Wellness Tropicana HK

Wellness

Máte někdo zkušenost s tímto zařízením ?
Je to tam celkem fajn. Neměla jsem tam žádný problém
Ahoj a řeší tam očkování ?? Děkuji za info
Obsluha po nás chtěla vidět očkování.
....a jak to dopadlo?....pustili vás tam nakonec..?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V Holicích tohle neřeší 😊 nikdy tam po nás nikdo nic nechtěl, teda co se týká očkování 😁
Souhlas,nikdy nic nechtěli a to jezdíme celkem často.
S očkováním a s covidem......jelikož očkování neznamená že to nemůžeš dostat či roznášet.....to jen pro vládu jsi VIP a to ještě jen pro to, že jsi se podrobil nařízením byť by byly sebenesmyslnější.....
POZOR! Nejsem antivaxer, jak je dnes v modě nazývat každého kdo má jiný názor, mám dosud veškerá vočkování (krom chřipky) a až tato vakcína bude plně schválená, nechám si jí též píchnout. Až budou mít nařízení charakter skutečné ochrany lidí před covidem, neřeknu ani "popel", ale tuto hru s nima hrát nehodlám, jelikož jim o naše zdraví vůbec nejde, ba naopak, proto byl covid vyvinut a vypuštěn....ale to už se pouštíme do konspiračních teorií a to vážně nechci, nechci tomu věřit, na tož aby to byla pravda..... (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jestli máš dobré zkušenosti s viagou tak OK, to já bych třeba nechtěl mít potřebu viagry a nechtěl bych zkoumat jestli jí třeba nepotřebuji právě po vagíně...vakcíně...No a jestli je pravda jak říkáš že vyvinuli viagru, tak tím bych se nechlubil, jelikož byla prímárně vyvinuta úplně na něco jiného než jí dnes všichni nemocní používají....*389**389**389**389**389*...tak aby se po čase nezjistilo že se dá vagína použít tak maximálně na mužské klimaktérium....*389**389**389*
V žádném případě se nerouhám a jsem si vědom závažnosti nákazy, proto mě znepokojují chaotické a nikam nevedoucí restrikce mající pouze jeden cíl......potlačení nákazy to bohužel není...*443*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha tak proč tohle stupidní nelogické nařízení nemající nc společnného ani s bezinfekčností ani se zdravím? Problém nebo spíš důvod bude jinde... a to je to o co jde
Takže když to vědí laici, tak proč to nevědí, nebo nechtějí vědět odborníci, respektive politici......?????
Pustili, máme už v sobě 3 dávky očkování.
Navštívili jsme Tropicanu koncem listopadu. Koupili jsme si akční neomezené vstupné, což bylo fajn a my nemuseli nikam spěchat.
Malá recenze od nás: sauny vyhřáté a bez problémů. Vířivky v čas našeho příchodu klem 15:00 hodně studené, až ledové. Tam se nedalo vydržet a pobyt si vychutnat. Kolem 18:00 už ale byli zcela v pohodě. Že by je zapínali naplno až když je v sauně víc lidí? Dveře v místnosti stále chyběli, což ale mělo také svoje kouzlo :-) Ještě nás mrzela málo vyhřáta parní komora, tam byla také celkem zima. Celkově fajn odpoledne. Pokud bychom se šli jen saunovat, pak ideální, v případě, že bude chtít více relaxovat, zvolíme příště Holice.
Dnes kterakoliv sauna v hk, kdo by se pridal?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes jsme byli a docela málo lidí
Ahoj.Někdo zítra do Tropicany na zlobení?
Někdy to tam bývá zajímavé, někdy je to nuda :-)
Většinou chodím sám, někdy i s manželkou a to si to umíme užít moc dobře.
Jaká bývá návštěvnost v týdnu navečer ?
V úterý pojedu, přidá se někdo?
Jel bych taky, pravděpodobně s kámoškou,jenže ona není očkovaná, takže nevím jestli ji tam pustí
Nas by taky zajimala navstevnost .... v týdnu, o vikendu? Kdo chodi?
My chodíme o víkendu, neděle bývají na pohodu.
Dnes pujdu cca mezi 12:30-13:00 na dvě hodiny. Bude někdo? Případně, přidá se někdo?

Je podle vás lepší Tropicana, nebo Saunia v HK? Někdo zkušenosti ze Saunie?
Dneska super zážitek s párem. On vysoký Holohlavy, ona drobná s nádherným zadečkem. Pokud by jste ti náhodou byli, rád se s Vámi potkám znovu.
I moje žena by se ráda potkala.

