rozvírání mužského análu

praktiky a oblíbenost stimulac

Příspěvek byl smazán.
Rozvírání análu je super praktika pro pány zejména ve vyšším věku, nahrazující plně sex se ženou, nebo doplňková praktika - je to věda, musí se pomalu, postupně a hodně mazat, dá se dosáhnout giga roztažení, optimální je 5-6 cm, na netu se dá najít spoustu návodů
Ahoj DWG poraď mi,prosím,kde na netu najdu návody na roztahování análu.Děkuji naild@seznam.cz
Mohol by som tiež poprosiť o informáciu kde na webe sú tie návody? Veľmi ma to zaujíma, lebo ja používam iba prsty a dildo.
slabo roztahujes asi kratko a slabo mazes ja som roztvoril anal az na 8,5cm a bez problemou a to som aj tyzden neroztahoval potom som kupil analny kolik co ma 10cm v priemere a za dva dni som ho dostal dnu musis aspon pol hodiny roztahovat a ked je malo tak aj dva krat za den poriadne nasadnut bez milosti bolest neuskodi ked vnikol do mna ten 10cm kolik a dlzka 18cm ta bolest a vzrusenie stoji za to fakt si dobre roztiahnuty a citis ze mas dost a s pera ukapava stava a hon
ahoj mohl bys jmy take postal stranku dekuji phala691@gmail.com jak jse rostahuje anal děkuji předem
rozevírám anál na 7 cm, ale chtěl bych dosáhnout alespoň 10 cm. Praktikuji nasedávání na anální kolíky. Nejnovější má 8 cm, ale zatím se mi ho nepodařilo celý zasunout.
No, já jsem zjistil, že limitem šířky zasouvaného předmětu není ani tak anál samotný, jako spíš pánevní kost. Samotný svěrač je relativně dost flexibilní, ale větší mezera v pánvi se bohužel vytvořit nedá.
Takhle se mi podaří maximálně 6,5-7cm v průměru. Škoda.
ja som si kupil prvi analni kolik mal 10cm dlzku a priemer 5cm a bez problemou vosiel dnu teraz pouzivam kolik co ma 8.5cm priemer a dlzku 14cm dobre ho namazem sadnem si na neho a za dva minuty je vo mne slabo roztahujete za par dni sa vam to musi podarit ten pocit stoji za to a ten vystrek semena
ked das dnu 7cm neni problem dat aj 8cm ja som mal prvi analny kolik 6cm a potom som presiel na 8.5cm a v pohode ho dam dnu dobre namazem sadnem si nan a vnika mi dnu ked vojde dnu je to supa pocit zadok je dobre roztahnuty a z pera mi kvapka sladka stava rozmyslam kupit si 10cm kolik myslim si ze ho dam dnu po trosku tréningu ale bojim sa aby som sa neposral ked tak roztahnem anal
10 cm kolík se dá zvládnout po pravidelném tréninku, ale počítej s tím, že pár dní po zasouvání se trochu připosíráš, já nosil vložky do slipů a asi po 14 dnech se to spravilo. Pak jsem to znovu zkusil po půl roce a celkem bez problémů jsem ho tam dostal zase. Dokázal bych i víc. ale to jsem se bál přehánět, někdo to asi dovede.
ahoj Honza
ako uz sa ti podarilo ten 8cm kolik dostat dnu slabo roztahujes alebo mas zly tvar analneho koliku najlepsie ja tvar kuzela ten vnika najlahsie
ked mas dobre namazany analny kolik a sadnes si na neho za par minut je v tebe aj 10cm mne tecie tekutina z penysu pri tom a stoji ako svieca a kolik sa derie dnu ani sa nenazdam a je vo mne trosku bolesti neuskodi
Ahoj. Mluvíš mi z duše bolest která provází rostahování je někdy velká, ale to je součástí roskoše,potom když kolík překoná tu hranici a díra ci ho vcucne, tak to je jako vyhraná bitva.Já mám penis 6,5x40 a dostzanu ho tam i s přísavkou a není to ani půl roku co mi vždycky zustalo 5 cm od konce a ne ho tam dostat.Dnes už vím že nemá cenu spěchat jednoho dne jako by se umoudřil a zajel tam zase o 2cm dá a zase a zase.až jsem,je to asi týden ho tam pomocí násady opřené o stěnu natlačil celý i s přísavkou.Dále už jít nechci,jenom chci najít polohu kdy s ním budu moci nějakou dobu existovat,protože nyní má snahu vylézt.Nedávno jsem stáhl vídeo noha v análu po koleno.Tak to už je mimo mé chápání. P. silling@seznam.cz
Máš pravdu taky jsem ho měl a dostával jsem ho tam bez přípravy celý i s přísavkou.Teď jsem ale přešel k mojí specialitě. V železářství jsem si koupil ocelovou kouli o pr. 5 a 7cm .Jsou navrchu otevřené ,původně jsou určeny na plotové sloupky .Tak tyhle koule jsem naplnil olovem a maticemi ,takže váží třičtvrtě kgnahoře jsem to zasilikonoval a stejně tak i celou kouli jsem potáhl silikonem a po vytvrdnutí jsem ji pustil shora vertikálně do díry.Je to nepopsatelný zážitek jak koule klesá svoji váhou a rve se pomali a neůprosně dál a dál až skončí na samém dně někde u žaludku ,no a potom se můžu všelijak převalovat a koule mně uvnitř masíruje neskutečným spůsobš ,někdy mi skončí až v nejzažším koutě u tenkéhostřeva a to jsem ji ještě zaklopil tím dlouhým dildem.
Čauky. S tou koulí mě to fascinuje. Rád bych se s tebou spojil a nechal si poradit. Děkuji
Ahoj. Promiň nějak mi to uniklo až nyní jsem tady oběvil odpověď.Klidně se můžeš se mnou skontaktovat amůžeme probrat co je třeba. S koulí si hraju tak 2-3x do týdne.Je to pohoda že ji nemusíš pracně vytahovat ,nebo mít strach že tam uvízne,sama ti vyklouzně po malém pocházení po poji.Akorát je už na mně malá a tak jsem si obědnal 7cm a hrozně se těším jak bude otvírat cestu do hlubin.Mohu potom jít i na 8cm ale postupně,není kam spěchat.Tak se opatruj a ozvi se .paukp@seznam.cz
