kde se potkávají bi-gay kluci

kde se potkávají bi-gay kluci

hledám informace, na kterých místech, nudaplážích nebo tak, se setkávají kluci a po dohodě si taky třeba hned na místě užijí. Profláklej je asi Šeberák. Znám třeba zadní pískovnu na Vlkově, pískovnu Hrádek pod drátama....
Znáte někdo další zaručená místa?
a co takhle na Pardubicku,dají se potkat prima kluci v přírodě na trochu sexu s klukem?
Můžeš zajed na Oplatil, Opaťák nebo v Pardubicích za Albertem
Za Albertem v Pardubkách kde? a jak to tam chodí?
Přijdeš vyhoníš a jdeš, většinou se někdo přidá
A co Rychnovsko??? To by mě hodně zajímalo.
A co takhle nejaky takovy setkani usporadat? Nahate opalovani a dal co by se z toho vyvinulo...
Tohle by mne zajímalo i kde v HK mimo hradku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za Temešvárem... Už jsem tam hodněkrát viděl páry v akci
Temešvár vím kde je, ale kde tam?
Když přijdeš na ten mostek. Tak po levé straně... Tam jsem byl jednou svědkem i pissingu. Borec tam klátil holčinu a já byl za stromem a pozoroval je. Všiml si mě a tak jsem chtěl zmizet. Ten týpek se ale usmál a natočil ji tak aby bylo vše vidět. Šukal ji do kundičky, pak ho vyndal a narval jí ho do zadku. Když už přestala sténat bolestí tak ji vrazil ptáka do huby udělal se. Nakonec si nechal vylízat prdel, dokud nepodala erekce a začal chcát. Vůbec mu nevadilo že mu to teče po stehně. Pak si posbíral hadry, onlíkl se a zmizel směrem do Březhradu
Ok díky. treba tam někdy potkám i dva týpky.*92**87*
no tak to by aj mna zaujimalo ale niekde na slovensku nikde v okoli Nitry,Bratislavy,Trnavy,Novych Zamkov a podobne
myslel som :niekde v okoli Nitry,Bratislavy,Trnavy,Novych Zamkov a podobne
V Brně se potkávají bi kluci v kabinkách za kilčo u zvonařky,nebo taky na klajdovce atd.
Ahoj a kde na Klajde u vody ? Za vankovkou už to nejde
Proc by to neslo? Stale to tam funguje...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj slyšel jsem o Antošovicích ? nebo stříbrné jezero Opava
Taky jsem slyšel. Co se třeba domluvit?
Noo v pocernicich sem videl casto starsi muzsky u rybnika jednou mi nabidl takovej nouma 100,-za spol,honenou tak mi ho vyhonil ale co nicem
Jj...u rybnika byli tlusty cca..;50let130kg a ptaka mēl uplne scvrklyho 5-7cm.velikej ale tlustej jako okurka zacernalej chlupatej mi dal 100,- a kdyz sem si klekl pred nej a z poklopce mu vytahl curaka cumel jakp blbec;-*pohonil sem mu ho asi.30vterin a hned ho.vsunul do pusinky citil sem zbytky semene.a.moci slane kyselej kokot mi narazi na mandle az sebdavim:-) po 5min.mi nastrikal do pusy a mel toho kvanta takze po obliceji a krku styka husty zluty sperma!!!slane chutna tvi spermatum :-);-);-)

tak kdy se tam můžeme sejít
Jednou sem v palaci flora zasel do kabinky na.hajzlik a sleduju divny stin jak se hybe jako by si honil pero...dirkama pokukuju abych ho nacapal ale pak jsem napsal vzkaz na papir;"TAKY MASTIS???";ODEPSAL;"JJ..."; NAPSAL SEM TEDA ZE JDU K NEMU DO KABINKY ALE ON VESEL KE MNE POHONIL SEM MU SILNE TVRDY ZAHNUTY PERO A ON.MI TAKY VARLATA HLADIL KDYZ V TOM SEM SE.POSADIL NA MISU WC.A PORADNE O OZUZLAVAL ASI TAK 1MIN.A V KLEPAVCE SI ZACAL MACKAT ZALUDA ABY ASI NEVYSTRIKL NA ME SE NAL ALE JA MU DALA POKYN PUST TO A OTEVREL PUSU PRESNE TO VYSLO AZ NA DVE KAPLY MIMO CHUTNALA MU MRDKA KYSELOHORRCE :-)

