společná sauna

zkušenosti a zážitky

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na strahovském stadionu je spolčná sauna,byl jsem tam ještě s několika ženami a muži.Nic se ale nekonalo,všichni kecali o pitomostech!
A co by jsi chtěl ty inteligente ve společné sauně dělat?Jsi hloupý chlap,dalbychu.Do sauny se chodí relaxovat,jen pár primitivních jedinců jako jsi ty to tam kazí.
Pet je vidět jaký jsi idiot!Bez příčiny napadáš blbečku!Budeš jen hloupej honič co kundu ještě neviděl!
Pet36 má pravdu..dalbych je divnej...sauna nerovná se sex! teda pokud tam nejdeš s párem který s tím počítá :-)
Ty jsi taky ale pěknej magor!Copak je tady web o zdravotní prospěšnosti sauny?Tady je to o sexu,tedy o sexování v sauně a kdo to nechápe je jen pitomeček co si cintá pentli!
no na to se asi fakt nedá odpovědět..lidi jako dalbych co neamj ani odvahu sem dát galerii tady píší o tom o čem je sex ve více lidech a o čem je sauna :-) se nezbývá než smát....
seš taky pěknej podvodník.
prosím?co vás vede reagovat na náš příspěvek v diskuzi z roku 2006 a ještě k tomu tak hanlivě? Aha..už jsem se podívala na váš profil. :-(
Zdravím hledám ženu, dívku na společnou saunu.Rád pozvu na saunu Hotel Termál Pasohlávky. Jsem nekuřák, dárce krve. Díky za sz
Nám se to v sauně moc líbí ))...
Rád bych se přidal :) klidně napište
taky bych šel do společné sauny
a hele hovado sexnebi pod ženským nickem,blbečku dej si studený na hlavu.
dalbychu tys ale hovado ,s nickem sizzle nemám co společného i když s jejím názorem natvou debilitu souhlasím ale nadáváš nicku pet 36 jako chlapovi a přitom je to žena no jseš debil že většího není
debile dalbychu ted jsem si všiml žes neodpovídal nicku sizzle ale pet36 bral jsem to pouze podle shodného konce času což je 51 vteřin. to nic nemění na tom žes debil
doufám že jsi po pohřbu, takovej mrzák by neměl dlouho žít .
dalbychu seš doopravdy chudák ,provokuješ jen abys vyvolal hádku ,no vzhledem k tomu že bláznům kryplůmdebilům a podobným jako jseš ty se nemá odporovat tak jsem ti odpověděl,tohle dokáže pouze debil jako jseš ty nám to neustále dokazovat jaký jseš debil pokračuj zkus ted provokovat někoho jiného kritiků tvého chování je tady 99,9% uživatelů,takže než nás všechny oslovíš svojí debilitou tak máš možnost jak strávit svůj život ---- život debila a zkurvence
Ahoj někdo do sauny chebsko 😉na dnešek ve Františkových lázních 🤔😉😉😉
Ale pet, koľko ľudí toľko chutí... vieš, že môže byť aj horšia varianta- napríklad na cintoríne? :-)) ja som to raz skoro urobila v kostole v sakristii, no na poslednú chvíľu sme sa zháčili, aj keď...tá spomienka je taká vzrušúca...:-))
Můžeš si tu myšlenku a to vzrušení přenes třeba do sauny.
Chodí se tu někdo saunovat v Liberci?
nemužu s tebou souhlasit.co jsem v sauně,tak jsem vždy max. vysemeněný.bud jdu sám,nebo s partnerkou.jsem většinou vykouřen,nebo vyhoněný.sem tam si zašukám ale ne s partnerkou.bez jakého koliv provokování příjde žena že by si chtěla pohrát.tak si pohrajem až do konce.přítelka si hraje s jiným.je to fajn.není na tom nic špatného.pokud ti to vadí,tak tam nechod.co je spontánní,je většinou krásné.není to ale nic pro moralisty.
No jak kam, jsou i sauny třeba zrovna aqupark pruhonice kam se chodí i šukat.
no musím s PETEM souhlasit , do sauny se chodí relaxovat ale chodí tam i dost šmejdilů a čumilů . Normální ženská pak má depku jít do sauny
chlapče,ted jsi mi nahrál o těch slušných ženských.když vidí tzv.slušná ženská co mám mezi nohama,tak si při každé sauchni ti co máte menší rozměr,budte rádi že máte co máte.ně užiju.moc málo sice šukačky,protože se slušná baba musí připravit.pokaždé ale jsem vykouřen a po této zkušenosti nemá příště zájem.proto šiv
Jedině Lublaňská *114* to je aspoň sauna jak má být
U nás v Třinci zase Relax centrum moc výborná sauna *4*
To je společná sauna?
Asi zajdu 😁
Jasně že je společná stačí jit.
Ahoj, jdete dnes někdo do Maximu v Brně? Je škaredě, ideální na saunu ;)
Je nejaka moznost ve Zline a okoli? Brno a jizni Morava?
někdo do společné sauny v Novém Městě na Moravě nebo poblíž?
Sobota - Saunia Brno Campus - přidá se někdo?
teď někdo Saunia Chodov? napis do vzkazu
Ahoj, nechodíte někdo v Brně někam do sauny zlobit? Rádi si to děláme v odpočívárnách a tak dále. Ideálně pár nebo žena, ale i pěkný chlap. Né obezní a chlupatí :)... Nějaké tipy, nápady? :)
V úterý budeme do sauny Horal ve Velké Kralovici na Moravě. Jak tam vypadají?
Karlovice nejsou špatné, mou to tam obvykle dobře navnadí
Pár z Liberecka a okolí co by zašel společně do sauny až se otevře?? :))
Najde se pár, který by se přidal k jinému páru na návštěvu privátního wellness? Společně sauna, vířivka a pak nejspíš bez výměny :-)
Saunia ve futuru ostrava? Dama 40+ ktera by prijala pozvani? Me 26 jen spolecna navsteva a povidani
Dnes od 18h někdo do sauny Laguna Třebíč ? ozvi se do vzkazů… fajn popovidat
Sauna olsanka 16.2 od 16 hod, kdo zajde
Do jakého wellnes zajít v Praze o všední den v dopoledních hodinách? Saunia, nebo Relax days? Nebo jiná sauna? Doporučte. Děkuji
Nekdo se chysta do Saunie v Praze dnes?
Ahoj já 😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Není tady nějaký ten sympatický pár co jsem potkal dnes ve welness v aquaparku Olomouc? :-))
Chodí někdo do společného veřejného welllness u Fridricha v Těrlicku či do saunie ve futuru v Ostravě?
Někdo dnes dopo Saunia Chodov? Ozvi se
SAUNA DAVID - chodí někdo i během dne ? Jak to tam chodí?
Ahoj, jen tak ze zvědavosti, chodíte tu taky někdo do sauny ve fitku? Třeba Form Factory nebo Factory Pro?
Ja ano. Fitko vybiram hlavne s welness
Po každém tréninku a někdy i bez *3* FF na Harfě
Ahoj, do jaké sauny zajít po obědě v Praze ? Kde to alespoň trochu žije ?
Ahoj, nezašla by dnes nebo zítra nejaka slečna do sauny 🙂?
Ahojte, niekto v pondelok od 10 do 14 wellness Horal? (upraveno)
Chodím tam relaxovat i sexovat, záleží jaká je tam zrovna parta. Ale na to aby jsi šel do společné sauny a nějakou tam přefikl moc nespoléhej, nejlépe si vzít ňákou kost sebou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
aj mna raz obsluzila jedna mila zienka :D ale pravdupovediac vzrusila ma tak uz s tym musela nieco robit :))
Más pravdu, je to tak, niekedy, je vzrusujuce ked chlapi sú vzruseni a onanuju predomnou, ba aj si spravim nejakym sympatákom aj úletik, co ty na to?
chodím do společné sauny pravidelně 2x týdně a vždy je vše korektní, o tom ta sauna je,relax a odpočinek, maximálně nějaké hovory o sexu, ale to pouze , když jsme tam parta co se dobře známe, a pokud by se někdo o něco pokusil, tak ho ostatní vykáží.
Veřejná je něco jinýho než soukromá nebo v bordelu,ne?
Dalbychu,ty chudáčku jednoduchý,je hezké,že mě píšeš slovíčka hodné tvé inteligence do vzkazů a sám si nepřeješ ode mě dostat odpověď.Je vidět,že jsi větší primitiv,než jsem si prve myslela.Jdi si do bordelu,ale prosím,přestaň chodit sem.Dokud budou na těchto stránkách ubožáci,jako ty,nebude to tu mít úroveň.Z fotky,kterou jsi mě poslal je vidět i důvod,co tě vede k nezveřejnění svých fotek.Tak ošklivého chlapa jsem snad ještě neviděla.papa brouku,a věnuj se raději své .......
Brečíš sice dobře ale na špatným hrobě!
Klídek dědoušku.Hraj si s pérkem a neopruzuj.:-)
Ty jsi jedna z těch sviní bradavičnatých co se nestydí lhát jako když tiskne!O takovou svini bych nezavadil pohledem,pablbe!
Mě neurazíš,chudáčku:-)Ale krásně se čertíš.:-)Pokračuj,bavíš mě:-)
Hmm 🤔🤔🤔🤔 .....................................
Tak si najdi stránky o zdraví a vrať se až ti dojde,že tady je to erotika na všechny způsoby!
jenže sex s tebou nikdo nechce,tak se nevnucuj,nepoučuj a nebuď vulgární.
Ty jsi taky chytrej jak rádio,viď?Jak to můžeš tak s jistotou tvrdit?Máš na to důkaz,nebo jsi u toho byl?Najdi si ten nick a piš přímo jemu,sem dej příspěvek jak jsi dováděl v sauně!Ovšem nemáš-li ho nespamuj tady!
pro Aliho:můj příspěvek platil pro dalbycha,kdyby sis přečetl pořádně komu je určen.Jinak nejste sourozenci?Máte podobný styl vyjadřování.Ale jen se projevte,alespoň každý uvidí co může očekávat.
pro Natura:nick dalbych,alihejbej a zlobítka je nick jednoho individua,tudíž lze očekávat jedno jediné-hloupé bláboly:-)
Byli jsme s manzelkou v pondeli v Babylonu na nudi plavani. Asi po hodine v saune jsme se presunuli do velke virivky za toboganem. Zustali jsme tam sami a po chvili prisla pekna blondyna s dvema muzi. Usadili se naproti nam a ona je zacala oba intenzivne masturbovat. Protoze byla cista voda a virivka zrovna nejak malo penila, bylo vse dobre viditelne. Nase pozornost jim asi delala dobre, jeden z muzu ji zacal drazdit bradavky. Protoze to bylo naprosto necekane, moje vzruseni bylo dost neovladatelne a premyslel jsem, jak asi opustim virivku kde jsme byli jen my pres bazen plny lidi. K tomu se jeste manzelka rozhodla ze zjisti, jak me to vzrusuje a popadla pod hladinou muj ud a udelala nekolik inteznzivnich pohybu. Protoze jsem nechtel strikat do vody, erekce neerekce jsem urychlene opustil virivku. Ostatni se asi docela bavili, kolem virivky nastesti nikdo nebyl. Protoze tam nebyl nikdo, koho by to pohorsilo ani zadne deti, bylo to nakonec docela prijemne zpestreni. Docela bych se s touto trojici bezprostredni trojici jeste potkal.
Tak to zkus a přijd někdy na nějakou Naturpárty.V jedný jeskyni jsme to rozjeli když jsme viděli jak dva kluci berou kočku naráz to už se nedalo vydržet
Ahoj jsme pohl. pár z Prahy a rádi se takové akce zůčastníme kdo nás někam pozve?
Ahoj. S manželkou jezdíme na natur akce do Čestlic a do Liberce pokud máte zajem můžeme se někde potkat a něco podniknout.Děkujeme za odpověď.
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana?:) som z okoli Liberca a rad by som nasiel niekoho na saunovanie
Jezdíme s partnerkou do sauny do Něecka do Weidenu. Je to kousek za Rozvadovem.Je tam i bazen a asi 6 saun různé teploty. Několikrát jsme se tam potkali s manželi i páry kterí si spolu pekně hráli a dovoli aby se k nim někdo přidal. také jsme to zkusili a bylo to vzrušující a bez problémů. Rádi někoho poznáme kdo by se k nám přidal. Jsme ze ZČ ale vzdálenost není to podstatné. Napiše jsme na úrovni a též požadujeme.
Ahoj, my jsme par 45 a 50 let. Jezdime nejvice do Babylonu v Liberci, ale zkusit neco jineho muzeme take. Manzelka ale obvykle ztrati zabrany az pote, co se neco zacne dit, az zacne jiny par. Potom uz neni problem. Tak pokud by byla sance neco nenasilne zorganizovat...
Také jezdíme s manželkou na sobotní natur party, jsme ve vašem věku, také se nám líbí koukat se na eretiku jiných.
pokud ještě do liberce jezdíte mužeme se tam potkat. díky za odpověď
Ahoj upřímě máme zájem jsme pohlední,ale začátečníci.P+M
Ahoj nemas chut spoznat 29 rocneho chalana ?...napriklad v saune ?:) pracujem v CR
Chodím do společné sauny pravidelně, 2x týdně. |Souhlasím s názorem, že se tam chodí relaxovat.Občas se najde někdo, kdo třeba lehce provokuje -řečmi, holky občas i svým tělem. Ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by někdo začal vyloženě "sexovat" :-)Mimochodem - chodím sám.Nechce se přidat nějaká holka, pár? Bylo by fajn s někým pokecat, ajít třeba i kamarády na další aktivity. POdotýkám, že ne prvoplánově na sex...Spíš na další sporty, pivko apod...Pokud by někoho návrh oslovil, písněte :-)Sauně a nudapláži zdar! :-)
ahojky rádi se předvádíme třeba i v sauně
A kam chodíte do sauny? Nebo se předvádět? :-)
v Mostě na aquadrom nebo na Širák
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana ?...napriklad v saune ?:) pracujem v CR
Máte zájem o společnou saunu ?
Napište a můžu zařídit u mě doma , nebo v ostravě na stodolní ulici v mém novém baru .
Malá příjemná příhoda...
v pondělí jsem šel do sauny v VZ Měřín na Slapské přehradě. Po opakovaném sunování a odpočívání na mě přišli "myšlenky" a začal jsem onanovat v prázdné sauně a potom jsem se přesunul do prázdné odpočívárny...

Paráda! Kdyby se chtěl někdo přidat...
mám stejnou zkušenost ozvi se jsme pár
Ahoj, hledám někoho, kdo by se mnou navštívil nějakou saunu v Praze.
Ahoj, chodíme s manželkou do společné sauny na Místecké 11 v Ostravě. Mě vzrušuje když se manželka líbí. Moc lidí tam ale nechodí, nechcete se někdo domluvit. Petr
Ahoj já bych s vámi chodil do sauny..jak tu budete tak se ozvěte
Nezajde někdo do sauny nebo vířivky v Praze. Znáte nějakou slušnou saunu v Praze a okolí? Podělte se o své zkušenosti.
i když jdeš do spol.sauny,většinou jsou tam chlapi a málokdy nějaký pár.Já chodím s přítelkyní klidně i do spol.sauny,ale protože je tam tolik lidí,k ničemu nedojde.Kdyby tam byl třeba jeden nebo dva navíc,klidně bychom si troufli něco ukázat,případně si nechat pomoc,ale to se nám ještě nestalo.Chodíme taky do soukromé sauny,ale zatím jsme nenašli nikoho k sobě.Není to tak ůplně jednoduché jak se zdá.Takže samotný kluk v sauně asi nemá moc šancí.
Ahoj a odkud jste? My jsme z Prahy a třeba bychom se tam mohli "náhodou" potkat :) Napiš...
Takové páry jsou vítané v Babylonu v Liberci na pondělních nudi koupáních. A nebo jestli je v Praze něco podobného, nebo sauna s vířivkou, jsme taky pro "náhodné" setkání.
babylon je pro prazaky z ruky, ale nemate nekdo vyzkouseny aquapark ve Slanem, konkretne nudisticke pondelky nebo patky s "intimnim osvetlenim" ?
tak on má pondělky Slaný?A už dal někdo správičku jakéje totam?
Souhlasím, na nudistické párty v Libereckém Babylonu se dá dělat spousty zajímavých věcí. Nevím, jak to tam je s pondělkama, ale poslední soboty v měsíci se živou hudbou jsou příjemné odreagování od běžných starostí.
Kdo je z Prahy? uspořádáme společnou saunu s vědomím sexuální tématiky. Ve veřejné sauně se nedá realizovat sex, ale masírovat ano. Po sauně na pivko a pak do dle sympatií do přírody. Kdyby někdo poskytl své zázemí bylo by fajn pokračovat u něj, já nemám.
Jsem názoru dobré a dlouhé předehry a přípravy.
jezdim na posledni soboty do babylonu do liberce celkem pravidelne a obcas i v pondeli.pokud by nekdo z prahy mel zajem rad ho vezmu do auta sebou.
jaké to je?to jsou nuda párty?od kdy do kolika?
Kazde pondeli koupani bez plavek od 20.00 do 22.00, kazdou posledni sobotu v mesici party bez plavek od 18.00 do 24.00.
Kdo muže poradit o společnych saunach v Brne? Kde ji mužu najit?
Ahoj.Našel jsem Váš příspěvek.Jezdím do Blučiny.Jestli by Vám nevadil divák tak písněte a domluvíme se.
Ahoj, to by nam vubec nevadilo. Mame i kamaradku...
Ahoj všeci. Všem doporučujem saunování v Krystal Palm Beach v Norinberku. Mimo množství saun o různých teplotách je tam každý pátek od 19 hod do půlnoci celý areál aquaparku vyhrazen pouze pro nudisty (tobogány, 25m bazén, množství výřivek a termálních bazénů i se slanou vodou, solná jeskyně a to vše za 20,5 eura pro celodenní pobyt. Jezdíme tam z Plzně za cca 2,5 hodiny.
Už jste byl někdo v aquparku v Čestlivích v saunovém světě?:-)
Zdravím, zítra (1.11.08) se chystám do sauny ve VZ Měřín (u slapské přehrady). Kdyby se chtěl někdo společně saunovat, tak ať se ozve...
nechodi nekdo na Cerny most ja chodim do pary a faskt si tam sex nedokazu predstav vedro je pekelne takze jen lezet a koukat a nebo kecat
chodím do Čestlic a je to tam moc fajn:-)... je to tam moc velké a saunuje bez plavek..:-))
ma rádi chodíme do klubu infinit v brně u přehrady, mají tam bazének a pak parní a suchou saunu, suny jsou bez plavek. dá se pronajmout i výřivka, občas do ní s kamarády zajdem, a pak.... začel by někdo s náma???
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
sme mlady par niekedy sa zastavime v Brne v hoteli pri priehrade nechcel by sa k nam niekto pridat do spolocnej vyrivke a sauny? hladam len niekoho ako divaka nie na sex niekoho komu sa paci pozerat sa .
Ahoj.Máte zajímavý inzerát.Jako dívák bych se rád přidal.37 let ,84kg ,182 cm.Pokud by byl zájem dejte vědět ahoj
tak co je tu niekto kto sa chce pozerat na sex mladeho paru ona24 on26 ? trufa si niekto s parom do sukromnej sauny a vyrivky ty len ako divak ?Brno tento vykend 12,13 piatok alebo sobota .
reagujeme na odpovede s fotom civil a nejaky tel .kontakt
Ahoj, pošlete na Vás kontakt.
Najlepší vitálny svet aký som videl !
Je velký,obrovský výber,Jacuzzi v prírode a kefovať sa tam dá bez problémov !Je to v Nízkych Tatrách na Slovensku
Napis ake su tam podmienky , ci je sauna spolocna,ci je dovolene tam ist nahy alebo iba v plavkach
Boli sme tam niekolkokrat, sauna aj vsetky priestory vitalneho sveta su spolocne a vstup je jedine bez plaviek ...
hledám ženu,nebo pár na návštěvu sauny v Orlové.Třeba 31.3.09 v 9hod.Ozvěte se.
Třeba by šli Červeňákovi,zeptej se!
Tak to myslím není ani vtipné, ani to sem nepatří. To bych bral jedině na apríla.
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Ahojky, nejdete dnes někdo do Čestlic na saunový večer při svíčkách?
ahoj, nezašel by dnes někdo do společné sauny ve Vojenské Zotavovně Měřín na Slapské přehradě?

