Nejdelší sex

Jak dlouho?

Jak dlouho trval váš nejdelší sex? Já mám osobák asi 10 hodin, samozřejmě s přestávkama na pití a cigaretu :D .... Střízlivej ale jenom cca 20-30 minut v kuse.
Ja osmihodinovky :D Ale uz je to par let.
_Roman_Brno_
_Roman_Brno_ před 10 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To já s těmi přestávkami jak píšete aj týden, a to se u toho ožeru i vystřízlivím......
tejden v kuse do toho bys musel ale i spat takže nevím co z toho máš .... vejplatu bys taky radši bral denně než týdně třeba :D
a já měl hlavně na mysli přestávky na doplnění vypocených tekutin otázka 5-10 s cigarem
Vážení Tukani, délka sexuálního aktu se bere na jedno postavení a jedno vystříkání. Poté to může být sexuální maraton, či sexuální hrátky, které můžou trvat třebas i měsíc. Bavíme se tady o píčovinách ( a to do písmene)
když to takhle stopuješ, tak od zásunu po vystříkání jsem měl nejvíc 50 min.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ja to vezmem z mojho zenskeho hladiska . som schopna premilovat od piatku poobedia do nedela obeda . najviac vsak v sobotu od rana do neskoreho vecera alebo do skorych rannych hodin . samozrejme s viacerimi muzmy . potom som dost utahana ale ten pozitok s orgazmamouje na nezaplatenie
Otázka je, co počítat do toho sexu. Jestli jenom šukání a dráždění, nebo i ty věci okolo. S těma věcma okolo se dá sexovat třeba celý den :-)
Bez přestávky je to omezeno kapacitou močového měchýře a množstvím vypocených tekutin. Buď nedoplňujete, a pak přijde krize, nebo doplňujete, a pak přijde pocit urgence na močení. Nikdy jsem nedal víc než zhruba 4 nebo 5 hodin.
Praktikující piss technik si omezení kapacitou močáku mohou škrtnou... *4*
V Guinnessově knize rekordů by se jistě pro inspiraci taky něco našlo.