Já jsem měl kolík 7,5cm, zdálo se mi skoro nemožné ho do sebe celý zasunout, ale když pomalu trénuješ, dobře mažeš a já ho po 14 dnech už zasunul v pohodě! A když jsem byl v tom, časem jsem koupil obrovský titanmen o průměru 10cm a začal trénovat obvyklým stylem, dokázal jsem ho zasunout celý už po necelém měsíci, tím, že jsem se nelitoval, dokázal jsem trápit prdelku, že jsem celou vahou na něm seděl několik minut, pak uvolnit, vysunout, znovu přimazat, znovu dosednout a tlačit i přes bolest. Takto jsem opakoval obden, co dovolila bolavá prdelka, až jsem jednoho dne ucítil jak mi kolík proniká hloub, až jsem se rozklepal rozkoší a hnán tou rozkoší zapomínal na bolest a tlačil ještě víc - až můj otvor pohltil i tu nejširší část a byl tam!
Nezapomeneš na ohromující pocit, žes to dokázal! Pak zatlačíš, kolík vyjede ven a můžeš opakovat postup 10-20x.Pak jsem nosil pro jistotu pár dní plínku či vložku a po pár dnech se vše spravilo. Jsou to dokonalé hrátky, doporučuji.Honza
Znám ten krásný pocit, když kolík proniká dovnitř. Jenže mne ta touha po zásunu přepadne i několikrát za den. Musím všeho nechat a natlačit si kolík., jinak bych se zbláznil. Je to tak silné. Na stolici skoro vůbec nechodím, každý večer při koupání si udělám výplach, takže mi nevadí, když zůstane svěrač otevřený, mám dojem, že dýchá, Kolík mám elipsovitý, protože díra se otevře více dopředu a dozadu, než do stran, kde jsou kosti. Do stran otvírám 12 cm, dopředu a dozadu 16 cm. Zdravím a přeji hodně krásných prožitků s análem. Dominik
Musis nejdrive teplou spchu na anal pak namaz kolik gelem a modrou indulonou,neboj to pujde ja dal 4cm a ted v pohode 6cm
tiež ma zaujímajú tie návody na webe-kde?
Jednou jsem byl v sauně a sešel jsem se tam s jedním mladým klukem a došlo samo na sexík jenže pak jsem mu rukou začal zajíždět do análku a světe div se - šlo to až po zápěstí a dost mne to vzrušovalo. Jak oddychoval a dle výrazu v obličeji bylo vidět, že i on má z toho příjemný pocit. Hm je to pravda. Je to zážitek...
No jasně. Přijdeš si jen tak do sauny, tam je zcela neznámý kluk a ty mu hned vrazíš celou ruku do prdele. ... Dobrý a tu o červené karkulce jistě znáš?
proč by ne zrovika včera se mi to stalo v Davidu , měl ji ve mně až za zapěsti a jěšte byli i divaci co mi poděkovali svym vysřikem na tělo
mam prave teraz anal napleni flastickou od probio kto tam ma nieco ine?
Jo pánové jen blbněte s flaškama, podívej se na ,,rozzlobené muže,, nacpal si tam flašku, a ve finále mu praskla. Docela dos hustý!
Jo to video jsem videl taky hned me chuť na veskerej sex presel pomalu na mesic zadny sklo :D když uz flasku tak petku třeba od cofoly apod. naplnenou aspoň vodou :D ale sklenenku po tom co jsem videl to video uz nehrozi
To dělal schválně. Viděl jsem od něj i jiná videa. Cpal si tam třeba žárovku, kterou pak zvenku rozklepnul kladívkem a podobně.
Nejlepší anál je s dildy vlastní výroby z přírodního vosku, nebo zeleniny - okurka je v klidu, nepotřebuje mazat, ale je to nuda. Kukuřice má zajímavý tvar. Za zkoušku stojí vstříknout si do análu med a pár minut počkat. Kam se hrabe dráždivý lubrikant. Anál je vůbec vzrušující jenom ze začátku. Po čase omrzí jako všechny výstřednosti. A asi taky není moc zdravý. Kromě odchozí vylučovací energie (tuším Apány) se překrvuje konečník, což zavání hemeroidy.
i okurka se musí mazat..jinak vůbec neklouže a jen to bolí!!
Pracoval jsem v mládí na montážích a trápily mně hemeroidy,zlatá žíla a já nevím jak se tomu ještě říká.Od té doby co jsem začal rostahova je to pryč.prdelku mám krásně elastickou a jsem na ni hrdý co všechno do ní dostanu.Píšete o domácích dildech.Souhlas,vždyť to stojí tak hrozné prach a je to kousek silikonu. Já úspěšně používám PET LÉHVE.Samozřejmě se musí ošetřit aby nedocházelo ke zranění.
1-nesmí se naplnit úplně plná vodou ale nechat ji 5mm od hrdla
2-Hrdlo se odmastí utáhne a navrství se na něj silikon.Prst namoším do jaru a upravím čepec tak aby nic nevyčnívalo a tvořilo to krásnou hlavičku
3-pozaschnutí cca 1 den dám do varné konvice trochu octa a vařící vodou opláchnu od jaru a složek co nejsou žádoucí.No a potom už jenom nasedám a je to paráda.Používám 3 druhy malou pepsi-6cm
mahnézii 1,5 l-8cm a nakonec lipton-zelený čaj 9cm.To mi stačí a možná někdy v budoucnu až mi tam lipton bude volně klouzat tak skusí, 2litrovku 10 cm.
Tolik se s dildem neseru na kousej trubky napichnu tvar dilda ktery vyrezu ze zbytku fasadniho polystyrenu pak na to v jedny vrstne nalepim kousek 3mm miralonu a pak to pretahnu uplne cely balonkem a mam hotovo :D ma svoji pruznost i hladkost a i tvar a krom balonku na to nic nekupuju :D
Ahoj chlapy já zasunu velkou Mattoni pěkně po zúžení tak ze s ni mohu chodit tady videa pokud je tu nejaký fanda fistu ozvy se
rád bych to viděl, já se dostal zatím je na půlitrovou petku od kofoly
Příspěvek byl uživatelem smazán.
v stredoveku by vam anal poradne roztahli posadia vas na judasovu stolicu je to dreveny kuzel a na clenky vam zavesia tazke zavazia a nechaju vas tak par hodin a mozte relaxovat
při honění ocasu taky mám robertka v análu.nedělám to pro co největší roztažení,ale pro prožitek.stačí mi 3.5 a 20čísel dlouy robertek a jsem spokojený.ocas stojí tvrdý a ja můžu honit.je to blažený pocit když stříkám.dělám to mimo šukačky každý den i vpřítomnosti ženy.ta ni semtam pomůže s robertkem vymrdat anál a to je supr.musí být anál pořádně promaštěn.
Chce to tréning, hraju si pár týdnu a pokroky jsou vidět. Rád bych si s někým pohrál a vyměnil zkušenosti.....
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
mě také pojd se sejít jsembi

