Strikani dovnitr

Vystrikani kundy

Ahoj, taky to nekdo tak praktikujete ze normalne strikate ven, ale po plodnych dnech tesne pred menstruaci to risknete a strikate dovnitr? To uz by mela byt mala pravdepodobnost oplodneni ne? Kondom pouzivat nechceme a rad bych se obcas vystrikal i dovnitr, tak uvazujem ze to vyzkousime. Samozrejme pocitame i s tim ze by pritelkyne mohla otehotnet.
Už jsem se bál, že na mě zase vyskočí Anonymous30 *385*
Tak s tím otěhotněním můžete počítat.
Na mě když to přišlo, tak jsem ji plnil zadeček.
Do zadecku to nechce. Jinak ale dobra varianta
U nás po dvou dětech nechce manželka vůbec do kundičky, sice ho tam někdy dám, ale stříkat musím buď ven nebo po mě chce pořád sukat zadeček a tam stříkat.
Ahoj, na tohle bych se absolutně nespoléhala. Může otěhotnět i během menstruace. Co zkusit nechat zavést nehormonalni tělísko?
Moje nynější má roky hormonální tělísko Mirena, a je to pohoda.
Žádná menstruace, a můžeme řadit jak chceme...
Jen ta šňůrka tam jde při sexu trochu cítit.
Ale ona si to dala až po dětech. Hodně žen s tím má problém, a navíc to něco stojí. Zrovna si ji bude muset vyměnit, tak ji na to dám půlku. No žádný sex není zadarmo...
Zkoušeli jsme ale nějak to nefungovalo...... byly z toho nehody.
Teď Vasektomie a je klid.....
Přesně. Taky jsem si nechal udělat vazošku a je to úplně bez starostí.
Pánové a reálně ... je to jako před ní? Užijete si to stejně? Hormony? ... ptám se tupě "od píky", nestudoval jsem literaturu. Chtěl bych to slyšet od více lidí a nejlépe i partnerek. Je to přeci jenom zásah ... a když vidím vliv na koně ci býky, tak nevím.
To si pleteš dvě rozdílné věci. To s těmi koňmi a býky je kastrace. Tohle podstoupit tě nesmí ani napadnout. 😀
Ale já mám na mysli přerušení chámovodu. Tam zůstává funkce varlat zachována a dochází k uvolňování hormonů do krevního oběhu. Nepoznal jsem žádnou změnu. Koule ti zůstanou, neboj. 😀👍 Akorát už nikdy nebudeš mít děti, takže doporučuji tohle pro chlapa 40+, který má už všechno vyřešené.
Tvl .kámoš má v 65 letech krásnýho 5ti letyho kluka .jeho soused měl taky když jel šestý gumy kluka .našli si o 20 let mladší baby a nakoplo je to znovu do života v jejich věku .proč se mrzačit .co víš co přijde potom.
Mám už potomstvo vyřešeno. ... a na staré rodiče trochu jiný pohled. Vem si, že až ten kluk bude maturovat, tak tátovi bude v tom nejlepším případě 83, když bude zdravotně v pohodě. Kluk bude potřebovat podporu na studium, radu na výběr školy ... obecně vzor otce. Místo toho bude mít vzor dedečka. Považuji to za nezodpovědné vůči tomu dítěti. Domnívám se, že člověk by měl děti vyvést do dospělosti v produktivním věku.

Děkuji za odpovědi. (upraveno)
Přesně souhlasím nechápu stary chlapi co si upichnou dítě a myslejí si že jsou hrdinove
Naprostý souhlas , je vůl si uklohní v 50 a výš dítě *23**23**23*

Já znám taky pár chlapů, kteří mají v šedesáti novou rodinu, mladou manželku a školkové děti. A je to samozřejmě každého věc, ale já bych tohle určitě nechtěl a když je vidím, tak se směju že jsou blázni. Asi se bojí a nechtějí zestárnout nebo co. A mimochodem, všichni tihle pánové vypadají dobře, jsou úspěšní podnikatelé a rozhodně nemají hluboko do kapsy.
Jasně a potom sedí od rána do večera v práci, protože tam mají větší klid jak doma. Mají chůvy atd atd. A jejich ženy mají mladé milence -))))
Ono spermie se tvoří furt, tak jestli jde o to tak pořád jdou odebrat či jde chámovod opět spojit. Sic není to 100% ale jde to....
Ale v 60 bych děcko určitě nechtěl...
Existuje takova dobra vecicka, ktera vypocitava plodne a neplodne dny, je to spolehlive stejne jakakoliv antikoncepce. Najdes na netu, ja si neuvedomila ze se sem nemuzou davat odkazy, tak mi to smazli.