Napište
Dobry den ,
mohu se zeptat jak to v tehlech saunach chodi? Dekuji za info. Martin
Čau,Saunia včera a docela opraz.Fungovaly jen suché sauny 3x,z toho jedna velmi málo.Parní úplně vypnutá.Není tam welness bazének na zaplavání ani výřivka.Pro mě asi top je Flošna,Holice
Dnes večer se jdeme podívat, případně trochu pomazlit ;-)
Dnes se jdu navečer také podívat
Taky se tam dneska chystáme 😉 tak se třeba uvidíme.
My jdeme o v něděli, jde taky někdo 😉? (upraveno)
Jak vás poznám ? ................
Prý je tam oslava Silvestra!!!!!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky se chystáme v neděli od 12h *6*
Jaký byl Silvestr v sauně , byl tam někdo odsud ?
Silvestr byl zrušen pro nedostatek zájemců. *23*
To nás překvapilo. Neměli jsme již odvahu se zajímat zda tam nemají volno.
Tak kdopak si byl dneska prohřát kosti 😀 ?
Kdypak se zase chystáte do Tropicany? :D
Přiznáváme se 😁😁 byly jsme poprvé ale je to tam fajn . krásně jsme si zablbly*362*
Nevíme jak teď,ale my tam byli několikrát a vždy tam bylo celkem chladno, včetně studené vířivky,ale co nás nejvíce překvapilo,že tam byli lidi normálně v plavkách.
V sauně????? Kdo to toleroval...?????
V sauně ne, ale do vířivky tam lidi přišli v plavkách. Minimálně 2x jsme to zažili.
Mohu potvrdit, že je tam chladno ale vyhrivka byla v pohodě.v plavkách tam nikdo nebyl
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když pojedete, tak dejte vědět :) jezdíme tam docela pravidelně 😛
Chystám se do sauny ve středu navečer.
Byli jsme poprvé a můžeme srovnávat pouze s Holicemi. V Tropicaně se nám líbila vetší nabídka finských saun, včetně jedné švédské s teplotou 100 stupňů. Pravda, řemeslné provedení je mizerné, to ale nemá vliv na funkci. Dále je tu i nabídka infrasauny a dalších s nižší teplotou, což je na nás málo.

Celkově ale potvrzujeme, že ve společných prostorech bylo docela chladno. Vyšší teplotu bychom uvítali i v parních komorách.

Naopak dvě vířivky jsou super, ta zadní i taková "soukromější", která přímo láká k laškování.

Ačkoliv jsme byli ve večerním čase, překvapila nás malá návštěvnost, ale to může být náhoda. V Holicích v období Vánoc bylo vždy narváno.

