Bunkr - SW

25.3.2016 kdo dorazí?

Jak asi vypadají nové prostory:-)
Chystate se někdo tento patek na otvíračku? Zajimalo by me jaci lide dorazi.
Pozor aˇt vás tu nesmáznou.

Vlákno Bunkr jsme tu už davali třikrát....a je pryč.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmmm.pod reklamou sice predstavuji neco jineho.
a k cemu asi tak slouzi forum nez k vymene informaci?
Ze se otvira novy klub je pomerme zasadni informace pro priznivce swingers.proc by se to nesmeli dozvedet?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Presne tak.
Nekdo to tady nepochopil.
jednak jsem nedaval odkaz ale kontakt a to je rozdil.
Bez kontaktu se tam neda dostat.
Je to velmi usmevne.Zde majitel nechape pridanou hodnotu.
Pokud tu budou relevatni informace tak sem budou lidi chodit.
V opacnem pripade si kope hrob.
Mame velmi navstevovany web kde forum jednnoznacne vede.
Kdybychom meli umazat linky ktery vedou nekam kde nelinkuji zpet tak si uklepeme prsty a nedelame nic jinyho.
Ono je rozdil kdyz majitel propaguje sam sebe bez uzavrene dohody smlouvy o reklame.
A zcela jineho je kdyz sami uzivatele referuji at v dobrem nebo spatne.
Ale tady to asi neumi rozlisit....
to by vypadalo tak, že by na bunkr někdo nasprejoval www.amatérí.cz
Ahoj mám dotaz. Napište prosím
A jeste doplneni.
Nejvyssi cenzor si ani nedal praci zjisti o co go.
Jednak odazuji na amateri.Pravidelne min jednou mesicne delaji sraz amateru.
Amateri maji slevu na vstupnem.
Mam pokracovat?
Co jste jim nabidli jako protihodnotu tady? Nic krome cenzury.
Nemame zapotrebi tady nekoho ucit jak se dela spravne komunitni web.
No snad to tu vydrzi :-) Kdo se teda tam chystate?
Je někde vidět, jak to tam vypadá ? Manželka a strýček Googlem mlčí *2*
Pochybuji.
Uvnitr se nesmi fotit tak nezbyva pockat nez neco daji na web sami majitele...
Jo, tak o to mi šlo, vidět interiér, jestli to pro nás bude zajímavé, či nikoliv.
omlouvam se ale zlata jungmanka,opravdu spatny. myslim ze uspechany. Klub se ma vyšperkovat a otevřít a ne naopak a co se tyce lidi? opravdu jiny nez na jungmance.
Ahoj, chystá se někdo v úterý 5.10.? Od cca 21:30?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měl jsem na mysli Bunkr Praha :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no chystam se tam dnes tak se uvidi jake to tam bude:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no snad tam nebude taky plno..
Průšvihem bych to zase moc nenazýval. Je sice pravda, že během hodiny od otvíračky bylo naprosto plno, ale ty, kteří přišli, když bylo i plno (jako například já) tam taky Stáňa. Možná i proto, že jsem chodíval i do Jungmannky a býval tam vždy až do zavíračky. Dohromady tam ale průběžně bylo skoro 200 lidí. Sice tam ještě nebyl dodělaný bazén (a stále není!!-za to zatím veliké ----) ale jinak párty docela ušla. Hlavně mne potěšilo, že minimálně třetinu všech lidí jsem znal z Jungmannky.
Baner amatéři.cz byl na webu Jungmanky a teď Bunkru a je tam stále. V programu každá poslední sobota v měsíci při srazech amateři cz. již asi přes dva roky.

Jinak prostory Bunkru vypadají hodně moderně. Až se klubu dozařídí (a to ještě nějakou dobu potrvá), bude asi zase nejlepším klubem v ČR, jako byla ještě před čtyřmi měsíci Jungmanka.
Návštěvnost nebyla průsvih (co by za čtvrtinu toho daly jiné kluby), ale průsvih byli lidi co přišli, kteří na sw nikdy nebyli, nevěděli jak se tam chovat ani co se na sw vlastně dělá. Myslím si, že to byli 60 procent hlavně lidi z baráku, kde klub sídlí.
ahoj..kde to je?a kde najdu jejich webovky...?
V Krči, Praha 4, ulice ˇSturova.
Pro vstup nutno volat, není to nijak označené.
Více na webu bývalé Jungmanky: http://www.swingersklub.eu/kontakt.php
Žena dnes do Bunkru? Zvu. 731182835
Ahoj všichni.
Musím říct, že Bunkr teď v měsíci Dubnu už je plně vybaven.
Tedy až na bazén, který potřebuje už jen poslední dodělávku
a bude fungovat skvěle pro to naše prasácký čachtání.
Nikde se nic nedostavuje, vše funguje jak má,
prostory pro hraní jsou pěkný a zajímavý.
Ozvučení v hlavní místnosti zdařilé
a tyče u parketu jsou také často obsazené.
Kdo ještě váhal s návštěvou, rozhodně může vyrazit.
Stáňa jako vždy milá a taková naše matka pluku.
Mějte všichni krásnej slunečnej den...
a případně dejte mladší dáma či pár vědět,
až budete vyrážet za dobrodružstvím.
Sorry...dvakrát se to zjevilo...ADMIN SMÁZNI TEN JEDEN KUS !!!
Ahoj všichni.
Musím říct, že Bunkr teď v měsíci Dubnu už je plně vybaven.
Tedy až na bazén, který potřebuje už jen poslední dodělávku
a bude fungovat skvěle pro to naše prasácký čachtání.
Nikde se nic nedostavuje, vše funguje jak má,
prostory pro hraní jsou pěkný a zajímavý.
Ozvučení v hlavní místnosti zdařilé
a tyče u parketu jsou také často obsazené.
Kdo ještě váhal s návštěvou, rozhodně může vyrazit.
Stáňa jako vždy milá a taková naše matka pluku.
Mějte všichni krásnej slunečnej den...
a případně dejte mladší dáma či pár vědět,
až budete vyrážet za dobrodružstvím.
já se těším teď na úterý na Bi-párty *92**362*
Zdravim vsechny co to tady ctou, po prvotnich rozporuplnych dojmech z Bunkru jsem po nejake dobe zavital tak rikajic jen na vinko protoze byla v sobotu prislibena ucast stare particky z Jungmanky.

Na miste jsem byl mile prekvapen inovacema ktere se tam podarilo udelat. V hlavnich spolecenkych mistnostech pribyl vsude teply koberec prijemny na dotek. Jsou dodelany stropy u parketu a sauny topily na plny vykon. Soucasne se take zlepsila teplota v klubu. Da se sedet ve spodnim pradle/rucniku a neni pocitove zima. Soustaci mistnosti jsou jiz plne vybavene a i ulicky pusobi diky prosvetleni prostornejsim dojmem :-) Aneb Bunkr se zacina milovymi kroky blizit standardu Jungmanky.

Co se tyka rautovni mistnosti prosvetleni ji take hodne prispelo.

Co se tyka slozeni a urovne navstevniku tak se to stabilizovalo = vekovy prumer fajn a teplaky jsem nevidel.

Klobouk dolu a palec nahoru.
Zdravim vsechny co to tady ctou, po prvotnich rozporuplnych dojmech z Bunkru jsem po nejake dobe zavital tak rikajic jen na vinko protoze byla v sobotu prislibena ucast stare particky z Jungmanky.

Na miste jsem byl mile prekvapen inovacema ktere se tam podarilo udelat. V hlavnich spolecenkych mistnostech pribyl vsude teply koberec prijemny na dotek. Jsou dodelany stropy u parketu a sauny topily na plny vykon. Soucasne se take zlepsila teplota v klubu. Da se sedet ve spodnim pradle/rucniku a neni pocitove zima. Soustaci mistnosti jsou jiz plne vybavene a i ulicky pusobi diky prosvetleni prostornejsim dojmem :-) Aneb Bunkr se zacina milovymi kroky blizit standardu Jungmanky.

Co se tyka rautovni mistnosti prosvetleni ji take hodne prispelo.

Co se tyka slozeni a urovne navstevniku tak se to stabilizovalo = vekovy prumer fajn a teplaky jsem nevidel.

Klobouk dolu a palec nahoru.
Kecy, kecy, kecy, to nemáte koule, nebo prachy na to jít tam osobně a přesvědčit se ?????
Najdu slecnu,zenu,kamaradky pro mne 27let a kamarada 32let jako doprovod na sobotni akci,vstup pro solo muze je dost vysoky,tak by to chtelo doprovod. Zaplatíme nejake drinky jako odmenu,popovídáme si a uvidime. Piste do zprav,diky :-)
Chtěl bych jít tento pátek 29.4. a hledám dámský doprovod. Vstupné platím. Já 34 let, sportovní postavy. Nemusí jít nutně mezi námi o sex. Více do zpráv.
Kdo dnes jedete, pište na tel: 739842045...užijem si super večer. Kluk 23 let...
Jamessi, na 23let máš docela dobrou nadváhu. Já mám mindrák z 88kg ve 40letech.....*11*
Na 29.6. hledam damsky doprovod ;-) (hned dopoledne, na otviracku ;-) )
Pojd si pokecat, zaradit do vyrivky a sauny, provokovat ;-)
Rada Ti udelam pruvodce, pokud jdes poprve ;-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj.Rad bych do bunkru opet zavital ale rad bych nasel ,,damsky doprovod,,.pripadne vyzkousel i jiny podobne zamereny klub v Praze.budes-li chtit ,napis a domluvime se:-)R.
Hruza... prostory jsou dost osklive. Jedina vec co je fajn je mistnost s Gyn. Kreslem. Takze my uz tam nechodime
Ahoj, chtěl bych 7.9. nebo 8.9. jít do Bunkru. nikdy jsem tam nebyl a tak hledám nějakou průvodkyni, která by mi chtěla dělat doprovod a ukázala mi jak to tam funguje :-)
Nechystá se dnes někdo do klubu? :)
Ahoj, jak to v pátek vypadá ? Hodně lidí ? vyplatí se přijít na 10 ?
Chystam se navstivit nejaky swingersklub. Zaujal me Bunkr, ale na strankach nemaji fotky. Nebo kdo by sel se mnou a ktery den je nejlepsi.
Ahoj,
rád s tebou zajdu. Navrhni termín - nejlépe dva.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V Bunkru jsi pred rokem urcite nebyl.
Ahoj, chystá se tam někdo dneska?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj sexy barmanko ;-) priste Te zvu na panaka ;-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ve ctvrtek jsi nebyla - skoda ;-)
my pujdem 29.10...........................................................
Ahoj, byl jste někdo v Bunkru na první piss párty někdy cca před měsícem? Zajímalo by mne, jestli opravdu probíhalo nějaké čůrání :-) ? Chystám se na další - 22.10. a rád bych věděl, jestli se mám těšit.
Ja jdu ve stredu uz se moc tesim barmanka je opravdu mnam mnam vlastne jste tam super uplne vsichni
Jestli ty ovšem nebudeš náruživej chlap......*49**22**22**22*
Byli jsme jednou a spokojenost *114* snad zase bude brzy čas jít znovu. Jen vířivka by mohla být větší *4*
byli jsme tam s přitelkini poprve,a docela to tam pekne,jen by to chtelo vetši viřivku
Tak s tím souhlasím, to je jediné, co bych vytkl, na SW je to malá vířivka ....
Už se o tom psalo.Větší neprojde dveřmi...
A vzhledem k tomu že se připravuje do provozu zrekonstruovaný bazén....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je jisté?
Naposledy v létě jsme dostali informaci že snad v listopadu. Což je teď někdy. Ale vzhledem k několika odkladům je otázkou kdy to skutečně bude....
Byl jste někdo někdy na úterní bisex party v Bunkru? Nějaká zkušenost?
Ano.Zkušenost dobrá. téměř stejná party jako jiné dny.Jen si to sem tam nějací kluci "vyříkali" přes gloryhole...
● Chystáme se poprvé do bunkru. Kolik tam tak opravdu je reálně lidí párů třeba o weekendu a kolik v pracovní dny? Odpoví nám někdo, kdo tam skutečně chodí. Nerada bych tam byla skoro mezi samými muži a nebo dokonce úplně samotná žena.
Na to nelze dost dobře odpovědět....
Pokaždé je to jiné. Trošku záleží na počasí, trošku na vypsaném tématu, trošku na tom zda je svátek nebo druhy den volno...atd.
Ale ještě se nám nestalo aby tam nebyl další par nebo samotná žena.
Přijde nám ze o víkendu a ve svátek je malinko vice zen a párů...
Vyzkoušeli jsme mnohé témata a dny mimo natur.
Natur party chceme navštívit ve čtvrtek a zajdeme asi i v patek.
Samotní muži jsou fajn,je větší výběr a to si pak vice užijeme..
Na začátku zkušenost nebyla a chodili jsme jinam , kde samotní muži neměli přístup. Teď naopak chodime jen sem, protože nám to vice vyhovuje , když se k nám další muž přidá...
byli jsme tam s přitelkyni jen jednou a ve středu: samozřejme je tam vice mužu ale nebyli nejak otravne
najde se na středu 23.11. slecna jako doprovod ?od cca 15ti hodin?klidne zanech vzkaz..*425*
Někdo dnes večer do Bunkru ? *4* .... Tak když 30 znaků tak teď už jich je snad dost.... *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak mě to svítilo všechno červeně a trvalo to na 30 *4*
Pokud se tu objeví sympaťák z pátečního večera a ozve se, budeme rádi, můžeme se domluvit na příště.
Ahoj, najdu zde příjemný doprovod na svou první SW?
Do Bunkru chodime :) maji to pekne.. Ale byli jsme zvykli na Jungmanovku,ta proste mela super atmosferu.. Nejvic me tam uchvatil kriz na pripoutani :-)
Dnes tam chci poprvé tak snáď to bude v pohodě
Bylo to v pohodě a prostory hezké
Bunkr je nejlepší swingers klub v Praze
Tak to sotva. Zkus navštívit i jiné.
Bunkr je dobry a mame to tam radi.
Na Barboru pozor je to prudic a chlap co se vydava za zenu.
Okpaar - pomlouvání by Vám šlo, se sexem už to bude asi horší
Nepomlouvame.
Na hruby pytel hrubou zaplatu.....
A dekujeme za optani sex mame stale vynikajici.cim dal lepsi.
je to vidět z té reakce, kterou tady ukazuje
v praze mozna..............................................
Zdravim, chtel bych se zeptat jak to vypada s bazenem v bunkru. Pred Vanocema jeste nebyl v provozu. Mate aktualni info?
Jeste neni v provozu, ale pry uz se to blizi (jpp).
Ale vzdyt je to jedno.Az tl bude tak to bude.Taky se na nej tesime.
A kde v bunkru by měl být? Kam se vejde?
Bunkr je mnohem rozsahlejsi.Nejsou zatim verejnosti zpristupnene vsechny prostory.Nekdo nam rikal myslim za wellnes to pokracuje dal....
Ano, bazén je schovaný za místností s wellnes. Též jsem zvědavá, kdy bude zprovozněn, můj soukromý tip je, že na výročí otevření Bunkru ;-)
Ahoj. Kde se můžu registrovat na dnešní večer?
Dneska jsem byla v Lublansky a jednim slovem katastrofa. To se snad neda ani srovnat se swingersklubem. Nechala jsem se nalakat, ze je tam hodne paru, ale byli jen 3 honibrci a nic. Oplzle prostredi, proste nikdy vice. Presla jsem do Bunkru a je zde uplne plno. Skoda jen ze nemaji bazen jako ve fantasii, protoze to by bylo skvele.
Milá dámo. Lublaňská funguje především díky skvělé sauně. Pro mne je zase vrcholem oplzlosti prostředí klubu Bunkr. Mimochodem chodí někdo na chat Bunkru? http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=293154
Tak to tak čtu ty budes asi hodně trapná , my zase jako par nechodime do bunkru protože nam nevyhovuje a rádi chodíme do Lublanske kde to je čisté a domácí prostředí , oni ti tam nedali najíst viď tak hlavně ze jsi se v bunkru najedla zadarmo
Ahoj,bjak to vypadá v bunkru v neděli. Má někdo zkušenost?
Byli jsme teď v sobotu, kolem 20.30 tam ještě moc lidí nebylo, dalo se v pohodě vybrat místo k sezení, ale postupně se to zaplnilo, odcházeli jsme kolem půlnoci a to bylo plno. Říkali, že nejvíc lidí je středa, pátek sobota.
Ahoj, děkuji za info. Nechystá se někdo v neděli?
Neděle je prý nejhorší den, takže tak
Jak to byva ve stredu? Je hodne lidi uz hned po otviracce? Kazdou stredu je gangbang? S pritelkyni bychom radi zasli a vyzkouseli neco noveho.
Přijde tak 30 lidi, čtvrtina z toho jsou ženy. Párty tohoto názvu je každou středu, ale to neznamená, že vůbec k něčemu dojde.
Ach boze! Nereste tady Lublanskou jako swingersclub, protoze v Praze jsou pouze tri kluby a to Paradiso, Fantasy a Bunkr. Gay spinavej welness k nim neprirovnavejte. Pokud pisete katastrofa o Bunkru, vyjadrete se presne. Nejlepsi raut, super obsluha a majitele. Ja jsem byla na X Faktoru a bylo tam cca 120-130 lidi. Takze urazite vsechny tyhle lidi! Vetsinou to byly pary. Je videt, ze jste v Bunkru ani nebyli, spis jste dalsi pisalci z Lublanske. Ono ne nadarmo se rika, ze dobry klub si reklamu sam psat nemusi a lide si o nem reknou sami. A ja jsem hrozne rada, ze tam chodi tolik cizincu....
Jsi trapná hodně , vadí ti když někdo vyjádří názor na Club a sama děláš to samé
Jen pro upřesnění byli jsme v Bunkru několikrát a názor máme pořad stejný
Romane, jsem tak strasne zamindrakovana zenska, protoze jsem ti ve stredu neudelala doprovod, aby ses do Bunkru dostal zadarmo. V Lublanske jsme se videli a moc hezky jsi o ni nemluvil. Ze tam je spina a smrad, za tim si stojim.
Opravdu špína a smrad tam není . Chodíme do všech clubu a zde je největší cisto . Ale ona dáme která má založeny profil jen proto aby pomáhala bunkru tak jim přejeme hodně štěstí když některý Club pomlouva nesprávně ono se mu to vrátí , at si paní majitelka sáhne do svého svědomí . Hezky den
Jo, jo, jsem majitelkou Bunkru i Fantasy *3*. Opravdu jsem se smichy nemohla udrzet, kdyz se Lublanska s nafukovacim bazenkem prirovnavala k Fantasy. Kdo nevidel, neuveri*3*
Zašel by někdo s velmi mladým klukem do Bunkru? Hledám ženu či pár(příspěvek za Vás uhradím)... kdo mě doprovodí? Bydlím poblíž a hodně mě to láká, ale sám nedokážu najít odvahu.
Nekterou sobotu mozna ano...........
V patek jsme s manzelkou nasli odvahu a poprve zasli do swingers clubu. Vybral jsem Bunkr, pac v Lublansky musis byt jen v rucniku (potvrdili mi to emailem), Fantasy a Paradiso je pouze pro pary (s vyjimkou tematickych akci). Nenechal jsem se odradit negativnima recenzema (pac nedavali smysl a viditelne je vetsina od konkurence ...).