Zn. společné saunování a nahota ;)
Ahoj najde se nekdo do spolecne sauny v aquadromu v Moste??
ženu, nebo pár pro společné saunování v Orlové, nebo v blízkém okolí HA, KA, OVA. Ozvěte se, budu se těšit. orlovak
Ahoj, my plzeňáci chodíme cca 1x týdně do Relaxu na Roudné. Majlikus@seznam.cz
Ahoj, je nám 48 a hledáme pár pro společnou návštěvu sauny. Plzeňsko.
Ahoj, my plzeňáci chodíme cca 1x týdně do Relaxu na Roudné. Majlikus
hledáme hravý pár pro společnou návštěvu v Tovačově.V pátek 14,30 - 18,00
Případné odpovědi na náš mail.
Díky
tak jsem si přečetl jak jsi mezi amatéry oblíben cos nicků musel zrušit jseš fakt hvězda v tom svém debilním světě
to je blbeček ten ahasver odpovídá na jiném tématu aby odvedl pozornost amatérů tady co mu vzkazují na jeho debilní příspěvky no má jich dost i na tému sréžka s blbcem tam se také předvedl co je za krypla ten musí strašné problémy kyž se takto chová musí mít nějakou otravu oni ty výpary z těch hoven jsou jedovaté už má asi delimium trémens
tvé dva nicky jo,jen nevíš co to je sauna,proto mluvíš z cesty nebo spíš píšeš nesmysly.když jsem byl ve společné sauně s více muži a ženami bylo to příjemné pro obě pohlaví,dívali jsme se všichni na všechny,ženy hodnotily hlavně penisy a my muži prsa a vyholené rozkroky.je fakt že všichni roztáhli stehna natolik aby vše bylo dobře vidět.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
co od něj můžeš čekat od debila?
hledam holku na navstevu sauny v orlove,písni,kdy
jo ja zapomnel,do sauny u zimniho stadionu,je pro čtyri
ahoj hledám holku na společné saunování v Orlové ,sauna u zimniho stadionu,poplatek hradím.
V Hodoníne je fajn sauna na plavárni. V stredu chceme ísť , ak sa pridá pohodový pár budeme radi.
Možná že ti ušlo že je zde diskuze o sauně a co se v ní odehrálo!My všichni amateři co do sauny chodíme máme veliké obavy o tvůj stav jak duševní tak tělesný,zdá se nám totiž že velice chátráš a ani již nepoužíváš různých nadávek kterých bylo stejně velmi málo a opakovaly se,také jsi od ahasvera opisoval a to se nemá,to bys měl vědět už ze školy.třeba ve zvláštní škole kterou jsi absolvoval s úspěchem ji opustil v páté třídě,se na to nehledělo takže to jaksi přecházíme.také délka příspěvků se rapidně zkrátila když jsi přestal opisovat od ahasvera.máme obyvu že u tebe již propukla v plné síle AIDS která nedovolí větší zatížení organismu a vyčerpává ho což bude tvůj případ.tvoje syfilida ti také nepřidá,sděl nám prosíme tě jaké máš stadium abychom mohli případně vybírat na věnec.bude to věnec večerní a budeš tam mít nápis spi sladce aby až půjdeš ležet se ti dobře usínalo,někteří byli pro aby tam bylo chcípni mrzáku,ovšem na doporučení ahasvera bylo od toho upuštěno jelikož by tě to mohlo rozrušit tak že bys nebyl schopen napsat ani řádku a tím pádem bys nás nepobavil,loučíme se s tebou písní sborově zpívanou a všeobecně známou UBOŽÁTKO CO JE TI?
že jseš střevo to jsme věděli ala že máš spisovatelské to je něco jen tak bokem už víme jak to bylo s tou saunou že jste se tam, vešli akorát ty -bedna kytu a tvá žena s největším čurákem to už víme a ty co tam měli na tebe roztahovat nohy s vyholenou tak to nebyly amatérky ani 12leté děvčátka ale kurvy z E55 vyholené je mají protože mají filcky a už máte zákaz vstupu návštěvnost žádná a asanace sauny nákladná a náročná
obáváme se že nevíš co je to sauna,vysvětlovat nebudeme stejně bys to nepochopil.to však nevadí abychom ti dali pár dobrých rad,před psaním si vezmi prášek co ti předepsal tvůj psychiatr,navštěvul svého lékaře pravidelně,choď na kontroly do léčebny v bohnicích vždy včas,cítíš-li že se dostavuje záchvat dej si studenou sprchu,jistě máš z léčebny podrobné pokyny.v návštěvních hodinách zoologické zahrady se v kleci chovej slušně a neplivej po návštěvnících.těšíme se že tě uvidíme při nejbližší návštěvě zoo a že si vezmeš naše rady k srdci.tak se hajzle měj krásně a polepši se.
táhni už do prdele s tím svým životopisem nechápu ty chlupatá vopice jak můžeš chodit do sauny nebo to vám udělali na pavilonu speciální pro vopice jak se u nás plýtvá s penězi kdybys aspon byl opičák nějaký extra ale ty takový hnusný dobytek kdybys tak chtěl spadnout až budeš skákat po větvích a zlámat si páteř ty svině
schovaný za jiný nick,nazdar přiblblo,jak se máš,co výdělek v zoo,platí dost že a taky hojnost buráků od návštěvníků dobrý ne!
koukám že si nestěžuješ i k burákům ses dostal to v Chánově mezi hovnama nenajdeš budiž ti dopřány ty se uživíš všude
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pokud chcete soukromi pak wwww.hotel-aron.cz , je tam i whirpool a rozumná cena.
znáte to tam někdo??Nám se tam moc líbí..
lepší než Aquadrom :)) kdy tam chodíe?
daleko lepší..je to soukr sauna max pro 5 lidí,musíš si to ale předem zamluvit.
právě, možná proto je ale lepší Aquadrom, když ti tam přijde nějaká buchta... pravda, těch tam ale moc nechodí...
my mame skusenost so sexom, z aplnej prevazdky sme si vystriehli okamih kedy sme neboli ruseny v odpocivarni a sukali sme bolo to waw :D dobre neskorej sme zasa na jednom nocnom kupani v aqaparku ....
neviete o niecom kde by sme mohli ist s parikom do sauny aqua sveta bez plaviek?SK
super sauna je v Petržalke Slnečná lúka. Chodím tam často,ak máte chuť budem rád ak sa pridáte.
Dobrýý welness je v Tatrách - hotel Permon.Odporúčam pre páry
Hledám zájemce o soukromou SW sounu nedaleko od Ostravy každý ČT nebo Pá od 20hod nebo SO odpoledne. Bazen uvnitř .Sprcha odpočívárna atd.
Saunovanie a relax vo wellness je uplne super. Aj ja hladam prijemnu spolocnost na spolocne navstevy sauny. Nejde mi o sex, ale o prijemne straveny cas s ludmi ktory maju rovnako ako ja radi nahotu.
tak jsem byl včera v sauně a vzpomněl jsem si na tyto příspěvky a zkoušel jsem jak to bude fungovat u mě.Asi jsem nějaký vadný,ale v sauně jsem tedy žádné myšlenky na sex neměl.Sice vedle mě ležela žena,ale se mnou to nedělalo nic,byl jsem rád že dýchám a žiju.A to jsem jí koukal přímo.Ani v odpočívárně nic,cítil jsem jak hicuju a bylo mě fajn,ale myšlenky na nahou ženu mě nechávali úplně v klidu.Jinak normálně funguju,ale asi tam chyběl takový ten impuls,který to rozjede.Takže závidím těm,co si v sauně užívají,asi na to mají fígl :-))).
hledám ženu na společné saunování, Ostrava...
AHOJ, KDO DNES PŮJDE DO SAUNY? KV, SO ,CH
Chodím do sauny v blansku, najde se kamarádka pro společné saunování, třeba i v Brně. Jde o příjemné trávení relaxace v době saunování. Pepa
Ahoj,
kdo by mohl s námi zajít do sauny? Kutnohorsko, Kolínsko, ale i Praha.
teď v neděli jsem byl sám v sauně a byl jsem tam ůplně sám.No,není to ono.Někde se dá objednat sauna pro skupinu,vyjde to i levněji,kdyby se nás sešlo tak kolem 10,bylo by to bezva.Přidal by se někdo?Já mohu jak sám tak i ve dvou.Praha a okolí.
Chodite nekdo do Mostu do sauny ?? Nezasel by nekdo se mnou, pouze Most ?
Mohl by mi někdo doporučit 2 3 gay sauny v Praze s adresou? Díky
Navštěvuje někdo saunu v Městských lázních v Ústí nad Labem? Napište...
Sauna v Babyloně v Liberci ,mohu velice doporučit.Nechcete VY ženy tam doprovodit?
Tak to je vrchol když největší král hulvátů 1kondor alias dalbych ali-hejbej a pod. majitel mnoha nicků a mnoha adminem zrušených pro vulgárnost nás tady poučuje a nabádá ke slušnosti viz jeho příspěvek v poslední době asi třetí před tímto drží se hesla nejlepší obrana útok a ne se slušností ale s drzostí nejdál dojdeš
ahoj všem a tys to nepoznal že on popisuje 1kondor alias dalbych sebe ? svoje jednání ? vždyt ho známe on totiž jak má to množství nickú tak si vynadá mezi nimi a neví co psal pod kterým nickem no to víš při jeho iteligenci a proč jich má tolik? no přeci aby se s ním někdo bavil je vidět že mu to přeci jen drobet myslí a je mu to jedno že se vždy prozradí tak se mějte všichni pěkně
tak jsem překvapen že dalbych alias 1kondor s námi nekomunikuje co se stalo jestli ho nezastřelili v té Africe a dozvěděl jsem se na internetu že celý Chánov odstřihli od elektriky že nemají zaplaceno tak tady bude vše ještě nějaký čas ve vší slušnosti a pokud se někomu stýská po té jeho vulgaritě tak ho můžu ubezpečit že až jim tam tu elektriku pustí tak si vulgarity zase užijem no od 7.2. tady nebyl
tak jsem se dozvěděl že dalbych alias 1kondor majitel mnoha nicků je bratr Kadáfího proto on byl v Africe a chtěl se tam vrátit no ale musel vzít za vděk Chánovem
V praze na Arbesáku, supr sauna v neděli jsem tam byl kolikrát sám, přidá se nějaká žena ?
sice už je to déle,ale jsem trochu pomalejší....Byli jsme s přítelkyní na domluvené společné sauně,kde mělo být asi 12 lidí,z toho asi 4 nebo 5 párů.Cena za saunu byla taky podle toho rozpočítána a celkem to šlo.Ale znáte to,klasika.3 páry to zrušili.A tím pádem cena pro jednoho dost vzrostla.Proč to píši...Blíží se zima a my chceme začít zase chodit do sauny.Chtěl jsem domluvit nějakou společnou saunu,přeci jenom ve více lidech je to zajímavější,ale při představě že pak celou saunu zatáhnu sám,to se mi přeci jen nechce.Asi zkusím sraz ve veřejné sauně,vždyť se tam nemusí nic dít,a pak podle sympatií se dohodnout s konkrétními lidmi na soukromé.Alespoň se to vytřídí,kdo bude mít opravdu zájem.Kdo má zájem? :-)))
Také jsem byl s přítelkyní ve veřejné sauně. Byli jsme tam ještě s nějakým jiným párem, který jsme neznali. Trochu jsme se střídali v potírně, sprchách i v odpočívárně. Přítelkyně provokovala tak, že nejprve mě dráždila v odpočívárně. Druhý pár tušil, že něco děláme a při vstupu do odpočívárny zatukal, to ale nebylo ono, přesto jsme se pak v odpočívárně vedle nich jemně mazlili, odvážnější věci jsme si netroufli. Nakonec mě přítelkyně ve sprchách vykouřila až do konce, druhý pár byl v odpočívárně, nevím, zda to tušili, ale při orgasmu jsem určitě nebyl potichu a dveře do sprch byla poloprůsvitná. bylo to fakt vzrušující
doporučuji, Škoda,že druný pár asi jen přihlížel. Kdyby projevili větší zájem o šmírování, možná bychom si to před nimi i rozdali, přítelkyně mi říkala, že by v takovém případě chtěla, abych ji to dělal zezedu,. aby viděla, co to s nimi dělá. má někdo podobnou zkušenost ?
No, kdybyste chtěli, tak my chodíme do Čestlic nebo do Babylónu v Liberci. Ten je dál, ale na tyhle hrátky je asi lepší. Je nám 53 a 49 let.
ahoj jsme pohl.pár 40 a 55-a rádi se zůčastníme dík za pozvání P+M
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
Ahoj
Také jezdíme do čestlic a Liberce.
Pokud máte zájem mužeme se někde setkat a pokecat.........
Děkujeme za odpověď
ahoj, nebudete v babyloně teď v sobotu - 26.5.2012 na naturistické party?
Ahoj
Nevím zda Vám přišela od nás zpráva.
Zvažujeme přijet.
Na jaký email Vám můžu zaslat tel. pro rychlejší momluvu.
Děkuji za odpověď
někdo? V sauně sem nikdy nebyl, nevím jak se tam chovat... jsem muž
Zdar, jezdím občas ze severní Moravy do Therme Laa, uvítám společnost dámy z OL, ZL nebo JM kraje 40+, které nevadí nahota. J
Jsme pár a rádi bychom navštívili ve večerních hodinách termální bazenék v Pasohlávkách. Sex v jednom bazénku ve více párech. Víkendy.
Ahoj jsme začátečníci,budem rádi když se "zpotíme" vedle vás?
chodím pravidelně každý pátek, avšak bez partnerky. Mohu se na vás dívat?
Čo tak napr.spoločná masturbacia v utorok 20.12 v saunach?Dajte si kľúč na lávu nohu,aby sme sa poznali.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
Někdo z Prahy do sauny? Ve dvou, trocha erotiky neuskodi, ne?
Zajde někdo na naturistický karneval v Praze v Aquapalace od osmi ? Je tam spousta zákoutí mohla by být legrace ;-)
ahoj, jestli to stale jeste plati, rad pujdu
No mne sa už párkrát stalo v Permone,že páriky sa spolu hrali
hľadám štíhlu holku, kludne aj dve, alebo párik na spolocný wellness - v prípade sympatií aj .... Bratislava a okolie, ale aj Tatry, Praha, Brno :-) poteší inteligencia, zmysel pre humor, rozhľad ... :-)
Jsme pár a rádi bychom navštívili ve večerních hodinách termální bazenék v Pasohlávkách. Sex v jednom bazénku, vedle sebe ve více párech. Víkendy.
Jsme pár a klidně přijedeme
Ahoj děje se něco takového v UH.Hradišti rad bych byl dívakem pozve par muže dík
Tak jsme si objednali na neděli vířivku ve Slaném tak dáme vědět jaké to tam je.
Ahoj, jaka byla ta virivka ve Slanem? Byli jste v hotelu?
Nakonec z toho sešlo ale mělo to být v hotelu Hejtman
Rádi s vámi zajdem do výřivky ale i jinam :-)
Rádi se zůčasníme,přijmeme pozvání na saunování ve více lidech,nejlépe párů,případně i privátního saunování ve společnosti jednoho páru.
Ahoj, byl nekdo ve virivce ve Slanem v hotelu Hejtman? jake to tam je? Anebo neznate nekdo dobrou a hezkou virivku v Praze?
Ahoj, chodíme pravidelně ve středu večer do sauny. Máme ji jen pro sebe. Rádi poznáme pár, který by chodil s námi.
ahojky rádi se přidáme. Jinak jezdíme do sauny do Weidenu je to tam super.
Ahoj,

vcera som bol vo wellness. Nebolo tam vela ludi, sedel som asi 10 minut sam vo vyrivke ked prisiel sympaticky parik a spytali sa ci sa mozu pridat. Jasne ze som povedal ano. Zacali sa bozkavat a bolo uplne jasne zu mu ho honi pod vodou. Usmieval som sa a chalan sa spytal ci by som chcel aj ja. Povedal som jasne, holka si sadla medzi nas a naraz na honila. Vydrzal som asi dve minuty a ked si na to pomyslim tak mi hned stoji znova. Mate niekto podobny zazitok?
Ak by mal niekto zaujem z BA na pravidelne saunovanie budem rad ak sa prida :)
Ja som bol v saune s priatelkou v Tatralandii je to tam skvele najlepsie je ked tam nieje vela ludi da sa tam pekne zasukat. Milujeme ked mozeme nahy vojst do toho bazenku a potom sme isli do eukaliptovej sauny kde ma zacala priatelka pomalicky honit hned som bol tvrdy a zacakl som ju pomaly lizat pekne sme si tam zasukali a okolo chodili ludia a ked videli ze niekto je v tej miestnosti tak odisli neskor sme sa premiestnili do odpocivarne kde uz lezal jeden chlapik nahy a my sme si lahliu vedla na lehatka tam ma este priatelka vyhonila a bolo to fakt skvele urcite nas pocul ten kolega vedla. Uzastny zazitok saunu milujeme.
No sem tam si nieco taketo vyskusame ale este odvaznejsie to bolo v aquaparku kde bolo lookin nas asi 100 ludi a rozdali sme si to len tak cez plavky
Máš odvážnu priatelku.Ešte pôjdete niekedy ?Rád by som sa pozrel
No to určite pojdeme len tam musi byt troska volnejsie a menej ludi ked tam je plna sauna tazko tam nieco riesit. Najradsej to mame v eukaliptovej saune v tom malom bazeniku.
mužu k páru nebo kočce do sauny na koukačku napiš do vzkazu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud hledáš příjemný odpočinek tak tam určitě vyražte. Je to nové, pěkné, je tam málo lidí a taková jakoby kavárna s obsluhou. Dvě sauny, dvakrát pára, velká výřivka... Příjemná obsluha a klid.
Podniknout se tam dá především odpočinek a relax. Nějaké to seznamování a okukování asi podle gusta. Dá se asi i víc někde trošičku stranou třeba v páře nebo sauně. Ve výřivce taky není vidět co se děje pod vodou...
Chodím tam většinou v pá nebo so od 19 do 21h. Bývá tam takhle večer tak do 10-ti lidí, většinou páry. Já tam chodím bohužel sám, protože nemám s kým. Tak kdybyste stáli o společný večer, můžem něco podniknout.
Podniknout se tam dá především odpočinek a relax. Nějaké to seznamování a okukování asi podle gusta. Dá se asi i víc někde trošičku stranou třeba v páře nebo sauně. Ve výřivce taky není vidět co se děje pod vodou...
Chodím tam většinou v pá nebo so od 19 do 21h. Bývá tam takhle večer tak do 10-ti lidí, většinou páry. Já tam chodím bohužel sám, protože nemám s kým. Tak kdybyste stáli o společný večer, můžem něco podniknout.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,

moje zkušenosti s Čestlicemi tedy nejsou nijak valné - sice spousta saun a prostor, na druhou stranu mraky lidí a poněkud arogantní personál. Pokud chcete, dám vám jiné tipy nebo s vámi někam zajdu :-) ozvěte se na nick woland.
Na nějaké hrátky je rozhodně lepší Babylón v Liberci. Hlavně sauna Afrikana.
co se tam tak děje? Mám tam v plánu chodit hlavně v pondělky večer ;-)
Bude odočívárna pod saunou Afrikana v Babylonu při sobotních natur party již trvale zavřená? - je to škoda rádi jme tam chdili.
To taky nevíme. Ale minule tam bylo živo až moc, tak jestli si někdo nestěžoval. Škoda. Byla tam zrovna taková odměřená paní v tom baru, tak jsme jí nechtěli popuzovat. Chtěli jsme to původně podlézt, ale potom jsme si to rozmysleli.
Taky jsem přemýšlel tam jít, pásku sundat. Jezdíme na natur akce jak do Liberce tak do Čestlic, Pokud budete mít zájem můžeme se někde potkat a pokecet .......
Jak v dubnu tak v květnu byla odpočívárna v Babylonu zadrátována páskou.
Různé milostné scény se odehrávaly různě po aqaparku.
Asi už bude odpočívárna trvale uzavřena, je to velká škoda.
A poradí někdo nějakou vhodnou saunu s odpočívárnou na hrátky v Brně a jeho okolí?
Ahojky, chtěl bych se zeptat, zda Vám někdo poradil nějakou příjemnou saunu v Brně. Taky hledám. Dík za odpověď ...
My občas v Brně zajdeme do "4comfort", příjemné místo na relax.
Poradí někdo kam zajít v ÚL kraji?
Chodím do společné v Městských lázních v UL nejlépe v neděli odpoledne.Chodí tam párečky a vyholené paničky a vždy je na co koukat.
v pondelok budem vo wellness v hoteli Permon, neprida sa stihle dievca - zena, alebo aj dve ... pripadne sympaticky stihly parik na spolocne relaxovanie - mozem aj pozvat :-)
Zdravím všechny příznivce společného saunování. Jsme pár něco po 40. I když tu nemáme žádnou galerii, společná nahota nám nevadí, spíše naopak a proto společné wellness už delší dobu rádi navštěvujeme. Mezi naše oblíbené patří wellness hotel Jana v Přerově, a sice malé, ale příjemné je též wellness v akvaparku v Olomouci. Sem chodí převážně muži a tak se nám několikrát stalo, že moje paní byla jedinou nahatou ženou v pánské společnosti. Jesti si chce někdo zblízka prohlédnout nahou pohlednou čtyřicítku a třeba si s ní posedět ve vířivce může napsat.
tak to bych se velice rád podíval, kdy půjdete do souny někde kolem Olomouce? přijedu a seznámíme se. Zatím ahoj Standa
Já bych to zkusil, musí to být fajn .
Moje manželka má ráda taky wellness. Takže hotel Jana v Přerově doporučujete?
Do Přerova pojedeme koncem měsíce, tak se můžeme vzájemně okouknout.
Ahoj, nenašel by se zde mladý pár co by vyrazil společně do wellness hotelu Diplomat v Praze a případně by provokoval. Nemusí dojít na sex ale jen takové nenápadné předvádění.Vše záleží na sympatiích a chuti. Mají tam příjemnou vířivku:-)
ahoj lidi nechodíte někdo do sauny v praze letňanech nějáký pár,žena nebo dvě
že by jsme se trochu okukovali a potom třeba reálek???
Zdar lidi nechcete si někdo (ž/ž+m) udělat výlet tuhle sobotu ( 31.3) do Babylonu? Případně se tam sejít? Od 20h do 24h je celý aquapark pro naháče! Zaplavat si, sjet si tobogán na vostráka, spařit se v sauně, porochnit se ve výřivce...
nevíte někdo o nějaké zajímavé sauně v okolí Sázavy?
poradíte kde je diskrétní viřívka na olomoucku
nasla by se nejaka zenska ze zlinska ktera by sla do sauny ??
Jedeme tuto sobotu 28.4.2012 do Liberce na natur.koupání. Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
My jsme tento víkend v severních čechách, počasí moc šancí na nudapláž na Mácháči nedává, ale uvažujeme o tom, že bychom se vydali právě do Liberce, i tuhle sobotu - 26.5.2012 tam je zase 0d 20:00 nudistický večer.Nechystá se tam někdo?
Jedete někdo v sobotu 19.5.2012 do AQUAPALACE PRAHA v Cestlicích na bezplavkové koupání? Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
ahoj děje se něco i v č.b. ? děkuji petr
Jedete někdo v sobotu 19.5.2012 do AQUAPALACE PRAHA v Cestlicích na bezplavkové koupání? Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
zdravím,asi bychom jeli,léto je ještě daleko na nuda pláž,tak bychom to zkusili ,tam jsme ještě nebyli.Od kolika to je?
Od 18.00 Saunový svět a od 20,00 celý aqapark be plavek.
Taky se tam s přítelkyní vypravíme byli jsme v březnu poprvé a bylo to super.
Mne sa stalo, že som bol sám v saunovom svete, relax v senci a prišiel tam postarší párik tak 50 rokov, vybral si parnú saunu. Kedže rád nadvazujem nové kontakty, tak som sa vybral za nimi, že pokecám, ale oni tam už mydlili jedna radosť. Tak som ich nechal tak. Išiel som do inej sauny. Keď som išiel do odpočívarne, už boli tam, zakrytí županom, pani sedela na koníčkovi a oddávali sa radovánkam. Ale nechal som ich tak. Až teraz si búcham hlavu, keby som ich oslovil, možno by bola aspoň fajočka či masturbácia pekná. Pani bola totižto dosť zachovalá :)
Nezašiel by niekto do sauny v Trnave? žena, muž, pár.... ?
kontakt hipohipo6@gmail.com
(forum čitam málo)
chce se někdo okukovat v č.b.
Nejede dnes někdo večer na bezplavkové koupání?
ahojky lidičky
dnes se chystám ,ale sám bez partnerky
myslím že to tam bude zase fajn ,jako vždy
Jedete zítra někdo na bezplavkové koupání?
Ahoj, šel by nějaký pár či žena na Naturistickou noc do čestlic 15.9. Nahatá zábava je fajn jen nemám s kym jít. Přidáte se?
Poradí nám někdo privátní vířivku v okolí Veselí nad Lužnicí?
To nikdo nezná privátní vířivku v okolí Veselí nad Lužnicí?+ - 3Okm
Frankuv dvur, maj tam welness centrum s bazenem saunou a vyrivkou... jdou tam delat zajimavy veci :)
je to u jindrichova hradce
Hledáme pár na společnou navštěvu natur akce v Babylonu...
Blíží se nová sezona saunování,poradíte nějakou dobrou natur saunu v Brně a okolí,Díky
bude vyprávět že se v sauně akorát saunuje je to blbeček když jsou tam ženy i muži nahatý tak je to vzrůšo větší než na nudapláži,chudák brečel že si zastrčil prst do prdele a naříkal že ho má od hovna !
text tohoto příspěvku ti poradil určitě kokon je vidět že spolu žijete v CHánově v tom ghetu prdel si nemyjete´v zájemně lížete ,to je vaše veškerá hygiena.
kokon je tvůj kamarád ne ?co to že najednou mu nasadíš psí hlavu,umyl sis vůbec ten prst od hovna hned nebo až potom co jsi se vybrečel,mám dojen že jsi se s ním šťoural v rypáku jak máš ve zvyku co.a co předkožku už máš vyléčenou nebo si jen mažeš pořád ten tvůj smradlavej sejra co tam máš na chleba,prej ho dáváš dětem do školy k svačině,fuj ty dobytku.
no ty ses ukázal tos udělůalkokonovi radost,toto jak popisuješ je tvoje hoby mě jsi to také doporučoval když jsem to odmítl žes hnusák úchyle tak s tím zase začínáš debile jdi spát dále a zapoměl jsi poznamenatzda ses už naučil žrát vlastní semeno vidličkou dalbychu můžeš se učit od kokona a on od tebe,ten žere hovna vidličkou.
Zavolal jsi mě, tak jsem tady, abych ti pomohl z tebe udělat blbce. Předvádět tady, jak máš vymaštěnou makovici ti jde skvěle ty pologramotný hňupe.
Už jsem se tě ptal v jednom příspěvku jak ty takový debil chceš z někoho dělat blbce ?jseš fakt dobrý a umíš rozesmát.
Blbce tady děláš ze sebe sám a úspěšně.
jako blbec ses tady projevil hlavně ty ,je to škoda a trpíš s tím nejenom ty ,otravuješ s tím i ostatní zamysli se nad sebou
Ta čeština ti pořád nejde. Piš alespoň velké písmeno na začátku věty a tečku na konci, když nechceš vypadat jako blbec.
Takových je tady hafo co podle tebe vypadají jako blbci ,píší na začátku věty malé písmeno ,zapomínají na čárky a pod. u sebe tomu říkáš překlep u ostatních jsou to hrubé chyby. Dokazuješ cos za debila .
Ty nezapomínáš! Ty jsi to nikdy neuměl. Kolikrát jsi propadl a z které třídy jsi vlastně vylezl?
Tvé debilitě se člověk musí doopravdy zasmát.Držíš se hesla že napsat můžeš cokoli v anonymitě protože se to nedá ověřit. Ale žes debil to tady dokazuješ v každém příspěvku.
Ověřit tvoji pologramotnost lze v každém tvém příspěvku. Tak z které třídy zákl. školy jsi vylezl?
O mou gramotnost se nestarej,podle tvých debilních příspěvků je určitě na vyší ůrovni než ta tvoje,dosud jsi mi neodpověděl kolik je 2+1, nevíš sni 1+2.
Výborně! To je zatím tvůj nejlepší výkon. Jenom 3 chyby a žádná prdel, ani hovno v příspěvku. To zaslouží pochvalu, ale má to vadu - začíná to být nudné.
Debile vyřeš si své překlepy ,tys asi studoval Plzenská práva .
Tak na kterou ZŠ jsi chodil a kolikrát jsi propadl?
Debile na to kolikrát jsi propadl bych se spíše měl zeptat já tebe, ale vím že je to zbytečné v Chánově a škola? když nevíš kolik je 2+1 tak se někoho zeptej at nevypadáš jako větší blbec než jseš?
:-) tak to je velmi zajímavé počtení.
Společné saunování Brno-Lesná Infinity,přidá se někdo?
Hledáme mladý pár který by s námi vyrazil tuto sobotu na akci bez plavek v čestlicích.
Ahoj, my tam také budeme, hlavně v saunovém světě. LaR
Taky tam jedeme na 18 hod. a min do 20.00 budeme v saunovém světě.
Začínajú chladnejšie dni.Kto má aké skúsenosti s kvalitou BEZPLAVKOVÝCH saún - a kde, na Slovensku?
Ona existuje i sauna v plavkách?to snad ne ,plavky bych si vzal ,akorát tak kdyby tam byl kokon nebo jemu podobní
Pořád ještě si připadáš jako malý pitomec?
Ty pošuku ty znáš saunu v plavkách ?pokud tam někdo chodí v plavkách tak asi doopravdy pouze kvůli tobě nebo tvojím kamarádům nepřetvařuj se a napiš nám zase něco ,bez použití pravidel českého pravopisu tak jak to umíš nejlépe.To musí být dost namáhavé pořád v nich listovat a hledat jak se které slovo píše.
Musíš vypsat konkrétně v kterém slově je ta chyba nebo za kterým slovemjsemneudělal čárku.A taky jde o to jak stará pravidla používáš,zda ty stará z našich školních let nebo ty nová.Jemi jasnéže ta pomocná škola ti moc nedala a kolik tříd jsi absolvoval?
Máš tam 4 chyby. Koukej to napsat znovu slohově srozumitelně a pravopisně správně! A až to vybleješ, tak si to po sobě přečti a oprav si alespoň ty překlepy! Jasné?
Nevím co je na tom slohově nečsrozumitelné ,překlepy přeci neřešíme. Ten tvůj příspěvek v kterém mě zveš do Chánova mezi vás je perla .
Máš tam 3 chyby. Požádej svou starou, ať ti to vždycky opraví, když jsi tak tupej a nepoznáš to sám.
debile ty to nechápeš ?to jsou překlepy a dělám ja úmyslně kvůli tobě ,abys měl radost že můžeš ukázat jak jseš skvělý profesor ,to jen tak každý absolvent zvláštní školy nedokáže opravovat chyby ale dám ti radu pročti si příspěvky ostatních uživatelů,najdeš tam daleko pikantnější chyby ,přímo hrubky zaměněné i y apod,( tam ty pravidla českého pravopisu teprv pořádně využiješ) a ne pouze zapomenuté čárky nebo malé písmeno na začátku.
O tom tady nikdo nepochybuje, pologramote. :-)
dobrá poznámka od debilaza zvláštní školy
Ty chyby a překlepy co "děláš schválně" dělají tvůj výblitek málo srozumitelným. Přelož to do češtiny.:-)
nějaká dobrá sauna případně i bazén v Praze?
nikdy jsem nebyla v sauně v čestlicích - jaké to tam je a nevzal by mě někdo s sebou? raději žena :-)
Pokud bys měla zájem o muže, můžeme se tam podívat spolu.
Ahojky najde se nejaky mladsi par, ktery by s nami vyrazil do sauny v Praze?
Ahoj, našel, my 24 a 25 z prahy...do sauny chodíme celkem často, tak se ozvi do vzkazů pokud máte zájem.
Všude je to drahý jako prase.V Postoloprtech je to za hubičku a je tam pěkná suchá sauna. V sobotu snad od osmi je to bez plavek, ale nikdo se tam nějak neodváží.Nešel by někdo tuhle sobotu to tam podpořit?samy bychom se tam cítili úchylně..
Ahoj,máte hezkou galerii z Kamenčáku...nechcete jet ráději na koupání bez plavek do Babylonu.Je to také tuto sobotu a stojí to taky pár kaček.
Ahoj
Souhlasímé v Babylonu je to supeper, taky tam jezdíme, i když to máme skoro 200 km jedna cesta, jezdí tam i od dál.
tak prej je tam s tim konec, páááč se to nechytlo..škoda
Nikdy jsem v Postoloprtech nebyl. Ale přijde mi ujetá sauna v plavkách...
Ahoj já myslel že do sauny se chodí bez plavek. Já jezdím do Litoměřic a tam jsme všechny bez plavek, tak se domluvíme a můžem spolu někdy do těch postoloprt vyrazit
Neví někdo jestli ještě fungují pondělní nuda plavání ve Slaném?
Ahoj to musí být super taky bych rád vyskoušel jen tak nahý si plavat
Nevite zda už běží společná v neděli v Městských lázních?
Je to tam pěkné. Jezdíme tam s manželkou kolem 15hodiny a vždy si to tam pořádně užijeme.
byl někdo v neděli v sauně a jak to tam vypadalo?
Ahoj, sama za sebe musim rict,ze jsem napul ciganka a kazdej mi rikam jak ji mam horkou.:)
Ahoj a je na tom alespon něco pravdy :-)
Ahoj odkud jsi?chci ciganku nedávnou kdybys mela zájem nápis praha
Mnaaaam daj mi ju vylízal aparát

