Žena kandaulistka

Ráda bych si s někým pokecala o začátcích

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Snad se nejaka zema ozve, za me super, chapu obavy, ale v techto chvilich si ja vzdy rikam. Budu si to vycitat az budu starej, ze jsem do toho nesel? Jasny v sazce je kdyztak dost, ale proste zijeme jen jednou
Ahoj, já to mám s partnerem taky tak. Je to hlavně o komunikaci a důvěře. Ujistit se, že jde jenom o sex a o nic víc, věřit partnerovi, ale i sobě. Já jsem ze začátku taky žárlila, ale to je zase o vlastním sebevědomí, že jsem prostě ta nejlepší pro svýho partnera. :)) A doporučuju nezačínat hned výměnou partnerů, ale prvně třeba jen nějaké osahávání, třeba orální sex a uvidíš jak to zvládneš takhle koukat na partnera.
Za mě je to hodně vzrušující záležitost, ten pocit, že je tvůj partner chtěnej a dokáže potěšit i jinou ženu, ale přitom patří mě a já jsem jí ho půjčila jen na chvíli. :)) Nevím jak jinak ten pocit popsat. Držím palce ať to vyjde k vaší oboustranné spokojenosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nene, mě to naopak strašné vzrušuje, když se s ní i líbá a sahá na ní. Nebo se ráda i zapojím k nim. Ale to už záleží na tobě, co tě vzrušuje a přitahuje a hlavně si to domluvit s partnerem co může a co ne. Každý to má jinak a to je normální. :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to je super a je to ta nejlepší varianta :)
Přesně tak, zezačátku trochu žárlivost, ale vzrušení bylo silnější. U nás to teda bylo trochu jinak, protože se nám nepodařilo sehnat holku, takže jsme začínali s párem. Ale i tak to bylo super.
U nás to začalo tím,že jsem chtěl ženu já vidět s jiným.Po opatrných začátcích se to naučila užít i s jiným a už nemá problém dosahovat s nimi orgasmus.No a teď už je to dál a chce abych si s nějakou užil před ní i já.Chce se také dívat a potom doma při povídání jaká byla,co dělala jinak apod.dostaneme znova chuť na sex.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jetunka je asi učitelka čestiny, ale to musí jít jinam.
Není na tom nic špatného, ani divného, ale spíše se zamysli nad pravopisem. Máš tam hrubek jako kráva.
Na pravopis se vyprdni tady nejsi ve skole 😉 jsi na erotickych strankach. Cestinari maji jine stranky 😉
Je to vždy o tom, až se ucho utrhne. Na čas, kratší nebo delší, to fungovat bude, není to napořád.
moc mě vzrušuje představa vidět toho svého s jinou ,, ale fakt jen fantasy jinak bych ho v reálu asi zabila...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Se zájmem sleduji Tvůj příspěvek do fóra od jeho vložení a tak trochu nervózně očekávám kam se debata rozvine. Jednoduše nemohu odolat a nezúčastnit se.*4* Přiznám barvu hned zpočátku. Jsem poměrně silným "kandou" a v tomto ohledu jsem v tělesném sdílení milované bytosti, nalezl niterně intenzivní prožitek čehosi nadpozemského. Čehosi, co lze zpočátku obtížně pochopit pro sebe samotného, natož popsat a vysvětlit okolí. Pokud ovšem vůbec tuto potřebu mám. Některé komenty zmiňují, že jde o pouhý rozmar a snad jen trochu odlišnou formu sexu ve třech, či více lidech. To však ani zdaleka nemůže, byť jen okrajově vyjádřit skutečný rozměr vztahu " paroháče a jeho královny - Hotwife". Ve Tvém případě "Hotking",... řekněme. I když u žen je tato psychická dispozice sexuality velice vzácná. Jestliže zde hledáš radu, "Co s tím?" musím tě zklamat. Odpověď musíš hledat sama v sobě, nikdo není schopen vžít se do Tebe samé. ( A už vůbec ne tady ) V mém případě to byl velice dlouhý proces přerodu od mladého intenzivně žárlivého kluka až do stádia muže, který pro štěstí své partnerky udělá vše, včetně popření chlapského ega a dopřeje Jí slastné potěšení v náruči jiného muže a tím vlastně i potěšení sobě. Takto bychom mohli probírat tuto sexuální praktiku a později i životní styl, velice dlouho.
Jestli to v sobě opravdu máš, pak se to rozvine v čase. Ujasníš si jednotlivé pozice a postoje ve vztahu. Žárlivost se přetaví v nutkavý pocit chtíče, který se stane drogou, a když budeš mít štěstí na partnera, který na tuto " hru" bude chtít přistoupit společně s Tebou, můžete zažít neuvěřitelně silné city a váš vztah dostane nový rozměr.
Přeji Ti ať nalezneš co hledáš.

Pod čarou.
Případným kritikům. Nemám potřebu se před nikým obhajovat, tím spíše ne zde. Či komukoli vysvětlovat své životní postoje. Hleďte si každý svého a koukejte být šťastní s tím co máte.
...jo, a reakci ohledně prav. chyb asi neřeš, není každý Ing., či docent. Každého věc, Jak se prezentuje. Ani ve snu by mne nenapadlo kohokoliv opravovat, nebo snad upozorňovat na jeho chyby, sám nejsem dokonalý
Ten kdo má potřebu upozorňovat na chyby druhých, má pravděpodobně nemalý komplex z chyb vlastních.*244*
My jsme si ve vztahu prošli také tím obdobím,kdy to bylo nemyslitelné.Ale časem jsme dospěli do bodu,kdy nás to začalo lákat a vzrušovat.Nyní jsme na tom tak,že si navzájem dopřejeme v sexu vše,co nás láká a nežárlíme.Naopak jsme si po takové akci vždy bližší a sex je intenzivnější.Navíc náš vztah je už několik let naprostá pohoda.Nepamatuji nějakou hádku,sex máme i několikrát týdně,naprosto se doplňujeme a i po 28 letech jsme do sebe zamilovaní.Takže u nás kandaulismus vztah posílil.
Zajimave tema, ja si tim prosla z obou stran. Rada vidim pritele jak ho suka jina je to hrozne rajcovni. A nedavno sem si zkusila i opacnou roli kde jsem priteli poslala videa jak ja si uzivam s jinym sama. A musim rici ze je to taky super zazitek.
Ale jak tady nekteri uz psali, je to o duvere jeden v druhyho a otom jak to v sobe citis ty. Pritele mam uzasnyho co mi splni kazde eroticke prani a podporuje mne i v tom v cem si sem nejista tak u nej sem si byla naprosto jista ale trosku sem vahala v sobe zda ja potom budu vnitrne v poho. A byla potom co prisel domu a zacal se se mnou o tom bavit tak to ze mne opadlo a zacala sem si byt i jista sama sebou. (upraveno)
Jsem muž z páru, takže s ženským pohledem na věc ti nepomůžu. Jen ti pošlu odkaz, kde by ses k tématu mohla dozvědět víc. www.kandaulismus.cz