Nechci se moc rozepisovat (napsal jsem "recenzi" zazitku na kandaulismus.cz), nemuzu take srovnavat, ale mel jsem nejaka ocekavani a v Bunkru doslo k jejich 100% naplneni.

Obsluha a personal - vsichni silene hodny, komunikativni, jako newbiky jsem citil, ze nas i sleduji a jsou pripraveni zasahnout, kdyby nekdo prekrocil nasi osobni zonu nebo se k nam spatne choval.

Hlavni mistnost je velika, mozna pro padesat lidi, hezke gauce kolem stolu, mozna i male "bobiky", ale to si moc nepamatuji. Cizince jsem zaregistroval asi dva (jednoho kdyz prisel manzelce poblahoprat a druhy kdyz jsem mu kontroloval kondom :) Oba mladsi kluci, zadny arabove )

Pekny bar, fajn hudebni playlisty (nejsem mladej, ani starej, takze si rad poslechnu cokoliv). Sprchy jsem moc nevidel, pac jsem byl jako jeden z mala temer celou dobu obleceny (bez bot), ale mistnost se sprchama a skrinkama byla zcela normalni. Nemuzu se moc vyjadrit k mistnustkam pro provozovani cehokoliv, protoze jsem byl zatazen po ctyrech do nejake komurky, kde jsme s manzelka a xx dalsima lidma stravili vetisnu casu (zbytek casu na baru). Ale asi pohoda, pac jsem se citil bezpecne a prijemne.

Nebylo tam vubec zakoureno, ja sam kourim el. cigarety a klasiku nemusim, takze tam bud bylo malo kuraku, nebo je tam dobre odvetravani. Jsem spise zimourivej typ, ale teplota byla nastavena tak, ze jsem se vlastne ani jednou nezamyslel, zda mi je vedro nebo zima )

Az tam pujdu priste, tak uz snad nebudu tak vyjukanej a trochu vic si to tam prohlednu :). Ale prvni dojem jednoznacne - 5 hvezdicek z 5.

(mozna moje hodnoceni pusobi prilis idealne a je mozna i ovlivneno intenzivni prozitkem s manzelkou a dalsimy pany (zdravim timto PartuPraha), ale stojim si za nim ;))

Jo, a doufam, ze jsem nepusobil moc opile ... vsichni mi tam totiz pripadali strizlivy ...
v kterem nazvu fora je ta recenze...?
nejak ji nemuzu dohledat...
Blahopreji a gratuluji k uspechu!!!!
Soud: Myslivecká pojišťovna zrušila nájem swingers klubu neoprávněně11. července 15:15 33

Swingers klub, který sídlil v budově myslivecké pojišťovny Halali v Jungmannově ulici v centru Prahy, dostal výpověď z nájmu neoprávněně. Rozhodl o tom v úterý Obvodní soud pro Prahu 1. Klubu se nyní otevírá cesta k tomu, aby po pojišťovně chtěl náhradu škody či ušlý zisk. Jen škodu na zabavených věcech vyčísluje na několik milionů korun.

15

Budova v pražské Jungmannově ulici | foto: František Vlček, MAFRA

Klub firmy DevClub v suterénu domu sídlil od roku 2012 na základě nájemní smlouvy s mysliveckou pojišťovnou, která dům vlastní. V roce 2015 dostal výpověď, ačkoli ho smlouva opravňovala k užívání prostor na 5 let s možností dalšího prodloužení. Jednatelka společnosti DevClub Stanislava Šůsová od počátku označovala výpověď z nájmu za neplatnou. Soud jí nyní dal za pravdu, jeho rozhodnutí ale není pravomocné. 

„Soud určuje, že výpověď daná 13. 7. 2015, je neoprávněná a neplatná,“ uvedla soudkyně Hana Marsová, která se případem zabývala více než rok a za tu dobu vyslechla řadu svědků.

Zatímco Šůsová je s verdiktem spokojena, druhá strana se nejspíš odvolá k městskému soudu. „Asi využijeme všech opravných prostředků,“ řekl iDNES.cz předseda Českomoravské myslivecké jednoty Jiří Janota.

FOTOGALERIE

Zobrazit fotogalerii

Reklama

Pojišťovna opřela svou výpověď o dva hlavní důvody - údajně neschválené probourání a osazení dveří do dvorního traktu a za druhé proražení větracího průduchu do přední fasády domu.

„V řízení bylo spolehlivě prokázáno, a to všemi svědeckými výpověďmi i z výpovědi paní inženýrky Zumrové (tehdejší ředitelky Halali, pozn. red.), že žalovaný po celou dobu znal všechny okolnosti, o něž později opřel svou výpověď,“ konstatovala soudkyně. Dveře i průduch navíc vznikly již v roce 2013, tedy dávno před výpovědí. Podle svědků ředitelka tyto úpravy schválila, což u dveří potvrzuje i e-mail, který zaslala jednatelce klubu. 

Myslivecká pojišťovna namítala například i to, že DevClub měl podle smlouvy provozovat „volnočasové aktivity“, a nikoli swingers klub. U soudu se ale prokázalo, že zástupci pojišťovny věděli, jaké podnikání v budově bude. „Co je pro věc podstatné - že obě strany věděly o účelu pronájmu,“ uvedla soudkyně a dodala, že to, zda si strany ve smlouvě nazvou provoz swingers klubu volnočasovou aktivitou, je jejich věc, do které soud zasahovat nehodlá.

Úterní rozhodnutí soudu říká jen to, že pojišťovna zrušila swingers klubu nájem neoprávněně. Je velmi pravděpodobné, že klub nyní začne po pojišťovně požadovat náhradu škody či ušlý zisk. „Další kroky si ještě rozmyslíme,“ uvedla Šůsová. O pronajaté prostory v Jungmannově ulici má stále zájem, je ale otázka, v jakém stavu nyní jsou.

Poté, co DevClub dostal výpověď a odmítl se odstěhovat, nechala totiž pojišťovna prostory uzavřít a věci klubu zabavit exekutorem pod falešnou záminkou dlužného nájmu. Převážná většina věcí se DevClubu dodnes nevrátila, nebo jsou rozbité a mají nulovou hodnotu. Z místností užívaných klubem byla vytrhaná elektroinstalace či sanitární vybavení. (Ve fotogalerii se můžete podívat, jak prostory klubu vypadaly v době, kdy byl funkční, a jak poté, co pronajímatel prostory uzavřel a nechal vyklidit.)

Bývalé vedení pojišťovny dělalo chyby, tvrdí myslivci

Na dům v Jungmannově ulici se počátkem 90. let skládali myslivci, aby si ho mohli dovolit. Myslivecká pojišťovna Halali z něj podstatnou část pronajímá jiným subjektům. V březnu 2012 pronajala suterén DevClubu a zhruba ve stejné době pronajala převážnou část domu společnosti Slug Invest, která měla v domě provádět rozsáhlé rekonstrukce. Dnes je nájemcem jiný subjekt.

Jednatelka klubu Šůsová začala myslivce upozorňovat na to, že prováděné rekonstrukce podle ní nejsou správné, respektive že při nich dochází například k zatékání vody do výtahové šachty či zazdění odvětrávacích komínů. Klub poté dostal výpověď z nájmu.

Za pojišťovnu v té době jednala zmíněná Lenka Zumrová. Na funkci rezignovala loni na podzim, ve stejné době, kdy odstoupilo celé představenstvo pojišťovny. Stalo se tak poté, co se rada Českomoravské myslivecké jednoty (ČMMJ) začala zabývat hospodařením Halali a zejména situací kolem domu v Jungmannově ulici.

Současné vedení ČMMJ má obavy, že bude muset sanovat škody způsobené minulým hospodařením pojišťovny. „19. června jsme podali trestní oznámení na bývalé představenstvo a ředitelku Halali, protože tam byly nějaké věci, které se nám nelíbily,“ uvedl předseda Janota.

Doplnil, že pokud by se prokázalo, že bývalé vedení zavinilo současný stav, bude po něm ČMMJ zřejmě chtít uhradit vzniklou škodu. „Problém se týká některých zásadních rozhodnutí představenstva a ředitelky pojišťovny ve vztahu k objektu v Jungmannově ulici,“ uvedl Janota k trestnímu oznámení v červnovém projevu k zástupcům myslivců, jehož text najdete na stránkách časopisu Myslivost.

K dalšímu osudu budovy v Jungmannově ulici se myslivecká jednota vyjádřila jen stručně. „ČMMJ, jako majoritní vlastník této nemovitosti, její prodej nechystá,“ uvedla nasvých stránkách. Toto prohlášení nemá datum, z pořadí příspěvků lze ale odvodit, že je z května nebo června 2017. 

Pavla Kubištová


Kdyby Jungmanka neskončila nikdy nepotkám svoji lásku :) Velké díky pro paní Zumrovou
Tahle SO nebo NE, nějaký rozumný ideálně z Prahy 4 ? Info v profilu *4*
Tak se hlavně při odchodu chovejte jak lidi a ne jak prasata. Bydlel jsem přímo nad tím klubem a děs a hrůza, chování dospělých lidí. Což samozřejmě neplatí pro všechny...
Naprostý souhlas, co taky čekat od sexuálních tragédů, který tvoří největší část návštěvníků
Ty jsi sexuální traged co tam jednou hledal co tam neni...
Našla jsem tam smetiště sexuálních zážitků, bažinu sexuální marnosti a hřbitov sexuálních tragédů
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Momentálně se považuji za bojovnici za volnou lásku a swingers kluby jsou moje bojiště.
Hello,
How looks dresscode for men? T-shirt is accepted? How mamy rooms are lockable? How mamy people are usually around 20:00 at Wednesday gangbang party? Is there a lockable gloryhole cabin?
Nedelni wellnes párty byla naprosto super. To jsme v neděli ani nečekali. Děkujeme všem pánům za odvedený výkon a příkladnou péči (a že vás bylo, pres 25? ). Moc jsme si ty 2 hodinky nedělního relaxu bez přestávky užili a budeme se těšit někdy zase příště.
Dobrý večer.
Navštívil jsem včera a musím říci, že to bylo moc milé překvapení.
Samozřejmě bylo a vždy bude pár věcí, které mi na těchto akcích, tudíž i podnicích vadili a vadit nikdy nepřestanou, ale opravdu to předčilo mé očekávání. A samozřejmě ta blonďatá dáma, co seděla pár centimetrů ode mě a to celý večer... ;))) Ještě teď mě touha na ní nepřešla...

Doporučuji.
Ve služebně cestě budu v Praze na týden 16.-22.9. Chystám se podívat do klubu. Blbý, že jsem hluchý a nemůžu bavit mezi lidmi v baru. Cítím se jako osamělý *10*. Budu rád, když někdo mi pozvat či spojit *243*. Jsem čistý hetero *87*.
Ach jo, pokud jsi osamělý swingers klub určitě není nejlepší volba. Partnerský sex to nahradit nemůže.
Když nejsem hluchý, tak žijí jinak....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tenhle fejk je na smazání. Pravděpodobně mu nestojí
Vyrazí někdo, žena, pár, na čtrteční orál párty do Bunkru ze severu? Můžu svézt z Liberce, Jablonce, Turnova a okolí
Chtěla bych jít poprvé, vezme mě nějaký kluk sebou, mám ráda velké :), i třeba víc najednou. Byla by to moje první zkušenost na veřejném swingers party, zatím to bylo jen v soukromí.
Ja Te tam vemu jestli chces.
Kdy se ti to hodi?
Ahoj rad zajdu stebou Pavel mam rad swingers
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj vopičko, co myslíš, že touhle exhibicí docílíš? Akorát mi zvedáš EGO, že má někdo kvůli mne nutnost tady šaškovat
Jak by se tam dívali na crossdress Sissynku? Nebudu se tam cítit špatně? Láká mě na nějakou swingers akci zajít.
ahoj, chtěl bych jít poprvé na swingers akci. Našla by se zde slečna , která by mě doprovodila? děkuji
Jezisimarja porad stejny dotaz...
Copak do kavarny ....ci baru takto hledas doprovod?
Proste bez ..
Nebo si napis do seznamky ze nemas koho sukat....ale tady se bavime o klubu.Neni to seznamka....
ahoj,jestli ma nekdo zkusenost Africky noc v punkeru,mohli byste nam vysvetlit jak probeha.diky
V úterý se chystám poprvé navštívit Bunkr. Kterého nadrženého tvrdého samečka tam potkám?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ti preji abys nejakou sechnal :-D :-D
Nejde někdo zítra, t.j. v úterý do Bunkru? Chystám se zase na úterní akcičku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslíš tu s vyholenými vlasy po stranách, jak tam běhá v teniskách? :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trefa. Tak to myslíme stejnou :-)
jj,jeden si to tam s ní rozdal u malé klece
Myslím, že ji tam jeden mladý včera prcal v jedné tmavé komůrce
Neví někdo co se v Bunkru stalo? Prej tam byla nějaká šťára. Policajti a snad kriminálka. Někdy kolem 30.10. až 2.11.?
Co říkali majitelé, tak tam byla 25.10. kontrola celníků na alkohol a na jídlo. Všechno jim sebrali, prý na udání, že tam mají něco špatně.
Včera jsem tam byl a všechno fungovalo dobře, tak jak má. Včetně penisů :D
Hello, my name is Bundaba, I am from Ethiopia and looking for some nice girls or couples for meeting in swingers club Bunkr on the Afro party at November 18th. I will like meet with somebody there!