ak by sa tu nasiel niekto z KE tak nech sa ozve mlademu sexi chalanovi :) sauna teraz na jesen padne :)
ktora sauna je tvoja oblubena v KE?
pocul som, ze na mieri je nejaky maly podnik, kde je sauna pre minimum ludi.
Pár 45 let hledá pár v Praze na soukromé zasaunování, možná i další pokračování. Chci manželku pořádně sexuálně rozpumpovat.
Ahoj
Z naší skušenosti mohu doporučit kurs tantra masáže v Praze, kde 1-2 profesionální masérky na dobrovolnících ukazují postupně tantra masáž celého těla a poté si to ve dvojicích skoušíme.
Být vedle 3-5 párů kteří se masírují je super zážitek a manželka bylá tak sexuálně rozpumpovaná jako nikdy předtím.
Můžu jen doporučit a třeba se potkat.
Mirecek
Ahoj společná sauna je fajn. Člověk se alespon přestane stydět za to co má je to super a nemějte z toho strach doporučuji
Ahojky kdyby chtěla nějáká žena jít společně do sauny v Litoměřicích můžeme se domluvit Zdeněk
ktora by rada isla z fesakom 27r. pekne vyholenym do sauny v aquaparku turcianske teplice , napiste dohodneme sa plati stale....
ahojte, ma niekto skusenost s tymto welnessom? popripade nejake ine miesto na FKK welness na vychode? Vraj Uran v Tatranskej lomnici kazdy piatok otvara, SPQR v KE su zname, ale drahe... dajte svoje skusenosti, prosim
skús si pozrieť našu stránku www.swingersclubrelax.sk
čau. ví někdo o solidní sauně v Pardubicích nebo okolí? dík
Zdar lidi.Nevím jak v Pardubicích, ale moc pěkné je to v saunovém ráji v Holicích. Dvě sauny, dvě páry, veliká výřivka, pohodová odpočívárna,možnost masáže. Posezení s obsluhou je součástí areálu. A co víc nebývá tam nával!
V Pce v Aquacentru.
Sauny tam jsou pekny moc rad tam chodim :)
sháním ženu sympatického vzhledu do cca 40 let která by zašla v praze nebo okolí do sauny a pozorovala mě při masturbaci
17.11.2012 sa vidíme na poločnom saunovaní akúpaní bez plaviek v Aquaprarku v Prahe.V tom najväčšom . o 20 hod.:)
moje zkurenosti ze sauny sou jenom ty nejlepsi ale jak tu rekli lepsi je tam si nekoho dovist sebou.
Jezdíme do sauny ve Weidenu.Je to super provokujem a vždy se někdo přidá. Budeme tam ve čtvrtek 6.12. od 15ti hod. kdo se přidá.
nejde v neděli 9.12 někdo do společné sauny v Ústí nad Labem - městské lázně.
jak to tam vypadalo.byly tam nějaké páry a dělo se něco?jezdíme tam občas také se ženou
jak jsem byl já v tom čase tak tam bylo málo lidí a vcelku v pohodě . Co tuto neděli nepůjdete a případně v kolik hodin. Rádi byste něco zažili??
Ahoj, chodi nejaka sympaticka zena nebo par do Wellnessu v Babylonu?
hezký pitomci když neví že ve společné sauně se dají prožít hezké chvíle !
Ano určitě se tam dají zažít příjemné chvíle nikdy jsem netvrdil že ne ,to je jenom tvá lež debilní dalbychu, ale určitě ne pokud jseš v té sauně ty a ani ty je tam neprožíváš ,leda tak sám se sebou honíš si tam svého mrnouska protože stačí jakmile přijdeš do šatny a rozkřikne se ,že jsi přišel tak všichni utíkají a ti co přijdou po tobě tak odejdou aniž se svlečou,debyle.
Ahoj nechtěla by nějaká žena z Litoměřicka zajít v pátek do sauny do plaveckého bazénu v Litoměřicích
Zdravím všetkých, nechystá sa niekto z Vás v najbližších dňoch do wellness AquaCity v Poprade? Pokecať, posedieť, oddýchnuť... všetko max. diskrétne, klasicky, chlapsky :) bi a pod.
tam sa velmi nahota nenosi, mam pravdu?
Zdravím, čo som bol naposledy, tak kto ako a kedy ako :) v infra boli vyzlečení, plachtu si dali vedľa, rovnako i v saune či výrivke, nie všetci a nie vždy, ale je tam prítmie, čiže to nikomu neprekáža, aspoň som mal ten dojem, ináč s omotanou plachtou.
A o nejake saune spis na zapade, okoli Plzne apod. vite? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chodime ve dvou i samostatne. Pokud by byla chut na nejakou akci ozvi se.
Ahoj, uz dlouho nemam s kym do sauny zajit a samotnemu se mi moc nechce. V Axe jsem nikdy nebyl, ale mam to blizko. Rad bych tedy nekdy zasel. ;-)
Ahoj, já se chystám v pondělí, kdyby se chtěl někdo připojit.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, já tam teď nějakou dobu nebyl, tak nevím, jak je to s návštěvností. Můžeme se ale na někdy domluvit.
ahoj, kdyby jste někdy chtěli jet do bohumína, rád se k vám přidám
martin z orlové
38/185/82
Dotaz:prosím,ví někdo o dobré společné sauně,nebo vířivce v Ostravě.Rádi bychom se ženou někam zašli a třeba se tam potkali s příjemnými lidmi.My pár 48-49,ona atraktivní.Díky za info Petr
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahou,saunu moc nemusíme,ale co třeba někam do vířivky ?
vyborna virivka v Modricich...
Ahoj nemas chut spoznat 29 rocneho chalana ?...napriklad v saune ?:) pracujem v CR
Chodíme s přítelkou. Čisté,dobré,decentní,žád ný průchoďák. Chodí i nějaký jiný pár z řad Amatérů ? Adam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodí někdo do společné sauny v Městkých lázních?
Mám v plánu tam jít zrovna dnes
Dnes jsem tam byl a byla tam pěkná panička
Myslíš ta po 17hodině?To je fakt kus.Ta má co ukazovat.
jo také tam chodíme v neděli odpoledne a také jsem si všmnul jedné možná dvou pěkných dole štavnatých
Jezdíme do Weidenu- Německo kousek za rozvadovem. Kdo se přidá. Je to tam fajn.
ahoj rád se přidám stačí dohodnout termín.Zd.
Jedem opět do Weidenu kdo se přidá a přijede??
Ahoj..někdo do sauny v plzni...?
Sauna je fajn, my chodíme s manželkou také a rádi. Zrovna dnes do hotelu Komorní Hůrka u Chebu. V sauně se sice nesexuje, ale příjemně se tam člověk naladí, tedy pokud se tam sejdou páry a ne jen mužští šmíráci. Tak nebuďte chlapi zbabělci a vemte ty svoje polovičky také a nemusíte se tu urážet.
Včera jsem po delší době navštívil nuda koupání,saunu v Modřicích. Prostředí pořád na úrovni,jen by to chtělo ženu,pár na zpestření:-))). Pokud existuje žena,pár na předvádění,provokaci,mastu rbaci atd. Dejte vědět rád se přidám,třeba jen jako divák.
Zajde někdo zítra v Praze do Axy, Čestlic nebo klidně i jinam? Nebaví mě chodit sám...
nejde někdo v pátek do sauny v Ostravě?
Myslím hlavně ženy.
ahoj, jen informace pro všechny, který rádi mrdaj, nebo se alespoň předvádějí na veřejnosti. Teď v sobotu bude speciální valentýnské saunování při svíčkách od 20:00 v saunovém světě v aquapalace v Čestlicích a slyšel jsem, že se tam budou organizovat skupinky na honení ve vířivce a mrdání na odlehlejších místech. Už minule to bylo super, docela jsem is tam užil. :-)Budete tam někdo? Já mladý kluk z Prahy s 21 cm pérem. Potkáme se tam? Pište..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, nemám ale rád bych je měl :)
Kdo jde 16.3. na nudistickou akci do Cestlic?
sakra ted koukam ze sem to propasl, kdy bude dalsi? nebo nekdo na spol saunu, okukovani partnerky atd?
jsem také kanda a mám stejné tužby a představy jako ty.jestli chceš můžeme se sejít a popovídat
Ahojte, jedeme na začátku května do do Tater, doporuči někdo nějakou super veřejnou saunu nebo kde se dá nahotit. možno i setkání s párem nebo holkou? M
V Tatrach urcite hotel Permon. Dobra sauna je ale aj u nas v B. Bystrici.
V sobotu 30.03. nezajde někdo ?Udělám Ti doprovod,nebo se tam můžeme sejít /žena ,pár/ a pokecáme případně zařádíme
Zítra budem s přítelkyní v termálních lázní Therme Laa. Já budu doufat, že mě s něčím překvapí. Má v tomto úplně volnou ruku :)
Kdo jede na bezplavkové koupání v sobotu 6.4. do aqaparku v Pardubicích?
Takže vidím že poznámky jak je sauna určená jen k relaxování bez postranních myšlenek jsou výplodem chorých mozků !
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pánové,je určená především k relaxaci,pokud o tom někteří mají jiné představy na tom nic nemění.
Postel je taky určená na spaní a přesto se tam šoustá o sto šest !Vlak je určen výhradně k přepravě cestujících,ale zkuste si zašukat v lůžkovém voze za jízdy a to budete překvapeni !A nakonec i to souložení je relaxace jak víno,kdo tvrdí že ne lže jako naše vláda když tvrdí jak to s námi myslí dobře !
Tak se Vám povedlo probudit největšího debila a hulváta dalbycha,jen počkejte až Vás napadne všemi svými nicky které mu admin ještě nezrušil.A dávejte si pozor na pravopis nebo Vám to začne ten kokon nyní chooperman (jeho nejlepší kamarád)opravovat.Oni si lížou navzájem prdel a kouří ocasy.Dalbychu ty se nezapřeš at si zvolíš název nicku jakýkoli.
Hmmm...tak si jdi zase lehnout sexnebi(alias kurvy-ne,nic-moc,krasa-sexu atd.) :-)
...že dojde k normální výměně názorů, jak si kdo představuje čas strávený v sauně a takhle to dopadlo. Škoda.
Za mě: Myslím, že uživatelé tohoto serveru nejsou žádní puritáni a jsou schopni tolerance. Sauna je určena především k odpočinku, relaxaci a pro zdraví. Když jsou tam společně nazí lidé a například se začnou hladit, může to být erotické. Erotika a vzrušení nemusí být zrovna zásun. Už i ta společná nahota může být zajímavá. Pokud to "nevnucují" ostatním a najdou si trošku soukromí, tak proč ne. Důležité je být rozumní a nikoho neobtěžovat. V některých wellnessech se s tím víceméně počítá...
Tak a teď do mě! ;-)
Nejede někdo tuto sobotu na bezplavkové koupání do aqaparku v Čestlicích ?
Ahoj, tak i já musím přidat jeden příspěvek do diskuze. Tuto sobotu jsme s kamarádkou byli na bezplavkové naturistické párty v Čestlicích, těšili jsme se na celovečerní pěknou zábavu ve společnosti naháčů a musím konstatovat, že jsme si srandy docela užili. Chtěli jsme trochu provokovat, tedy kamarádka v suché sauně si lehla a lehce (opravdu lehce, žádné porno, roztáhla nohy) tak, aby chlapi pěkně viděli vše co chtějí... Účel poloha splnila a tak se ve směru k jejímu rozkroku během chvilky začalo sededat pár pohleduchtivých pánů. Předpokládám, že byli rádi, k ničemu dál samozřejmě nedošlo. Podobný pohled ještě navíc s pár doteky na kundičce jsme provedli v parní sauně a to už bylo vidět jak to na druhá straně sauny "mlaská". Nic proti tomu, byl to účel, ale přátelé velmi, ale opravdu velmi důležité upozornění pro příště!!! Pokud Vám toto druhý pár umožní, v pohodě, využijte toho pohledem, ale čekali jsme, že pokud si budete chtít na kamarádku šáhnout, tak se neprve zeptáte!!! Ne že k ní přijdete bez dovolení, svou mužnost jí budete strkat před pusu či jinam a budete čekat, že Vám jej hned začne kouřit či dráždit rukou!!! Účelem bylo vzrušit, nechat Vás se dívat, ale to je vše!!! Stříkněte si do dlaně nebo na podlahu, pak vše řádně po sobě spláchněte a je to!!! Pokud chcete od ženy jakékoli jiné doteky, vždycky se musíte ptát!!! Jinak to nejde!!! Bývali bysme Vám to asi dovolili, ale takto jsme od Vás voyaerů a nadrženců museli odejít. Už nám to nebylo příjemné!!! SORRY. Mějte se a přejeme spoustu dalších příjemných zážitků v saunách i jinde. Pro fórumchtivé čtenáře podotýkám, že kamarádka byla milá hezká černovláska s polovyholenou kundičkou...
PS: a čekám spoustu příspěvků, pročteme si všechny a třebas příště něco vylepšíme...
Ahoj všem. Má ještě nějaký smysl vyrazit do sauny v květnu? Chodíte ještě někdo?
Což takhle zajít společně někde v Praze?
Dnes odpoledne se chystám do sauny AXA, kdyby někdo chtěl jít taky.
Chodíte niekto do Prešova, Popradu, BJ kúpeľov do wellness? :)
bi chlap
mathieu@post.sk
ahoj nezasel by nejaky par do bazenu a dal se uvidi :-)
Ahoj,
rádi zajdem, ale máme to do Plzně trochu z ruky. Mohli bychom naplánovat třeba Prahu - Čestlice nebo tak nějak. Rádi bychom ale zajeli k "vám" do natur kempu, funguje stále?
ahoj, chodíte často do čestlic? občas tam zajdu a hledám pár který hledá kluka.
Ahoj, rad bych zasel se zenou do spolecne sauny a rad bych nasel muze , ktereho by rajcovalo to ze by ji sledoval jak se saunuje....jen sledovani...najdu v Praze?
Ahoj,
rád s vámi do sauny zajdu, záleží do které sauny by jste chtěli zajít.
Prečo taký nikto nie je v Ba, tak rád by som sledoval v saune :-)
ahoj, kam se chodíte saunovat? Rád půjdu :)
Jde nějaký pár v sobotu na bezplavkové koupání do Čestlického aquaparku?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo by rád tajně pozoroval mou ženu ve společné sauně?
Ahoj rád ji budu pozorovat a tajně masturbovat. Kam chodíte ?
Městské lázně.Nebo znáte něco lepšího?Třeba tam také zajdeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, chodí někdo do sauny v Holicích ???
Když vlezu do společné sauny, tak mi občas chvilku stojí. Nikdy mi nikdo nic neřekl a tak do minuty nebo do dvou mi pokaždý klesne - jak se začnu potit. Stává se Vám to taky?
To je ještě dobrý. Mě stojí ve sprše i v odpočívárně. Občas jsou z toho horké chvilky.
Jaké to je ve společné v Městských lázních v Ústí n/L?Jak jsem četl i já bych si rád nechal okukovat ženu tedy jako nenápadně
hele, já vemu tu svou a můžeme si je okukovat navzájem.....
co třeba v neděli odpoledne?
já myslel v neděli odpoledne v Městských lázních v u UL
to těžko, máš babu, můžeme si vyměnit fota?
Tento týden bych rád zašel do Čestlic do sauny. Nepotkám tam nějaký pár co by rád pozorovatele? Nebo jen ženu?
Ahoj nekdo společně do sauny v Brne ? ja kluk 24
Taky bych zašel do společné sauny, máte nějaký tip do jaké? V Brně
nekdo na spol saunu s parem? nenapadny zkouknuti partnerky? ne sex. praha
jsme pár a s párem rádi zajdeme.
Ahoj, já bych do sauny někdy zašel. Pěkně ti ji omrknout...
Ahoj nekdo do sauny v usti nad labem
Nebyl si v neděli po 17 v Městských lázních?Tam by si viděl paničky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Raz sme boli s priateľkou v Bieliciach..... sedel tam raz taký starší pán, očividne bol vykoľajený keď priateľka len tak mimovoľne roztiahla nohy. Keď chlapík začal bez zábran onanovať začalo jej to vadiť a vyšla von
Zašel by někdo do sauny v Praze? Rád se k někomu přidám...
Ahoj, najdu ženu nebo pár, kde žena je ráda okukována a dívá se při tom, co to s chlapem dělá?
opět pojedeme do Weidenu přidá se někdo??
Ahoj, kde v Praze se krome Cestlic da dobre posaunovat v spolecnych saunach a vstup je bez plavek? Nekdo nejake zkusenosti?
Maji tam lide kolem pasu prosteradla, nebo vetsinou jenom na nich sedi?
Tak půl na půl. Někdo sedí, někdo je omotanej. Já třeba omotání nesnáším. Najradši si na něj jen lehnu.
rád bych dnes zajel do nějaké sauny poradíte?popřípadě by jsme se mohli sejít?
Kdy a kam chodí nějaké pěkné paničky nebo manželské páry?je nějaký pár který by chtěl aby byl nenápadně okukován slušným mužem?popřípadě který manžel by chtěl abych mu nanápadně prohlédl ženu.diskrétnost zaručena
nekdo na nenapadny omrknuti moji zeny v spolecne saune? Praha, pristi sobotu? Nejedna se o sex. Pokud je zajem, napiste prosim vzkaz. Diky R.
Dobrý večer,což o to,rád bych nenápadně juknul na vaší paní,ale protože mám brýle které do sauny nenosím,a bez nich jsem slepý,tak o nenápadnosti nemůže být řeč :-))).Škoda,ale určitě se vám koukalů přihlásí hodně.Můžete mi poradit nějakou podle vás dobrou saunu?Díky.
Omrknout tvou paničku bych rád, třeba i výměnou za tu mou, ale ty jsi sám.
Městské lázně v neděli odpoledne někdo na čumendu?Okukování kundiček
někdo k nam do aqvalazní v hk jen kluci
Ahoj, rádi zajedem. Kdy chodíte?
Ahoj rad chodim do sauny ale sameho me to nebavi kdyby se nekdo nasel rad se pridam je mi 32
Ahoj, chodim 1-2x tadne do spolecne sauny v Olomouci, prida se nektera zena?
Ahojky co dát dohromady nějakou partu na saunování Děčínsko.
Soukromá chalupa vybavená saunou až pro 6 lidí má někdo zájem
caute ja som bola v permone v tatrach a bolo krasne...stale nas to zvadzalo na sex....hlavne ked bol bazen okolo poloprazdny a len par parikov nalepenych na sebe...je to ale daleko a preto by sme radi skusili nejaky wellness najlepsie na morave...sme od ziliny. neporadili by ste nam nejaky fajn wellness v okoli valmezu pripadne karlovice? vopred dikes
ahojte, ve Valmezu je nádherné wellnes v hotelu Abacie..
Žena,pár se zdravou špetkou exhibice ? Privátní bazén Brno,AQUALAND Moravia - nejen koupání :-))) Dívání masturbace, sex,relax
Brno a okolí. Ahoj, chtěl bych vyzkoušet poprvé saunu. S kým bych mohl zajít, pokoukat a pokecat.
Někdo na čumendu v neděli odpoledne do Městských lázní?
tak dnes po 17.Přijd do sauny a sedni si pod nás at si tu moji můžeš pěkně z blízka prohlédnout, ale bez kontaktu.já budu dělat že nic nevidím......
Ahoj. Mám takový sen. Chtěl bych se setkat v sauně buď se ženou ale raději s párem. Nejde mi však ani o sex či o masturbaci. Chtěl bych, abych ji mohl (více či méně) bez kontaktu přičichnout ke kundičce. Rajcuje mě ta kombinace horka, slaného potu, vůně broskvičky a partnera, který dělá, že nic nevidí. O nic víc nemám zájem, jen o saunování, při kterém člověk kromě vůně mentolu cítí i něco navíc.

Pokud by se někdo našel, kdo má podobné choutky, tak pošlete zprávu:

PS: předchozí osobní schůzka nutná, nechodím kamkoliv s kýmkoliv :)
Nezná někdo nebo nebyl ve Slaným v Hejtmanským dvoře?Má tam být vířivka i sauna
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rádi tě se ženou doprovodíme, ale pošli nám foto celé postavy.
zvu dívku, ženu do sauny. Já sympatický. :-)
Žena,pár se zdravou špetkou exhibice ? Privátní bazén Brno, nebo Aqualand Moravia - nejen koupání :-))) Dívání masturbace, sex,relax
Jede někdo v sobotu na bezplavkové koupání do aquaparku v Čestlicích
Pokud budete chtít, můžeme se tam potkat
Taky chci vyrazit, pokud by se nasla nejaka divka ci par rad se pridam.
Existují v Plzni místa se saunou, vířivkou apod, kde není pohoršující, když se pár začne sám sobě věnovat poměrně intimně i v přítomnosti jiných?
ahoj rádi se přidáme . Můžeme se sejít na Roudné 2+2
Hledám ženu nebo pár na společné saunování. Vidět a být viděn :-)
Jedeme opět do Weidenu do sauny 12.prosince. budem tam po 15.00h Kdo se přidá? Pohrajem si?
Ahoj. cez vikend sa chystam na vylet do Prahy. ma niekto tym na prijemnu saunu alebo welness? Som naturista...
SAMOZŘEJMĚ ŽE ANO.....PODÍVEJ SE NA http://www.wellnessbohemia.cz/ index.php/fotogalerie ......PROTOŽE TO STOJÍ ZA TO ZKUSIT...BYLA JSEM TAM DVAKRÁT A NEMĚNILA BYCH TEDA LOKÁL ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ...
ahoj nekdo z Brna nebo okolí do sauny i pravidelně..jedno zda muž,žena nebo pár:)
Rád do sauny v Brně zajdu :) napiš PM
Ma niekto skusenost s novym Aqualand Moravia pri Brne?
Hledám tajného pozorovatele mé ženy ve společné sauně.Bude to pouze naše tajemství
Wellness na urovni , boli sme s manzelkou jednu nedelu po siestej vecer bolo tam viacero parov bolo na co pozerat ,hlavne v bazene sa to parilo.
Neví někdo kde se dá zajít ve Slaném do sauny?
Chodí někdo do sauny v Horažďovicích?Pokud by šel s námi,někdy ve třech,jindy jen s mojí manželkou?Mám málo volného času,manželka nechce chodit sama.Případný kontakt do vzkazů,díky.
Chodí někdo do společné sauny kam a kdy?
Kdo by zašel zarelaxovat a uvolnit se do sauny? Žena, pár.
Ahoj, chodíte někdo z vás do wellnesu v aquacentru v Pardubicích? Zašel by někdo se mnou? já 24 let, sportovní postava..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodí někdo kdy a kam?rád bych někomu nenápadně ukazal ženu.
Souhlas Holice jsou nej....
Souhlas Holice jsou nej..jednička
Nechce s námi zajít nám podobný pár mezi svátky do vířivky do slaného,hejtmanský dvůr,prohřát si kosti.
ahoj jaky máte na mysli podobný pár???
Ahoj dnes nebo se zítra se chceme jít prohřát do sauny, páry nebo vǐŕivky. Nemá někdo tip na dobré místo v Praze - kde je i dost soukromí, kdybychom se nechtěli je prohřívat? Nebo nechystá se nějaký podobný pár?
Čestlice?? Rádi s vámi zajdem.
Ahoj, tip na diskrétní saunu...

http://www.cafesau na.cz/

Lze objednat i příjemná masáž.

