stres, nejistota,...

stres, nejistota,...

když jsem třeba nadržený a mám třeba možnost psát holce nějaký prasarničky tak je vše v pohodě a pak když mě to přejde tak na mě přijde stres a nějaká nejistota a prostě se stydim že jsem psal nějaký věci a děje se to nějakou dobu tý konverzace než se na sebe zvykneme a pak je to docela v pohodě a děje se mi to snad pokaždé
budu rád za nějaký rady
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Může mi to někdo přeložit? *14*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkují za radu Méďo Béďo. Jsi velmi milý. *58*
Příspěvek byl smazán.
To taky mohl být jeho poručník/ošetřovatel.
taky jsem to moc nepochopil :D
je to v hlavě.Píšeš: jsem třeba nadržený a mám třeba možnost psát holce nějaký prasarničky.Jsi v přítomnosti je tak?...pak píšeš: a pak když mě to přejde tak na mě přijde stres a nějaká nejistota a prostě se stydim že jsem psal.....z přítomnosti rovnou zaletíš do minulosti což neni na škodu ale přítomnost už v té minulosti toliko nevnímáš.Pak přeletíš v té minulosti rovnou do budoucnosti a znova obejdeš přítomnost a dojde na ten stud..Je potřeba se vždy odrážet od přítomnosti a né žít současně ve všech třech dimenzích.Pokud to uděláš,tak mažeš souvislosti a jsi v tom kruhu jak popisuješ..Makej na psychice a moc ti fandím..(toto platí pouze o čem konkrétně píšeš)To se podá-)