.E
Mě se přihodilo něco jiného. Byl jsem v Olomouci na nádraží. Když jsem si potřeboval ulevit zašel jsem na wc. U mušle stáli dva chlapi starší odešel po pár vteřinách ale mladší tam pořád stál. Jak jsem přemýšlel co tam dělá takovou dobu zastavilo se mi močení a já tam stál a çekal až to zase půjde. Po chvíli chlapík přišel k mojí mušli a já viděl jak mu stojíjeho velký péro. V tem okamžik jsem ho mel taky v pozoru a koukal jak si ho honí. Najednou mi ho ho vzal do ruky začal honit mě. Byl jsem tak vykulenej žejsem se po chvíli vycákal řekl dík a zmizel jsem. Škoda že jsem nebyl na tuto situaci líp připravenej. Mohl jsem mu to alespoň oplatit. Tak snad příště.
Ahoj pekne pero zkourime zapichame?
Ahoj rad se sejdu zkourime zapichame?
Najde se v NJ někdo na rychlou hoňku? Aspoň se tak odreagovat
Kdy mas cas? Jsem z NJ,vdanna,miluji damske pradlo. Fotky mam v profilu. Posli fotku a jak by sis to predstavoval. Mas kde honit. A jen honit? Muzu i kourit a nastavit zadecek.

kde honí kluci/chlapy v Pardubicích?
Borci napište mi kam chodíte v Pardubkách honit, čas a den... Přidám se. Třeba do mailu zubr101@seznam.cz
Chodí se do lesa za Albertem u hlaváku, směr k ubytovně U Trojice, dole u toho starého mostku..
A v jaký čas se tam chodí? Jsem tu nový
Rád bych taky zahonil, co se sejít kluci? Napiš kdyžtak do zpráv
Kdo poradí kde se scházejí v HK. Hodně lidí se ptá, ale nikdo neporadí
už jsem se tu ptal a take jsem se nic nedozvedel. :-(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V Tovačově - Donbas v létě, u vody, paráda
Nejlepsi gay nuda plaz kde jsou i zensky a mista cruisingu jsou na ibize,idealni vzruseni a zazitek na cely zivot!!!
Ahoj je nějaký místo v usti nad Labem ?
taky by mě takové místo v ústí zajímalo.je takové?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj a kde v tech kohoutovicich? Mozna bych se nekdy prisel podivat, treba se i pridal ;). Kdyžtak pis do vzkazu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mam jeden zaujímavý zazitok ,bol u mna na byte chalan murar a vydel som ho ako si to robi sam v kupelni . chce niekto nieco doma opraviť ?? dam jeho kontakt ))
kde je nuda plaz Liberec a okoli
Nevíte někdo, kde by se mohli potkávat Bi kluci na Kladně?
Dá se ve městě večer sehnat někdo na náhodnou rychlovku třeba někde na lavičce?
zajmavo,kde bych mne tak sehnat?
Ahoj, to tady není nikdo, kdo by věděl o nějakém miste na Kladně, kde se scházejí Bi kluci?
Já bych se také přidal!!!! Tak mi napište kam jít
Ahoj,
jednou mi tu na chatu někdo vykládal, že v Brně, někde v Králově Poli, nebo Řečkovicích je nějaké místo, asi park. Kam se večer některé dny chodí a je to tam známé, že se tam dá seznámit, případně si i rovnou trochu užít. Máte někdo tušení o jaké místo by mohlo jít? Zajít tam, to působí celkem dobrodružně.