Hezký den a třeba někdy v sauně.. -)
Nějaká žena do sauny v Ostravě?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rádi zajdem s vámi, kdy vás tam lze potkat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Promluvím s polovičkou a dám vědět. Kde to tam je?
Jsme manzele,oba lehce bi,oba 32 a radi chodíme do spolecnych saun, radi drazdime chlapy kteří mají erekci a radi potkáme "nahodou" nekoho,nejlepe také par na spolecne saunovani a vzrušující smirovani kde se dela ze se nekouka ale pak se kouka poradne a drazdi se navzájem,pohledem a mozna v paře i vic.. Najdem nekoho kolem Zlicina, Butovic na takove vzrusive nenapadne saunovani a sexy relax?
nejsme přímo z Pha, ale rádi se s váma někde potkáme.
Existuje v Olomouci sauna, kde se dá i masturbovat? Chtěl bych honit v sauně.
Nezajde některá do sauny zítra v Ostravě?
Jsme manželský pár.Co se takhle s nějakým mužem nebo párem náhodu potkat v sauně třeba příští víkend
Můžeme se náhodou potkat, bude to vzrušující.
Je v Olomouci sauna, kde se dá i onanovat?
Neví někdo jestli se nechají sehnat tantra masáže v okolí Hlohovce,Břeclavi?Jedeme tak na víkend a chceme si užít,nebo aspon privátní vířivku
nějaký příjemný muž, který by se s námi potkal v sauně v Holicích. Ne Bi a hlavně zájem o zralé ženy
Ahojky zítra 1.2 2014 jedu do saunoveho ráje v Holicích chtěl bych se s vámi setkat líbí se me zralé ženy budu tam cca 18. 00 hod díky , jsem na kratko strizeny budu mít na krku řetízek
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zajde někdo v Brně do sauny? Rád šmíruju či se nechám šmírovat. Ideální zralý pár, já 26 let
hmmm ja hladam niekoho na spoločne saunovanie v kosiciach :) napište mi prosim bi ženy aj muži
Již nějaký čas chodíme ve třech M+Ž+M a super.Manželce se líbí to vzrušení a uspokojení a mně ten super pocit,že si to ta moje rozdává s jiným.
ahoj rádi se k vám přidáme.
Nejde v sobotu pár, žena na bezplavkové koupání do Čestlického aquaparku?
My chceme jít. Jsme ale starší pár, 54 a 50 let. Možná s námi půjdou ještě kamarádi tak ve stejném věku.
Ahoj rádi se přidáme také budem v ČESTLICÍCH.
Ahoj my také starší 50+ rádi se i setkáme. Budeme v Čestlicích po 19té hod. rádi se setkáme i mimo saunu.
Ahoj, chodí tady někdo z vás do sauny ve fitku Holmes Place? (Karlín)
Pár, holka do wellness Aqualand Moravia? Saunění, vířivky, nahota, doteky, sex,provokace Láká Tě zdravá špetka exhibice?
Nejde někdo v neděli do sauny v Ústí nad Labem
do které sauny a v kolik chodíš?
Ahojte, chystám se do Městských lázní, ještě nevím v kolik.
Ahoj, nepřidá se nějaká slečna, nebo pár na společné saunování?
Nezajde některá do sauny v Ostravě? Hrozně mě láká představa jak cizí žena provokuje a já se mohu jen dívat a nevědět co dělat.
Ahojda nejaka zena, jedno jakeho veku a postavy na saunovani a nejake to 'lehke' dobrodruzstvi v bazenku v Rychnove nad Kneznou?... nejlepe sobota dopoledne, je tam celkem prazdno....piste vzkazy dekuji tesim se.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahojky. občas navštěvuji společnou sauny v sokolově, která je nově otevřena pro obě pohlaví od letošního roku - nezajde nějaká žena se mnou společně - mne 29 sportovní postava. Nejde mi o sex jen o spřátelení s nějakou ženou a třeba častější návštěvy podobných zařízení a společný relax.
Do městských lázní. Můžeme zajít společně.
není tady žena nebo i kamarádky, které by mne přivedli v sauně do rozpaků jak by se poodhalovali? Chci se jen koukat. Nejsem vlezlý.
Dobrá spoločná sauna je v Banskej Bystrici na Štiavničkách. Určite sa tam oplatí...... navštevuje ju dosť žien a párov....chodí tam niekto ??
Ešte sme tam s priateľkou neboli, ale chystáme sa. Ako tam je? Kedy sa tam oplatí ísť? Nejaký zážitok?
no my jsme ještě nikde nebyly
tak prijedte tuto sobotu do RK dopolko...hmmm
Slečna nebo mladá žena na společnou relaxaci? Najde se tady?? Petr
Ahoj chodí niekto do sauna v Malých Bieliciach, ženy, muži, páry - možme dohodnúť stret.
Ahoj nějaká dobrá společná sauna nebo výřivka v Brně? Přidá se ke mě někdo? Jsem 18letý sportovec, rád se ukazuji a nechávám šmírovat :) Napiš
Nevíte jak to chodí ve Welnesu Babylon v Liberci?Můžete doporučit nějaký hezký penzion v centru?děkuji
nekdo na tajny okukovani moji zeny v saune? letnany ...
ja by som sa rad pridal ku paru alebo zene do sauny v bratislave :) piste ak nieco
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahojte do Kosic do saun nechodievate? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jasne to chaopem. ak by ste niekedy mali cestu urcite sa ozvite :)
Sme par z KK,chodime do Bialky v PLR.
Pár holka do wellness Aqualand Moravia? Saunění, vířivky, nahota, doteky, sex. Láká Tě zdravá špetka exhibice?
Chceme sa zučastnit len nevieme ako to tam funguje všade na strankach som čital že je tam sex zakazany .Da sa tam niečo podniknut alebo nie?
Zdravíme,celkem pravidelně s manželkou chodíme ,jak do společné sauny,tak na naturistické plavání.Jak jste správně informováni,tak sex je na těchto akcích zakázaný.Myslím,že nikdo by nechtěl již z higienyckých důvodů chodit do sauny,nebo bazénu kde se provozuje sex.to ,ale neznamená,že se nenajde někdo,kdo daný zákaz poruší,ale to se může stát i při běžném koupání v plavkách. na těchto akcích jsme byli již několikrát a jednou jsme zaznamenali jeden pár v Čestlicích,který byl posléze vykázán.Společná sauna je především o tom,aby páry mohly chodit společně .Nerozumím tomu,proč tolika lidem na zdejším vebu dělá takový problém to pochopit.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslím,že nikdo nic nehlásil,pár byl nejspíš exibicionisticky založen a dali se do toho přímo v bazénu,kde hlídá plavčík.
Hledáme pár z Mostu nebo Chomutova,který by s námi jel do Česlic na natur akci.
Ahoj, chodí někdo do sauny v Horaždovicích?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,
chodíme do sauny AXA, dnes jdem od 16 00,-hod.
ahojky zítra jedem do Liberce do lázní. ahoj
Ahoj, znáte někdo poměrně novou saunu v Praze Nových Butovicích - Saunia? Jak to tam chodí, zda se tam dá s partnerkou něco zažít a zda je tam dost soukromí apod.?
Ahoj moc krasne v Babylóně. Skoda ze se nikdo nepřidal.
Dnes vecer jdeme do for comfort v Brne kdyby se ctel nekdo podivat na zivo vuz nase galerie
Ahoj jak často chodíme do 4comfort. Jarek
Ahoj, máte někdo zkušenosti s nuda plaváním v Čestlicích? V sobotu 15.3. je na programu, rád bych se ho zúčastnil... Tak ať tam nekoukám jak z jara. Dík za odpověď.
Ahoj. Jdeme do Čestlic kdo se přidá. Pohrajem si společně. Budeme v řece/jeskyně a v parní sauně. přidáte se?
Ahoj, od kolika tam budete?
od 19hod. uřčitě. Kdo se přidá pár/muž?
rád dorazím:-) a co jiné páry? kdo z vás dorazí?
Ahoj, taky jedeme a rádi Vás poznáme
Už teď se těším! Zítra se v saunovém světě budu moc rád (třeba nejen...) dívat. Jsem vysoký narostlý padesátník... Tak zítra!
To opravdu v sobotu do Čestlic na bezplavkové koupání nikdo nejede?
v sobotu mám zápasy, co v týdnu? Rád se přidám.
Tak jsem tam byl a asi jsem se zbytečně moc těšil. V podstatě běžné saunování, akorát že tam bylo tak třikrát více lidí, než bývá obvykle.Nic "zajímavého" se tam nedělo. Nebo dělo, ale já jsem neměl štěstí... Ale aspoň jsem zrelaxoval a trochu si odpočal. Tak třeba příště...
A co jsi čekal,akci pořádá naturista.cz ,koukni na jejich stránky o čem to vůbec je.
Niekto z SK ? Napr. Parkhotel Stupava ? je tam klud, je tam sucha aj parna sauna ?
AK SA RADA POZERAS A NEMAS PROBLEM S NAHOTOU, PRIDI KAZDY STVRTOK PO 19.00 HOD. DO WELLNES CENTRA SPORTPARK V STUPAVE. BUDEME TAM V PARNEJ SAUNE. NEOLUTUJES.
Niekto z SK ? Napr. Whotel DNV ? Parkhotel Stupava ? je tam klud, mozem sa pozerat, pripadne ine miesto v BA ?
ahojte. chcem ist v utorok do expertclub sauna v blave. ako to tam funguje a co sa da zazit? da.mi niekto odpoved?
AK SA RADA POZERAS A NEMAS PROBLEM S NAHOTOU, PRIDI KAZDY STVRTOK PO 19.00 HOD. DO WELLNES CENTRA SPORTPARK V STUPAVE. BUDEME TAM V PARNEJ SAUNE. NEOLUTUJES.
ahoj někdo kdo doporučí kam zajit v Praze do sauny a kdo by se případně přidal?:) j25 ty do 30
Ahoj, rad bych pozval slečnu/paní do sauny v Praze - Karlinska, Step, Olsanska, ale klidne i jinam ... Nechci chodit sam, prvni sauna napovi... ;-). Mohu pracovni dny po 17h..
zatiaľ tu nieje spomínaná sauna Palma v Košiciach - Tam chodí najviac náturistov a taktiež amatérov z okolia .Taktiež vstupne je celkom zaujímavé
s Palmou suhlasim. perfektna atmosfera za perfektnu cenu :)
Budeme ve ctvrtek v cestlicich tak okolo 7. Kdyby mel nekdo zajem prohlednout si v realu to co je na nasich fotkach.
Ahoj, nebudete nahodou v Cestlicich ted v sobotu 17.5? Rad bych se podival :)
Chystáme se dnes do společné sauny Saunia .Nechce se dnes někdo nenápadně koukat na mou pěknou ženu?Mám rád když ji někdo šmíruje.Jedná se pouze o šmírování bez kontaktu.Mazi 17 a 20hodinou.
Pojdte raději do čestlic je tam naturistický večer bez plavek
Nechtěl by dnes někdo nenápadně z blízka pozorovat kundičku mé ženy?
Já bych do toho šel, ale dnes již nee.
6ena alebo pár do sauny Palma v Ke
Ahoj ,dnes 31.7 kolem 19 hodiny jdeme do sauny Infinit v Brně-Lesné. Potkáme se?
Cauvec, chystam se v tydnu 25-29.8 navstivit nejakou saunu okolo liberce. Nicmene bych tam nerad sedel sam. Kdyby se ozvala fajn zena, ktera by sla taky budu jen rad.
Dívka, která nemá doprovod do sauny? Musím chodit sám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevíte zda je již v provozu sauna v Městských lázních?Rád bych opět našel nenápadného šmíraka který bude s mým tajným svolením pozorovat mou ženu
Mám úplně stejné představy. Také se mě líbí když mě ji někdo okukuje.Sedne si třeba vedle ní nebo pod ní v sauně a kouká jí přímo na kundičku.Určitě tam také budeme chodit.Tak i pro nás jednoho diskrétního šmíráčka.
Je v UL otevřená již nějaká sauna?
Ahoj, zitra jdeme s manzelkou do wellnes, vecer je tam min lidi tak se tam da paradne v bazenu zasukat, obcas se nekdo i prida.
Ozve se pár na společnou saunu s mladším diskretním klukem?
ahojte, niekto kto by siel so mnou v Ziline do nejakeho wellness?
Skončilo léto a záčíná období saunování. našel by se zde pár nebo kamarádka na společné saunování někde v Praze?
vždyt nikoho nehledáš, jak píšeš. My občas zajdem do sauny či na vinohrady na společné plavání. Taky záleží jakou máš výbavu.
Jirka
opraveno, rád někoho potkám třeba v sauně.
dobré místo na sex. chodím sam a pokaždé jsem odešel vystříkaný.ve většině případu vykouřen nebo vyhoněn.díky mým rozměrum je málo času na pořádný šuk.tady moralizujete,a normálně se dá v pohodě šukat bez problému.
Kdo s námi půjde do sauny Saunia Praha.
Partnerka - štíhlá, hezká, stydlivá. Kdo si chce v sauně sednout těsně pod ní a odnaučit ji stydlivosti?
Ahoj, to zní velmi zajímavě. Jaká je tvá představa?
Co by jsi chtěl aby partnerka udělala?

hezký večer.
Ahoj,
rád s vámi do sauny zajdu a pokusím se jí odnaučit se stydět.
Jirka
Ahoj, chodíte do saunia? My občas vyrazime... buď sám, nebo s přítelkyni
Ahoj, máte ještě zájem? Do saunie sem tam jezdím :)
kdo půjde do Saunie v úterý večer?
hledam nekoho na tajny okukovani moji zeny v saune...budem o tom vedet jen ty a ja ....praha,okoli letnan...pokud by te to vzrusovalo napis. Ne sex!
Ahoj, hledám společnost jednotlivců či párů, na zítra 19.9. večer cca po 20.00 hod. do nového Wellnesu Flošna v Hradci Králové. Přijď si užít trochu erotiky, vzrušení a tajností pod hladinou vířivky, kde ten co je na profilové fotce bude jen Tvůj! Bývá tam málo lidí, takže bazén, super vířivka, několik saun, pára, vonná pára, sprchy, masáže i super diskrétní soukromí bude až do 23.00 jen pro nás a naše tajnosti...! Abychom se poznali buď v tangách nebo mi napiš vzkaz! Těším se!
Hledám muže "šmíráka"který bude nenápadně sledovat mou nahou ženu ve společné sauně v Městských lázních
Ty jsi ale dobrej magor, ten modrej flek na profilu to jsi jako ty? Už vidím zástupy lidí, jak tam na tebe čekají..............:)))))
Poradí nám někdo privátní vířivku v okolí Nového Strašecí,Kladna,Rakovníku?
Ahoj, nešel by nějaký pár z Prahy příští týden společně do sauny?
Zdravím všechny saunistky v Olomouci,nezajde nějáká žena na společnou saunu do Olomouce? Na věku nezáleží..já 24,mladý,pohledný co se rád saunuje..:)
Ahoj, nešel by nějaký pár, nebo žena v pondělí večer do sauny v Praze v Čestlicích? Jsem muž 35/185/92. Jen bych se díval z povzdálí....
co zítra v sobotu nejde někdo náhodou do sauny?
kdo by šel s náma společně do well na mušově?
Dobrý den, doporučte saunu v Ústí nad Labem, kam se dá zajít i o všední den v odpoledních hodinách. Děkuji
Nechce nejaky nam podobny par zajit s nami do virivky a sauny ve Slanem?www hejtmansky dvur.Pristi sobotu 1.11 po obede?nahrat si telicka.2hodky.zaplatime kazdy pulku
Někdo na pravidelné saunování, doteky, dívání? Pravidelně a trvalejší vztah.
Nejezdí nějaký pár do saunového světa v Eibenstocku v SRN, kousek za Potůčky u Karlových Varů?
Najaka dama ktera by zasla do spolecne sauny v Litomericich?
Někdo kdo chodí-má rád nahotu, doteky, osahávání, zdravou exhibici?
Chodí někdo do infinit step welnes,saunovy svet, Praha Vysocany? My tam občas s manželkou zájem ;-)
Žena z Mostu na společné saunování a relax? Nejde o sex, ale o relax a pokec...
Nepojede nejaka divka nebo par pristi tyden do wellnesu v Pasohlavkach?
Poraďte někdo dobrou saunu v Praze. saunu kde chodí hodně lidí, je příjemné prostředí, dá se najít intimnější místo... Předem dík za tipy
NITRA a okolie. Ktore wellnes odporucite?
welness, saunovy svet Patince....super miesto, aspon mne sato tam paci
v olešné si pokaždé užiju.přítelkyně mi ocas pohoní a pak to jde samo.příjde žena,podíváse zeptá a už si s ním hraje.když je svolná,tak ji přítelka přelízne.když je málo lidí,dojde i na šukačku.pomalu je kunda zvykaná na mé rozměry a pak to je krása.když jsme spolu s přítelkyni,tak si užije i ona.nejlepší je to když jsem sám.i chlapi jsou zvědaví jak takový ocas zajíždí do její kundy.už jsme tak na sebe zvyklí.ale jsou i náhody.když je kámoš saunař,jde vše.
dobré to je na bazénu n.j.je tam takový pokus osaunu kde není moc horko.když mám cestu,tak se stavím.vždy odcházím vysemeněný a spokojený.jsou tam i holky co rády velké ocasy.takže se dá i zašukat bez problému.
ahoj chodíte někdo do sauny v brně rad se přidám napište kdy a kam
kdo by se rád podíval na mou nahou manželku ve společné sauně?takový nenápadný šmírák?????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Najdu pár, který má rád wellness, sauny, vířivky,parní sauny-doteky,osahávání, zdravou špetku exhibice?
Poradí někdo dobrou saunu v Ústeckém kraji?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měl bych zájem, ale nejsem sportovní postavy, 181/79.
Ahoj skoda ze hledas jen sport postavi jink bych se rad pridal ale asi nebudes mit zajem
Ozve se borec (masér) na relax do wellness (bazén. pára.vířivka.sauna) v karl.kr.
Ahojte, síce nie až tak blízko od TT, ale vyskúšajte Patince :) pekný wellnes, kde sa dá vynikajúco zabaviť
Ahoj kdo doporučí společnou saunu nejlépe okres Mělník, nebo okolí prahy. Díky;) klidně můžeme vyrazit spolu ;)
Holka nebo pár se mnou a kamarádkou na společné saunění? Popřípadě bych mohl sám jako pozorovatel.
Kam mam zajit v Litomericich aby poznal nejakou damu ci slecnu z amaterů.
Holka, pár, který má rád nahotu, zdravou špetku exhibice, doteky,sex na veřejnosti -sauny,vířivky,páry do wellness v aqualandu Moravia. Jednání na rovinu a zájem o reál setkání
Někdo do sauny na zejtra do Liberce do Babilonu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jožine, už jsme se párkrát domlouvali a připadá nám, že jsi sám. Jak to s tebou je???????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo v pondělí do Axy na Florenci?
Můžete někdo poradit kde se dá příjemně užít wellness víkend?
Nejidealnejsi misto smyslneho ne deviacnho exhobicionismu ale smyslneho tak pro muze a zeny jako predevsim pro pary je bezpodminecne Wellness Babylon..ne Aquapark ale Wellness Babylon v Liberci. Uspusobne mistnosti Amorovych komnat jsou garantem toho z: milovani se a erotismus jsou tam vitane. Mnoho paru vyjadruje eroticnomv uzasne prijemnenodpocivarne s nazvem konirna no a samozrejme v saunach a ve virivce. Nahota je tam povinna a pro zacatecniky je mozne pokryt telo prosteradlem. Predesl patek byl dukazem toho ze je to misto absolutni spontannosti a kdo tam byl s namin to muze jen potvrdit.
Kolik ti platí za propagaci????
Nikde jsem žádnou "konírnu" v Babylonu nenašel........
Promin ale Ty jsi imbecil a provokater...lidi prosimmVas az to bude nekdo cist nejde mi o obhajobu me..protoze kazdy kdo do wellness babylon chodi vi jak to je ale tomuto nicku za kterym se nachazi smejd a provokater napiste o o relaxacni mistnosti ve wellnesw v babylonu pod nazvem konirna :-) dekuji..nema smysl abych ho presvedcoval ja .
Ahoj, a to mluvíš o tý Afrikaně nebo o tý druhý části? Dlouho jsem tam nebyl, ale chystám se, tak abych věděl...
Ted se podivejte jaka jsme pakaz a anda picusu tady....napisu reakci nas jako manzelu jako i za sebe jako muze jednotlivce co a jak jsme prozili ve wllness babylon a jeste tonzduraznuji ze se nejedna o aquapark ale wellness ktere je v budove aquaparku pouze ..bla bla bla a pak nasledne dostanu odpoved jakou napsal jirkaryba uplne imbecilne a pak nasledne mi napise v zkaz v tomto zneni : Hele ty chytráku, až zas budeš někoho chtít ponižovat a někomu radit, tak si prosím tě zjisti co a jak!!! Kdy jsi tam byl naposledy??? V Babylonu už natur akce nedělajíííí !!!! Ti klidně přepošlu mail s odpovědí... :))))
Nazdar chytrolíne...TAKZE MATE POCIT ZE JSEM PSAL O NATUR AKCICH ..panecku lidi amateri nejsou jen o lharich proste kazdy kdo pise svujnpocit navrh tak ho nekomentujetemjak STB-cinabinse nevyjadrujte nepripustne a hlavne mejte se radi q piwte z laaaasky :-) tak ahoj Jirka Rybo sorry ale n:pis mi uz nikdy neraguj na moje psani ja nejsem pisalek ani lhar ok?
napsal jsi to moc pěkně. také jsem si všimnul nemístných poznámek uvedeného nicku
Ahoj Nebýtsám :)
v pátek 23.1.15 jsem byl poprvé ve wellness v Babyloně. Přiznám se, že prostor je zajímavě řešený a nahota je opravdu vítána.
Ve vířivce jsem byl svědkem, kdy jeden pár si začal hrát. On jí pod vodou prstil, ona si jednou rukou mačkala tvrdou bradavku a druhou mu ho pěkně honila. Po chvíli se zvedli a s trčícím nástrojem odešli středem se pomilovat do Amorových místností. Bylo to vzrušující.
Později jsem viděl jiný pár v prostoru u televize, kdy chlap s ženou seděli na lavici proti sobě. Ona byla shýbnutá s kouřila mu ho :).
Poté jsem zašel do "konírny". Lehl si na lehátko a po chvíli slyšel mlaskání vlhký kundy a koulí pleskajících o zadek. To jsem už nevydržel, vstal, přišel k páru a pěkně si ho u nich vyhonil. Myslím, že to bylo vzrušující pro všechny.
Nechcete se někdo společně domluvit a zajít si zaskotačit?

Vašek
Ahoj,
zítra jdem do axy od 14.00hod
Neni uplne jednoduche konirnu najit, ale je tam.
Bohuzel za svych par navstev jsem tam ani v Amorovych mistnostech nic nezazil... Musim vsak podotknout, ze odpolednich.....:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no jak jsme se domlouvali, napiš kdy chodíte, nebo kdy tam budete a my přijedeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Můžete někdo poradit kde je nějaké pěkné wellness typu Saunový svět v Babylonu nebo Saunia v Praze ? Rádi bychom navštívili něco pěkného. Můžete poslat i odkaz. děkuji
Zítra 13.1.2015 někdo do sauny hotelu Step?
Nemá někdo zájem chodívat pravidelně do sauny? Posedět a příjemně popovídat.
Zdravím, má někdo zkušenosti s wellness Dřevčický park nedaleko Brandýsa nad Labem. Dá se tam něco erotického podniknout, jak je to s návštěvností apod.?
nemá záujem sa pridať nejaká žena do sauny v BA popripáde BA kraj...
Stara sladovňa -sauna Palma
Ahoj Nebýtsám :)
v pátek 23.1.15 jsem byl poprvé ve wellness v Babyloně. Přiznám se, že prostor je zajímavě řešený a nahota je opravdu vítána.
Ve vířivce jsem byl svědkem, kdy jeden pár si začal hrát. On jí pod vodou prstil, ona si jednou rukou mačkala tvrdou bradavku a druhou mu ho pěkně honila. Po chvíli se zvedli a s trčícím nástrojem odešli středem se pomilovat do Amorových místností. Bylo to vzrušující.
Později jsem viděl jiný pár v prostoru u televize, kdy chlap s ženou seděli na lavici proti sobě. Ona byla shýbnutá s kouřila mu ho :).
Poté jsem zašel do "konírny". Lehl si na lehátko a po chvíli slyšel mlaskání vlhký kundy a koulí pleskajících o zadek. To jsem už nevydržel, vstal, přišel k páru a pěkně si ho u nich vyhonil. Myslím, že to bylo vzrušující pro všechny.
Nechcete se někdo společně domluvit a zajít si zaskotačit?

