Nudapláž - Velké Dářko

Nuda pláž

Navštěvuje někdo tuto nuda pláž? Jak to tam teď funguje? Chodí tam někdo? :))
funguje to tam jako vsude stejne nekdy je tam dost lidi jindy malo
ja se tam chystam jak bude teplo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký zajímavosti nebo zkušenosti? ;)
tak az tam pojedu muzu ti dat vedet
Ahoj můžu se optat kde to je rád bych šel tam
Chodíme tam pravidelného a když to jde tak tam i sexujeme. Přidá se někdo?
My též chodíme a rádi bychom našli zpřízněné duše. Myslím, že jsme se již domlouvali a nějak to nedopadlo...... :(((
na Darko ted chodime prakticky denne a jen vyjimecne nesexujeme. Kdo chce prijdte se podivat i samotni muzi - budeme radi kdyz i vas to vzrusi ale nechode prilis blizko a nemame radi kdyz nas nekdo oslovuje - jen divat.
chci tam jet s kamoškou 7.7.odpoledne cca16.30hod,kde se dá bezpečně parkovat?
mám rád takovéhle vzrušení :)) i já rád chodím na velké dářko za nahocením.
jsem samotný muž :)) budu tam již v červnu 2017 pokud bude hezky .
A kde rádi sexujete?, že bych se na tajňačku koukl :))
Míra
A je to povolene sexovat na nudaplazi.nas to take laka.
Když je to někde na okraji tak se to většinou toleruje?! :-)
Pokud ještě chodíte rád se přidám.... podívané není nikdy dost :-)
Není teď někdo na Dářku? Počasí nic moc ale voda super.
kdypak tam zase budete ? mrknul bych -))
Schází se tam jen s páry, co vím.

Jinak chystá se někdo v bližší době? :)
Tak to je zajimaví - jak pojedete tak dejte vědět. Rád Vás pozná. Jirka
Ahoj co o víkendy přidáte se ?
Bylo ted už docela pěkně. Byl tam už někdo? :)
Tak co už někdo vyrazil nebo se tam chystá? :))
Chystá se tento týden někdo? Má být krásně :))
Sešel by se tam někdo tento týden? :)
copak nikdo s tebou nechce jit
vcera jsem byla na Darku pekne pocasi a mili lide dekuji
Jedu tam cca za dvě hodky, kudy tam jezdíte at nebloudim. :) díky kde nechat auto a kam pak jit?
rada najdu kamarada ci kamaradku na spolecnou nudu Darko
Co a koho hledáš!!!???? Nám jsi psal že jste pár a že by jste se s námi chtěli sejít........Co jsi buzna, transka, úchyl......!!??
A mně bys nechtěl? Jsem hravá a hlavně mám ráda milování u vody
Ahoj, pokud ještě chodíte rád se přidám :-)
A mně bys nechtěl? Jsem hravá a hlavně mám ráda milování u vody
Take to mame radi u vody.a divaky vitame.
ahoj.ja te chci a dokonca aj pridem zatebou.milujem sex a vsetko okolo neho a nebranim sa novim veciam
No asi jo. Jen mi prosim rekni. Tam neni žádná jakoby normální pláž, ale spis takovy mista max pro 4-6 lidi? Nebo je tam normální pláž s rozlohou vic nez 3 metry čtvereční.
ahoj je tam i plaz vzadu jiste na ni narazis tam byva tak i 30 lidi
Tak si pusťte nějaké video na PC než pořád otravovat tento milej pár :-)
Začátkem týdne mají být tropy. Chystá se někdo? ;) abych tam nebyl sám. Snad se někdo ozve :) děkuju.
Bude tam dnes někdo okolo 18h?
Tak jsem se byl dnes podívat premiérově na Nudapláži. Chvilku mi sice trvalo, než jsem ji našel, ale nakonec našel :D. Hlavní nuda pláž byla obsazena ne-nudisty. A nudisti byli tak nějak rozprostřený po těch menších okolo. Pár starších párů, jinak nic moc. Tak 15lidi max. Ale počasí nádherný. Chvilku jsem tam byl, ale bylo už docela pozdě. Je tu někdo, komu by nevadila společnost? Nechci hned nějaký perverznosti apod. Ale najít někoho na pokec a společným zájmem nudismem. Dikyz
Tak to jsme se asi viděli. K večeru se to opravdu vylidnilo, ale přez den tam bylo narváno. Co mě ale irituje jsou přibývající homosexuálové, kteří se přestávají skrývat a naférovku si to rozdají kdekoli.....
Byli jsme tam před 14 dny, ale to byla bohužel ta zima. Ale zas tam vůbec nikdo nebyl, až na jednoho člověka. Dářko je fajn.
Nebudete tam na nudě v době od 18.7. do 25.7.? Ideálně v nějaké skupině holky, kluci, ke které by se dalo přidat.
byl jsem tam tento pátek a vedla mě se v trávě vesele souložilo - zajímavý zážitek :-))
nebo spíš středního věku...a dnes si tam užívali jiní :-))
A kdepak jsi ležel? Též bych si přilehl. Když tam jsem já, tak vzadu pouze souloží buzny. :(((
No nekde kus od toho korenoveho balu.....gaye jsem tam jeste nevidel...tak zatim jen same prijemne zazitky :-))
ja tam take zadne gay nevidela
Pokud bude pěkně chystám se tento víkend. Někdo další, kdo jde?
Ahoj, hledám slečnu, paní, která by šla o víkendu na nuda pláž. Jsi tu ?
Ke kterým se připojím na nada pláži,třeba na dářku.
Co dnes odpoledne na darko se nudit
Když bude zájem, můžeme vyrazit :-)
Není žádný extra teplo. Ale byl se již někdo mrknout? :)
Moc brzo aš tak koncem května.
Dnes vyrazime - alespon na chvilku.
jak bude teplo take se chystam
Hledáme někoho na nudu na dařko o vikendech my pár 40.silnějšich postav
My čas od času zajedeme, ale máme to trochu z ruky a též nejsme žádní hubenouři.....*4*
Ahoj,
jak to vidíéte s Dářkem? Počasí začíná již přát......
Ahoj, my tam chodíme pravidelném ale kousek bokem abychom nikoho nepoburovali.
Nezalezi na tom jak kdo vypada jestli je clovek stihly ci silnejsi to je preci jedno nahota je tak krasna .
ja byla dnes pocasi nic moc ale voda parada
Tak o vikendu se chystam z manzelkou
Vždyť žádnou nemáš........*22**22**22*
Tak dnes jedeme s manzelkou na Dařko
Vždyť žádnou nemáš........*22**22**22*
ale mam jen to nevis nemusis vedet vse
Ahoj. Nechystá se tam tento víkend někdo? :)) kdyžtak napište sem nebo do zpráv. Díky
Kde to tam je?Zavítala bych.nemáme to tam daleko.
Víceméně se tam jede stejně jako na přední pláž Dářka. Akorát je to až další odbočka do leva za ní směrem od ZR.
Rád tě tam vemu, nebo napíšu souřadnice, ale chodí se tam lesní cestičkou, což se těžko vysvětluje. *52*
Je tam opravdu pěkně a super lidi
Ahoj co dnes odpoledne na darko nudit se
Pokud jste to ještě nenašla rád Vám to ukážu :-)
Pokud bude krasne tak zitra tam opet jedem snad to bude lepsi nez minule
Nevyrazíte tam dnes někdo? :))
No byla jsem tam taky a bylo tam moc fajn.*52*
prosím, nebylo by možné zde uvést souřadnice (bod v mapě) té větší nuda pláíže, případně nástupní místo na "cestičku", kterou se k ní jde? nejsem místní...
v mapy.cz je snadné to vyznačit
Ahojte rad by sem tam sel .najdu tady nekoho?
Ještě jsem tam nebyl, ale rád bych se tan podíval, můžeme se domluvit.
Chystá se tam dnes odpoledne někdo? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsem tam ještě nikdy nebyl, ale slyším na to jenom chválu, můžeme se domluvit
Ahoj, jen taková otázce ká kolik tam teď bývá lidí je plno nebo se dá najít mistecko?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, můžeš poradit klidné místečko? Rádi bychom tam s partnerkou vyrazili a neradi bychom někoho pozorovali. Možná tam dojedeme ještě dnes.
Je tam překlep, nechceme někoho poburovat.
Lidi je tam dost malo minulej rok bylo vic asi je to tim pocasim
Půjde někdo zítra odpoledne?
Tak kdo se dnes prida ja a ma pritelkyne
Ahoj, tak kdo byl dnes?*114*
Počasí odpo bezva
Zdravíme, byli jsme tam včera i dnes dopoledne a je tam pořád krásně. Snad se tam ještě během léta dostaneme.