Nebo někdo víte o jiném místě v Brně, kde se dá s velkou pravděpodobností potkat podobně naladěné lidi, co rádi zkusí něco nového s někým neznámým? :)
To asi myslel Zamilec za Lachemou, tak to občas bývá o sexu.
Neví někdo o něčem v okolí Příbrami ?
Ahoj a co okolí Horních Měcholup nebo Petrovic?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já jsem z Příbrami a klidně bych někam zašel
Koho by som mohol riadne vysukat,vystriekat v tomto regione?
Chodí se ještě k Šeberáku na společné noňky a podobně? Nebo kam jinam?
kdepak se schazi kluci v Plzni, poradi nekdo?
V Plzni se scházejí kluci ke společnému honění v noci u řeky pod Mikulášským hřbitovem, ale lepší je to ve dne a navečer za naturistickým kempem na Borské přehradě. Zde je možné jít i na naturistickou procházku.
Dá se pod Mikuláše zajít večer jen tak na blind a něco si tam užít?
Nechtel by nekdo udelat setkani i klidne ve vic lidech nekde na benesovsku na spolecne poznavani??
Já už jse dlouho snažím nají někoho na Náměstí SNP v ostravě v zábřehu daří jse pojdmě to rozšířit.
Pokud se najde klucina do 25 let štíhlý tak jsem pro :)
Neví někdo, kde na zlínsku se setkávají bi a gay kluci? Třeba nuda pláž nebo tak
Nerikejte mi,ze se kluci v Havířově nikde neschazeji?? Nějaká pěkná společná akce. I
Ahoj,kde se dá sejít v Havířově a pohonit společně?
Pokud se v Havířově někde honí, rád se přidám.
Já honívám na jednom místě v lese u Červenky u Litovle, ale zatím nikdo nešmíroval :(
A co tak nekde v olomoci jen tak nekam zajet auty a tam si je vykourit? Vite o necem?
NAJDE SE NEKDO NA VZAJEMNOU HONICKU NEKDE VEN?
Někdo z Prahy kdo chce ulevit ocasu? Já se nestydím :P
Příspěvek byl uživatelem smazán.
škoda že nevím kde rád bych si udělal čas a podíval
AHOJ NEJEDE NEKDO PERVERZNI DO RUDNE A VE SPOLECNE SPRSE I S PRED NEKYM??JSEM U ZBRASLAVI...REAL
Zbraslav mužem dat oral a užit si
KDE SE SETKAVAJ BI KLUCI V LIBERCI? MUZE NEKDO PORADIT?
kde si v ul nejvic chlapy honej na wc a cekaj zda za nima nekdo prijde pokud to tuje rekne nikdo kde diky
SLOVENSKO. ...Něco v Bratislavě ? NEJLÉPE. Wc v Avionu
Spolecne honeni v Bratislavě na wc v Avionu..jsou tam i díry na smirovani
Ahoj,nevíte někdo o nějakém místě v Plzni kde by honili kluci?
Na konci nudapláže na Borské přehradě za plotem něco bývalo, nevím zda to ještě funguje, ale dnes tam zrovna jedu
Zdravím, nevíte někdo, jestli a kde se scházejí naši? Nebo třeba kabinky v sex shopu atd. Něco jsem slyšel že v chebu v Intersparu a snad i v nějakým sex-shopu, ale nemám to vyzkoušené. Díky. Případně i na Karlovarsku obecně, Vary, Sokolov atd.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj jak to chodí v Albertu na WC rád bych tam někoho potkal a hezky vykouřil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mas ho peknyho jsem starsi domluva milos co mas rad
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde se dá narazit na honiče? ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rada by jsem videla nekde jak si ho nekdo honi moc me to vzrusuje
Ahoj, až někdy pojedeš na severní Moravu tak se ozvi! :-))
Ahoj pokud chceš mužem se někdy domluvit.
