kandaulizmus

muzi,co sa radi divaju

kandaulizmus-je to o ludoch,ktory sa radi divaju ci zucastnuju milovania ich partnerov s inymi.choroba?uchylka?,to ani nie,len posunutie vlastneho vzrusenia do reality.myslite si ze patrite do tejto kategorie?.je to mozne,lebo kandaulizmus/podla krala kandala/je pomerne rozsireny,aj ked treba uznat,ze skor medzi muzmi ako zenami.za dodrzania urcitych podmienok,sa to urcite stane vzrusujucou zmenou v jednotvarnom zivote.ake su nazory zien a muzov na taketo spestrenie?...dufam,ze sa to dozvieme na tomto fore
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím zda je to tak vyjímečné,ale i má dráhá polovička tvrdí,že by moc chtěla vidět,ale součastně hned připouští,že si nejní jistá zda by to ustála.
je to dost zlozite,lebo tejto praktike sa mozu venovat len naozaj zrely ludia,ktorym nehrozi poskodenie vlastneho vztahu.tu treba jednoznacne oddelit vzajomne city od vzrusenia zo sexualneho aktu.svojim sposobom sa oddosobnit.treba to vnimat tak,ze stereotyp sexualneho zivota skor ci neskor vedie k vzajomnej frustracii a dost casto az k nevere,takze akekolvek ozivenie erotiky a milostneho vztahu,pri ktorom si obaja partneri ,,pridu na svoje" predsa nemoze bit vacsim zlom ako necinnost a falosne puritanstvo.a to sa tyka akeho kolvek experimentovania dvojice,ci uz ide o sex v trojici,ci stvorici,alebo v podstate cohokolvek,s cim obaja partneri suhlasia a co sa im paci.
napsal jsi to úplně přesně.Já to mám taky takto nastavené,ale bohužel každý z mých partnerů na sex ve více lidech pohlížel jako na zradu z mé strany.Až budu free, budu si hledat partnera určitě tady ,ať je jasno hned zkraje:-))
partnerky při šukání s jiným je posun v před v manželství.já si při tom pořádně pohoním ocas a ve finále oba vystříkneme do ust ženy.ona na oplátku sleduje mne při mrdu s jinou a krásně si honí kundu až do výstřiku.nijaknás to nerozhodilo.ani na začátku.
ahoj mame take zkušenost ale jen kamoš ja a manželka a je to parada jak se moje dokaže odreagovat oba ji postupně vystřikavame a pokažde se několikrat uděla take je paradni sledovat jak si uživa a třeba jak reaguje když citi jak to do ni vystřikne take je bezva zasubout do naplněne zkratka žena si ma užit proto jeden je malo
Láska je přeci o tom, ze chci, aby byl(a) ten(a) druhy(a) šťastný(a) a ne o tom, ze to už s nikým jiným dělat nebudeme. Pokud ma žena víc mužů, znamená to, ze je zkušená borka.
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
pokud to cini muze spokojeneho,je to idealni stav.
souhlasíme je to potom nádherný harmonický stav ideální manželství je s kandaulistou
Ano,myslím se,že musí být úžasný
Ideální je tehdy, pokud máš stejné zájmy jako manžel kandaulista. V opačném případě to tak ideální nebude. *23*
Me urcite ano chci mit doma v posteli holku a kluka postaram se jim o pohodli. Budu rad zda by nekdo mel zajem ma druhorada role spociva v tom ze se postaram o kazdy zbytek *4**4*
ahoj krasny vecer to bola tak priama a super odpoved kde najst taku zenu ako ste vy ..ta je jedina isto na celom svete ..alebo ja som neni stastlivec ze som vas nestretol-..krasny vecer..
takáto predstava je mimoriadne vzrušujúca a ani naživo to nie je o nič horšie. žiaľ je problém nájsť muža na tieto zábavky. Vždy je to spočiatku hrdinstvo a potom keď má prísť k stretnutiu tak odmlčanie. Neviem či sú to len moje skúsenosti - pravdepodobne nie, ale to množstvo vtipálkov a ........je pre mňa čiastočným sklamaním. Budeme však hľadať ďalej - nakoniec ak to nechceme vzdať tak nám ani nič iné neostáva.
Ahoj, volám sa Roman mám 36r. som 185/90 M 20/5 . Mal by som seriózny záujem na stretkach . Môžem vedieť odkiaľ ste ?
Ahoj.Skus sa trochu blizsie opisat.V pripade sympatii je mozna realizacia.
Škoda že nebydlíš na karlovarsku, hned by se nabídl

Ta kniha, co je spominana v prispevku, je fakt fajn! Vdaka za tip.
Zdravím,
prosím můžete mi název té knihy napsat? Třeba do SZ. Nikde jsem ten název nenašel. Děkuji
párkrát jsme se ženou zkusili trojku, s klukem - bisex - úplně super. Silně mě bere, když si r to dělá přede mnou s prima klukem, nebo ještě lepší jí to s nějakým borcem domluvit.
poraďte někdo jak jste přesvědčili ženu k milování s třetím nebo ve čtverce. Rád bych se díval a potom přidal,ale nějak nemůžu prostřelit?! Nejraději osobní zkušenosti,ale každá rada dobrá! Díky! niceblanc
Tak místo přemluvání,připrav akci.Dle možnosti-v nějakém podniku,či poku to není pro vás násilné doma.A důvod? náhodné setkání,probrání nějakého problémku,a pod.A zda se něco bude dál než jen kokec už záleží jaká bude atmosféra.No a známý musí zvládat danou skutečnost.To konečné rozhodnutí přenech ženě.Když budete doma je to o kousek jednoduší.Když byla dobrá zabava nemůže jet a zůstane na noc.Když jste v podniku-musí někdo pozvat. Vy neo on.No a pak už by to neměl být problém.
Ahoj všem u nás žena chce sex s jiným mužem či sex ve třech ale je problém najít normálního muže na úrovni co to myslí vážně a co by jí uspokojoval třeba i častěji
Ahoj,
ja bych to zkusil. Je mi 32 let, 182cm, VŠ, hnědovlasý, střední postava.
My jsme to s manželkou už také chtěli zkusit, ale zatím ne úplně úspěšně. S mým vědomím, nechala žena zajít trochu dál (vzájemná onanie) aférku s jedním známým. Když mu ale řekla, že milovat by se s ním chtěla jen ve trojce tak se toho zalekl.
Pokud chceš tak dej vědět na tomasmm@seznam.cz, můžu se k Vám přidat, a pak na oplátku můžeme dát trojku s mojí ženou nebo čtyřku.
Tom
Ahoj, jsem kanadaulista z Prahy s peknou 50 letou mlaději vypadající blondýnou. moc rád bych s tebou vyměmil zkušenosti, možná i něco víc. Můžeš napsat na flores12@volny.cz? Díky Štěpán
Ahoj. Přičítám si tady diskuze a říct. Já se seznámil s párem kde on je Kanda. Bylo to sice seznamování delší. S hlediska získání vzájemné důvěry. Ale vyplatilo se. Scházíme se pravidelně už něco málo přes rok a stále je to žhavé a vždy něco nového. Stačí nebýt náročný a hlavně musí být upřímnost. Bez ní není důvěra. Tak si můžeme užívat vše naplno. Opravdu naplno ;-)
Hodně štěstí všem, kteří to myslí vážně.
Musíte hledat být trpěliví a určitě najdete toho pravého
Na mě to manžel vymyslel chytře, pozval domů jednoho muže, o kterém tvrdil, že je masér a že že mi uleví od bolesti zad.Najednou koukám, že z klasické masáže se narodila masáž erotická a už jsem se v tom vezla. Bylo to nenásilné, příjemné a vzrušující, protože manžel se celou tu dobu na nás díval, Pak jsme si to rozdali ve třech a bylo to úžasné.Pak jsem po sexu ve třech začala toužit, jenže nebylo jaksi s kým, není nám už dvacet a najít seriozního muže, kterej může je problém.
Odkud jste, já ze Sokolova...
Je velká "dřina" najít mezi tou spoustou "kecalů" pár nebo muže, který to myslí opravdu vážně. Jednou se mi to povedlo, bohužel to manžel příliš nerozdýchal, takže k opakování už nedošlo
Naprosto souhlasím s tím, co je tu psáno, není to jednoduché někoho najít a když má někdo vyšší věk, je to skoro nemožné. I my jsme zažili spoustu pisálků a kde nic tu nic.
všem za příspěvky a rady, ale kdyby to bylo tak jednoduché!!
ještě jednou dík!
je to jednoduché, pokud nejsi net - kecálek
Může to být jednoduché pokud ti protistrana nemění názory podle nálady.
No, někdy je to jednoduché, někdy skoro nemožné. Každej jsme jinej.
bolbo by zaujímavé aby sa vyjadrili na tuto temu ak samotné ženy a nielen chlapy aj ono majú takú tužbu vidieť partnera s druhým?
My se ženou začali sex ve více ve 4, potom byla 3 s další mužem, potom zase 4 a nakonec jsme přišli na to,že nejvíce nám vyhovuje víc, mužů1+3 a 1+6 a více.Čím víc mužů vídím šukat moji ženu tím lépe. Muže hledam,já, ona si jen vybírá. Děláme také víkendové šukačky ženy s více muži, vždy začneme gang bang akci moje žena s více muži, potom se další dny přidaji další ženy a páry.CHtěli by jsme najít tak 2 stále muže co by tak 1 za 14 dnů se mnou vyšukali moji ženu, ale najit takové co to opravdu tak chtějí není,zrovna jednoduché.Na netu, je převážna většina kacelů co se někam přihasí,ale realizovat to neumějí. Přesto zažitku je hodně některé akce vyjdou jiné né , ale přesto to stojí za to.
Žena vyžaduje muže od 28-43 roků.Mladé, né!
ahojky ja jsem pro ale jsem z chebu
ja take hledam.....uz jsem u paru byl,a rad bych zase.Je to super...najde se tu nekdo z ostravska ?
Ahoj všem. Přítelkyni se moje touha líbí a chce sex s jiným mužem. Problém je najít muže, který je na úrovni, je normální a se kterým si "padne do oka". Přes inz. jsme našli dva. S jedním si přítelkyně dopisovala a přitahoval ji. Bohužel na setkaní nepřišel a na tel. nereaguje. Se druhým jsme se sešli. Nebyl sice její typ ale byl sympatický. Na prvním setkání nebylo nic, ale domluvili jsme se na další, do kina. Zvolili jsme kino které je asi 70 km od místa našeho setkání. Jeli jsme našim vozem on vzadu a dobře jsme se bavili. Cestou zpět (v průběhu kona nic nebylo) jsem zastavil na benzince. K mému údivu a hlavně vzrušení jsem při pohledu do vozu viděl jak je přítelkyně otočena na zadní sedadlo a líbá se s ním. Po odjezdu z benzinky se mne ptala, jest-li jsem něco viděl a jest li mi to nevadilo. Po odpovědi "určitě ne" se zeptala, zda chci, aby pokračovala. Odpověď byla zřejmá. Odepnula si pás a přelezla na zadní sedadlo, kde se po zbytek cesty důkladněji seznamovala s novým přítelem. Při pohledu do zpětného zrcátka nebo ohlédnutí na zadní sedadlo, ale i při pouhém pomyšlení na to co se tam děje jsem byl vzrušený na max. K souloži sice nedošlo, pouze k orálu, bez vyvrcholení. Partnerka si to chtěla nechat na další setkání. Bohužel už další nebylo. Z další korespondence (sms, mail) kterou s ním parterka vedla, dostala pocit, že to nebude ten pravý. Nezbývá než dál hledat:(
Zaujal mě tvůj příspěvek...mrkni na můj profil,a třeba zanecháš vzkazík...civilní foto rád zašlu...zdravím vás oba...
Já bych chtěla zkusit trojku.
Dobrý den,

našel jsem váš příspěvek na fóru. Mohu se zeptat, jak to dopadlo s vaším hledáním ?

Pokud jsem obtěžoval, tak se omlouvám.

