Styl galerií

Jaké galerie Vás nejvíce vzrušují

Chtěli bychom zde otevřít diskuzi ohledně stylu galerií.
Konkrétně jaké galerie se Vám líbí více a více Vás vzrušují.
Galerie ve kterých jsou fotky amatérské se všemi detaily lidského těla, společného sexu a dovádění bez jakéhokoliv nádechu tajemna.
Nebo jsou pro Vás více vzrušující galerie, které obsahují fotky částečně zahalující a neukazující vše na první dobrou, kdy vzniká prostor pro fantazii ?
Budeme rádi za každý ohlas a názor.
Mě vzrušuje, když je tam polonahá kozatá děvka a okolo ní jsou všude rozházený pětidolarovky, vedle leží kompas, zásobník do M16, pak samotná M16 a pár falešných pasů.
méně vidět je více... pak pracuje lidská představivost, zvídavost, a je to vkusnější ..
Za mě nejlepší galerie na téma trojka, čili na zobrazující ženu, manžela a kamaráda. Jinak celkově půjčování manželky, cuckold tématika. Potom alba s kvalitními fotografiemi, když je vidět že si dotyční s tím dali trochu práce, to samozřejmě platí i o obsahové stránce. Je jedno jaké mají ti aktéři proporce, jestli mají doma bordel jak v tanku, tak si nedělám iluze že budou kdoví jak čistotní a v tom případě ve mě vyvolávají spíš odpor než obdiv. Ale jinak ať si každý fotí co chce, když se mi to nebude líbit, tak to zavřu a jdu jinam. 👍
Odhalovat všechno, a zvlášť v detailu, je blbost. Ženská musí mít svoje tajemství, aby neztratila přitažlivost. Chybí tomu pak prostor pro fantazii. Prostor pro představy, jak to tajemství odhalit a co s ním pak dělat...
Příliš detailů na pohlavní orgány není nic hezkého. Je rozdíl mezi erotickou fotkou ( i amatérskou) a gynekologickou příručkou.
Nesouhlasím. Co není pěkného na detailu pohlavního orgánu? Já se například koukám moc rád a detailně na opačné pohlaví. Takové vizuální potěšení při hraní si s pěkně nadrženou kundičkou před tím, než do ní zajedu....to je prostě nádhera. Jsem si jist, že tohle rozhodně není proti srsti drtivé většině hetero mužů. A tím pádem když se na to rádi koukáme, proč by tomu na fotce mělo být jinak? Ale samozřejmě platí, že na určitá místa se hodí určité fotky. Na amatéry patří zajisté i detaily. Do výstavních síní se zase hodí něco jiného. No a že v detailech není žádná ženskost ani příliš prostoru pro představivost, to je fakt. Ale občas to není na škodu.
Mi se líbí galerie s nápadem.. že to není odfoceno jen aby bylo…detaily pohlavních orgánů mi však přijdou naprosto odpuzující…
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Fakt? Já jsem si vždycky myslela, že to poslední se chlapům obecně líbí. V čem je to odpuzující?
Líbí se to spíš komentátorům typu "mňam to bych s tebe slýzal" (sic!). Třeba mně osobně se to líbí úplně stejně jako hajzlová fotka péra za silonkama.
Mám to tak nějak stejně. Cizí sperma je stejně vzrušující, jako kdyby u toho slečně vyletěla nudle z nosu...

U takové fotky nejde o estetiku nebo to, aby byla sexy. To je připomínka, že nejenom překecal ženskou, ale zvládl ho i postavit a udělat se. Ty tři věci beru jako normální a pokud je to pro někoho životní zážitek hodný dokumentace, upřímně ho lituju.
No díky všem za vysvětlení, zase jsem chytřejší.
Mně v galeriích nevadí, když má žena nějaké to kilo navíc, ale když se ani nedá poznat, jaká část těla je na té fotografii, tak to spíš nechápu ty myšlenkové pochody, něco takového fotit a nejhorší je, když má 200 galerií, takže se tomu pohledu člověk neubráni, odevšad to na mne leze jako nevyžádaná reklama na morbidní obezitu.
(upraveno)
Musí to mít kouzlo. Detaily části těla bere málo lidi.
Nejvíc mě zaujme galerie, která ukazuje jen něco, která je jako ochutnávka. U mužů vítězí galerie v kalhotech nebo košili, wau *1*
My máme galerie jak decentní tak detaily. Decentnější jsou lépe hodnocené a... Zdaleka nejvíc galerie sexu s detaily... Tak nevim*18*