Ja kdyz jdu vecer z akce no spis nad ranem. Honivam v parku u autobusaku a nebo v te zlute garazi co je vedle parku dolniho. No a taky za cepkovem je takove schodiste tak tam si obcas s kamaradem udelame dobre
Ahoj jsem 37l kluk rád bych se svlékl před někým v přírodě. Pro mě to bude poprvé. Rakovník a okolí díky za odpovědi. Petr
Kdy a kde? Rad tam zajdu a o mrknu té
AHOJ JE TO DAVNO CO SIS DAVAL INZERAT JA CASTO V rAKOVNIKU PEKNEJ,Rad te napr.vykourim mas zajem?
Ahoj kde muzu potkat bi.kluky ze sluk.vyb. rumburka...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Občas jo a někdy si hoňkou krátím i cestu. Ale to spíš když jedu později večer kdy jezdí míň lidí.
ahojk kde honeji apodobne chlapy z česke třebove a okoli??? napiste dik!
Obcas honim za Chocni smer Holice, obcas v lese smer Řetuvka a nad Hradkem smer Jehnedi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Praha by me tez zajimala , neco ve stylu kabynky s dirou me laka dlouho, ale nevim kde se s kym jak dohodnout a take radsi bych nejake ne vseobecne provarene misto jako me posilaji vsichni do kabinek v sabinove ulici nebo jak se to tam jmenuje, neco nejlepe treba v OC ..
Já se chodim občas pohonit do Drakes na Smíchově. Tam je to v pohodě
Napiš zprávu a můžeme se sejít v pce
Ahoj,je tu někdo z Plzně nebo blízkého okolí?
kde okolo Borohrádku?ja honim na nadru ve stary budove
To nem daleko z Uo... zahonil bych.
oj. Jelikoz porad hledam,ptam se a nic nezjistuji,kam se chodi masturbovat nebo kde je neco k videni, tak me napadlo,ze bych mohl vytvorit nejake forum,kde by si uzivatele psali, kde kam chodi. Myslite nekdo,ze by se to mohlo ujmout? Popripade do tohoto 'projektu' shanim nejake nadsence s napadem a trosku predstavou, jak by to mohlo vypadat. Piste zpravy. Diky
Ahoj, tvůj příspěvek mě zaujal, protože tady taky trpím tím, jak těžký je něco najít. Takže mám pár nápadů, jak by takové fórum mohlo vypadat. Každopádně by to mělo být organizované podle měst, aby se lidi nemuseli proklikávat milionem příspěvků od Ostravy po Cheb. Pak nějaké další stránky, nápady jsou, asi i vím jak (jsem ajťák), ale musel bych mít asi parťáka na případnou realizaci :)
poradí někdo ,kde ve Zlíně- na zlínsku, se potkávají bi kluci nebo i gay...?kdo pokecá nebo dá tip..?díky
Kde chodí honit starší páni Kladno a okolí??
kde se scházejí v olomouci treba na záchodech nekde?
Kde v Ostravě?Starší?A nej v prádle?
Videokabinky nebo nekde v prirode; ja dost casto kousek od centra, u hradu.
A kde přesněji u hradu...rád bych pokoukal a ....
Taky bych s někým zahonil venku v ostravě*87**71*
ja Honim Bud černa Louka Vystaviště někde u řeky Ostravice,nebou Hradu u řeky Lučina,a nebo spiše v Atoškach kde je to lepši a je tam vice soukromi mam tam par mist jsem s ostravy Fyfejdy
Ahoj,schazí se neke v okolí Berouna?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,nic jsem jeste nezjistil,tak uvidime
Htadek Pce kolem pisaku. Za Chocni smer Holice v lese na odpocivadle cca 400m za Chocni. UO krizovatka nad Hradkem smer Jehnedi, na vyjezdu z lesa z Uo smer Řetuvka, v lese mezi Řetuvka - Sloupnice. Mezi Trhovou Kamenici a Ždircem nad Doubravou odpocivadlo. Dařko. Les mezi Nove Mesto na Morave a Jimramovem...takzvane za Pohledakem. Spise vecer...obcas honim sam obcas se nekdo prida a nejenom na honeni ale na dobry pokec. Tak snad jsem trochu pomohl.*49* honeni a *92* koureni ZDAR *4*
Kde se schází kluci v Karviné? nějaké kabinky?