Přeji hezký den.karel
Taky jsme měli zkušenosti a je to ta nevýhoda: musíš vyzkoušet hodně lidí (aspoň se sejít na to kafe), aby se ten pravý našel. Tak jsme to udělali tak, že moje holčina začala prostě hledat sama, jelikož konečné rozhodnutí bylo na ní. Nakonec se to podařilo :))

Když jsme hledali chlapa do trojky přes internet, celkem jsme dostali .. řadově několik stovek inzeratů a většina uchazečů se nám z nějakého důvodu nelíbila. My jsme se hlavě dívali na civilní fotky, ale většina chlapů posílá své fotku svého přirození..
na základě této rubriky, jsme si začali pohrávat s myšlenkou jaké by to asi bylo. Protože s manželkou mluvíme o sexu otevřeně a oba nás to lákalo, začali jsme hledat. A to je ten problém. Najít muže, který bude repektovat pravidla a zárověň bude vzájemná sympatie se zdálo zcela nemožné. Po osmi měsících se podařílo a žena prožila krásné vrušení s cizím mužem a já zvláštní, vrušující pocit při dívání se na šukající manželku. O tom, že budeme pokračovat není pochyb, vždy jde a půjde o něco nového.
No je fajn se dozvědět,že díky tomuto foru se splnil sen.No co nabízí her a kombinaci trojice je až neskutečné.Tak hodně krásných chvil a společného mazlení a milování.
na prvu trojku ma prehovoril muz,odvtedy sme uz mali niekolko skusenosti,ale najkrajsia bola s panicom ,ktoreho som si zaucila podla vlastnych predstav, bol nasim ,rod. priatelom 2 roky,pozorny,nezny,zahrnoval ma darcekmi,pichal ako divoch,chcela by som takeho znovu,ale akosi sa nedari,prihlasi sa niekto?sme z oravy
To mne zaujalo ,mozna by se to manzelce take libilo s nejakym panicem ,ale prijdou mi mene duveryhodni z hlediska diskretnosti.Navic ja jeste nedosel k tomu aby zena svolila tak asi na zacatek by byl lepsi nejaky zkusenejsi samecek aby po prvni zkusenosti "nezavrela vratka".Hmmm a existuji vubec nejaci ochotni diskretni kteri maji fantazii,vydrz,zdravi ,chut a mensi penis zena nerada velke a moc tvrde .............................. ..a hlavne jak se mi ji podari doladit na stejnou vlnu???????Help!!!!!!!!
raz sme ostali aj s partnerom na firme a prisiel jeden nas znamy , trochu sme kecali a zistili sme ze uz je vela hodin a ja som mala ist na masaz !! ...ale moj partner a nas znamy ma prehovorili aby som nesla a nas kamarat sa ponukol ze mi urobi masaz ... tak som suhlasila :-) .. zacal ma masirovat najskor od zadu , potom nohy , samozrejme ze som bola naha ,ale bola dole som osusku ...ked mi zacal masirovat nohy osuska spadla a zacal mimasirovat triesla , spodok brucha a jemne sa dotykal aj intimnych casti , ked zistil ze som vlhka , tak ma zacal masirovat aj priamo na intimych miestach a zrazu to prislo ...ja som sa urobila :-) , no masiroval dalej a pridal sa aj moj partner :-) , bolo to uzastne , krasna dlha masaz a viac orgazmov ...potom sme si dali vinko , pokecali sme a urobili mi este raz masaz ,krasnu a dlhu ...potom sme sa rozisli a doma som sa krasne milovala s mojim partnerom ,, manzelom ,, ... teraz by sme velmi chceli este zazit taku masaz ,ale nemame odvahu mu to povedat ...:-( .. velmi ma vzrusuje ked sa ma niekto dotyka , masiruje ma a je pritom moj partner , tiez ho to velmi vzrusuje .., pokial by sa niekto nasiel este , rada sa necham masirovat ,ale pohlavny styk nie , mozno by som bola ochotna urobit tiez masaz na nohy ...ak viete o niekom kto je starsi nad 55-60r. a bol by ochotny mi urobit masaz ,prosim dajte mi vediet ...dakujem a skuste to aj vy , je to super zmena a zazitok :-)
Velmi mne zaujal váš příspěvek pokud vám jde o masáž velice rád vás namasíruji mám s tím skušenosti.Pokud máte zájem kontaktujte mne na Weverv@seznam.cz
Je tu vubec nekdo kdo by to chtel? Chodim do mistnosti kandalismus uz dlouho ale zatim nikdo kdo by to chtel doopravdy. Jen kecy a skutek utek. Je tu nekdo kdo chce videt jak mu ojizdim partnerku? Prijedu kamkoli.
Jestli máš fakt zájem, tak děláme erotického silvestra u nás doma a domlouvám 5 mužů co by pěkně předemnou šukali moji ženu na závěr roku. Nebo také další možnost v Lednu asi tak, koncem Ledna budeme dělat na větší chatě gang bang akci moje žena s 10 muži.Jen však za předpokladu, že nenapadne moc sněhu, potom je problém se i na chatu dostat.K té akci. Je to i hlavně moje přáni ji sledovat, jak ji celý den ošukavaji 10 mužů.Několik takových akci jsme dělai v takovém duchu, takže určitě tu všichni nejsou jen co kecají. Náš e-mail: Bel.P@seznam.cz Na té chatě to bude o víkendu. A další den se pokračuje , že se přidají další ženy s více muži. Ten gang bang, s tou mojí, je hlavní důvod, proč tůhle akci děláme.Ty další ženy jen proto aby si zůčastnění muži více užili, není tak hodně mužů, které vysloveně láka jak se šuká jen 1 žena.
Ahoj, já myslím, že určitě je! Jen jestli ti co nabízejí ošukání, neumí jen šukat(a kdo ví), ale umí dotyčnou manželku i zaujmout, zbalit a pak ošukat. Jestli to umíš, piš!!! Čekáme. on180@seznam.cz
Som ženatý 40 ročný a rád by som sa díval ako mi niekto s veľkýma hrubým penisom šuká manželku.Bohužial nechce zatiaľ ani počuť.Pretožeje to určite nádherné rád by som aspoň ja vypomohol niekomu.Možno sa situácia zmení a službu mi oplatí.
Ahoj som 42 r. VS , rád pomôžem - rozohráme hru a "zvedieme" ju , len podľa tvojho scenára / dohody/- jedno nie a koniec - musí to byť nenásilné - nechcem sa na tvojej žene odbaviť - láka ma predstava ako dvaja muži dovedú ženu vzrušením k "šialenstvu" ...som z TT kraja -chodím na služobky
Jsem zenaty, 41/175/78 SS, manzelka 30let, trochu baculka. Touzim ji soulozit spolecne s jinym muzem, divat se jak ji to dela a ji se to libi. Parkrat jsme se o tom bavili, zda se ze by nebyla uplne proti ale vzdycky ten rozhovor vizni tak nejak do stracena a nedojde k zadnemu zaveru. Jak to dotahnout do konce, poradi nekdo.
tak už dál-to nechla na tobě.
A to máš úplně idealní.Akorát musíš vybrat známého a připravit akcičku.Třeba zajít společně do sauny(ale vybrat kde si mužet třeba i v odpočívarně dát nějaký ten drink při konverzaci(lehká masáž by určitě nebyla na škodu pokud je na tomísto)pak třeba večeře,či vinarnička anebo si rovnou zajit do soukromí.To vše už záleží na možnostech a představách.
svatá pravda....ženská si určuje..
je to super ked sa muz pozera a aj prida ked to so mnou robi iny muz,len chyba je v tom ze vsetci len kecate a je nemozne zohnat seriozneho muza,presvedci ma nejaky muz ze nemam pravdu a pride k nam na trojku?sme z Oravy
Ahoj to je z Prahy trochu daleko ale přijed k nam na trojku :)nebo 4ku :) ženušku ti zprznime oba pokud je malinko BI .
Taky by jsme někoho s chutí zmrdali!
tak zmrdejte mě, Brno 38 m20
Ahojte,sme od Trencina, mame podobne myslienky na pekne veci a mozno by sa nam podarilo aj nieco viac. pa, E+T
Jsme manželé těsně po 50 a rádi bychom poznali skutečně solidního a slušného muže od 45 let výš na krásné a něžné milování ve třech. Manžel je také kandaulista a pohled na to, jak mu jiný muž obšťastňuje jeho ženu ho moc vzrušuje. Měli jsme rodinného přítele 6 let, tak opravdu vím, o čem mluvím, ale přítel měl nehodu a už tu není, škoda. Již asi dva roky hledáme nového přítele, muže, který ví, co žena potžebuje a ne troubu, kterých je na chatu opravdu mnoho. A s kecaly se asi roztrhnul pytel, každý o tom jen žvaní a neví, o čem to je. Přeju všem kandaulistům, aby dopdli jejich sny podle jejich představ a našli partnery, kteří stojí za to. Držím vám všem palečky
Tak dejte vědět, odkud jste. Mám opravdu velký zájem. Je mi 44.
nech na sebe adresu mailu a písneme si, jsme z Liberecka
Ahojky, Jsem jura. 60 let z Ostravy. Pokud stále ještě hledáte jsem tu. Mám dost zkušeností. Teď jsem bez přátel a proto bych moc rád byl přítelemVás dvou.

juraabc@seznam.cz
ah ojky Jura
Manzelovi by se to urcite velmi libilo a pokud bys take zasel k nam, mohli bychom to praktikovat ve trech "dvakrat". Manzel s vami, a Ty s nami. Rventualne, pro vice zmen, to prokladat ve ctyrech. Alespon bychom vedely, my zeny, jestli jsme ci nejsme Bi..:o)) Jsme take z liberecka.
To zní velmi zajímavě, určitě nejsme proti seznamovací schůzce a můžeme si o všem popovídat. Pokud máte opravdový zájem, dejte vědět a můžeme se domluvit. I+S
Zdravím,dobrý večer.Při prohlížení těchto stránek,jsem narazil na Vás a i na to,že by jste rádi sehnali přítele.Pokud máte ještě zájem, jsem tu;-) Jsem z DC,55/189/92, a rád by jsem Vás poznal.Více osobně nebo po telefonu.Nechte si to projít hlavou a dejte prosím vědět,na uživatele 6666666.Zatím s pozdravem ZD.
Všimol si si, že reaguješ na viac ako 6 rokov starý príspevok?
Půjčil bych ženu hned někomu s pořádným ocasem a buď se díval nebo ani to ne a podíval se třeba až pak na fotky. Jsme Z NJ
Ahojky, stále ještě platí tvá nabídka že bys půjčil ženu????