M
Je to úžasné, dostal jsem se už na 7,5 cm a je to zážitek....... už se těším na další milimetry......
Čau, Mám u sebe plastovou flašku, a chtěl bych vědět jestli je dobrý nápád si jí strčit do análu. Popřípadě co je ještě dobré si strčit do análu ? Něco co není drahé, a má to hodně lidí v domácnosti ? :) PS: je mi 14 let, a nepište že jsem moc mladej díky :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj včera jsem roztahoval po 3 tydnech a kamarad me doporučil hrušku a ventilátor na 12 voltů a taky paličku na maso.Nejprve vsuneš hrušku tím tenkým do vnitř a musíš mět zapnutý ten ventilátor bo ta hruška tím tlustým bud vnikne do vnitř nebo vystřelý ven pokud vystřelý vyletí z zebe smrad jak hajzl a pokud na tebe někdo vyletí,tak smrad nesmrad hned ho jebni tou paličkou,,,,,zduř coco, agresehonu 44
Pet flaška je do análu výborná.
caute som 28 rocny chalan a fistu sa venujem asi od 18tich, ruku dam v pohode, tak isto aj 1,5 litrovu flasku po zuzenie, pomarance a jablka uz ma nebavia,......ale v com potrebujem poradit chcel by som dosiahnut paradny prolaps a nejaku dobu mam dojem ze som stale na tom istom neviete mi poradit?? dakujem
no nepadlo mě koupit si vakuovou pumpu na penis a strčit si ji co nejhlouběji a co nejvíce nasát střevo dovnítř a zkusít vytáhnout ta představa je ůžasná
kleknes na 4 ukážeš anal a ja to ho roztahnu chceš napiš
tobeseňalébilooooo ale nevím jestli máš místo a hlavně kde?
Ahoj, hodí sem ještě někdo? Koukam ze uz tu dlouho nikdo nebyl.
Ahoj, chodí sem ještě někdo? Koukám že to tady trochu usnulo. To už to nikoho nebaví?
Ale baví... napsáno dost ne?...
No poslední příspěvek vyl z loňska. Tak to neni moc aktivni
Tak se taky zapojím, třeba to rozproudíme. :D roztahuju anál už nějaký pátek a už asi rok jsem na 9,5 cm (Titanmen Ass Servant), chtěl bych víc, především teda do hloubky. Fistuju se jak mohu, třeba i 5x denně, zatím se nedostanu dál, než do esovitý smyčky.
Příspěvek byl smazán.
Nevím jak vy, ale je to boj o každý milimetr. Kuželové dildo neuznávám, svěrače jsou dva. Ten první není problém roztáhnout, ale ten uvnitř.
Zatím jsem na 64 mm 😂
Mám stejný názor i zkušenosti.
hezke čtení,jen tak dál pokračuj
Přeji Vám operaci tlustého střeva , to je pak fajn !!!!
Ted mam hollow plug kde vnejsi prumer je 7cm a vnitrni 5cm... takze kdyz je chut tak jeste pouziju double dildo a to je pak jizda.... jinak me strasne laka fisting... svoji ruku dam, ale hledam slecnu co by me poradne protahla... clovek se sam fisti docela blbe
Ahoj, chodí sem ještě někdo? Ráda bych se podělila o zkušenosti a praktiky. Díky
ahoj, po nějaké době zpět. Stále roztahuji a jsem rád, že se to tu trochu oživilo. Z 9,5 cm jsem se posunul na 10,8 cm a pocity jsou fenomenální. Ještě teď potrénovat čas s kolíkem. Fistuju se sám, to mi nějak problémy nedělá, ale musím říci, že fist od druhýho musí být mnohem lepší, takhle to člověk nevydrží tak dlouho. Fistu zdar. :D
To si pište, že fist od druhého je super. Neskutečně si to užiješ. S paní jsme začali Strap-On. Používáme ho stále a občas ji tam zajede ruka až 7cm za zápěstí. Ale jak všichni píšete mazat, mazat, mazat. Neskutečná erekce i ejakulace. Úžívá si to ona. Witcher
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co je prosím krásného strkat si do řiťe monstrum o velikosti komínku od kamen? *9**1*