Taky se tam chystáme,doufám že bude počasí super*277*
Bude tam někdo přes víkend? :)
No možná já a můj přítel,jezdíme tam a je tam pěkně
Nebude tam dnes někdo po 16h? :))
Dneska jsem to bohužel nestihl. Jde tak někdo zítra? Jedno v kolik. Hlásí pěkně tak bych vyrazil ☺.
Dneska tam bylo fajn jen mohlo být o trochu vic vody
Take jsem dnes byla s manzelkou bylo to hezke dost lidi prijemna voda ,jen je pravda skoda ze ji neni vic .
Kdo tam dnes bude? Chystám se tam cca po 18h dřív nestíhám :).
Ahoj, Ďářko patrí medzi moje top nuda lokality.
V piatok 29.7. nemám spoločnosť nepridá, sa nejaký pár či dáma?
Však jsi nikdy ani žádnou neměl.........*1**1**1**1**49**49**49*
ach jaj, znalec sa vždy pozná...
Aha, mít někoho je o znalostech???? Tak to jsem fakt nevěděl......*22*
ach jaj, znalec sa vždy pozná...
Vyrazí tam dnes někdo? :) snad bude pěkně
jela bych se podival ale naimkde to tam je. :-(
Ahoj, rád tě tam vemu - nezávazně *4**174*
Jirka
Tak se přidej k nám mi tě vezmem sebou co ty na to
Ahoj co dnes na darko odpoledne
Ahoj, rád bych to také vyzkoušel, ale na poprvé nechci jít sám. Přidal by se někdo? Kdyžtak pište do zpráv, díky.
Ja tam budu po 17h :)) bude tam nekdo?
Zitra se chystame zase s manzelkou .
Bude tam dnes někdo? Budu tam tak od 15h :)
Ahoj rád bych tam z někým vyrazil nevim kde to je
Dnes jsme tam byli a super odpoledne.
Ahoj, jede někdo dnes na Dářko na nuda? Rud bych se přidal... Dejte vědět bando.
Ahojky ja myslim ze dnes asi nikdo nebyl take jsem chtela jit ale to pocasi za prt dnes
kdo by nás dnes kolem poledne přijel šmírovat na Dářko? *87**75**119**31**49*
Začíná byt docela hezky. Potkám se s někým na Dářku?
Jedeme zitra z manzelkou kdo se prida
Ahoj, kdo dneska jde? Zajel bych odpoledne se mrknout či se přidat k páru..
Tak dnes super na Darku krasne sme s manzelkou opalili
Ahoj dnes bude hezky mam v planu jit na darko.nejaky par nebo nekdo ?
Dnes někdo v odpoledních hodinách? Bude hezky......
dnes to na dářku docela žilo :-))
Už se nám to blíží co? Kdo se těší taky?
Mám v plánu se tam konečně podívat. Budu rád, když se najde někdo, kdo by mě tam vzal.
Ahoj taky bych se tam rád podíval:) Kdo by mě to příští týden ukázal kde to tam vubec je?:)
Uz aby konecne zaclo teple pocasi
Byl tam už někdo? :) počasí se začíná lepšit.
Čus, byli jsme v neděli.....děsná zima, vítr a všude hodně vody, podmočená nudapláž.....
Dneska se tam jdu mrknout jak to tam vlastne vypada.
Nechystáte se někdo v týdnu? Konečně začíná být pěkně :)
Občas tam zajedeme. Je to hodně odlehlé, ale krásné místo. Milujeme se tu vždycky :)
Rád bych zítra vyrazil, nepřidal by se někdo?
Byl jsem tam minulý víkend a sice počasí přeje, ale pláže jsou ještě všechny zatopené, takže není kde vylehávat nebo něco bohužel :). Musíme asi ještě počkat a nebo se rozprostřít okolo ;).
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jeste jsi tam nikdy nebyl rada te tam vezmu
Zdravím, kudy je tam nejlepší a nejkratší cesta?
rekla bych ze tou druhou odbockou kdyz jedes od Zdaru
venku je už teplo tak hledám holku nebo ženu, ale klidně i pár, co by se mnou zašel na nuda pláž. třeba na Dářko nebo jinam. je to už nějaká doba co jsem tam byl, tak se mi nechce jít samotnému...
Ahoj, až bude správná teplota vody doufáme že napíšete *19*
Byli jsme tam dnes. Voda je docela teplá, ale je opravdu hodně vody. Leželi jsme v pohodě na kraji lesa na písku, ale ta obvyklá plocha pláže je zatím pod vodou
A co dnes dopoledne, nebo na poledne??? Chystáme se s přítelkyní a rádi bychom aby nás někdo při tom šmíroval popř. se lehce přidal...*31*
Ahoj. Mohl bych se stavit. V kolik hodin?
máš foto? Nebo tel. abychom ti písli až pojedeme?
Mrzí mě to, ale bohužel teď nám to nevychází. Jinak my se rádi podíváme i se rádi ukážeme ...
Tak příští týden?????? a ještě 30-cet znakůůůůůůůůů
Te vody je tam kazdy rok na zacatku sezony tolik? O vikendu nas to docela zklamalo, protoze na nude to byla hlava na hlave... Kdy se to obvykle zlepsi? Upousti to nejak?
Upouští. Ale letos jim to nějak trvá. Nevím proč.
O víkendu pokud bude hezky se chystáme s přítelkyní na nuda na Dářku, a tak poptáváme pár na společné okukování a třeba i sblížení..
...jsme pár kolem 50 let..vzájemné "okukování", eventuelně sblížení (není podmínkou) o tomto víkendu někde v sauně, ve wellnes na Karlovarsku?..prostě "špetka" erotiky:), pro lepší náladu:)..
Dnes nebo zítra někdo? :)napiste
Objeví se tam dnes odpoledne nekdo?
Už je míň vody a větší pláž? Byli jsme nedávno a bylo to docela plné. Jinak super pláž, kde to máme rádi.
Byli jsme tam se ženou minulý týden a vody bylo ještě hodně,ale i tak tam bylo krásně,jen škoda ,že ti chlapy,co leží okolo,nevezmou sebou taky své ženy a jen sledují okolí
Jo, samotných mužů je tam dost. Ale nám to ani nevadí.
To nám taky ne,ale zaberou si ta nejlepší místa
Ahoj pojede někdo ve čtvrtek dopoledne?
Narazím tam dnes od 14h na někoho? :)
jsme pár naturistů. 45,50, oba bi, pár přiměřeného věku, máme rádi opalování, piss, lízání a kouření ,oba vyholení, sportovní postava není podmínkou, ona silně bi, pojedeme se v sobotu opalovat na Dářko, tak kdo se připojí.
Chcete pár, nebo nepohrdnete samotným mužem?
pár, žena je silně bi. a chce si užívat s ženou, jí stačí obří umělák.
Tak co třeba zítra okolo desáté??????
ahoj nenechal by se nekdo v okoli zr smirovat????
pošli foto............................................
Dneska jsme byli kousek vedle. Na rybníku Řeka. Udělali jsme trochu pozdvižení, když jsme se svlékli do naha a šli koupat a pak se mazlili. Není tam nudapláž a tak jsme byli mezi lidmi v plavkách :)
Byl tam někdo poslední dny? Už ta voda trošku opadla a je tam víc místa? :)
Jj - byli jsme tam před nedávnem... Bylo to prima ... a někteří jistě vzpomínají :)
Ahoj,
rádi bychom se tam, nebo i jinde s vámi sešli.......
Vody je tam stale dost a pokud clovek dorazi odpoledne ma problem najit dobre mistecko na relax.Dnes jsem se tam chystal take..bohuzel zatim prsi tak uvidim jaje odpoledne nebo k veceru bude pocasi.
Ahoj. Středa 12. 7. když bude počasí .. brzo po obědě .. někdo/pár/ona .. na koupačku a ... něco? :)
Bude tu někdo dnes nebo zítra odpoledne? :)
Voda stále vysoko nebo už konečně upustili a je tam více místa. Neví někdo? ;)
Ahoj kdo pojede v sobotu na Dářko a vzal by mě tam nevím kde to tam je. Mužu vzít auto:)
Dneska je celkem pěkně. Bude tam někdo? :)
Sluní se dnes někdo? :) voda opadla neví někdo? ;)
Ahoj, zítra bych chtěl konečně vyrazit, přidá se někdo??
Ahoj. Pokud se najdeš, byl bych rád. Dívka, slečna, paní na společnou návštěvu pláže na Dářku, koupání a slunění? Jsem z Třebíče a sólo se mi tam tak nějak nechce... Díky.
Velké Dářko, sobota 29.7.- nudapláž, potkáme tam fajn pár na pokec?
Jsem pěkný štíhlý herero subík 33/185/80 kterému dala Paní úkol. Mám tu najít bi chlapa, nebo pár, vybrat místo někde v přírodě a nahý se před mužem/párem předvádět, provést dané věci a nechat se při tom třeba i osahávat, fotit a fotky poslat Paní. Za odměnu mám jeho vykouřit, pokud bude chtít. Dále mám najít další diváky, kterí to budou sledovat, pokud se někdo najde .... Mám to provést tento týden ..