Ahojky Jura juraabc@seznam.cz
Ahoj, jak jde život?
Co hledáte?
Je tu nejaky z Ostravska ,ktery by rad poskytnul zenu ? Mel bych zajem.piste.
my stale hladame chalana do trojky a nic,vsetci len kecate
Kandaulista teoretik je k ničemu!Podle mě je kandaulistou praktikem ten co se dívá jak se jiný úd blíží mezi stehna jeho ženy a vniká dovnitř při čemž tuto nádhernou podívanou dopřeje i páru druhému!
oni len namotavaju, pritom chcu od kazdeho chalana financnu odmenu!
ale nie je to celkom tak ja a moj manžel kandaulista hladame tiež pekneho muža nie bi len pre mna a moj sa bude len divat a nechceme žiadnu fin hotovost
tak-tak..tiež by sme sme nemohli od niekoho pýtať odmenu...ale niekto to možno berie inak...
Ahojte, sme podobneho zmyslania 40r., od Trencina obaja sportove postavy, pohodovy par a radi by sme nasli muza, alebo par, ktory by bol za milovanie podla vzajomnej chuti, 1+1, 2+1 , 2+2, aj zeny medzi sebou, zalezi na dohode a okolnostiach. Mali by ste zaujem ? E+T
Ahojky..tak stále hladáte??? velmi rád by sme sa s vami zoznámily... hladáme priatelov a podobne.. boli by ste ochotný prehodiť občas pár slov??? máte svoje fotky alebo albumy tu na amatéroch?? radi vám potom pošleme aj my svoje fotky...
ahoj!tak mate zajem obřas osi popovídat a kdyžvyjde čas tak třeba společně vyrazitdo termalek?
Ahoj, nemáte někdo náhodou článek o kandaulismu ze stránek www.nevera.info ? Původně byl na tomto odkazu: http://www.nevera.info/kandaul /texts/teo_kan.htm pod názvem "Noční focení". Docela by se mi hodil.
Jsem kandaulista a jsme zralý pár.Moje krásná manželka však hledá mladého štíhlého muže bez vousů. Mohu vám říct, že je to úžasné zpestření našeho sexuálního života. Jsme z Moravy. Pokud má někdo zájem, napište. manzelia@seznam.cz
Ahoj,
rád bych odpověděl na Váš inzerát.
Určitě jste zaplaveni jak oplzlými tak i příjemnými nabídkami, ale doufám, že si můj návrh alespoň přečtete.
Nejprve mi dovolte se představit, jmenuji se Ivo, jsem společenský, dole upravený, kultivovaný, zatím ještě ženatý 36/185/78, nekuřák z Nového Jičína, mobilní po celé Moravě. Protože je mi největší odměnou při milování uspokojení ženy, mám rád milování ve třech, čtyřech. Mám již několik zkušeností a hledám pohodový pár se kterým bych to mohl dál realizovat. Nechci být promiskuitní a upřednostnil bych trvalejší, přátelský a otevřený vztah. Mám rád humor a tendenci vzniklé situace odlehčovat jemným vtipem, v sexu mám rád vzrušení, rád zkouším něco nového a vše co se protějšku líbí mimo násilí v jakékoli podobě.
Můžete se podívat na mé fotky na serveru www.amateri.cz, sada s nickem Quasarman. V případě mého připojení Vám můžu nabídnout 100% zdraví, diskrétnost a zájem o vzájemnou spokojenost.
Zároveň pokud se nebudeme cítit realizovat naše představy, můžu se jen dívat, popř. fotit nebo natáčet, vše je jen věcí dohody.
Těším se na i nezávazné setkání, které snad nemůže nic pokazit.
V případě zájmu mne můžete kontaktovat nejlépe e-mailem nebo na tel.604651883, jinak přeji hodně štěstí

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ivo
vzrušuje mě stále víc představa,že mou ženu tvrdě ojíždí několik borců naráz, chtěl bych to uskutečnit, ale žena se stydí, i když přiznala, že ji to to téma vzrušuje, je to úchylka, nebo běžná představa?
Ahoj, myslím, že je to častá představa můžů, akorát jen velmi málo jich to skutečně provede. Protože všichni žárlí!! Chtějí vše, ale nedají nic. My jsme to s manželkou párkrát zkusili a všem se to líbilo. Dokonce nás jednou bylo víc a moji ženu najednou uspokojovali tři muži. Líbilo se mi to a i ona si užívala.
zapůjčím svou partnerku mladšímu muži s pořádným nářadím . dáma na úrovni intelegentní zralá kunda..¨
praha nebo brno...
tak ten je skutečně hodně velký...odkud jste ?
pokud se najde vyspělý mladý muž ketrý si to chce užít s mou pratnerkou tak je to možné... velký penis, civilní foto nutné...
rad by som nasiel par aj starsi nie by ktory hlada mladeho 25r kamosa na popmoc pri postelnych hratkach zapadne slovensko ozvite sa uroven diskretnost a serioznost
ako vidim,nazorov je viac,aj ked.....podla mna je to o zazitku zo sledovania cudzieho muzskeho udu,ktory sa roznym sposobom zmocnuje partnerky,ale to je len cast z celku.nemenej podstatna je aj psychicka stranka veci.pre muza je to urcitou formou d/s,lebo vlastne vzdanim sa partnerky v prospech druheho sa prejavuje urcita tuzba po submisivite./a tak trochu samozrejme aj po perverznosti/.ak ma taky muz stastie a najde vhodneho kandidata,je pre neho vrcholne vzrusujuce predstavovat si ho s partnerkou.a ak ma stastie na druhu,podari sa mu zorganizovat aj realny zazitok.myslim,ze vela kandaulistov si podobne svojmu zameraniu,aj svoju partnerku predstavuju v submisivnej-poddanej ulohe voci dominantnemu druhemu muzovi.ale nemusi to bit pravidlom.vela zaujemcov o pripojenie sa k paru,kde muz je kandaulista sa stazuje,ze on sa chcu stretnut,ale dotycny par su len,,pisalci,,.ale musi si uvedomit,ze aj pre najvacsieho ,,perverzaka,,su podstatne:bezpecnost,diskretno st,zdravie a pod.a tosa v realite hlada skutocne tazko.
Výstižné, to s tím D/s.
Taky se tam uplatňuje částečná(?) nebo nepřiznaná bisexualita jednoho nebo obou zúčastněných mužů; ono bi-mužů musí být mnohem víc než tvrdě gay-mužů, nejméně tolik co bi-žen, ale vládnou tam mnohem silnější tabu, i na podvědomé úrovni. A nejrůznější trojky, vč. tvrdého kandaulismu, tahle tabu umožňují rozpustit.
copak je opravdu tak těžké sehnat k sobě někoho sympatického, se zdravým sebevědomím a pořádnou dávkou sexuálního náboje? Nám se opravdu nedaří :-(
ahoj je tady par ktery by me pozval vse bude podle vasich predstav a pravidel jaksi sami reknete jen seriozni jednani.jizni morava
Naposledy náš známý udělal manželku na Silvestra přede mnou a byl to super zážitek. Udělala se 8x a pak to do ní nastříkal.
Jo, tak po zárukách se neptej... buď si navzájem věříte a pak záruky nepotřebuješ a nebo si nevěříte a ani certifikovaný záruční list ti nepomůže :-).
To první nevíš nikdy: možná může pomoct, když si předtím domluvíš pravidla s ní i s ním, nebo se aspoň jistíš tak, že si vyberete partnera (i) zdaleka, (ii) ženatého či jinak zadaného, (iii) pokud možno s dětmi, a nejlépe (i-iii, vše současně). Další možnost je jít do toho s tvým (spíš než jejím!) dobrým kámošem, ale tady zase riskuješ, že přijdeš o ženu I! kámoše. Konečně - najít si pár; tam je aspoň naděje, že pokud Ti uteče manželka, dostaneš... jinou manželku, no.
Ale jistotu nebudeš mít NIKDY, a to je možná součást toho rajcu.

K druhé otázce: Určitě jí to akceptovat, přes všechna rizika. Protože jinak seš neúpřímnej a stejně na to nepřestaneš myslet, budeš si u té představy honit... manželce to přitom neřekneš a vztah, kde si dva nepovídají o tom, u čeho si honí, takový vztah je k ničemu.

Úplně nejlepší je být si jistý, že jsi pro manželku něčím speciální, že jí dáváš něco, co jinde nenalezne.
Už velmi dlho tužim po trojke kde by ma pribral niaky manzelský alebo milenecký par.Muž by mohol byť aj mierne bi.Ta predtava ma tak vzrušuje že som dokonca navrhol manželke aby si niekoho vybrala na sex v trojke, zatial na to nenasla odvahu. Ale verim že keby bol vhodný kandidat a priaznive okolnosti vesela nalada mozno by k tomu doslo.Ale kym sa to stane by som rad aspon ja nabral niake skusenosti s pohodovým párom.
Ty si ale magor))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))
zajímaé je,že se vždycky najde nějaký pako bez galerií a začne urážet a kritizovat.....nehoníš si u toho péro
Tak to by sa mi pacilo ozvi sa
rada to robim pred manzelom s inym muzom,je to super vzrusujuce
neni tu nejakej klucina 20-28let,z Olomoucka,kterej by me pomoh s moji pritelkyni?strasne to chce ve trech,kde budou oba se ji maximalne venovat a pak ji oba poradne postrikame?v seznamce sem uspech nenasel :( tak snad tu.Jen vazne!
Zacalo to davno, kdyz jsme u kamarada spolecne po mejdanu koukali porno a vymenili jsme si opili svoje partnerky. Na druhy den byla moje vlastni partnerkou nadrzena jak nikdy predtim a nase spolecna souloz byla jeden sen. Zalibilo se nam to a zacali jsme postupne swingovat. Zazili jsme nekolik veceru s parem, ale i se solo zenou nebo muzem. Pak jsem zacal brouzdat v internetu a v nem jsem nasel mnohe zazitky jinych paru i zen a opisy gangbangu. Predstava, ze moje zena soulozi najednou vice muzi se stala mou touhou a snem. Nejdrive to odmitala a pak jednou svolila, ze to zkusi. Abych to zkratil, prvni gangbang to byli 4 muzi a ji se to zalibilo. No a ja, ja celou noc vubec, ani minutu od vzruseni nespal. Moje zena jako cubka, coura ktera si to pred mymi ocima uziva, ktera je hrackou a objektem rozkose pro skupinu muzu, kouri je, necha se sukat, to je pro mne ohromne vzrusujici situace. Jakasi zvlastni smes zarlivosti, pocitu ze moje zena je coura, ze mne tim ponizuje, ze si to uziva, ze si o ni urcite mysli ze je cubka, ze tem chlapum dela dobre, to je asi ten nejuzasnejsi pocit, jaky u sexu zazivam. A to nemluvim o dnech pred a po. To ocekavani a ty spominky jsou stejne vzrusujici. V posledni dobe se do toho michaji dva zazitky, kdy byla kdysi s cizim chlapem uplne sama a pak mi o tom vypravela. Rad bych ji premluvil, aby obcas byla s cizim chlapem kdyz ja u toho nebudu, nebo se jen budu divat a nepripojim se jako jindy. Ty dve situace se udali nahodne a ja u nich spis silne zarlil, ale posleze mne neuveritelne vzrusuji. U te prvni jsem mel zlomenou kost a na inzerat se prijel domluvit na setkani 2+2 chlap od dvojice. Kdyz odchazel, manzelka si pred nim klekla, rozepla mu kalhoty a zacala ho vasnive kourit. Ja se jen bezmocne prihlizel jak se chova jako coura a vlastne jsem to nejak nenasilne prerusil. Ale na druhy den jsem litoval, ze ho nedokourila az do konce. Druha situace byla na konci jednoho jeji gangbangu v klubu. Kdyz to skoncilo, vzal ji jeden z tech muzu do male mistnosti ze chce jeste sukat. Zamkli se a ja ostal v klubu venku. Kdyz jsem asi po hodine zaklepal, at uz skonci, vyritila se na mne pred muzi, co na ne pres okenko koukali jako furie ze "okamzite vypadni a neotravuj kdyz sukame". Ona neni moc dominantni, ale vyritila se na mne jako levice, ktere berou mlade. V prvnim momente mne to dost nastvalo, ale asi po hodine, kdyz uz jsme spolecne pili vino, mne ta predstava ponizeni hrozne vzrusila. Predstava situace kandaulismu mne ted vzrusuje, ale najit vhodne, zkusene, partnera je temer nemozne.
ahoj,
mám utkvělou představu jak moji doposud věrnou manželku šuká cizí muž. Drží ji za její trojky, vráží ji tam to velké přirození a potom ji úplně naplní jeho semenem, ona u toho jenom slastně vzdychá a semeno z ní teče proudem, zatím co mě ho pěkně u toho kouří.
Když jsme o tom mluvili, tak ji tato myšlenka taky přitahuje, ale nemůžu ji zatím k žádné akci dostat. Je zatím moc slušná a stydlivá, ale šuká perfektně.
Možná nějaká naplánovaná akce u vody, bazénu, ale pokud by o tom věděla tak ji tam asi nedostanu. Chtělo by to nějaký scénář, samozřejmě sympatie a zdraví na prvním místě.
Poradí někdo komu se to už povedlo? Psal jsem ještě do jedné rubriky, protože čím víc názorů a rad, tím lépe.
Jsme naprostí nováčci a nezkušení. Doporučíte šukec nebo ne??
Ona 36 prsa3 , já 39.
mám ten stejný problém,možná by jsme se na něčem domluvily.
Žena, která jde za peníze není
"AMATÉRKA",ale prostitutka.
Máš krásnou ženu na kterou musí dostat chuť každý chlap. Podle kamarádů na profilu máte se ženou v tomto směru určitě víc zkušeností,u nás zatím žádné nejsou, ale pustil bych tě do ní třeba hned, jen kdyby si dala říct.
Jestli se mi to podaří tak tam dám nějaké fotky. Napiš věk.
Omlouvám se příspěvek patřil tobě. Špatně jsem to poslal.
ahoj potykam se se stejnym problemem se zenou jsme o tom mluvili hodnekrat, pry by ji to i lakalo, ale kdyz reknu tak neco podniknem, tak vzdycky ucukne. proste neee !!!! je to skoda
Ahoj, ta moje nechala jenom jednou známého aby si pohrál s jejíma kozama, ale zašukat ho nenechala. Zase si říkám, že má možná víc rozumu jak já, protože kdyby se jí to zalíbilo s jiným, tak při její chuti k sexu se z ní může stát šukající mašina.
To zas kdyby toho bylo moc tak to taky není žádná výhra, ale někdy bych to chtěl zažít.
hm....dle mého názoru to není amatérky nýbrž prostitutka....
Jsme manželský pár již v letech. Musím zdůraznit, že nejsem Bi. Rád se dívám když manželka souloží s jiným můžem a samozřejmě se i přidám. Je nám již 50 roků a zkušeností máme dost. Škoda, že se tak těžko hledá můž, který by měl zájem o dlouhodobý vztah. A může přijet na celou noc. Pokud bychom si rozuměli nevylučujeme ani společnou dovolenou. Manželka je na krátko ostřihaná blondýna, 173/64 prsa 4, kundička vyholená a myslím, že ji to stále sluší!
Jmenuji se Jirka 42/175/75 a jsem z Chebu, nevím sice odkud jste vy, ale měl bych zájem s Vámi strávit večer ve třech (nejsem Bi). Můj mail je: jiricheb@seznam.cz.