To už sem myslel ze mi zde nic nepřekvapí.....
Taky to tak mám :D na 10 cm jseš už pěkně vytrénovaný. Pro neznalé bych asi to popsal jako takovou vnitřní masáž svalů, protože při velkých průměrech už to není jen o takovém "šolíchání" prostaty, ale spíš celkové vnitřní masáži. Dámská ruka by byla úplně to nejlepší, ale bohužel jsem na fistu nakloněnou ještě v reálu nenarazil.

Stejně je škoda jak sexualita (respektive praktiky s ní související) jsou ve společnosti tabu. Tvrdím, že zbytečné tajnosti, vnitřní study (nepatřičné), které potom taková osoba třeba miluící fisting v sobě dusí, akorát vytváří zbytečné úzkosti a nedorozumění. Přitom by taková záliba i někdy mohla lidi stmelit.
taky mám rád fisting, a ideálka, když je to fist od druhého... nechce si panička užívat se dvěma podobnýma chlápkama? :-) Když tak napište ;)
Souhlas, taky si občas dám seanci s velkým dildem nebo kolíkem, ale na ruku to prostě nemá. Nějaké tupé roztahování nebo zasouvání-vysouvání je nic oproti reálné ruce partnerky. Tam jsou možnosti pohybů rukou, praktik, způsobů jak potrápit hodně rozmanité a obecně ty věci co se dají vevnitř dělat pomocí ruky/prstů, to je oproti hračkám úplně jiný level.
Ahoj. Já zkouším robertka 30/6 asi půlku do sebe dostanu. Ruku po dlaň ale chci víc. Klidně i od někoho. Já MB.
Ahoj, to už je pěkná velikost. Já dildo o prům. 6 cm dostanu do sebe taky přibližně tak, snad časem se posuneme dále :D Přeju hodně přijemných chvil u dalšího pokračování a když se podaří, tak i další pokroky ;)
Nejkrásnější jsou dvě ruce v prdeli
Hrozně to vzrušuje když cítím dvě chlapské ruce v análu
a pořádně v prdeli zatleskat. Tomu se říká roztažíno
Zdravím,rád tohle praktikuji ,mám rád rozeiraní svého análu a prozkoumávat ho
Tohle je jako droga...koho to chytne chce jen víc..a pak jdeš v obchodě a u všeho si říkáš...kruci ta malá pětka..to by bylo dildo..a všechno v myšlenkách už cpeš mezi půlky:-)
Koukám že jsem v začátcích... 😊
Zatím svěrač na 6,5 centimetrů, ale na hloubku 22. První zatáčka... Je to fakt návykový ten pocit, když se vám posune dildo o kousek hlouběji. Nebo když roztáhnete o trochu více než posledně..
Také trénuji, jsem zatím na 5cm ale délka 45. Někdo z okolí. Českolipsko Litoměřicko?
Ahoj,
těch 5 cm je málo. Já se chystám na 15 cm. Mám ocelovou kouli o průměru 15 cm a hledám někoho, kdo mi ji tam zasune, třeba i velkým násilím tak na hranici roztržení svěrače, ale věřím, že to vydrží. Zatím rozvírám běžně na 12 cm, takže doufám, že to anál zvládne. TEN POCIT PLNÉHO ANÁLU a NÁSLEDNÉHO PORODU ZA TO STOJÍ. Dominik
No nevim, prekazkou neni jen roztazitelnost analnich sveracu, ale i kosti panve. Treba ja ji mam hodne uzkou, pri cemkoliv pres 4cm musim jakoby potahnout analni otvor dozadu smerem k pateri a zatim nejsem schopen se dostat pres 7cm. Najednou jsem narazil na "tvrdou hranici". Mam dojem, ze mi brani nedostatecne velky prostor mezi kostrci a vystupky panve. Kazdopadne ja bych tech 7cm a vic nezkousel s nicim, co by "zapadlo", jedine s valcovym dildem. Jestli zvladnes 12cm, klobouk dolu, asi mas panev sirokou jak zenska. Ale jednou do sebe narves nejakou kouli jeste vetsiho prumeru a uz ji zadnym zpusobem nedostanes ven. To pak budou mit na chirurgii pripad, jaky se vykládá mezi kolegy a mezi studenty mediciny na večírcích! Vetsi prumery klidne zkousej, ale ja bych radil jen s necim valcoveho tvaru, u cehoz budes mit jistotu, ze to taky půjde ven.
Ahoj Milane, už 2 roky si (dost nepravidelně) roztahuju anál. Momentálně jsem na maximálně 8.2 cm šířky. Taky jsem si okolo 7 cm myslel, že to dál nepůjde, přesně vím o čem píšeš. Cítil jsem, že mezi hrboly sedací kosti se nic nevejde. Narážel jsem na ně a při zasouvání největších kolíků jsem cítil, jak se mi musí kostrč odtáhnout dozadu. Nicméně ti musím říct, že jsem tuto hranici překonal a je to tedy možné, kostrč se časem uhne. :-) I podle toho, co tady píšou ostatní buď můžeš zvolit drsný a rychlý způsob a (pokud možno s rozumem) překonávat bolest. A nebo prostě trpělivě a pomalu a hlavně pravidelně (a úplně bezbolestné to taky nebude) trénovat. Ale je tu ještě jedna věc, kterou člověk na první dobrou nezjistí - hodně záleží na tvaru a materiálu "kolíku", který používáš. Když