Ahoj, jmenovat se Bundaba z Etiopie a hledam pěkna dívka nebo páry na setkat a sex ve swingers club Bunkr do Afro party na Listopadu 18. Rád s někym potkat tam! Psát mi prosin.
Dnes vecer v Bunkru bude aj nejaka Transka?
Příští víkend vypadá podle programu zajímavě. Kdo se k nám přidá? Poznávací znamení, ona pravidelně na tanečním parketu, černé šaty, kozy venku, brýle.
Jdu do clubu dnes, tak doufám, že bude zábava
Opravdu nechápu personál, člověk přijde na Bisex párty a když kouří muž muže, tak se mu začne personál posmívat a sdělovat nahlas všem kolem. Asi by měla paní majitelka udělat školení zaměstnanců. :D
Nejde dnes někdo večer zarelaxovat? Nastavím můj vyholený jemný zadeček k tvrdému análnímu zásunu. Nebo tě pokouřím až po koule, deepthroat. Někdo nadržený?
Ahoj,mam dotaz.Jsme manzele ja 58/181/93/16/6 ona pekna 46/168/63/2 p. Cheme zajit do Bunkru nebo jineho klubu nebudou na nas koukat ze jsme stary?Chceme ted v patek a poradne si to uzit ona to ma rada.
My máme jiný problém. Taky bychom šly ale jsme oba bacul a máme obavu ze budeme ostatním nevhodné a k smíchu.
Včera super nedělní párty, krásně všichni hromadně i solově mrdali a děkuji tomu hřebci, co dámám ukazoval, jak strčí svoje péro do gloryhole a já z druhé strany ho hluboko kouřil až se mi z toho udělal do pusinky.
Hello, my name is Bundaba, I am from Ethiopia and looking for some nice girls or couples for meeting and sex in swingers club Bunkr on the Afro party at November 18th. I will like meet with somebody there! Write me please. Ahoj, jmenovat se Bundaba z Etiopie a hledam pěkna dívka nebo páry na setkat a sex ve swingers club Bunkr do Afro party na Listopadu 18. Rád s někym potkat tam! Psát mi prosin.
Až na to, že Bundaba vypadá úplně jinak a ty jen kopíruješ jeho text... máš penis bílý jak sníh, tak opravdu nechápu tvůj příspěvek tady....
Jo jo... Sagen a Blackguyprague1 je ten samý bílý člověk... jednou se spletl a pod Sagen tady vložil text od Blackguyprague1 a dnes se několikrát oba profily připojili vždy ve stejný čas s minutovým odstupem. Takže nějaký místní troll
Do Bunkru chodím občas, je to příjemný swingers klub. Přidá se někdo v sobotu se mnou do Bunkru na Afro party? Jsem pohodový bisex muž.
Kdo se přidá v sobotu na párty? Jedu autem, vezmu po cestě z centra.
Jde dnes nějaký bisex klučina na to afro párty? Přemýšlím o tom, černoušci mě lákají.
Ahoj, dnes večer jdeme do Bunkru *24* Spolu s námi tentokrát půjdou další 2 (nebo 3) krásné Filipínky *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj a co takhle se stavit a rict mi to do oci? :)
Víš co já si dělám ve SVEM VLASTNIM VOLNU to muze byt tobe uplne jedno:)
nechceš řešit že pornoherečka spí i s někým mimo natáčení? :)
Tak tebe Alex si zaplatí jenom nějaká nesvéprávná špína. *24*.
Já si myslím, že tahat děvku do swingers klubu je finanční nesmysl. Teoreticky je vstupné pro pár o pár stovek levnější než pro samotného muže, ale to určitě nevyrovná náklady na děvku, zvlášť pokud by mělo dojít k výměně s jinými páry. V klubu jsem viděl několik dam, které se jako děvky chovaly *3*, ale myslím, že to děvky nebyly.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chceš říct, že do Bunkru chodí jako doprovod kurvy?
HELLISH-PAIN

Chceš říct, že do Bunkru chodí jako doprovod kurvy?


A není to jedno ? Placená kurva to dělá pro peníze a někdy i pro radost a ostatní dělají to samé pro radost.
jeden problem kurva a společnice na akce je poměrně rozdíl kurvě platíš za to že s tebou šuká i když vypadáš jak psí prdel a společnice? platíš jí za čas co s tebou tráví přátelsky se ti věnuje :) je to podobne ale pritom rozdilne jako florbal a hokej jako stip a pole dance prostě rozdíly :) a ano dělám společnici máte s tím někdo problém? nebo chcete řešit i to v kolik snídám? co já si dělám ve SVEM VLASTNÍM volnu kam s lidmi chodím a co s nimi delám nebo nedelám vám muze byt hodne hodne hodne u prdele :) byt vami si dám svoje životy do kupy a cumím pred sebe a ne na ostatní jak se jim daří :) a pokud máte někdo problém tak to semnou začněte řešit budto o samote ve vzkazich a nebo ještě lépe OSOBNĚ beztak jste jen partička kreténů co se zmůžou na pár písmenek negativních recenzí aby jste jiným oškodili a mysleli jste si o sobě že jste to dokázali :) s Láskou Týna <3
Náš dotaz nebyl myšlený jako urážka. Pokud to tak vyznělo, tak veliká omluva...
Aleee prosimtě kurvy jsou ty co ze sebe dělají kolotoč pro chlapy :)
Zajímavá myšlenka od někoho, kdo je v doupěti, v Bunkru - swingersklubu hooodně často. :-))
Nevím co řešíte. Bunkr je stejně šílený pajzl. Nedivím se že majitel nechce fotky z interiéru na net. V porovnání s dalšími kluby.. Škoda mluvit.
A nechceš se ještě starat kolik hodit strávim denne na amaterech? a nebo na zachode?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdar já mám zkušenost s Alex, sice si to čtu asi pozde ale je to fajn holka. Trochu hloupá a občas asi na něčem jede, podle mě bude v 25 troska, ald na sex dobrá... jinak telátko mladý...
Ahoj ! Who's going to BUNKR for Sylvester 31.12 ?
I'll be there if you want to join :)
Ti kdo chodí do bunkru určitě poznají uvaděčku a tu kdo obsluhuje návštěvníky klubu.
Na těchto stránkách privátu je asi ona zobrazená.. Maya Brooks.
http://info3755577.wixsite.com/mayabrooks/ome-promo

Předpokládám, že je domluvená s majiteli SW klubu a přetahuje klienty z monafsgirls...*3*

https://www.monfasgirls.com/spolecnice
Klub co zaměstnává kurvy prostě jen podporuje mou teorii šíleného pajzlu...
Nebral bych to tak hrubě. Když muž nemá jinou možnost.......
Však jo, ale já mluvím o klubu.. Ten nemá jinou možnost než zaměstnávat kurvy?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tohle je na 200 % ona !!! Stačí si tam zajít. A nehodnoť něco od počítače..není nic jednoduššího si tam zavolat a domluvit se na službách.

No tak to jste pánové fakt frajeři někoho poznat s rozmazaným obličejem a ještě někoho koho známe všichni v polotmě :-) Ani náhodou by mě nenapadlo, že je to servírka z bunkru a i kdyby, tak je to vlastně její věc. Když se vás pánové představím jak se v bunkru řadíte do fronty, abyste ho strčili do padesátileté přiožralé stokilové prasnice, tak žasnu, jak tady dokážete moralizovat, to mi fakt hlava nebere. To jsem pro vás my, co vám v bunkru podržíme taky kurvy? Každopádně až si tohle servírka z bunkru přečte, tak se jí bude určitě chtít jít do práce. P.S. Mám přirozenou nedůvěru ke všem anonymním nickům bez fotografie, věku a čehokoliv jiného o sobě, co šest dní po založení svého Nicku někoho obviní z čehokoliv. To mi připadá nějak účelové! Tak se nám ukažte pane jiri238, jestli vás z bunkru opravdu známe? Nebo jste jen její zhrzený přítel nebo se na vás při obsluze dost neusmívala? A servírce, nevím jak se jmenuje tak promiň za to oslovení vzkazuji: Nic si z toho nedělej, chlapi jsou někdy hloupý idioti!
Celkem zajímavé vlákno. Děvčata si tu vzájemně nadávají do kurev a přitom tam chodíte šukat všechny. Pokud tam roztáhnete nohy téměř komukoliv, tak jaký je mezi vámi rozdíl ? Ptáků znáte víc jak hajný v lese a budete si vzájemně kázat něco o morálce *23*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Slečno Marketaki, moc vám děkuji za to, jak jste se k tomu postavila, máte můj obdiv a respekt a jsem ráda, že jsem se v panu Jiri238 nemýlila. Teď o něm víme alespoň to, že musí za sex platit, že ho vyhazují pro jeho chování jak z našeho klubu tak i profesionální společnice, to už musí být opravdu blb non plus ultra. A zveřejnit vaši totožnost už je opravdu neomluvitelná drzost! Jak by se líbilo nám co do klubu chodíme, kdyby personál zveřejňoval o nás, že do klubu chodíme? Doufám, že se tam s tímto individuem nikdy nesetkám... A je mi jasné, že kdyby vás Stáňa zaměstnávala proto, co děláte, tak byste tam nedělala jenom servírku. Nenechte se podobnými blbci otrávit, doufám, že vás při mojí další návštěvě v klubu zase najdu!
Ty kretene to jsai tak ubohy ze si musis brat do huby holku? protoze jsi rasista a nelibilo se ti na afro party tak ted budeš dělat holce problemy? TO CO ONA SI DĚLÁ NEBO NEDĚLÁ VE SVÉM VOLNU TOBĚ A VŠEM TADY MŮŽE BÝT UPLNĚ JEDNO!!!! radši si dej svlj život do kupy!!! :* a pokud mas nejaky problem 732282555 volej zmrdíku dáme sraz a šlápnu ti tak do obličeje že se už nikdy neusměješ
No lépe bych to nenapsala :-) :-) :-)
Neznám a ani nechci znát všechny kočky nebo mývaly v revíru. Kam a s kým chodí, co tam dělají nebo nedělají je mi fuk. Pokud jsi se nějakým zázrakem v mém příspěvku našla, tak jakákoliv podobnost je čistě náhodná a tvoje svobodná volba. Nikoho jsem nejmenoval *6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já tebe budu tě bránit !!! žádný tyhle nuly nebudou studovat tvuj zivot
Zdravím, šel by někdo dnes večer na gangbang?
Zdravim vsetkych. Moc rad by som sa niekedy prisiel podivat na swingers, nasat atmosferu, uvolnit sa, zabavit a spoznat novych ludi. Avsak nechcem tam ist uplne sam, aby som neprispieval k nepomeru muzov a zien. Preto hladam pohodovu a komunikativnu partnerku, ktora by bola ochotna robit mi doprovod a ist tam so mnou. Mozem slubit, ze budem prijemny spolocnik, no a v spravnej spolocnosti to bude urcite uzasna zabava...
A inzerát pis tam kam patri...jo.
Ahoj 20.12. Jsem klub navstivil, po pocatecni nervozite jsem se rozkoukal a pak ani nechtel odejit. Libilo se mi, ze jsem mohl ukojit sve footfetisisticke choutky bez zabran a nikomu to nevadilo. Jen me nekdo priste pripoutejte na ten kriz
Je mi líto, že jsem nekontaktoval tu blondynku s bílýma brýema, byla tak sympaticky dominantní. Úplně si představuju, jak mě připotá ke kříži, jde na drink, a pak se vrátí s nějakým chlapem, který mi ho bude kouřit a oná se mi bude usmívat do obličeje. No zkrátka z tohoto zážitku budu žít ještě dlouho. Už abych byl zase v Praze
Najdu pár z Pardubic kde slečna byla rasta a pán potetovaný? ✌
Vím, že asi všichni doma strojíte stromeček, ale otázkou je, jdete někdo také dnes do Bunkru? Doufám, že tam nebude poloprázdno, poloplno, ale bude zábava, jako vždy.
Ahoj všichni, jen dotaz....kde se bunkr nachází a jak to tam vypadá? děkuji :-)
Ahoj, jdete někdo na Silvestra do Bunkru přivítat Nový rok? Chci se zavřít v budce s gloryhole u šukacích místností až někdo do gloryhole strčí tvrdý ocásek k vykouření. Najde se tam někdo, koho to tak bere? Anebo nějaká slečna, která se přidá?
Ahoj. Půjdu do klubu na Silvestra. Chcete se se mnou chce bavit? :)
35 let, sportovní, 180/80, 20cm & tlustý. Mám zkušenosti.
Mluvím trochu česky a dobrá angličtina.
Půjde dnes do bunkru někdo známý?
Bohužel s žalem nejen v srdci musím oznámit,
že Bunkr ukončil svou činnost k 1.1.2018.
Důvody budou oznámeny později.
Na stránkách klubu už nenaleznete program
na další dny a do Fóra bude možnost psát už velice omezeně.
Co se stalo?Byli jsme na Silvestrovské akci a o ničem takovém se tam nemluvilo.
Ach neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
A ty jsi kdo?
Program na stránkách je, a tuhle zprávu bych primárně očekával tam.
Stačí kouknout do novinek, kde je vložen google kalendář...
http://miniaplikace.blueboard.cz/kniha/3a2e0kpsfnphmrk57rkx9ub5h27phd
Tak program už je na stránkách. Chystá se někdo na piss párty v sobotu 13tého? Já bych chtěl jít.
Petr, majitel klubu Fantasy má asi zase nový nick :-D
Zase někdo šíří poplašné zprávy? Ubožáci. Vzhledem k tomu, že admin na stránkách Bunkru píše, že lednový program vystaví brzo, tak nám Bunkr nekončí, i když pán WaldenSchmidt má asi křišťálovou kouli a je Všeználkem... A mimochodem program na současné dny na webu je, takže dnes asi zajdu.
Ahoj někdo kdo byl včera v bunkru na sw Maminy a zajicci? Ještě jsem ten klub nenavstivil ale zajímá mě jestli ty akce co realizují jsou tak skutečné a dobré? Jestli bych tam opravdu potkal i ty Maminy a nebo jen hromadu nadržených mladíků?
Ja mám otázku. Má aj samostatný muž na SWINGERS šancu si zasúložiť? Mám 31 rokov a vyzerám dobre, ale aj tak. Ja som na podobnej akcii ešte nebol, tak budem rád za reálne názory. Ďakujem.
Ja som tu čítal, že na jednu ženu pripadnú aj 3 muži...
jo i 20 jich bylo ........
o co ti jde?
Ide mi o nezáväzný sex :D
A uprednostnil by som obyčajné ženy pred profesionálkami...
o jakych profesionalkach mluvis...?
Obycejne zeny...
To víš, že má, ale nesmí sedět jako pecka a měl by projevit trosku snahy. Pokud se zvedne až ve chvíli, kdy za se někdo jiný s párem/ženou domluví a neprojeví ani trošku snahy....pak má nejspíš smůlu.
Prosím o radu zkušenější.
Chtěl bych vyzkoušet swingers.
Je tady nějaká reálná možnost najít fajn kamarádku, která by mě vysvětlila co a jak a udělala mi doprovod? Jít tam sám opravdu nechci.
Svoji fotku pošlu obratem.
Jdete někdo teď ve čtvrtek na Bisex párty? Nechám se třeba v místnosti s gynekologickým křeslem ošukat do zadečku. Když je to bisex, tak doufám, že bude :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
TAKÉ se chystám.:) Tak co vyrazit spolu?
Planuji predbezne navstevu v patek 19.1.na amateri.cz akci:-)najde se zena/slecna ,ktera chce taky vyrazit a nema s kym jit at se ozve:-)
Zdravím, koho potkám na Afro párty?
Nechystá se někdo dnes večer na Sauna párty do Bunkru? Šla bych se trochu prohřát při tomhle počasí.
a nechcela by si ist niekedy von?
Ahoj
Pojď se mnou , užijem si to.
Zdravím, v pátek 26.1. Jdu na natur party. Úplně poprve, takže kdyby měl někdo zajem jit se mnou, budu rad
Ráda bych pokouřila velký ocásek přes gloryhole v komůrce, jde nějaký týpek s větším v pátek na Natur party?
A co tenhle pátek? Já jdu urcite
Docela by mě zajímalo, proč Bunkr na svých stránkách cenzuruje v seznamce příspěvky i když se týkají návštěvy klubu? To jsem nějak nepochopila.
Ahoj. Přemýšlím o bisex party 8.2. Našel by se zde pár nebo slečna (klidně i muz), kdo by šel se mnou?
Nespamuj forum....toto patri do seznamky!
Tady jeden prijde cist novinky o Bunkgu a jejda seznamka= nemusel to ani otevirat.Takto tedy ne.
Byt adminem mazu okamzite.
Zajimavy, ze jsi to nenapsal Princezne o prispevek vys
Pravda :-D, vykouzlil si úsměv na mojí tváři
Jak probíhají nedělní wellness večery? Máte někdo zkusenosti? Klidne SZ. Diky Honza
Velmi příjemně, klidně, vášnivě, živě, pohodově....jak si to v tu danou neděli lidi udělají:-))
Včerejší akce SOBOTA 3.2.018
Po dlouhé době jsme navštívili Bunkr a čekalo nás několik překvapení. Konečně šukací *15* houpačka - sen mnoha párů + gyno *2* křeslo - sen mnoha pánů :-) ovšem houpačka je o takových 10-15 cm níže než by měla být, sledovala jsem několik párů a až na jeden pár trošičku menšího vzrůstu, nízká výška znepříjemňovala požitek všem. Gyno křeslo je fakt echt konstrukce, pevné a pohodlné - ovšem jeho umístění příliš blízko u zdi ze strany nohou nedovolí tolik požitku při větším množství zájemců o hrádky - škoda.
Umístění kříže s elektrickým pohonem v prostorách sprchy je na přehodnocení - chápe každý asi proč. Také je tam poměrně chladno na prožití příjemného prožitku z nehybnosti. Škoda, velká škoda.