I my se setkali s ženou v plavkách... (upraveno)
Naprosto souhlasím byly jsme včera a i před měsícem vířivka studena ta snad neměla ani 30 C a prostory a podlaha naprosto chladne akorát o nastydnuti.Když jsem
se ptal, bylo mě odpovězeno,že zrovna vířivky se čistili byly jsme i před měsícem a úplně to stejné, takže náhoda asi tohle už nebyla. V tomto
případě rozhodně doporučujeme Holice.
Nám to včera přišlo v pohodě. Oproti Holicím je zase větší výběr saun a méně lidí, ale každému vyhovuje něco jiného. 😉
To zní, jako že se vám tam návštěva líbila 😊
Reakce na komentář nicku Snilcizhk
A co SAUNIA HK chodí někdo? Je to tam pěkné, teplo, čisté prostředí.
Zašel by pár nebo žena s hetero mužem do této sauny?Ještě jsem zde nebyl*4*
Já osobně chodím raději do Saunie. Je tam čisto, teplo, přijde mne tam příjemnější prostředí. Ale. 100 lidí 100 názorů. Zase na druhou stranu Tropicana mne přijde lepší zašivárna *13*
Ahoj, chystám se zítra okolo 13:00 cca. Potkám se s někým?
Půjdu zítra mezi 17-18h na dvě hodiny, chystá se někdo také ?
A co třeba flošna teď? Samo pozvu rád jen ženu, dívku.
Nechystá se nějaký pár ve středu po 12h?
Ahoj kdo bude dnes v podvečer a večer v Tropicane? Nějaký par co by zazlobil?
My byli po 3 hodině, lidí akorát, takže za nás příjemné zakončení týdne.
Dnes mezi 16 a 18 budu v sauně , někdo má také cestu na stejné místo a podobný čas ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Super nápad 👍 .........................
Ahoj,to je opravdu fajn nápad*4*
Ahoj, najde se zde příjemná dámská společnost na zítra (úterý) dopoledne?
Nechystá se někdo o víkendu? :)
Ahoj. Někdo zítra v pátek 4.2.po poledni?*4* (upraveno)
ahoj, jdete oba dva? moc rád bych šel s vámi.
Chystá se někdo zítra během dne?
Chystá se někdo o víkendu prohřát kosti ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Že jsi mi nedal vědět :-) !? Hanka
Chystá se nějaký pár dnes odpoledne?*4*
Byl nějaký pár v neděli mezi 16-18 hod?
Zítra dopolko někdo bude my ve dvou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vezmi sebou tu z galerek a budeme to mít hezké všichni........*1*
dnes jedem na 10 bude tam nekdo
Někdo zítra (v pondělí) okolo 13:00?
Někdo dnes 7.3. během dopoledne?
Nebyl někdo ve wellness v Mladých Bukách?
... To je jako když zajíc přijde do mototechny a ptá se.." máte těsnění.." ?????*22**22**22**22**22*
Víte že v Tropicaně sundali dveře do pokojíčku!!! Prý se tam děli věci které se jim nelíbily tak jsou pryč! POZOR NA TO!
To snad ne, a kde se teď budou ty věci dít?
Jo tak na to musíš hledst odpověď v jiném zařizení asi?*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my byli v nedeli a to tam dvere nebyly, nicmene jedna sauna, ve ktere je uplna tma poslouzila take dobre, a na druhe kolo se osvedcila para, kdyz neni videt na metr, take se da leccos podniknout😈
Jo v páře to jde i když tam jsou lidi.
Nepřidá se někdo v pondělí kolem poledne?
plánuji zítra večer, možná v neděli
My asi dnes nějak navečer..... uvidíme.
Máme v plánu jít dnes večer do nějaké sauny. Jdete někdo?
My se teď vrátili ze sauny domů.
Ahoj, rád se připojím :) pokud by tedy byl zájem o mladého kluka..
Ahoj Vše středu dupoledne, šel by někdo?
Ahoj. Sobota 2.4.odpoledne ? Jde někdo?
Asi o muže nemáte zájem....,,.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Doprovodíš mě někdy? Hanka Tedy pokud se nestydíš za zralou ženu.
Rád tě tam doprovodim Hanko.....
Proč se stydět. Nebyla jsi náhodou včera v sobotu 9.4. navecer?
Ano byla jsem tam s manželem - proč? Byl jsi tam?

Ano a bylo tam příjemně. Docela fajn sobotní podvečer.
Ty jsi tam byl? ?????? To nevim.