Zatím ahoj J.
Ahoj, jsem kanadaulista z Prahy s peknou 50 letou mlaději vypadající blondýnou. moc rád bych s tebou vyměmil zkušenosti, možná i něco víc. Můžeš napsat na flores12@volny.cz? Díky Štěpán
Ahoj a hezký den. Jsem ženatý VŠ 60 let, 171/80, M 18/5,5 cm. Trijku miluji, rád bych se k Vám přidal.
Honza z Jihlavy
ahojda odkud jste rad bych se k vam pridal zkusnosti a svoje zazemi mam !
Ahoj, je to už inzerát staršího data ale divím se, že nikdo nechtěl mpřijet, já bych přijel klidně
ahojky ..hledám pár pro trvalejší přatelství ..odkud jste
ahoj zaujal mě tvuj inzerat, od kud jste, mělbych zajem se domluvit a sejít , Petr. muj email waldynger @seznam.cz tel 603317712
Je tento prispevek jeste aktualni?V.
Odkud ste.Radi Vás poznáme.Nap do vzkazů pokud je zájem.
Ahoj ja jsem honza a rad sr pridam klidne se ozvete odkukoliv
Ahoj ja jsem honza a rad sr pridam klidne se ozvete odkukoliv
Ahoj,,, sice je to už pár let, co jsi to sem vložil,, ale co kdyby...
Manželka ví že bych chtěl aby to dělala s jiným, ale zatím bylo jen všechno bez soulože,, tak mě napao, že by možná bylo obré poznat pár co to zajímá,, třeba si něco napsat a kdyby byla vůle se i sejít a potom možná i víc,, to bych nechal na ní... tak jestli je trochu zájem dej vědět...
já 62 let ona 58.. :-)
Ahoj,

mám doma 5O letou pěknou blondýnu a určitě bych měl zájrem zkusit to s tvojí manželkou, zatím můžeme popovídat my dva jako kandaulisti, těžko se mi někdo takový hledá a myslím, že na tom budeš podobně.

Štěpán napiš na flores12@volny.cz
Ahoj, jsem kanadaulista z Prahy s peknou 50 letou mlaději vypadající blondýnou. moc rád bych s tebou vyměmil zkušenosti, možná i něco víc. TTvoje žena mi určitě zajímá. Můžeš napsat více i o ní na flores12@volny.cz? Díky Štěpán
Hojky mooc rád bych vás poznal. Záleží odkud jste. Pepa
Odkud jste? Já z ostravska.Rád bych vás poznal. Vasek
Já bych měl zájem odkud jste?
Ahojte ja 46 r rád vás spoznám odkiaľ ste
Ahoj