Tak co lidicky? Stoji to uz za to se tam zastavit?
Těžko říct ;) zítra brzo odpolko ;)
pujde dneska někdo jedem tam s kamarádkou ))
to mi vyrazíme i tak pršet snad nebude)
Tak to my jsme tam včera byli a museli jsme se před deštěm schovat do vody a počkat až přestane pršet.....*1**1**1*
jojo no odpoledne už by pršet nemělo))
Je tady pár, který tam byl v sobotu 29.7. po poledni, souložili jste a pak jsme dali chvilku řeč ?
Škoda že tam nemůžu se svojí yorkšírkou. Jak se někdo svlíká nebo oblíká, řve jak pominutá.., chjo. Tak s ní musím někam mimo, někam do soukromí, kde to nebude nikomu vadit. Asi škoda, no... Nebo jak to vidíte Vy?
To jsou starosti......, zavřu psa do boudy a jedu, nééééééééééééé
jo včea to bylo super sme si to tam krasně užili i sex se tam dá ))
Dneska nekdo? V kolik tam byva nejvetsi zabava? *2*
včera tam skoro nikdo nebyl aspon tam šli dělat ruzný veci)
můžeme se dohodnout a přijedu, jsem dnes sám a nevím co dělat *18*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jezis sorry..spatne sem si to precetla.. chapu *1*
Včera bylo fakt hodně lidí. Jedni i dost se mazlící ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dva kolem cca 35 let. Ona štíhlá zrzka, vlastně oba vysocí a štíhlí. Hned na té první pláži za zlomeným stromem. Tak kolem 13-14 hodiny.
Bi muž, pár na dnešní dovádění na Dářku??
Zítra vyrazíme zablbnout opět na Dářko. - Někdo další? :)
V kolik? Treba se potkame.......
Pokud nebude pršet, pak cca v 11 hodin,
Do kolika caa.......................?
No dnes jsme tam byli.. cca okolo 11h.. ale kdyz jsme videli tech deticek tak sme se stahli kousek zpet na hranici textilaku a nahacu at mame klid *3*
Tak to my jsme byli na druhé straně úplně na kraji. S těma dětičkama je to pravda, nikdy jsme jich tam tolik neviděli. Ale i tak se dalo :)
Nechystá se někdo nějaký den? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes závidíme. Jsme v práci :(
Dářka je pro letošek asi konec co?
Bohuzel *8* letos jsme toho moc nestihli *8*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pravda, Dářko je teď stavem vody, co předloni, takže je obnažených více písečných plážiček, než tomu bylo loni. Je však teprve duben a čert ví, co s tím udělají další měsíce, než se bude dát koupat.
Už se tam moc těšíme :) .... + třicet znaků
Radi se tam s vami nekdy potkame.. Vypadate sympaticky a podle te galerie s autem s vami bude urcite i zabava! *114**58*
Ahoj kdo kdy tam pojede? Rád bych se přidal
Ahoj, chodí už někdo na Dářko?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Píše se to o pár řádků výše.... musíš více číst.... říkávala maminka Pepíčkovi....*1**1**1*
Já ne. Ale brzo pojedu kolem :)
Ahoj kdo kdy se tam pojede podívat? Rád pojedu taky:)
Ahoj, chodí se uz někdo alespoň slunit? Jak to tam vypadá? Díky
Ahoj, v patek 27. 4. kolem poledne se tam chystam - poprve. Snad bude nejake nahoceni, honeni atd. :)
chystáte se tam někdo o výkendu, že by jsme třeba daly sraz? už jsem tam dlouho nebyl a samotnýmu se mi tam nechce...
Byl tam někdo v posledních dvou týdnech? Jak to tam vypadá?
Jj - byli, hned na začátku května. Méně vody, hodně pylu napadaného na hladinu a vyplaveného na břeh. Ale to neva, bylo tam moc pěkně.
Byl jsem tam včera, lidí, řekl bych, středně - všude někdo, ale volných míst dosti, protože je, jak už jsem psal, míň vody a to znamená víc písečných plácků, než loni. Voda čistá a relativně teplá, asi tak jako v květnu*4*.
Kdyby Tě sžíral ještě nějaký dotaz stran VD, tak klidně napiš. V rámci mezí mé inteligence (nečekej zázraky) Ti odpovím.*243*
Nechystá se tento týden někdo? *2* *4* *24*
chystam se tam zahonit v patek kdo tam bude
Ahoj kdo pojedete dejte prosím vědět taky bych jel a nemám s kým.
Ahoj, nechystá se dnes nějaký pár na Dářko? Rád bych se mrknul *21*
Je tam dnes někdo? 🙂 kolem půl 7 bych se stavil 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, taky jsem v sobotu byl... Ale teda když občas zalezlo sluníčko a foukl vítr, tak jsem se třepal jak "drahej pes". Inu Dářko...*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já možná zítra odpo. Nebo pak až v neděli, jestli počasí dovolí. Kdyžtak vzkaz.
Co si zanahotit zítra odpoledne?
Přihlaste se kdo se tam chystá zítra 9.6 pokud bude tedy pěkně? :-)
Nemělo to chybu - voda prima, slunko prima a šukání ještě lepší. ... Zatím nejlepší návštěva Dářka ...
Lidičky. Chystáte se tam dnes někdo?
Ahoj nejaka zena nebo par ktery se chysta na darko. Zasel by take
Ahoj. Chystáme se tam v sobotu 16. Nesejdem se tam s podobným párem před kterým se nebudem stydět? Ozvěte se.
Dnes dopo bude tam nekdo. Zena, par
Ted kdo na nuda darkooooo honimmmm
Tak když honíš, tak pusť ten mobil. Pak tam máš moc písmen, jak máš křeč v hnátě...*22*
Navíc pak nikoho nechytneš!
tak co zitra kdo bude dopoledne na velkem darku na nuda
Ahoj bude dnes nekdo.na darku.chystam.se tam.
Ja hubeny mlady bi kluk, jdu dnes na nuda Darko. Pujde se mnou nekdo podobny nebo par k veceru?
Právě vyrážíme na nuda na Dářko, vždy je tam hezky a skoro vždy prima společnost.... Kdo zašmíruje? :) ... Zelený stan :)
Tenhle víkend je krásně. Nechystá se tam někdo?
Nejak nam to tu uvada... Tak lidi podelte se s letosnima zazitkama :)) ma cenu abychom tam vubec zas zavitali..?
My byli v neděli, ale to byla taková zima, že jsme tam byli téměř sami, ale zase jsme si mohli dělat co jsme chtěli......třeba si schrupnout, či si popovídat......*4**4**2**2*
No - v pondělí 16.7. to vypadá na Velké Dářko s naším oblíbeným zeleným stanem ... a večer by se opět mohlo zablbnout na obvyklém místě :) ... 49.871514, 15.444857
Ahoj, bohužel,musíme se ze zítřejší akce omluvit, a to z důvodu dnešního úrazu v práci :(
Co jsis urazil, snad né nic důležitého......*9*
No tak jsme letos konecne vyrazili... Sobota dopoledne a my tam byli sami.. Po asi hodine prisli 3 duchodci a nasledne pak rodina s detmi kde byli vsichni v plavkach... Skoda ze tam nechodi vice mladych lidi
Čauky,taky bych někdy zašel a přidal se,byl jsem tam v neděli s kámoškou a přišlo nám že tam jsou jen samí pupkaty důchodci 😤😞
Nikde jsme vás neviděli, atlete adolescentní......*22**22**22*
Ty seš krysa... A já měl o sobě tak vysoké mínění...*22*
Kdo jde zítra na nuda Velké Dářko? Budu tam v čase 9 - 13. Nechci se tam sama nudit :) Přidáte se?
Dnes 20.7.od 9-13 hod stále platí? přijel bych na pokec....nemáš náhodou pindoura?
již tam jsi?????????????????????????????
Ahoj co dnes odpoledne na darko se nudit
Půjdu v pondělí dopoledne, přidá se některá??*4**174*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jake to dnes bylo s pusasaou, nestihl jsem tam dojet.....*12**12**12**11**11**11*
Nikdo nepřišel *385* musela jsem se nudit sama *413*
to není možné, vždycky tam někdo je... .. byla jsi vidět, nebyla jsi neviditelná a nebyla jsi náhodou ta co nepřišla???????*22*
Ráno bylo moc chladno, asi se nikomu nechtělo. Docela tam foukalo :)
ahoj tak pojd dnes odpoledne a muzeme se nudit spolecne
No včera odpoledne jsem tam byla, pro změnu narváno *413*
prosím jak se tam dostanu v jaké části to je děkuji.*277*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a chceš to i s mapou? nebo složitě kde máš jet a ve škrdlovicích odbočit?
