No Nuts November

Stejné jako Movember, místo kníru nehoníš

Letos jsem si na podporu boje proti rakovině varlat nenechal narůst knír, ale místo něj zkouším jinou challenge - ¨jmenuje se No Nut November a jde o to nehonit. Tedy spíš nestříkat. To samé radí i tantra a při správném dýchání nehrozí ani blue balls.
Zkouší to také někdo jaké máte zkušenosti? Co je pro vás nejtěžší? Co na to partner/ka?
Partnerka ze srandy navrhla, ať to zkusím. Tak už týden poslušně držím. Ale je to teda náročné. A jednou už jsem udělal tu chybu, že jsem si pohoňkával s tím, že se samozřejmě neudělám abych dodržel výzvu. No byla to největší chyba, půl dne mě pak bolel pytel. *20*

Čo ti jebe,čo ti jebe
Na gebulu ti to jebe
Čo ti jebe,čo ti jebe
Na gebulu ci to jee
………….

genius.com/Rytmus-jebe-lyrics
Tomu moc nerozumím. Nechat si narůst knír je gesto. Nehonit tak fungovat nemůže, protože to nikdo neví, takový gesto potom ztrácí smysl. Ale samozřejmě tvoje tělo, tvoje volba.
No právě, prázdné gesto podle mě moc smysl nemá, ale udělat něco pro svoje tělo, to není prázdné
Tak to pro tvé tělo udělej a vyprázdni se *5* (upraveno)
Na tom ale nic zdravýho není. Častá ejakulace je nejlepší prevence problémů s prostatou.
A čemu jako pomůžeš že nebudeš honit,sexovat, stříkat?
Poluci *19*
ostravak11
ostravak11 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nepomáhá přímo nijak. Je to prostě gesto, to samo o sobě nepomáhá. Ale víc se o tý nemoci mluví a chlapi třeba pak víc chodí na preventivní vyšetření a tak.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je vynikající nápad *114* Řeknu ženě, že chci proti rakovině varlat bojovat aspoň každý druhý den *5*
Takže proti rakovině varlat vlastně bojuješ tím, že si zvyšuješ šanci na rakovinu prostaty, chápu to dobře? To chce mít koule tohle udělat dobrovolně. Nebo prázdnou kouli.

Já jsem to udělal jinak, přepnul Amatéry do slušnýho režimu a stahuju krtka jenom u vlastních představ nebo si užívám s mojí Amatérkou...
A k čemu je to tohle dobré? Zdravé to rozhodně nebude..
Vypadá to, že většina z vás neví o prospěšnosti sexuální kontinence, rozhodně nejde o celibát nebo odepření si orgasmu, pouze nestříkání. Něco málo ke čtení: https://www.jogin.cz/co-je-sexualni-kontinence/ a tady https://cs.m.wikipedia.org/wiki/No_Nut_November
Myslím, že známý Rytmusův hit v tomhle vlákně už někdo zmínil...

Ta obrana před rakovinou prostaty funguje tak, že ejakulátem odplavuješ VEN z těla toxiny z moči, který v prostatě zůstávají z moči. Takhle je narveš zpátky do močáku.

Jediný efekt je, že přetlačuješ svěrač u močáku v protisměru. O prospěšnosti tohoto konání se dá úspěšně pochybovat.
Tady jsi použil přesně dvě slova, která vedou k problémům: narveš a přetlačuješ. Správné provedení té techniky leží v uvolnění, nic netlačíš a nerveš, zastavíš těsně pod vrcholem, prodýcháváš a uvolňuješ.
Prdlajs. Klasická ejakulace = detox prostaty. Lékařsky ověřeno, tak se toho držím.