jsem používal "malé" kolíky do 6.5 cm šířky, kupoval jsem si často silikonové kvůli nezávadnosti. U velikostí nad 7 cm šířky, kdy tedy začlo jít do tuhého, může i dobře lubrikovaný silikon dost "drhnout", protože na něj vlastně nic neulpívá a snadno se to setře. Pak jsou asi lepší nějaké mastné lubrikanty, ale zase ne silikonové. Zároveň je dobré používat kolíky řekněme podlouhlejší než nějaké krátké tupé z pochopitelných důvodů. Mně se osvědčily kolíky od Mister B. z řad Epic Eclipse, Magical Orb, Ornament of Oblivion. A co může také pomoct zavedení, je trochu změnit úhel po počátečním drobném průniku směrem dozadu od sedací kosti. Dnes už si vezmu kolík 7.4 cm v průměru na počáteční roztažení a po pár zatlačení tam velmi příjemně zajede. 8cm + už je tedy pro mě dosažitelná velikost, ale je to mazec. Kolíky s 8.5 a nad 9 cm už mám pořipravené! Přeju příjemné a bezpečné roztahování!
pro Sacco:
Obdivuju Tě, 12cm bych asi nedal, teď běžně roztahuju na 10cm, a cítím, jako že to je moje krajní mez, kdoví...
karrlos
karrlos
a moment ago
Ahoj zkouším anál aLe bolí to a kdyžho tam později dostanu tak se mě chce strašně na záchod už nevím jak dál
karrlos
karrlos
a moment ago
Ahoj zkouším anál aLe bolí to a kdyžho tam později dostanu tak se mě chce strašně na záchod už nevím jak dál
Taky přidám svoji zkušenost. Hraji si s análem už roky... cca od 15. Postupně jsem zvětšoval co se mě tam vejde až na max průměr 9cm. Bylo je dildo od firmy TSX. Pro me ted max na průměr co zvládám, ale začal jsem pracovat i na druhém rozměrů než je jen co největší průměr a to je hloubka. V podstatě bez tréningu jsem od začátku zvládal oboustranné dildo s průměrem 4cm a délkou 40cm, celé se schová uvnitř. A přikoupil jsem další dilda. Moje maximum do hloubky je dildo Rambone což má v průměru 6cm a délku 42cm. Dám ho fakt celý až po koule, ale cesta k tomuhle se dopracovat nebyla lehká. Když jsem ho poprvé zkoušel tak po cca 25cm jak když narazí do zdi, ani náznakem jsem necítil že by to mělo jít kdy hloub. Ale z netu jsem věděl že jsou lidi co to dají takže jsem se nevzdával a také si pomohl nákupem také dlouhého ale v průměru o trochu menšího dilda které jsem se postupně naucil dostat skrze "zatáčky". Jak se to s tímhle menším postupně uvolnilo, začal jsem zase zkoušet a dorážet i na tomhle větším. Je potřeba vyzkoušet hodně poloh které vám vyhovují a také různé úhly průnikua natočení dilda. A jednoho dne to přišlo, že jsem ucítil jak tam tohle monstrum začíná nakukovat. Trvalo to asi ještě 10 seancí než jsem to pokořil a fakt ho tam dostal totálně celý, ale ten mix bolesti a rozkoše nelze slovy popsat. S tím, že tyto velké průniky za zatáčky jsou zážitek na druhou oproti i když většímu průměru pouze před zatáčku, opravdu vím co říkám. Mám ještě obří dildo 45cm 8cm průměr, ale to mě zatím tak hluboko neprojde, pouze klasický 25cm. Rozdíl mezi 6 a 8 v průměru je prostě moc, a budu muset sehnat nějaký mezi kus na tréning. Je škoda že mužský anál je dost tabu. Dejte vědět jestli někde také něco takového dáváte. Čus
Já s dildem 4/35 dám celý ale tlustší mám obavy, že něco někde natrhnu vevnitř. Klasiku dávám 25/7,5cm.
začal jsem z roztahováním nedávno, zatím jsem na 6 cm na 20 hloubky, rád si z někým vyměním poznatky
rad vyměnim.Anal mě hodně bavímvčetně zkoušení velkých hraček
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jde o příjemný pocit, samozřejmě že se musí všechno dělat opatrně a pozvolna přidávat, kdo to nezkusil tak neocení
s menším dildem člověk muže ziskat víc rozkoši než s velkým.U velkého dilda se mi libí,kdy zasunutí takoveho předmětu k stavu tělu vypada zajimavě.Libi se mi,že muj anál dokáže pojmout i tak velké dilda.Pěkně mi anal roztahuje a to přinaší určité zvláštní a přijemně pocityVelke dildo pěkně semnou cmlouvá a citím víc tak ponižení
Taky to nechápu, a to jsem se s vlastním análem dost vyhrál.

Nervový zakončení jsou jenom ve svěračích a pak je poznat prostata. Půlmetrový had jim nemůže fyziologicky dát jiný pocit, než 15cm dildo, takže délka je čistě mezi ušima. Nebo ten adrenalin, že si ublíží.

Co se šířky týká, tak jestli tlačím na prostatu něčím s průměrem 3cm nebo 4cm, je to úplně ten samý pocit Pozná to jenom svěrač.