Někomu to funguje (snad většině) a někomu ne. Kamarád takhle získal sadu 5 ks, než pochopil, že u nich to fungovat nebude. Bohužel.
Některá žena, je to vyjímka, má během cyklu několik ovulací. Ta je potom plodná hned po ukončení menstruace, až do začátku další. Ta neplodné dny nemá. Jinak to doporučuji vyzkoušet, kde je hranice z obou stran, chce to trpělivost a sebe ovládání, výsledkem bude oplodnění po překonání této hranice.
Lepší aby žena měla antikoncepci-pilulky,pak si to oba mohou užít bez rizika otehotnění a není tam ten strach což je psychický blok.Je to jen na domluve a zdravotním stavu ženy.
to je názor jak z 19.tého století.žena patří k plotně.
A nepatří??
Od plotny může jít jen když dovezou uhlí....
A o tom, co je antikoncepce za svinstvo si už slyšel? *1*
My tak praktikujeme už asi 5 let, pokud si o tom ženská něco nastuduje a rozumí svému cyklu, tak to jde. Nehoda se stala jen jednou a to ne ty +-4 dny před menzesem ale 1 den po skončení.(to víme jiste). Ja to beru jako super období, jelikož s gumou to není ono a antikoncepce je svinstvo. Navíc naplnit ženu je stejně nejlepší
Přesně tak, antikoncepce je svinstvo. Snažím se rozumět svému cyklu a svému tělu. A zatím mě to nezklamalo.
Koupila jsem si pesar (caya), používám ho společně se spermicidem k tomu určeným.
Pilulky jsem brala přes 10 let. Vysadila jsem je kvůli otěhotnění a během pár měsíců jsem otěhotněla. Po těhotenství jsem se dohodla doma i s gynekoložkou, že do sebe žádné hormony prát už nechci.
Moje už tak dost nemalé libido narostlo ještě o takových 40 procent ;-)
Nejkrásnější je udělat se hezky "na plno"do cizí ženský. Nedávno jsem se mohl udělat do kamarádky kterou občas píchám. Dokonce mě povzbuzovala abych ji pořádně naplnil. Něco neskutečnýho. Tak už jsem se dlouho neudělal
Tak dík, milenec té mojí ji přesně takhle naplní, ona si příjde domů a ošukám ji já a jak cítím, že je rozehřátá, roztažená a jak je mokrá a teče to z ní, tak jsem z toho tak vyrajcovanej, že do ní napustím i to svoje semeno.
Tohle bych občas bral taky. Nechat tu svoji naplnit cizím a potom ji ještě jednou přestříknout.
Taky jsem to párkrát zažil a potvrzuji, je to rajc.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, luxusně to klouže 👍
My to děláme podobné. Jen si s kamarádem střídáme manželky. Takže mohou otěhotnět s tím druhým.
Tak se na tom oplodnění domluvte
A co vzájemné úmyslné oplodnění manželky druhému?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To každopádně! Prášky sou pohoda a jistota!
Urcite to lepsi je, ale pritelkyne je brat uz nechce a neni to uplne zdrave a je to jeji telo. Tenhle nazor je dost sobecky ze strany chlapa, aby mohl strikat dovnitr tak ze zenska ma brat prasky a hotovo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A já myslel, že ten zákrok provádí strojvedouci na nádraží.
Moje chce mezi menstruacemi, pri plodnych dnech vystrik do analu. Pro jistotu.
Taky jsem to za mlada řešil podobně.
Běžně přerušovaný, a občas do análku pro radost.
Já teda na přerušovaný nemám zatím odvahu. Stačí pár tvrdších dosednutí od partnerky a mohl by být problém. Těsně před menstruaci to riskneme, ale jinak používám kondom.
Dá se to zvládnout i s divokou nymfou, když není chytlavá.
Guma je na prd.
Když nerupla, tak jsem jí v ní lovil.
To už je lepší když má Mirenu, nebo má podvázané nebo je vykuchaná.
Nakonec si můžeš zařídit neplodnost i ty, když na to máš koule...
V 21 letech si fakt neplodnost zařizovat nechci *3*
Já mám problém hlavně při tom, když oddalim orgasmus. Sice se neudělám, ale trochu mrdky ze mě někdy vytece.
To chápu. V tvém věku jsem taky začínal poznávat divoký sex s nymfou.
A měl jsem se co učit...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A když otěhotní, tak jí odkopneš?
A půjdeš na další!!
Taky znám takový borečky.
