ŠIROKÝ nebo DLOUHÝ?

Ženy jaký penis milujete víc?

Příspěvek byl smazán.
nejlepší je bystrozraký penis
Kdybych si mela vybrat tak radsi širší než delší
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chápu, že ženy u sebe nenosí metr, ale pro představu můj má šířku 5cm, řadil by se mezi široké nebo průměr?
Děkuji za odpověď, ale jak se říká 100lidí 100chutí, pro někoho málo a naopak pro někoho moc :). Budu rád když se podělí další ženy, muži a páry o to co preferují :).
Jeden tam a druhý zase tam. Ale oba pěkně za ráz :D

Myslím že úplně stejně, jak je každý penis jiný, tak jsou i vagíny jiné (pokud tedy nejsou vatahane jak vrata od stodoly, nebo ten penis neni zapůjčený od figurky trpaslíka). Každopádně pokud nejsi hovado a jdeš na to pěkně s citem a víš kam "mířit", tak ta velikost není tak důležitá. Ale opakuji! Musíš s citem! Párkrát se mi stalo že v zápalu vášně jsem přirazil úplně no a chudák holka :( bolelo mě to i za ní :(
Široký, nebo dlouhý? *9* Není lepší napsat. Průměr, nebo délka? *24* Takhle to evokuje představu, že ti ho v mládí přejel parní válec a máš ho jak bobří ocas. Přece se také říká "pořádná kláda", a ne "pořádná placka", ne?! *4* (upraveno)
Teď úplně přemýšlím jestli mám široký nebo dlouhý 😁
Asi to šlo lépe definovat.
Na druhou stranu , vždyť je to jedno. Co chlap má, to už stejně nezmění. Můžeš mít sebevětší kladivo, ale když s ním nebudeš umět, spadneš do průměru.
Jde to I s kratším a hubenejším 🙂🙂🙂