Konečně se pohnula zeměkoule. Moje milovaná manželka včera souhlasila a vybrala si z nabídek které nám přišly borečka o šest roků mladšího opravdu s dobou výbavou. Je vidět co v ní je. Máme scuka v pátek večer v jedné vinárně.
Už se nemůžu dočkat srdce tluče jak o infarkt. Napíšu jak to dopadlo.
neviete mi niekto poradit ako na nieco taketo nahovorit manzela? :)))))))) nejake preskolenie na kandaulistu by sa mu zislo :))))))))))))
Tu asi neexistuje ziadny univerzalny recept ako na to.
Jedno z moznosti je napriklad pustit si video kde sa zena miluje s cudzim muzom pred ocami toho jej a len tak zo zartu prehodit poznamocku v tom zmysle, ze to je zaujimave a ze by ste to mohli skusit. Alebo sa nahlas zamysli, ze co asi tak tem muz z toho ma, ked mu niekto cudzi obstastnuje manzelku. No a podla reakcie uvidis, ci sa manzel aspon trosku "chyti" alebo to zavrhne. Ak sa chyti, tak potom mozes skusat ako zareaguje na to, ked budes flirtovat s cudzymi chlapmi, ci ho to vzrusi a bude potom Vase milovanie ine ako obvykle. Ak ano a bude vasnivejsie, tak je pravdepodobne, ze ho to vzrusilo a je tu sanca, ze sa na to da ukecat. Popripade, ak si netrufas flirtovat s cudzimi chlapmi, tak porozpravaj manzelikovi prihodu o tom, ako po Tebe isiel nejaky chlap a ze Ti daval vselijake navrhy, ze sa na Teba tlacil v MHD, v Obchode a pod. Kazdopadne asi bude treba mat velku trpezlivost a ist po malickych krocikoch. Samozrejme, ak sa chyti iniciativy manzel, tak to bude nieco ine. :o)
Přesně tak jsem zapůsobil na moji manželku, - zabralo to, ale chce to opravdu opatrně a pomalu, aby se to ho partner nelekl.
Manžela určite nahovoríš na to, aby ste si do postele prizvali ešte jednu ženu. Povedz mu, že ho chceš vidieť ako s ňou súloží... Druhý krok bude, že mu navrhneš, aby ste pribrali nejakého muža... Ak má čo len štipku charakteru, tak bude súhlasiť aj s takouto alternatívou. A Ty si splníš svoj sen...
voyer49@amateri.cz
Hm, a ako preškoliť ženu, aby sa nechala osúložiť? Každý chce niečo, čo nemá....
My sme s maželkou k tomu odhodlaný ale nemôžeme zohnať chlapa alebo ženu alebo aj pár
Manželia 44 a42 Žilina radí sa spoznáme
Ahojte manželia 46 44 radí vás spoznáme
ahoj.
V pátek odpoledne jsem ji pěkně vyholil, oblékla si krajkové prádélko, tanga a halenku s hlubokým výstřihem, tak jak chtěl hřebeček a vyrazili jsme na domluvenou schůzku na disco, místo navrhl on.
Seznámení dobré, manželce se borec celkem zamlouval. Oba jsme se snažili do ní dostat pár panáčků na uvolnění, což senám podařilo. Asi po dvou hodinách, když už byla celkem vláčná si šla na náš popud sundat podprsenku, aby kolega zahlédl taky prsa. Pak to ale začalo být dost hustý. Alkohol, vzrušení- borec ji vůbec nešetřil. Při tanci ji jezdil rukama pod pod kalhotama na nahých půlkách, několikrát ji zatáhl za halenku a jak měla velký výstřih, tak ji vždycky vylezlo celé prso. Než zareagovala, někdy snad ani moc nespěchala tak se pobavila i část lidí kolem. Cítil jsem se dost trapně, ale vzrušení velké.
Až bylo zábavy dost, šli jsme do auta, že se uvidí co dál, ale ženu už ta odvaha začala pomalu opouštět. Sex napoprvé že ne, ale že ho alespoň vykouří. Když si ho v autě vyndal z kalhot a ona po něm párkrát přejela rukou zůstal jsem naprosto štajf. Takové péro jsem ještě opravdu neviděl, ženu to taky rozhodilo, což mi přiznala až doma a vyhonila mu je pouze rukou, nebo spíš obouma rukama. Psal 22/5,5- opravdu to tak mohlo být.
Pak jsme si dali čau, že možná ještě někdy.
Hodinu cesty domů bylo naprosté ticho, jenom žena řekla jednu větu, že takové péro ještě nikdy nedržela. Po návratu domů jsme šli hned šukat, ona měla úplně promočené i kalhoty jak byla vlhká a já jsem po pár šťouchnutích stříkal jak mladý student. Ráno potom znovu. Dopoledne jsem čistil jak blbec sedadlo od jeho semene, protože to na ně všechno nastříkal.
Pocity z tohoto setkání mám smíšené, kdyby ji šukal tak nevím. Je to mnohem náročnější než jsem si myslel.Žárlivost, ale také velké vzrušení bylo.Ještě jsme o tom nedali podrobně řeč zda zopakujeme či ne.
Pánové pozor- opravu takovéto akce dobře rozmyslet, není to taková sranda jak se zdá!!
Ahoj.
možno by si nemal také zmiešané pocity,keby si zorganizoval 4,by sa uvidelo,či by si šukal len so svojou,alebo by ste to prehodili,myslím,že by bolo super pozerať ako ti iný chlap šuká ženu a nechať si od tej jeho fajčiť...
Máte hezký příspěvek a velmi vzrušující zážitek.
Jsme na tom podobně a už se také cosi přihodilo.
Je ale velmi vzrušující postupovat krůček po krůčku dál.Vážně je to svým způsobem náročné.
Pochopitelně jsme dlouholetý pohodový pár a nesmí se nám stát abychom si poškodili vztah.
Budeteli chtít popovídat víc,budeme rádi.
Jednoho večera jsem se s kamarádem prdnul v hospůdce na jedné malé vesničce , kde jsme přišli na to,že jsme vlastně už dlouho neudělali zabíječku. Pozvali jsme pár přátel,rozdělili úkoly a když se týden s týdnem sešel přivítali jsme se všichni na našem statku. Jelikož práce bylo dost a žízeň veliká den utíkal ,všichni se bezvadně bavili , jedli a hodovali. Když se začalo smrákat , sešli jsme se všichni u společného stolu nad skleničkami výborné slivovice , ta udělala své a tak se narážky , připomínky a uštěpačné poznámky začaly stáčet jedním směrem. Holky se přestaly červenat a začaly přebírat iniciativu ve vulgárních vtipech či zážitcích. Zůstalo nás přes noc několik párů na statku ,moje žena rozložila ležení a rozdělila pokoje. V naší ložnici zůstal Dan s Veronikou na přistýlce a ostatní se rozprchli na ostatní pokoje, kde se páni už těšili jak dají té své „za uši“ . Když jsme se uložili , přišel z koupelny Dan , dost nesměle se mě zeptal,jestli nemám nějaký kožený řemen nebo provaz , na mou otázku na co, se šibalsky usmál a řekl na Veroniku . Začal jsem tušit nepravost a vydal se hledat po statku . Holky si mezitím řekly ve sprše své a tak jsem byl asi poslední,kdo se jen domníval co se bude dít.
Po koupeli jsem donesl pár kožených úvazků,které dříve sloužily jako součást koňského postroje, vrazil je Danovi do ruky a nedočkavě čekal ,co se bude dít. Ten mrknul na Veroniku ,ta hbitě vstala a začala Dana vázat k posteli , byl jsem překvapen,jelikož jsem čekal opačné složení vazače a svázaného. Měli jsme přes sebe každý jen ručník ,který z Veroniky při uvazování hned spadl.Její pěkné tělo mě nijak nepřekvapilo,jelikož už dříve jsem ji viděl ,když jsme se zúčastnili společného milování,ale až na společné doteky nedošlo na nic jiného. Když se Dan ani nehnul přivedla nás Verča na postel a začala provokovat. Nejprve letmými doteky odstrojila ručník z mé ženy , začala se s ní laskat a obě se krásně ukazovali a roztahovali nad spoutaným Danem, ten jen kulil oči a holky si to užívaly , bavilo mě vše pozorovat až do té chvíle,než moje péro pulzovalo a chtělo se také zúčastnit aktivně.Do té doby jsem pořídil pár fotek,ale teď mi aparát začal překážet…tak jsem ho odložil a šel do hloučku. Viděl jsme na Danovi,že chce vidět víc a tak jsem si svou ženu našteloval na všechny čtyři přímo nad něho, klekl si nad ní a přímo nad jeho vykuleným obličejem jsem svůj ocas zasunul do své partnerky. Nevím ,jak toto mučení trvalo dlouho,ale přerušila ho Verča, když mrkla na mou ženu a vyměnila se za ní ….poznal jsem,že si holky vše vyříkaly ve sprše a já byl ten poslední,který o ničem nevěděl. Najednou jsem měl Verču před sebou , její kundička vyzývavě vyšpulená a já na rozpacích….co mám dělat? Nechtěl jsem svou ženu urazit,kdybych ho do Verči vrazil,ale ona to udělala za mě.Chytla mi mého ptáka ,nasadila ho do Verči a plácla mě po zadku,jako línou kobylu,která se nechce rozběhnout…. Neváhal jsem a začal přirážet . Nechápal jsem , co to s Danem bude dělat, zmítal se ze strany na stranu , vzdychal a snažil se hlavou dosáhnout výš ,alespoň jazykem ….snad by si ho i vytrhnul z pusy,jen aby si mohl líznout. Moje žena vzala iniciativu do svých rukou, cítil jsem její prsty všude , hladila mi koule ,prsty ji zajížděli do kundičky Veroniky podél mého zavedeného ptáka a tím jí způsobovala neuvěřitelnou rozkoš,druhou rukou hladila Verču po celém těle a někdy jen tak letmo zavadila o Danův trčící penis. Pak přišlo druhé překvapení,když na mě a na Verču lehce přitlačila z vrchu a my se přiblížili „na dostřel“ Danovu jazyku. Nejprve lízal poštěvák a odhrnuté pysky obklopující mého zabořeného čuráka,ale pak přišla chvíle „Padni komu padni“ ,kde mi bylo jasné,že líže úplně vše ,co má v tu chvíli na dosah. Cítil jsem jeho jazyk na mém ocasu,který do ní zajížděl, chvílemi se mi přestali houpat koule při přirážení …důvod jsem citil,držel je olizující Danův jazyk . Začalo to být neskutečně vzrušující a po nespočtu orgasmech jeho ženy jsem začal cítit i já svůj přicházející vrchol .Zvyšoval jsem frekvenci přírazů, asi jsem byl i hlučnější a tak zpozorněla má žena,která do této chvíle už velmi oddaně kouřila Dana a položila mi ruku na zadek. Cítil jsem,že budu a chtěl vytáhnout svého za moment explodujícího ptáka. Pak ale přišlo do třetice poslední překvapení. Moje žena mi přidržena na Verče,abych nemohl vyklouznout…asi tak dvě,tři vteřiny jsem s ní protitlakem zápasil ven z její kundy,dala mi však na jevo,že mám zůstat.Přestal jsem se bránit a Verčinou díru vycákal, byl to očistec…Spadl jsem z ní,ale ona byla jak vytesaná socha ani se nehnula. Nezúčastněně jsem ležel a díval se,jak si to ostatní užívají, zatímco Verča pomalu pouštěla nashromážděné semeno ven …to pomalu vytékalo a svými kapkami zasahovalo různé části obličeje a krku Dana ,který se zmítal,jelikož moje žena právě pevně jednou rukou tiskla jeho koule a druhou přetahovala předkožku přes žalud a střídavě kouřila…. Ten už také nevydržel, začal cákat a nepřestal pozorovat vytekající sperma ze své partnerky, což mu muselo přinášet neuvěřitelné vzrušení podle jeho vyvrcholení. Bylo to nesmírně vzrušující…
Tento večer bychom si velice rádi zopakovali a najde-li se někdo z řad pohodových,vyrovnaných a tolerantních manželských párů,kdo by se k nám přijel podívat, budeme se moc těšit stejně tak jako na Vaše náměty či scénáře s možným rozšířením činností tohoto vzájemného společného večera,který bychom rádi realizovali,dle Vašich představ na základech tohoto příběhu… Jinak je nám 39 a 33 let a jsme manžele ze středních čech.
Ahoj
manželka má jet tento týden od středy do pátku zase na nějaké školení a v sobotu za mnou přišla s návrhem, že když nám to nevyšlo na naší první akci s jiným, tak by mohlo teď.
Říkala, že s nima pokaždé jezdí jeden kolega, ale z jiného oddělení se kterým tam už několikrát večer seděla a popíjela. Kdybych chtěl tak by to zkusila, záleží jestli ten kolega na to přistoupí. Celkem ho zná, tak by chtěla šukat bez ochrany a nechat se vystříkat, což má hrozně ráda.
Celou noc jsem nespal a uvažoval, protože jsem u toho chtěl být, ale nakonec jsem jí ráno řekl ať to teda zkusí.
Je vidět, že od naší první akce, která byla sotva před měsícem jí ten sex s jiným pořád leží v hlavě.
Uvidíme jak to dopadne. Dělám dobře??? Kdo už to zažil tak napište.
Ahoj Ji5
Ahojky Kamaráde,
mám pocit,že podléháš taktovce své ženy...Pokud si dobře pamatuji,chtěl jsi ty,aby jste se milovali nebo tvoje žena měla v sobě jiného...Nabyl jsem dojmu,že se ti jednalo o to,aby jsi byl přímo u toho nebo jsi byl i jedním z nich při milování.Rozhodně bych se nezříkal účasti a bylo by vhodné,když už jsi se k tomu odhodlal,že v ní bude jiný,aby jsi byl u toho.Když tomu tak nebude a ty ji necháš na školení si dělat v podstatě co chce,nejn že ochuzuješ o tu krásu sebe,ale de-facto své ženě dáváš prostor pro nekontolovatelný sex s jiným,i...Pokud ti to takto stačí k tvému uspokjení,pak je vše O.K.Mám ale pocit,pokud jsem dobře vnímal všechny tvé příspěvky a dotazy,že by jsi chtěl být součástí dění...
Hezký den ti přeje kamarád digi...
ahoj
bohužel máš úplnou pavdu. Chtěl jsem být u toho, zároveň jsem řekl, že budu respektovat když sama někoho vybere. Každý den jsem jí volal, nebo ona a ptal jsem se jestli něco bylo, protože jsem to její rozhodnutí bral trochu jako hec.Pokaždé mě řekla ať se nechám překvapit.Říkal jsem si, že kecá, ale dneska odpoledne přijela domů a říkala, že když mu to navrhla první den, tak myslel, že dělá srandu. Druhou noc jí řekl, že může přijít za ním do pokoje. Šla tam a za tu noc ji dvakrát vyšukal a vystříkal. Dneska údajně před odjezdem domů ještě někde v ústraní jednou. Moc jsem tomu nevěřil, tak když těď večer usnula jsem šel prohlédnout prádlo co dala do koše a kalhotky co ze sebe sundala byly pěkně flekaté a naškrobené. Pravděpodobně nekecala.Dneska mě ten souhlas co jsem jí dal štve, ale už je pozdě.Jak to vypadá tak chce sex, ale abych u toho nebyl.
ještě musím dopsat, že jsem vůbec nevěřil, že to udělá. Ahoj
tu moji také šuká kamarád...když u toho nejsem...postupně jsem jim dovoloval víc a víc...aby se nechala vystříkat... někdy bych u toho chtěl také být, ale i představa je dost pěkná...chce to čas!
presne me se to taky libi a moc!
mam podoubnou touhu to zkusit.mas nejakou radu? dekuju moc,doufam,ze se to nejak urovnalo a ze jsi pri tom.ahoj d
Ahoj, ja mam take pritelkyni ktera ma rada sexik a 2x me podvedla se svym byvalym klukem, a to jen proto ze by rada zase citila v sobe jeho velky nastroj, je to uzasne vzrusujici ji osükat hned po nem kdyz prijde domu a ma ji pekne mokrou a vytahanou a rika ze me neciti tak jako jeho. Je to uzasne
Ahoj.
Meho manzela lakalo ,že bych šla s jinym mužem přednim.Ale ja nechtěla premlouval mě až se mu podařilo najit co me k tomu primelo.Vzdy mě lakalo vedet jake je to když je žena kurvicka a jde za odmenu.Natolik me to vyrajcovalo muset vedet ,že musim podržet a ještě muž mě šmiruje ,že to tak občas praktikuji.
Třeba vám co se nedaři to pomuže.
Kazdy ma sve tajne koutky.
Krasny den!
Máš krásné fotky tvé ženy, a tvůj návrh mě oslovil, napiš na Ladis.White@seznam.cz, těším se,L.
tak my to praktikujeme aktivně ale najít mladého přijatelného muže... to je fakt problém..rád bych si to taky vyzkoušel s jiným kandualistou - že by mně zapůjčil tu svou...

Pokud by byl zájem, můžu šukat manželkU středních let i za účasti manžela. Jen TA,CB,PE,BN nebo můžete přijet.
A co takhle do čtyřky ? Nebo si šukat manžlky navzájem ?
no jo,ale jak mám vědět že ta tvoje není nějaká ježibaba když tu nemáš fotku ani video?
jj pridavam sa k Ahasverovi... treba foto...
Ta moje zpráva byla reakce na zprávu někoho jiného. Ale když už jsme u toho. No a co, že tu nemám fotku, tu přece není problém poslat.. Zabila by mne, kdybych tu vystavoval její fotky každému na očích. Mimochodem pokud vám je přes 30 tak to stejně nemá smysl..
tak se ozvěte...all.ann@seznam.cz
Ať hledáme jak hledáme, pořád se nedaří najít někoho na trvalejší přátelství se vším všudy... Budeme to zkoušet dál...
Ahoj a v čem je problem ?, my když jsme zkoušeli najit nějake zname na sex sveho času, tak se to parkrat podařilo celkem samo jen jsme je nechali pustit uzdu a fantazie přenest do realu :) je to už nejaký patek, zase by jsme to zkusily :) odkud jste?
někdo nejlépe z Jihu Čech?? Ke komu bych se mohl přidat?? Písněte
Když víš hovno tak si dej pohov!Kandaulos byl král který rád ukazoval manželku!Ty vole,a ne aby mu jí někdo prcal!
Ma pravdu chlapec.. :-)
Ale dle dnesnich meritek je vice forem kandaulizmu ;-) a otazka co je a neni normalni.. Komu se to zamlouva pro toho to bude normalni a komu ne, tak to pro nej vzdy bude uchylka.
Kandaulista ukazuje, cuckold nechava prcat:)