Bude tam dnes odpoledne někdo?
Dnes pojedu okolo, chci se aspon vykoupat, ale na nudaplazi jsem jeste nebyl, mam se neceho obavat? Manzelka na to vubec neni, tak by se hodila nejaka podpora :D
Obávat se můžeš tak maximálně klíšťat. Jinak v poho *3*
Tak to jsi měl nahlásit dříve, též jsme tam byli... mohli jsme pokecat....*11*
Příště......*4*
Byl jsem tam v sobotu na večer sám, ale jen na rychlou koupačku, voda byla super, prostředí taky, lidi vypadali v pohode. Mám to kousek, tak to určite nebylo naposled.
Nebude nejaka akcicka po setmeni?
Přidá se dnes od 15h někdo? Kdyžtak zprávy :)
Pokud mi to časově vyjde, tak tam navečer chci zajet. Počasí je super, tak snad to klapne ;)
Potkám se dnes s někým? Mezi devátou, desátou jedu na koupačku.
Nejede a nepojede... Je to trochu komplikovanejsi...sz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Klidne se pridam...po 14 hodine dorazim.
Tam je buznám vstup zakázán a pár borců je tam chodí mlátit....*329**329**329*
Že by se konečně blýskalo na lepší časy?*22*
Chceme zajet z manželkou na Dařko na nudu jsme z Brna prosime o radu kde přesně to na dařku najdeme tu plaž připadně chceme do kempu pry tam jsou dva kempy tak do kteryho to bude bliže bud kemp pod hrazi nebo kemp na plaži jsou pry někde ve škrdlovice nevime do ktereho to je bliž na nudu a kde je to lepši , moc diky za info .když bude hezky tak rozjedeme i nějakou akcičku .
Jestli o tom manželka vůbec ví.........*24**23* info najdeš na netu i s mapou a souřednicemi....*14*
Čauky, zašla by něaká žena se mnou na nude v týdnu ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, byli jsme dnes. Lidi na nuda povětšinou starší, ale sympatičtí. Pomilovali jsme se ve vodě a pak na dece pusinkou ...
Vyrazíme už dneska dopoledne, je potřeba přežít to vedro :) ... Vínečko, koupání, nahocení, pivko, šmíráci, osahávání, šukání - to milujeme... Jen doufáme, že nebudete moc plaší... A jako vždy - zelený stan :)
Také máme zelený stan a také se tam dneska chystáme :)
Byli jsme o den dříve a jediní kdo se pomiloval. Škoda, že to nevyšlo najednou
Ahoj take se chystame na pekne sukanicko
Tak se zastavte:) ... Cca za hodinu vyrážíme.
Ráno jsem byl na opaťáku a rozodl se jet ješte na Dářko. Uďělal ksem dobře! Nádhernej den plný šukání... Chvilku jsem si připadal jak n punta křiža fakt paráda. Rozepsal bych se víc, ale utahanej jko pes :) Moc ď~kuju za pohodu s vámi! Víc takovejch správnejch lidí, fakt jo :) Zatim Lambrusko!
Včera to pri vašom stane naozaj žilo ;)
Ahoj doufam ze se vam vsem nase sukanicko v trave libilo. Budem se tesit priste
Ahoj, samozřejmě, že se nám to líbilo. .. Pokud se budete chtít s námi potkat, napište nám, prosím, do zpráv :)... Moc rádi Vás uvidíme :))
ahoj, vyrazí někdo na dářko dneska?
Tady je lidi ;) hora a hora, staci je dorazit
Zítra ráno vyrážíme, musíme opět vyvětrat náš zelený stan :)

Tak máme zabaleno a vyrážíme za novými zážitky :)
Tak pak pisni jake to tam bylo
Dnes je zivo na Dářku :-) dá se na co koukat
Joooo suka se tam .skoda ze tam nejsme
Jj - byli jsme dneska na Vašem místě a bylo nám tam moc hezky :) .... (A nejen nám)... *13*
Super. Dobre mistecko. Tak ze byla zas krasna sukacka
ahoj kdy prijedete zas?? jsem ze zdaru
jde někdo zítra odpoledne ??;-)
Tak na dnešní odpoledne máme sbaleno včetně našeho zeleného stanu a můžeme za pěknými zážitky vyrazit na nahaté Dářko :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj,rád bych někdy vyrazil,ale ještě jsem tam nebyl,vzal by mne někdo sebou,nejlépe dopoledne či odpoledne ?? auto mám
Škoda, že jste nenapsali den dopředu. Přidali bychom se :)
Najak nam tohle forum zapadlo s 5mesici neaktivity.. chapu je zima..ale je potreba to tu udrzovat v bdelosti *2* kdopak uz se taky tesi na nahoceni tak jako my? *58*
Jen co se oteplí, vyrazím pokoukat a pohonit :P
ma nekdo nejaky souradnice ze bycom se koukli na misto....samo ze na DARKU
Ahoj jestli se tam někdo chystáte ted někdy podívat tak napište rád pojedu s váma:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobrý nápad, už by to chtělo :)
V sobotu jsme se byli projít a provětrat a když už jsme byli nahý tak jsme si dali jedno rychlý kolo zezadu
jj viděli jsme vás, ze silnice je docela pěknej výhled na vodu....*4*
Tak to nevím jestli to bylo vidět ze silnice , ale byla to rychlovka 15 minut a stříkal jak hasič
Jo bylo.... dalekohledem......byli jste jak králíci.....*4*
Ježkovy voči...víš ty vůbec, kde tam ta nudapláž je, Jiříku?
Nevím...vysvětli mi to ......prosím, prosím....
Jak to vypadá na Dářku. Zítra tam budem
Tak co, kdo se mnou vyrazí pohoňkat a zablbnout? *92*
ja rada staci se domluvit kdy muzes
Ahoj, kde je nejlepší zaparkovat ? a kudy jde nejlepší cesta k pláži ?? :)
To máš jedno, podle mě je nejlepší odbočka naproti kadovu ! A nechce dneska někdo nachytat paprsky na celé tělo ? A nebo si to tam prostě užít
Dnes tam bylo hezky i se někdo už i koupal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mimo písek je vše ještě podmačené
Nikdo kolem Znojemska na šmírování???
Proto píšeš na "nudapláž- velké dářko"-????????!!!!!!!*378**378**378**378**378*
no chystáme se tam taky vyrazit, tak můžete trochu rozvést co a jak dík :-)
A našel by se někdo na nudaplaž a udělat výměnu a nebo trojku
Ahoj, na Dářko chodím, můžeme se domluvit.
Jezdím na Dářko. Rád bych se podíval, případně přidal...
Já bych do toho šel, též jezdíme........*9**362*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud vydrží počasí, tak někdo v pátek 26. dubna po 12 hod.? Žena, muž, pár...
dneska nekdo?? kolem 18 hod? bude tam?
Dneska tak leda nekdo z klubu ceskych otuzilcu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přemýšlím že se tam zajedu podívat jak to tam vypadá a projit se nahý
Prosím, ozve se mi VM pár z pátku 26.4. odpoledne? Děkuji *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystá se někdo na nudaplaž o víkendu ?
Ahoj v jakém místě je plaz na darku
Tak dneska by to šlo a půjdeme hned dopoledne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde dnes někdo na darko ted odpoledne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myjsmetady tedka a je tady strašný vody a je to dost Mokry, tak jsme dali *362**71**92* a asi stačí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jeden chlap tam byl ještě, ale nechtěl se pridat
Ahoj,, klidně bych se přidal,, jste tam ještě,, kolik tam je lidí ????
A jak to má třeba ten dotyčný poznat. Třeba já bych nechtěl být za kazišuka. Bez domluvy.
Ahoj, kdyby jste zase někdy vyrazily dejte vědět.... mám to kousek... klidně bych rád hned přijel...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, rád bych, ale nemám aktuálně auto, jsem schopen se z Jihl.dostat max. do ZR... takže kdyby mne pak vzal někdo tam a zpět...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jako buzny??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Bude tam teď odpo někdo??? Cca po 15h nrbo i jindy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pravda. Taky jsem tam byl a všude voda. Kromě hlavní pláže, ale osobně nejsem fanoušek hlavní pláže. Radsi jsem někde bokem. Snad to brzo začne klesat.
Chtěl bych tam ve čtvrtek ráno zahonit, má tam cenu vůbec jezdit Teda když není kde
Zitra ráno bych se tam jel podovat jestli ma nekdo zajem
Můžete nám prosím někdo poslat GPS nuda pláže? Dnes je tam byli a hledali marně, nakonec jsme museli do textilu brrrrr.
Bývala vždy v zadní části, nejlépe autem směrem od Karlova. Ale je tam teď dost vody, něco je pod vodou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mohl by někdo hodit fotku, jak to tam letos vypadá? Voda, pláž...
Díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je tam ještě stále vysoká hladina , nebo už se dá ležet i na plážích kolem vody
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...to bude ten plácek asi dost přeplněný
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Uřvaný, nevychovaní haranti je jedna věc, druhá, že nuda není sw pláž...
Mozna je treba pockat do vecera ;)
Tak jsem se teď vrátil.. ani jsem nesmočil nohu... Fakt strašný. Takže zas budu jezdit na pasohlávky..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No nevim, lidi tam bylo hodne. Jedna pani tam mela vnucku, ve veku tak 10 az 12 let, ktera mela plavky, ale celkove tam nevadila a ani bych nechtel, aby tam byla bez plavek. Pokud chce clovek soulozit venku holt se musi domluvit skoukromne na chatu a na neznamem miste.....
Někdo dnes k vodě? Nebo někdo kdo už to tam je a písne jak to tam dnes vypadá?
Možná to vyznělo blbě, ale já si tam fakt nejdu zašukat nebo, jako někteří tam, vyhonit někde za keřem.. Jdu tam relaxovat, opálit se, namočit se, aniž by se mi musely zařezávat trenky ...

A tím "strašný" jsem myslel to, že tam bylo fakt moc lidí na malým place a třeba jsem zrovna vychytal špatný moment, ale nedokázal bych relaxovat u toho řevu, co tam byl od některých dětí.
Nějak to tu utichlo. Chystá se tento týden někdo??
Vie niekto ako to vyzerá s vodou. Klesá/neklesá? Dík;)
Neklesá, ba naopak po dešti je zase více.
Dnes jsem byl a až na špatnou přístupovou cestu tak pláže byli cajk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tuto otázku si kladu pokaždé když na nějakou pláž jdu a ani nejde o ty baby, ale o tu teplou menšinu, která se stává většinou a expanduje na místa kde byli "normální heteráči", kteří se díky této expanzi stáhli do ustraní (čemuž se nelze divit). Na Hraádku nejsou již pod dráty, ale i na té spojovačce, Na Lhotě za rohovým stánkem též buzny a o Šeberáku ani nemluvě, tam by tě byli schopni znásilnit.....*443**443**443*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já tu právě jsem, hodně vody, vítr, na pláži pár chlapů a otec se synem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dářko je parádní... Bohužel se tam s buznama roztrhnul pytel a heteráky už téměř vytlačili. Jezdili jsme tam moc rádi a vždy si to tam parádně užívali. ... Myslíme si, že náš zelený stan mnozí znali hooodně dobře *13**13**13* ... Buzíky prostě rádi nemáme, ano, jistě, je to v nás. Takže tam asi jezdit dál nebudeme. ... Na užívání nám stačí naše oblíbená parkoviště, tam je jistota, že bukvice nejsou *362**92**75**87*... Jen to sluníčko a nahaté koupání nám bude chybět.*12*
Chystá se někdo dnes k večeru? Koupání, opalování, pokec.. Pouze hetero! Fakt se neobtěžujte zas psát bukvice, že mi ho tam vyhulite apod.. Je mi z toho akorát špatně.
Je tam dnes někdo? Abych tam neležel zase skoro sám??
Ahoj bude někdo zítra tak kolem 10h naky pár nebo žena pojedu kolem přišel bych se podívat
Je vůbec na Vysočině nějaká alternativa? Nějaká jiná nudapláž? Protože pochybuju, že ta voda opadne a míst k ležení tak je fakt pramálo.
Lipnice a její lomy, pak borovinka v Jihlavě, ale tam to asi nikdy pořádně nefungovalo. Já třeba jezdím do Cerekve do Lomu. Naproti hlavní pláži jsou takový místa, ale je to celkem sešup a nikdy nikdo to tam neřešil. Pak u mě na zahradě. 😃 tam ale pozvu maximálně nějakou princeznu a ty jako princezna nevypadáš. 😃
Tak aby to nebyla princezna s pérem....*49**49**49**22**22**22**22*
To by mě zajímalo, jak to myslíš. 🤔
Hellish-Pain
Tak přifrčte někdy na Hrádek, tady je to fajné ;)
Najde se mladá hetero slečna co by ráda společnost sympatického třicátníka se sportovní postavou s větším 19/6? Napiš :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dá se tam zajed autem nebo musím odbocit nad kopcem do toho kempu a tam pak jit pesky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mohl by někdo zaslat gps souřadnice nebo blíže popsat kde je tam nuda pláž? kde se tam dá případně i šukat? a kde nejblíže zaparkovat? nebo klidně i do soukromé zprávy
Ahoj taky by mne zajimalo presne souradnice kdyztak preposli dik
Ze Zlína Na Vysočinu...........*378**378**378**378**378**378**22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj co zitra nekdo na odreagovani ja 34let ja bez zkusenosti jo a nikdy sem tam nebyl *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska jsem Byl asi půl hodiny pri cestě na moravu, mezi stromy pobíhal a schovával se nějaký magor v modrém triku
Najde se někdo podobný s námi na opalování, šmírování či více?Zoufalci nepište.Hezký den všem.
Rádi s vami zajdem, ale není nějak počasí.....snad se to vylepší....dejte vědět kdy bychom vyrazili...*4*
Tak dnes asi nikdo skoda no venku je celkem prijatelne *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*23* nebyla *3*
Jinak dneska opravdu super.. *1* božskej klid tam byl, voda akorát.. Jen mohlo být delší dobu teplo *17*
Ahojte, nekdo v sobotu na Darko pro pokec, zabavu, dovadeni? Piste s realnym navrhem do zprav ;)
Dnes v patek to tam taky bylo fajn :-)
My asi dnes letos naposledy ale bylo tam fajn
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme tam a nevím co si nalháváte.
Zas tak fajn to nebylo.
Za chvíli bude doba kdy to tam ty v plavkách obsadí úplně.
Pamatuji doby kdy ten poloostrov byl celé nudy a nechápu nudisti No že se tak nechal vytlačit
Nádherné místo. Dodnes vzpomínám, jak jsem poprvé v dáli zahlédl nebo spíš zaslechl dovádět spolu 2 mladé páry a stejně tak já s přítelkyní trochu stranou zažíval ten pocit vzrušení a zároveň studu a obav, aby nás někdo neviděl. Naposled jsem tam byl před 2 roky a už to nebylo ono. Nudistů jen několik, většinou jen starších mužů. Večer se zase nahnala na místo nudistů ožralá mládež v plavkách z kempu. Jiný den jsem byl na kraji, na chvíli usnul a jaké překvapení, když jsem se probudil a kolem mě bylo najednou x lidí a všichni v plavkách. To se pak člověk fakt cítí divně a radši odejde, než aby dráždil a riskoval nějaký konflikt s mravokárci, protože nudisty mají za úchyláky.
Vyrážím dnes poprvé, budu cca za hodinku
Dnes poprvé a zároveň naposledy. Bud jsem byl na špatném místě nebo fakt nevím... ale na můj vkus je voda příliš mělká a bahnivá... byl jsem na ofic. pidi nuda, kde jsem ušel 20-50m ve vodě a stále jsem stál nohama na zemi... bahnité místy s kameny... voda jinak čistá, jen ta hnědá barva z bahna ten dojem celkově kazila... potápět se tam nedalo, plavat moc taky ne... byl jsem tam chvíli, pláž nacpaná lidmi. Všude rodiny s dětmi - na nuda i mimo nuda... když jsem šel hledat soukromí a klid - nachodil jsem toho dost skrz les... místo jsem našel, nikdo nikde, písčitý břeh... během 10min se tam vyrojili rodinky s dětmi, kteří byli pořádně hluční - fakt nechápu, proč nešli na onu ofic. pláž k ostatním rodinám s dětma dělat hluk alespon jen na jedno místo a kazili tak mne i dalším klid na odlehlém místě od ostatních. Nemluvě o tom, že dorazili zrovna ve chvíli, kdy jsem vytvářel novou galerii... kterou jsem ani nestihl dokončit, tak ani žádná zde nevznikne... Mám rád přírodu a líbí se mi téměř všechna místa, která navštívím, ale zde se mi vyloženě nelíbilo... vstupy do vody hned z lesa, kde Vás žerou komáři a leze po vás jiná havět... hned z lesa s kořeny stromů, vstupy do vody fajn, písčité, mělké... ale mělké i po 50m od vstupu? a ta voda tak nehorázně chvílemi studená... jsem snad za poslední 4 roky nikde jinde nezažil... a to začínám jezdit k vodě už někdy v dubnu když je hezky... za mě nic moc bohužel. Nemluvě o tom, že erotika tam snad není možná nikde krom hlubokého lesa, protože všude jinde řvou děti a neustále tam někde někdo prochází a rojí se nové a nové děti všude kam doslechnete
Budeš muse Románku zostat v PCE......*24**24**24**24*
tak tak... zlatej hrádek... i cokoliv jiného co tu máme... hrádek je ale top, na dářko už ani nepáchnu *3*
Vítejte v realitě. Dářko je víceméně jediná nudisticka pláž na Vysočině, proto se v teplém letním dní nemůžete divit tak velké návštěvnosti. Pláž je právě i díky písku pro pobyt s dětmi jako dělaná. Tzn. že erotické zážitky můžete zažít opravdu někde hluboko v lese s těmi komáry a jinou havětí, co popisujete. Pokud Vás tedy ještě nebudou rušit davy houbařů a jiných návštěvníků této turisticky exponované lokality. Ale máte pravdu, voda zde bývá občas chladnější, je tu i více větrno, což zas nám, na chlad zvyklým lidem z Vysočiny, zase dvakrát nevadí. Jen ta voda není hnědá díky blátu, ale rašelině..
