měsíce napsala sms: Máš, čas, stavíš se za mnou? :* A já hned v cukuletu odepisoval a samozřejmě, jak jinak, hned jsem mazal k ní. :P Když jsem k ní přišel, otevřela mi s úsměvem dveře a pověděla: Ahoj, zlato, moc ráda tě zas vidím. Pojď ke mně... Políbil jsem jí. Dali jsme si kávičku, popovídali jsme si, hladili jsme se po dlaních a pak jsem vždycky já nebo ona šla na záchod a když jeden z nás přišel, začal toho druhého masírovat za krkem, pusinkovat na krku, no hladit rukou na hrudi, postupovalo to na erotogenní zóny a v cukuletu byla na světě vášnivá symfonie. :P No řeknu Vám, vždycky to bylo krásné milostivé dílo, plné vášně a romantiky. Po sexu, mě vždy hladila na hrudi a povídali jsme si společně u puštěný televize... Občas bylo i vařeno :D Takže mi i něco nabídla. Bylo to hezké, co hezké, to je slabé slabé slovo, naprosto nádherné. Jenže pak to skončilo, odstěhovala do zahraničí a už jsme se dlouho neviděli. Dnes mi je už o deset let více. Ale i tak bych uvítal maminu okolo 40 let. Existuje někde nějakej portál, který je zaměřený vyloženě na lidi ve věkovém rozdílu? Poraďte prosím....PS. Nemusí to být s večeří. :D Donesu dobré vínečko. (upraveno)
... myslím že ten portál je právě zde na amatérech - zde jsou už jen 40+ o který téměř není zájem, až na pár výjimek... většina právě maminy... takže listuj, scrolluj dál a třeba najdeš

jinak o žádném takovém jiném portálu nevím, ale nejspíš bude existovat
40+ o které není zájem 😂. Na jsi přišel prosimtě jak🤔
... tak někdo zájem o ně má, ale ne každý... ne většina... většina je na 20ti leté holčiny *3*
naštěstí jsou i pěkné 40+, ale je jich dost málo, alespon v mém okolí
To by jsi se divil. Sama jsem zírala kolik mi píše věkem mezi 20 - 30. I když jsem jasně v inzerátu měla 40+
... třeba jste výjimka... každopádně když se podíváte na statistky množství profilů mužů a žen na amaterech, a započítáte psychologii člověka (především ty nevhodné stránky lidstva), kvůli kterým mohou být i zdejší muži ve větším počtu bez partnerky či milenky... z širšího úhlu pohledu zjistíte, že je tomu tak jak jsem tvrdil výše... většina hledá 20ti leté (především kvůli mladistvému vzhledu)... stále nevěříte? můžete si třeba zkusit položit následující otázku: kolik mužů za poslední měsíc, vás šlo v reálu oslovit se záměrem seznámení? (ted se musí brát v potaz ještě covid situace, ale... můžete si položit otázku a porovnat to i s čísly se situací před covidem)... u slečen okolo 20ti let je to na denní bázi - zájem a oslovení v realu od mužů. a vůbec nezáleží na tom, zda chodíte do společnosti či nikoliv... oslovují je za každých situacích - v práci, při nákupech, při chůzi domů, apod..

tak či onak... zaujal mě váš nick - užívejte a bavte se, na věku beztak příliš nezáleží, sympatie je oč tu běží
@ronan pán je štatistik, a ešte aj filozof 🤣
Chces li si zvrhle a smysluplně popovidat pri pátečním ranu s nadrzenym mladym muzem s duší kluka a věčným úsměvem na rtech a stopořeným nástrojem co vas tak bere a přivádí k extázi, napiš....nudim se...bo ty vase vipíčka jsou stupidita....ale..jak chces
To je blázen :-D 40+ jsou TOP. A k padesátce to je pro fajnšmekry (v dobrém slova smyslu)
Prober se. Ženská po sexuální stránce dozraje až kolem 35ti. 40-50 zná svoje tělo, ví co chce, ví co dělat s chlapem... Nestydí se za svoje přání v posteli ani za svoje tělo. A vypadají většinou hodně dobře. Nic luxusnějšího na sex se na téhle planetě prostě najít nedá.
Do porodnice, tam jsou maminy čerstvý. Vole. Ptáš se jak v mykologický skupině, kam jít na houby. (upraveno)
Jak jak jako kam se chodí? Ženská není houska na krámě. Se snaž, seznamuj se...
Tak tady v Plzni na náměstí, poslední den vánočních trhů, je krásných a okouzlujících mamin opravdu dost.
Ale dával bych si velký pozor na jejich mužské polovičky. Velmi si své manželky hlídají, protože vědí jaké jsou to vzácné klenoty. *24* *1*
Hahaha, přesně totéž mi prolétlo hlavou taky. :))
Teď jste mi oba připomněli scénu ze seriálu "Dva a půl chlapa", kde Charlie chtěl sbalit za pomoci
podrážděného Jakea krásnou maminu s malým klukem...

"Nebudu se kamarádit s nějakým pitomcem jenom proto, aby jsi se s ní mohl vyspat!" *389*
Asi bych se v mnohém názorově blížil k tobě, nicméně bych si dovolil tvrdit , že jakýkoliv portál zahubí čas . Internetové prostředí je svým způsobem prostor pro cokoli , respektive pro jakýkoliv projev, a to postupem času způsobí , že i ze sebelepšího portálu se stane džungle a záležitost o ničem. Další záležitostí v dané věci je to, že když tam ty námi hledané ženy jsou , tak během několika týdnu / měsíců/ let zjistí jací my chlapi jsme a celkově jsou asi zklamané a tím se všeobecně šance na seznámení zužuje :-)
Takže kolem a kolem bych použil tvá slova :oslovuj všude: v práci, na benzině , v barech , v restauracích , v obchodech i při chůzi ...
Já mám místo v jednom lese. Je to takhle u jedné borovice, stranou od cesty, tam jich roste...