Nevěra partnerky ve vztahu

Chtěl by někdo nevěrou partnerku?

Jak vnímáte nevěru partnerky ve vztahu, našel by se tu někdo koho by vzrušovalo to aby ho partnerka podvádění? A našla by se tu žena která by takový vztah hledala?
Marná snaha!!
Do trojky tě nikdo nevezme...
Já třeba tady i nabídky měl, ale pro mě druhý chlap funguje dost asexuálně!!
Nechci do trojky, rád bych našel holku co by býka silně promiskuitní a permanentně se mi kurvila
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A neznáš nějakou takovou která by chtěla vztah ale neumí být věrná?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A dříve jsi nějakou takovou znak??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj . Zkušenost máme a to většinou když zůstaneme déle treba na pláži Lhota a je tam někdo kdo se přidá.. většinou je to samotný muž a užíváme si ve třech.. a pak samozřejmě na swingers
Ahoj a nemáte nějakou kamarádku která by chtěla vztah ale chtěla se v něm kurvit?

17:21
Kdyz jsi kandaulista, tak v pohodě.
moje me podvadela..a vedel som otom...vrusovalo me to....
Neznám větší vzrušení, než když vím, že v danou chvíli žena píchá s jiným.
V takovém případě se nejedná o nevěru.
To já měl velice veselou manželku. Po dvaceti letech mě to také celkem vzrušuje co jsem s ní prožil, ale tenkrát mi to moc vzrušující nepřišlo.
Stačilo, aby zajela s autem do servisu a už tu byla domluva na intimní schůzku, na dovolené stačilo zajít nakoupit a už jsem ji přistihl na záchodě jak si to s borcem rozdávají. Doma jsem našel sešítek ve kterém bylo s kým v naší obci už spala a na koho se chystá. Těch příkladů je spousta a to nepočítám o čem vůbec nevím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty nemáš vztah, natož volný b.
Taky bych to viděl na profesionálku a dokud nenašetří na další číslo, nemůže ji nechat umřít hladem... *3*
Hele, ty se musíš vyblit v každý diskuzi i v té ke které nemáš co říct? Odkdy je tvoje tlustá mastná ruka partnerka?
Nám oběma tajná nevěra vadí.Ale dopřáváme si povolené úlety nebo to alespoň přiznáme dodatečně.Líbí se mi,když mi vypráví jaké to s tím jiným bylo.A pokud by mě podváděla tajně,tak by mě to mohlo těžko vzrušovat,když bych o tom nevěděl.
Souhlas. Já nejsem kanda, ale máme volný vztah, ona si užívá v klubu, máme volnost, ale musí to být s vědomím druhého.
My chodíme do klubů spolu,ale co si budeme nalhávat-zájem je hlavně o ní.Na párových akcích dojde i k vzájemné výměně,ale chodíváme často na párty kam mohou i samotní muži a to na ní stojí frontu,zatímco ženy na výměnu tak nějak schází.
Úplně přesně to znam*3* jen žena už do Paradisa moc nechce. Ale snad to vyjde brzy s milenkou.
Tak v Paradisu je to jen pro páry.My chodíme ještě s kamarádem,takže do Fantasy,pokud to tam zrovna nejde dáme Desire.Byli jsme i v Bunkru,ale tam to bylo zoufalé.
Když jdete ve třech, je to super. My se ještě do F nedostali a Desire nás moc nepřesvědčilo, ale byli jsme tam tuším před covidem? Asi jo
Manželka se přiznala že by chtěla abych někoho domluvil a díval se jak ji prca cizi prasak
Tak do toho jdi.
Není krásnější pohled na to když manželku obšťastňuje někdo jiný než ty.
Jo...bohužel jsem nymficka subinka co o miluje irgasmus