Tak dnes je tady (Dářko, Polnička,Žďár) docela na svetr..*10*...
Na víkend hlásí lepší počasí.. no.. ještě cca 3 týdny a začneme pomalu přitápět navečer v krbech...😀 tak honem k vodě dokud to jde...😉😁
Můj názor je, že seovat se tam stále na břehu dá.....oblíbil jsem si s manželkou výjezdy na paddleboardu až za nuda, za tmi rákosím je krásne místečko vedle větší pláže...sice občas někdo přijde, nebo jsou na pláži lidí, ale o to lepší to je....😁😁😁....z pláže není úplně vidět na ono místo...👍👍👍...za mě super....
Rad bych se tam v utery stavil. Chodi nekdo pro zabavu i kdyz neni uplne nejhezci pocasi?
Kdo se mnou vyrazí v pátek na Dářko projet mi díru? :)
Jediné co by možná pomohlo je označit celý poloostrov cedulemi nudapláž tak jako to bylo dřív.
Pochybuji, že by k tomu majitel pozemku dal souhlas. Už se jednou pokusil pláž zrušit. V tomto případě bych moc nedráždil.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukni na web naturista tečka cz , kde najdeš podrobné info.
Dnes je počasí na paddleboard v neoprénu.
Chystá se někdo tento týden ještě? Dnes, zítra?
Klidně jen na pokec a relax... Dokud je ještě počasí *6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty znáš taky pana Fouska..??.......*389**389**389**389**389*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Z Chotěboře (nebo odkud) ikonu místní pláže......*1**1**1*
Tak to vypadá zítra na poslední návštěvu Dářka
...myslím, že ještě bude hezky....v pondělí se tam chystám s manželkou zablbnout....🤩🤩....našli jsme tam krásně místečko asi 200 m za nuda, tak musí být hezky......👍👍👍
tak to bude tam za vodopu v rákosí......tak to vás tam navštívíme...budete dopo či odpo.....*9*
...je to až za rakosim, u té další větší plážičky....ale můžeme se domluvit kde....jen jak jsem ti už psal....není moc seznamovací, čili pro začátek třeba kousek dál......a uvidí se... .já myslím kolem poledne.....
Ještě úplně mimo....není tady někde zarostlý sympaťák, se kterým jsem se ca. před měsícem potkal na nuda na Dářku? Já na paddleboardu....pokud ano, ozvi se do SZ, něco zase podnikneme......
OK,
též to tak vidím kolem poledního. Bude nějaké poznávací znamení????*9**9**9*
Pak prosím napište jak je na tom voda a pláž.. Chystám se zítra.. Ale rád bych předem věděl, jak to tam teď vypadá *6* díky..

Sorry, my budeme až zítra, čili info dnes nedám.M.
Jste dnes na Dářku? Jak to tam vypadá?
...i já se přidávám, jak to tam vypadá? Jsou tam lidi? A jaká je voda? Chceme se tam jet k večeru vykoupat a zadovádět....je asi poslední hezký den....
Mám informaci že tam začalo pršet *3* Takže nakonec nejedu...
...děkuji za info, my to odpiskáme taky a zajedeme na Lipnicí k lomům.....snad se ještě udělá hezky....
Byli jsme v sobotu až do večera a super. I vhodné místečko ke zlobení bylo
....škoda, že končí léto....dost jsme toho tam letos zažili.....👍👍
A tak léto končí nastupuje období saun ? Kde je to nejlepší?
A vekteré se kdy sejdeme..??? a vemeš sebou i tu zralou paní ...????*24**24*
Tak co už taky vyhlížíte novou sezonu na Dářku jako já? :)
Taky už se těším ! Jen nevím jak to bude s tím koronavirem
Tak jo .... Dneska vyrazíme na Dářko a moc se těšíme :)
....užijte si to, my až to bude na loupačku....
...na koupačku samozřejmě.....😄😄😄😄😄😄😄
Dneska jsem si užila příjemný den s Hellish-pain a ostatníma klukama *39*. Jen dost foukalo. A ten šmírák Jirkapar nebyl *19*. Takže opravdu super den.*13*
Chci smirovat pekne hezky, byl sem pred 14 dmy a nikd enikdo
Jinak skamoskou sem byl v lese kousek za nudaplazi nadece nikd nikde super akce
Včera docela chladno, ale výborná prcačka s přítelkyní na hranici nuda pláže a textilové pláže :) . Jeden borec se nebál a přidal se.
Někdo o víkendu?
Tomu se dá jen s těží uvěřit........*23**23**23*
Vyrazíme dneska odpoledne. Snad nebude foukat, jako minule.... Chceme si to užít ... :)
A uzili? My byli v patek a zklamani *295*
No - my si to užili. ... Všichni tři. ... A nejen tři *13*
Tak treba se priste potkame :))
Někdo dnes na Velké Dářko? Přidá se někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zítra kolem 14 hod bude tam někdo?
Jak to tam dneska vypadá docela bych se tam stavil
Je to tady celé podmacene a pláže menší plně vody
Všechny hlavní písečné i travnaté plochy zatopené, musel jsem se aktuálně vyplácnout hodně bokem. Tak snad počasí zapracuje...
Neplánuje někdo tento pátek zajít na nuda na Dářku:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystáte se o víkendu někdo vyrazit? Počasí má být konečně ideální. Já se chystám v neděli odpoeldne. Klidně napište kdo se taky chystá. A klidně dejte vědět jak to tam aktuálně vypadá. Voda, pláže. Většinou po těch deštích to stojí vždy za nic, tak budu rád za info
Cau. My se tam byli podivat v utery. Bida! Vazne ted nestoji za to tam ani vazit cestu. Vsechno totalne podlity. Mensi plazicky bokem jako by nebyly. Hlavni plaz je momentalne tak 1/3 co bezne byva. Voda spinava jak v kaluzi. Dokud vodu neupusti tak nuda na Darku bude dost nuda
Tak jak to tam dnes vypadá, vyrazí teda taky někdo? Zapracovalo počasí a dá se už někde ležet?
Byli jsme včera. Na ležení jsme místo nepotkali. Navíc se hnala bouřka, takže koupačka a pryč.
Ahoj. Byl tam nekdo v poslednich dnech? Jak to tam vypada? Precejen par dni uz neprselo.. Radi bychom dnes vyrazili a trochu si uzili coz na hlavni plazi uplne moc nejde :)) tak jestli uz jsou pristupne i zakouti. Diky :)
Ahoj, dnes odpoledne/vecir par/muz na relax? ;)
ted tu jsem, ale je to bida... co se tyka osazenstva u suchych ploch...
Chystám se o víkendu. Jaká je tam aktuální situace. Ví někdo? Děkuji
Ahoj. Prosim jak to tam ted realne vypada? Letos sme jeste nemeli prilezitost kvuli vode se dostat na mensi plazicky dal od hlavni plaze.. Nevadi nam pritomost lidi ale nechceme na hlavni plazi poburovat a jen lezet taky rozhodne nechceme :))
Voda, voda, všude samá voda. Malé plážičky jsou pod vodou... nevím, zda-li by se našla některá na suchu....*443*
Achjo. Takze stale stejne *8* letos nam Darko tedy nepreje
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj par na dárku na podivani
Byli jsme dnes. Voda je uz celkem kalna, ale koupat se slo v pohode. Nejdřív jsme byli na te vetsi plazi, lidi byli mili, ale neslo tam nic. Tak jsme sli jinam, pobliz take nahy par, a my se hezky pomilovali.
ahojky nekdo na pokec treba z chatkou zebych se prohazel nahaty pozval bys mne na cafe nebo kamarada na real pravidelne :)) dekuji a na darku jeto smutne byl jsem tam se kouknout moc vody :( jsem bi :) (upraveno)
Furt hodně zatopené pláže? .....
Cauky dnesak krásný relax na dárku z knizkou úžasné pocasi
Moc pěkné místo i ta Příroda kolem akorát je škoda za bezohlednost lidi kteří vědou loďkou na nudy pláži s dětmi a koupou se tam v plavkách a dělají že to je úplně v pohodě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V neděli 4.7. pár, co byl bokem nuda pláže..ona delší blond vlasy..dva pejsci..je tady?