Jinak atmosféra byla moc příjemná a nakonec, jak to tak bývá, se z celkového počtu vykrystalizovala velmi příjemná parta ala třeba Krkonošský tým *114* - prima a příjemné. Také byla krásná ta naše vilná mrdačka v separé místnosti na masážním lehátku - kluci to dělali krásně té krátkovlasé tmavovlásce, co mi při tom tak laskala mé citlivé tělíčko..

Také děkuji mladému sporťákovi s vousy co mě při další mrdačce pomáhal držet za ramena, moc příjemné i gloryhole, kde jsem si vás oba vychutnala. Takže pokud čteš, klidně napiš. Budeš vítán i příště.

Také bych chtěla poděkovat tmavovlásce na mikádo, zřejmě dle přízvuku z Ukrajiny, nebo Ruska. Společné mazlení na sedačce u parketu bylo nádherné a manžel byl na obláčku.

Také děkuji všem co mi pochvalili můj kostým a korzet, ze kterého se mi krásně hrotily mé citlivé hroty, mé toužící bradavky. Které si příště sporťáček opravdu postříká *24**4* i s klukama.

Tak zase někdy příště a je skvělé, když se na sebe lidé usmívají, dobře si potom hrají *32*

Mějte se všichni krásně.

Ahoj. Šla by dnes nějaká dáma slečna večer se odreagovat do bunkru?? Já 41let 185/80
V sobotu jsem tam byl.Musim vyjadrit naprostou spokojenost.Prostredi nadherne,obsluha rychla na urovni,jidlo vynikajici.Aspon vim kam mam chodit.Aspon touto cestou by jsem chtel podekovat majitelce podniku .
Ahoj, chci se slečnou někdy zajít na swingers. Nemáme s tím žádné zkušenosti, ale co jsem tak hledal na internetu, tak bunkr se mi zdá nejlepší. Zajímalo by mě jaké osazenstvo tam chodí? Slečna by radši někoho mladšího a hezkého i rozumného (rozuměj - ne tlustého, který o sebe nepečuje a neumí do pěti počítat). Nebrání se ani gang bang - tam chodí jací pánové a kolik je tam slečen na kolik mužů? Děkuji za pomoc, Tom
Tome pojďte tuto středu 28.2. na GB Jdeme s kámoškou zařádit :-)
Nejde dnes nekdo na Bidex party? Uz jste nekdo navstivili? Jsky mate zlusenosti? Nepridal by se nekdo?
Hezky vikend! I'm an expat living in Prague, nemuzu mluvit cesky ale snazim se ucit, a bohuzel, since I am shy to talk about it to my friends, I dont have any company to go there with me.

I would be glad if you could let me join you :)
Chudáčku ubohej, ulítlej a jednoduchej..........................
Tak po delší době dnes vyrážíme do Bunkru a těšíme se... ;-)
Přátelé ahoj všem.

Je tu někdo, kdo doopravdy byl a zažil nějaký ten organizovaný "Africký večer" v Bunkru?
O čem vlastně ve skutečnosti je takový večer? Černí muži? Jak se chovají a kolik jich tam chodí?

Děkuji za informace, můžete psát i do zprávy.
Ještě jednou diky.*32*
To by me taky zajimalo :). Podelte se prosim o info :)
ty cernosi chodi i na normální party a vetsinou se chovaji normalne,ale kdyz je jich vic tak jsou hodne dominantní jako kazdá komunita.Kdyz prijde jeden je to v pohode kdyz je jich parta pěti lidí snazí se akci řídit stylem odstrkování jinych camotných muzu.
Myslím ze jsou celkem v pohodě,horší jsou arabáči a jednou tam byla partička,podle mě indové a ty byli hodně nepříjemní
A kdyby jsi to mel shrnout - stalo to za to?
Je tam tak 3-5 chlapů, mívají hudebně-taneční vystoupení a jsou naprosto v pohodě. Někteří z nich si jdou zmrdat, někteří jenom kecají na drinku. Žádnou agresivitu jsme u nich neviděli. Velikost ocasů průměrná;-)
To: Smithovi_NA *114*
Děkuji za informace Vám
a také ostatním, co jste nám napsali informace o afro party do zpráv. *264**63*

Díky *277*
Zúčastnil jsem se teď v sobotu 24.3 druhých narozenin klubu, tak poreferuji. Níže uvedenou recenzi jsem původně dával přímo na forum klubu, ale tam neprošla schválením. Hold když někdo klub jen nechválí, tak má smolíka. Proto jsem se rozhodl recenzi dát sem.

Takže již samotná recenze. Upozorňuji, že je to pohled můj a mých dvou kamarádů (ti by se vyjádřili asi ještě kritičtěji).
Recenzí píši proto, že jsem na akci vyrazil až z Brna a dlouho jsem se na ni opravdu těšil. O to více jsem odcházel, a to nejen já, zklamán a rozladěn. A pak tu čtu ty jednostranné nekritické příspěvky plné nadšení z narozeninové akce. Asi jsem byl na jiné akci. :(

Dle pořadatelů měl akce rekordní účast. Opravdu se nás tam tísnilo tak 150.

Pozitiva akce:
- hodně lidí a pár vážně pěkných žen a slečen v sexy oblečcích
- opravdu bohatý raut
- líbila se mne kapela. Písničky mne osobně sedly a byly super.
- pěkný wellness koutek
- rozlehlé prostory skýtající mnoho možností (bohužel daný večer téměř
nevyužitých)
- Lady Dee se kterou jsem i fajn pokecal.

A teď negativa. Těch bude bohužel víc. Jen co jsem vešli do klubu tak nás ovanul velmi nepříjemný zápach, který se linul celým klubem. Co zápach připomínal raději psát nebudu.Teprve později jsem zjistili že je to zápach ryb z rautu. Myslím, že volby rybího rautu na této akci byla více než nešťastná. Bohužel jsem také nenašel v rautu slibovaný tatarák, ale možná jsem jej jen minul :(

Sauny měly jen cca 62 C a teplota nešla zesílit. Jedna sprcha nefungovala vůbec a u druhé dalo nadlický úkol regulovat teplotu vody (nešlo otočit regulátorem) a vůbec sprchu pustit. Nebylo kde pověsit ručníky u sprch.

Toto ale byly jen drobnosti.

Co mne osobně hodně vadilo bylo, že 80 procent osazenstva kouřilo (bohužel cigarety) a hlavní místnost byla dost "vyuzená".

Co je ale hlavní. V klubu bylo cca 60 žen, ale sexuálních aktivit se zúčastnilo maximálně 15 z nich. A to tak, že buď v uzavřené skupince nebo si šel užít samotný pár a nikoho dalšího k sobě nepouštěl. Každý takovýto pár pak obklopovalo asi 15 nadržených chlapů, kteří si nad nimi honilo péro. Maximálně tři ženy pak dovolilo zapojit se ostatním můžům. Ale protože chlapů tam bylo fakt hodně, tak to chuděry po chvíli i ony často zabalili. Další ženy jen nakukovaly.

Možná budu proti sobě, ale mnohem vhodnější by bylo regulovat počet samotných mužů, jak se to děje v některých jiných klubech. Nadmíra samotných nadržených chlapů pak totiž často vede k tomu, že to ženy, které by se jinak třeba i rády zapojily, jen odradí. Vidina toho, že jakmile se pohnou směrem k šukacím místnostem, a za nimi se pohrne vláček nadržených chlapů, asi pro většinu žen nezní příliš lákavě.

Zkoušel jsem se zapojit s pár ženami do konverzace ale bez valných úspěchů. Jeden příklad za všechny. Jedna tmavovláska, co jsem se s ni chtěl začít konverzovat otázkou (nic sexuálního), bez řečí raději utekla za partnerem a toho si po zbytek večera už raději držela jak klíště. Možná ji vyděsil můj ovázaný ručník kolem pasu. To ve mne vyvolávalo dojem, že spousta žen tam bylo buď jen jako "vstupenka" pro samotné muže nebo se jen chtěli předvádět. Obecně se na narozeninové akci spíše kecalo, chlastalo a kouřilo než šukalo.

Nakonec jeden kamarád odešel už po jedenácté a já a další kamarád + jeden pár jsem odcházeli těsně před jednou. Všichni jsme odcházeli velmi zkamaní a rozčarovaní. Takže ano, účast byla převeliká, ale co z toho?

Napadá mne, že akce mohla vyhovovat lidem, kteří se šli jen předvádět bez toho, že by se chtěli zapojit, pak uzavřeným skupinkám, které se bavili jen mezi sebou a lidem kteří šli jen na bar pozdravit se známými a nakonec voyérům, co si ho jdou jen "vyhonit".

Pro samotné chlapi, kteří rádi šukají a ne si jen honí tam místo nebylo.

Na Jungmanku jsem chodil pravidelně a líbilo se mi tam, i když k závěru už to také nebylo ono. Ale bunk již nikdy více.

Doplněno: Za mne nejhorší swingers zážitek.
Clovece, ostatni komentovat nebudu, ale v jednom odstavci napsat, ze tam smrdely ryby a zaroven, ze te mrzi, ze tam nebyl tatarak.... Mas odvahu chlape:-D
Tatarák nesmrdí rybinou a to je dost zásadní, v tomto prostředí :)
Též nechápu tvoji reakci a srovnávání tataráku s rybinou.............*23**23**23**23*
Jednoduche mily Watsone. Ryba smrdi predevsim kdyz je stara a stejne jako ryba, je tatarak vcelku citlivy na kvalitu potravin. Ale i kdyby bylo vse cerstve, jsou mista, kde bych si na tatarak netroufl (ryby moc nejim, takze neresim), lepe receno, ne vsude si na nej troufnu a tady... ja ne.
Nevím, zda-li je dobré na toto vůbec reagovat, ale primárně nešlo o to co si kdo dá.....a taky že tatarák nesmrdí, kdyžto rybina je cítit vždy a o tom jestli to bylo staré či nikoli nebyla řeč......mily Watstne, jednoduché to možná je, ale trochu mimo mísu...
No tak jinak. Pokud někdo z Vás měl tu smůlu a pocítil zápach neudržované frndy, tak zápach ryby je to co nejvíce připomíná.Já opravdu první hodinu netušil, že to smrdí jen ryby. :( Proto se na takovouto to akci vyloženě nehodí. :(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vila Funny v Brne...............
Abych se moc nerozepisovala tak ve zkratce pane Hitchi z Brna :

● 1. Odcházet ze Swingers clubu v 1h je jako vypadnout z kina po "Týdeníku o úspěších našich polnohospodářů a užitečnosti kolektivizace JZD" a potom všem vyprávět, jak jsem šel na nejhorší film svého života. To nemyslím nikterak zle mladý muži, ale připravil jste se v podstatě o to nejlepší.

● 2. Řekla bych, že ryba, kouření místo kuřby, kohoutek u sprchy, teplota a rosný bod ...jsou jen zástupné problémy toho podstatného - odcházel jste plný rozhořčení - tedy plný semene. Vezl jste ho až z Brna, chápu, kdo se s tím má tahat tam a ještě opět zpět. Osobně bych Vám mladý muži přála jiný osud toho večera.

Já jsem jedna z těch štíhlých tmavovlásek v černém síťovaném přiléhavém kostýmku s francouzskými podvazky a černým vrškem s černou podprsenku bez kalhotek..a s maskou kolem očí. O vychování některých konkrétních jedinců, kteří tím pádem nebodují - rozuměj: prostě nesmočí, by se zde daly psát sloupce, např. srabi co se k vám plíží ze zadu, aby si sáhli a ne jako spravní chlapi z očí do očí se zeptali zda-li smočí a nebo si můžou sáhnout, postříkat nebo jen tak se pochlubit chloubou a zastříkat si. O tom potom raději někdy později.

● 3. Protože přesně kolem 2h se to v klubu tradičně trošku rozjelo a kolem 3h se tam začaly dít ty správný věci. My jsme s manželem a s velmi příjemnými pány končili v klubu v půl sedmý ráno (moc děkujeme majitelům, že měli s námi tu trpělivost ) .
Všichni pánové z mého "kroužku vyšívání" odcházeli s plnou hlavou dojmů a prázdnými varlaty.. některým jsem na cestu dala i napít božské amrity z mé stříkající píče.

Byli jsme v patře a hrali si u LED TV. Tímto zdravím všechny zúčastněné a moc děkuji za nádherné finále večera. Tímto bych také chtěla poděkovat tanečníkovi zo Slovenska, který mě tam hezky protáhnul po parketu. Popovídat si, zatančit si, zašukat si nebo zamrdat si - jak je kazdému ctěná libost. To je také sen každé ženy.

● Je proto opravdu hloupost odcházet v 1h a nebo dokonce v 11h - to už vůbec komentovat nelze.

JAKO NAPŘÍKLAD TOTO :
Nakonec jeden kamarád odešel už po jedenácté a já a další kamarád + jeden pár jsem odcházeli těsně před jednou. Všichni jsme odcházeli velmi zkamaní a rozčarovaní. Takže ano, účast byla převeliká, ale co z toho?

