Vytahané prsa

Moc mě vzrušují žený z vytahanymá prsama.Co vy panove na to?Jestli mate doma takovou ženu tak mi prosím pošlete fotky.Diky.
No neco nadherneho.Opravdu to je nadhera!!!!
ahojky moc se mě prsa tvoji ženy líbí jsou malá a krásně zvětšená. Škoda, že jich není víc.
Krásná boží práce, manželka může být na své tělo pyšná
moc pyšná na něj není, není spokojená sama se sebou - ani se mnou :D
ahoj přesně takovy prsa se mi líbí povysly a vytahany a s velkejma bradavkama
No tak na taková prsa absolutně nejsem. Líbí se mi třeba malá ale plná. Zato bobříka má tvoje žena super. Ten by mě pěkně vyrajcoval. Jo holt jsme každý na něco jiného :))
pánové co říkátena cecky té moji, dá mě moc práce i ukecat na focení ale myslím že to stojí za to.
moc hezky vesaky, nechcete kluka do trojky ? jsem z Brna
Mohu Ti jen tiše závidět.Právě takové cecky se mě moc líbí.Stejně jako ta správně chlupatá kunda.
Velký a těžký kozy jsou paráda,dobře se mezi ně vloží pták!
tak to bych se vám líbila:-)..
Je otázkou co tím myslíš, pokud se Ti líbí vytahané jedničky tak mi ne, ale proti gustu není dišputát. A prsa od trojek nahoru už prostě vyset musí, je to přirozené, už jenom kdzž si představíš kolik váží. Ta moje je také kdisi neměla vysící, no ale pětadvacet let udělalo svoje. Zkus si na něco pověsit tři až čtyři kila a uvidíš jak to bude po pětadvaceti letech vypadat. Takže vytahané - přírozené, jen ta hranice je pro každého jiná.
Máš moc krásná prsa i postavu zralé ženy.Líbíš se mi. Je to opravdu radost pohledět.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hezká paní, pěkně rostlá. Zkus se ale podívat k nám.
opravdu krásné kozenky. Správné vysačky. Rád Vás poznám.
Zdravím všechny přátele vytahaných koziček. Mám přítelkyni, která má pěkné vytahané dvojky. Jelikož je vdaná, tak zde nemohu dát její galerii. Je to pěkná ženská ve středním věku. Čas od času si zajedeme do Liberce do wellness. Kdo by se chtěl podívat jak se jí kozičky krásně pohupují a když odloží ručník tak si ji prohlédnout nahou tak napište. Dám vědět kdy tam budeme, případně pošlu fotku na ukázku.
Paní má krásná roztomilá prsíčka. Jste moc sexy.
Mám rád ženy s menšíma a trochu povadlýma prsama,ale moc se jich tu nenajde,přijde mi to že se za ně stydí,přitom určitě mezi námi jsou a jsou taky krásné
...a jak se vám líbí ty moje? ;)
Tak rozhodňe se mi tvoje ňadra moc líbí!
Tak rozhodňe se mi tvoje ňadra moc líbí!
Krásne foto krásne telo súper
A co moje šestky,líbí se někomu?
joo vysačky, tak o těch náhodou něco vím... ale nevím kde najít někoho, komu se to líbí :-(
mě se to líbí. Rád ti je přijedu polaskat a potahat.
Komu se líbí velká prsa? A hlavně co je pro vás "velká"?
Mně, hlavně přírodní, cca tak do šestky aby ladily s postavou.
koukněte na moji , ta má už taky pěkný věšáky
ale hezké, rád bych na ně kouk v realu ,,, troška podlachnil ,pohladil , masáž atd *24*
Ty visi naprosto perfektně, hezký kozy
Ahoj pánové co cecky té mojí?Koukněte a zhodnoťte.
No, nejen cecky má fakt dobrý, ale málo fotek na pořádný pokoukání.....*11*
Čau..pěkný cejdy má ta tvoje...super dvorce...
ahoj mas rad vytahane kozy mrkni na fotky libi
Hm máš fakt vzrušující fotky, mnam
Ahoj máš je nadherny. Též se mi víc líbí větší i povisle prsa. Prostě in natura -zadny náhražky.
Miluji velká vytahaná prsa... něco jako má třeba Milena Velba
koukněte na kozy tý mojí, a napište jak se líbí
Bumba to je nadhera uplne jako moje tchine
kdyz si upije vinecka nechava me si s nimi pohrat to je slast :-)
Píšu, jelikož bych rád poznal tu tvojí tchýni. Mám takové tušení jestli to nebude nějaká fabulace........*19*
Myslet si to muzes na to mas pravo ale jestli se ti libi starsi zeny jako me tak si to zkus predstavit
me tchini je 63let ale vypada o 15mene ma plnejsi postavu ale nikde ji neprebiva a nadherna prsa 4ky mozna 5ky jsou sice povislejsi ale porad maji nadherny tvar
Pošli fotky a poděl se s nami...*24**9*
Hledám starší ženu s velkýma prsama na sex. Napište budu se těšit.
Žena po porodu, má taky věšáky,ale mě se líbí víc
Pokud to nemají jak Kokršpaněl uši, tak je to v pohodě *4*
Taky mám rád saggy tits jsou super zvlášť u starších žen co je mají větší plné a pěkně vysi
Miluju vytahané kozy. Té mojí to pidvazuju a jí se to taky líbí.
Ma opravdu krásné plné prsy. To musí byt slastné laskat je.
No vytahané prsa jsou hezké, sám nevím proč nás to vzrušuje,ale větší a s velkými dvorci...to je potom slast
Na štíhlých až pološtíhlých ženách se mi volná prsa líbí moc. Některé ženy se ale za tyto přednosti stydí, myslím, že zbytečně. Zdravím všechny příznivce daného tématu a zvlášť majitelky těhcto předností!*52*