Dobrý den par na kouknuti dnes dopoledne
Ahoj, dnes někdo na Dářko ? Plánuji okolo oběda, když se počasí nezkazí....
Zitra budem v velke darko nyde
Jak Vas poznam?Kde jste?Diky za info
Byli jsme včera... žel v předposlední den naší dovolené. V týdnu bylo poprvé krásně, takže jsme se mohli až teď natáhnout i vykoupat. Na V.D. jsme byli poprvé a opravdu není moc hezčích míst, než je tam. Těšíme se, že se tak ještě někdy dostaneme.
Někdo na dopolední opalování nahoceni
Ahoj, někdo dnes? je sice chladněji, ale semtam svítí. Nějaký pár k nám? (dnes budu v páru)
Ahoj. Prosim jak to aktualne vypada na nuda? Chceme tam s manzelem ve ctvrtek dopoledne abychom meli trochu klid a uzili si to se vsim vsudy :)) uz jsou plaze bez vody? Diky
, , Hsgdvdurhfjgngjfifhdheuwheheurhfit8rhfjfjfhfufbfhdgwgwhehehrufjgjg (upraveno)
Sex na pláži je fajn, ale musí být s kým :-)
Chystá se někdo na daleko pristi tyden ? Rad bych se k někomu přidal
Chystám se taky příští tejden.
Chysta sa dnes niekto odhodit oblecenie? :-D Je pod mrakom, ale obcas vykukne slnko...
My odpoledne na Dářku......potkáme se tam????
Někdo v úterý dopoledne na smirovani a nahoceni
Budu tam...kolem 10 hodiny. Rád zanahotim.
Příští sobotu se tam chystám na celý den :-) . Kdo by chtěl zazlobit, určitě napište, domluva jistá :-)
Dnes jsem tam byl v podvečer a nebyla tam ani noha:-)
Včera jsem tam odpol prcal 2x takovou boubelku. Škoda že se cumilove nepřidal 😉
Nejste domluveni na příště? Já bych se přidal rád.
Kde, nikde jsem vás neviděl:-)
Dle tvého profilu jsi prcal spíše boubeláka.*22*
Co dnes v podvečer okolo 19 hodiny, přidá se někdo?
Nebude někdo o víkendu třeba ve stanu ,nějaký pár středních let,asi zajedeme my pár 48 42
Byli jsme tuto neděli ,,byl klid vzadu pár nahacu,krásné jsme si užili kurbu i sex ,,,,snad jsme nepohirsili těch pár okolo ,,
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, dnes po druhé. Opalování, honění, koukání.......
Ahoj,nějaký fajn reálný pár nebo žena na reálná setkávání a užít si se vším všudy na Dářku.V Týdnu v odpoledních hodinách 15-19 hodin.Případní zájemci a zájemkyně,co si touží nezávazně a bezpečně užít,nechť se mi ozvou do zpráv. Díky
Už se byl nekdo podívat jak to tam vypadá?
Dneska někdo nahotit na dářku???
Ve středu ráno tam na hodku budu, když bude hezké počasí.
Jak to vypadá s výškou hladiny? Jsou dostupné malé pláže?
Vody zatim mene, krome hlavni plaze jsou pouzitelne nejmene 2-3 na kazdou stranu
Ahoj. Bude tam dnes nekdo z amateru? Ma byt krasne :))
ano, s červeným náramkem. cca 13h
Ahoj nechystá se v pátek někdo na Dářko? Má být hezky...
Je někdo na darku ? Na nuda ??
Ahoj, byl už tam letos někdo? Kolik je tam vody dá se lehnout na pláž nebo je zatopena?
Jdete dneska někdo na Dářko? Odpoledne bych se rád zašel vykoupat.
Zhodnocení dneška....Voda je trochu níž a vytvořily se krásné dlouhé spojité pláže. Voda teplá. Přístup na pláž dobrý, i tou zkratkou přes les, ale lepší je se projít okolo vody. Na pláži starší páry. Vzadu hodně gayů. Lepší asi je využít menší pláže blíže campu, kde jsou lidé v plavkách, ale sevrenejsi menší separe placičky vytvářejí větší prostor k erotice. Pekne místo na relax, které je za ty roky co tam jezdím je asi v tomto roce nejlepší.
Nekdo ted na Darku na opalovacce? :)
Dneska odpo nepotkáme někoho na malých plážičkách? 😛
Vyrážíme za sluníčkem s ženou konečně v sobotu ☀️🤩.....
Zítra někdo na Dářko? Klidně už dopo...žena, pár...
Už se byl někdo podívat?????????
Ano, my včera. Hladina je zatím dost vysoko.
Jak někdo může dát palec dolu za info, že je hladina zatím dost vysoko....*443**443**443*
To mi hlava vážně nebere.....
Navíc jste pěkný a sympatičtí lidičky....*114*
Proč asi palec dolů?*9* nedá se kam lehnout! Malé soukromé pláže "zmizely" v lese se asi válet nebudeme*3*
No však to je ale každé jaro stejné a s postupujícím létem voda více-méně ustoupí... nevím tedy čemu se čemu a proč bych vás měl červenat....?????*9**9**9*
Jj už ti není co to bývalo. Přestal jsem tam jezdit a teď se slunime kousek od Žďáru u rybníčku a je tam hezky, dá se i hezky mazlit.
Jj, máš pravdu, taky se začali stahovat buzíci a jiné existence jim podobní......jezdíte na Pilskou?
Nn,tady kousek od Lhotky. U Pilaku se nedá,nebo dá,ale každej bude koukat, protože nuda pláž tam jako taková není.
Jsem teď na Dářku přidá se někdo
Někdo na Dářko ? Je tu krásně . .
Už někdo chodí? Jestli jo jak to tam vypadá?
Bude tam zitra dopoledne nekdo odtud?
Ahoj. Zitra mame konecne se zenou spolecne volno a radi bychom se prijeli na Darko naslunit. Od kolika hodin tam ted sviti slunce na plaz? Da se tam uz kolem 9-10h dopoledne? Diky
Pojedeme zitra zkontrolovat hladinku. Potkame nekoho?
Ahoj,nepujde někdo zítra na Nudu na Dářko dopoledne?pujdu se tam mrknout a pohrát si
....vem si svetr a štucl na pimpase, jinak ti umrzne.....*22**22**22**22*
Jirkapar No koukám že bude kosa tak na bimbase si vezmu ponožku,to bude poznávací znamení 🤣🤣🤣
a jám proč.......ty nevíš co je to štucl.......*389**389**389*
Ahoj na dářku se mi hodně líbí , občas tam jezdím :))
Rádi smiraka? Co se honí a smiřuje
Dnes krásný den mimo hlavní pláž se 3 páry
Ahoj, ve čtvrtek od 15 budu s přítelkyní na Dářku, přidá se někdo?
Ahoj. Do kolika budete? Ale na 15hod to nedám..
Kdo by se nepřidal....? Ale jak vás poznáme?
Jak dneška ..................??????
My až zítra touhle dobou....🍀...jaká je voda? Není po těch deštích špinavá....?
Voda špinavá nejni, je nekdo ted na darku?
........ díky za info, zítra vyzkoušíme.......🍀
Máte někdo souřadnice kde je to místo kam chodíte páry ? Chceme zajet ale nevíme kde to je
....zkusím sílu fóra...není tady sympatický pár středního věku, paní krásná blondýna v modrých šatech, který nás pozoroval při dovádění ve středu 21.6. kolem 14 hodiny?? My se pak na oplátku podívali o 200 m dál na jejich akci?? My na dvou paddleboardech...kdyžtak písněte sz....
Voda cista a tepla, uz zacina klesat hladina.
Dnes par gay akci videno ;)
Ahoj, neplanuje nekdo dneska ještě jít na nuda ?
Někdo dnes nuda? Je tu krásně . .
Někdo dnes nuda? Je tu krásně . .
akce s kamoskou bohuzel zrusena ....dekuji vsem
Jaká měla bít akce???????????????????*******************
Chtěla kouřit na pořadník pocestné
Někdo na Dářku,kdo by m*74**71*ě zbavil pretlaku?*1*
Dnes po 15h chystá se někdo? :-)
Já bych šel zítra odpoledne nahotit
Dnes vetrno, ale o to bude mene lidi ;)
To asi jo. Je celkem zima 😉 ale pár lidí tu je
Je teď nekdo na nudaplaži??????
Par lidí tady je🌥️🌥️🌥️🌥️🌥️!!!!!!!!!!
dnes se tam stavím na chvíli budu na větší motorce kdyby měl někdo zájem nechť napíše nebo přímo osloví :-) Petr
To jako že pojedeš na motorce až do vody????!!!!
Kam chodíte na dářku souložit teď v létě? My když bylo málo lidí tak jsme to dělali přímo na velké nudapláži… ale teď je narvaná a dědci blbě čuměj.
