Zkušenosti s Romem ve trojce

Povídejte, podělte se

Má někdo zkušenost s Romem ve trojce, podělte se s náma?
Příspěvek byl smazán.
V posteli by to bylo stejný 😃😃😃
Přesně. A ještě musíš hlídat aby se ti něco neztratilo.
Hele já byl s mojí sub bývalou s romem ve trojce ,krásné ji mrdal hlava nehlava ,dvě hodiny v sauně.nedal ji pokoj ani při cigaretě z okna. Furt ji projížděl.ona byla z toho pak celá hotová ,bylo to super
Jo oni to pichaji dobre a mají i většinou velký ocasy..
Přesně tak .když ji ho narval nasucho do zadku ,tak byla jak oparena.byl super.nesral se s ní a to ona přesně potřebovala
Je to tak oni mrdat uměj dobře moc dobře proto taky u žen jsou oblíbený
Máš osobní zkušenost?Ale opatrně aby ti to nesmazali pro nedovolenou reklamu.
A proc jsi ji takhle stejne nenakladal ty misto nej? Jako ze cucim jak to delaji jini a sam to nesvedu?
Romové, neboli cikáni mají v krvi hlavně vášeň. Dokážou vám ženu doslova vymrdat. Mají výdrž, slušnou výbavu a hlavně to umí.
Neměla jsem štěstí nějakého poznat. Pokud někdo tady je tak uvítám odpověď.
Jo mam slune vybaveno a davam dve nejradeji spolu chces ho tam i ram
Ahoj já jsem Rom je mi 32 let a jsem s Plzně
Zapomněl ses přepnout, Karle.
*378*
Jo a admini na to serou i přes upozornění a @admin to bude mít taky v péči...
Jsou sexy,, opravdu, tmavý penis, červený žalud.

Za prachy je pro tebe jistě každý sexy.*3*
Jako v třetí nápravný 😃😃😃 nebo jak jako ?
Ja ne,ale kamos sedel s ciganama ve Valdicich,rikal ze tam byl jeden cigos a ten je mrdal vsechny
Já jsem Rom a proč se zajímáš o to
Tak já tě spasím, aby jsi se tady ve světě internetu a psaného projevu neumlátil .....

Nejdřív si promrskáme barvy :

Připravenej? -

Nejdřív teda modrá ... modrá je jako nebe, nebo voda, nebo ta trumpetka na baráku, kam si chodíš pro dávky ... tak to je modrá .. modrá je i ta holka před nápisem amatéři ... chápeme?

Tak a teď červená .... červená je jako vlčí mák ... nebo krteček měl červený autíčko .... horní půlka znaku PEPSI je červená ... nebo třeba krev je červená.. klidně se píchni do prstu a sleduj tu barvu ....

Tak to máme ... a teď se vrázíme zpět o dvaccet let kdy se ještě holky a klici mohli rozlišovat.

Červená je tady na amatérech barva pro holky ... a modrá zase pro kluky.... to ještě dáváš, ne?

Kluk : když se podíváš tam dolů tak tam má pindíka, šulina, bigboye, prostě to vypadá jako taková kožená tyčinka se dvěma kuličkama v pytlíku. to není složitý, ne? modrá .. pobíráš to?

Holka, ta má kozy.. většinou.. a dole takovou buchtičku, frndičku, kundičku .. hele prostě je to takovej bobek s dírou a na začítku je takovej korálek malinkej... to snad pochopíš...

Takže si opakuj - kokot = modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená / modrá / frnda = červená /

Tak a teď se běž kouknout a pak si uprav nick ..

Hawk
Nechápu proč takové složitosti ale když už někoho něco chceš učit musíš použít příklady které zná ze svého žití a jsou mu bližší, takže spíše jako lektor použij třeba obálky s pruhy tam barvu určitě znát bude a bude si to i lépe pamatovat *3*
Tak za tyhle dvě odpovědi by jste měli dostat medaile,nebo aspoň ten modrej ručník 😃.modrej .
no vzledem k tomu, že jsem se projevil jako bílý heterosexuální muž, tak dostanu spíš ban :) ale co...
budu mít víc času na práci :)) A díky, potěší to
Jj jistě se dočkáš. Jak jsem si všimnul, tak můj první příspěvek taky vadil. Už je to tady jak za komoušů, vtipy jsou trestné *3**3* (upraveno)
No to zase neznám já, a studovat se mi to nechtělo :))
Napiš jemu on ti dá rekvalifikační rychlo kurz co nepřebírat *3* (upraveno)
Jo tak za tohle palec nahoru, prodloužil si nám život- díky
hledám pro manželku milence, a zatím bez úspěchu
Napiš sz a uvidíme co se s tím dá dělat
Minimálně tak v pětce, nebo víc. Ne nadarmo se říká "cigánská ferovka" ... Takže mám takový pocit že jednoho do trojky nenajdeš :))
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tyvole tak tohle je konec 🤣
Ahoj jsem Rom s Ostravy napiš do zpráv