● KONSPIRAČNÍ TEORIE VEČERA :
Napadá mne, že akce mohla vyhovovat lidem, kteří se šli jen předvádět bez toho, že by se chtěli zapojit, - GENIÁLNÍ ÚVAHA :-)

...pak uzavřeným skupinkám, které se bavili jen mezi sebou a lidem kteří šli jen na bar pozdravit se známými a nakonec voyérům, co si ho jdou jen "vyhonit". : NENECHAL NIŤ SUCHOU :-)))

● DÁLE PÍŠEŠ :
Pro samotné chlapi, kteří rádi šukají a ne si jen honí tam místo nebylo. NEZNÁM CHLAPA, KTERÝ BY NERAD ŠUKAL; -) znám jen ty, kteří si myslí, že to přijde tak jako snídaně od maminky přímo do postýlky až pod nos a nejlépe do klina a na žalud.

● TAKŽE bych tu malou analýzu uzavřela asi malou diagnózou a trefným mottem : NETRPĚLIVÍ JSOU PŘEDEM ODSOUZENI TRPĚT ...pane Hitchi z Brna.
Pane Hitch29....proč jezdíte do Prahy,když máte dobrý swingers club v Obřanech (Extasy).? Na některé akce tam můžou samotní muži. Tak třeba Dábelská sobota je výborná a páry tam chtějí muže.
Protože Jungmanka byla dřív skvělá. V Rozdrojkách jsem byl dvakrát a v Obřanech jsem byl také dvakrát (tam před cca 3 lety). Ale úplně jsem nadšen nebyl. Proti Jungmance o hodně méně lidí. Ale každopádně plánuji ještě zkusit.
I když jsme se nezůčastnili této oslavy, dovolím si malou poznámku k tak krásnému hodnocení tohoto večera od ženy z páru "HRY". Bylo by asi velmi zarážející, pokud by tato dáma odcházela z takové akce nespokojená! Její hodnocení akce a mentorování neúspěšného kandidáta do "kroužku vyšívání" naznačuje mnohé. Nemá však nic společného s osobním náhledem pána z Brna.
Předsedo, ta paní má pravdu.....*4*
Souhlasím, každý má právo na názor.*24**24**24**24*
Ahoj Hry, děkuji za příspěvek i z jiného pohledu. Je fajn mít možnost o tom diskutovat.
Na tebe si velmi dobře pamatuji. Ty jako jedna z mála, jsi se opravdu aktivně zapojovala, a to se rozhodně cení. Bohužel jsem tvé, jak teď čtu, zdaleka né poslední zapojení, zachytil až ve chvíli, kdy jste tam „školili“ jednoho samečka v tom jak si má říct důrazně o to, že tě chce vylízat. A to už jste končili. :(

A teď již reaguji na tvůj příspěvek. Člověk tak nějak v tom kině ten týdeník o budovatelích očekává. Je ale zvyklý, že jeho délka nepřesáhne obvyklých 20 minut. Když ale ten týdeník trvá již před hodinu, tak nějak přestane věřit, že po něm bude následovat i ten film, na který se tak těšil, a může se stát, že otráveně odejde.

A ano, asi jsme měli zůstat déle. Já byl ale bohužel omezen spaním u kamaráda, který chtěl původně také odejít už v 11. Aby zůstal do jedné, mi dalo docela přemlouvání. A také jsem už jsem pár swingers absolvoval a vždy se akce rozjela maximálně do půlnoci. Tak jsem tak nějak přestal v nějaký zvrat doufat. Asi chyba.

A co se týče kouření, tak to za drobnost nepovažuji a už vydržet v takto zakouřeném prostředí 5 hodin je pro zarytého odpůrce kouření někdy docela nadlidský výkon, to mi věř.

Ale máš pravdu v tom, že má motivace tuto recenzi napsat opravdu, jak jsi trefně poznamenala, primárně spočívala z frustrace z nevyprázdněného pytlíku. Rozhodně to ale nebyl motiv jediný. Definitivní rozhodnutí recenzi napsat ale padlo ve chvíli, když jsem na fóru klubu četl jen jednostranné nekritické vychvalování té akce. Mám rád rovnováhu. Proto jsem původně tento příspěvek v umírněnější verzi dával na fórum klubu s tím, že nechci „prát špinavé prádlo jinde“. Poté co mi ale opakovaně nebyl příspěvek schválen, tak mne to naštvalo. Rozšířil jsem jej tedy a umístil jinam.
▶U welcome Mr. Hitch◀

Každopádně se mi potvrzuje to, že váš plán pane Hitchi byl ještě o něco šílenější, sfouknout to v první třetině utkání.

Dovolte abych Vám objasnila jasně proč to je prakticky nemožné, ne při přáteláku jako jsou "Narozeniny klubu", kde se sejdou prakticky všichni, co si kdy v klubu dali sodovku a sušenky a jsou rádi, že se zase vidí dohromady - jednotlivé partičky i paničky co během roku potkaly zajímavé samečky, potom všemožné vlčí smečky, co u každé potencionálně slibné akce do toho všem hučí , bečí jak berani, a nebo vypouštějí zženštilé plačky. Najdou se i nadšení sportovní komentátoři, kteří to samozřejmě zabijou hned a na místě od zárubní. Nikdo ovšem není zvědavý na jejich rétorická cvičení, výkriky, citoslovce, přídavná jména a už vůbec ne na jejich názor, jak to dělají jiní, když sami jen v davu šumí a civí.

Takže jak jste pane Hitchi na vlastní oči viděl a na svůj nos cítil, že urvat něco ptákem, když se hlavně rvaly rukama kýty z cateringu, bylo velmi bláhové očekávání. Tak jako asi si domluvit noc u kamaráda, který spěchá na poslední spoj neznámo kam.

Nicméně, kdybyste překonal svou bázeň pane Hitchi a přišel přímo za mnou a to bez studu a Hany (která na vás jistě čekala doma v Brně) a upřimně mi přednesl Vaše momentální respirační potíže a blíže mě seznámil s vašim záměrem celé poutě do vysněné SwingersMeccy a to až z Brnorakouska. Zažil byste bozskou lázeň. Určitě byste neodcházel s plným pytlem hořkosti a na vůni ryby po přivonění k mé medové píče, byste rozhodně zapoměl úplně.. Možná, že byste dostal pane Hitchi i doušek koštu na cestu mého božského moštu, první sběr.

Ano:-). Nakonec mladý líznil, kterého jsem musela proškolit v průbojnosti, se napil k ránu nejvíce z mých lahodných pysků. Takže z toho plyne ponaučení, že trpělivost přináší nejen déšť, ale i vůně růže.

Pokud někam vyrážíme, tak především za atmosférou, nemáme žádná přehnaná očekávání a neupínáme se k vrcholům v mlze, užíváme si naopak tu dlouhou cestu vzrušení a opájíme se tušením, že to může přijít každým okamžikem.. kouzlo, krása, vzrušení.

A na závěr poznámka pod čarou:

VLÁČKY A PLAČKY
● Kéž by to chápala takhle i většina mužů co staví s vláčkem v každé stanici klubu a někteří neustále otvírají svou sanici, prostě nezavřou v klubu hubu, když mají mlčet správně dýchat a naladit se na atmosféru kolem sebe. O to je větší šance že nakonec budou šťastně píchat. Rozhodně to nikam netlačit, nervat, nesahat kam nemají a nebo kam jim nebylo zatím dovoleno sáhnout, v tom je velký rozdíl.

VZÁJEMNÝ RESPEKT
● Pokud muž vyžaduje nějaký respekt (v klubu), měl by ho především dát ženě o kterou má zájem.. nejsme mamky, co nosí mňamky nějakým mamlasům až pod nos,proto že by si zobl jejich frustrovaný pan kos mezi nohama. Máme rády, když chlap má trošku mezi rohama ...a nejenom mezi nohama.

VELIKOST PŘIROZENÍ
● Když už jsme u toho tak bych ráda malou message pro ostatní muže, kterým příroda nedala tu možnost tahat ptáka až po zemi a omotávat si ho tak nadvakrát kolem svého ega.
Věřte pánové, že to je nakonec to poslední co tam my ženy řešíme, kouzlo, přitažlivost muže spočívá v tom, že prostě může.. může být galantní a zdvořilý i když by nemusel, může být slušný i když by nemusel. Může být tam, kde ho žena požádá, aby byl i když by nemusel. Může být tiše, když jiné péro krásně píše i když by nemusel. Může projevit slabost i když je silný dost...atd.. To jsou všechno detaily, které ženě rozkoší zalévají stydkou kost a muži rozhodně sluší moc.., takže je mi šumák fuk jestli ho má chlap jako Čáryfuk a nebo jen tak akorát na Bublifuk.., ráda ocásek polaskám, stisknu, pohoním a jiné sladkosti treba povolím, pokud cítím dobrou mužskou energii bez arogance alfa samce, co se povyšuje jen proto, že egem převyšuje ostatní muže a hlavně, co si sám myslí, že všechno může.

Takový hrubián nakonec neucítí růže, jen tu rybu, dojde mu až doma jakou udělal vlastně chybu.

To je názor z pohledu ženy.

*174* Děkuji také za krásné zprávy některých návštěvníků sobotního večera, potěšily mě jako správnou ženu také pochvaly kostýmku od některých žen. Tvoříme ho kreativně a hlavně společně spolu s mým úžasným mužem a o to více si ho vždy potom užívám.
Děkuji a přeji všem jen ty nejkrásnější zážitky přátelé a někdy opět na shledanou.
Pokud někam vyrážíme, tak především za atmosférou, nemáme žádná přehnaná očekávání a neupínáme se k vrcholům v mlze, užíváme si naopak tu dlouhou cestu vzrušení a opájíme se tušením, že to může přijít každým okamžikem.. kouzlo, krása, vzrušení.


TOTO JE TREBA DO KAMENE TESAT !

Mame to take tak.
Nase ..."nic necekej a budes vzdy mile prekvapen."..
PS pekne rymy. Krome obsahu sdeleni to ma i pridanou hodnotu.Dik.
Ty jsi nejen krásná, ale budeš i chytrá a inteligentní (bez arogance). S tebou si je asi vždy o čem pokecat i pošukat....*4**52*
pane hitch29 : 2krát Jungmanka-průměr, 1x Paradiso-výborné, Vila Funny-průměr, Nesytka-bída, Extasy-nadprůměrné.
Obě reakce krásně napsané, kromě toho že jsi krásná a sexy jsi i hodně rozumná a hodně trpělivá *114*
Ahoj, hledá se slečna s pírsingem , co byla včera na naturistické a seděla u pódia
Ahoj dnes bych rad zasel do bunkr. Je to pro me poprve co bych sel do swingersclubu. Nenasla by se slecna nebo zena a i par. Ktery by me doprovodil. A ukazal to tam?
Spetl sis rubriku ...!
Seznamka je jinde!
Přestaň loudit a vydej se tam sám. Zjistiš, že jako loudil tam nebudeš sám
Ahoj, dnes jdeme do Bunkru :-) Kdo se přidá? ;-)
Ahoj byli jsme s prateli minuly tyden na srazu. Na 90% vyrazíme i dneska. Kdo se take chystá?
To samé píšeš i o lublaňské kecalku
Jestli je nekdo kecka tak ja ne :D Proc reagujete podrazdene a útočné ? co třeba tour the swingers klub v Praze? Hmm?
Nejde chat!!!! https://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=293154
No a? Proč reklamujes tady? Je tento server snad s chatem spojen?
Protože jsme ve foru o Bunkru a tohle je chat Bunkru v odkazu
:D Snad tam mají na sebe telefon nebo snad ne?
Chystá se někdo v sobotu na Afro párty?
V sobotu možná...ale pojď dneska na gb
Minule si mě krásně pokouřila, takže v sobotu určitě přijdu zase, jsi šikulka
Má cenu abych jako hetero muž šel zítra na bisexuální párty?
Cawes, uz jsem dlouho v bunkru nebyl, koukal sem ted tam byva i vecer zajicci s babickama, tak se chci zeptat kolik tam chodi starsich zen..je to ve stredu to mi moc nevyhovuje ale kdyby tam byly pekne udrzovane starsi zeny rad bych dosel..
Ahoj, popíše někdo jak to tam vipadá o středách, když přijdu třeba už v 13 hodin. Dík
Vše máš napsáno na stránkách klubu. Řeší se to tady pořád dokola. Ale jinak, jak se

zařídíš, takové to budeš mít. Tady nejsi ve škole, aby tě někdo vodil za ručičku.

Ahoj chci se zeptat na vekovy prumer? Jeste jsem na sw nebyl ale laka me to. Po prichodu do klubu co si nechat na sobe? Jen rucnik? Nasla by se tu naka slecna dama co by me na muj prvni doprovodila,? Muzu poslat i fotku obliceje ...
Jo, je tu zastup zen, ktere cekaji, az je tu bude nekdo hledat na spolecnou navstevu.
Jestli umis cist doporucuji si precist vlakna i forum daneho klubu, vsude to je psane asi 1000x. Nebo zvedni prdel a jsi se tam podivat a uvidis sam.
Spis sem chtel naky tipy triky... zadny zkusenosti nemam ... takze diky za nepredmetnou odpoved
Ta odpoved byla velmi predmetna....
Tvuj dotaz ala seznamka je dost pruhledny a seznamka je jinde.Takze tvuj prispevek je bezpredmetny ...mimo tema.
Jaky triky?
Proste se tam bez podivat. Nikdo ti v tom nebude branit.
Nebo do hospody restaurace kina kavarny atd nejprve hledas dámský doprovod nez tam jdes....?
To: SyonS

"Naky tipy triky" ?

Tip : Seber se a běž rovnou do Bunkru.
Trik: Největší vychytávka bude, přijít když je otevřeno.
Zkušenosti : nemá nikdo, když tu bude jen o tom pořát psát.

Takže bych opravdu doporučila vyrazit a nejlépe s dobrou kamarádkou a skvělou náladou.
Je tam i pěkný parket k tanci.
Je tam i sauna. Jako jen pisálek zde budeš jen tak trošičku jen za klauna. Jdi do toho!
Byl tam někdo z vás loni den před silvestrem ?
Byl jsem tam s přítelkyní a ještě jedno blondýnkou. Blondýnka tehdy dostala láhev za nejaktivnější ženu. Celkem se to tam kolením ni zvrhlo :D ale byla maximálně spokojená. Říkala, že to byla perfektní rozvodová terapie
Jinak v klubu se nám hodně líbilo, prostory hezké, obsluha příjemná, lidi z 99% úplně super.
Pokud si to řpečte ten pár, co se nás tak trochu ujal v šatně, tak děkujeme za rady, byli jsme poprvé, tak to bylo trochu ostýchavé :D
To se nikdy nedozvíš vzhledem k tomu, že jsou tam zakázané u sebe mít telefony :D, necháš ve skříňce a je to jedině správně.. nějaký debil si mě minule tajně fotil, přítel ho málem zabil.
Člověk se nesmí bát a občas nějakýmu zoufalcovi dát po hubě
Asi tak no :D navíc teda, byl jsem tam sice jen jednou, mi nepřišlo, že by mi zrovna tam mobil u sebe nějak chyběl :D
Jen mě štve, že to je tak z ruky :-/
Byli jste tam někdo na Bi-sex party ?
Chodívá tam hodně lidí ?
Jede to tam hodně i mezi chlapama ?
Asi píšu odpověď pozdě, ale bi párty je jak kdy... občas i něco mezi chlapy, většinou se tam toho moc neděje.
Najdeme symp par co vcera - 5.5.2018 byl v Bunkru z krusnych hor ? :) Prohodili jsme par vet venku a v satne :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ikdyž do klubu většinou chodím sám bez partnerky,tak musím souhlasit,že Bunkr není SW club.Co se týče akcí,tak se nedodržují ani z deseti procent,spíše se tam chodí kouřit a chlastat a to je škoda protože jinak je to hezkej klub se super obsluhou!
A jak říkám sice jdu jako chlap,ale vadí mi ta velká účast chlapů,hlavně cizinců.
Vím že jde hlavně o výdělek,ale spoustu lidí se do klubu už nevrátí právě kvůli arabskejm vláčkům.
Co to je arabský vláček? Resp. Co je to vláček?
Nevěřím, že jinej klub nabízí něco jiného než koncentraci sexuálních zoufalců
Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ty otrapy stačí profackovat a dají pokoj. Ja se nebojim
Profackuješ otrapy a můžeě jít domů, protože nikdo ti tam nezůstane......*22**22**22*
Mám reálné názory od lidí (žen) kteří tam již párkrát byly, takže výše uvedé nejsou výmysly a to mají tak krásné webovky, jako by to bylo v "Kontíku"...*4*
Co jsou reálné názory? Já vím , o čem píšu
To jako názor těch lidí, ketří tam skutečně několikrát byli a vytvořili si názor dle skutečných zkušeností, ne zprostředkovaně "jedna paní povídala"
Já tam taky několikrát byla, akorát, že jsem tam nemusela lovit mezi zoufalci
Přesně! Někdy se až zvrhne v nikoliv párovou ale párkovou šou! 🤮
Když už jsem narazil na téma bunkr, tak přikládám jeden inzerát z dnešního rána, na který jsem narazil v sekci ona hledá jeho a nezbývá mi, s přihlédnutím ke zdejším příspěvkům než konstatovat, že lidé kteří tam chodí, musí být ultra zoufalci, ať už jde o muže nebo o ženy.....ale nic ve zlém, berte mé konstatování s nadhledem.))) *3*

Jsem tehotna-hledam muze co byli ve me 28.3. V bunkru...hledam otce...dekuji....dekuji i za pomoc.
Kdyz ocividne nepoznas fejk a honice tak co s tebou. Chce to zapojit mozek viz fotka dotycne - herecka.
Pujde dnes nekdo ? Idealne kolem 30 :)
Ahoj..nechystá se nějaká kočička,která by ráda společnost?Ve čtvrtek?
Ahoj, zítra vyrážíme do Bunkru - kdo se přidá? *4*
Nejaka zena, kterou by potesil doprovod v sobotu 9.6.? Vek nehraje roli. Ja 24, student VS, inteligentni, zajisteny, nekurak s chuti pro sport.
V.
I am looking for a nice girl in between 18-25yo for visiting Bunkr club time to time.