Půjdu ve středu 13.4 dopoledne... Co ty na to?
Jasně, stačí říci. Zralé ženy mě nevadí, naopak
Jasně že jo a rád Hanko. Zralé ženy mě nevadí, naopak se mě líbí
Kde to je lepší? Tropicana nebo saunia?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A Tropicana je lepší v čem? Více možností na blbnutí?
nějaká dáma 50+ *92*v pondělí 1.5 cca 17,00
14.4. poprvé do Tropicany,potkáme se s nějakým párem? Kolem 17 hod..
12.4 Jdeme prohřát kosti do Tropicany, připojí se k nám další pár? Na webu jsme našli že každé úterý mají vstup za polovic 👍😀 (upraveno)
Ahoj, někdo tento víkend do sauny? Třeba na Flošnu?
Ahoj my dnes Tropikana a super
Zůstal jsem včera v Tropicane koukat na změnu ceníku.
A také v pokoji s postelí chybí dveře. Prý z důvodu, že si to tam návštěvníci pletli s hodinovým hotelem.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsem k tomu postupně dospěl
Ona ta kvalita je jen jeden z důvodů ale hlavně teplota parnich saun a výřivek půlka skříněk nefunkčních atd.
Myslím že v Holicích bude narváno
Kvalita šla hodně dolů, se zámky u skříněk jsem měl taky problém.
Za n.ás spokojenost........*250*
Ahoj nachystané se do sauny..*4**4**4**4**4*
Pravdou je, že to tam opravdu začíná pokulhávat, jak po stránce úklidu, tak i údržbář by se tam hodil. Je to škoda, jezdíme tam rádi, ale pokud to takle půjde dál...
Souhlas s Vámi. Takto ztratí opravdu hodně těch kteří tam rádi jezdili. ( Cena, kvalita služeb, údržba).
1,5 h + 15 minut 300kc , každá další minuta 2kc , nebo neomezený čas za 400 myslím
Přesně taky jsme tam už přestali jezdit. Parní komory strašně smradlavé, knaipův chodník nefunkční roky a k tomu zvedli cenu. Taky už tam nejezdíme...
Cena 300 za dvě hodiny je už delší dobu. Oddělené dveře u místnosti s postelí jsou cca měsíc. Právě proto se tam chodilo, že byla možnost se zavřít, užít si v relativním soukromí před zraky jiných návštěvníků včetně dětí. Dle vyjádření vedení si za to můžou lidí sami. Nerespektovali pravidla slušného chování. Někteří to dělali i přes upozornění obsluhy, ve vyřivkách a jiných prostorách, před dětmi. Nechtějí z toho mít bordel, ale slušný podnik. Proto toto opatření. Za mých návštěv se v žádných prostorách děti nenacházeli. Ale je pravda, že ona místnost byla využívána :-)
Zítra ve 14 hod. jsme tam. Přidá se nějaký pár?
Taky souhlas, Holice jsou lepší.
Půjde někdo teď ve čtvrtek 21. Dopoledne? Žena nebo pár ke komu bych se mohl přidat a mohli jsme třeba i něco podniknout? Díky za odpovědi nejlíp do vzkazů 😉🙂
Děkuji páru se kterým jsem se tu domluvil a opravdu dodržel slovo a vzal mě sebou na mou první návštěvu tropicany. Zároveň děkuji všem za palce dolů a mnoho negativních zpráv *114*
Ahoj jde někdo dnes do Tropicany?
V pátek někdo cca od 10? ;-) kdyžtak domluva přes zprávy:-)
Dnes cca od 12 tam byla moc příjemná a odvážná paní se mnou ve vířivce. Jestli tu jsi tak se ozvi ať se zase potkáme*6*
Byli jsme v sobotu poprvé a bylo to příjemné, chtěla bych se zeptat jestli se na flošnu dá chodit moc se mi tam líbilo. Děkuji za odpověď
Flošna je horší. Než TROPICANA méně útulná. Taková trochu jak za sauny za cociku.


V sauně sme nebyli pouze ve vířivce. Děkuji za informaci
Zítra na 10h se chystám prohřát kosti, má někdo podobný záměr ?
Ahoj. Nejde někdo dnes do Tropicany HK?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde o wellness Tropicana v Hradci Králové, rád bych Vám poslal zprávu OlinkaAon
Po tom, co v Tropicane odstranili dveře od pokoje s postelí asi nejspíš zájem o radovánky poklesne ...
Nějaká žena pár co by vyrazil do sauny nějaký den?
Nechystá se někdo zítra?
Bude někdo dnes okolo 10:30?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď jak mají až od 16:00 jsem tam nebyl. Budu chodit zase na podzim.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To mě taky zajímá. Happy end by se po sauně hodil.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystá se dnes nebo zítra někdo do tropicana?
Ahoj celý týden budu teď v Hrsdci kdyby měl nějaký pár či slečna zájem stačí napsat a mužem zajít
Chystáme se o víkendu do Tropicany. Kolik tam teď chodí lidí? Myslím o víkendu.
Nevíme jak o víkendu, v týdnu to bude slabší než třeba v dubnu, květnu. Teď prý často mají mimo provoz dvě sauny, solná sauna je v dost mizerném stavu a eukalyptová už delší dobu nefunguje. I ve vířivce chladnější voda než bývala. Návštěvnost nic moc. Asi šetří.
Ano bohužel. Přesně tak jak píšete. A vířivka, voda není chladná, ale už přímo studená. Tropicana ztratila svůj půvab a myslím že ztratí i hodně svých návštěvníků. Teď jsme to ještě zkusili a příště jdeme jinam.
Rekl bych ze to zlepsili. V pondeli vse v cajku
Zajímavé že v úterý to v pořádku nebylo a stav z výše uvedeného příspěvků přetrvává .
Jak to tam teď vypadá, vše funguje ? Chystáme se v dohledné době zajít, tak jestli se to tam nějak nezhoršilo.😉
Ahoj, nejsou tam stále dveře 😂😂😂... ale mě to nějak nevadí
Myslím že tím, že tam nejsou dveře si odradili dost návštěvníků
To určitě ano, bylo to příjemné se tam zavřít 😅 ale když se někdo neumí holt chovat tiše. 🤫🤫🤫😅
Souhlasím , soukromí v pokoji bylo příjemné. A vše má své hranice, i hladina hluku 🙂🙂🙂. Chtěl jsem vám psát SZ, bohužel mi to nejde
Pokud by to byly jenom ty chybějici dveře tak to zase není nic co by tolik vadilo. I když asi jak a komu.
Studená vířivka a kolikrát je mimo provoz pára.... *385**24*
Nemá zájem jít někdo dnes?
Byl jsi v sauně? Jaké to tam nyní je?
Byl teď někdo v Tropicaně? Kolik chodí lidí a jaké je osazenstvo? Děkuji za odpověď.
Ahoj, neplánuje dnes nějaký pár návštěvu wellness?
Ahoj. Plánujeme zítra. A rádi by jsme navštívili i saunu v Hradci. Přidal by se nějaky pár na příjemné saunování..?
Dnes v poledne se jdu taky ohřát a odrelaxovat. Kdyby se chtěl přidat pár nebo žena na pokec a nahotění, budu rád.

