Sexuální hra

Hledáme sexuální hru

Ahoj, neznáte někdo nějakou sexuální hru? Hlavně ne nudnou prosím *3* Teď jsme jednu koupili a úkoly jsou opravdu nudné *12* Chceme něco peprného a ujetého *3* Čím více ujeté tím lépe, nebránime se ničemu. Děkuji!! *15*
Když dáváte lajky dolu tak by jste snad mohli poradit ne? *18*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsme pár a někdy hrajeme deskovky, tak mě zajímalo jestli něco takového existuje ale více peprnějšího než je v Albi nabídka
Karty "vojna s rozkoší ". Aj se u toho zasmejete.
Si úkoly vymyslete a hru vytvořte..
Najděte si hru, je to online: Dares for joy a o zábavu máte postaráno.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Všimnul sis Sojkato že seš tady na diskusi asi tak oblíbenej, jako nadrženej pes na přehlídce koček? *363*
Hachyman_88
Jen se slušně zeptám, ty sem chodíš a píšeš sem ty svoje komentáře kvůli tom, aby jsi měl pocit, že jsi oblíbenej ?
Jako že jsi váženej člověk ? *3*
Jako že si něco dneska dokázal a někoho utřel ? *3*
A to je ten důvod, proč se vyjadřuješ ve všech vláknech a každý den ?
Ale pravda je, je už nejsi tak sprostý a vulgární, jako dřív, chceš být oblíbený ?
Příspěvek byl smazán.
Jaké jméno ?
Vždyť je to název profilu, jméno je to co ti dali rodiče, to ti zůstává pořád, pokud teda netrpíš nějakou obsesí.
Profil si můžeš měnit jak chceš, až si jednou najdeš holku, tak si třeba budeš říkat :"Tencobylmimorealitu". *114*
Lidé si jiné lidi pamatuji také pod stálými přezdívkami. Pravidla nepravidla. Měnit si název nicku beru jako neúctu k ostatním. To mě ve virtuálním světě dělá přeci jen reálnějším než ty, co si svůj nick mění. Ale to ty moc dobře víš.
Dodatek: Tohle vlákno není o mně.
*3*
Mně je úplně jedno, jestli si mě tady na fóru někdo nějak pamatuje, mám jiné priority, ale to ty asi nikdy nepochopíš a o tom to je.
A o úctě asi nemá cenu s tebou diskutovat, o tom ty nic nevíš.
Hlavně ta vaše parta, sudeťák, asociál a negramot, to máš dobrý že jsi oblíbenej. *3*
No a co ta tvoje parta? Neměl by jsi se spíše starat o ní?
O rodinu ?
Tam je vše v naprostém pořádku.
Já sem chodím, jen když někam cestujeme na dovolenou, většinou, když čekáme na letadlo a všichni spí. (upraveno)
Za nás rozhodně erotickahra.cz
Doplnili jsme si to o kupu vlastních úkolů. Sice by to chtělo nějakou deskovku ale ty obecně všechny stojí za prd....sem tam nějaký dobrý úkol, jinak je to většinou dost suché....
Ahoj, je docela dost her ke stazeni na mobil. Clovek se jen musi prokousat aby nasel i jine nez "pravda/ukol"
Treba - Bliss The game for lovers, nebo vrele mohu doporucit C4P.
Trosku "ostrejsi" je DSFP. To je hra na motiv De Sadeho :)
Tak jsme zkoušeli... všechno stojí za prd.... málo úkolů. Bez nápadu.a chtějí za to dost peněz...
My kupovali Laškovani. To je takový víc pro suchary, ale na ulož.to jdeme stáhl a výtisk 2 docela dobrý hry . Ale nevím jak se jmenovala. Je to ccan7 let zpatky