Entry is free for couples within this ages ;)
Na programu na červen je zase piss-párty. Byl jste na ní už někdo? A můžete poreferovat, jestli tam skutečně probíhaly nějaké piss hrátky? Ta představa mne láká...
Nekdo dnes do bungru. Chystam se brzo jiz po 19 hod..
Dlouho jsme v Bunkru nebyli. Může nám někdo ze současných návštěvníků prozradit jestli je tam ještě tolik návštévníků z arabských zemì jako dřív? Díky...
Ahoj, chodíme cca 1x za měsíc soboty a dlouho jsme si nevšimli arabských návštěvníků. Občas nějaký cizinec zavítá, ale ne arab. Ovšem nevíme, jak je to v jiné dny......
Díky za odpověď. To už to t v Bunkru asi nebude tak zlé jako dřív. Naposledy jsme byli v září 2017 a už se to vážně nedalo. To bylo v sobotu snad pět arabášů, případně Indů na jednu češku. Teď jsme tedy nebyli 3/4 roku a doufáme že se to trošku zlepšilo a Stáně se rozsvítilo, protože takhle by jí tam české páry přestaly chodit úplně (tedy mimo specialistů). Ještě jednou díky za info...
Není zač. Ale upozorňujeme, že se může stát, že přijdete, a zrovna tam nějaký bude *9*. Ale nám se to za posledních pár měsíců nestalo. Tak přejeme klidný pobyt a hezkou zábavu *277*
Tak snad máte pravdu, taky se chystáme po cca roce*24*
Kdo se chystáte v pátek na piss párty? A je to opravdu a pissu a nebo jen "běžná" páteční párty?
Jdu tam kvůli pissu. Můžem jít spolu a aspoň dát pivko a pokecat, než se to rozjede,
Tak jaká byla piss akce. Stálo to za to? Já to bohužel musel vypustit.
Stálo to za pendrek, nečůralo se vůbec
Holka do bunkru na domluvu? Datum muzeme vymyslet společně :) nemám problem se přizpůsobit :))
Ahoj. Nezná někdo takovou drobnou blondýnku velkým tetovanim nas prsy?
Občas zajde na sw do bunkru
Přemýšlím, že bych zítra poprvé navštívil Bunkr. Nebyl by tam sympatický pár na seznámení s klubem? :-)
Byli jsme v sobotu, chtěl bych poděkovat domině v červeném oblečku za krásné osahávání manželky, škoda, že to nedošlo dál ....*340**277*
Žena slečna v pátek do bunkru???
Nezná někdo takovou drobnou blondýnku s velkým tetovanim nas prsy co chodila do bunkru a myslím že tam i pracovala
Zdravím ta bloncka si tady říkala ---AlexFitz--- pracovala tam ale teď nevím co se sní stalo.. mam sice i telefon :D ale mě ho nezvedá....
Kdo jde v pátek 3.8. na párty do Bunkru, koho potkám a ojede mi zadeček?
Dobrý den.V Bunkru jsem byla jen jednou a vážně to tam bylo úžasné.Proti Fantazy se to neda srovnat.Byla jsem s kamarádkou ve Fantazy a byl to tam samý chlap a cizinec.Hlavně to tam pořadatelé moc nezvládali.V jednu chvíli mi přišlo že jsme tam s kamarádkou byli jediné ženy.Pavla
Ahoj několikrát se inzerovat gangbang s tehulkami.. Ma s tím někdo zkušenost, byly tam nějaké slečny v požehnanym stavu? Jen uvedu, že na tehulky jsem dost vysazenej:)
Ahoj, nechtela by dnes nejaka mila zena vyrazit na oralni party? Zvu te.
Ahoj, chystám se dnes do Bunkru na gangbang párty. Když jsem chodil do Jungmannky byly to ty nejlepší a nejnavštěvovanější akce ty středy, je to podobné i v novém Bunkru? Kolik chodí lidí..a párů? Díky za info.
Ahoj, kdo jdete dnes na bisex párty? Rád Vás ppznám :).

Vašek
28.8 jdeme na party,kdo se k nam prida?*21*
Přidal bych se,ale jsem sám ...
Ahoj, hledám doprovod na 6.9. do klubu. Nešel by někdo se mnou, nebo já s někým?? Myslím žena, nebo pár :-)
A co raději toho 6.9. večer do Sabinovky?
Nikdy jsem tam nebyl, ukážeš mi to tam?? Půjdu rád :-)
Ahoj, hledám doprovod na pátek 7.9. do klubu. Rád bych opět zašel a přidal se k někomu, nechce se mi jít samotnému (ideálně pár, nebo žena).
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyz jsem se tam byl jednou v nedeli podivat, tak tam byly sva pary, kde jedna z pani si dala dobře pulku panskeho osazenstva a druhy par, ktery nemenil. K tomu asi dvacka muzu, z nichz tak pet cizincu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, půjdu na oslavu narozenin 12.10. tak pokud bys do té doby nikoho k sobě nenašla tak můžeme zajít spolu*277*
Ahoj ve středu jedem s partnerkou na sw moc se těšíme nechtěl by se přidat par nebo žena milujeme společnost a sexsik. Přidá se někdo mi tam budeme od 12 hod. Budeme se těšit na společně zážitky.
Ahoj, dorazíme v páru 26.9. okolo 14-15.hod. Partnerka velice akční a BI.
Ahoj. Půjdu do klubu v pátek 28.9 (SRAZ AMATÉŘI cz). Chcete se se mnou bavit? :) 35 let, sportovní, 180/80, 20cm & tlustý. Mám zkušenosti. Mluvím trochu česky a dobrá angličtina.
Ahoj bude zítra nějaký par či super žena v klubu budu rad když snekym pokecáme můžeme dat dring a pak vyřivka a třeba i výc budu tam kolem 18 hod. Díky za info
Ty jsi cizinec že neznáš pravopis pokud ne jak to je ostuda kámo.
Ty jsi ale chytrolin jantaru *39**162*
Já chytrolin a ty ? ..............
Ahoj někdo dnes na relax ve třech nějaký muž ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to by mě zajímalo, jestli se ozvali...*3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,chystá se někdo 7.11 od 13hodin do bunkru.Přitelkyně to má rada s více muži,ale je jasný že na sebe nepustí každého.
Chystám se 14.11. jedu autem,můžu svézt
nehladá nejaký pár sympatického chalana na swingers alebo
žena doprovod na swingers? Praha:)
ste pár ktorý sa chystá do Bunkru
a chcete aby som tam prišiel a spoznali sa?:)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++na veku nezáleží
Tak nevím chodí tam ještě vůbec někdo? Nejsou v Praze lepší kluby.
Urcite, ale zalezi na tom pro koho a na co...
chtěl bych se ženou navštívit tento club ale potřebujem někoho,kdo nás tam doprovodí
A na co?
Do baru,divadla a jinam taky potrebujete doprovod....?
ahoj jak to chodí na bi párty ?? rád bych tam kouřil dá se ??
Dá! Dnes jdeme s manželem po dlouhé době. Přijď, můžeme ve třech!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, my se tam někdy ukážeme :)
Chystam se v patek, pojedu z HK pokud by chtel nekdo svezt, napiste do vzkazu
Ahoj ve středu jedem z přítelkyni a GB do bunkru bude tam nějaký par nebo žena na pokec a třeba něco výc. Díky za odpovědi. Preji hezky den
Záleží na tom jestli opravdu výc,nebo jen víc?😁😁
Ahoj, šel by někdo dneska večer semnou do klubu na párty? Budu v Praze a hledam zábavu. Já muž 36. Pište budu rád. Mirek
Tak kdo zítra dorazí do Bunkru.
Jede nějaký pár ve středu do bunkru my starší pár jedeme od 15 hodin.
Jdeme se s přítelem dnes večer asi ohřát do Bunkru. Potkáme tam nějakého mladého?
Jak to v klubu vypadá s "afroevropany"? Ještě jich tam bývá tolik? Samozřejmě myslíme mimo tématické večery pro ně pořádané! Prý jich tam bývá až až. To nás odrazuje od návštěvy Bunkru! Díky za reálné a nepřikrášlované odpovědi...
Je to tam v pohodě. Byli jsme během podzimu 2x a nebyl tam ani jeden ;-).
Díky za odpověď...vyrazíme! To je totiž to, co nás z klubu vyhnalo! (a slíbený ale nedostavěný bazén)...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme včera a vpohodě byl tam pouze jeden Holanďan
Ahoj ja byl taky 5.12 2018 v bunkru bylo to super kdy se zase chystate zajit Pavel
Ahoj kdo dnes pujde po 17 hodine*3*
Do kolika hodin o sobotách běží v klubu zábava? Až do zavíračky v 5? Nebo je tam už po půlnoci mrtvo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My asi v pátek s přítelem také dorazíme na černé ocásky, už jsme dlouho nebyli
Nejaky mlady par nebo slecna dnes odpoledne? Ja a pritelkyne tam budeme. Oba 25.
Ahoj dnes se chystam navstivit bunkr hledam doprovod slecna zena panicka par dejuji za odpoved
Ahoj jdete někdo dnes do Bunkru?? :)
Chceme s manzelkou jsme ale starsi tak nevime jestli mame 46,58
ahoj, v klidu běžte. tam je široké rozpětí lidiček...
hezký den, jděte bez obav, chodí tam senioři i mladí
Sl.
Ahoj byl někdo na Silvestra v Bunkru na party s Lady Dee?? :)
sel by nekdo se mnou ?.. V Bunkru jsem jeste nebyl .dekuju
Ve středu 9.1 se chystám na návštěvu sw.clubu .Přidá se někdo ke mě ? Pár či žena ......Koho zde potkám ?
Ahoj byl už někdo na Bi párty ve čtvrtek?? Dáš vědět ?
Kdo jde dneska večer na párty?
Ahoj, přidá se k nám někdo tento pátek ?
Chodíte stále ? Rád bych zašel ale sam se asi neodvážim.. rad bych se k někomu připojil ..
Ahoj, byl někdo 30.09.21. v bunkru na čtvrteční bisex párty? Mohl by mě někdo poinformovat jak to tam ve čtvrtek chodí, nikdy jsem v bunkru nebyl a rád bych tam zašel, ale nevím jaký je poměr sil a věkové kategorie.
Nejde někdo zítra v pátek do Bunkru, nechat si hezky pokouřit ocásek přes gloryhole?
To zase byla včera polízanice;-)
Ahoj. Rád bych šel tuto středu do Bunkru tak od 12. Nenašel by se pár co by šel také. Nebo muž ať nejdu sám?
Ahoj, mohl by někdo popsat jak to vypadá v klubu tak kolem 12 - 13 hodiny. Kolik je lidí?
Pavle, Petr se tam chysta, treba ti to pak napise, nebo nam vsem:-)
Mám v plánu ve čtvrtek na orální párty, nechce se někdo přidat?? Jaké to bývá na těchto orálních večerech, bude to moje premiéra.
Nejde někdo na nedělní relax? Minulou neděli bylo celkem živo, tak proč to nezopakovat. Nastavím v podvazkách na gynekologickém křesle nebo třeba v některé uzavřené komůrce diskrétně.
Nechystá se někdo ve čtvrtek za zábavou do Bunkru? Co to zase rozjet, jako minulou párty?
ahoj rád se k tobě přidám jestli mohu.
Hi I will be visiting Prague on 27-28.06 which day is better to visit Bunker Thursday or Friday to get a chance to meet nice couples or single ladies? :)
Definitely Friday is full. Weekends are busier
Někdo na večerní nedělní zážitky dnes v Bunkru? Venku je sice krásné teplo, ale proč večer nezajít a nepobavit se upustit páru a nejen tu :-)
Koho potkám zítra ve čtvrtek v Bunkru?
Já jdu, budu v podvazkách, tak kdyby měl někdo chuť na zadeček, nestyď se a oslov mě.
no je středa ... takže moc lidi asi nebude
Neplánuje někdo mladší pátek, nebo sobotu ? nejlepe pár ? My hodně mladí :P
Ahoj . Dorazí někdo dnes ?? Kdyžtak sz :p
chodí tu někdo na čtvrtky bi párty ??
ahoj chystá se někdo 17.10 na bi párty??
Kdo jde dnes večer na Fuck My Wife?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Má cenu tam chodit v úterý? Tzn. dnes? Bez doprovodu... 🤔
Ahojte všici nevíte jak mají otevřeno v úterý. Děkujeme
Nejaky par v so do Bunkru, 40 let m 20(6), to zas bude jizda
Ahoj, je tu někdo, kdo byl už na afro-party ?
Máme nějaké otázky, tak kdyby nám na ne někdo mohl odpovědět prosím napište do zpráv :) díky :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne,nikdy jsme je tam neviděli. Jenom chlapi.
Ahojte, nie je tu niekto kto sa chysta v stredu alebo kto by mi spravil spolocnost?
Ahoj, plánuje tu někdo návštěvu AfroParty v sobotu ? :)
Premyslim o tom, pokud bude cas, tak zajdu
Podte dnes :) ..... nech tam nie je nuda
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To bude asi bez úspěchu. Protože samotné ženy mají vstup za 100 Kč a all inclusive, kolik vypije je jedno. A také, když přijdete v páru, tak musíte odejít v páru, společná skříňka a jeden klíč... Tak seber kuráž a vyraž sám, nikdo tě neukousne, není se čeho bát.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na chlapech kteří platí vstup a vše okolo
Ve swingers jsme začátečníci. Byli jsme na akci Pasák a děvka a úplně nás nadchl koncept této hry. Ta moje by hrála až do rana. V klubu bylo opravdu dost lidi a my střídavě využili gynekologické křeslo a kříž. Zítra zkusíme přijít na deep house.
Jedu zítra přidá se nědo.Přijedu po dvacáté hodině.
Ahá, my jedeme 11.12.máme tu po ránu jednání a poté zajedeme do bunkru.Přidá se nějaký pár na pěkné mrdání.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za páteční sraz amatérů. Byli jsme úplně poprvé, ale již teď víme, že se budeme vracet častěji. Bylo to vážně úžasný. Tolik akčních paru najednou jsme ani necekali**03. Co bychom chtěli ještě vyzdvihnout, byla fantastická vánoční výzdoba klubu. Jedním slovem se to říct nedá, tohle jsme ještě nezažili. Váš klub Bunkr by měl soutěžit o nejkrásněji vyzdobený klub na vánoce. Zcela ohromeni krásou a dokonalými detaily jsme nad ránem odcházeli ve výborné náladě. To samé můžeme napsat o rautu. Pastva pro oči i zaludek. Majitele nešetří na nicem. Seznámili jsme se s dvěma páry, zdravíme tímto Verunku a Paju. Příští týden se chystáme s manželem znovu. Dekujeme
Mohu se zeptat vy jdete v dopoledních hodinách?
Ještě mám dotaz.... chodí někdo na ty středeční denní akce od 11.00.......nevite jak tam je živo....nebo tam.budeme sami 😕
Ahoj jezdíme tam 3 páry a 2 muži a pokaždé to tam žije a je to i supr prostředí, máme to tam rádi. Můžete se přidat mi tam jedeme 11.12. Asi mezi 12 až 13 hod snami se určitě nudit nebudete můžeme třeba jen pokecat nebo se uvydi. Budeme rádi za nové lidi. A rádi vás poznáme
Ahoj jdu s přítelkyní na 12.h. jsem rád že tam nebudeme opuštění.Kdyby chtěl jít někdo s námi dejte vědět.
Já půjdu asi 28.12 do bunkru na swingers, moc se těším.
Ahoj, jak kdy. Teď tam bylo několik párů a úžasné.
Nejde někdo dnes v úterý do Bunkru na Bisex párty? Potkám někoho?
Chystá se někdo v pátek na Vánoční fetiš párty? Potkám někoho?
Ahoj kdo se chystá taky do bunkru 28.12 ?
Ahoj s co 27.12. na sraz amatérů?
Spíš až 28.12 půjdu.Ten termín 27 asi nevýjde.
Díky všem samcům co přišli k nám a ošukali mou kundicku, výstřiky do pusinky byly nejj.
My byli vcera. Myslim, ze ma draha par muzum nadelila pekne Vanoce:-) Nevim, mozna pujdem nekam nadelovat i dnes:-)
Chystá se někdo zítra na sraz amatérů do Bunkru? Potkáme se?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Včerejší nedělní akce naprosto úžasná
Kdo se také chystá na Silvestra do Bunkru? Poslední noc roku bude jistě stát za to
Starší pár 45 let plus dnes na silvestrovskou párty? My pár 43/a 54/let .Pište na trosbass@ seznam.cz
Přidá se k nám někdo na odpolední relax zítra do Bunkru? *6*
Ahoj v kolik asi přijdete? Myslíš dnes od po?Rád bych se přidal, samozřejmě podle sympatií ....
Slečna patrně nedorazila... Protože tu zatím žádná není..
Slečna dorazila, ale neměla čas běhat na telefon a odepisovat na zprávy na amatérech *3* . Akce byla super, krásně jsme si to užili. Moc děkujeme všem zúčastněným pánům a párům.
Potkám někoho dnes večer v Bunkru? Já jdu určitě
Ahoj, najdu ženu která by šla semnou do bunkru? Ještě jsem nikdy nebyl a velice rád bych něco takového zkusil *250**58*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem. Jak je to opravdu s tou středou od 11:00h. Bude to jen na šermování nebo budou i nějaký kočky 😋.
Díky za info 😉
Ok ... Takže tady se asi žádný info nedovím...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kolik bývá třeba v pátek a sobotu průměrné samotných žen? :)
Ahoj, právě vyrážíme do klubu na odpolední párty, tak doufáme, že to bude super jako minule! :)
Opět krásně užitý večer, děkujeme všem, kteří se starali buď o mě a nebo mou druhou polovičku :). Klub je plný krásných párů, takže určitě doporučujeme klidně ještě v takto pozdní hodinku *3* !! Všem příjemný večer.
Chtěl bych se zeptat, nenašla by se tu nějaká slečna co by se mnou vyrazila na první swingers párty ? Nikdy jsem tam nebyl a raději bych vyrazil poprvé ve společnosti :) Je mi 26 let a pokud budeš chtít vidět jak vypadám, tak napiš :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My se tam nejspíš ukážeme. Páteční program je dělaný jen a jen pro nás.
Nemá někdo nějaké info, kdy se bude potenciálně otevírat Bunkr? Nějaké zaručené “zvěsti”? Už se těším na známe tváře po pěti měsících. To bude zase jízda.
Info na stránkách
Milí swingeři, návstěvníci našeho swingers clubu Praha.

