Jak dobře vyfotit sám sebe...?

Erot.fotka mi nejde...

Admin mě pořád bombarduje abych udělal svoje erotický fotky... Ja bych rád, ale prostě mi to nějak nejde...bud mám špatně nastav.mobil,nebo mi zase v té nej.chvili přestane stát...mate nějaké vychytávky jak na to??? Aby ta fotka byla hezká a hl. Přirozená. Dekuju Všem. Standa
Neber to osobně, ale asi bych adminovi poslal roztaženou prdel ve stylu goatse. Akorát by to asi stejně nepochopil....
Btw stojí Ti za buzerace za to?
To ne, ale chtěl bych mít v profilu i takovou fotku jako většina ostatních...
No když si počteš diskuze a blogy, tak jestli holky něco nezajímá až odrazuje, tak je to fotka, jako tu má většina 😉
Hele, myslím, že i tak máš profil líp vyplněný, než většina chlapů tady a profilová fotka, kterou tam teď máš je pro seznamování jaké hledáš daleko víc vhodná, než nějaká s bimbasem, to ženský nemají moc rády. Pak jim asi ten chlap spíš připadá jako nějakej sexuální štvanec a o seznámení s někým takovým moc zájem nemají.
A jestli mermomocí přece jen chceš nějakou erotickou galerii, tak ji hlavně nepojmenovávej "Nuda", nebo "To jsem já" a zbytečně si to nepokaz. *114*
Dekuju...nechám si poradit a žádný fotky radši vytvářet nebudu... :)
Admin ať jde do prdele. Pokud sem nějakou fotku nechceš dát ty sám, nikdo nemá právo ji po tobě požadovat. A u nahoty to platí dvojnásob. Navíc admin je tady ve výsadním postavení a má moc, Pokud ji zneužije na vynucování nahoty, je to v rozporu dokonce s trestním zákoníkem!

Pokud se chceš seznamovat, nech si ptáka jako překvapení pro tu vyvolenou... Ornitologická příručka na profilu holky nenadchne, spíš naopak.

Pokud chceš exhibovat, v inzerátech se najde někdo, kdo tě nafotí a výsledek by měl být o hodně lepší, než když se s tím budeš drbat sám.
Než 6x lofas že všem možných úhlů s popisem, tak to jsem já, tak raději nic. 🙂 Nutit přidat galerii?????
Tebe admin pořád bombarduje aby jsi udělal svoje erotický fotky ?
Kterej admin ?
Prosím tě, raději to vlákno smaž a nedělej ze sebe veřejně lháře.
Pokud to chceš konkrétně, kamarádka si chtěla hodit galerku jenom ve spodním prádle a prý narazila u Cottie, že tam není sex ani erotika a má přidat netopýra. A nebyl to jediný případ, co jsem slyšel.

Jinak obecně admini neschválí galerii chlapa, ve které není penis. Neptej se proč, logiky je v tom asi jako v zákoně, podle kterýho smíš v 15 dělat něco, na co smíš koukat až v 18. Asi míří na tohle...
Tak jinak " admin mě pořád bomdarduje, abych udělal svoje erotický fotky "
Je trochu něco jiného, než " admin mi nechce schválit galerii ."
Tak v tom případě zakladatel vlákna není lhář, ale něco jiného, třeba tři tečky.
A ty jsi jeho mluvčí ? (upraveno)
Ne, jenom říkám, jak to tady chodí. Že ho pořád bombarduje je divná formulace, ale asi jde o opakování na víc galerkách. A ptala ses, kterej admin to dělá, tak jsem odpověděl podle svojí zkušenosti.
Ano ptala jsem se, ale ne tebe a na tvoje domněnky nejsem zvědavá, tak tady zase netroll, tak jako ve všech vláknech, prostě pokud směřuji dotaz někomu a ne tobě, tak to prostě ignoruj. Tečka.
Několikrát denně mi chodí tohle:
Dobrý den,

prosím nahrajte více erotických fotek.
Podmínkou pro schválení galerie je minimálně 6 erotických fotek.

Děkuji,
webmaster Amateri.com
Ok, děkuji.
Tak to je ale příšerná drzost od adminů. (upraveno)
Je to bombardování a omlouvám se ti.
To je blázinec... Možná jsem to špatně formuloval, ale pořád mi chodí, abych udělal min 6 erotických fotek, jinak nebudu mít galerii... Nebo tak nějak. Ja se snažím dát na profil pár civilních fotek ale nejde mi to...to je jedno, hl. Se tady ne hádejte lidi :)
Ahoj Standa
Člověk může reagovat v zásadě dvěmi způsoby:

1) "obávám se, že si to zakladatel plete se schválením galerie"

2) jako totální kokot

Proč si někdo volí druhý způsob, je mi záhadou (pominu-li postřelené husy)
No tak ty jsi na hlavu... Tady ti zkopíruj text toho co mi pořád chodí

Dobrý den,

prosím nahrajte více erotických fotek.
Podmínkou pro schválení galerie je minimálně 6 erotických fotek.