A co se roztažení svěrače týká, záleží co s ním dělám. Roztažení je příjemný, ale nijak extra to svěrač nestimuluje. Mám kolík s průměrem 5cm, ale větší zábava jsou 3cm kuličky. Nebo 4cm dildo s přísavkou a vroubkovaným povrchem, když se to hýbe....
Přesně tak, já také začínám a zatím jsem na 4cm a za mě je po roztažení kolík vysouvat ven a znovu zasouvat. Já si ale před tím si udělám výplach .
Ono se to těžko vysvetluje nekomu, kdo to nezkusil. To je jako vysvetlovat zenske, co citi chlap pri nakopnuti do koulí. Pokyva hlavou, polituje, rekne "to musi byt strasne", ale nikdy to nemuze zazit. Jednou jsem cetl zajimavy popis: "pote, co se vam podari protahnout dildo prvnim zuzenim, vam projede telem obrovska vlna vzruseni". Kazdy to tak nemusí mit, mozek mame kazdy zadrátovany trochu jinak. Ale ti,co to tak maji (a neni jich malo) dobre vi, proc si s analnimi koliky hraji. Prostě jim to prinasi sexualni excitaci a uspokojeni.
Ahoj, napíšeme si?Na jakou velikost ses dostal a co používáš?
Ahoj Tome,
já jsem začal s análními hrátkami asi před 3 roky, dildo 20cm byl pro mě problém dosednout na něj nadoraz, no bolelo to, měl jsem strach abych si neublížil.
Ale pak z netu člověk pochopí, že je to o tréninku.Pak jsem si koupil obří kolík Ass servant 10cm a trénoval i přes bolest a dokázal ho celý asi po 2 měsících zasunout- úžasný pocit fakt! Dnes mám půjčené dildo ve tvaru penisu 28/6cm a už ho dosednu po varlata a jsem za zatáčkou, úžasně krásná bolest a rozkoš, opravdu!
Dávám Ti za pravdu ve všem co píšeš, taky to tak mám...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A sukat zene anal ti nevadi kdyz slouží k vylučování ? Boze…
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3**3**3*. Hlavne mi nerikej zes nikdy nedelal anal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je fuk. Delal jsi to. Prijde mi dost pokrytecke tvrdit ze anal slouží jen k vylučování a pohorsivat se a pritom to delat.ch jo…ty jsi pripad*22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3**3* ty jsi milacek.
To vis, nejsem oblíbená protoze pisu pravdu*22*ale ja byla vzdycky rebel takze je mi to fuk.*3*ale klidne prijmu jiny nazor pokud je rozumny.s tim nemam problem
Ale nevim co ti vadi, normalne diskutuji,nemusim mit pravdu za kazdou cenu
Jen jsem napsala ze mi tve argumenty prijdou pokrytecke
Hele ale nazvat nekoho hlupákem a pak mu poslat pusu….na tohle nemam zaludek ani ja*3**3*
(upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja to pochopila,neboj .
Hele asi takhle:pokud nejsi v diskuznim fóru přijmout jiny nazor tak sem vubec nechod
Hezky vecer
Prozradím ti jedno velký tajemství. Většina těla se dá použít několika způsoby a k několika účelům. Mrknul jsi někdy na někoho? No tak to jsi použil část těla, která slouží k čištění oka, ke komunikaci. Mluvil jsi někdy? Výborně, tak jsi použil bránici, dýchací sval, k tlačení vzduchu do hlasivek...

Že má konečník vylučovací funkci je fakt a nikdo netvrdí, že ne. Ale to nijak neimplikuje, že se nedá použít i jinak.

A ani to vylučování ničemu v principu nevadí. Ostatně, penis slouží k vylučování moči a netvrď, že ho používá jenom na čůrání. I když, s tvou mentální kapacitu a přístupem...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže jestli to dobře chápu, protože tobě se hnusí tvoje prdel, tak všichni, kdo k ní mají jiný vztah, jsou teplí...

Teorie je to zajímavá, ale člověk s normální mentální kapacitou je schopný složit dohromady celý obrázek, a sice:
1) Neexistuje "hnusná" část těla. Každá část je důležitá, jinak by v průběhu evoluce zmizela.
2) Je rozdíl mezi vnímáním sexuálních podnětů, sexuálním chováním a sexuální orientací
3) Vnímání čehokoliv je individuální a ty nejsi ani etalon vnímání krásy nebo hnusu, ani žádný arbitr, co by o tom mohl něco kázat.
4) Sexuální stimulace skrz konečník je daná fyziologicky - propojení nervů z pánve na centra v mozku, který se zapojují do vnímání sexu a bolesti. A navíc se tak dá stimulovat i prostata, která s chlapským orgasmem přímo souvisí.