Ja mam treba uchylku, ze se rad divam na partnerky chlapu, kteri je foti nebo nataci dle mych scenaru...je to do soukrome sbirky, takze zadne sdileni a ukazovani...dokonce si to u toho ani nedelam. Proste se podivam, zalozim do sbirky a hotovo. Po par lerech jsem zjistil, ze to spis vyhovuje zacinajicim kandaulistum, kteri ai nejsou jisti, jestli je to vzrusuje, nebo ne. Ja jim pak fotky a videa komentuji a bavime se pak o tom, co to s nim dela...funguje mi to talhle asi 4 roky a zatim nebyl problem...
V tom s tebou zase tak nesouhlasím, ono je to dvojsečné, když už má žena zájem a chce to, tak obvykle není s kým, zvláště když už jí není 20 a není modelka.
To ale určitě není při figuře dámské poloviny vašeho páru váš problém !!!!
On to problém asi docela je, protže když už to vypadalo, že by se našel někdo, kdo by vyhovoval, tak se ukázalo že nemůže, a teď je otázka, proč. Potom je jasné, že to ženě na sebevědomí nepřidá a myslet si pak může cokoliv, třeba i to, že není už atraktivní a to je pohřeb pro další hledání potencionálního trojkaře.
Nemohl - to jako že nemohl přijít nebo se mu nepostavil? No a když ne, neměl ani prsty ani jazyk ???
jsme aktivní kandaulista a rád bych si pro změnu zapůjčil jinou ženu...erotické hry za vaší přítomnosti.. úroveň diskretnost zaručuji
jsme aktivní kandaulisté a hledáme diskretního rodinného přítele, nejlépe mladšího s pořádným vybavením
Ahoj ráda bych přítelovi splnila jeho přání sejít se s párem kde muž je kandaulista. Našli bychom takový pár?
Ahoj, můj manžel takový je. Zjistila jsem to letos o dovolené, když mu vůbec nevadilo, když mě viděl s jiným, dokonce to chtěl.Nechce ale pár.
Ahoj J.
ja hladam par uz dlho, ale nemam stastie... len dufam, ze budem mat stastie a najdem kym som este schopny podat nejaky vykon :P
Jsem 45 letý máž z Ostravy.Rád bych se seznámil s párem, kde by muži nevadilo když budu lízat mezi nohama jeho ženu popř.jí před nám vyšoustám.Vylížu jí i po Vaší souloži, kdy bude naplněná tvým semenem.
nový nick ahasvera už neví kde by to semeno sehnal aby se nažral když nemá svoje ale pozor má místo mozku kravské lejno
bojíš se že by na tebe nezbylo?
Pokud by jste měli zájem o šedesátníka,ozvěte se...
hledáme kamaráda, kterého rádi pozveme do pelíšku.. Ale píšou jen bez fota nebo úchyláci :-( My kousek od Karlových Varů
Jako sexnebi,no jo.To je sociopat!
vysvěakorát jsem zjistil žes to ty ty sis zase určitě nevyměnil to lejno v mozku udělej to a vysvětli nám už konečně co je to sociopat já jsem se snažil ale nikde jsem se nedočetl proč to tak tajíš? zkus nám naskenovat tu diagnozu z toho výzkumáku kterou ti tam stanovili tam to určitě bude
Nevím kolik Vám je roků,mě je skoro 60, pokud by jste měli zájem, dejte vědět...
Ahoj Bohouš
P.S. Fotky mám na Badoo pod nickem bohousek11
Měl bych zájem,ozvěte se...
ahoj hledame kluka na sex ve trech pritel je kandaulista rad se diva pozadujeme vetsi m m 19a vic a chut na sex a plzen
ahoj jsem kandaulista a rad bych si psal s mužem nebo parem takto zaměřenym,Petr
ahoj tak napiš zatím čus
Ahoj ,stále provozujete?Zdravím z FM
Asi to máme podobné. tak napiš.
Mel bych dotaz na zkusete kandaulisty a i na zeny, co plni manzelovo prani. tato predstava, ze se zena prede mnou miluje s jinym, me pronasleduje uz cca rok a nasel jsem odvahu se opatrne zeptat manzelky, co by rikala, kdybych ji povolil chlapa. Nerekla ne, jen se divila co me to napada a jestli ji planuju podvest a timhle si pripravuju alibi - neco ve stylu, ty si uzivas, tak ja take. Ujistil jsem ji, ze tak to neni, ze se chci divat a pripadne aby me ona kourila, kdyz ji jinej bude sukat zezadu. Pote jeste rikala, ze at me nenapadne privest nejakeho chlapa, ze by si ho stejne musel vybrat sama. Myslite, ze mam vyhrano ? Mam take obavu z me zarlivosti a take az vzruseni opadne, co dal ?
mě se to líbí a s manželem jsem to nedávno zkusila bylo to moc fajn jen jsem manžela trochu naštvala že jsem se začala milovat s našim přítelem kdyš nebyl u toho,přišel trošku později
Jsem kandaulista, bohužel bez praktických zkušeností. Rád bych přesvědčil manželku k nějaké akci. Na webu http://www.pleasebangmywife.co m
jsou pěkné ukázky jako inspirace. Neporadíte mi jak filmy stáhnout nebo kde zakoupit?
poradim z vlastni zkušenosti.... Moje partnerka chce skusit sendvič ,ale stydí se....no mne by se to taky libilo,ale nejsem si jist jestli bych pak přenesl pře srdce připadne vyčitky.... Udelali jsme tedy zkoušku...UDĚLALI JSEM SI HEZKY VEČER -VEČEŘE , VINKO TROCHU JSEM JI OPIL A PAK ŘEKL ŽE MAM PRO NI PŘEKVAPENI... svazal jsem ji na postel zavazal oči a řekl že ted odejdu a že nepřijdu sam...
Cela se třesla rozkoši a řekla ,že ano...Přišel jsem samozřejme sam ,ale v hospodě jsem vykouřil cigaretu -(jsem nekuřak ) Vstoupil jsem nejprve do do ložnice pak odešel pustil vodu v koupelně ,aby mnela dojem ,že se nekdo sprchuje.. A pak jsem ji hladil tak ,aby citěla kouř z cigaret jenž zustal na prstech... šilene vzdychala .. Pka jsem ji libal ,ale jinak než obvykle jen jsem ji jazykem obliznul rty -tak aby citila jen kouř z cigaret... Pak jsem vzal primerosku a dietni parek jenž jsem společně se svym penysem strčil do primerosky ,tak aby mněla pocit,že je to někdo jiný a že dotyčný ma větší penys,než ja.... šileně vzdychla a to jsem ji jen penysem hladil po tvaři pak sama otevřela usta , což mne šokovalo...tak jsem ji ho strčil do ust ,ale pak jsem divadlo ukončil a uvědomil si ,že bych to nedokazal ustat...
Ahojte, aj ja som zistil ze som kandualista. Mam to ale tazke, pretoze moja manzelka je straaasne hanbliva. Obcas sa o tom rozpravame a viem ze ju vzrusuje predstava ako ju suka iny chlap, ale k samotnej realizacii vobec nema odvahu. Chcem sa spytat, ci je tu niekto z BA, kto by bol ochotny skusit ju zbalit a osukat...
Ahoj, jsem kanadaulista z Prahy s peknou 50 letou mlaději vypadající blondýnou. moc rád bych s tebou vyměmil zkušenosti, možná i něco víc. Mám to podobně jako ty. Můžeš napsat na flores12@volny.cz? Díky Štěpán
jaky rozdil je mezi slovem kandaulista a cuckold...jinak mam bohate zkusenosti, resp moje zena ;) je to pekna uchylka
Nebudem to tu rozpisovat, pretoze da sa o tom docitat na nete. Kedysi som si o sebe tiez myslel ze som kandualista, ani som sa nemylil pretoze som. Rad ukazujem svoju manzelku, je pre mna velmi sexi. Taktiez mam velmi rad ked sa sexi oblecie a budi zaujem u muzov.
Kandualista je ten kto rad predvadza svoju manzelku alebo jej fotografie.

Cuckold(parohac) je vlastne kazdy parohac a to aj ten ktory o tom vie a vzrusuje ho to ale mylne sa vacsinou zaclenuje do skupiny medzi kandualistou.

Cuckold fetisista je kazdy ten kto si je vedomi nevery jeho manzelky a pocituje pri tom vzrusenie. Tiez sa uvadza ze v takomto vztahu zena vystupuje v dominantnej ulohe a muz sa dostava do submisivnej roly. Na vlastnom priklade viem, ze to nemusi byt tak, pretoze v nasom vztahu mame rovnocene roly. Taktiez do tejto skupiny parohacov fetisistov patri aj ten ktory sa tychto mimomanzelskych aktivit chce zucastnit, skor je to myslene pasivne ako divak, pretoze aktivne zapojenie je uz zase ludovo povedane trojka.

Zenam ktora ma rada cuckoldry, cize podvadzanie manzela sa niekedy v anglictine hovori hotwife alebo cuckoldress, ale samozrejme je nazyvanou aj ako v nasich koncinach kurva a tak podobne. Samozrejme pre nas ktorym sa to paci je to sexy vzrusujuca zena a milacik.

Dufam ze aspon taketo vysvetlenie bolo dostatocne a ak nie tak vsetci sme vlastne na internete, aj v tejto chvili urcite si takze nie je problem najst vacsie mnozstvo informacii.
Proč ne. Je to pro ženu taky důležité, aby takovou jistotu a oporu v někom měla. Milovat někoho za sex, to je jednoduché. Milovat někoho bez nároku na sex, to je čistší.
Ahoj jsem rovněž Kandaulista s bohatou zkušeností z předešlého vztahu, ale nevim jak to navrhnout me současné přítelkyni. Teprve az ted jsem si uvědomil jak je to pro mne důležité. Avšak se obávám ze přítelkyně mnou bude pohrdat. Všem diky
Ahoj jsem rovněž Kandaulista s bohatou zkušeností z předešlého vztahu, ale nevim jak to navrhnout me současné přítelkyni. Teprve az ted jsem si uvědomil jak je to pro mne důležité. Avšak se obávám ze přítelkyně mnou bude pohrdat. Všem diky
Má někdo stejnou představu?Chtěl bych někde v Praze ukázat svou ženu nahou.Je štíhlá a hodně pěkná.Zatím se stydí ala není úplně proti.Poradí někdo jak na ní a kde by to šlo?
Mám ten samý problém.Existuje nějaká diskotéka,noční klub nebo něco podobného, kde by se mohla diskrétně předvést?
Ahoj.Zatím jsem dostal jeden tip,ale to byl hnus.Jestli dostaneš nějaký dobrý slušný dej vědet.Dík.
Jo, já to samý, sólo slintáci bez fantazie, nic na úrovni.
sw klub, třeba Paradiso, http://www.klubparadiso.cz
Díky za tip.Stránky vypadají velmy dobře.
Musím se podělit o malou zkušenost. Mám rád, když se partnerka ukazuje, nebo spíš ten pocit. Na dovolené v toskánsku před pár lety jsme bydleli v apartmánu a přes ulici byl normální italský činžák. Manželka je blondýna, tak budila pozornost a makaroní nás šmírovali. Když byl úplněk, ložnici jsme měly mírně osvětlenou měsíčním světlem. Při hrách si manželka roztáhla nohy proti oknu, kde byl právě ten činžák. Hrál jsem si s ní a ona se nabízela. Naprotii se posrupně pomalu zvadali všechny žaluzie a taliáni jen zírali, jak vypadá pěkná ženská. Milování pak při pocitu publika nemělo chybu.
Výborný zážitek.Mě se jednou povedlo svléknout tu mojí na dvoře baráku.Bylo to vzrušující.
Po jednom ne příliš vydařeném výletě jsme se vraceli odpoledne autem po dálnici a já z legrace manželce, která je dost cudná navrhl, ať pro zlepšení nálady ukáže poprsí. Otočila se ke mě a rozepla si košily a nechala nahlédnout do výstřihu.řek jsem jí ne mě , ale všem. Považovala to za šprajc, tak si sundala podprsenku a na několik milisekund rozevřela košili proti projíždějícím autům. Dostalo jí to a skončila celá nahá u předního okna s mojí rukou v rozkroku. Možná jsme způsobili nehodu.Po příjezdu domů se rozjela, že by jí byl málo regiment vojáků, měl jsem dost a byla to bomba.
Mňa manželka milo prekvapila, keď sme sa plavili na lodi. Jeden večer sme zkotvili v prístave, hneď vedľa nás bola zkotvená o dosť väčšia jachta a na nej asi 10 mladých nemcov. Po večeri som sme sa s manželkou začali muchlovať a dráždiť, o chvíľu sme boli obaja nahý a manželka mi zobrala vtáka do úst a zažčala ma divoko fajčiť. Robila to výborne! vtáka si strkala hlboko do pusy, až do krku. Neustále vrtela zadkom a až neskôr som si všimol, že má kundu vystavenú rovno v otvorenom okienku a ukazovala ju mladým nemcom...
Tak uz jsem to řekl me přítelkyni a kupodivu to nemohla pochopit. Hned v zacatku to absolutně zamítla a Nechtela o tom ani slyšet. Kdybych na mi naléhal, tak by to dopadlo rozchodem. Zase na druhou stranu uz o tom ví a kdyz bude mit potřebu, tak to ma o dost snažší. Skoda ze musim jen doufat v nějaký den, který se nemusí ani uskutečnit. Bylo by dobre kdyby čirou náhodou narazila na tyto stránky a pochopila me potřeby.
Ahoj hľadam mladeho vyšportovaneho chlapa do 30rokov..niekoho kto by pomasiroval a pri tej masaži urobil moju priateľku...popripade ak by sa podarilo ju prehovoriť aj na sex tak by to bolo fajn ja by som sa len prizeral..Ke a okolie
... nezne vzplanutie v trojici, kde by partnerka hltala vtaka svojemu milemu a ja jej lizal jej mokru muslicku a jazykom jej hladil klitoris. To vzrusenie by sa prenieslo do celucickeho priestoru a v tom okamihu by kazdy stratil zabrany a myslel uz len pudovo. V ohni extaz erotiky by sa vzmietali nase tela a divo rozpalene v nevelkej izbe ponorenej do polotmy lemovali tiene ich pohybov.Mate chut to ochutnat?

