Stříkání na obličej

Nejkrásnější make-up je sperma

Fascinuje mě to, nemůžu si pomoct. Jediná věc, která je krásnější než dívčí obličej, je dívčí obličej pocákaný semenem. Je to moje pocta dívce.
Vyvinulo se to u mě v samostatný fetiš, spojený s mou dominantní rolí a submisivní rolí dívky. Nepotřebuji s dívkou spát - stačí mi, když jí složím tuhle poctu: hutný cákanec spermatu na její obličej, přes oči až do vlasů.
Zakládám tohle téma, protože mě zajímá, jestli jsem na tohle ujetý sám. Jaká je vaše zkušenost? Máte to v oblibě?
A abych to doplnil - protože jsme na Amatérech, platí samozřejmě nabídka pro všechny fajn holky z Prahy a okolí, kterým by se zachtělo pleťové masky... :)
žena to má ráda a mě to pěkně vzrušuje, ale nesmím se trefit do očí....
přesně tak v očích to taky ženě štípe. *23*
máš pravdu...to je to nej......super když namíříš nateklej žalud celej mokrej šťavou z kundičky, párkrát ho pohoníš nebo tvoje partnerka když se jí to líbí a svytříkáš to na ni a nemusíš se hlídat kde to skončí....nááááádhera.. ........
No a ještě bomba,když slečna o to pěkně poprosí,tak to je úplně nejvíc.Máte to taky tak,nebo vám stačí se jí prostě jen vystříkat na pusinku?Nikde na netu to totiž není,jako třeba v Americe.České video s tímto jsem nikde neviděl...Jestli se holky stydí....?
Aj mne sa paci ostriekana tvaricka a stekajuce semeno. Zenu to robi este viac pritazlivou. Ak si oto poprosi sama vyhrala!
Mě to příjde trochu škoda, radši jí to dám do pusy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to Effendi4

Přesně víme, o čem mluvíš. Je to nádhera.
Ještě lepší je to od dvou to je pak nádhera *24*
Souhlas, také se mi to moc líbí a už se mi poštěstilo postříkat ženu kamaráda spolu s ním :) Je to nádhera když si to žena užívá.
Tak přesně tohle by se mi moc líbilo. Postříkat ženě obličej ve dvou.
Pane ty se nezdás, trošku vaham, zda by to bylo tak horké jak mluvis
mně by spíš zajímal nazor žen, jak přijímáte cakanec na obličej... ponížení? pocta? nevim
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chapes? :D tak jsem zvedav na vysvetleni :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za bernardyna palec nahoru *3* ;)
Rad bych to nejake zene dopral. Pekne ji posemenit zatim co by se partner koukal
Tohle je určitě perfektní, poslední zážitek je z SW, kde manželce jeden z cákal obličej. Ovšem ono není k zahození ani to, když se jí vystříkají do kundy a člověk pak jde jako poslední. To je potom slast *13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky fajn, ale když mě přítel chce postříkat, tak mu to dopřeji. Stejně tak dělá on co já ráda *4*
Stříkání dovnitř je slast. Měla bys zájem?
žena na honění, postříkání? I pravidelně, rád vylíži. Ostrava, FM, NJ, Havířov
Rád vylížeš Aladine? Tak si vyliž prdel *22*
Jak malý kluk....hodně vtipné, ostatní si udělají o tobě obrázek
počkejte až dorazí Verunka *22*
ta vám naloží za to že chcete stříkat na obličej! *3**3**3**3*
Určitě ne já rád koukám kdy na moji stříká cizí teď v neděli ji postrikal chlápek venku a pokud povolí počasí tak by jsme to chtěli zopaknout
To je super se divat, jak na zenu strika nekdo cizi a pak naposled ji postrikam ja...
Ano máme, ona si to užívá. Špatný je do toho někoho tlačit.