Nakonec jsem změnil plán a půjdu si ohřát kosti v pátek od deseti asi do dvanácti. Kdyby mi chtěl nějaký pár nebo žena dělat společnost, nebudu se bránit :)
V sauně jsem byl přes poledne a byl v ní klid, celkem 4 osoby. Pravda je, že vířivka by mohla být teplejší a ochlazovací bazén naopak chladnější, ale co už. Sauny sice nebyly vyhřáté, jak bych chtěl, ale nakonec jsem zalezl do té nejteplejší (Vulkán myslím, že se jmenuje) a ta byla opravdu příjemná, takže za mě nakonec ok. Personál u vstupu byl dobře naladěný, hudba v saunách příjemná. V odpočívárně jsem nebyl, protože jsem raději šel na venkovní terasu. Příště vyzkouším Flošnu, kterou jsem nikdy nenavštívil.
A co dveře do odpočívárny už vrátily
Ne, ty už tam asi nedají. Čas ukáže, já si myslím, že spíše ne.
Vůbec nechápu proč jsou ty dveře pryč. Jaký to má smysl?
Dali je prý. Protože nechtěli, aby z toho byl hampejz. Spousta lidí si tam chodí užívat Jim vadilo, že tam mohli být děti, které by vše slyšeli nebo viděli. Proto je oddělali. Podle mě udělali blbost a čas ukáže zda tomu tak bylo nebo ne. Občas jsme noční místnost využívali.
Při každé naší návštěvě tam žádné děti nebyli ...
Vířivka mohla být teplejší, bazének chladnější, sauny nebyly vyhřáté... Sakra, sakra, to nezní moc lákavě. Rádi bychom se příští týden v pátek zašli po dlouhé době ohřát, ale jestli nemáme zvolit raději Holice...
Pokud máe rádi,když víás někdo sleduje třeba při hraní tak Holice lepší. Ale samozřejmě i kvalita je lepší
Souhlas, Holice jsou teď lepší ve všech ohledech.
Ahoj, budu v HK nocovat v listopadu a chtěl bych navštívit Tropicanu, a trošku zrelaxovat. Dal bych i třeba masáž. Případně i s někým posedět. Funguje to tam, jak se uvádí na jejich stránkách, stojí to za to?
Tak 9.11., odpoledne, navečer zajdu.
Někdo dnes do sauny mezi 16 -19h ?
ahoj kluk či pár na společnou návštěvu sauny v hk|?
Ahoj jdu zitra do Saunie, nejak vecer tak 20h
Ve čtvrtek 1.12.nekdo od 10 hod do sauny a vířivky
Zítra na 10:00 se chystám si sauny. Nechce se někdo přidat?
No my byli v neděli,a byla tam nehorázná zima. Výřivky studené. Už tam asi nepůjdeme.
Souhlas. Stojí to tam za nic, hrozně se to zhoršilo.
Nechystá se nějaký pár zítra 7.prosince do Tropicany?
Ahoj,
V kolik se chystate do sauny?
Zítra dopoledne nějaký pár do Tropicany zazlobit?
Byl někdo z vás v Tropicaně na masáži? Spokojenost?
Ja byl u takove silnejsi holciny.. Masirovala mi zada a nohy a byl jsem spokojen.. :-)
Navštívili jsme Tropicanu koncem listopadu. Koupili jsme si akční neomezené vstupné, což bylo fajn a my nemuseli nikam spěchat.
Malá recenze od nás: sauny vyhřáté a bez problémů. Vířivky v čas našeho příchodu klem 15:00 hodně studené, až ledové. Tam se nedalo vydržet a pobyt si vychutnat. Kolem 18:00 už ale byli zcela v pohodě. Že by je zapínali naplno až když je v sauně víc lidí? Dveře v místnosti stále chyběli, což ale mělo také svoje kouzlo :-) Ještě nás mrzela málo vyhřáta parní komora, tam byla také celkem zima. Celkově fajn odpoledne. Pokud bychom se šli jen saunovat, pak ideální, v případě, že bude chtít více relaxovat, zvolíme příště Holice.
Byl jsem v tropicane minuly tyden a dvere tam vratili
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
píšou na webu :

