gay chata víkend

ahoj, kamarád měl takový nápad a tak by mě zajímal názor nebo zájem. jde o to že by se prostě utvořila skupinka borců co mají rádi zábavu a sex a třeba jednou za měsíc by se vyrazilo na chatu, nejde o akci typu tak jsme tu svléknout na hromadu a jde se na to, spíš pohoda relax, pivko , gril, kouknout na dobrý film, třeba karty hry a sex.... kdo chce s kým chce, nikdo nikoho do ničeho by nenutil, máš chuť? tak si to rozdej s někým, podmínky by byli jen že sex před ostatníma s možností že kdo by chtěl se přidal nebo jen koukal, a že by vevnitř se chodilo nahý, popř v připadě že vám bude zima tak je povoleno triko nebo mikina ale prostě kalhoty dolu....
jaký je váš názor na takovouhle udělanou akci?
šlo i o pravidelnější setkání...
Proč ne, mohlo by to být supr.
takových pokusů už tady bylo...a vždy to skončilo nezdarem, tím že málokdo z přihlášených se dostavil, pokud vůbec někdo
právě já mám taky stejný názor že pokusů bylo plno a vždy to na něčem ztroskotá ale za zeptání nic nedám jelikož ten kámoš tu profil ani nemá, navíc pak omezením třeba do 35ti, ne tlustí atd se zájemci taky dost snižují...
Proč zrovna 35let? Proč ne třeba 40. To jako starší se neumí návrh?
Určite to je super nápad a ja sa rad pridám.
čau,to by byla paráda a nádherné zážitky
A v kterém kraji se chata nachazí? Jinak bych měl také zajem.
něco třeba ve zlínském takového nebo uskutečnil by někdo něco poblíž Zlína?
ve zlínském nevím, je od brna, takže asi spíš jihomoravský kraj, ale kdyby to bylo 100% jisté že kdo má zájem a nějak spadá do kriterií opravdu dorazil (což každej naslibuje a pak se neozve) tak by asi nebylo problém ani někde sehnat chatu jinde...
nebo asi spíš ten kdo má nějakou chatu a pořádal by něco tak by poslal těm kdo by měl zájem místo označené na mapě, fotku té chaty, a minimální účast třeba šest lidí, kdyby měl někdo chatu poblíž Zlína
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chlape rád se na víkendové sexy párty,přidám.jsem pasiv.zdraví podmínkou tlf.725279317 Petr
Uz ti to musim napsat..... vikend se pise s " i"...nedelej ze sebe uz vola!!
...jj, super, aj v okolí bratislavy by sa niečo podobné mohlo skúsiť rozbehnúť, ...
bolo by super ak by chata mala aj saunu :)
Zdravim, tenhle napad je super, skoda ze je nejak zapomenuty, co se chlapi domluvit a zajistit si treba na vikend nejakou chatu?
To zní hodně dobře, šel bych do toho hned
Taky bych se přidal. Jsem pasiv s úzkou dírou a chci vyzkoušet jaké to je, když se v díře střídá jeden velký ocas za druhým....já 38/189/85 menší břicho, chlupatý z Prahy . Kdyby někdo něco pořádal a chtěl by někdo pasivní děvku, tak mi napiště na plavkyslipy1980@seznam.cz Budu se těšit ;-)
V okolí Třince nebo Jablunkova by to mohl někdo zorganizovat i s tou saunou :-)
Hned bych se přidal, jsem z jihu Moravy
Ahoj lidi,je škoda že takovéto párty se uzavírají věkem! I my co máme vic jak 35 let bychom se rádi přidali.Tak pokud tu bude někdo pořádat takovéto bezva společné akce a nevadí věk nad 35let moc rád se přidám!Pokud někdo o takovéto akci vite poprosím ozvěte se mi moc srdečný dík.Přeji šťastný nový rok všem ahoj Petr
A co párty s limitem věk nad 35 let. A proběhla někdy vůbec nějaká párty?
Taky bych takovou párty s možností účasti pro 35+ uvítal. :)
zdravim..plánuje se něco?..a kdy a kde?..
Mne se tato predstava dost libi a vlastne je to muj se. Jet na chatu, byt nahej, nestresovat, koukat na filmy, hrat flasku, popijet, ocumovat si pera a kdyz bude chut a sympatie, neco podniknout. Nebo se jen koukat. Pojdme to zrealizovat :)
Taky bych se přidal, ale pořád se o tom jen píše a nikdo nic neudělal *12*
Ja se rád přidám na chatu a krásně zablbnout
Příspěvek byl uživatelem smazán.
náhodou....žena může být docela příjemný element.
já se včera zůčastnila takové párty s bisex klukama(28-40 let)
něco tak úžasného jsem ještě nezažila *4**4*
Tak fajn, konečně nějaké reakce :) Klidně se toho ujmu, ale spíš to bude na vás. Tak pište, kdo byste měl předběžný zájem. Asi nemá cenu tam jet ve třech, to se můžeme vyhonit v parku :D :D Koukal jsem na pronájmy a dají se sehnat i na samotě, s bazénem, a to za rozumnou cenu.
Klidně mi pište do zpráv, kdo by chtěl jet a základní představy o akci. Pak udělám nějakou sumarizaci nejvíce požadovaných věcí a domluvíme. Takže poptejte kámoše, milence, známé a jedeme :D
Nerikam to jen proto ze jsem z Vysociny *1* ale bylo by fajn sehnat chatu nekde priblizne ve stredu cr at se muze sejit vic lidi. Ne kazdy je ochotny kvuli tomu jet pres celou republiku. Navic ceny za pronajem chatek jsou tu taky privetivejsi nez nekde v provarenych mistech. Same plusy :)) tak kdyby neco.. Jdu do toho!
Ja bych sel taky....ozvete se mi kdyby neco
Neco takovyho by se mi taky libilo ;)
Půjdou ke kadeřnici a na kosmetiku, beztak to už potřebují a bude to dlouho trvat. *9*
A ještě nehty jsou důležitý.......*24*
...nebo k milenci....30 znaku...
Kdyby něco bylo v přijatelné vzdálenosti tak jedu taky.
bylo by fajn něco zorganizovat...….reálně, ne jen virtuální řeči.....pohoda, popít hry, nahota, bylo by to super...
By mě fakt zajímalo, jak se postupuje, když na takovýhle setkání dorazí někdo, kdo to kazí. Zkrátka nějakej zmrd, kterej by potřeboval přes držku.

Protože co si budeme povídat, těch jednodušších jedinců je tady víc, než těch spíš inteligentních, co si chtěj fakt jen užít.
Něco takového by se mi vážně líbilo a rád bych se přidal. Vidět pohromadě několik penisů a užívat si sex před zraky ostatních nebo se klidně jen dívat, jak si to kluci rozdávají, to je takový menší sen. :)

Jen to chce opravdu shromáždit seriózní účastníky, kteří, když se to tedy zorganizuje, opravdu dorazí. Bojím se však, že to zde bude problém.
Já nemám moc zkušeností,ale vzrušuje mě představa,jak klečím nahý a střídám více pěkných ptáků a snažil se všechny uspokojit a nechat se postříkat. Párkrát sem měl jednoho,jednou dva a nevím proč mě vzrušuje více nejednou.....na takovou chatu bych se jel rád podívat *6*