Ahoj, založil jsem nové fórum na sdělování kam se chodí, nebo kde někdoho potkat. Mým cílem je vytvořit komunitu lidí, vyznávající stejný způsob erotických fantazií jako je sex na veřejnosti, bi zkušenosti apod. Více info a link zprávou.
Ahoj posli info jsem bi,sub exhibionista ,takže me zajima nekde verejne s nekym komu vyhonim, vykourim i nastavim
hoj das odkaz na to forum kam se chodi honit
Ja hledam kluka ktery by prijel do brandysa a udelal mi oralek
Jsem z Celakovic, kdyz tak muzu dojet. :-)
Kde se v lbc da zahonit nebo pokourit ?
Ahoj nevíte kde se scházejí bi/gay kluci okolí benesova?
To by mně taky zajímalo.Rád bych někoho našel.
ahoj kde se schazej chlapy na horicku
Kdo poradí Mikulovsko,Břeclavsko.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, nejsem gay, ale docela rád bych viděl tvé péro v akci....
Jo, já bych se potkával rád a často!
Kdy tam budeš? Rád se sejdu. Máš tam místo kam chodíš?
Já bych měl zájem, napiš a domluvíme se
Někde v Repých?Rád bych s někým venku vykouřil,nebo vyhonil...
Kde se honi v prirode v okoli J. Hradce?
Kde se honi v prirode v okoli J. Hradce?
Kde V J.H. se potkavaji v prirode gay bi chlapy?
Čau,
máš parádní péro........jsem ženáč, Kamenicko s prostorem na chaloupce........, napiš na : norre@seznam.cz
Moc hezke pero to by se honilo ja tam jezdim casto do J Hradce k rybniku obcas jsem tam par kluku ci muzu videla honit
Som v rajhrade. Neprides a neuzijeme si hned teraz
Kde se potkávají bi kluci...................na infekčním a potom v pekle
Á pozor, další zkurvenej křesťan.
Zdravím, nevíte kde to žije v Mladé Boleslavi? Někde venku kam se chodí zahonit?
ahoj taky hledám místo v MB?poradíš
čauky, nevíte kde se setkávají tito kluci na Třebíčsku?
St Boleslav a okolí , kde se dá pohonit ?
kde se potkávají bi-gay kluci ve Strakonicích nebo Č.Budějovicích?
Ahoj je někde v okoli OPAVY misto kde si může kluk užít v kabince ptáky v dírach? :) dik
Jedine v Ostravě. V Opavě tuším nikde.
Čau můžeš říct kde a v jakém čase?
Brno a okoli kde se schazeji bi chlapy
Rad se v Praze ukazuji v damskych tangach. Treba si drepnu u nejake cesty tak aby mi hodne vylezly kalhotky a nebo u koleji se mi to moc libi:-)
Ahoj. Jsem kluk v damskem z ceskych budejovic,nechce někdo sukat dnes večer nebo i dva muži a ja jako kurvička ?
Nemá dnes někdo chuť na luxusní devku ?
Hodonin, Břeclav a okolí? Třeba někde venku diskrétně?
Kde se potkávají v Havířově???
A nevite kam chodi na českolipsku?Rad bych to videl a pak pridal
Nekdo z české třebové dneska ,kde budete honit ..hmm? rad bych se přidal
kde se dá společně honit v okolí UO
Ahoj,potkavaji se nekde kluci v Brne venku????
Hradec Králové a okolní města ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zkus rybník dívka u hamrů já tam občas šmíroval byly tam smíšené páry ale i starší chlapi si tam honili i kouřili
ahoj, kam teď chodíte v liberci, rád bych se nezávazně potkal
Kde v ČESKÉ TŘEBOVÉ ???kde mám být aby mě někdo šmiroval a pak by mi udělal nabídku ktera se neodmítá???za pár stovek mě aspoň nepřijde že se teploušim s někým...napište prosím!DÍKES;-)
P4 Nusle, nejake misto kde se schazet?