ZPŘÍJEMNĚTE SI RELAX S PRIVÁTNÍ ODPOČÍVÁRNOU. CENA OBSAHUJE:
2X VSTUP NA 1,5 HODINY DO SAUNOVÉHO SVĚTA VČETNĚ PRIVÁTNÍ ODPOČÍVÁRNY PRO 2 OSOBY, 2X MALÉ ŠAMPAŇSKÉ, ČOKOLÁDU A VÝZDOBU. AKČNÍ CENA 1290 KČ.
Zajímalo by mě, jaká je návštěvnost v závislosti na této ceně
Ať se trhnou,s celou tropicanou
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My taky. Dveře sundali,vířivky docela studené,v parní smrad
My byli minulý týden , dveře tam byly ale zamčené a jak píšou ostatní vířivky studené, a tak nějak celkově nic moc. Zlatá flošna a pak už jen Holice
Prý ten pokojiček už je zpoplatněny,a dost
Přesně tak ,zlaté Holice všude teplo jak vířivka tak i chodby,páry,sauny a ne člověk si zaplatí Tropicanu a pak tam po celou dobu akorát mrzne.
Souhlasím, Flošna je lepší. Vyhřáté sauny, vířivka taky v pohodě. Třeba se někdy potkáme.
Přidá se dnes někdo? Půjdu v 17h
Po delsi dobe dnes do tropicany neprida se nekdo?
Pár žena zítra do wellness? Vzkaz domluvíme se 🙂
Dnes nekdo do Saunie kolem 20h?
Ahojda. Nevíte,jak to tam teď vypadá? Jestli se už polepšili. Jestli tam už je trošku obstojněji( teplo,voda ve výřivce teplá,atd) nebo jestli je to stále stejné,na houby.
Zítra odpoledne do Tropicany trošku zazlobit😊
Ahoj, dnes někdo půjde relaxovat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano v páře,vířivka i v sauně se dá když není moc lidí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je protože se semeno lepí na všechny jak tam plave co se poznat
A kde vas v Holicích obsluha načapala a při čem? Jo holky tam občas prochází ale myslím že do saun nechoďí...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem v saunii a je tu krasne
Jsem v Saunii a je tu krasne
Nějaký pár zítra do Tropicany?
ahoj, v kolik tam budete? rád vás poznám
Možná by bylo dobré nastudovat význam slova pár:
https://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz=p%E1r
Dnes super zazitek s parem v tropicane, dekuji vam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, rád bych Tě poznal i rád se přidám......
Ahoj rád bych s tebou šel....mizeme zajít třeba do soukromého welness do saunyxu*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hezký den nechcete zajít na wellness rád vás pozvu na relax a popovidani si
Pošlu ti svoje foto....máš moc pěknou postavičku *4*
Tento týden taky jdu do sauny, kdyžtak napiš :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějak mám chuť se vsadit, že tam dnes nebudeš......a když tak budeš mít pinďoura.....*389**389*
Přesně tak,je to chlap a má z toho prdel.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj rád bych tě pozval do welness privát saunyx..zdraví Jirka
chytá se dnes někdo dopoledne?
Nějaký pár zítra do Tropicany?
Tak dnes docela dost lidí👌👌👌.
Děkujeme za krásné dnešní saunování.
Někdo zítra dopoledne v HK do některého z wellnessu ?
Ahoj, nejezdí do Tropicany někdo z Trutnovska?
Ahoj, občas jezdím a rád Vás vezmu...Jirka
Občas ano, kdo chodí? Potkáme se? :)
Ahoj není tu slečna/ paní, která byla 23.5. v podvečer v Tropicaně v Hk. ? Povídali jsme si trošku. Ahojj
Nějaký pár zítra do Tropicany? Poslední sleva na vstup,tak si to hezky užít. Nevíte jestli už funguje druhá pára? Děkujeme
Ahoj, nevíte někdo jestli v neděli mají otevřeno od 10? Nebo až od 16. Děkuji za odpověď..

