oaobní údaje!

co s tím?

Proč se tu neřeší neustálé zveřejňování osobních údajů? Pokud vím tak zákon na ochranu osobních údajů říká že administrátor serveru je povinen chránit osobní údaje a bránit jejich zneužívání např ke kyberšikaně... (GDPR) Co s tím budete dělat?
Avšak, tato pravidla se nevztahují na osoby soukromé, avšak, které účinkovali v televizním pořadu, filmu, reality show. Pokud se nemýlím, byl jsi součástí Prostřeno. Takže tvé jméno, příjmení i podoba se dají veřejně dohledat.

Ale mám otázku. Jak si představuješ kyberšikanu? A pokud nějaká taková je, proč neklikneš na kontaktovat a nepripneš tomu adminum screenshoty?
Server je server ;) A na ten se vztahuji pravidla GDPR taky. Ja uz jsem to kdysi resil s pravnikem (jak to tu zesmesnoval N3PI) a GDPR se vztahuje i na tento server cili pokud ja nesouhlasim ci edam souhlas se zverejnenim dat tomuto serveru pak je majitel povinen data ochranovat a navic je to i v pravidlech serveru ;) (upraveno)
Jednoduché přestaň sem psát desítky nesmyslných příspěvků denně a nikdo tě nebude řešit.
Jednoduche, budu si psat co chci. Pokud vy neprestane s tim co delate napr na zverejnovani udaju. Nasledky budou spatne ale ne pro me.
Po kolikátý už to píšeš? N3PImu jsi zařídil doživotní kriminál, nebo přímo trest smrti? *385**378*
Vcera jste se dobre predvedli :) Niki se nestacila divit jak drzi lide muzou byt podczastitou anonymity. Byl jsem u toho kdyz vam tu psala a rikala mi ze uplne chape proc jdu proti vam. Nazvat holku navic ,napise prezdivku, potomkem diktatora ze SSSR apod je uz poradna drzost. A to dela amaterum hodne spatnou vizitku. :)
Já si chybu uvědomuji a jsem pro trest z tvé strany.Už nám sem nic nepiš.Měl by jsi nám dát distanc od tvých příspěvků alespoň na půl roku.Abychom si mohli uvědomit,jak nám tu budeš chybět.
S tím "proč jdu proti vám" zaměňuješ příčinu a následek...
Dobře.tak nám tedy polopatě vysvětli čeho konkrétně jsme se dopustili.jaké OSOBNÍ údaje jsme o tobě vypustili do světa.
A prosím přidej tam i ti kyberšikanu, pro mou maličkost, děkuju.
Zrovna ty bys měl sedět v koutě a šoupat nohama. Ty kterej jsi konkrétně u eN3PIho zveřejňovat jeho jméno a bydliště. Jsi největší tro(t)l na těchto stránkách, tak zavři hubu, jsi zoufalej
A on to popiral a popiral :) no jo to si pamatuju a on tu zacal s tim ze zverejnoval moje udaje
Odpověz mi prosím.když nàs tu pořád obviňuješ tak mluv.konkrétní osobní údaje,ne ty které jsou o tobě veřejně známé.šup!
“ a on tu zacal s tim ze zverejnoval moje udaje”

Aha, že on spáchal trestny čin tak ty můžeš beztrestně taky spáchat trestný čin?
Co budeš dělat, když “on” vyskočí z okna? (upraveno)
Server je server ntpč 😆 a jak jsi to vyřešil na Prima TV, nebo Google? vždyť jsi k dohledaní na netu lépe než fotka tenistky jak se škrabe na zadku 🙈

Jak to tu někdo zmínil, přestaň zakládat nesmyslmé vlákna a nekomentuj každý koment hovadinama a budeš mít klid.
budu si komentovat co chci a kde chci :) a vy mi nebudete rikat co mam a nemam delat
a budeme, a budeme, a budeme …..
My budeme říkat co chceme, kde chceme a komu chceme a naopak ty nám nebudeš říkat co máme a nemáme dělat *3*
Vzdyt tady nikdo takove udaje nezverejnuje. Co to zase meles?
ale zverejnuje.... a delaji to pravidelne
Co zverenuji? Tvoje telefonni cislo nebo email? Pokud ho nekdo ma a pravidelne to dava do chatu, tak s tim tezko neco zmuzes. Tohle Admin neovlivni. Muze profilu pohrozit nebo ho zrusit.
Name:: Yogi Bear
Nickname: Méďa Béďa
Home Address: Yellowstone National Park, Wyoming (mostly), Montana and Idaho / USA
PO Box 168
Yellowstone National Park, WY 82190-0168
Sex: Not yet

(debilních 30 znaků)
Proboha ,vy ho znáte někteří i z reálného života *9*
jestli byla narazka na moji osobu tak abo jsou tu lidi co me znaji osobne.
Né a néé , to byla narážka na ty co tě znají...
Neboj se pratel tu mam dost kteri me znaji osobne jen se mnou komunikuji v realnem svete a pomlouvaci uz tu nejsou nebo mozna maji novy profil...a uz nedelaji
O zakládání nových profilů něco víš,na to ty jsi odborník.
Komentář, který jste napsal/a do fóra 333628, porušuje pravidla našich stránek a byl odstraněn.

Která pravidla to jsou?