Vašek
Psali že již natur akce neprovozují. Co to bylo za akci?
To je marný. To není akvapark ani bazén. TO je wellness.
Dejte sem ještě nějakou,třeba o Červené Karkulce.
Do Liberce jezdím tak jednou za dva, tři měsíce a pokud mi zbude čas, vždy zajdu do wellnesu v Babylonu. Wellnes není v areálu aquaparku, má samostatný vchod a platí se tam samostatné vstupné. Nikdy jsem tam nezažil žádné orgie, ale velmi často bývá leccos zajímavého k vidění. Dost záleží na tom, kolik a jakých lidí wellnes navštíví. Obecně platí, že čím méně lidí tam je, tím více legrace lze zažít. Muchlání párů ve whirlpoolovém bazénu je zcela běžné. Nejméně ostýchavé jsou páry kolem 50. Když jsem tam byl teď v týdnu, ve vířivce byl pár, dáma tak 50, muž tak 55, byli pěkně na sebe namáčnutí, hrála si mu s ptákem. Když jsem do bazénku vlezl, jen se podívali, co jsem zač a pokračovali v činnosti. Pod vodou jsem si začal mnout ptáka, všimli si toho a asi je to zaujalo, protože se k sobě měli ještě více... Po chvíli jsem z bazénu vylezl, protože jsem nechtěl být za prase a nastříkat do vody... Využívané jsou i tzv. venušiny komůrky, lze vidět vcházející a po chvíli vycházející páry, to již s úlevným výrazem ve tváři. Páry se často chodí separátně (nejen) saunovat do dvou menších saun v zadním traktu. Co se týče tzv. maštale či konírny, tak ta je k hrátkám jako stvořená, ale já jsem tam jen jednou viděl pár gayů, kteří si navzájem honili, ale to není můj šálek čaje a tak jsem šel pryč.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, pokud byl ten chlap vysokej a narostlej (53, 190/120), tak jsem to byl já... Rád se po očku kouknu, co se děje kolem. A tam se mi opravdu hezky postavil, hezky jste mne vzrušili... Třeba se někdy zase potkáme. Přeji hezkého užívání si života.
Ahoj. Někdo na společnou saunu v Karlových Varech?
Jezdi nejaka divka z amateru do wellnesu v Pasohlavkach?
Žena do sauny v Litoměřicích?
Zítra ve čtvrtek od 13:00 Saunia Nové Butovice. Přidá se někdo? Pište do vzkazů.
Všetkých, ktorí milujete swingers, saunu, jacuzzu, no proste sex, relax a zábavu, tak všetkých Vás pozývame do Swingers Clubu Relax v Poprade ... všetko, čo by Vás zaujímalo, nájdete na našej stránke www.swingersclubrelax.sk, kde môžete aj chatovať a na Vaše otázky zodpovieme v live chate ... tešíme sa na Vás ...
Sauna Brooklin .nejde někdo na čumendu v pátek nebo sobotu na večer?
Já tam pojedu dnes kolem 18hod.tak jestli budeš chtít, budu vás rád pozorovat.
Ahoj chtel bych se zeptat mmate nekdo dobre zkusenosti v okoli brna nebo v brne s privatni saunou ? Dali by jste doporuceni chtel bych zajit... dik
Kdo přijede do sauny v KH okukovat tu mou?
Najde se doprovod do sauny v Brně nebo Blansko - dámský, chodím sám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rád tě okouknu a dost možná i více. Kdy a kde?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Privátní sauna??? To není žádné vzrušení. Navrhuji vinohrady v úterý.
Tak v sauně nevim, ale tam nás to nikdy nelákalo. Shodneme se, že se rádi podíváme, ale sex... To vířivka je něco jinýho, ona má výhodu, že se tam může udělat, ikdyž je veřejná (vcelku pravidelně :-). Ale jako naturisti uznáváme zásadu, že našema sexuálníma touhama nikoho neobtěžujeme. Takže wellness, kam chodíme pravidlně, je hlavně o relaxu, pokud není domluveno jinak... ;-)
Ahoj dali byste dnes saunu v Ústí nad Labem - sauna Brooklyn na Severní Terase? Tak na 17:00?
Je v Praze dobra sauna kde clovek muze chodit nahej.
Zítra po 16:00 Saunia v Praze?
jaké to tam bylo? dělo se tam něco a kde?
jezdí někdo do Kolína do sauny, za sexíkem, či jen na čumendu?
Hledám kámošku na společné saunění a dráždění v Brně a okolí.
Hledám kámošku na společné saunění a dráždění v Brně a okolí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nahota je uplne normalni... pokud si tam teda nechces honit... to te jiste vyhoDi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak studenou vodu a frote rucniky :-).
Normalne se zahal... stat se to muze kazdemu
hledam ženu do saune v praze
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsme si to včera krásně v sauně užívali, pokoukali, nechali se okukovat a dokonce i nějaké to dráždění probíhalo.
je to tam super jen tam domluvit víc lidí....S přítelkyní jsme se vždy dráždili venku pod bublinkama a už menší sex na te kovové lavce. jednou jsem si ho honil před cca 50letou ženou v infra sauně (super)
Pěkný den! Kdyby jste šli někdy ještě do sauny nebo někam k vodě na nuda, tak mi prosím napište! Jste asi fajn pár a pokud by jste chtěli moc rád bych šel- jel s Vámi. Náklady si hradím. Jsem solidní VŠ z Brna. Bude se těšit Radim
několikrát jsem byl v sauně co je vedle lodi ostrava vyškovice, jsou tam tři, dvě menší tak max pro čtyři, jedna větší tak pro osm...chodil jsem ve dvojici...:-) v sauně samotné je horko, to se člověk akorát rozpálí.. ale na odpočivce, či ve vaně to je fajn... doporučuji... zvášť v zimě to je dobře dobíjející ... energie ... paráda.
Nejde dnes někdo na večer na čumendu do společné sauny Brooklin?
Najde se na opavsku pár, který rád chodí do wellnes, sauny a nechá se okukovat?
pár nee. Sám a celkem si užívám honění v sauně...no v páře a výřivce, nebo když je někdo poblíž a neví o tom. Je to super.
ahoj, odkud jsi? taky mám rád pohonit si ho v páře, ve výřivce
Zítra někdo do sauny v KH ? Budeme tam s manželkou od 16hod.
Použiteľné je to v Patinciach. Sauna je aj vo Dvoroch nad Žitavou, ale tam je to otras.
Ahoj, zítra někdo do sauny?
Přijed za hodinu do KH, budu tam se ženou.
Ahoj nejede někdo zítra v sobotu do Aqualandu Moravia?
Jde někdo v sobotu 21.3.2015 na bezplavkové koupání do čestlického aquaparku. Rádi se tam s někým potkáme.
Bude tam 1000 lidí = o ničem. Kdo nemá holku, tak tam bude blbě čumět a to je celé. Není nad saunu, nejlépe saunu doma s přáteli :)
Kdo chodí na aquadrom v Mostě do společné sauny? ;)
Chodí někdo na Aquadrom do aroma sauny ?
To opravdu nikdo dnes nejede do Čestlického aquaparku na bezplavkové koupání?
Nemá nějaký mladší pár do 40 let v plánu ve čtvrtek 16.4 večerní návštěvu saunového světa v Čestlicích?
Někdo z Ostravy tento týden večer se mnou do relaxostrava.cz ? Sauna, pára atd.
Pokud by měl někdo zájem o předvedení mé přítelkyně ve wellness v Olomouci, tak se ozvěte do zpráv, můžem domluvit i něco víc. Přitelkyně vypadá dobře, věk 36. Pěknej den :-)
pošli foto. Nešlo by to blíže ku Praze?
Bohuzel ne, jedine Olomouc.
příjemný to je ale byl jsem sám , přišli tam kočky a probokovali , mel jsem plné koule takže brutální erekci ..nezbývalo nic jineho než si jit vyhonit dlouho jsem tam nevydržel :(
Nemá nějaký mladší pár v plánu vyrazit ve čtvrtek do Čestlic? Plánujeme s přítelkyní večerní sauny a výřivku až do zavýračky a vzrušuje nás představa jiného párů v naší přítomnosti.
Uvazuji o tom ale manzelka o tom nevi co by jste si predstavovali
tento pátek - nějaká žena - chodím sám. Jen jako doprovod a pokec, nic vím, přátelství
Dnes navečer vyrážíme s přítelkyní do Čestlic do saunového světa tak kdyby měl nějaký jiný pár chuť nebo stejný plán na večer.Rádi pozorujeme jiné páry a láká nás pozorování a býti pozorování jinými. Sex na místech kde můžeme být odhaleni se nám velice líbí. Takže pokud má nějaký podobný pár zájem tak jsme celý večer v saunách a určitě doražte. Budem se těšit.
Najdu ženu na společny rekax v infinit?
Jde někdo 16.5.do Čestlického aquaparku
Taky jedu do Čestlic na nudi koupání.. Kdo se přidá? Jdem společně? Nebo mohu někoho vzít s sebou autem...
Ahoj chodime nekdy fo Ústí a nekdy do Teplic. Par orgasmu uz ma v saune za sebou.nadhera... obcas chodi sama a roztira si pot po tele po kozickach...po trislech a jentak letmo prejede i pres broskvicku. Zpravidla v tu chvili vazne diskuze a kolem sedici si poposedavaj... rajcuje me...
jsme na tom stejně . také rádi chodíme do UL do sauny většinou do Brooklinu a někdy do Městských lázní. i mě se moc líbí když mě jí chlapi okukují
Noo to by se dalo domluvit.. pisni do vzkazu pokud bude nalada a chut....
chodi nekdo do sauny v hodonine par ,zena?
Ahoj, jdu dnes do Saunie v Praze, prida se nejaka? :-)
Ahoj, někdo do Saunie? Pár nebo dívka, můžu se jen dívat
hledam společnost do welnesu nebo saune
Ahoj a kam chodis? A sam nebo s partnerkou?
Myslím, že nyní je sauna irelevantní, venku dost velká sauna, tak kam ještě chodit???????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
poradí někdo saunu v brně a případně ženský doprovod, musím chodit sám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,
byly tam dvě skupiny podle času rituálů.Drink na přivítanou a pro řidiče i nealko, pak bylo i občerstvení a velké vedro. Ve vířivkách jsou nutné plavky.Dále je plachta a ručník+ jedna výměna v ceně.Doporučuji navštívit pro dobrou duševní i tělesnou očistu.
Nejde nějaký pár v sobotu 26.7.2015 na bezplavkové koupání do čestlického aquaparku. Rádi Vás poznáme...
Sme si užili. Boli sme tam len sami a jeden starší pán bol však diskrétny, trošku však pokukoval po priateľke. Užili sme si sex v relaxačnom bazéne
Kde jaké welness? Nieje v okolí Žiliny?
Dnes večer po 20.00 hod., dovoleno vše nejen pod hladinou vířivky, Wellness Flošna, Hr. Králové. Kdo se přidá a přijde v tangách...?
to jako přijdu v tangách aby jsis mohl dovolovat vše??!!! Jsi nějakej divnej a vůbec se mi nelíbíš!!!! Asi nějakej úchyl či co!!
nejaky pár alebo odvážna žena v Permone v nedelu večer?
Ahojte, chystám sa do infinit sauny v brne budúci víkend. Zažili ste tam niekto niečo vzrušujúce? Muž-muž,prípadne muž-žena rad sa pripojím
Nejaky par ci divka tento mesic do wellnessu v pasohlavkach?
stojí za přečtení pornoholik.blog.cz
najde se pár do vířivky z okoli kladna bez výměny partneru jenom si udělat hezký den
Hoj... Včera jsem ochutnal Saunii v Hostivařském OC. Je to tam super . Ale jako brejloun nemám co viděti krásného na ženách neb na dálku a ještě pod párou nevidím podrobnosti. :) Takže vlastně nemohu šmírovat :( . Co si zajít do sauny? Je tu žena kolem 40tky co má ráda saunu a nebojí se normálního chlápka od rodiny? Třeba jen na pokec a odpočinek...Ono se toho v sauně stejně moc dělat nedá...Krev je úplně někde jinde, ale to šimrání v podbřišku je příjemný pocit.. :) tak se třeba někdo přidá na pokec ...pěkný den.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byl jsem tam poprvé. Kdy je to tak "nejlepší" si zajít nechat pěkně zrychlit puls a zvednout tlak? Já jen aby se na mne blbě nekoukalo že jsem až tak velkej uchylák... Ale o tom určitě ta sauna není...si myslím...?! Nebo máme amateri nějake speciální hodiny?
Můžete prosím poradit nějakou hezkou saunu nebo wellnes? líbí se mi když mi někdo šmíruje ženu a vidím jak ho to vzrušuje.okolo UL nebo Praha. Diskrétnost nutností
Co takhle bezplavkové plavání na Vinohradech?*9*
Ahoj! Navštívili jste někdo centum Saunia v Galerii Butovice? Máte nějaké zkušenosti, jak to tam vypadá nebo co se tam děje? Stojí za to tam vyrazit? Děkuji za odpověď.
chodime pravidelne a kdyz je moznost radi si to tam uzijeme se vsim vsudy...
Zajímavé.... A Ty možnosti tam jsou jaké? Ještě jsem tam nebyl (na rozdíl např. od Babylonu), tak ať se mám na co těšit.
to je jasny.tak treba se nekdy nekde potkam.odkud vlastne jste?Mira 32
Příští úterý se chystám do wellness Saunia v Praze. Přidá se někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja chodim do Hostivare. Mam to z jiznaku kousk. Ale jak je v Butovicích to netusim...
V Plzni je prý nová soukromá sauna Jinej svět. Nevíte jestli se tam pořádají nějaké akce? Smíšené nebo u čistě pánské?
Zítra v úterý, Saunia OC Nové Butovice, Praha, cca 14-18. Přidejte se! Pište do vzkazů
Ten nový azyl a relax v Plzni je na webu: jinejsvet.iplace.cz
Naše fotky jsou z toho místa. Kdyby se k nám chtěl někdo přidat, třeba se domluvíme.
ahoj.ja bych se k vam treba chtel pridat:-)vzali byste me k sobe?Mira 32
určitě bych se přidal,kdy se chystáte?
Zítra v sobotu 23.1.2016 okolo 20 hodiny, jdeme s manželkou do Maximus Resortu v Brně na přehradě. Jde někdo také?
A chystáte se tam něco zažít? :-)
Ahoj, klidne rad zajdu s parem a nebo se slecnou do sauny. Moc rad si nejen povidam :)
Pripadne mi napiste vzkaz a muzem napsat si vice.
Zde me foto:
http://i67.tinypic.com/f27g2.jpg
nevíte kde zajít v Praze na společnou saunu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde to je? Někdy bych se tam zašel podívat. Moc společných saun, které stojí za to, není...
Ahoj, máte někdo tip na dobrou malou saunu nebo privátní výřivku, která se dá rezervovat, tak pro dva až tři páry?
V Plzni bychom věděli. Ale vy asi hledáte Prahu, že?
Ahoj, to je legrační, musím napsat třicet znaků. Nestačí jenom, ano v Praze.
to vymyslel asi nějaký chytrolín......
Tato neděle Saunie Butovice dopoledne ? Nejlépe kluci / chlapi s větším M na společnou hoňku nebo kouření ? :-)
Par do sauny?Holice? Dnes?Mi 37 štíhlá ja 39 nějaké vzrušo?
Nová příležitost na nejen saunování u nás v Plzni. Domluvit se dá vše. Detaily v profilu.
Kde v Plzni je sauna kde chodí páry.Zašel bych
Včera jsme prvně navštívili wellness clubu Lublaňská a můžeme jen a jen doporučit. Nádherné útulné hezké prostředí, příjemně teploučká voda ve vířivce, pohodlná velká sauna, všude čisto, milá a příjemná obsluha .......Je zdemožnost provádět er. aktivity. Jediné mínus, čas tam strašně rychle utíká. Určitě se sem budeme rádi vracet. Za nás dáváme 1* * * * * *
Ahoj, jsou tu nějaké páry, které chodí do sauny v hotelu Komorní Hůrka u Chebu? Co takhle zítra ?
střední Morava - Olomouc, Přerov - wellnes, sauna?
Ahoj,
dobrá sauna je v Kojetíně na statku chodíme celkem pravidelně soboty večer. Udržovaná sauna, venkovní bazenek když je štěstí tak i málo lidí co víc si přát

Alf
Hmm..... a co sex, taky se tam dá provozovat? *31*
Co máš neustále s tím sexem v sauně?
Jak neustále???!!! Kdy jsem naposledy psal o sexu v sauně??? A ty jsem chodíš asi proč, zavádět celibát, nebo jiné chujoviny????
Já jen ,že jsem si nedávno všiml Tvého příspěvku u tématu erotická sauna a i jinde.
Proč ne :) kdyby nekde neco bylo, pridal bych se
V pátek popř. v sobotu večer jdeme na wellness - Eroplán Rožnov, Abacie Valmez.
Půjde někdo zítra odpoledne do wellness Saunia Nové Butovice v Praze?
spolecna sauna M.Laznich ??? chodi tam nekdo?
Ahoj byly jsme v sobotu v Dc.v bazenu s manzelkou jejim pribuznym a detmi. Jen jsme vlezli do prostor bazenu sel sem z detmi k toboganu otocim se kde je zena mava na mne ze jde do sauny s pribuznym. Ja hlidam deti po 20min.vychazi manzelka s prostor kde je sauna cela ruda rozhlizi se kde sme vidi deti jak se koupou a pak zahledne me jak na ni koukam zarazi se ale pomalu prijde ke me a rika ze to byla sila moc teplo atd..ale az po pul.hodine rika ze se tam muze jen bez plavek ze nechtela ale ze pak si vzala rucnik na zakriti...vecer doma ji skadlim a ona mi rika ze uz dnes vydela ctyri nahe chlapy...strnul jsem a ptam se ji a co bylo uzila jsi si...ze jsem blazen rika ale neverim ze se v saune nic nestalo...cely vecer moc nemluvila kdyz sem se na neco zeptal at se neptam na hlouposti...zkusil jsem jestli bude sex...ne ze je unavena za cely den...tak co myslite co se delo v saune....
na to se zeptej manželky a neotravuj s blbostmi!
To je ale píčovina to co tady píšeš, co?! Nechá se fotit do amatérů a bude stydlivá v sauně??
Myslíš že bude šukat ve veřejný sauně kde je X neznámých lidí vč. dětí a 100 °C ???!!
Soulasím s Mručekem, zeptej se starý a příbuznýho co tam vyváděli........*31*
Jestli jí vojel, tak mu vošukej tu jeho a máš to!! *1*
V Dc se ve veřejné sauně rozhodně nešuká! Možná tak v klubové ...
Ahoj.Je take spolecna sauna nekde v Plzni? Dekuji
Chystáme se zítra večer s partnerem do Saunie na Butovicích. Nepřidá se k nám nějaký milý a sympatický pár na společné saunování? zdraví králice
ahoj, jak bylo v Saunii v Butovicich? potkali jste tam někoho? My jsme byli v Hostivaři a jako pár jediní. Samí chlapi :-)
Saunování při svíčkách.
Ahoj nejde zítra do čestlického aquaparku pár, žena na saunování při svíčkách, rádi vás poznáme a v případě sympatií toto setkání .... nemusí být poslední, hledáme přátele, kamarády na vše hezké.
Doporučí někdo společnou saunu v Ostravě a okolí kde se nikdo nezahaluje do prostěradla ? Mám rád nahotu , ale plno lidí se v saunách a wellness zahaluje .
Nevíte jak to vypadá s návštěvností v Saunii v Butovicích v sobotu?V jaký čas je tam méně lidí?Popřípadě v jaký den a čas je to tam nejlepší?
To by mě taky zajímalo, už se do Saunie chystám dlouho. Asi nakonec vyrazím v neděli večer...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bude to chtít najít zlatou střední cestu... :)
Jasně v sobotu v neděli - dopoledne ideálně fakt ta 10hod a pak jasně přes týden dopoledne a určitě zajít do sauny Herbal :-)))
V týdnu je to také tak obsazené?jsou tam nějaká místa kde by se dalo trošku zaroštačit?
No zas aby tam člověk nebyl sám, to by byla škoda... Ve všední dny to dopoledne nezvládám, ty víkendy by šly...
Ahoj dnes s milenkou v Saunovém ráji v Holicích. Krása.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ústí nad Labem
Nejde dnes někdo na večer do společné sauny Brooklin?
Ahoj, máte zkušenosti s hotele Jana v Přerově? Je tam údajně bezplavkové wellness.
Pěkný den ano je tam bezplavkové wellnes ,pěkné jezdíme se ženou doporučuji
Ahoj jsem 23-lety kluk a strasne me laka si ho vyhonit pred zenou v realu, nechtela by ses na me kouknout nekde venku? prijedu napiste budu se tesit Hradecko, pardubicko a siroke okoli. A nebo třeba zajít do wellnes Horice, Hradec nebo Hronovická...Napiš a domluvime se :)
Saunia Praha
Chystáme se se ženou do sauny Saunia.Líbiilo by se mi / možná i jí / kdyby měla nějakého "šmíráčka" který by seděl hodně blízko a okukoval jí.Podle sympatií třeba i navázal kontakt.Myslíte, že je možné někoho takového v sauně potkat?Nebo znáte i jiné hezké veřejné sauny, kde je trochu soukromí ?
Ahoj,
rád s vámi zajdu a uvidíme dle sympatií.
Jirka
Ahoj, nudo. Chodite porad do sauny? Saunia Hostivar nebo Butovice? Dekuji. A.
Saunia NB, všední den dopoledne, rád bych někoho nenápadně šmíroval, ideálně pár, aby se musel muž dívat, jak si Tě prohlížím a nabíhá mi krev do ....
Kdo by dal zítra v pátek, v odpoledních hodinách, tak od 14:00 wellness Saunia v OC Nové Butovice, Praha? Pište do vzkazů a domluvíme se.
Možná dnes v podvečer půjdeme do Saunie Butovice. Která sauna je tam nejlepší?
Kdo by dal ve čtvrtek, v odpoledních hodinách, tak od 14:00 wellness Saunia v OC Nové Butovice, Praha? Pište do vzkazů a domluvíme se.
Líbilo se nám tam, asi tam opět zajdeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jaký to tam je, jak to probíhá a co vše se tam dá dělat abychom nikoho nepohoršili?
6.4. středa nebo 7.4. čtvrtek bych rád zašel do Lublaňské, nepřidá se nějaká žena/pár se kterým bych se tam setkal? Díky za nabídky*52*
Kdo by dal ve čtvrtek, v odpoledních hodinách, tak od 14:00 wellness Saunia v OC Nové Butovice, Praha? Pište do vzkazů a domluvíme se.
Ahoj, chodím pravidelne do saunového sveta (Aquapalace Čestlice) a hľadám sympatickú holku, ktorá by sa rada pridala.
půjde někdo s námi do světa saun v Holicích. Jsme milenecký pár.
Přijedte do Hronovické......*31**31**31*
šel bych 44/176/90 tel.702804340
šel bych do Holic 44/176/90 tel.702804340
Hronovicka o ničem
dá se v Holicích před váma pohonit
ve čvrtek jedu s milenkou do Holic
Nějaká společnost do welnes v Plzni...přidá se ke mně někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Jestli jste z Ostravy, tak dobrá sauna je v Porubě na smyčce. Sice malá, ale chodí tam stálí hosté, kteří se nestydí, muži i ženy. Ale co vím, tak v každé sauně je z hygienických důvodů zakázano chodit v plavkách. Jinak zítra chci zajít, tak jestli to nemáte z ruky tak se stavte. Já tam budu asi tak od 20:00, mají otevřeno od 16:00- 22:00
Pošuk
Ahoj,taky jsem hledal něco v Ostravě,ale nenašel,našel až v Praze
a kde v Praze? Taky bych šel...
Ahoj z OV, tady je dost saun, kde je společný pobyt mužů a žen.
Nechodí někdo sauny ve Valči u Hrotovic? Chceme tam s manželkou zajít.
Ahoj, dnes od 18hod se jdeme saunovat s pritelkyni do jedenactky, Praha 4...kdyby se tam nekdo chtel mrknout :)
Chodí někdo Relaxovat na Belarii?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj kdo dnes jdete jako my na saunovaní pri svickach v aquapalace praha?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dnes někdo do sauny v Holicích
Najde se tu nějaký pár, který se dnes nebo zítra chystá do Saunie v Hostivaři a líbilo by se mu provokovat osamělého muže a předvádět se před ním?
Dneska jdeme Saunia Nove Butovice :-)
nejaka divka nebo par na relax do Pasohlavek?
Kdo chodí do sauny v KH, nebo KO ?
Ahoj, nemáte někdo v úmyslu navštívit sauny někde v Praze? Napište:)
Ahoj, nemáte někdo v úmyslu navštívit sauny někde v Praze? Napište:)
V Rakousku jsem poznal Solnou páru :) kde nebylo vůbec skoro vidět - teplota tam byla naprosto příjemná normální a dost to tam žilo :D
Je něco takového v Praze ? Poradí ? :)
Zítra odpol. Saunia NB. Nějaka holka nebo par,který se ukáže. Společné vzrušení,popř. holka vykouří?
Půjde dnes někdo do Lublaňské?
Bude se dnes někdo ukazovat v Lublaňské?
Ve středu 24.8. od 10:00 pojedu s kamarádkou do saunového ráje v Holicích. Rádi se setkáme s jiným párem a v případě sympatií můžeme i něco vymyslet. My 40-letí, normálních postav. Hlavně netlačit na pilu.... :-))
Vem jí raději na Franták, bude krásný počasí. Saunu nechte na zimu.
Ahoj, budu tam s přítelkyní po páté
střídáme solnou mentolovou saunu
Ahoj, je tady šikovná štíhlá žena na společné saunování v Jilemnici?
Jsem už delší dobu sama a po mnoha průměrných zkušenostech jsem si v létě koupila senzačního kamaráda, který může kdykoli, jakkoli dlouho a je přesně takový, jaký potřebuji...