Půjdeme vr čtvrtek s kamarádkou (40) přidá se ještě jedna dáma k nám?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Všichni utíkejte je to starý tlustý prase chlap
Ahoj, nějaký pár dnes po obědě ne něco příjemného?
Pozor na Sharlottku,je to face profil s pérem😜
Tak jsem byl dnes v Tropicane po dlouhé době (cca rok) a jako hodně velký palec dolů.. Asi 3 sauny vypnutý, pára v provozu jen jedna, vířivka funkční jen jedna a ledová(podle paní na recepci má voda příjemných 30° a použila stejnou výmluvu proč je studená jako před tím rokem- měnila se voda a od rána se nestihla ještě víc ohřát) *3* *22*
To je dost nemilé, chtěli jsme zajít, když jsou Holice zavřené. Tady je taky nějaká “soukromá” místnost ?
Byla, "horská odpočívárna" vedle vířivek. Asi před rokem začala být za příplatek - doporučuju ověřit předem telefonicky.
No, všimli jsme si až později, že tam jsou zamčeně dveře popsané jako “romantický pokoj”, nebo tak nějak, a ten byl ba objednávku na recepci. Psal jsem i dopoledne dotaz, jestli je možné na večer objednat masáž. Tak prý až na sobotu, nicméně uvnitř bylo u tabletu pro objednávání občerstvení bylo napsáno “Dnes možnost masáží bez objednání”. Takže trochu chaos, ale jinak celkem Ok.
Ahoj. Někdo zítra do Tropicany na zlobení?
Na kolikátou se tam chystáte?*24*
Po práci. Snad. Tutovka to není.
Ahoj, jaké to bylo v Tropicaně?
v kolik tam budete??????????????????????
zítra někdo do tropicany nebo saunie?
Nechce jít někdo dnes večer? Třeba jen pokecat nebo uvidime
Ta Tropicana je ale poslední dobou strašná tragédie. Většina věcí nefunguje a zbytek funguje špatně.
Přesně tak, zlaté Holice. Ta pára tam nejde snad rok.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ve vířivce je stále asi zima ale co to zkusit dnes naposled jdu s kamarádkou
Jdeme dnes vyzkoušet, tak snad už se to zlepšilo.
Ahoj, nepůjde někdo o tomto víkendu do Tropicany?
Nejde dnes nekdo? Pokecat nebo treba vic
Přemýšlím kam zítra. Tropicana, nebo Holice? Je už Tropicana lepší?
Sauny běží až na jednu páru všechny, vířivky byly taky ok. Za nás vše ok.
Ahoj někdo odpoledne na škádlení?
Čauky , dnes dopoledne někdo do sauny? Chceme jet hned ráno .
Dnes Tropicana od 18h, pár co by rád společnost hetero muže *4*
Půjdu zítra od 18h,pár nebo žena,co by se přidali?*4*
Dnes odpoledne půjdeme s manželkou, kdyby se chtěl někdo přidat (upraveno)
Plánuji vyrazit v pondělí dopoledne.
Ahoj, chystám se poprvé do Tropicany v pondělí dopoledne. Lze tam někoho potkat s dobrou náladou?
Příspěvek byl smazán.
Taky dnes v Tropicaně a super. ................
Nepůjde dnes nějaký sympaťák co by sbalil mou ženu ?
V Tropicane vše jede,je tam čisto,pohodový relax*24*
Jen kecy, je tam zima a vířivky studené. Nic se nezměnilo. Majitelka šetří, bylo by fajn ji to dát najevo dokud to nepochopi
přesně tak to je chodím tam s kamarádkou a vířivku používáme po sprše jako ochlazovací bazének stačila by jedna vířivka ale aby byla teplá
Já do vířivky nechodím,tak nedokážu posoudit,chodím do sauny a ty jsou opravdu vyhřáté *4*
Dopoledne a přes poledne rozhodně nejsou, všechny jsou jen na minimum toho co uvádějí.
Takže to tam jde pomalu do kopru, ještě také často zlobil zámek u skříněk v šatně a nevábná vůně šla ze sedáku na lehátkách
Přesně tak, zima, vířivka trochu zapáchala, páry taky nic moc...
Nejde mi vám poslat SZ, můžete mi napsat prosím
Kdo zajde v týdnu navečer,cca od 18h do vířivky, žena či pár?*4*