Ahoj kde na jihu se dá u vody sledovat nahocení K+K nebo K+K+ž
Co někde kolem Českých Budějovic?
Ahoj,neví někdo kde se scházejí kluci chlapi v Jihlavě a Pelhřimově?
Ahoj,neví někdo kde se scházejí kluci chlapi v Jihlavě a Pelhřimově?
Jsem z Pelhřimova ale o žádném mistě kde se schází BI chlapi nevím,jedině někde u lesa .Rád honím a nechávám si vyhonit.
Jsem z Prahy a bydlim tady teprve od dubna. Kde se v prirode da pozorovat jak nekdo honi. Kdyz vidim pekny pero neodolam kleknu a krasne ho vykourim.
Ahoj, vi nekdo o miste na trase D5 nebo D4 ??
Kde se schazi kluci a muzi v damskem spodnim v Prostejove dik
Jsem pěkný štíhlý herero subík 33/185/80 kterému dala Paní úkol. Mám tu najít bi chlapa, nebo pár, vybrat místo někde v přírodě a nahý se před mužem/párem předvádět, provést dané věci a nechat se při tom třeba i osahávat, fotit a fotky poslat Paní. Za odměnu mám jeho vykouřit, pokud bude chtít. Dále mám najít další diváky, kterí to budou sledovat, pokud se někdo najde .... Mám to provést tento týden ..
kam se chodi na liberecku honit ven *362**71*
Nějaké místo v okolí malenovic?Potkal bych někoho?
Třeba mě, vystrikas mi pusu?Kdyztak nápis do vzkazů
kde v MB se dá pohonit? Rajcuje mě honit na veřejnosti
Někdo na společné honění? Brno a okolí
Ahoj, jeste hledas? Ja z Brna.
Ahoj. Hledám něco na Brněnsku a okolo. Rád bych se díval i pomáhal.
trebic kde rad delam devku polykam nekde v lese v aute
Zná to někdo na Šumpersku?Kde se tam kluci scházejí?
ja muz 59l.bi.plnostih.praha.rad nosim plenky s dam.pradlem.takto se ukazuji a honim na wc,prirode,a to dopoledne.hledam kam tak chodi dedove, vladimirvalencik31@gmail.com
Někdo starší v Klatovech?Kuřba hoňka sex?
i´m so lonely.... who´s gonna save my dick?
Ahoj jsem 18l.a bydlím v Příbrami.kdokoli a kdekoliv mam to rád tvrdě, rád polikám jak sperna tak i moč, může te si se mnou dělat naprosto cokoliv stači jen řic a udělam a pokud mate kámoše v okoli tak vam klidně posloužím jako wc nebo sběrnice semene.pomůže i koment kde jsou v příbramy nějaky chlapi co chtějí abych jim ho pořádně vykouřil.
Kde v okolí Prahy? Nebo někdo navrhněte místo.
V gay baru poznej a pozvi ho na opalování.
chodim na Vítkov v praze, parada
Na Vítkov ??!! Prozradíš mi prosím kdy a přesně kde bych mohl pozorovat tak krásnýho kluka s úžasným tělem při honění přímo ukázkového penisu ??? *9* Ale upozorňuji předem, že bych zřejmě nevydržel jen Tě pozorovat !!! S největší pravděpodobností bych se Ti na něho musel vrhnout , vykouřit a vysát do poslední kapičky, abych mohl spolikat celou tvou dávku !!!!
Jsi fakt moc sexi a moc rád bych Ti , večer ve stínu na Vítkově, pomohl k orgasmu!! *250**243**92*
Nevíte někdo, kde se schází v Plzni?
