Nechci vztah, ale ...

Nechci vztah, ale...

Nechci vztah, ale okolí mě celkem do toho tlačí. Postupem času člověk musí přistupovat na akce s kamarády v párech , prarodiče/rodiče se diví proč nejede člověk na rodinu a děti a je to celé otravné...

Nejhorší je že i kdybych nehledal na amaterech (celkem blbem miste, ale asi na to určeném) ideální vaginu, tak prostě vím že přes hlavu těch holek/žen to stejně nepůjde. Je to zde jako jinde sama narušena promiskuitni ..ehm...navíc s tou pro mě nedokonakou vaginou a to nechcete. Nicméně ten status svobodný pokud nechcete být vyřazen s určitě společnosti mít nemůžete. Je možné najít holku/ženu jen na výlety a do společnosti bez nuceného sexu a závazků jen na oko? (upraveno)
Ti, co uz dohledali (nebo museli s hledanim skoncit) ti zavidi, ze muzes porad hledat. Oni by rádi hledali dál aaaale to jim malokterá dohledaná dovolí *1*
Mě se někde líbil cítit, celý život něco hledám a najdu až pokud budu vědět co jsem hledal. Ale chápu point ;))
Pro mě byla nejlepší kamarádka z výhodami.
Ale to jsem měl štěstí, že to sama chtěla.
Po létech to spadlo do vztahu, a už to není ono.
Jo to je super jenže mě to nikdy nefungovalo. Buď jsme byli kamarádi a výhoda nebyla nebo jsem hledal výhodu a byl bez kamarádky *3*
Tak rodičům/prarodičům řekni, že máš konkrétní požadavky na parametry vagíny u potenciální partnerky. Uvidíš, že se velice rychle přestanou vyptávat.
To můžu říkat jen na amaterech právě *3* kdybych tohle neměl asi bych zůstal na Badoo *3*
Pozvi rodiče/prarodiče na amatéry *3* (upraveno)
Mě by zajímalo, jak takové hledání na amatérech probíhá, vůbec si to nedovedu představit.
Sedíš doma a čekáš až ti někdo napíše ?
Nebo jsi aktivní a odpovídáš na inzeráty ?
Nebo jsi zašel ještě dál a oslovuješ úplně všechny červené profily ?
Nazval bych to proklik na náhodu s průnikem všech možností *3*
Trochu mi to přijde, že se snažíš i tím životem nějak proklikat na náhodu s volným průběhem, ale dneska se to asi tak dělá.
Vydrž a ona se pak některá najde, některá co jí už poteče do bot a sáhne po čemkoli, aby uspokojila okolí. (upraveno)
Právě že ne. Vzpomněl jsem si na dobu dříve a dnes. Dřív to bylo na náhodu ve smyslu aktivního oslovení třeba v hromadné dopravě. Dnes je to víc filtrováné - mezi mladšími frčí prý třeba Tinder, dá se nějaká konverzace pošle se penis a jede to. ..

Ale jo chtěl bych aby algoritmus nebo technologie vyhodila ideální protějšek, ale mám pocit že to víc fungovalo v 80.letech v ČS filmech a počítačích typu JZD Slušovice *3*
Drtiva vetsina lidi zivotem jen tak pluje. Malokdo se snazi opravdu realizovat sve sny a touhy. Nekdo se o to aspon pokusi, ale pri prvnich vetsich problemech selzou a znovu uz to nezkusi, nehodlaji nic obetovat a hledaji vymluvy. Treba takove to, kdybych ja se na stredni ucil angličtinu, jo to ja mel blbou rustinu. Blby je, ze je 30-40 let ze skoly a furt nic. Zivot tece dal...
To je sice hezké ale znám plno lidi co umějí několik jazyků a dělá jim to třeba jen 10t. Nejsme v 90s pc + angličtina. Ale souhlasím s tím, že 90 % lidi má život o hovně a trochu to odpovídá tomu přerozděleni bohatství ve společnosti podle Parettova principu jen v jiném poměru.

Pointou ale je že hodně lidí musí hrát hry co je nebaví. Mě by třeba nebavilo běhat do práce a platit si show park nebo společníci na víkend. Platit si za přítelkyní hypotéku atd.

Defakzo nevim kolik bych musel mít peněz abych se odpojil od té dementní hry a bavil se s nějakou holkou nebo ženskou než jsem přestal být naivní a vstoupil do té hry.

Já jsem jako člověk tvor společenský a musím v něčem jít s davem, ale prostě nebaví mě to hrát nebo když to nehraju poslouchat blbosti nebo se cítit postupně v určitých sociálních sférách diskonfortne jen že to nemám. Není to stoprocentně nutné, ale nechci v určitých vztazích být v té situaci. Já je chápu, ale mě to smysl mic nikdy nedávalo mimo chvilkoveho pocitu být klidně jen společenského bez sexu
Asi si moc nerozumime, ale to nevadi.

Obecne plati jen to, ze bud hrajes tyhle hry a ses v nich lepsi nez ostatni a nebo zmenis hru. V seznamovani asi hru nezmenis. V pracovni sfere zas klidne.

A jen dodatek, ze znas lidi, co umeji nekolik svetovych jazyku a maji maly prijem. No tak to je presnevto proplouvani zivotem. Taky ocividne delaji jen to komfortni a nic navic, protoze jinak neni mozne, aby se nekde neuplatnili. Evidentně nejsou ochotni neco zmenit, treba se odstehovat nekam za praci,aby se meli lepe a nebo jsou spokojeni a nic jim nechybi. I to je mozne, ale spise mene pravdepodobne.


Co se tyce tebe, tak nevim, co vse bys musel zmenit, vylepsit, mozna, ze i vse.
A co když těm lidem ty peníze stačí a dělají práci která jim vyhovuje než sedět devět hodin v kanclu a nechávat se jebat každým kdo jde okolo ..
Když zaplatíš všechny výlety a její čas strávený s tebou " na oko" , tak najdeš...
Tak to je dobrá zpráva aspoň z amatérů mám občas pocit, že se leknu co na mě vybsflo a když to půjde jen tak bude to ok...
A není to trochu nereálné hledat na erotických stránkách holku,která nechce sex?
👆 I takovej Casanova jako ten nade mnou 👆 si jí musel do párového profilu vymyslet *14* (upraveno)
No tvl. Ten musel z toho dostat mínus jednu cévku *1*