Není tu někdo z pánů, které jsem tam potkal včera? Několikrát jsme se viděli v páře a malinko zazlobili.
Příspěvek byl smazán.
Ale kdyby jsi to tam rozdávali dvě holky, to by se ti líbilo co?
Příspěvek byl smazán.
Mám za to že každý má právo se tu vyjádřit a vyhrožovat někomu, jen proto že má jiný názor a nebo je jinak orientovaný... To může jenom ubožák.
On tady pan naháč jen stále po zprávách zjišťuje a vyzvida co se děje v Tropicane, nebo v Holicich. Pak píše historky jak někoho vyvedli téměř ne v poutech a teď se zase snazi být zajímavý svou nenávisti k jiné orientaci. Někdo má prostě nudný život. (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
To by jsi tam musel někdy dorazit....ty parový profile:-D
Najdu tu samotnou ženu, která by ocenila společnost v sauně hezkého a upraveného může ve věku 32 let. Jen slušně a trocha vzrušení. 🙂
Ahoj. Není tu pár co dnes byl v Tropikaně kolem 19h.?
Nějaký pár zítra navečer do Tropicany?
Ptáš se, aby jsi mohl nepřijít?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Jestli to bylo na mě ,tak si mě evidentně s někým pletete,já mám oba kotníky naprosto v pořádku. A jen pro jistotu mé jméno je Lukáš .
Dobrý den,
včera odpoledne jsem byla poprvé a myslím si, že bylo vše v pořádku ...
Příjemné prostředí, vše fungovalo, příjemná obsluha, málo lidí takže bylo kam se usadit ...
Jen skříňky malinko zlobily ...
Jistě zas někdy navštívím ...
Jojo, se skříňkama tam máme svoji zkušenost :) Nicméně bylo brzy vyřešeno
Tropicana dnes velky zklamani, voda ve vyrivkach byla dost citit nakou chemii a mam z toho zarudlou kuzi po celem tele a pry to tak ma vic lidi po dnesku
Nahlásit obsluze.......................
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Kontakt na majitelku určitě někde na stránkách bude ,případně vám ho seženu, ať ji můžete vše říct osobně.
Dobrý den,
chystám se tam dnes odpo s kamarádkou ... (po 15 hod)
Až tedy uvidíte dvě ženy (jedna hubená a jedna ne úplně hubená) tak se nebojte připojit a zpříjemnit nám chvíle nějakými vtípky ... (upraveno)
Nevíte jestli už jsou v provoz obě páry? Jeden čas byla v provozu jenom jedna.
Jasně, jsou v provozu už delší dobu.
Nějaký pár dnes do Tropicany? Lehce zablbnout?
Byl už někdo v Tropicaně na masáži u paní Bartošové? Spokojenost?
Byl jsem včera a výborný! Velmi příjemná masáž.
Ahoj. Někdo zítra do sauny? My pár.
V kolik? Taky se chystáme odpoledne
Ahoj, pár pro pár zítra dopoledne???
Uvažujeme, že se zastavíme ve čtvrtek večer asi v 19 hod.
ˇByli jsme tam, bylo to celkem fajn. Ani jsi netypoval kdo jsme? Přišli jsme cca v 18:15 hod. Třeba jsem nezaujala! :-) Nakrátko ostřihaná blondýna - dost často jsem někde sama, někde býváme spolu,úplně se na sebe nevážem. Tak třeba jindy.
ahoj, myslím, že jsme spolu komunikovali o saunach už nevím jaký den, ale bylo to kolem poledne, pak přišel tvůj přítel a šla jsi za ním
jestli jsi to byla ty tak jsi nádherná, musel jsem se pak vyhonit

Jako v sauně a nebo tady? Nevím - nepamatuji se.

Mohu poprosit o zpravu? Nejde mi ti napsat
Nepujde nekdo dnes kolem poledne?
Zítra bych rád vyrazil někdy, kdy tam je klidněji (dopoledne). Koho potkám?
Najdu zde sympatický pár z Poděbrad se kterým jsem si povídal v sauně. Měli celodenní vstupné.
Ahoj,jde dnes někdo do Tropicany od 18h?*4*
Nechystá se zítra nějaký pár od rána?
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Ahoj. Jdu v sobotu kolem 11h přidá se někdo?
Tropicana v úterý dopoledne???
Ahoj, také se tam chystám.....