Ahoj všem, tak jsme na letošní dovolené zkusili trochu te fantazie a přítelka poprvé začala hrát tu hru. Začala vyprávět jak to dělá s nekym jiným. Dokonce u toho byla vzrušena a bylo videt ze se ji to líbí. Po tomto večeru uz nepadla ani zmínka, ale doufam ze se to bude dal rozvíjet. No uvidime.
rajcovalo, pretože sa rozpravala so mnou a tvarila sa akoby nič a pritom v sebe mala penis cudzieho muža a poriadne si to užívala. Vratil som sa po 5minutach z bazena to už Martin akurat vychádzal oblečený von ja som na neho len žmurkol a šiel som k nej...zatiahol som plachtu a pozeral na nu ako tam leži so slastnym usmevom na tvari cela nakremovana....pytam sa jej no čo aka bola masaž??pačilo sa? A ona na to s kľudnym hlasom ako by sa nič nestalo jooooj faajna veľmi sa mi to pačilo a hned mi aj navrhla, že asi budeme chodiť častejšie na takuto msasaž, že to potrebuje raz za čas...čo ma samozrejme len potešilo Ako tam tak ležala naha a ja som z toho celeho bol strašne nadržany tak jej hovorim:čo maš taku červenu pičku?dufam, že toto ti nemasiroval?a ona, že nie nie neboj sa ta je len pre teba...tak som sa pousmial, ale nevidel som na jej kundičke žiadne stopy semena, ale hral som hlupeho, pretože ešte aj slepy by videel aku ju ma rozmrdanu...tak som ju začal pomaličky hladiť a že ju idem vylizať a v tom som si všimol, že ono to semeno je ešte určite v nej, lebo sťahovala aj brucho aj kundu čiže sa asi bala aby to predomnou z nej nevytieklo. Ja som sa neovladol a hned som jej roztiahol nohy a začal ju liizať po chvíľočke už sa uvoľnila a začala vzdychať a ani si nevšimla, že uvoľnila svaly a pomaličky z nej začalo to semenou vytekať...ked som to zbadal, tak sa aj mne zjavil slastny usmev na tvari a vtedy som si povedal, že dakujem Martin...začal som to lízať ako šialeny a ked som videl, že ešte v nej niečo ostalo, tak som do nej zasunul a začal ju šukať...ona z toho asi nemala nič, kedže mi to trvalo asi pol minuty a už som ju vystriekal, ale môžem povedať, že to bol taky silny zážitok pre mňa bol som z toho uplne hotovy a neskutočne ma vzrušovalo to, že sa predomnou hrala ako by sa nič nestalo aaa pritom ju tam vytrieskal cudzi chlap a dvakrat jej poriadne vystriekal kundu, tak to bola sila...ešte 2dni sme vkuse šukali, lebo som nato stale musel myslieť ako ju tam trieskal a poriadne to do nej nastriekaval...vždy pri lizani jej mušle som si to predstavoval...ako to z nej vytekalo...páčilo sa mi to strašne a už sme sa aj dohodli, že pojdeme častejšie na taky wellnes...samozrejme akože len na „masaž“, ale uvidime...chcem sa s ňou o tom časom porozpravať a povedať jej, že sa mi to veľmi pači takto ju pozorovať, tak som zvedavy ako bude reagovať odporučam každemu kto to chce skusiť a je si isty...nech to skusi je to strašna pecka...
perfektne aky mas sveli zazitok,predstav si ze by si bol ziarlivec a zbijes zenu aj masera a znici ti to manzelstvo takto si uzila manzelka a co je chvalihodne aj ty cize ste spokojni vsetci myslim si ze kazda nevera by sa mala takto riesit lebo ked ti zalezi na stasti manzelky tak jej to stastie treba dopriat hoci aj poriadnou mrdackou s cudzim samcom.Neviem ako by som ja reagoval keby som moju nacapal ako si to naruzivo uziva s milencom ale ak by mrdali ako divi asi by som ich nechal nech dokoncia co zacali a potom by som slusne prisiel a spytal sa jej ci chce v tom pokracovat , ci to nebol len taky ulet ak ano tak na nejakych pravidlach.Ale aj mne sa paci predstava ako do nej zasuva tvrdu kladu a zena salie rozkosou a potom ten krasny pohlad ako z nadrzanej picky vyteka este horuce semeno.
Docela ,mně to láká pomilovat se s cizí manželkou , ale zatím nevím jak na to. Poradí někdo jak hledat ? Inzerát vylučuji, na ty se nikdo neozývá.
skoda ze si z daleka
Patrik5321 :

Tak tvůj příspěvek je úsměvný a ukazuje notnou dávku odvahy...doufám , že si uvědomuješ, že riskuješ důvěru své partnerky a jak řekla moje žena, nezbývá Ti moc prostoru, jak s celou situací
vplout do klidné zátoky...tam, kde by si to chtěl nakonec mít..

Z ženského hlediska --říká má partnerka která mi čte přes rameno.. NESMÍŠ JÍ PŘIZNAT ŽES TO CELÝ SPÍSKAL TY.. musíš
zůstat u "milosrdné lži" že se jedná o náhodu...při příštím "setkání" se pod záminkou "čehokoli" musíš dostat
k ději přímo osobně ,když bude
"in flagranti" ,a velkoryse zareagovat
ve formě "nepřestávejte " rád se přidám
a následně jí musíš "chápavě odpustit tento poklesek" a NIKDY NEPŘIZNAT
PRAVDU..
Tak si zachováš její důvěru, ona pochopí že jsi v podstatě velkorysý muž a
nepárové zkušenosti patrně zůstanou pro vás dál společně prožívanou částí sexuality..
Pokud jí toto přiznáš, ztratíš její důvěru v iracionální vrstvě psychiky
a nejspíš se po čase s jiným vhodným chlapem od tebe odpoutá..
Hodně štěstí.. :-)
Rád bych své manželce umožnil mít sex s jiným mužem,vím,že by to uvítala,protože doma to po 25 letech už moc o sexu není.Uvítám nabídku od slušného nekuřáka s bytem v Praze.kt.by se ujal moji ženy a postaral se o její sex uspokojení.161cm 62 kg prsa vel B trochu macatější bříško,chlupatý klín,při souloži nutný prezervativ-zdraví na l.místě.Nejde o vtip,párkrát už s jiným byla,ale chybí ji trvalý milenecký vztah.Kdybych se mohl někdy na vás podívat,bylo by to fajn.pište na abcnalim@seznam.cz
Nejsem vyloženě na seznamování přes inzeráty. Ale dost dlouhou dobu mě pronásleduje jeden sen (chuť a velké vzrušení) Vidím ženu skrz škvírku mezi dveřmi jsem v cizím domě. Žena sedí v křesle roztažené nohy a užívá si samoty a pohody... Já samozřejmě tiše tvrdnu za dveřmi a v tom se odhodlám a pomalu přistoupím k ní ona si mě všimne a kupodivu nekřičí jako na poplach (prostě sen :D) ale začne si tu samotu užívat společně se mnou když v tom z jiného pokoje přijde její manžel a místo toho aby se na mě vrhnul a seřezal mě jako psa tak si tiše sedne kousek vedle a jen se dívá jak si to užívám s jeho paní. (jen sen bohužel)
Tenhle sen se mi opakuje v různých podobách ale pointa je stejná. Jednou bych si moc přál něco podobného prožít. Už jen když to ted píšu tak mam na to šilenou chuť.
Tak to mam opačný sen,že přijde nekdo jako ty a tajně bude souložit s moji ženou.
Mladý(22let),sympatický kluk tímto hledá manželský či milenecká pár z Plzně či okolí(PM, Plzeň - jih/sever,).Rád bych se k vám přidal aktivně,ale možno i jako divák. Mám rád všechny podoby sexu, ale rád se učím i novým věcem.Bi.Možno i vyízat vystříkanou picku , Ozvěte se,pokud máte zájem o intimního přítele a kamaráda zároveň. Nabízím 100%zdraví, diskrétnost a čistotu. Možno i jen jako fotograf..
Ahojte som mlady 24 rocny chalan z BA (SR), hladam kanualisticky parik.. Moja predstava je asi taka, ze by som rad prisiel k vam na obed (olovrant, skratka nieco lahke), kde by nas manzelka(partnerka/druzka) obsluhovala naha, potom by ma zacala pomaly vyzliekat, az by sme sa dostali do postele a potom je to uz len o vzajomnych chutiach a fantazii... Ma niekto zaujem?
před časem se mipodařilo přesvědčit manželku k sexu s jiným, šlo boužel o dvě schůzky, s té druhé přinesla i fotky, nevíte jak silné vzrušení při sledování těch fotek na mě přišlo. Paráda!
Moc mě vzrušuje představa milovat se s cizí ženou dát ji to co doma nedostává(nebo spestření)
kdyby měl někdo zájem Zlínský kraj ne nebo ostravsko
Kto nechá oplodniť manželku? Na výmenu.
veľmi by som chcel tú moju vidieť ako jej do kundy zasunie niekto iný a potom by som si zasunul aj ja! je dostatočne divoká kľudne by dvoch zvládla ale má zábrany! ale ak by sa tu našiel niekto kto by bol akože moj dávny priateľ a náhodne by sme sa stretli niekde mimo domova verím tomu že by sme ju dostali tam kam chceme... a vlastne aj ona by si užila počom túži!
nájde sa tu seriózny muž čo by so mnu chcel pretiahnuť moju manželku
sprvu určite cez gumu neskôr aj bez!
ahoj..ta tvoja zienka vyzera velmi fajn..no ja by som sa rad s vami stretol...:-))
nezavaznysexx
nezavaznysexx před 10 lety
Jsme aktivní kandaulisté a muž ví o čem to celé je. nerozhodnutým dámám v páru pomůže překonat hranici, partnerům ukáže co jejich divoká kočička umí..
manzel mi vzdy dopraje nejakeho dobreho chalana.ale tazko sa taky najde ,aby nemal zabrany to robit so mnou pred manzelom
Ahoj.V sobotu 18.9.sa možeme stretnúť u Vás.Email už viete.Peter.
Vzrusuje ma predstava divat sa ako sa manzelka diva inemu muzovi na vtaka, honi mu ho a nasledne mu ho lize a fajci, ako jej masiruje prsia, potom sa mu nastavi zozadu a on ju pretiahne. Predstava drazdi aj manzelku. Pri milovani ju casto drazdim tym ze jej hovorim, ze ju pretahuje iny muz a vtedy exploduje od vzrusenia. Dokonca jednu dobu aj bola rozhodnuta to ralizovat, ale potom si to rozmyslela a teraz nechce o tom ani pocut. Kto vie poradit ako na to? Mozno by som mal zacat uplne zlahka (ani ja nemozem predpokladat aka bude moja reakcia v realite). Mozno na zaciatok sa dohodnut ze muz bude len divak pri nasom milovani, bude sa divat na nas, vyberie si vtaka a bude si ho honit. Pohlad na to ju vzrusi, posmeli a mozno sa udeje hned aj mozno viac, a mozno ani ne. Urobit to niekde v hoteli na izbe, ci v
pritmi intimneho kina, ci niekde v lese, ci niekde na kludnom mieste pri vode? Kto vie poradit? Rady a nazory vitane.
Jsem na tom úplně stejně a nevím si s tím taky rady. Přitom vím, že přítelkyně má občasné sexuální úlety, s kterými se i pochlubí, ale pozvat mě k nim nechce.
podobné je to i u nás ja to chcem skusit tak že chcem najst samotneho muža alebo aj par kde tiez by to vedel len muz išli by sme niekde na vikend do hotela tam sa náhodne zoznamit jeden vecer a na druhy vecer už trochu ostrejsie s erotickym nadychom na polovičky. Dufam že takto by to mohlo zabrat a podvolili by
Co takto urobit skupinovu terapiu pre taketo manzelky? :-)
My už jsme si dokonce dvakrát našli sympatického muže do trojky, ale skončilo to nedobře. Každý chtěl rychle souložit a nebyl ochoten nic obětovat, ani zaplatit pohoštění, nebo přispět na hotel. Tak takoví škrti si mohou nechat o milováni ve třech zdát.
to mate pravdu,aj my mame vela takychto skusenosti,vacsina muzov si mysli ze ked im stoji,tak sa ma zena okamzite podriadit jeho chutkam,a nech to zaplati manzel.kazdy muz by si uzival ale nechce na nic prispiet
Prave preto si myslim to nemoze byt "nejaky" muz na inzerat, ale mali by to byt ludia s rovnakymi zaujmami, lebo len ti presne vedia ako by to malo prebehnut a nepojdu na to systemom "podme na to", ale prave kludne a postupne, lebo si to budu chciet tiez vychutnat. Ja si myslim ze tu prave ide o vzrusujuce sledovanie partnerky ako je postupne zvadzana tuzbou a kde ju ta tuzba az dotiahne. Preto by som ja na zaciatok preferoval len divaka ci divakov pri nasom milovani. A preto som mal na mysli "skupinovu terapiu" lebo by sa muzi s takymito tuzbami dohodli na pseudo nahodnej stretavke kde pridu aj s partnerkami. Napr. taky vikendovy pobyt v hoteli s wellness centrom, sauna, bazen, tanec, hudba, dobre pitie, dobra nalada zabava atd.
Už jsem to psal v jiné diskuzi, ale pokusím se to nějak zopakovat. Náhodná střetnutí jsou sice krásná představa, ale jen ta představa. V reálu to, aspoň u nás, funguje jinak. Žena si musí předem partnera vybrat, musí ho aspoň trošku znát, musí jí být sympatický a podobně. Pak, když on souhlasí s trojkou a nebo s mojí přítomností, je možné rozjet nějakou akci.
Zatím jsem nikdy nenarazil na ženu, která by při prvním setkání, jakkoliv pečlivě naaranžovaném, souhlasila s trojkou. Možná takové jsou, ale bude jich málo.
Pisal som o tom vyssie. Tu rozoberame pripad, ked zena ma tuzbu, ale o realnej situacii "nechce ani pocut". V takomto pripade tvoja schema nepripada v uvahu. Ale ak mas napriek tomu pravdu a toto je jedina cesta,, potom "dostat partnerku do realnej situacie" nema sancu na uspech vobec, teda "no way".
To přesně znám, taky jsme si o tom povídali, vzrušovala jí ta představa, ale rovnou do trojky nechtěla. Musela nejprve nového partnera trochu poznat, vyzkoušet... no a pak už je všechno v pořádku. Ale nechci tvrdit, že všechny jsou stejné, jen jsem na jinou nenarazil.
Musím s tebou súhlasiť. My sme to tiež skúsili s mužom na inzerát a dopadlo to katastrofálne. Podarilo sa to až ked si manželka našla milenca sama.A funguje to perfektne dodnes.
Problém je, když Vás to rajcuje jen při pomyšlení, ale zároveň neskutečně žárlíte :-/
Najhoršie je, ked vidíš ako si to spolu užívajú, ich dotyky, bozky, ako vzdychá od rozkoše, ked ho do nej zasúva a ty môžeš len naťahovať ten svoj kyjak a s nemým úžasom sa prizerať a rozmýášlať, ako si niečo takého mohol dovoliť???
To se dá překonat, postupně si člověk zvykne... já měl napoprvé tep aspoň 160, dneska už jsem klidnější. Ale o tom vzrušení to je, ne?
jsem také kandaulista ale ženě se do toho nechce proto hledám alespon nějakého kámoše se kterým se mohu setkat a na toto téma si popovídat a tím si i ulevit. možná je na tom někdo stejně jako já. berta7@seznam.cz
Tak to niejako na nu priprav...
Pokud te taky vzrusuje ukazovat svoji zenu druhym ale ona pro tohle nema pochopeni zkuste livechat.Mozna ji presvedci,ze si akto vydela cca 30.000Kc mesicne a ty si jeste uzijes pohledem jak si roztahuje kundicku pred spoustou strikajicich nadrzencu,kteri ji sve ptaky pekne predvadeji.Od toho uz je jen krok k realnemu setkani s nekym kdo je tve zene sympaticky.Delame to tak s manzelkou uz rok ke vseobecne spokojenosti :)
Rád pujčím manželku tomu kdo půjčí svojí ženu mě.Můžeme se domluvit i na vzájemné trojce M+M+Ž.Sympatie,zdraví podmínkou.Koho láká tahle výměna at napíše,domluvíme se.
Manžel se rád dívá když souložím s jinými muži. Proč si vzájemně neudělat radost.
Tak proč se nesejdeme,jediná podmínka jsou sympatie,zdraví.
Ahoj,