Děkuji,
webmaster Amateri.com
Nevim proc musi mit galerie minimalne 6fotek,ale urcite nemusi byt eroticke ve smyslu, ze musi byt videt vse. Tedy napriklad s erekci. Me fotky prosly, technicky jsou strasny, ale pro predstavu staci. Kazdopadne pokud chces hezky fotky, tak je sam tezko udelas. Mobil dnes foti dobre, kor v dobrem svetle, ale sam se clovek vetsinou nevyfoti nejak extra skvele
Podle některých adminů právě že musí... Já považuju erotiku za něco, co probudí fantazii. Pokud se někdo bude chtít prezentovat např. černobílou galerií, kde vystupuje ze stínu a postupně se odhaluje a až na poslední fotce je nahý, tak prostě nemá šanci to přidat, pokud ten koncept nezničí přidáním dalších pěti forek rozkroku *304*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no Einstaine nejsi první koho to napadlo ale neschválí ti to!!!ještě nějaký nevyzkoušený nápad???
no tak na tebe jsme cekali...myslíš že jsem to nezkusil???NESCHVALENO
Takovej dement opravdu nejsem...myslíš že bych si to jako vymyslel???a řekneš mi taky PROČ bych to dělal???...to je masakr!!!Standa
Sympatický profil , hlavně osobní popisek mi zní dobře. Na úchylný fotky se vykašli , když už bys musel, tak leda snad o nějakého profesionála, ale za mě je to naprosto zbytečné pokud člověk hledá vztah , tam jsou důležité jiné atributy než vocas. kdybych měl něco změnit na tvém profilu, tak by to bylo profilové foto , myslím v tom smyslu, že prostory veřejných toalet v OC nebo kde to je , nebudí až tak dobrý efekt. Já osobně když vidím profilovou fotku holky co se fotila na toaletách nebo ve výtahu ( to je také moderní ) , tak to ve mě evokuje pocit, že je zvláštní až jednoduchá . Beru to podobně jako kdyby šel člověk na pracovní pohovor v teplákách a kšiltovce .....
Pokud si nevíš rady s takovou prkotinou, tak budeš muset být bez galerií. Stejně si sem dávají jen čuráky.
Spíš to tady asi brzy zabalím...
Pokud tu jsi čistě za účelem seznámení, tak asi jo. Ještě můžeš zkusit nějaký srazy, kde se uvidíš s lidmi tváří v tvář, ale já nikdy nebyl takže netuším jak a zda to funguje
Mam pocit ze je tady málo normálních lidí...nebo jsou někde schovaný 🙂
Dají se tu najít pověstné květy na hnoji, ale jinde je najdeš o mnoho snáz
Chtěl jsem se podívat na profily"holek"v mém okolí...nastavil jsem filtr jen na ženy atd...a po cca deseti prohlidnutych profilech jsem toho nechal,protože min.polovina byli chlapi!!!asi jsem zabržděnej,ale fakt to nechápu...🤣🤣🤣Vy ano???
Dokud jsem nepřišel se, neměl jsem tuchy že knda může být i anální, takže jsem buď taky zabržděnej, nebo nám v přírodopisu lhali 🤷🏼‍♂️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Je fajn zjistit,ze jsou tady i normální,inteligentní a vtipný"Amatéři"🙂🙃😉
Je jich tu spousta, můj středobod bývaly blogy. Ale pak silné jádro migrovalo. Ale možná to jsou nářky po starých časech, které se vyskytují všude
Blogy ?
Kdo migroval ? Silné jádro čtenářů, nebo silné jádro blogerů ?
V profilu bohužel žádné blogy nemáš.
Migrovali blogeři, žádné blogy nemám anžto jsem žádné nepsal.
Tak to pak jo.
Si vůbec nedovedu představit. (upraveno)
Stando, já hlavně nechápu soustředěnou snahu adminů zbavit se slušných lidí, kteří jim zadarmo vytváří obsah, na kterým vydělávají. Galerky, který by jim přitáhly víc ženských (soft erotiku s chlapama s náznakama a ne explicitní nahotou) odmítají, většinu bloggerů vyštvali... A když už miznou i exhibicionistky jako Rezerva9, to je fakt co říct.

Bez obsahu a posledního zbytku slušných lidí to tady bude fakt jenom septik plný honičů
A kam Teda všichni zmizeli??? Existuje něco podobného jako Amatéři???
Tak, různě se rozutekli... Někteří píšou blogy třeba na blogspotu, jiní zrušili registraci a chodí sem jenom jako nepřihlášení, protože je nikdo nevydírá a neobtěžuje...

Přímá náhrada ale není *20*, jinak bych utekl taky.
no nevim jak se seznamujete Vy ale já když se chci s nějakou ženu seznámit/myšleno jako Zde!!!/tak jí potřebuju vidět a to sámé bude zajímat každou trošku normální ženu...když budu mít na profilovce fotku svýho péra tak tím o sobě celému světu říkám,že jsem ....no???že jsem hloupej?...že jsem po všech stránkách KOKOT
Jestli máš zájem, tak ti rád sdělím nějaké své postřehy ohledně focen sám sebe, kdyžtak napiš mi zprávu.

Měj se a přeju hodně štěstí při hledání partnerky!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím...těžko se seznamis s normální holkou když
Budeš mít místo svoji fotky všude jen fotku péra...nechápu to.jako si nevyberes holku podle fotky její prciny.
Mas fajn profil, nekaz si ho lacinima fotkama ktere normalni holku spis odpudi 😉. Co se tyka seznovani se tady se sousedkama, asi bych tomu tady moc velkou sanci nedavala. Co to tak sleduju, tech normalnich je tu vazne jako safranu, zbytek nestoji ani za rec.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha tak to slyším poprvé v životě...fakt strašně díky za radu.👍👍👍🤣🤣
Já fotím fotoaparátem, mobil je k ničemu, sebe i ostatní zájemce. Ženy, chlapy i páry.
Ty si dej orazm..
sukej a nefot se... tohle kdyz napises tak zacni cumet na stativy. Si jen tématicky vyhorel :D
Jako jo, chtěl jsem přidat galerii, ale musí tam být penis. Mi to přijde nevkusny, tak žádnou galerii