Ochabeni penisu

Nevhodná chvíle

Stalo se vám že penis nechce ztrvrdnout mě bohužel zrovna dnes když jsem si dojednal schůzku po 2 létem půstu..no trapas
Tak po tak dlouhém půstu se to dá pochopit.
To už se určitě stálo každému.


P.S: Méďa Béďa neni “každý”. *14*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No a někdy to je i v hlavě, třeba strach z toho, že zklameš toho druhého, nebo tě nevzrušuje. Někdy se s tím dá bojovat, nevzdat to, když je rozumná protistrana a nespěchá se, tak při troše šikovnosti toho tvýho draka pomalým hraním probudí. Někdy stačí šimrání, masáž, já poslední dobou mám rád i zvukový vybuzení, když mi říká jak chce abych ji ošukal a pod. Někdy se tomu dá trochu pomoci práškem, mám vyzkoušeno, že čtvrtka nebo max půlka stačí k pěknému výkonu, ale hlavně pak je to jistota. Anebo ses vyřadil sám, někoho odrovná ze ztopoření tvrdý alkohol, někoho pivo, někoho tlumící léky. Bral jsem nedávno léky na záda a ony natolik tlumily, že mi dalo hodně práce udržet ho v pozoru i délka styku se rapidně prodloužila. Další možnost je se vyřadit tím, že se před tím vyhoníš sám, ale v čase nebo četnosti větší, než tvůj penis snese. Tak jako kamarád nedávno, když jsem dojednal trojku a on se těsně před ní 4x vyhonil a při naší schůzce mu ani nestál. Takže je to ztopoření ale složitá věc.
Ahoj co používáš za prášky ? Docela bymi to pomohlo má taky takový problém .
Sildenafil a vic v blogu na mém profilu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
... nebo žihadlo od medvědího strašidla Barbuchy přímo do KTD. To je jistota *114* *3*
“napr ve spermobankach to maji tak udajne delat”

Udajně, joooo? Jak se ti potom sr… ééé kakalo (jak říkame my medvědi)? (upraveno)
Říká se tomu medvědí hovno a dřív to používali instalatéři na tmelení odpadních trubek. To byly časy kdy se méďa vysral a ještě za to dostal zaplaceno. Dneska už se medvědí hovno nepoužívá a tím pádem za něj méďa nedostane zaplaceno ani hovno. 😄
*19* medvědí hovno že se nepoužívá? A to si vyčetl kde ..
Když už něco píšeš zjisti si o tom něco prosim
Nepoškozuje to životní prostředí nebo dokone klíma? Myslím to hovno. Neřika se medvědům škodná?
Řekl bych že je míň škodlivé než člověk sám osobně.
Stavební polybutenový tmel. Nedávno jsem ho tři kartuše kupoval...
A proč chodíš do spermobanky,když ti to nejde?Že tobě se to nakopávání líbí?
Mám na to spolehlivou pomůcku, žádné prášky, žádná jiná chemie. Vlastní výroba, levná a dlouhodobě odzkoušená.
Takže dvě gumičky a větvička...
Tak to mě ještě takové řešení nenapadlo.
Můžu být zvědavý jakou pomůcku ?
Je to takový kroužek samovýroba zabraňuje ztrátě erekce
Mužeš mi napsat nějaký recept nebo kde se dají koupit díímk předem Kamil. Možno tě i finančně odměnit není problém pokud pomuže.
To je normální asi. Já se svou ženou neměl klasický sex dva roky a myslím, že pokud si najdu milenku, budu z počátku dost nejistý. Člověk si přestane i tolik věřit, řeší, zda je pořád přitažlivý, zda to umí atd. Prostě trénink dělá mistry*6* A doplním, že z mého pohledu rozumný partner toto chápe a pomůže se druhému uvolnit, třeba i na příští schůzce. Chce to čas.
Problém může být už jen v té "dojednané schůzce".. domluvený sex nestojí většinou za nic
Zde platí čím více tím více, čím méně tím méně. Tedy když dáš pauzu chvíli trvá, než se zas probere. Jediná pomoc je opakovat a opakovat , trénovat a honit. Obvoďák ti klidně předepíše sildenafil to je jistota , ale nemusí to být nutné, když to půjde i bez toho.
Párkrát se mi to stalo když mě ženská moc nevzrušovala, měl jsem oak v budoucnu strach že se to stane znovu a čím víc jsem na to myslel, tím to bylo horší. Je to hlava. A nebo si to pojisti viagrou
Jo ženská si ho musí postavit ze má sexy tělo a stačí se dotknout je to hodně v hlavě