jsem ženatý VŠ 43/186/86. Rád se k Vám přidám.Pokud máte zájem , tak mi napište na klin3@seznam.cz
Aj my mame za sebou opat dalsi...tento krat este pikantnejsi...zacina sa nam to coraz viac pacit, skoda len ze tak dlho trva najst niekoho rozumneho a prijemneho. keby to bolo lahsie tak by sme aj pocet zvysili aspon na 3-4M na 1Z. ani silvester by nebol taky zly :)
aaahoj je mi 50,jsem dom.a hledam mladsi par
Seriozní zralý muž hledá pár kde on je nejlépe kandaul nebo cuckold, severní Morava
Starsi muz hleda par kde je muz kandaulista mam uz ale 63 let
Moja manzelka teda tom case len priatelka ma dva krat podviedla.Raz s kolegom z prace a raz s mojom kamosom.Najskor som si myslel ze to je nas koniec,ale dali sme tomu este sancu.J som ju par krat podviedol tiez ale nebolo to ono.Ked som jej ale povedal nech mi to roby tak ako im prislo neskutocne vzrusenie.Ten kolega ju aj osukal ale toho kamosa len vykurila a nechala si vylizt pipinu.Velmi ma to vzrusuje a teraz sa pripravujeme na spolocny sex.So ziadnou zenou som nic lepsie nezazil:-)Neviem ci je to normalne alebo som nemocny.No v kadom pripade sa na to velmi tesim!
ja som na tom podobne tiež ju vyšukal kamarát ( ja na oplátku jeho ženu ) a pár krát sa nechala opíchať kolegom v práci neskutočne ma vzrušovalo keď rozprávala čo všetko s nimi robila ako ju preťahovali len škoda že som to nevidel na vlastné oči
Nechodíte někdo šmírovat párečky do společné sauny v městských lázních v UL v neděli odpoledne?Slyšel jsem že je to tam debré?
prevazne zajimave prispevky a touha se s vami podelit o me zkusenosti me primeli k tomu, abych vlozil prispevek. Mozna, ze timto najdu cestu z bludneho kruhu hledani a fantazií. O cem mluvim? Ja jsem zcela jiste take kandaulista. Sice jsem se docetl, ze kandaulista je ten, kdo neni schopen ejakulace a erekce aniz by k tomu potreboval nekoho tretiho,tak tedy budu asi kandaulista z 80% neboť to jde i ve dvou :-) Moje partnerka je zlaticko nejvetsi, ktere mi splnilo mou touhu, stejne jako ja jeji. Ona je bisexualni a tak si zkusila mazlit se s holkou. Na oplatku jsme tady na amaterech potkali par, kde jsme pozdeji pozvali na navstevu pouze muze a mohl jsem pozorovat, jak se s nim pritelkyne liba, jak mu ho vyndava z kalhot a honi. Vubec jsem nechapal co se se mnou deje, nebot jsem se behem chvilek udelal asi 4x. Jak se tady hodne pise, meli jsme pravidlo, ktere jsme se domluvili dodrzovat at se deje co se deje. Tedy zatim bez sexu. Ten vecer k nemu opravdu nedoslo. Libali se spolu, lizali a on se ji pak vystrikal na prsa spolu se mnou. Dodnes z toho "ziju". Jenze! Od te doby ja nalehal na dalsi "akci" a prilis tlacil. Dosahl jsem toho, ze se zablokovala. Tak jsem se ukajel prohlizenim SW-fotek a snil. Jenze ono to dlouhodobe nestaci. Po roce jsme si o tom opet dokazali povidat. Rekla mi, ze to bylo tehdy prijemne a ze by byla ochotna se milovat ve trech, ale musi to byt proste nahodne, neorganizovane, prirozene a plne lasky a nehy. Zajasal jsem, protoze jsem mel plan. Nikoliv sehnat kluka (slibil jsem nechat tomu prirozeny prubeh), ale proste najit kluka ve svem okoli nebo i noveho kamarada, kteremu bych pozdeji rekl po cem touzim a proste ho zacit brat na spolecne akce typu grilovani, koupacky, kaficka, squash apod. A tak bych doufal, ze si ho oblibi a sama se rozhodne. Jsem dost zasadovy a tak vim, ze bych to nehrotil, abych se zase nevratil tam, kde jsem byl pred rokem. A je tu zase to "jenze". Zkusil jsem amatery i jine servery a vsude dopadl stejne. Stale narazim na kluky, kteri maji v mozku snad jen sperma kostku. Zadna fantazie, zadna neha a romantika, jenom chtic a vycuranost nebo velky reci a pak zpatecka. Ted napisu neco, co tady mozna leckoho popudi, ale s pravdou ven: Nejsem zadny intelektual ani "pan chytry", ale proste nemohu pobrat nabidky na trojku, kde dotycny neumi napsat vetu bez preklepu nebo gramatickych chyb. Odpuzuji me typci, kteri mi pak posilaji fotky svych penisu nebo popisuji jak brutalne by mi mou holku vojeli. Asi hledam trosku neco jinyho, asi hledam trosku vice urovne, ohleduplnosti a fantazie. Proste uz nevim jak dal. Ze sveho okoli jsem to zkusil jednou, ale bylo to spise trapne pro vsechny tri. A co vlastne hledam? Kluka, ktery je kandaulista taky. Se kterym bych si o tom mohl popovidat, se kterym bychom si vzajemne ukazovali fotky nasich holek, se kterym bychom mohli pozdeji domluvit i vztah 2+2 a vzdy jeden z nas by se venoval tomu druhemu paru, aby kandaulistickym choutkam bylo doprano. Hledam kluka, se kterym taky muzu zajit na pivko, za sportem a nemuseli bychom podvadet kazdy tu svou, ze na ne neco vymyslime. Pokud muj prispevek ctes prave ty, budu rad, kdyz odepises. Jen budu doufat, ze chapes, ze je to beh na dlouhou trat vyselektovat "loudily" a byt si jisty, ze to muze fungovat. protoze duvera je tady obzvlast hodne dulezita...
Ahoj ráda bych manželovi splnila jeho přání sejít se s párem kde muž je kandaulista. Našli bychom takový pár?
Ahoj....ja sa rad pridam k paru...hladam uz dlho a stale som nenasiel nic vhodne. Mam 31 rokov,sportovec,celkom fajn postava...
Ak este hladate,tak sa mi ozvi....
ahoj, pěkný článek, jsem na tom podobně,jen na rozdíl od tebe moje žena nepřipouští zásun s jiným mužem,dokud nebudeme mít potomka.No a ten se nám stále nedaří a mám takový pocit,že tlačíme s potomkem stále víc na pilu a je to jak píšeš,čím víc tlačíš,tím se to víc příčí.Začarovaný kruh...hledal jsem také pár jako ty,kde by se muži doplnovali navzájem,ale který by se nechal celý večer jen honit a kouřit,že?No alespon jsem se díky tvému článku odhodlal k inzerátu v amaterech...jinak velice rád s tebou pokecám,nejsem sice pražák,ale jezdíme tam často a rád zajdu i na squash ... trochu schodit vánoční kila ,čau Petr
ahoj, jestli máš zájem můžeme se domluvit na zápůjčce, P.
S-explorer