http://www.loveo.cz/collections/vibratory?a_box=h8y5pr4g

Nevěřím, že by se našel vyholený krásavec, který by to uměl líp. I proto hledám spíše samotnou BI holku pro společné dovádění, případně pár, kde by se on spíše jen díval, nebo nás fotil... Nejlépe holku, která má taky ráda takové hračky, nebo má i takového senzačního vášnivého ptáka doma. Budeme si hrát spolu... :-) *4* *21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jejda, není to strejda, ale pitomá buzna co tady zasírá všechna vlákna. Nic jí nevysvětluj.......
Chodí někdo do Saunie na Nových Butovicích? Pište do vzkazů. Díky
tak se přiznejte kdo to byl *9* ted v nedeli kolem 21h v saune v Holicich v bylinkove saune? Byli tam dva pary a ...*92* *362* ,nechtel jsem překažet *385* -bylo to hezke *39*
dojdi v pondělí kolem poledne budem tam
Jde někdo ve čtvrtek na saunování při svíčkách do čestlic
Chodi nekdo do aquaparku v olomouci do sauny??
Zašel by někdo do sauny v Hranicích na Moravě?
Jde někdo tento čtvrtek do čestlic na saunování při svíčkách.
Zítra Hronovická, kdo mi vojede starou..??? *31*
Pojďte se mnou zítra odpoledne nebo navečer do Saunie v Nových Butovcích. Něco vymyslíme. Já pohodový chlap :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Poraďte kde je nějaká hezká sauna a je tam i útulná odpočívárna.rádi někam zajedeme
Pojedte s námi dnes do octárny v KH, nebo do Hronovické v Pce
Zítra odpoledne jdeme s manželkou hotel Synot Staré město.
Hezká sauna a odpočívárna je u nás doma kousek od Rumburka sauna je cca pro 6 lidí udělat nějakou akcičku by nebyl problém
Jezdi nekdo z vas do wellnessu v Pasohlavkach?
ještě jsem tam nebyl,ale mám to zítra v plánu
Ahoj,najde se nějaká žena na společné saunování?okr Vyškov,Brno
Kdo jde ve čtvrtek na saunování při svíčkách do čestlic
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chopdíte s těhulí do Butovic? *75*
Chodí někdo do Valče u Hrotovic nebo v Třebíči?
Zítra tj v sobotu bychom rádi navštivili nějakou saunu v Praze.Rád bych našel nějakého pozorovatele/šmíráka/ který by okukoval mojí manželku pěkně z blízka a já bych dělal že nic nevidím.Ona o ničem neví.Byla by to pouze naše domluva.Mohl by si si s ním v její blízkosti pohrávat a sledovat co ona na to, ale bez kontaktu.Je někdo takový kdo by dodržoval domluvená pravidla a líbilo by se mu to?
a jak vypadá? Co zajít do Lublaňský?
Ahoj, chodím s partnerkou každou neděli cca od 16 do 19 hod
Šel by někdo do sauny v Brně?
Slečna? Pár?
Líbí se mi, když mám v sauně erekci, ale nechci jen tak obtěžovat cizí lidi. Takže pokud by někomu představa okukujícího cizího kluka s erekcí nevadila, nebo se dokonce líbila, můžem někam zajít.
Možná je to naivní, ale rad v sauně čumím po holkach, tak kdyby to některého z přítomných panu vzrusovalo, můžem se zkusit domluvit ????...ja 25 let, takže ideál tak do 40 ???? Praha
Ahoj a do jaké chodíš sauny v Praze?
Hele je to různý, zatím nic pravidelného...nejčastěji ale asi do saunie v OC park Hostivař
ve čtvrtek 10.11 dopoledne v saune v Holicich nejaka hezka tmavovlasa slečna si uživala ve viřivce *63* a evidentne i jeji doprovod. byl to krasny pohled
Ahoj, my mladý pár kolem 30-ti let hledáme podobný pár co by s náma zašel večer do infinit-maximus koncem tohodle týdne v Brně. Takový příjemný relax, trošku erotiky,...návrhy pište..rádi se tam potkáme..
Na profilu píšeš, že jsi sám, tak jak to vlastně je??!! Tady se nedá ničemi ani nikomu věřit..!!!*329**329**329**329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Saunia Praha- najde se zde jeden slušný pozorovatel/šmírak/? líbí se mi když mi někdo v těsné blízkosti okukuje ženu.
Já bych přišel, ale těžko se tady cokoli domlouvá......*11*
Hlavně že ty jsi fialový, ale vzteky......*22* Jestli nevěříř, tak navrhuji setkání párů někde v bazénu sauně, hospodě, ......jen tak nezávazně.
Hlavně že ty jsi fialový, ale vzteky......*22* Jestli nevěříř, tak navrhuji setkání párů někde v bazénu sauně, hospodě, ......jen tak nezávazně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Čímž potvrzuješ mojí prvotní poznámku a postřeh o tom že jsi singl a nepíšeš pravdu. Můžeě mít profil vyplněnej sebelíp, ale na skutečnosti to nic nezmění.
Jsem rád, že jsem tímto dal echo všem ostatním.....*25*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechápu, proč jsi začal kérovat do mojí reakce na M123, ten se vydává za pár je singl, máš snad nejaké osobní důvody?
Píšeš že nemáš čas si dopisovat a přesto tady datluješ jak blázen.
Píšeš:
Dovolíme si ignorovat ty, jež ignorují náš profil. NECHÁPU...... jak jinak by to šlo udělat??? Nelze reagovat na něco co není......

Jinak ty fotky a ty lidi na nich jsou pěkné, s těmi bychom si dali říci, škoda že nevíme kdo to vlastně je....
Souhlasím s tím co zde píše nick Jezouri.
Ty se prezentuješ jako pár a přitom jsi též sama, nebo sám........kdo to ví.... a zaručeně by jsi se s námi sejít nechtěla.
Koukni se na komentář z 24.4 2015 pod naší fotogalerií.
A co tam jako je k vidění - ke čtení? Že se jako zítra setkáte? Takovej "fejků" ti napíšu stohy. Pojdme se sejít jako dva páry a uvidíme kdo je kdo. Budeme-li si sympatičtí, můžeme v tom pokračovat v opačném případě pac a pusu nazdar.
ze zvědavosti jsem se podíval a je tam napsáno,co takhle zopakovat setkání.Jinak ostatní si zde již několikrát poučoal,ale když někdo něco napíše Tobě,tak je to,jako by strčil klacek do vosího hnízda.
Ahoj kdopak byl ve stredu v Holicich.? No bylo to tam moc krasne pro oba.
Nebude nějaký pár v sobotu 19. 11. 2016 odpoledne v sauně v Sibyllenbadu?
Hledám lidičky do wellness Saunia v Praze. Termín: páteční odpoledne. Kdo se přidá?
Ahoj, chodíte někdo do Sauny na dvorcích? Jaké to tam je děje se tam někdy něco zajímavého?
Ahoj,

chodím tam často. Je to tam celkem hezké, milý personál. Nic erotického jsem tam zatím nezažil. Myslím, že to tam ani moc nejde. Snad jen brzy ráno, kdy je málo lidí.
Chodí tam spousty sympatických lidí.
Chodíte někdo do sauny: http://www.sauna-praha9.cz/
Děje se tam něco zajímavého?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak mi jsme tam ještě nebyli, ale koukám, že to máme blízko a tak že by jsme tam mohli zajít.
Jdeme tam ted, prijde nekdo? Zatim to vypada, ze by jsme tam byli sami.
Nekdo do olomouce?? Aquapark ci bazen?nebo jinde?
Hele v sauně kde je přes 100 stupnů se stejně nedá šukat.
Tak nemusíš v sauně i když i tam jsem to zkusil. Ale v sauně se nažhavit a pak jít třeba do odpočívárny.
Chodí někdo do KV areny do sauny ?
my se chystáme do forum romanum wellness v aqualandu Moravia někdy v příštím týdnu..
Ahoj,také se tam chystáme,kdy pojedete? Třeba se tam potkáme,ale nevíme jak jste mladí,nic jsme nevyčetli
pojedeme asi v sobotu, v útery mají 2 vstupy za jeden ale asi nestíháme
Ja se chystám do fóra romanum v sobotu (odpoledne/večer). Pokud byste stáli o diváka...
a jak si dáme vědět jestli tam v sobotu všichni budem,kdyžtak jak se poznáme,nic nemusíme,třeba se jen pozdravit a půjdem každý po svém,ale třeba ne
Ahoj, rad bych zasel s nějákou do sauny...:)
Ahoj , rad bych našel kamaradku na společné saunování z Karlovarska.
Nekdo do sauny v olomouci nebo okoli??
Ahoj, chodí někdo do sauny Nové Butovice? Dostal sem vstupy dárkem, ale nikdy jsem v sauně nebyl, tak bych bral průvodce/průvodkyni...
chodí někdo do pasohlávek do wellness?
my ano,jen tady je hodně kecalů co tady jen píšou a pak dělaj mrtvý brouky
Ahoj občas tam chodim,super ,Pavel
JÁ OSOBNĚ NEDÁM DOPUSTIT NA WELLNESS KLUB PRAHA LUBLAŇSKÁ.SPOLEČNÁ INFRA SAUNA PRO CCA 4 LIDI ....PARNÍ KABINA.......FINSKÁ SAUNA.....VÍŘIVKA.......KLUB PRO MUŽE A ŽENY
Od kdy tam je infra sauna????*19**19**19*
cca od vánoc, ale dostává zabrat......
Ahoj.
Kdyby toto četla nějaká žena, co se ráda předvádí, ukazuje, vzrušuje "neznámé" muže.....prostě nějaká exhibicionistka nebo žena s velkou fantazií, kterou láká zkusit podobnou věc, mile rád se s tebou setkám. Chodím občas do aquaparku do Kuřimi, kde je poměrně málo navštěvovaná parní lázeň, tedy místečko jako stvořené na krásné pokoukáníčko :-) Vstup samozřejmě platím já, bez tvého svolení vše proběhne bez jakéhokoli dotyku. Jen si prostě užijeme krásnou a nezapomenutelnou návštěvu aquaparku. Samozřejmě můžeme i jinam, třeba někam v Brně.
Ozvi se, nekoušu.
David
Nevíte o nějaké společné sauně v centru Prahy? Možná už dnes na večer?
Byl už někdo v OC park Hostivař v sauně?
Kdo se přidá v pondělí? Žena nebo pár..
Rada se pripojim.................
Ahoj nešla bys do welnesu ve Dřevčicich
Kdo jde tento čtvrtek do čestlic na saunování při svíčkách.
chodíte někdo do: http://www.rsc-harfa.cz/, dá se tam něco zažít?
Nekdo dneska v Brne do wellnessu?
Ahoj, asi před měsícem jsem byl v Saunii v Butovicích a viděl jsem tam dva muže a ženu, jak si hrají v páře (mysleli si nejspíš, že to není vidět nebo se jim líbilo že to vidět je :)), není to někdo odsud? :)
Připojil by se někdo do sauny v Brně? Já mladý sportovec. Nejlépe žena nebo pár :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zítra kolem 12:00 de někdo do holic? Nějaká holka? Klidně se mrknu i na pár :]]
Už je po dvanácté. Myslel jsem dnes.
Kde se to tam dá dělat?Všuje vždy hodně lidí
*160*SQUIRT☆EVENT*160* ve Wellness Lublaňská.
*218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218*
__________________________________________

VIDEO▶ http://www.redtube.com/168767

Někteří se nás ptáte o co se konkrétně jedná, o jakou techniku vzrušení a uspokojení. Tak je to přesně toto viz kompilační video pánové. Každá žena potřebuje k takovému výstřiku jinou stimulaci. Některá se dokáže sama přivést k vystřikům a potěšit vaše oči, jiná k tomu potřebuje ptáka a nebo ty vaše šikovné prsty. Každá a každý si přijde na své *4* pokud to chápe jak to funguje a miluje to. Event se uskuteční na přelomu února a března.

*73*HOLKY HLEDÁME DO NAŠICH NĚŽNÝCH ŘAD NA EVENT DALŠÍ SYMPATICKÉ *15* STŘÍKAČKY. *160*TEČE A NEBO STŘÍKÁ TVÁ KOČIČKA? NAPIŠ NÁM DO ZPRÁV A UŽIJ SI S NÁMI KRÁSNĚ VZRUŠUJÍCÍ ATMOSFÉRU EVENTU PŘESNĚ PODLE SEBE. *264*

PÁNOVÉ*243* vaše technické dotazy prosíme do zprávy. Děkujeme

Holky z wellness školky *250*
Do olomoucke sauny nechodi nikdo?bazen,aquapark nebo omega? Nekdo pravidelne?
Někdo "pouze na šmírovačku" do sauny Nové Butovice nebo jiné Infinit nebo Saunia. Pouze bez kontaktu???????
Dneska jsem tam byl a bylo to super dve paničky se tam libaly a hladily.
Chodí tu někdo do Fitness na Hadovce? Je tam i společná sauna.. s kým se tam můžu potkat?
Hotel Jana Přerov jde dnes někdo?
žena, pár wellnes rapovce? v pondelok niektorý?
Ahojky, tento pátek nějaká dáma nebo slečna,která se ráda ukáže a nechá se "podráždit" prstíkem v sauně Infinit Praha?
A co sauna v aqua v ol??? Nebo někde jinde v Olomouci???
nevyrazí semnou někdo do saunového světa v Pirně ? Slečna s hezkou postavou nebo pár :)
Ahojky,
dnes nějaká slečna, paní....na společnou saunu v Saunii Praha?
Chodíte někdo do Aquadream Barranadov, nebo Aquacentrum Šutka?
Ahoj. Aquadream Barrandov za moc nestojí. Zázemí je tam ubohé. Na kuchyňku dali pár lehátek a je z toho odpočívárna. Dobré je to jen pro lidi z posilovny, kteří se přijdou na pár minut prohřát a hned zase jdou.
Ahoj, já chodím pravidelně na šutku
Nejaka divka nebo par v PO 10.4 do wellnessu v Pasohlavkach
Ahoj nekdo kdo by rad zašel do welnesu Dřevčice nejaka pani z okoli Brandysa nad labem
22.4.2017 bude ve swingers Lublaňský velká natur párty pro stříkače a dámy stříkačky !Jste zvání. Více info v popisku profilu.
Ahoj, prosím poraďte něco na Kolínsku, nebo Kutnohorsku...případně hledám i společnost do sauny :-)
V kolíně je vodní svět a v Hoře octárna, gympl, či plavečák......
Nekdo do wellnessu v Pasohlavkach?
Ahoj, nechodí někdo do saunového světa v hotelu step v praze? Máte nějaké zážitky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobre privatni sauny maji take v HolmesPlace Smichov :-)))
Ahoj občas chodim a zážitek mam jeden moc hezky.Treba bych ho měl i s vami
Je tu nejaka divka nebo par co rad chodi v Brne nebo Pasohlavkach do wellnessu
Je tu. Někdo z Mo nebo poblíž jsme pár
Nejaka divka nebo par v Brne do sauny?
Zdravim všechny dámy co si rády odpočinou v sauně moc rád bych pozval slečnu či dámu do do společné sauny nebo wellnes OKOLI OSTRAVY
Doporučuji Brno Lesná,výborná sauna.
Ahoj Cestlice sauny da se tam neco rajcovneho zazit?ZazilI jste tam neco pekneho?
Ahoj dneska jsem byl v Butovicich a moc hezky bylo tam dost ženskych co se nezakryvaly do prosteradel
Ahojky,
dneska nějaká žena Saunie Hostivař? Malá provokace vzájemné dráždění a hlazení apod :-)))?
Ahoj nejde zítra někdo odpoledne kolem páté do sauny v Butovicích ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Olomoucky aquapark?sauna super i vyrivka,hlavne navecer kdyz uz je min lidi..pujde nejaka?
chodi tu nekdo v rannich hodinach do sauny na homolku..?
Ahoj nezajde nekdo ve ST nebo CT dopoledne do sauny 4comfort v Brne?
Nekdo v PA dopoledne do sauny 4comfort v Brne?
Jsme pár kolem 50let...někdo na společné "okukování", eventuelně seznámení v sauně, wellnes o tomto víkendu na Karlovarsku? Prostě pouze trošku pohody s nádechem erotiky pro lepší podzimní náladu:)
Ahoj, je tady podzim a začalo období saunování, hledám proto parťačku(může být i pár) na pravidelné páteční návštěvy sauny. Chodím do sauny v Ještěrce v Bartovicích, ale není problém vyrazit i jinam. Pokud se tedy některá z vás chcete přidat, budu jen rád a těším se na odpovědi ;-)
Dneska od 20 hodin jdeme s manželkou do sauny Comfort Brno Obrany. Manželka se rada ukazuje.
Ahoj. Až zas půjdete a budete mít chuť na zpolečnost, tak dejte vědět. Rád se přidám. Nebo jen napište a ja příjdu jen tak bez blyžšího seznamování:-) jak chcete
Ahoj my jsme sice z ol ale občas do Obořan jezdíme a hledám pár co by začal se sexem přítelkyně je celkem stydlivá sami problém nemáme třeba v páře tak kdyby jste jeli tak napište ;€
Ahoj, nepůjdete dnes??? ;) Půjdeme s přítelkyní odpoledne... ;)
Ráda chodím do sauny. Nyní manžel nemůže. Nepozve mě někdo? Holice nebo Flošna v HK.
Ahoj,
rád tě pozvu. Kdy vyrazíme?
Ahoj, chodím pravidelně. Můžeme se někdy domluvit a zajít, třeba najdeme společnou řeč :-) Ozvy se ;-)
zašel bych s tebou.............
Odpovídám na Váš dotaz. Rád Vás pozvu do sauny v Holicích. Pokud tedy ještě budete chtít. Jinak máte super foto v profilu...
Kdo by šel dnes odpoledne do Saunie Butovice.
my se chystáme koncem týdne do Forum Romanum v Pasohlávkách...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zítra se chystáme do Holic. Půjde někdo?
Ahoj,chodíte do Sauna klubu ve Finské ve Vršovicích?
Ahoj přatele co radi chodi do sauny .Chodite nekdo do sauny Černy most Saunia?
Ano chodím. Je to tam moc fajn.
A co naturistické plavání na Vinohradech?
Zítra od 10 hodin jdeme Přerov hotel Jana.
samé supr zážitky.vždy odcházím totálně zbaven semene.prostě pokaždé si pořádně užiju.
Ahoj ,nevíte ,jestli už je otevřená Saunia na Chodově ? díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodíme pravidelně - každý týden do sauny, Infinyty Step. Onehdá šla moje - viz náš nick sama do sauny a zase mohla udělat "štěstí". Zase po ní vyjeli nadsamci. Jukněte na naše galerie :-) No nechala se přemlouvat, jen se divím že se nenechala ... :-)
Nekdo do Marianskych Laznich do sauny?????
Ahoj všem, poraďte mi prosím, kam v Plzni do dobré společné sauny. Předem děkuji. Petr
Společná sauna v Plzni je asi jenom na Slovanech na bazénu, ale jen v určité časy. Koukni na stránky bazénu
Zitra nejaka divka nebo par v dopolednich hodinach na relax do wellnessu 4comfort v Brne?
Nekdo v pondeli 27.11 do wellnessu v Pasohlavkach?
My jdeme v neděli Forum Romanum Pasohlavky
Ahoj. Nezasla by zitra nebo v podstate kdykoli jindy nejaka zena se mnou do sauny? Idealne na Rasinovu. Seznamit se, pokecat, uzit si trochu nahoty...zadne postranni umysly nemam, jen proste miluji pohled na zenske telo. Tak kdyby tu byla nejaka odvazna (klidne i exhibicionistka) co se toho neboji a nebude ji vadit kdyz ji budu obdivovat ocima, byl bych rad kdyby jsi se ozvala. Jinak jsem zcela normalni a rozumny chlap, 30 let, stihla postava.
A co Sauna Spot v Podolí? Chodíte někdo? Je to tam moc příjemné a chodí tam hezké holky
Zítra někdo do sauny v Neratovicích?
Zitra nekdo na pridani do sauny v OC Butovicich??
ahoj nejde někdo ve středu a ačtvrtek dopolko do sauny v Butovicích ?
Děje se v Butovic někdy něco?Já tam byl několikrát a nic.nebo jsou nějaký určený hodiny kdy se to zvrhne :D?
To je normální veřejná sauna. Tam se to moc nezvrhává.
Jedině snad, když si tam zajdeš s nějakou kámoškou a budete mít štěstí na volný prostor...
Je tu par, co byl dneska vecer v 4comfort Obrany? On plesaty, ona mensi, vesela a usmevava? Napiste mi :).
Ahoj jsme od Olomouce a občas jezdíme do obořan a 2x jsme si to tam rozdali v páře ale nepřijde mi to tam že by lidi se nějak k sexu měli
Ahoj Hezký den, muži se s dovolením zeptat, občas zajedu také do Obřan, muzu se zeptat, jestli by Vaše přítelkyně, kamarádka nechtěla ještě jednu pánskou společnost, třeba jen autoerotika jemného doteky...proste pohoda
neděle Forum Romanum Pasohlávky
Je v Ostravě sauna,kde se dá leccos, kde nevadí jakýkoliv úlet? m+ž m+m pá + m a pod?
Nemáte někdo zkušenosti s wellnes hotelem Lions. je tam údajně krásná sauna
Ahoj rádi by jsme zažili s přítelkyní sex v sauně a občas chodíme do quaparku v Olomouci ale bojíme se že budeme za individua máte někdo zkušenosti jestli se tam taky něco děje nebo je to pase ;)
nejsem z Olomoce a neznám vaše poměry, ale každopádně klasická sauna kam mohou i děti není k těmto cílům určena. Nemluvím o nějaké té puse, masáži či nějakých doteků, ale klasický sex před saunujícími by se vám mohl tvrdě vymstít. Stačí jedna stížnost, vyvedou vás a ještě můžete být stíhány PČR. Nicméně to tam k sexu láká a někde to je běžné završení saunování....
Ahoj, nebyli byste první - v páře i ve whirpoolce se občas něco "přihodí" takže proč ne. Pokud by se Vám líbil i divák, tak klidně dejte vědět *4*
Ahoj, zkuste wellness v hotelu S-Port v Dolanech-Vésce ;)
Na sauně se mi líbí ten erotickej náboj, ženy se potí a ztěžka oddechují. Ale přeci jenom jsou to veřejné prostory , kde se musí dodržovat pravidla slušného chování.
Navíc co někomu přijde jako přijatelné, tak někoho může odpuzovat.
patek vecer 19-01-2018 saunia butovice v praze. kdo tam bude?:)
Ahoj, zitra v 10 jdeme do Saunie v Hostivaři....přitelkyně ráda vše ukáže...
Ahoj, bude to 10 vecer. Ja bych se snad stavil
někdo v Opavě na hoňku v sauně?
Chodí někdo z vás do sauny v MB ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano :) Presne tenhle welness myslím.
Ahoj.....já tam chodím.....moc prima místo.....a ve vířivce se nikdy neubráním erekci :D*3*
Kde je nějaké takové zařízení kolem O*21*stravy?
Klidně se k vám přidám, na místě se domluvíme v soukromých zprávách ....;-)
Ahoj, vím, že zítra začíná pondělí a tím i start pracovního týdne,ale přeci jen bych se chtěl zeptat,zda by se někdo nechtěl jít ohřát někam do sauny? Praha, díky za odpověď.
Zdravim vsechny chodi tu nekdo do welnes v Tucapech u Vyskova male ale mile my par 48let na pokec o vsem
Kdo chodí do sauny na Opavsku? Rád bych někoho potkal, nechce se mi chodit samotnému.
Dnes ve 12 Hotel Olšanka Praha. Je tam krasne nove bezplavkove wellness. Kdyby se chtěla přijít vypotit a uvilnit ve virivce nejaka slečna nebo paní....
Chystáme se do Saunie do Butovic, jeden amatér mi tam bude ukazovat, jak si tahá za ocásek a co z něj vyletí, ráda bych viděla více ocásků. Chodí tam ještě někdo?
Do Saunie ano,ale na Černý most.
Hele. Nikdy jsem nebyl ale rad zkusim Saunii... Kdy se chystate jit?
Kdy se chystáte? Do Butovic chodím....
Ahojky,
dneska mám v plánu navštívit Saunii Černý Most. Klidně se taky zatahám za ocásek. Nějaká žena nebo pár, který(á) by se předvedl? Žena mě klidně může společně s jejím společně vyhonit.
Ahoj moc rád bych vás někdy doprovodil a také si ho pro tebe potahal, ale musí se to dohodnout předem. Nejsem z Prahy.
zdravím sauna plzeň chodí tam někdo na pokec??? žena
Velikonoce prožijeme v pensionu Račín na Šumavě a máme jen hodinu sauny a hodinu vířivky. Nechce se nějaký pár přidat a spojit své wellness s naším?
Aby to v tak krátkém čase nebylo jako u králíků v králikárně.....*3**3**3**3*
Ahoj, jde někdo dneska večer někam? Praha?
Ahoj, co třeba Lublanská ve čtvrtek ?
ahoj, hladam partacku, ktora by obcas zasla (aj pravidelne) do saunie chodov alebo aquapalace cestlice.. nehladam vztah ani sex, skor kamosku, ktora nema problem s nahotou a da sa s nou aj normalne pokecat..
Hotel Olšanka jdu právě ted.
Ahoj ,co zítra nejde někdo sopko do saunie ?
Ahoj, nejde zítra nekdo dopolko do saunie?
jsem lilipután a hledám doprovod do nějaké sauny nebo vířivky ... nemusí to být Lublaňská ... rád docela chodím na Olšanku ...

nejde mi o vztah, intimnosti nebo cokoliv, jen tam nechci jít sám a rád bych potkal někoho nového a pokecal :)
Chodím pravidelně do sauny na smyčku v Ostravě Porubě a přivítal bych ženskou společnost. Nepřidáš se? Každý pátek od 20:00.
Máte někdo tip na prima wellness hotýlek? Kde by nebyl moc prudérní personál a dalo se i něco užít?
Ahoj..zasla by nejaka zena z Olomouce,prostejova,prerova do sauny?? Verejna nebo soukroma..co se nestydi?na veku nezalezi..Relax,drazdeni nebo i sex?
Jde dnes někdo do sauny v Kravařích - Aquapark?
Ahoj chodí někdo do saunového světa - Hotelu Olšanka? Ještě jsme tam nebyli a rádi by jsme se tam podívali.
já chodím na olšanku 2x týdně a je to tam fajn ... několik typů saun a i vířivka, kdyby vás něco zajímalo, tak se ptejte ...
Kdy půjdete? Taky jsme na Olšance ještě nebyli a chceme jí vyzkoušet...
jde denska někdo? Opavsko?......................
Dnes asi půjdeme do sauny na Olšanku...
Ahoj, jezdíte někdo do saunového světa do Gmündu? Jak se vám tam líbí? Můžete i do vzkazů.
Nemá chuť se potkat, pár nebo žena ve welnes jezerka Seč. Ve středu tak třeba kolem 13!hod rádi vás poznáme, pokec nebo i výc jsme pro každou špatnost.
Ahoj někdo zítra dopolko Saunie
Ahoj. Nějaka žena nebo pár do sauny v Brně a okolí.
Včera v Senci sa súúúúúložilo o sto šesť . Že*21**3**92*
ojebavka.. my sme to skusili ve vyrivce a hned sme bili napometuti tak sme sli do aroma manzelka mi ho skusila jenom vykourit a uz tam byl personal ze pry toto neni bordel
Milí přátelé, podělí se někdo o zkušenost se saunou ve Strakonicích? Děkuji.