“ pratel tu mam dost”

Dost tu máš tak akorát červených palců. *3*
Pravidlo 37b/∛7: Komentující nesmí být zjevně inteligentnější, než nejbližší medvěd
Kdybys ho znal osobně, tak taky nepřiznáš barvu - ani anonymně 🤣
Hele naštěstí sem nebyl ten osvícený s možností toho setkání a bohužel začal spadat do skupiny které ani nechci poznat ani potkat (možná ve skutečnosti je skvělý propagátor humoru a debat co se týče zábavy) ale poslední dobou mě za začal celkem už vadit a poslední kapkou bylo to jeho foceni*19* ,,jako on taky fotiiiiii,, tím mě vážně začal nějak vadit hlavně chce fotit někoho kdo ani fotit nechtěl *9*
Prostě pro mne asi strop jeho humoru nebo jak tomu říká.
No tak vtipný člověk je asi vtipný i na netu. Takže v reálu bych tipoval na někoho, kdo musí něco "říct" ke všemu, i kdyby to měl být jen neartikulovaný skřek... Občas se trefí, ale náhodnost jak u eurojackpotu..

"Třeba taková Marie Curie... "
Jako že jeho osobnost je nadprůměrná?
Jestli myslíš, ten odkaz na MCS, tak to nebyla narážka na jeho osobnost, ale na film Světáci 😉
Už sem se lekl.
Fakt sem si oddechl..
Trošku se mi dneska po zákroku dostal mezokain i do mozku, ale tolik zase ne *3*
To vyprchá,,jako ty dvě vlákna teď,, škoda noo
Vzhledem k tomu, že údaje jsou z veřejného zdroje a ne z databáze serveru s tím nemá administrátor co do činění.
Dá se to řešit moderovanou diskuzí a ta by byla super. Akorát by sis teda už neškrtnul 🤣
Podle GDPR nanejvýš můžeš požádat Primu aby to smázla, ale počítám že to mají pofoukaný, takže máš smolíčka.... 🤷🏼‍♂️
Přečti si ustanovení GDPR :) pak tu piš nesmysly. Fskt jsi totálně mimo mísu
A v čem je píše? Řekl bych že má pravdu takže,, Upřesnit prosím.,,
Jinak tu opět plácáš vodu .
Správce spravuje data jemu svěřená....

Nařízení definuje zásady zpracování osobních údajů a podmínky zákonnosti jejich zpracování.

To co jsi jim svěřil, nemusí být to samý co jsi svěřil Primě...
101/2000 sb.
§ 3
(1) Tento zákon se vztahuje na osobní údaje, které zpracovávají státní orgány, orgány územní samosprávy, jiné orgány veřejné moci, jakož i fyzické a právnické osoby.

(2) Tento zákon se vztahuje na veškeré zpracovávání osobních údajů, ať k němu dochází automatizovaně nebo jinými prostředky.

(3) Tento zákon se nevztahuje na zpracování osobních údajů, které provádí fyzická osoba výlučně pro osobní potřebu.

Nezpracovávám, takže cajk...
§ 4

j) správcem každý subjekt, který určuje účel a prostředky zpracování osobních údajů, provádí zpracování a odpovídá za něj. Zpracováním osobních údajů může správce zmocnit nebo pověřit zpracovatele, pokud zvláštní zákon nestanoví jinak,

k) zpracovatelem každý subjekt, který na základě zvláštního zákona nebo pověření správcem zpracovává osobní údaje podle tohoto zákona,

Nejsem správcem, ani zpracovatelem...

Takže si to přečti pořádně ty a vymysli nějaký originální způsob, proč mi neuvedeš paragrafy a odstavce, které tvrdí opak *3* (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
Jestli Ty ho náhodou teď neurážíš, pozor na to ☝️😁
Asi se tímhle připojím ke kyberšikaně... Ale já si myslím, že si vystačí sám s tím urážením. Uráží svůj intelekt, když jsi myslí, že vyhrožování právníky a GDPR něčeho docílí.
Nemůže přece uražet něco co neexistuje. (upraveno)
Víš, jak urazíš Méďu Béďu? Postavíš před něho zrcadlo...
Tak teď si to podělal. Zařídí ti doživotní vězení, nebo aspoň smáznutí komentáře.😁
Posledně to povoral a zařídil doživotní smazání komentáře *385*
Tak co,odpovíš mi méďo? Zatím plácáš jeden nesmysl za druhým.
Co to pořád meleš o GDPR? Vždyť ty ani nevíš na co se odkazujes! Doporučuji ti jít za právníkem a podat žalobu. Na tuhle komedii, kterou předvádíš, si koupím hodně popcornu.
Nevíte někdo co je to OAOBNI údaj?
Asi je to v Yellowstounským nářečí...
No v jelitovským bych to bral!
"Administrátor serveru je povinen chránit osobní údaje", se kterými sám pracuje. Respektive údaje, které ty mu předáváš. Kdyby serveru prokazatelně unikl například tvůj email, který jsi použil při registraci, pak je to problém serveru. Pokud jsi ten email někomu dal a on ho dal zase někomu jinému, není to problém serveru...
To jsou jen srandičky na účet toho kdo se překlepnul! To si prostě nemá držet jednou rukou ocas a druhou psát, a hlavně si to po sobě přečíst!
K tomu bych si dovolil citovat jednoho 🤡 :

"Přečti si ustanovení GDPR :) pak tu piš nesmysly. Fskt jsi totálně mimo mísu"

🤡🤡🤡