A víš co? Psychika je svině a je spojená se zdravím. Znám plno lidí, kteří měli negativní vztah k některé části těla a zrovna tam propukly zdravotní problémy. Užij si to...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže vlezeš do diskuze o věci, která se ti hnusí. Nadáš tady všem do buzerantů, meleš něco o sraní za chůzi, ikdyž o tom víš úplné hovno. A budeš tady dělat chytráka a házet argumenty jak ostatní neumí diskutovat? Vzpamatuj se, nelez někam kde se ti to nelíbí. Trollů je plný internet, takže jeden takový osel jako ty nikomu chybět nebude.
Lip bych to nenapsala,dik 👍👍
mě to baví proto to dělám.Analni svěrač je vlastně sval který jde posilovat,Treningem se mi roztahnul a tak si tam mohu zasouvat i velké věci.Zas se mi ale vráti zpět,takže nejde poznat,že tam měl včera ruku
Souhlasím, mám to stejně.Jen mě zajímají zkušenosti pokročilejších.
zkušenosti nějake jsou,trenuji už docela dlouho
já se dostal na asi 65 mm,jde to pomalu ale přece
tak už jsem tam dostal láhev od nápoje, Florian... asi 70mm
Aby vám mráz prdel roztrhal pitomci vybuzneny *3*
nejsem buzna,mám jen rád draždění prostaty přes anál,je to jiný orgasmus než honění
Poradí někdo jaké jsou nejlepší hračky na roztahovani? Já používám klasické dilda, ale to je na dlouho a musíte mít hodně různých rozměrů. Uvažoval jsem nad nějakým netypickým tvarem, například kužel. Případně jsem zkoušel expander, ale ten není moc pohodlny, protoze je kovový.
... tak klasika, ja zacinal u prstovani, dva, tri, ctyri a pohodicka. Pak jsem zkousel fist, pet prstu slo celkem rychle, pres klouby to chtelo vic casu. Pouzival jsem i hollow plug... zasunes, podvazes pasem a nechas v sobe hodku dve... zalezi na chuti. Ted mam dildo 6cm a to jsem mel strach ze se nevejde, ale slo hned napoprve... ted jsem na nejakych 7-8 cm a hledam nejaky vetsi nafukovaci, co by mel pred nafouknutim cca 6cm a sel by nafouknout na 9+
Pokud nechce prstovat, tak hledej nafukovaci rovnou... zasunes 4cm a pak nafukujes do svych moznosti...
Mám natrénováno na 6cm průměru, myslíte že dámská ruka na fist bude problém? Chci zakoupit kolik 7,5 průměr. Kde kupujete koliky, aby nestal litr...?
tak jsem myslel, že tu budou samé mínusy, ale opak je pravdou. I když jsem zažil už hodně, po tomto netoužím. Jen by mě zajímalo, jak se ty svěrači budou chovat po cca padesátce. To už možná to hodno v sobě neudržíte. *19**25*
No já myslím, že v 50ti budou nosit pleny a neudrží ani prd 😄😄
Tohle je to poslední co chci zkoušet, po čem toužím....
Jenze ty reci o skodlivosti jsou nesmysl. Naopak ja se k tomu dostal na doporuceni lekare pri pocinajicich problemech s hemeroidy. Nejprve jsem zasouval zdravotni pomucku Dilatan ze zdr. potreb a teprve pak jsem zjistil, ze je to prijemne a vzrusujici. A zacal kupovat i vetsi dilda. Jakmile si mesic ani jednou "nehraju", zacinaji se hemeroidy ozyvat - kdyz si hraju, vubec o nich nevim. Spravny trening pomuze telu i v neocekavanych oblastech.
Já za sebe můžu říct po patnácti letech k tomuto způsobu dráždění,že mám víc kladných referencí než naopak...zadek funguje líp... krásně těsní...nemám žádné zde popisované problémy, zatím mi však není padesát :-))) kriticky o tom většinou píší nezkušený hetero jedinci co zvládnou max misionáře a říkají o sobě jak ovládají sex:-))) musí s nimi být nuda:-/
Mě je 50+
A po 40 letech dráždění s tím nemám taky žádný problém.
I když to byl od některých holek a pomůcek fakt záhul...
Já si myslím, že je to o zdravém uvažování. Nestrkat tam věci, které pro to nejsou tak úplně dělané a taky takové které nejsou extra velké. Né že by to nešlo ale dle mého názoru je to prostě o tom všeho s mírou. A o materiálu včetně správného lubrikantu je to taky. *6*
Myslet znamená hovno vědět.

Svěrač je sval a dá se trénovat. Tvrdit, že cvičením ochabne je jako říkat, že kulturista nebude moct zvednout ruku. Pokud to nepoděláš, tak je to naprosto v pohodě.

A z vlastní zkušenosti, co roztahuju umělákem zadek, tak si užiju nejenom příjemný pocity, ale odpadly i problémy s hemoroidama. Takže dvě mouchy jednou ranou.
ahoj, dokázal by jsi mi napsat více o těch hemoroidech a zlepšení stavu pomocí roztahování? Také trpím na hemoroidy a byl jsem už i na laserovém zákroku.
Tak já jsem to podchytil na začátku, jenom šlo nahmatat žílu venku a párkrát mírný krvácení. No a když 2x týdně mám v sobě na 2 hodiny kolík, tak žíly nenahmatám a krev na toaleťáku taky od té doby taky nebyla...