Sice už doufám, že mě se podobný problém netýká, ale pro jistotu mám spermicid. Volně lze zakoupit v lékárně. Pokud se to naučí, ideálně kombinovat s pesarem, jak už tu psala nějaká paní.
ahoj mi to mame stejne ja len už vybraci sa vystriekať žena už ani nenhoni alebo cez anal
pwknw vianoce to mala aj priatelka a moc to nepomohlo a to ja som do nej striekať nemohol
Aha. Nic není stoprocentní .
Ahoj, tato problematika je docela zajímavá, jak to přesně funguje to je potřeba vyzkoušet. Pokud nemáte ještě děti, tak to doporučuji využít, ale hlavně si o tom vést přesnou evidenci. k výpočtu existují aplikace https://www.plodne-dny-vypocet.cz Ovšem v praxi může být u ženy individuální rozdíl. Já mám odzkoušeno až 7 dnů před očekávanou menstruací. Jsou ovšem i ženy, které mají během cyklu více ovulací, jejich plodné dny mají potom širší rozsah. Ještě jednu teoretickou radu. Když budete zkoušet neplodné dny po menstruaci, postupovat k plodným, tak na 90% zplodíte holku, obráceně od počátku menstruace směrem k plodným dnům, tak to bude kluk.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
anebo vasektomie a může stříkat kam chce
Já můžu stříkat už pořád a žádná neotěhotní.
Taky mam a neni uz co rešit. Jak chceme a kam chceme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak dovnitr je to i emocionalne krasny zazit klimax pri spojeni
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano moc hezky jste to napsali proste vec instinktu
Zkusil jsem až 7 dnů před očekávanou menstruací a prošlo to.
Nejde nám otěhotnět ( problém u ní) takže si můžu do vnitr stříkat jak chci
Jo presne jak rikas, to same i u nas.....
No z jedné strany je to špatně z druhé strany je to super
Takhle 😊. Cyklus vzdy pravidelný jako hodinky a vzdy na nej byl spoleh. Jednoho krasneho dne, kdy bylo nekolik dni PRED zacatkem ovulace, jsme mi sex a jako vzdy s vystrikem dovnitř. Vysledkem je porod za 2 mesice 🤣. Telo je proste nevyzpytatelne a v tomhle obzvlast, na to rozhodne myslete 😊.
No me to prijde jistejsi spis po ovulaci nez pred strikat dovnitr. Delame to tak a zatim v poho
Ja tim chtěla naznacit ze to jisty na 100% neni proste nikdy 😉. Pokud jste ale OK s pripadnym otehotnenim, proc ne, smele do toho. Sama to mam nejradeji dovnitr nez buh vi kam jinam na telo 😊.
Nechceš se sám cpat hormony?
Dekuji za duchaplnou reakci a urcite si ji napisu do denicku. Jelikoz jsme ale chteli mimino, tak by to bylo lehce kontraproduktivni, dovolim si tvrdit proti tve naprosto dokonale logice ktera radi, ac hovno vi 😊. Jeste nejakou radu, z pohledu muze, jak ma zena nakladat se svym telem, tam mas?
Ta te dobre setrela :D ..... Klobouk dolu, slusne a vtipne nekoho setrit .... To se vidi uz jen v Sci_fi xD
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejlepší je vášnivá žena po přechodu, tomu se nic nevyrovná! Stříkání dovnitř je základem všeho milování!!*114*
Přesně jak píšete bez zakončení do stavnate kundicky to není ono 👍
Já stříkám jen dovnitř. Nikdy jsem ještě nikam jinam nestříkal.
Dovnitř nikdy nestříkat. Za to riziko to opravdu nestojí, teda pokud se nechceš množit :)
Když brala antikoncepci, rád jsem ji vystříkal dovnitř, ale po posledním dítěti, které bylo plánované, už ji nebere. Já si opatřil vasektomii a teď můžu kdy cchi a kam chci.
Funguje to na 100% nebo je to s rizikem?
Něco o této antikoncepci mám v blogu. Při zakroku se přeruší chamovody, které vedou sperma dál. Po nějakém čase a počtu ejakulaci, abys vyprazdnil staré zasoby, jdeš na spermiogram. Tam už žádné spermie v ejakulatu nemáš a je to podle nich na 99,9 procent spolehlivé. Strikas stejně, ale bez spermií.
Ano, stříkat pěkně dovnitř je nejlepší a největší vzrušení na sexu. s tím že se muže stát že otěhotní musíš počítat i přes to supr.
Je to možná metoda, měl jsem s jednou jiného manželkou ověřeno až 7 dnů před očekávanou menstruací. Ale je to individuální záležitost, jiná žena to může mít jinak. musíš to trpělivě zkoušet, hranice bude až ji oplodníš.
Ja se necham v klidu vystrikat. Je 21 stoleti, si to umim zaridit.