Půjde někdo zítra po obědě na Dářko?
Dnes po 14h jdu zkusit vodu a sluneční paprsky na nahý tělo
Ahoj. Zajel bych čtvrtek pátek odpoledne
Bude zítra někdo na Dářku, nejlépe starší bi muž nebo pár?
My tam zitra asi dorazíme. Přidá se starší pár my při těle.
Byl jsem dnes s manželkou a docela to byl ficak, vedle nás dva páry kouř a honka za námi v rákosí dva borci si kourili péra, no a my jsme nakonec nezůstali pozadu. Prvně jsem ji vyprstil, pak mě kouřila a nakonec jsem ji ojel. Škoda, že v neděli se tam nedostaneme, jeďte dokud je skvělé počasí.
Tak nakonec jedeme dnes zase, tak uvidíme.
Dneska to bylo super hlavně kolem poledne. Děkujeme páru v levo i v pravo za nádhernou podivanou. A po chvilce koukání ho manžel musel vrazit i do mne
jj víkend na Dářku byl super. Snad to ještě vijde ten následující:-)
A mužů tzv. slídíčů opravdu požehnaně
My byli vcera s manzelkou uplne bokem a byl klidek. Krasne sme si to 2x nerusene rozdali a pritom se divali smerem k hlavni plazi. :) jestli nas videl nejaky kolemjdouci, tak se omlouvame
Ahoj rád bych zašel venku hezky,vezme mě někdo s sebou,prosím jen vážně 😁
Budu tam po obědě, přijď.....
Dnes jsme byli s manželkou kouřila mě pak sex, no prostě nádhera, za keřem pár s deštníkem. Děkujeme za pěknou podívanou.
Možná mi vyjde chvilka zítra, tj. v úterý.
Dneska jsem jel na motorce okolo a tak jsem si rekl, ze se zase zastavim. Vyjimecne jsem jel sam bez manzelky. A to co jsem tam zazil nejak nechapu jeste ted. To, ze kdyz tam prijdu se zenou, vyroji se hejno honicu “obchuzkaru” a cumi jsme si uz tak nejak zvykli. Ale to, ze budou smirovat a honit pri pohledu na me tri stridajici se panove mi hlava nebere uz vubec. Jestli tady nektery z vas je a cte si to, tak se ptam proc?! Proc kurva otravujete lidi?! Nevadi mne ani manzelce letme pohledy, ale tohle je kurva moc *295*
….nevim co by se tam delo, kdyby plaz nedejboze navstivila samotna zena…
Tak by si dotyčný šmirák urval péro
......trefně jsi to napsal....uffff....někdy je to tam fakt síla....
A co by se jako mělo stát? Nedávno jsem přišel na pláž, byla tam sama žena, pozdravil jsem zeptal jsem se jestli si tam mohu také lehnout vedle. Souhlasila . A pěkně jsme prokecali nedelní odpoledne.
Samozrejme, ze kdyby vsichni meli takovyhle pristup tak se nedeje vubec nic a pobyt tam by byl prijemnejsi *114*
Díky za varování. Zítra mám v plánu zajít ... Asi bych si měl udělat plavky z dvojky plechu a na zámek *3*
happy_greppy Přišel mi tvůj nick povědomej tak jsem se podíval do zpráv. A našel jsem tam od tebe "jako chlapa" zprávu, jestli od tebe na Dářku nechci vykouřit. Tímhle odstavcem si docela protiřečíš *3*. Že by další pán schovaný za růžovým nickem? *52* (upraveno)
Rekl bych ze neco jineho je se domluvit na kurbe a neco jineho na nekoho cumet jak si v klidu leží a honit. (upraveno)
Za mě všichni co tam jezdíme teda asi mimo starejch paprik jezdíme za nějakou zábavou typu uvidim nahý těla,pohraju si s pérem někdo se bude koukat nebo si s někkym pohraju...prostě tam jezdíme určitě všichni za zážitkem,proč Heppy Grepy sere že si před nim někdo honil péro když je bisexual nechápu,já tam občas taky zajedu a jsem vždy spokojený pokud se tam cokoli děje s rozumem tak super ne??
Ano, rozhodne. V kazdem z nas co tam jezdi je spetka exhibicionismu. Ale je velky rozdil podivat se na naha tela a nebo chodit nekomu za zady a schovavat se v krovi a tahat se za nudli. Pokud stojim o nejakou “akci”, tak osobu oslovim a verim, ze tam budu mit v 90% uspech. Tohle je totalne antisexualni az nechutny
Chlape já ti nevím,slušnost je fajn věc ale ty jsi asi trošku holka že to tak šlukuješ vid?přitom stačí dát jasně najevo že nemáš zájem třeba ignorací či mu to rovnou řekneš a nefňukat tady.
Znas vubec pointu nudaplaze? Kurva, to neni misto kam si budu honit saska a uz vubec to nebudu vnucovat lidem co o to nestoji. Nerikam, taky si tam s manzelkou uzijeme, ale vzdy se snazime byt diskretni.
Ja to tem honicum dal jasne najevo. Ale ti idioti jsou schopny se schovat do krovi a pokracovat. Priste budu radikalnejsi
.....přesně naše zkušenost, dal jsem jasně najevo že nechceme být rušeni, ať jde o kousek dál..., to mám nevadí... debil přes upozornění přijde na dva metry, a tahá se za ocas....tak pokud tohle čte, tak ať se probere, protože takhle tam za chvíli žádný pár nebude....tak asi tak...😓
Nejsem stará paprika, ale nemá ráda koupání v plavkách. Uschychani v plavkách. Jestli si myslíš, že každý, kdo jde na nuda, tak touží po tom, aby si tam nad ním někdo honil nebo aby se ukazoval, tak to se rychle vzpamatuj.
Zda li to někdo chce, nebo nechce, napíšou li se státě o tom jak rušivá, nebo příznivá může a mnohdy i je , přítomnost jednotlivce u milující se dvojic, nebo naopak přítomnost dvojice i masturbujíciho muže, fakt zůstane faktem. Nahota je vzrušujícím elementem a je dobře, že tomu tak je každá - většina nudistických oblastí má svou centrální část udržovanou starousedlíky, a paralelní zákoutí, která se využívají ke soukromí v menším či větším intimním rozsahu. Tak to je a tak to bude. Masturbace napříč každho zákoutí, nebo obtěžování , byť zrovna milujícího se páru, nebo v přítomnosti vlídné ženy, nemůže být akceptováno jako něco wow, ale stále zde bude jistá kategorie lidí ke které patříme i my, jakožto kandaulisticky manželský pár, kterému se přítomnost páru u našeho milování se, nebo psychicky vyrovnaného masturbujiciho muže, jednoduše líbí. Pochopitelně to ale neznamená, že vyhledávame davy , nebo takovou intimitu umožníme, kde komu.. pochopitelně Ne! Ale, jednoduše nahota a smyslnost = ruka v ruce se smyslnosti. A mezi námi, ja jakožto manžel manželky, která je líbivá, když vim a vidím jak vzrušuje tak páry, ale i muže , nevyjímaje mnohokrát i ženy, jsem tim neskutečně sam vzrušený :)
Jako kandsulista to máš zase v hlavě srovnané jinak. Neříkám, že špatně, jen jinak. Ono je důležité znát hranici a vědět, kdy tím prostě někoho obtezujes, viz jeden pár, který odeslal honiče do vzdálenějších míst a on nereagoval. Věřím, že je spousta lidí, kteří to vyhledávaji, ale pak je důležité najít podobně smýšlející lidi.
Přesně platí to co jste napsala, absolutní souhlas! Mít vědomost a nastavení toho, jak to máme každý , je to nejdůležitější hned po tom, proč milujeme sve manželky.

Rozhodně je velice důležité , když už někdo volí výlet do přírody za nahotou ze zištnch důvodů, nebo jen kvůli relaxaci, že pobyt v nahotě, by měl být vypnutím se z náporu dne, pracovního napětí, z problémů ale taktéž z agresivity a nelibostí.

Není možné vyrážet k vodě a svléknout se s manželkou u vody a řešit masturbujici osubky s dávkou agrese a rozsevani špatn krve všude kolem.

U psychotických jedinců nedosáhneme jakéhokoliv jin změny než takové, že všichni ostatní budou čumět na Vás a obávat se jakého útoku jste schopni... nejosvědčenější metodou je , takovou osubku nechat "vystřelit sve patrony, jelikož jediné věci které je pak takový člověk schopen je obléct se sbalit se a zmizet" což je stejný efekt k dosažení stejného záměru, bez nutnostise rozčilovat se :-)
@bi_klidas Presne tak *114*. (upraveno)
Možná štěstí, že již končí sezona a do příští stačíte vychladnout......krom buzíků, ty tam asi budou i v zimě chodit tát led......*1**1**1*