Mám pocit, že se ta žíla roztahováním jednoduše prodoužila a problém zmizel...
já se právě spíše bojím opaku, aby se mi při hrátkách s análem hemoroidy nezhoršily...
Zalezi na materialu dilda/koliku. Mne se osvedcily sklenene (pyrex) a kovove, jsou hypoalergenni, nelepi se, ...
Tak nejak dotaz pro vsechny... roztahujete se "svevolne" nebo pouzivate poppers na uvolneni? Videl jsem videa s Onyxiaa a docela me to rajcovalo... tak jsem zkusil a je to celkem rauch... po deseti vterinach clovek citi jak se mu zadek sam roztahne a nadrzeny jak prase si okamzite clovek vsune ruku do zadku a fistuje jak o zivot... z sesti na osm cm jsem se dostal celkem rychle behem par dni... ted by to chtelo vetsi hracky nebo poradne vyfistit a pridavat prsty z druhe ruky... nekdo podobne zkusenosti?
Poppers mám doma, sem tam to zkusím, ale mám z toho jen bušení srdce. :) Nemám pocit, že bych měl více roztažené svalstvo. Jen potom více stříkám, když si čichnu tak 2 minuty před orgasmem. Ale bolí mě z toho hlava, tak to používám minimálně.
Jak kdy, když spěchám nebo jde o něco velkého, tak jej používám. Popřípadě když se chci dobře udělat, tak si před orgasmem čichnu.
Problémy měly spíše partnetky už po třicítce.. děti, porody a sedavé zaměstnání.
Už jsem v tom věku a žádné problémy nemám. Ani hemeroidy ani nic jiného..
Roztahuju si anál už pár let. Zatím jsem na prúměru 9,5 cm a hloubce po loket. Doufám, že se postupně dopracuju s někým po rameno
Ahoj, taky to zkouším, ale nevím jak se dostat přes zatáčku.
fist me zajima asi 12 let z toho 10 ho porvozuju aktivne a cca 8 i pasivne. Mam doma uplny hrackarstvi a zelezarstvi. Vyzkousel prakticky vsechny gely apod. Nejvic na tom mam rad, ze to je zabava na "klidny a dlooouhy vecery". Neni kam spechat je v tom pekne videt progres... Ze vseho nejvic ale zalezina hlave. Tj jak je kdo vnimavej a jak se v jeho pritomnosti clovek dokaze uvolnit a to nebo i prave presto kdyz ten vecirek neni uplne strizlivej. tohle je jen cast myho ARSenalu https://twitter.com/ffvrsprg/status/1388847559465226241/photo/1
Ahoj všem. Moje skusenost s analem byla že jedna moje kámoška mi při mrdání strčila nejdřív prst do zadku, styděl jsem se a uhýbal. Ale bylo to příjemné,doma sem pak skusil svíčku. Z péra mi vytékalo semeno a bylo to super. Pak když jsem ji honil vybratorem řekla že teď si skusim jaké to je. Od té doby jsem vyskousel spoustu věcí a různých hraček. A ano je to super pocit. Nedávno jsem překonal zatáčku a vjel do mě oboustranný 40cm dlouhý úplně celí. Samozřejmě skousim i větší průměry a stále mě to baví. Mám i sukaci stroj ten je také super ale rád bych se posadil na pořádné živé péro. Ale zde se reálně domluvit je nemožné. Tak pokud by měl někdo zájem rád se reálně domluvím.
Tak dlouho žádný komentář. Dnes mi dorazilo dildo, které má u konce 10 cm. Bude to na dýl, ale je to paráda.
Ahoj neporadil by mi někdo nějaké super dilda/kolíky děkuji
Ahoj, už tak 15 let si občas něco kupuju, a posledních 5 let jsem už kupoval jen hračky z platinoveho silikonu, a je to trosku návykové:) opravdu doporučuji, ovsem jejich cena je i vyšší , ale skutečně za ten materiál stojí. Dilda na začátku prvních deset let sem kupoval obyčejné většinou tvrdé a ne moc uplne kvalitní, samozřejmě byli menší, ale v podstatě tvrdý, uz sem časem všechny vyhodil .ovšem ty platinové jsou opravdu měka, a věřím že vydrží ještě hodně dlouho, můžu doporučit .Mr. Hankey toys, většinou, velká, dlouhá a všech různých velkosti, od cca 4 cm tloušťky . Twisted Beast jsou takové pekelné, také pěkně zpracované, a hooodně měkké, dá se použít větší průměr než při tvrdých, je to rozdíl treba i 1-2 cm a je to pořád velmi příjemné nebo Topped toys ty maji také velmi zajímavé tvary , a velmi příjemný strukturovaný povrch , a hlavně asi nejlepší Kolíky co sem kdy viděl, a z těchto tří značek asi nejlevnější, u vsech trech těchto zmiňovaných značek vyrobci píšou i ze se můžou dát na pár minut do mikrovlnné trouby,a zahrat na příjemnou teplotu, a to je opravdu neuvěřitelný zážitek když je např horký dildo Boss Hogg S od Mr.Hankey toys. (což mimochodem i když je nejmenší toho druhu tak je poradny, průměr pres 7cm a opravdu krásný tvar) jeste napojeny treba na fmachine3 máte zásoby gelu , něco si dát, dát si hudbu a pár hodin jen tak relaxovat :))) ty levnější co sem měl před tím tak docela šli značky Wolf , a Hung system, a ty jsou cenově i dostupnější. Tak asi za mě
Tak jak jsi začal psát tak od začátku sem se těšil na fotky těch hraček,a ono nic. Přiznám se že jsem zklamán, a působí to jen jako levná reklama
Vždyť tu máš značky hraček, tak se na ně mrkni u prodejců.
Jó to by samozřejmě šlo,ale myslel jsem fotky z akce což asi prodejce nenabízí,nebo joooo?
Celkem solidní hračky dělá Johnthomastoys.co.uk, několikrát do roka se dá chytit sleva 60%, s dovozním clem je to do 4000 za ty největší, mají i dražší "řadu", to jsou jejich top produkty ty jsou dražší. Mám pár XL hraček, War horse, War head .. obě se dají ještě v pohodě koupit, pak mám ještě kolik XL McWhippy ten má max průměr 12 cm a taky umí krásně vklouznout a ještě Parasite XL ale ten už se koupit nedá by v clearance a průměr spodku je přes 13 cm na to ještě nemám.
Ostatně nové hračky od AllBlack - steroids, jsou také pěkně měkké a cena je hodně přijatelná, od nich mám větší ruku a oproti jiným ✊ fist rukám je jak žužu.