Dovolte nám reagovat na množící se dotazy ohledně termínu otevření a spekulací o tom, zda se klub bude vůbec otvírat.

Hlavním důvodem stále zavřeného klubu je opravdu Covid-19. Klub je již plně připraven na otevření, ovšem za současné situace, kdy počet nakažených nijak rapidně neklesá a situace je vzhledem k neočekávaným krokům ministerstva zdravotnicví nejasná, bylo by otevření klubu zbytečně “nebezpečné”.

Obavy o tom, že klub zůstane uzavřen, můžete zcela vypustit. Taky se už na vás nemůžeme dočkat.

Pevně doufáme a věříme, že již brzy vás budeme informovat o termínu znovuotevření vašeho oblíbeného klubu.

Moc se na vás věechny těšíme a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte.

Tým SW klubu Praha
Díky, to jsem tam ještě před pár dny na stránkách neviděla, zní to pozitivně, tak se snad brzy dočkáme
11/9 si zapište do kanceláře. Bude to stát za to!*5*
Ahoj, je to určitě pravda, že Bunkr otvírá? Na jejich stránkách jsem nenašla žádný program. Jen se povida, že prý dělali nějakou rekonstrukci.
Je to pravda. Hned na titulní straně, velký červený text. Program bude v následujících dnech.
Tak kdo vsechno se chysta 11.9. na velkolepou otviracku? :)
Jen aby se opravdu otevrwlo s ohledem na soucasny vyvoj poctu nakazenych.
Příspěvek byl smazán.
Úplně nevidím reálné,že za současné situace se bude ve velkém otvirat😮🤫
Z webovek klubu:

"Vzhledem k aktuálnímu vývoji v Praze a novám protiepidemickým pravidlům jsme se rozhodli lehce poupravit první otevírací den.

Klub pro vás otevřeme v pátek již v 19:00 hodin a společně se budeme bavit do 24:00, jak nám ukládá zákon.

Také pro vás připravujeme oddělené zóny, jelikož tušíme, vzhledem k vašemu zájmu, že vás bude víc než 100.

Prosím vás také abyste respektovali nařízení vlády a měli u sebe roušky. "
No, vzhledem k tomu, že měli od března zavřeno, tak takhle poznámka je trochu zbytečná,ne?;-)
Nicky Nymfomani, Heilish-pain a Jancamila to jsou vše nicky majitele klubu Cassiopeia v Čáslavi. Každý si o tom udělejte obrázek sam. Přesně tímto způsobem, s ještě větším počtem nicku to dělá i Desire. Po zveřejnění těchto nicku mi smazali příspěvky. Je to do očí bijící. Jinak zcela souhlasím s Napar. Kdoví jak to dopadne, možná se opět vše zavře.
nevím nevím, vstupné zdraražené z 800 na 1000 (1200) a otevíračka místo do 5hodin jen do půlnoci a oddelena mista? neláká mě to už
Kdo nebyl, může jenom litovat. Klub v novém hávu, kompletně překopáno, krásný bazén, nový bar, nové hrací místnosti, bonz od konkurence, návštěva policie, všichni poslušně v rouškách, kvalitní raut a v neposlední řadě narváno. Děkujeme a moc se těšíme na další hezky promrdaný večer.
A choděj tam jen swingeři ?
Nebo je tam taky zavedena možnost koupit si kurvu na baru ?
Smithovi_NA: Skvělé, tak to bude mít zase konkurence nahnáno a přemýšlet, jak to “zgajlovat”
Bunkru přejeme pevné nervy, ty vlastně Stáňa má ;-) (upraveno)
Děkujeme za info, už se nám stýská.. Odvahu ale zatím nemáme. :-) Uvidíme, jak se bude všechno vyvíjet. Bazén byl v plánu dlouho, tak jsme dost zvědaví. Ale ta policie mě teda trochu vyděsila... :-))). (upraveno)
Přidávám se , byl to naprosto luxusní večer....policie byla malé rozptýlení na zábavě neubrala. Jen by se měli nad sebou zamyslet ty co jí tam.poslali....
Závistivci a blbci se většinou nad sebou nezamyslí, ono totiž myšlení bolí
Slyším samou chválu na znovuotevřený Bunkr, tak to budu muset s kámoškou, co nejdříve prověřit. Jen nás děsí ty povinné roušky, s nimi se fakt asi těžko kouří :-) a natož pije
Za nás také naprosto luxusní večer🤣Je až neskutečné, jak klub vypadá. Nový wellness s bazénem je naprosto fantasticky. Připojuji se k Ivule172. Ti, co tam v noci poslali policii, by se nad sebou měli zamyslet, protože škodí swingers komunitě. Je jasné, že to byla konkurence, o to je to ubožnější. Policie i majitelé vše zvládli naprosto profesionálně a večer to jen okorenilo😄. Jinak neskutečná zábava, fajn lidi a po dlouhé odmlce jsem si opět vychutnala prvotřídní raut. Majitele si dali opravdu záležet na celé rekonstrukci. Dekujeme a brzy zase nashledanou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bigboobs: Tak pane, proti tomuto vašemu komentáři se musíme ohradit...to že nás oslovujete zoufalci, to ještě skousneme, ale že si dovolujete bez jakéhokoliv důkazu nás obviňovat z nekalých konkurenčních praktik, to odmítáme ! Toto jsme nikdy nedělali a ani dělat nebudeme! Nebudeme toto dělat také proto, že se osobně známe s majiteli ostatních pražských klubů a přijde nám to přinejmenším jako zbabělé! Jestli máte s naší klubem nějaký problém, tak proč nepřijdete osobně nám vše říct do očí? Budeme očekávat vaší reakci na emailu. Tak na brzkou viděnou.... Tým DESIRE
Příspěvek byl smazán.
Než tady začal operovat klub Desire, tak amatéři bylo fajn místo.
Divím se adminovi, že jim tohle trpí ať to prostě zatrhne a zruší jim všechny falešné profily co mají. Tyhle jejich neustálé výpady jsou už fakt otravné.
Jiné kluby tohle nedělají.
No zoufalec budeš asi ty Bigboobs....ale paní policajti řekli kdo Bunkr nahlásil a Desiree to nebylo!!!!!. Nema to zapotřebí. A už mě nebaví to špinění klubu. Každý ať chodí tam kam chce, ale ať neotravuje ostatní!!!! (upraveno)
Pro ivule172
Lepší než se tady osočovat a psát z falešných nicku /to se netýká tvého nicku/, by bylo dobré napsat narovinu, který klub to byl. Já doufám, že jsem si to s Desire vyříkala. Tohle udání je pod úroveň úplně všech a hlavně v této době. Určitě by chtělo, aby ses vyjádřila, kdo to byl. Asi všechny by to zajimalo. Na druhou stranu se musím zastat Bigboobs a Doktorhoven, protože jak se o nich a o mě Desire vyjadřovalo, nebylo profesionální. Takže všichni budeme čekat na zprávu, kdo byl ten udavač.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele Bigboobsi, ty se laskavě nestarej o to co kdo řekl. Sám jsi tady nařkl z udávání přímo SW DESIRE, tak koukej
ty sám ten důkaz doložit. Čekáme tady na něj marně už několik dní, tak už ho koukej vyklopit.
Nejdříve je to DESIRE a najednou už to může být i Fantasy?
Jediné co "je jasné" z tvých příspěvků, je tak akorát to co ty budeš asi za pěkný ... (upraveno)
Tyhle místní žabomyší války jsou podle mého názoru zcela zbytečné, někteří lidé si v nich jen nějakým způsobem léčí svoji frustraci a přikládají polínko do ohně, což osobně zcela nechápu. Kluby stejně pojedou dál podle svých možností a místní trollové budou zbytečně podněcovat dokud jim někdo bude reagovat, namísto toho, abychom si zde užívali, radovali, přinášeli rozkoše nám příjemné. Lidé buďte swing!
Kdo jde dnes? Sportovec 26 let, můžu se k vám přidat?:))
My se dnes zastavíme na drink. Přidá se ještě někdo další?;-)
Jak to teď vypadá s návštěvností? Včera tam byli 3 páry a 8 mužů. V těch nových prostorech, které jsou moc hezké, se to úplně ztratilo.
To tam teď chodí pořád tak málo lidí?
Ahoj. Funguje ještě Bunkr? Na stránkách je jen info o přerušení provozu a jinak nic.
Ahoj. Jj...Bunkr funguje, ale zatím ho ještě neotevřeli. Zřejmě ho otevřou až toho 14.6.
Pátek 18.6 *15* Už se moc těšíme!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To neznamená, že musí jet taky. Bezpochyby k tomu mají pádný důvod 😉
Klub se měl ještě zvětšovat o další prostory, tak předpokládám, že to zdržení je kvůli nějaké rekonstrukci ;-)
Kdo se chystá na otevíračku? Doufám, že to nebude párty v respirátorech. Tuší někdo, jak to řeší ostatní kluby, co už otevřeli?
v zadnem klubu,ani v cr ani v nemecku se na ustech nic nenosi,tam chodi vetsinou rozumni lide
Tak už se to blíží, prý budeme překvapeni změnami a rozšířením klubu. Ale jsem zvědavá kolik lidí dorazí po rok a půl absenci. Hospody se zaplnili k prasknutí, tak třeba to bude i s Bunkrem.
Doufejme. Skoda, ze jeste neukazali, krome zahajovaci party, program.
Program tam už je několik dnů, vidím, že na každý den do konce měsíce.
Ano, predevcirem ho dopsali. Uz jsem koukal a manzelka hned zacala planovat:-) Dva pokusy v Lublanske bohuzel k sexu nevedly, tak se tesi ma Bunkr.
V Lublanske nebyli chlapi na sex ?
Tak se tam dneska večer potkáme, ne?;-)
My muzem nejdriv v nedeli, mozna...
Ahoj,chtěl sem poděkovat za užasnou akci před 14 dny jak měla dáma na sobě to sítované. Takhle sem si dlouho neužil *114*
Tak včerejšek byl famózní a skvělé párty. Kdo nebyl, prohloupil. Úplně mám chuť jít dnes večer znovu :-), tolik mladých bylo i pro mě překvapující.
Mega párty! Rekordní návštěva, zábava, tanečky, mrdalo se snad úplně všude 🖤
Otevreli se nejake nove prostory? Nebylo tam moc loudilu? Kdyz jsme byli tehdy na otviracce (kdyz udelali bazen atd), tak se nam nedarilo utikat pred loudily....
Je tam další spodní patro. Jinak loudilové byli, jsou a budou, ale není jim to proč zazlívat. Jdou si tam vrznout, tak se snaží. Jen prostě musí člověk občas rázně říct NE a oni to pochopí. Jít na swingers s představou, že tam nebude ani jeden muž, co co bude loudit je sen, ale na druhou stranu dáma musí být polichocena, že je o ní zájem, i když neopětovaný.
Asi neumim rikat durazne NE nebo nevim. Je to fakt neprijemne. Kdyby se chovali normalne a naprikld se zeptali, predstavili, cokoli... Jakakoli konverzace, ale proste jen cuci a honi
Nejaky par nebo zena na GB akce dneska?
Ahoj budete dnes i pozdeji v Klub7 na akci dorazím az k veceru.
Chystá se někdo dnes v sobotu do Bunkru? Doufám, že nás tam bude hodně v síťovaném :-)
Ahoj, chysta se dnes nekdo do Bunkru? A jake to tam je po rekonstrukci?
Zajímavé ? To nevim, ale sama nemám odvahu.
Právě jsem se vrátila z Bunkru, bylo jako vždy famózně
Hlavně že jsi ses dočkala.....*4**2*
Zdravíme. Víte někdo, jak to v bunkru vypadá ve středu na párové akci a po ní?!? Děkujeme
Už se těšíme ns další návštěvu. Pátek, 30.7. na devadesátkové taneční párty to bude zase mazec!
Smithovi_NA: v tom červeném rajcovním prádle na devádesátkové akci bude smithovka ta nej sexy baba *71*
my pujdem ve středu 21.7. asi až k večeru. ale zato do zavíračky 😂
Ahoj, jak to vypada na stredecnich parovych party ? Kolik chodi paru ? Uvazujeme o navsteve... Diky
Ahoj půjdu tam v pátek 16/07, jsem bull pro par
Byli jsme a bylo tu super. Klub po přestavbě je parádní....
Koho dnes večer potkám v Bunkru? Nové spodní prostory lákají k veřejným hromadným hrátkám, tak doufám, že dnešní noc bude zase parádní
Nejde někdo dnes večer na welness do Bunkru? Ráda bych něco spáchala
Klidně veřejně, grupáč pro více, uděláme bukkake, nechám se stříkat více klukama
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Reklama? Není důvod. S Královnou se známe osobně a víme, že to tam umí pěkně rozjet. Takže leda ho*no;-)
Narozdíl od Vás milá Pussylucy nekvákám nesmysli, reklamu ve vláknu Bunkr - sw by bylo asi nesmyslné dělat na Bunkr. Nevím, jak Vy, ale Já do Bunkru chodím roky už pravidelně, někdy až moc a v mém příspěvku jsem hledala samce na akci, takže naprosto patřičný příspěvek do patřičného vlákna na Forum. Je vidět, že máte nějaký trollí syndrom, ale budiž, každý jsme nějaký. Mějte hezký den
Ahoj. Chodival driv sam nebo s kamaradkou na stredecni odpoledni party. Vzdy jned po oteviracce a k veceru domu. Mate nejake zkusenosti jak to tam ted ve stredu chodi? Potkame tam i pary nebo vesmes muze? Jsme z lbc tak to berem vzdy v ramci sluzebky:)
Ahoj take me zajima jake jsou ucasti na stredecni party? Jedna se me predevsim od 11 do tech 17h kolik paru bylo naposledy? tedka ve stredu se chystame s kamoskou.
Ahoj,je tu pár,který byl včera (neděle) až do konce v bunkru?
Dobrý den,