Šel by nějaký pár nebo žena 15.4 do wellness v Mladé Boleslavi? Budu tam hned ráno v 10:00 jak otevřou. :)
Ahojte chodí někdo do saunie Hostivař ?
Přidá se někdo dnes do Aqualand Moravia? Sauny, vířivka, pokec...
Asi se budu opakovat , ale opět úžasné hodiny strávené v saunii Hostivař , krásně prostředí a úžasné saunove rituali úžasný zážitek , můžu všem jen doporučit
ahoj nešel by kdo do spol sauny na Frydecko, Tšinsko , Třinecko? samemu semi nechce.
Ahoj, nějaká žena, co chodí do jakékoliv sauny v Praze a někdy by se připojila? :-) :-) :-) Napiš SZ a domluvíme se na dni. :-) Rád relaxuji a pokud se můžu podívat na nějakou dámu, je to přidaná hodnota. :P :-)*28*
Ahojte,všimol som si kopec Čechov vo Veľkom Mederi. Nenájde sa muž/žena/pár na dnes poobede do saunoveho sveta v Thermal Corvinus?Odpoved prosím do správy
Ahoj. Šla by te´d v neděli 12.8 od 10:00 nějaká milá ženská do wellness v bazénu v Mladé Boleslavi?
V těhle vedrech si myslím,že by nás tam moc nebylo.....a je tam supr vířivka :) Napiš a já se ozvu nebo nech tel.
Nejaká žena ,alebo pár na spoločnú saunu ? V Brne ? ,civil foto pošlem
Ahoj chodi nejaky par primereneho veku k nam do sauny a wellnes v Tucapech?povidani vinko pohoda
někdo zítra odpolko do sauny praha
nechce se mnou někdo odpoledne do sauny v praza zřeba do saunia
Ja byl vcera v Saunii na cernaku a super. Prida se priste nejaka zena?
Někdo se zkušeností z Ostravska?
Nejaka divka nebo par zitra do wellnessu v Pasohlavkach?
nejaka divka nebo par tedka v Brne do sauny?
Ahoj, ví někdo kam zajít do společného whirpool v Praze a okolí kde se něco děje? Jsme pár..
Ahoj

Whirpool znám jako značku lednic :D Ale jestli je to výřivka tak páry chodí ve čtvrtek většinou do Lublanšké (protože ve čtvrtek to mají páry zadarmo).
úplná pravda. Proto tam zítra v podvečer zase jdeme*6*
To je vlastně takové koupel ve šťávách všech, kteří tam byli před vámi ... tzv. kousky sperma a hlenu úplně všude. *385**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodite casto? Kolik tam tak chodi lidi ? Jsem taky z UH a rad bych s kamaradkou zasel ? Jak to tam probiha ?
Ahoj, chodí někdo do sauny hotelu Olšanka? Přemýšlíme že tam večer půjdeme.
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana?:) zijem v CR a rad by som spoznal parik aj na dlhodobe priatelstvi
Kam v Táboře zajít do sauny nebo wellnes?
relax centrum trinec? kto chodieva?
někdo v Opavě do sauny? Pokec, hoňka?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to nám napiš ve které sauně chtějí vidět mladý holky, jak si ho tam honíš a ještě po nich stříkáš....*1**1**1**1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A vobčas ti nakopou do koulííí....*22**22**22**22**22*
Ty vole chlape ty bys dostal pres drzku velmi razantne a jeste vyhazov jak ses na ulici
A to bylo pro uzivatele amikchceholku
někdo dnes nebo víkend do sauny teplicko ústecko
Zítra jdeme do aquaparku Moravia, odpoledne k večeru budeme ve wellness, chystá se taky někdo? Voyaer by nám nevadil 😀
ked si to tam rozdate o pozorovatelu nebude nouze
Tak bylo koureni v saune a sex ve virivce, masaz kundy a honeni ve virivce s 4 divakama.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, chodím sem docela pravidelně a chtěl bych se podělit o zážitek, který se mi tady stal. Minulý týden jsem byl k večeru a kupodivu tam nebylo moc lidí. Tak si sedím sam ve spodní leve sauně, když tam najednou přišla jedna žena. Bylo ji kolem 40 let a byla opravdu moc sexy. Sedla si naproti mě úplně nahá s mírně roztaženýma nohama. Ja seděl tak, že mě šlo taky všechno vidět.V sauně se po lidech moc nekoukám, takže jsem střídavě hleděl do zdi nebo ze sauny ven.Po nějaké době se ta žena začala hladit po těle,nejdřív ruce, ramena, bříško, prsa a pak i vnitřky stehen. To už měla nohy hodně od sebe a hladila se i mezi nohama. Přitom se mi dívala na můj penis. (jsem docela dobře vybavený a škaredý taky nejsem) Jak už jsem psal, nekoukám po lidech v sauně, ale tady to prostě jinak ani nešlo. Dotyčná se mi vyloženě předváděla. No a přišlo to co přijít muselo, dostavila se mi silná erekce. Nesnažil jsem se to nijak maskovat, to by bylo stejně už zbytečně.Začal jsem byt trošku nervózní. Ta paní se mi dívala na můj postavený penis a pokračovala v hlazení sve mušličky. Po chvilce se na mě podíval, usmála se a povídá "moc pěkný kousek" V tu chvíli jsem znervózně ještě víc. Rychle jsem uvažoval co ji nato říct, ale jediné na co jsem se zmoh říct bylo "děkuji " potom jsem se zvedl a utekl jsem do sprchy... Dnes lituji že jsem nebyl víc odvážný. Máte z relaxu někdo podobnou zkusenost? A co ženy podíváte se na naheho chlapa v sauně?
Sauna Ostrava Poruba nejaky bi typek co by dosel. Jdu na 19 hod muzem treba pohonit ;-)
AHOJ chodim do spojecne sauny v Porube Na smycce .Je dobra parta není tam precpano .J
Ahoj, někdo kdo chodí do sauny v Hranicí případně Přerově?
Aquapark Uherské Hradiště wellness nedela vecer , nejaky pár ?
praha, real?:) ne kecalkovia
na veku nezáleži
a chodí někdo do Infinit sauny v Brně na Lesné? nějaké zážitky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zajděte do Lublaňské.......*31**31**31*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne tak úplně, Nikdo tě tam do žádných aktivit nenutí záleží na chuti každého soudruha a pokud by jste si to chtěli rozdat o samotě, tak se zamknete do ajnclíku....*31**31**31**31*
Saunia cerny most cca v 15hod je nejlepsi cas na hratky
Zdravim,nekdo chodi Saunie Liberec? :-)
ahoj jo byl jsem tam dvakrát a budu rád když příště nebudu muset jít sám, rád tě vezmu sebou dej vědět kdy by se ti to hodilo a domluvit se mužem těším se pepa
Někdo Pardubice wellnes ? Máte nějaké zkušenosti?..........................
Welness v Pardubicích je součástí městských lázní a je to opravdu welness. Ve vířivce jsou opravdu silné trysky které promasírují tělo. Suchá sauna tam je ovšem jen jedna tak je tam šíleně narváno. Oproti Holicím je tam Kryosauna. Ovšem jsou to městské lázně takže tam není ani žádná Amorova komnata, opravdu neočekávej jakékoliv sexuální zážitky. Od toho tento welness není.
Saunia Nové Butovice - právě vcházím dovnitř. Herba sauna vzadu na těch kulatách "buňkách". Přidá se někdo? Budu do 17 hodin.

Vašek
Je tu nějaká žena na saunování v Berouně?*52**52*
Ahoj, chodím do relax days v Ostravě docela pravidelně a chtěl bych se podělit o zážitek, který se mi tady stal. Minulý týden jsem byl k večeru a kupodivu tam nebylo moc lidí. Tak si sedím sam ve spodní leve sauně, když tam najednou přišla jedna žena. Bylo ji kolem 40 let a byla opravdu moc sexy. Sedla si naproti mě úplně nahá s mírně roztaženýma nohama. Ja seděl tak, že mě šlo taky všechno vidět.V sauně se po lidech moc nekoukám, takže jsem střídavě hleděl do zdi nebo ze sauny ven.Po nějaké době se ta žena začala hladit po těle,nejdřív ruce, ramena, bříško, prsa a pak i vnitřky stehen. To už měla nohy hodně od sebe a hladila se i mezi nohama. Přitom se mi dívala na můj penis. (jsem docela dobře vybavený a škaredý taky nejsem) Jak už jsem psal, nekoukám po lidech v sauně, ale tady to prostě jinak ani nešlo. Dotyčná se mi vyloženě předváděla. No a přišlo to co přijít muselo, dostavila se mi silná erekce. Nesnažil jsem se to nijak maskovat, to by bylo stejně už zbytečně.Začal jsem byt trošku nervózní. Ta paní se mi dívala na můj postavený penis a pokračovala v hlazení sve mušličky. Po chvilce se na mě podíval, usmála se a povídá "moc pěkný kousek" V tu chvíli jsem znervózně ještě víc. Rychle jsem uvažoval co ji nato říct, ale jediné na co jsem se zmoh říct bylo "děkuji " potom jsem se zvedl a utekl jsem do sprchy... Dnes lituji že jsem nebyl víc odvážný. Máte z relaxu někdo podobnou zkusenost? A co ženy podíváte se na naheho chlapa v sauně?
Nějaká slečna nebo žena či pár v Ostravě do sauny?
Někdo na saunování a pokec v okolí Klášterce nad Ohří?
Ahoj, navštěvujete někdo ten nový Saunový svět hotelu Olšanka? Jak to tam vypadá, stojí za návštěvu? Mám na mysli jeho velikost, počet saun, pořádají v něm saunové ceremoniály, je možné přecházet do bazénu a zpět; bývá narvaný, nebo je to o pohodě? A potom jak je vhodný pro "amatérské" aktivity, jsou tam nějaká vhodná zákoutí, společné/oddělené sprchy, nebo dokonce sprchovací boxy jako v Saunii? Uvažujeme, že bychom ho o Vánocích navštívili, ale informace na jeho oficiálních stránkách jsou dost bídné...
Ahoj, myslim, ze je to lepsi prumer. Jsou tam 2 finske, para a aroma, vyrivka. Relaxacni zona s lehatkx a barem. Ceremonialy snad jen ve ctvrtek podvecer. Lidi zalezi, nekdy je clovek sam v saune nekdy je tam dost plno, ale pomerne se to rozleze a urcite to neni hlava na hlave. Sprchy jsou bud spolecne nebo 3 boxy, takze pokud je treba soukromi da se si to zaridit 😉
Zdravím,

Nějaký tip na wellness či saunu v okolí Třebíče??

Děkuji
Přímo v Třebíči na plaveckém bazénu Laguna. V týdnu, brzy odpoledne je tam klid.
Jinak je ještě v třebíč Matangi sauna, ale tam je to malé a nějak mě to neoslovilo.
Dál mohu ještě doporučit hotel ve Valči. Už tu byl několikrát probírán jako zajímavý víkendový resort.
Veme mě někdo do sauny?klidně i par nebo kdokoliv dik Frýdek-Místek i Ostrava
Ahoj,najde se tady žena slečna ktera by se ráda přidala do sauny v Blansku ?nebo by spíše mela návrh kde se da strávit velmi dobrý relax ?
od 2.1. VZ Bedrichov?? Holka ?*21*? Par?? piste postu :)
Příspěvek byl smazán.
Ahoj chodi nekdo do aqualandu Moravia?
ses zoufaly hovado... i po dvanacti letech.
Ahoj, jdete někdo na Silvestra do Maximu v Brně?
Nejak divka nebo par zitra dopoledne do sauny v Brne 4comfort?
Potrebujem radu. Chystám sa prvý krát do bezplavkovej welness/sauny 18+ (thermal park Šírava) aj s manželkou zažiť niečo nové. Nie za cieľom sexu, ale skôr vzrušujúcej predstavy byť nahí medzi ľuďmi ktorí sa na teba pozerajú. Ako sa poznám, spontánnej erekcii sa určite nevyhnem. Nebude to trapas? Chcem sa opýtať, vás znalých a skúsených, ako sa vo všeobecnosti vníma erekcia v bezplavkovej welness alebo saune? Je to niečo čo sa tam bežne stáva? Rieši sa to vôbec ak tam samozrejme chlap neonanuje alebo sa nespráva nejako inak nemiestne?
Vďaka za všetky rady a skúsenosti.
Ahoj, byl nekdo v Saunii v OC Letmo v Brne?
Velmi příjemné wellnes. Jsou tam 4 sauny, ochlazovací bazének, bar a venkovní terasa. Ceny příznivé, otvíračka do 23, je to nové a čisté. Jen se obávám, že se tam nikde nic neděje, je to jen tak na čumendu a pochopitelně vo relaxu.
Brno wellness , Saunia , 4comfort . Infinit maximus. Žena ,alebo pár ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký dobrý tip na saunu či wellness v jižních Čechách? Rádi pozveme pár.
Ahoj chodi nejaky podobny par do welnes v Brne k Hastrmankum na bezplavkove plavani?
Ahoj, chodíte někdo do sauny v Olomouci??? Dnes se s přítelkyní chystáme, do aquaparku...
Ahoj občas chodíme ale žádnou akci jsem tam nezahledl
Ahoj,jsme par lehce po ctyricitce veku a radi saunu a relax a vse prijemne,pokud by chtel s nami nejaky par vyrazit do sauny,Jachymov,Ostrov,Vary,nechte nam vzkaz.Novych pratel neni nikdy dost :-)
Ahoj, chodí někdo do sauny v Duchcově ? Nebo někde v Teplicích ? :)
Niekto do saunu Usti/nl dnes???? Vietw nejaku odporucit???
Ahojda ,nekdo zitra wellness mestky bazen mlada bolev? Budu od 16:00 rad bych nejakou společnost ,chlap, par , *362**15*
Zitra nekdo dopoledne v Brne do sauny na spolecne hratky? Ja 34 sportovnejsi postava :-)
Ahoj všem,
dnes někodo Saunia Nové Butovice? Herba vzadu v pravé buňce, nebo parní sauna. Cca od 12:30?
Vašek
Vašíku, snad se neschováváš za Evičku ?
Ahoj, jsme tu s přítelkyní :). Neuvědomil jsem si, že je to její profil. Ale tomu asi stejně už nikdo neuvěří. Do sauny jdu já sám. Vašek
Nejde zítra odpoledne někdo do sauny v Praze?? Rádi se přidáme..
karvinsko, přijedu, pokecáme, nezávazně, diskrétně
Nějaký par na wellnes snami 21.1.19-24.1.19
Nekdo tedka v Brne do sauny? Nejlepe par nebo divka ja 35 sportovnejsi postava
Někdo z Jižních Čech do sauny??
Ahoj od pátku do neděle budu ve wellness hotelu Abácie kdo by se chtěl přidat na nějaké tajné hrátky ve wellness stačí napsat 😊
Vyrazil by někdo s námi v HK, PCE, Holice, nebo okolí?
Do Hronovické? Kdy a v kolik????*9**9**9**362**362**362*
Dejte mi prosim vedet, az pujdete do sauny, rada se pridam a treba nejen k saunovani:)
Zdravim, nekdo do sauny? nejlepe zena nebo par? pardubice, hradec..napiste vzkaz..foto si vymenime ;)
zašla bych do sauny. pardubice a okolí. klidně si ho přede mnou může někdo vyhonit.. kdyžtak zprávy.
Ahoj. Jestli stále platí nabídka tak tě zvu do sauny u nás v Holicích... 😉 Jirka. Udělám pak masáž... 😉
Ahoj, je prosím v Pardubicích nějaká společná sauna? Děkuji
Nejde někdo zítra kolem poledne do Saunie v Butovicích.
1.2 pujdeme do aqualand moravia - do wellness, bude tam nekdo? nejaky vojaer na sledovani nas...
Příště až půjdete do aqualandu, napište...
Ahoj, nebudete třeba 5.3. v aqualandu. Rád se tam, nebo jinde vámi potkám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký pár co by s námi zašel do Babylonu na wellness. Chtěli bychom se tam podívat jak to vypadá po rekonstrukci. Šel by někdo s námi.
Někdo dnes do Wellnessu Babylon v Liberci? Pojďme si společne hrát...
Nechodi nějaká bi slečna do saun formfactory klubů v Praze?:)
Nejde dnes nebo zítra nějaký pár do sauny Comfort Brno Obřany nebo Maximus?
dnešní odpoledne v sauně v Praze? Se ženou prosím
Ahoj, chci se zeptat nějaké info o Sauně v aquapark Čestlice? Díky
Tipy na společnou saunu v okolí Olomouce???
Rozhodně aquapark v Olomouci ;)
A zažil jsi tam někdy něco? Nebo doporučíš kdy tam jít???
Super je taky sauna Akademik Fitness. Chodi tam malo lidi a je tam docela soukromi :)
Zítra 8.2. Praha dopoledne nebo kolem oběda nějaký pokec v sauně ? (ženy,páry)
Dnes v sauně v Plzni jsem měl tu čest potkat několik žen a musel jsem obdivovat tu neuvěřitelnou krásu jejich těl. Není tajemstvím, že přítomnost nahé ženy zvyšuje léčivé účinky sauny o více než 20 %. *3*
Ostrava Sauna nejaky mladsi bi typek co by se k nam pridal - honka - Sauna Ostrava - ctvrtek 14.2. Napis do vzkazu - domluvime se .
Nejde někdo zítra kolem oběda do Saunie v Butovicích
Ahojte.. chysta sa niekto tuto stredu do sauny- palmy v kosiciach??
...sauna v Tatrách...kde sa dá niečo vzrušujúce zažiť...
Sauna Uherske Hradiste ? cez tyden ? zena ,alebo par
Ahoj nejaka divka nebo par zitra dopoledne do sauny v Brne?
Ve středu jdeme do Moravie...bude tam někdo?
Dneska 26.2 nějaký pár kolem 17-18 hod tady? http://www.saunia.cz/cz/ostrava/ostrava-uvod
Opava sauna, nějaké zážitky? Saunie Ostrava? Chodí někdo honit?
Tak vyrážíme do aquaparku Moravia, od 12h do 16 cca budeme dovádět ve wellness s mojí přítelkyni, kdo přijde pohonit?
Ahoj, nebudete třeba 5.3. v úterý budu v Brně a šel bych se podívat a pohonit.
Zítra Čestlice - saunový svět. Trocha zakázaného ovoce?
Uherske Hradište - Nedeľa wellness, žena, alebo pár?
Ahoj. Chodím pravidelně do Čestlic, co se tam někdy seznámit ??
Pondělí Saunia Butovice. Jde někdo.
Nejde někdo dnes do sauny v plaveckém bazénu v Litoměřicích? Půjdu kolem 21:00, kdyžtak napište
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Minulý týden jsem tam byl s manželkou. Šel by s námi nějaký pár?
Ahoj, dnes Saunia Nové Butovice. Půjdete někdo? Vzrušují Vás něžné a letmé doteky v herba sauně, nebo v páře? Pojďme si to společně užít a domluvme se, v kolik se sejdeme. Já mám celý den volno a můžu hned na devátou, nebo někdy přes den. Těším se na Vás a společnou relaxaci. Václav.
Pátek. Saunia Butovice.Kolem oběda nebo odpoledne.Jde někdo.
Saunia Butovice dnes po obědě.
Žena pár do sauny Holice zítra odpoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Kdo se přidá dnes dopoledne na saunovačku v Čestlicích? 😋
Zitra se chystame dopoledne do Butovic
Uherske hradiste sauna niekto ? par ,alebo zienka ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo dnes do Wellness Babylon v Liberci? Pojďme si společně hrát...
sauna Praha někdo na uterý čtvrtek
Ahoj zašel bych... kam????????????????
To mi je celkem i jedno hlavně ať je tam sauna
Dnes večer nebo zítra odpolko jde někdo ať nejduž sám.
Saunie Čerňák zítra ??????????? R.
Dnes večer do sauny v Čestlicích. ...................................
Chodí někdo do sauny v Olomouci? Přidá se žena nebo pár?
Přidá se dnes večer někdo ke mě ve Wellnesu Flosna v Hradci Králové...?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejaka divka nebo par dneska dopoledne do sauny 4comfort?
Měl by někdo zájem o společnost mladého muže?Vše o mě v profilu.Jsem mobilní.Když tak sz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Saunia Nové Butovice dnes večer 20 - 23hod. Herba sauna v pravé muši. Napište, kdo půjde :).
Těším se na Vás. Václav
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo následující pátek do wellness aqualand moravia?
Ahoj, dnes Saunia Nové Butovice. Půjdete někdo od 13hodin? Vzrušují Vás něžné a letmé doteky v herba sauně, nebo v páře? Pojďme si to společně užít a domluvme se na společné sauně. Těším se na Vás a společnou relaxaci. Václav.
Ahoj, můžeme se tam potkat. Také se dnes chytám. A herba saunu miluju!
Tak fajn. Za chvíli vyrážím. Těším se na Tebe. Václav
Nejaka divka nebo par dneska do sauny v Brne 4comfort?
Vašku, Vašku, zase si píšeš sám se sebou :-)
Ktera by rada zasla s mladym hasicem do sauny? Treba Saunia na cernaku..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem Amatérkám a Amatérům,
kdo zajde zítra, v úterý 7.1. cca od 10 hodin do sauny? Saunie Butovice (tam to znám), nebo třeba na Černý most (tam jsem ještě nebyl).
Těším se na Vás.
Václav
Oka kdy bys chtěl jit rad bych zkusil sex s klukwm vw sauně
Ahoj, půjde dnes někdo do sauny v Praze? Step, Hostivař, Chodov,.....
Ahoj, v pátek se chystám do Saunie. Šla by se mnou nějaká žena?? Je mi 25, sportovní postava :) pokud bys měla zájem, napiš a domluvíme se :)
Ahoj, máte někdo zkušenosti se saunou na Žižkově - Pražačka ? Myslím pouze úroveň sauny, né sex v sauně :)
nic extra, jedna středně velká finská sauna, býval tam legendárně protivný a svérázný saunér;). Moje info je ale tak 5 let staré, od doby co je Step, jsem tam nepáchl;)
sorry, tohle bylo k Pražačce, přehmátl jsem se...
Chodí někdo do saun z Usteckyho kraje ? Někdo 18-30 let co by chodil se mnou ?
Pár nebo žena co by uvítala zítra společnost mladého muže v saunovém ráji v Holicích když tak sz
Ahoj někdo do sauny o víkendu
Pište do vzkazu Děkuji
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaká slečna do sauny ? Liberec
Ahoj,
v Pátek 27.12 pozvu pár v Praze do soukromého wellness nebo saunového světa. Zaplatím vstup za všechny, případně mohu dát i nějakou zlatku navíc. Jen bych se rád podíval na vaše mazlení, prstění, kouření, milování... co situace dovolí. Láká mě to - koukat se jak si to pár přemnohou dělá, nebojte se obtěžovat nebudu. NE znamená NE a vše je o vzájemné dohodě. Pokud bychom šli do veřejného prostoru, pak už vás nechám zbytek doby o samotě... Já 33 let, VŠ, sport. postava, sympaťák...
Najde se nějaký takový pár?
Piště do zpráv, ať se můžeme během dopoledne dohodnout a mohu případně*4* něco zarezervovat,
Děkuji. *4*
Nové Butovice včera super. Hezky jsme si to užili i trochu zalaškovali.
Nejaky pár na návštěvu welness se tu najde? Rádi chodíme do Butovic nebo welness Naháč u Chocerad.
Butovice se mi také líbí, dost často tam zajdu.
Butovice jsou super, nechodí tam moc uchýláků. Jsem rád, že je mám 4 minuty od domu:)
Ahoj všem Amatérkám a Amatérům,
kdo zajde zítra, v úterý 7.1. cca od 10 hodin do sauny?
Saunie Butovice (tam to znám), nebo třeba na Černý most (tam jsem ještě nebyl). Nebo pokud máte dobrý typ, můžeme i jinam.
Vzrušují Vás pohledy, nebo něžné a letmé doteky v herba sauně či páře? Pojďme si to společně užít a domluvme se, v kolik se sejdeme. Těším se na Vás a společnou relaxaci.