Ja zajdu obcas za stadion Slavie
Kde se schází chlapy na Děčínsku, případně Českolipsku , nebo Liberecku?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád bych se brzy potkal s Bi klukem můžeme k vodě, do přírody, pěkně se spolu pobavit, jsem Brodců u ML. BOL.
neví někdo kde na Opavsku chodí bi a gay chlapy honit?
Na Opavsku nevím ale Vim Kde na Ostravsku to Vím kde ve Skupině Gay Chlapy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Víš o tom něco víc? Já tam byl jednou náhodou a našel jsem tam nasprejovany napis amateri.cz v tom domku. Byvaj tam nejaky eventy, nebo tak neco? Nebo je to jen random misto z obecneho povedomi?
Místa kde se schazeji na honeni kluci v Plzni nebo nekde u D5 smer Rozvadov .??
Nejezdí někdo sem 49.6794375N, 12.5988708E a nebo někam v okolí ???
Niekto v okolí Humenné!!!!! Plaváreň.....
co plavaren?
...............................................................................................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A okolí Hodonínska? Nejaké místečko ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano Vim Něco sem zaslechnul že je klub Tunel,Gay Bar Fiesta,jinak se to da sjiztit na Internetu sem take gay
Skvělá nudapláž je Cep 1 u Suchdola nad Lužnicí...jinak tuhle jsem jel na kole právě ze Suchdola do Halámek, jede se po hlavní silnici přes les se spoustou odboček. Na jedné takové zaparkoval mladý muž (tak 20-30 let). Zřejmě na něj přišla touha. Stál za autem, vyhrnuté tričko, trenky a slipy dole, pinďoura v ruce a honil jak drak. Užíval si to tak, že vůbec nevnímal okolí a projíždějící řidiče. Jel jsem okolo na kole. Bylo to neskutečný, měl jsem strašnou chuť se přidat. Další den jsem si to jel udělat na to samé místo a litoval toho, že tam nejsme dva. Nechodíte tam někdo mastit? Pojďte!
Chodíte někdo cvičit do Hostivařského či Kunratického parku, nějakej kus chlapa na workout?
doporučím bi čtvrteční akce v Bravanticích u Ostravy
V Praze v sabinovce v kině je jich hromada..vytahnes ocas a už ti po něm někdo saha
50.0202533N, 15.7538718E u Pardubic tady. Jsou tam po stromech postříkané slipy a kalhotky.
Dnes někdo odpoledne na Oplatil? Gay nuda pláž? Poslední hezký den...budu tam tak po 16té hodině. Když už ne loupačka, alespoň honění...
Pôjdem zajtra večer z Prahy do Bratislavy kde sa dá za blbnúť so staršími chlapmi niekde cestou? (upraveno)
Je tady nějakej sporťák na venkovní cvičení...workout a další blbnutí venku :)
Někdo Antošovice a okolí? Rád kouřím do konce a třeba i cokoli jiného? Najde se někdo na něco? Diskrétně
V Hostivařském lesomrdu docela běžně...
Nebo primo v Opave na Sadraku, nahore na louce.. kdyz je hezky, jenom se to tam hemzi
A co na Vysočině? Nemate někdo Tip?
Taky by mě to zajímalo v jihlavě
Trebic Albert, ne wc je tam gloryhole, Cesky Dvur u Havl Brodu, ale tam je to spis na do.luvenou schuzku. Malokdy tam clovek nekoho nahodne potka
Nějaké místo kde se potkávají kluci na suk na Rychnovsku??
Nějaké nové místo v Pardubicích?
Viz. “Sex v přírodě v okolí Pardubic”
Nejake misto ve Zlíně...kdo poradi
Ahoj, kde se setkávají kluci na Jičínsku? Nebo kde se dá šmírovat popřípadě přidat k nakymu páru. Dík můžete i napsat na mysssak22@seznam.cz
Dnes budu cca po 17, 00 hodině cesta z Tróje na Prahu 9, Vysočany, Hloubětín...kde se tam honí, vidět nebo být viděn
A o něčem v Okolí Hranic na Moravě kam se dá dojet autem by jste někdo nevěděl 😉