Václav
Dneska byly Butovice, super relax. Zítra bude čerňák
Počítám že tam tak na desátou dorazím. Nějaká společnost by byla milá*22*
Tak v kolik dnes a kde? Přidáte se někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, nechce dnes někdo zajít do sauny v Olšance?
Ahoj nejaka divka nebo par dneska dopoledne v Brne do sauny
Ahoj co zítra do sauny do butovic nenašel by někdo?
Ahoj bude někdo dnes kolem 17 hodiny v butovicich.
Ahoj někdo do sauny Saunia nebo Akvapark Čestlice ??? v létě Chorvatsko výlety do přírody atd
Rádi bychom navštívili nějakou příjemnou saunu a potkali nějakého příjemného mladého muže na společné nahocení
Dnes odpoledne někdo do Butovic.
Ahoj, někdo dnes večer v Třebíči do wellness? S kamarádem se chystáme. Já 25, on 30. Tak budeme rádi, kdyby nás zanahotilo víc..
BRNO, chodí někdo mladší pravidelně do sauny? Pls do 30
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodí se někdo saunit v Ústecký kraji ? :)
Ty jo? A kam? Přijde mi, ze to žije jen v Pze a Brně asi
Máte někdo tip na sauny, myslím normální sauny, kde se dá něco zažít nebo podniknout?
Párkrát jsem byl přítomný akci, samozřejmě pokud se sejde správná společnost....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdysi bývala dobrá sauna v Praze v Riegrových sadech zboku v suterénu. Ale jestli je v provozu i dnes, nevím....
Chodíte někdo? Máte tip na podobná místa?
Nemyslím sw nebo podobné kluby
Příspěvek byl uživatelem smazán.
az pujdete nekdo do Butovic?
dejte vedet
zajdu taky
Dnes k večeru pár do Saunie Butovice nebo Č.Most? Exbibice, společná onanie, třeba něco víc.
saunia butovice dnes kolem 17h?
ja bych sel, kdyztak se ozvete :)
Ahoj já Brno 26 let Bi aktiv . Saunování , nahota, venkovní public flashing
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nešel by dnes večer někdo do saunoveho světa aquaparku Pasohlávky?
Ahojky holky nebo kamaradky, nesli by jste v sobotu 18.7.do aqualandu moravia pasohlavky kolem obeda, mohli by jsme popovidat pomasirovat a mozna i vic napiste vzkazik
Ahoj, dnes odpoledne pár do Saunia Butovice nebo Černý Most . Podle sympatií akce....? Zprávy na mail nebo SZ
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo do sauny? Popř. SZ. Brno
Další tragédi, kteří neví od čeho je sauna
Sami ale máte saunu v osobním popisku a ostatní moralizujete? On nejspíš každý ví od čeho je sauna, ale taky ví co vše se tam dá vidět, dělat, či zažít....*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky chodím do Relax 365, mám to kousek a je tam příjemně. V Atomu jsem ještě nebyl. (upraveno)
Co říkáš na venkovní vířivky u Fridricha v Těrlicku?
Já navštěvuji Sarezu v Ostravě, rád uvítám společnost :)
Za mě mohu doporučit Saunový svět na Zličíně, méně lidí než na Butovicích :)
V saune nesukame a nic nedelame, chodime tam relaxovat a pokud jsme tam sami, tak si povidame, potichu a tlumenym hlasem
Ano, od toho jsou sauny. Pokud chtějí akci tak někam do klubu. Aspoň tam nebudou rušit a očumovat.
Zas bych to neviděl tak černobíle ,-) Není důvodem být až tolik hořká, když se lidem moc nelíbíš a nejeví tolik zájmu.... ,-)
jo pravdu máš soudruhu sex je fuj a děti nosí čáp
Mozna se nastuduj k cemu slouzi sauna
...a Ty k čemu auto, toalety, pláže atd. . Pokud jsi to nikdy nevyzkoušela jinde, než v ložnici, je mi Tě líto. ,-)
Je vidět tvoje uroven ubožáka, když sukas na záchodě. O tvoji lítost nikdo nestojí, jsi holt další nadržený negramotný blbec.
Takže krom toho, že o Tebe nikdo evidentně nejeví zájem, tak jsi navíc vulgární. Prvně jsem nenapsal, že na toaletách jsem souložil já, ale i kdybych to napsal, tak možná bys nevěřila tomu, že existují na světě i čisté toalety (byl jsem na takových, které budou pravděpodobně dražší než Tvé bydlení) a ne pouze smrduté a zašlé (na které jsi evidentně zvyklá Ty). A za druhé, ano souložil jsem v autech, nebo v letadle apd., nestydím se za to a rád na to vzpomínám :-*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vážně? A teď tu o Karkulce. V Praze navstevujeme sauny poměrně dost často a zatím jsme na nic takového nenarazili. Vy dva se moc díváte na porno. Občas jdete mezi lidi, třeba i na nějakou ženu narazite. Je úsměvné jak tu vaši idiocii tady dáváte na odiv.
Když už je dnes hnusné počasí, nechce se někdo potkat v saunovém světě v Pasohlavkach?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máme rádi nahotu, wellness.Navštívili jsme např.Aquapalace Praha,Čáslav,Aqaland Moravia,Modřice Brno a jiné,ale muže jsme nikde honit neviděli a na tom,že se nějaký pár pohladí ,tak na tom nevidíme nic špatného.Osahávající se páry jsme také neviděli,tak asi tak.Pokud tedy někdo nepovažuje za osahávání,že si s manželkou navzájem namasírujem krk a ramena.
Ty jsi vazne ubozak, ktery se bude drzet svych lzi za kazdou cenu. Naposledy jsi byl v saune leda tak ve snu nebo kdyz jsi si honil u pecka.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ja byl měsíc v lázních tam jsem chodil i do sauny ale nikoho jsem neviděl něco provádět v sauně a to jsem byl v sauně i maďarsku ale že se ženská na mě kouklaa ja na ní i chlapy že se na sebe podívaj to jo ale víc ne mě se většinou v sauně postaví
Nejaka divka nebo par zitra dopoledne v Brne do sauny?
Dnes sauna ve Špindlu,pouze ženy či pár 😉
Někdo do Aquapalace ,než nám to zavřou?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a poznám tě? Rád bych také vyrazil... :)

Také tam chodím... mám permici :-)
Neni tu prekrasna divka co byla dneska v saune 4comfort
Fungují bez omezení ? Tak to je treba rychle vyuzit , nez to zase zavrou:(
Jj... je otevřeno... jen sauny mají omezenou kapacitu
Chodíme Butovice nejcasteji. nema nekdo peknou privatni?
nevím o ní a nechcete přijít do Čestlic?
Taky bych se rád někde vysaunil, našel jsem jednu ale strašně malinkou nevhodnou k jiné doplňkové aktivitě
Jdu v neděli odpoledne ...........
Tak to je z Brna trosku z ruky :-(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Už jste někdo navštívil nový venkovní Infinit Sen Senohraby u Prahy? Na saunování to vypadá parádně, ale dá se tam i trochu zlobit? Jaký máte zkušenosti? Děkuji
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pussylucy: kam chodíte vy do sauny?
Ahoj mepujde dnesj někdo do saunia v Praze?
Nesel by tedka nejaky par nebo divka v Brne do wellnessu Maximus?
Neni tady par z Olomouce vo byl dneska kolem obeda v Brne v Maximus resortu?
[Aqualand Moravia] - plánujeme vyrazit zítra na saunový den. Nějaký podobně mladý pár na nenápadné zlobení?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neplanuje tedka nekdo v Brne zajit do sauny?
Sympaťanda nebo pár do sauny Zámeček v Petrovicích u Karviné???
ahoj pujdeme společne do saune v Čestlice
chodí někdo do sauny v olomouci ?
Chodí někdo do Relax Days v Praze?
Zítra navečer Aquapark Čestlice, jdeme s partnerkou *4*
do sauny samozřejmě :-)....zapomněl jsem napsat
Ahoj já chodím,chceš se přidat?
zdar
rad bych zasel do sauny,ja 45 165 78 jen 16,5cm.
kolik ti je atd
Ano a to kde? Leda nekde v soukromí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska sauna Čestlice navečer ja a partnerka :-)
Relax Days P2 dnes vecer kdo se prida?
Ahoj, chodí někdo do wellness Komorní Hůrka, Františkovy Lázně?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
sauna,virivka relax v sauna olsanka kdo chodite?
Hotel Olšanka, šla by nějaká slečna nebo pár?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo do saunie ČM ted? .........
Najde se pár, který by se přidal k jinému páru na návštěvu privátního wellness? Společně sauna, vířivka a pak nejspíš bez výměny :-) Ostrava a okolí
Sauna Třebíč rád se přidám třeba jako doprovod nebo budu rád když se někdo přidá ke mě abych nechodil pořád sám
Prijde nějaká do Saunia Černý Most. Hledám silnější zralou ženu.
Rádi bychom navštívili nějakou hezkou saunu a sdíleli nahotu se samotným mladším mužem. Děkujeme i za tipy. Může být i wellness.
Saunová Brno Bohunice večer dneska holka ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj pujde dnes nekdo do saune na Hostivař*21*
Včera jsme byli v sauně v Hlinsku a bylo to super. Teď se chystáme do saunoveho ráje holice
[Aqualand Moravia] - Nějaký podobně mladý pár (20 - 35 let) na nenápadné zlobení dnes ve Wellness Forum Romanum? Budeme tam zhruba od 15.hodiny.
My tam budeme dneska taky :) tak uvidíme co se bude dít.
Ahoj my tam budeme cca celý den ale ve wellness kolem té 15-16
[Aqualand Moravia] - koho jsme včera (v sobotu 22.1.) potkali ve Welness v Aqualandu Moravia ? Našlo se tam několik sexy páru, ale i jednotlivců. Např. kluk s vousy - seděl vedle nás v rohu na aroma rituálu v parní sauně.
Brno
Já 28 let , rád nahotu exhibicionismus naturismus nudismus flashing public Dick sauna atd
Není tady nějaký ten sympatický pár co jsem potkal dnes ve welness v aquaparku Olomouc? :-))
Littlemonster711
Littlemonster711 před 2 roky
Někdo dneska sauna Bonbon? Má někdo zkušenosti?
Nějaký tip v Karlových Varech a okolí?? Sauna, pára vířivka..
Příspěvek byl smazán.
Půjde se dnes někdo prohřat do sauny v Brně třeba 4comfort nebo Orion Lesná ?
Pec pod Sněžkou to jistí. 😁✌️ Soukromá, nebo veřejná sauna. Jsme dva kluci.
Nejaky tip na wellness na novojicinsku? veme i muze k sobe na pozorovani paru a vzajemnou provokaci.
Příspěvek byl smazán.
Docela rada bych zasla. Kam chodis?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Snipper40 - jestli se se všemi domlouvas tak,jako včera se mnou,tak je mi už předem všech lito.Jinak samozřejmě Ti přeji ať najdeš.
Neni tu par co byl 16.2 dopoledne v saune 4comfort?
Kdo chodí dopoledne na wellnes do babylonu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo dnes starsi do sauny Butovice dopoledne
Zítra cca kolem 20:00 hod pujdu s partnerkou do Saunie ČERNÝ MOST
Ahoj, planujem trip po CR. Poradite mi miesta, myslim welnessy, kde sa chodi aj za sexualnymi zazitkami, kde by sa oplatilo zastavit? Hocikde v ramci ceska.
Vezmi velectěný prst, klikni na forum a máš tam vše. Jak prosté!*4*
Zdravím,osobně zdejší forum neberu moc vážně.Z vlastní zkšenosti vím,že realita je jinde.
Myslim si, ze otazka bola jasne polozena a ano, viem ai precitat forum, len nic okrem zufalych prosieb chlapov ci s nimi nejaka nejde naha do sauny tu nenajdem.
Dneska jdu do sauny Fridrich přidá se někdo budu mít modrý župan na sobě
*21**21**21*
Budu tam od 13,15 už se těším *4**21**4**21*
Něco na koukaní, přidání se? Nebo jen kamarád na pokec a pohodu při saunovani ? :)
Ahoj s partnerkou si také prohráváme s myšlenkou užít si před jiným párem a pokud by se holky shodly tak už by nás omezovala pouze naše fantasie.
Do jakého wellnes zajít v Praze o všední den v dopoledních hodinách? Saunia, nebo Relax days? Nebo jiná sauna? Doporučte. Děkuji
Co třeba Šutka? Neni to zas tak velký ale fajn
23.4 budeme ve wellness Brno Maximus, přidají se další páry? Skvělý relax, hraní, pokec, zábava, nej wellness na vše ze všech 😃 (upraveno)
Ahoj! Kdy tam plánujete být? K veceru bychom se možná s přítelkyni mohli přidat :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj někdo s námi do sauny v hk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chtěl bych se zeptat, jsem naprostý amatér na amatérech, rád bych zajel na nějaké wellnes na vysočině a okolí třeba sauna vířivka apod., kde bych poznal ženu nebo pár naprosto spontánně a dle sympatii by se vše vyvíjelo. Nějak nevím jak je to reálné.
Nekdo dneska dopoledne do sauny 4comfort v Brne? (upraveno)
Tak kdyby něco, dejte vědet :)
někdo zítra (čtvrtek) v 9 do Saunia Brno?
Zítra plánujeme saunu v Praze, nějaký tip ve které Saunii to je zajímavé?
V saunii se nic neděje personal to kontroluje..
Máte nějaké zkušenosti kde zajít v Praze do sauny, kam se chodí i né jen za saunováním?
To už chce nějaké privátní wellness, v několika jsem už i byl, takže klidně poradím *4*
Ahoj všem co to čtou, shanim tip na privatni welness s vyrivkou a postelí pro 2 páry pro nerušené hrátky. Okolí Českých Budějovic a celkově kdyžtak Jihočeský Kraj. Diky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodí niekto do sauny Uherske Hradiste ?
Já tam chodím moc rád na uvolnění a trošku toho honění kouření a dívat se na pera
Jedine klub Lublanska tam je to oficiálně povoleno..
Ahoj já mám ☺️☺️☺️☺️☺️😇😈😈😈😈😈😈😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ahoj byl jsem tam jednou😈😋🍹😈😈😈😈
Někdo zítra do saunie černý most? Já tam budu už od dopoledne, cca do dvou, možná déle. Uvítám ženu, pár, na relax, pohodu a Trochu toho eroticna,nehledam sex v prvý řadě, ale společnou nahotu a fajn společnost.
nejaka zena z Brna semnou do sauny by chtela?
Saunia Butovice bude dnes někdo odpoledne (upraveno)
Koukal jsem kolik chlapů tam honí..
Dobrý den, poradí někdo fajn saunu, wellnes v Praze, které je možné navštívit v dopoledních hodinách?
Dnes brno infinit maximus... potka se tam s nakou holcinou?
Ahoj nechodi zde nejaky par v Brne na nahe koupani do Hastrmanku?
Ahoj budeme dnes vecer v Saunii Butovice
Ahoj dnes nekdo do saunie Butovice? (upraveno)
ahoj, zítra na Chodov, cca 11-15h
Šla by jsi zítra do Butovic. Někdy odpoledne.
Jdu dnes do saunie Butovice, potkáme se tam s někým
jsou vítáni i nečeštináři? Nedávno jsem bydlel v Praze a ještě jsem na takovém místě nebyl? je více mezinárodních saun? Možná je nějaká žena ochotná být mým průvodcem?
Ahoj dnes někdo do sauny? Olomouc
Ahoj, přidala by se nějaká do sauny/vířivky? Seznámení, dále se uvidí… stejně nejvíce asi rozhodne osobní setkání, každopádně ničemu se vyloženě nebráním. Já kluk 22 let, student VŠ. Praha
Ahoj, šel by někdo saunu v KV? Čerťák nebo Thermal? Nějaký kukando, pokec apod.?
Ahoj, někdo s námi zítra dopoledne saunovou hru v OC Chodov?
Ahoj ozvete se rada s vami zajdu.
Přidá se někdo v sobotu do Lublaňské, okolo 20:00 navečer?
zkouška zvuku raz,dva,tři,čtyři
na přání admina také provádíme zkoušku
Včera jsem byl v Lublanske a kromě jednoho doprovodu tam nebyly žádné ženy. Měl jsem smůlu, je to tak vždycky? :)
Ahoj, rád bych našel pár nebo ženu která chodí do sauny v Olomouci nebo v Brně. Kdyby se někdo našel rád se seznámím :-)
Praha saunia bude dnes někdo , akorad se tam chystám
Můžeme se někdy domluvit , chodím docela často
Stačí včas napsat kdy a v kolik se tam sejdeme......
Nechce se nekomu dnes do tropicany nebo saunie?
Mohu tě pozvat do sauny?? :) ke konci týdne plánují zajít.
Wellness v Brně pár co by rád diváka ? Třeba o víkendu
Co zítra? Měla bys čas zajít do saunie? Rad te pozvu :)
Nezkoušel někdo něco v Infinit Holešovice? Máme to kousek.
Ahoj, pokud hledáte diváka v sauně, rád přijdu. J.
Zatím si je chceme projít jen tak. V parek jsme zkusili Harfu. Příště zkusíme Step. Infinit Holesovice má jen finskou. My je raději stridame.
Až půjdete, dejte vědět 😉😀 Ve stepu jsem ještě nebyl 😉
Ahoj chtěl bych se zeptat, jak to chodí ve společné sauně, jsem úplný začátečník. Nemyslím sex, nebo tak něco, prostě jen jak to tam chodí. Děkuji.
kdo pujde do saune na hostivar
která sauna je společná na Karvinsku, Ostravsku?
Welness Fridrich v Těrlicko, je tam více druhů saun
Prijdes do sauny, vydrzis co vydrzis, pak se ochladíš, odpočineš si a jdeš znovu. To je celé, nebo jsi snad čekal něco jiného? Saunovaní je opravdu o saunování, pokud hledáš sexování, tak zajdi na swingers 😉
Nějaký pár nebo žena plánuje jít do sauny zítra ráno v Praze?
Docela často tam chodim:) fajn personal! Fajn lidi a když chceš tak tam může být i sranda:)))
Jsou fajn, i když malé, jedna sauna, jedna odpočívárna, chybí možnost jít ven. Lidí akorát nebo spíš méně, to se mi líbí. Když se mi nechce nikam jezdit, tak tam rád zajdu. Jinak je super Infinit Sen v Senohrabech, tam je saun asi 5 a venkovní velké jezírko a celkově podle mne nejlepší prostředí z Prahy a okolí.Kdybyste chtěli provést, dejte vědět, rád půjdu s vámi ;) A nehrňte se tam všichni :)
mám chuť zítra jít do sauny, Lublaňská nebo Butovice? Nerad bych šel sám.
Tak vem mamku s tatou, budou mit radost
My chodíme do Relax Days v Ostravě anebo do Saunie v Avionu. V Relax Days v odpocivarne za téma zavesama jsme už párkrát souložit, příští týden jdeme znovu. Nejaky pár na koukání? Když tak SZ
Vazne velka skoda, ze jste z takove prdele🤬
DOA69098
DOA69098 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nekdo společne do saune praha*21*
DOA69098
DOA69098 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ktera rada zajde do Saunie v Praze ?
ahoj pujde nekdo společne do saune hostivař
Tvl Chodím tam ráda a mám ráda saunování a saunovę ceremoniály Nikdy by me nenapadlo v sauně souložit Od toho jsou swingers akce,řekla bych ..no trochu jste mi to znechutili..
Patřilo to k příspěvku nicku Kasanovi
Hradec Králové welnes centrum zítra večer? Někdo do páry?
Saunia Butovice, jdu dnes přidáš se
Já jdu, ale když nemáš babu, nepřidám se 😇
Ve čtvrtek jsme poprvé zašli do Saunia Butovice, nic jsme neočekávali a nakonec to bylo fajn. Stačilo pár pohledů s jiným párem a nakonec to bylo super... Chodíte nějaký pár do Butovic?
Středa 1.2.10:00-13:00 Saunia Chodov 😎
Tento tyzden par Praha sauna? 🚿
ahoj ne pujde nekdo dnes do Saunia Hostivar*21*
Tak oni to mysleli asi tak, že je to odpočinková místnost. Taky tam rád ležívám. Je to vyhřívaná hezkým obkladem obložená plocha. Navíc pokud tam nikdo není... Tak proč by ne.
Někdo , nejlépe samotný muž, který nám bude dělat společnost v nějaké hezké sauně nebo wellness.
Kdy a kde? Jen bych nerad dělal společnost nějakému buzíkovi.....
Dobrý den a máte vyhlídnutá nějaká místa kam zajít ?
Ahoj, kam zajít v Praze v dopoledních hodinách?
Ahoj, já chodím do Saunie. Je to tam pěkný 😉
Naprosto souhlasím s tímto komentářem, do sauny se chodí relaxovat, uvolnit svaly, sexovat na swingers. A honit si ho pánové můžete doma u porna:-)
Jo svatá pravda, a swingers mají většinou aspoň virivku
Ve veřejné sauně je to kravina a kec. Ale v soukromé proč ne? :) Stačí 80 st., aby to s člověkem neseklo a hned je zásun příjemným osvěžením *4*
V pondělí a v úterý odpoledne se chystám do Relax Days v Ostravě. Přidá se někdo? Holka, kluk nebo pár na společnou masturbaci či jen pokec.
Ahooj. Nesla by jsi semnou někdy do sauny? Praha. Byl bych rad za noveho parťáka. Ahoj Honza
nekdo společne do Saunia Hostivar *21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nekdo společne do Saunia Hostivar
nekdo společne do Saunia Hostivar
Asi s náma....škoda že tam chodíš sám....*10*
Dnes někdo na relax do Holic?
Ahoj, dnes kolem 13h saunia Černý most. Najdu zde pár co si predemnou užíval v herbal sauně. Bylo to pěkný než Váš vyrušil další pán. Slečna se mi trochu předvedla už když jste seděli na baru.
Zdarec, nechodí někdo do saunie v Krakově / Čerňáku / Harfě? Pište dystak PM
Ahoj, nějaké tipy, kam zajít do sauny v Karlových Varech? Děkuji za odpovědi.
Thermal- nejelepší místo v republice. Jinak je také pěkná KV aréna...
Čau, dobrej je Thermal, KV aréna, čerťák. Mužem někdy zajít a pokecat
Čaute chodíte někdo do sauny Ústecký kraj ? S přítelkyní chodíme, ale nuda…
Chodím
Záleží v jakém městě chodíte a kam
Nechystá se nějaká fajn slečna zítra kolem 15 hodiny do Saunie v Praze, případně do Sauna Spotu v Podolí? Hledám někoho na fajn strávené odpoledne. Jen pokec a seznámení.
Ahoj.co zajit nekdy do saunia? Kam rada chodis? Martin
Chodíte někdo někam na Plzeňsku? Plzeň , Klatovy, Domažky?
Nyní asi není úplně ten pravý čas na saunování... to stačí vyjít ven......*1**1**1*
Milovník sauny chodí celý rok *24**1*
Nějaký pár teď saunia Krakov? na společné pozorování. My také v páru..
Chodime tam skoro každý týden, někdy si můžeme dát vědět..
Ahoj. Někdo dnes večer Saunia?
My chodíme v Plzni. *4* Máme dvě oblíbená místa *4*
nekdo do saune Praha*21* moc se tešim
Nějaká slečna do sauny od Brna po Olomouc?
No záleží jestli chceš soukromou nebo veřejnou v Domalicích je jediná v bazánu a ve Kdyni v bazénu. Pokud máš chuť neveřejně v Plzni doporučuji Wellness U Gigantu :-) a nebo Wellness na Doubravce obojí soukromé intimní - dá se tam dovádět :-) Když bys chtěla společnost ...rád zajdu také :-p
ahoj ne pujde nekdo dnes do Saunia Hostivar*21*
Ahoj zasla bych. V kolik? Muzu az vecer.
Nechápu proč byl můj příspěvek smazán,co porušoval???? Byl slušný, žádné vulgaritmi. Mohu dostat bližší odpověď. Děkuji
Ahoj,se ženou chodíme do sauny, když jsme tam sami tak si spolu i prohrajeme, samozřejmě ve vší čistotě po nás. Rád bych aby nás někdo přistihl komu by to nevadilo. Ale žena zatím moc nechce.
Ahoj, dneska večer Saunia v Praze bude někdo? Relax pokec?
nekdo dnes hostivař po 17 hod*21*
Nějaká žena zítra Saunia Praha? kamkoli, rád někoho poznám a příjemné pokecam
Brno Maximus přehrada dnes po 12 hodině šla by nějaká žena
Infinit Sen úterý 10-13h, pár-žena k páru
Ahoj a kam chodíte do saun. Můžu klidně někam dojet a kouknout na vás (nebo po tají pozoroat a honit :-)
Já chodím do Rokycan, je to tam mnohem levnější a čistší než v plzni ;)
Ahoj, jaká sauna v Rokycanech? Děje se tam něco?
nekdo do saune Praha*21* moc se tešim
Primasauna samoobslužná sauna. Celkem fajn
V Plzni U Gigantů a potom Avalon...
Zítra Čestlice 10-17h bude někdo?
já okolo poledne sauna Šutka ;-)
Nebude někdo tuto sobotu v Aqualandu? S přítelkyní se chystáme :))
Ahoj, dnes se chystám cca od 10 hod do Saunia Chodov, přidá se nějaká fajn žena?
Mariánské lázně. Můžete poradit kam zajít v Mariánkách?
Sauna Vltava Praha na sraz. Je to tam cistejsi
Já dnes saunia Hostivař , užít si krásné prostředí , nahotu a relax
Tip na saunu wellness na Ostravsku která je veřejná ale dá se tam i něco zažít nebo aspoň trošku poprovokovat?
Relax days Ostrava (bývalý hotel Clarion). Saunia Avion shopping park. Jsou to velké sauna centra. Jestli máte rádi voyaery přijdem na vás s mladou mrknout :-)
Dnes plánujeme ten relax days k večeru...tak kdo má zájem se přidat pište sz
Ahoj, jestli by vám nevadil samotný muž jako divák ...ozvěte se . Jinak v Saunii je to fajn, ale bývá tam dost lidí, takže soukromí moc není. Hezká je taky sauna 365 v porubě ...
Fajn je na čapkárně v Ostravě buď sauna a nebo parní lázně - ty jsou hodně uvolněné a dá se tam hezky provokovat.
Jinak 365 Poruba saunia tam bývá celkem plno a moc se to tam nehodí, pak ještě relax days tam je to fajn
Pravidelně chodím v Ostravě do Relax Days. Rad se seznamim
Nemá náhodou někdo v plánu dneska saunu v Ostravě? Rád se přidám
Kdo by zašel ve čtvrtek do sauny v Petrovicích u Karviné?
Saunia - Brno Campus. Teď někdo mlady s mladým *49* ? Budu ve vyrivce.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pár k páru dnes večer od 21h igy?
Nebyl dnes nějaký pár nebo žena v aquaparku Olomouc ve wellness ? :-)