na středu 4.8. od 11 hodin hledám ženu, která půjde do klubu a uděláme pár.

Těším se na Tebe.... Václav
Ahoj Vašku,
našel jsi? To jsi byl s tou blondýnkou? Slávek
Sportboy, myslíš párty ze soboty na neděli?🙃 (upraveno)
Ahoj. Sportovní pár na dnešní bi?
Pokud toto čte Bára, která byla včera večer v Bunkru se svou kamarádkou, tak prosím ať se mi ozve. Škoda, že jsem musel odejít tak brzo...
Chceme s přítelkyní zajít. Má ráda pozornost mužů i osahávání, kdyź se rozjede - tak i orál, ale dál zajít nechce. Takže samotní muži jsou fajn, ale bojí se aby tam nebyla dotěrná převaha. Je pro nás bunkr to pravé?
Ahoj. Pokud jdete poprvé, tak bych vám spíš doporučila Fantasy. Tam chodí spíš páry. Tady bývá převaha mužů a právě někdy bývají i dost dotěrní, tak aby pak přítelkyně nebyla nemile překvapená. Takhle není to pokaždé, ale stává se to tam.
Nicméně pořád platí a funguje odmítnutí.
Když jsme ve společné místnosti, tak si to usměrníme a je to v pohodě.
Taky do bunkru chodíme a je nejlepší.
Navíc se můžete zamknout v pokoji.
Tak za nás je určitě také nejlepší. My tam také rádi chodíme. Zrovna včera jsme tam byli. Ano, je tam místnost, která se dá uzamknout, ale někdy bývá plno, tak si člověk hledá místo, aby nebyl rušen a prostě se může stát, že tam nějaké to obecenstvo bude. A ano, někteří muži se dají usměrnit, ale také se stává, že jsou tam i muži, kteří jsou hodně dotěrní a to člověka otráví. To se nám stalo zrovna včera. Když jsem byla s manželem, tak mě tam furt prudil nějaký dotěrný muž, a když jsem mu několikrát řekla, že nemám zájem, tak vyčítal. No... celé to akorát zkazil. Ale jak už jsem psala v předchozí zprávě... není to pokaždé. Jen chci říct, že člověk musí počítat se vším.
Pokud chci mít soukromí tak šukáme doma. Do místnosti chodíme pouze když si někoho vezmeme do trojky.Promiň, ale aby tě nikdo neotravoval koho nechceš, tak do toho tam máš manžela.Jasný známe to taky se nám to někdy stalo, ale manžel ten si to pohlídá. Někdy dost razantně.Tak že já si to opravdu užívám.
Jenže předtím jsme tam byli s dvěma mladíky, a pak jsme si chtěli užít ještě spolu, tak už jsme tam zůstali. Jinak ano, na některé to platí, ale občas se tam najde i výjimka. (upraveno)
Určitě je. V pátky a soboty je tady vždy dost párů. A sólo muži? Není problém je usměrnit, stačí dát jasně najevo NE a dají pokoj.
Byli jsme včera (pátek) v Bunkru. Opravdu krásné prostředí, bylo tam hodně párů, v bazénu to žilo. Půjdeme zase.
Prague_couple_
Prague_couple_ před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj dnes se chystám tak můžeme jít spolu pokut budeš chtít
A chystá se někdo dnes večer? Koho potkám?
Dobrý den všem. Tak včera po prvé jsme byli se ženou v bunkru. Napriek spousta špatných recenzí na nete, musíme přiznat že jsme byli mile překvapeni. Šly jsme tam vysloveně kvůli tomu že žena chtěla vyskoušet s více chlapama. Což se i povedlo a cítila se skvěle. Faktem je že některý chlapi už byli opravdu doterave ale stačilo troška důraznějsi říct NE a měli jsme klid. Musíme pochválit za skutečně velmi skvělý a pestrý raut. Opravdu 👍
Děkujeme i milemu personálu za opravdu skvělou noc a určitě se vrátíme.
Za pravopis se omlouvám ale nejsem Čech.
Chystám se zítra do clubu, nenašla by se tu nějaká žena/slečna, který bych dělal doprovod? Případně pár. Já 28 let, sportovní postavy
Ahoj. My tam zítra také chceme jít, tak se tam možná potkáme, pokud nám do toho něco nevleze ;-)
když nám do toho nic nevleze,mi jedeme aý v sobotu.21.
sobota půjdu asi také do klubu
Sisinka 17, tak třeba se potkáme. Manželka jsi chce zkusit s více chlapama ale i mazlit se se ženou *6**6*
My jdeme dneska a možná i zítra 😉
My na tu letní rozlučkovou párty jdeme dnes ;-)
Plánuje dnes nějaký pár/žena nedělní návštěvu?
Taky dnes jdu. Určitě se najde pár,zase ji před ním pěkně dlouze vylizu a osukam. Mladý sportovec
Také se asi zastavím a odrelaxuji, nebo spíš něco jiného... :-)
A ty jsi jako chlap,ženská, nebo co(nic mezi neexistuje) ? Hledám rozhodně jen někoho normálního
Humorný příspěvek, možná to chce rozšířit obzory a přijmout vědecké názory, neříkám akceptovat, ale tolerovat....
Já ti nijak neublizuju,ptám se jestli jsi chlap nebo ženská,protože tomu nerozumím, je možný odpovědět?!
A pokud tady vystupujes jako žena a máš pero,tak je to od tebe podvod a navíc je to odporný
Transgender (či zkráceně jen trans) je adjektivum používané pro označení lidí, jejichž genderová identita není v souladu s pohlavím, které jim bylo určeno při narození. Pokud tito lidé touží po chirurgické tranzici („změně pohlaví“), mohou se identifikovat jako transsexuálové, mnoho samotných trans lidí má však s tímto výrazem problém, kvůli jeho mylné vazbě na sexualitu, a upřednostňuje proto označení transgender muž/žena či jen zkráceně trans muž/žena. Termín transgender je současně zastřešujícím označením pro osoby, které se neidentifikují výlučně maskulinně či femininně, tj. vymykají se klasickému binárnímu rozdělení muž–žena (nebinární)
Ty vole😁ano,to chápu,ale v tvém případě nechápu co jsi. "Jaké pohlaví ti bylo určeno při narození?"
Transgender žena je osoba, která se narodila s mužským pohlavím a transgender muž se narodí s ženským orgánem.
Takže jsme se konečně dostali k tomu,ikdyz jsi to nenapsal jasně,že jsi chlap. Děkujeme za vysvětlení. Bylo by vhodné si v profilu vyplnit pohlaví muž. Jak se cítíš si potom do profilu napiš,to je v pohodě,ale neklam tady lidi
A je mi z toho zcela upřímně na zvracení, nechápu to. Mám taky právo vyjádřit svůj pocit/názor??!!
Milovnik_zen97
Milovnik_zen97 před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zkus se zeptat Kralovna4U, snad bude mít čas
A jaká byla dneska stolice, pravidelná? Anebo ses tady potřeboval právě podělat?
V pořádku,jsem mladej,zdravej,normální. Jak to kurva souvisí s tématem?
ahoj, byl jste nekdo ve stredu? kolik je paru a po 17h se tam nazene hodne muzu? chodime s kamoskou do para a chteli bychom zkusit neco jineho, dik za komenty
My by jsme taky chtěli zkusit Bunkr ve středu dopoledne (do teďka jen Paradiso) ale chtěli by jsme vědět cca kolik párů tam chodí,aby jsme nebyli sami a nebo naopak (jako v Paradiso) bylo narvano k prasknutí. Chapeme že jednou tak podruhé jinak.
Je zajímavé, že o ostatních swingers klubech tady neustále něco běží, ale v tomto vláknu nějak mrtvo. Dnes se chystám po více než měsíci do Bunkru, tak třeba potkám někoho ze starých známých z amatérů. Snad současná doba bude přát zábavě.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj chci se zeptat, muže do podniku samotnej muz?

Ano, samotní muži do Bunkru mohou, nemusí být v páru
Jj a ty jsi asi v mládí zažil pád na hlavičku chudáčku, že máš potřeby neustále ventilovat svoje frustrace o mně :-), ale jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá :D (upraveno)
Stydíš se za to? Není to pravda? Nebo v čem je jako problém?
Mohu potvrdit. V sobotu mi tam mou drahou mrdali tri Italové skoro trictvrte hodiny.
Myslíš, ti krásní, co byli i v pátek? :-) velmi sympatická skupina, bylo to s nimi fajn v pátek, dost akční, užila jsem si to také.
To budou oni, říkali, že přijdou v sobotu zase
Škoda že ne v pátek:( My budeme na MILFs party.
Tak to přijdu také :-), zase pokecáme, popijeme (upraveno)
no v pátek to bylo hodně akční a super :)
Mužů se zeptat jak to tam vypadá po rekonstrukci ? Byla jsem naposledy rok před covidem… díky
tak jestly jse líbylo před rokem tak teď bude taky za mě doporučuji návštěvu a udělat si svůj názor
Taky mam dotaz,jak ted vypadaji stredy odpoledne nebo vecer,je to GB nebo pary v 17hodin odchazeji a pokracuje klobasova party?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takze klasika,klobasova party ted jsem vypadl
Pro dokundicky36
Ty chudáčku, dneska nejakčnější středa co jsem zažila. Píšu za sebe, takže za ženu. Takže Ty klobáso, pokud sis dneska nesmočil, tak budeš velký zoufalec a na swingers už nechoď. Raději si někoho zaplať. Byla tam úžasná blond baba, co neskutečně řádila . Jen plácáš totální nesmysly. Ty tak akorát můžeš jít do desire, kde si připlatíš 500 Kč za masérka a budeš mít happy end*22**22* Za mě poděkování barmance Kátě a akčním voňavým mužům.
Jj ty jsi tam byla s manzelem zavrena dole v kumbalu😁😁😁
Ty radej uz nepis
Chapu to dobre, ze nemas nikoho do paru, tak jsi tam vyrazil hned jak jsi mohl jako samotny muz a stezujes si, ze tam pro tebe nebylo dost zen? To zni dost uboze. Ja tam videl sexy blondynu, ktera dala snad kazdemu, moje zena jich take mela dost. Cekal jsi, ze tam prijdes jako jediny muz a budes mit k dispozici nepreberne mnozstvi zen, ktere cekaji jen na tebe?
Dokundicky36: Sorry, ale vůbec nechápu, co Tě tak překvapuje.? Tak to je přece jasný, že když vyrazíš na gangbang, že tam bude více mužů, než žen. (upraveno)
Tak jak vypadají odpolední párové středy? Chodí někdo? Chci tam zajít s kamarádkou a mám strach, abychom tam nebyli sami. Dík za každou informaci.
Občas máme pocit, že někteří účastníci zájezdu vytváří problémy a negativa uměle, jen aby měli o čem diskutovat a dohadovat se. Neříká se tomu náhodu trolling? ;-)
Byli jsme zatím jen o víkendu, máte někdo zkušenosti s pondělkem? Díky za info.
ahojky já se chytám v utery tak kdyžtak dám pak info :)
Skvělá páteční noc to byla, krásní a slušní lidé, krásně jsme se bavili, plno akce, jdu spát, však už je ráno
naprosto vynikající večer , to byl fičák
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsi si užil.......to je super👍
Tak by mě zajímalo, kdo a jaký důvod ho vede, že k těm výše uvedeným pozitivním pravdivým zprávám o včerejší skvělé noci v Bunkru dal Palec dolu. To jsou tady někteří opravdu tak nenávistní?
to mohl být jen jeden... no každýmu se nepoštěstí představa a pak hází vinu všude okolo
Dislajky bez nějakého rozumného vysvětlení neřeš. Trollové tady byli, jsou a budou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My jdeme v pátek, ještě s jedním párem. S kým se tam potkáme?
a já jdu juknout zítra :) v pátek a o víkendu sem to tam už zažil tak se chci juknout i ve všední den akorád je ten svátek noo
Rád bych se jen pro zajímavost zeptal. Vadí vám ten chlap co se vždy zavře do temné místnosti,vydává ženské zvuky a chce kouřit pera? Nebo je vám to jedno? Nebo se vám to líbí? Díky:)
Tem co ho znaj ani tak nevadi, ale horsi to ma nekdo novej.....
Čtu tvoje příspěvky a přijde mi, že jsi buď nemocný a nebo se na tebe nedostalo. Je to swingers club ne? Lidi se můžou bavit s kým chtějí a jak chtějí. Pokud máš nějaký problém, tak chod na párové párty.

A to ti připadá normální,vydávat se za ženskou? Co když o něm někdo neví a věří tomu? Já bych ho tam teda nestrcil ani holce,ale nepřijde mi to vůči ostatním fér a nedivil bych se,kdeby mu někdo jednu vlepil....
TVL už to prostě neřeš. Chlapi se vydávají za ženské, ženské píchají v klubu chlapy připínákem. To tak na SW prostě chodí. Už se s tím tak nějak sžij. A jestli máš újmu z toho, že ti ho vykouřil chlap, tak ho příště nestrkej do gloryhole. To je prostě podstatou GH. Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně. A pokud ti to fakt tak vadí, tak seď doma a přestaň tady pořád metat hovna. Ale to, že má tady profil na AM jako ženská je divný. To souhlasíme. (upraveno)
Já ho nikam takhle nestrkam,jen jsem se v diskuzním fóru slušně zeptal,tak co máte za problém? Co se tady teda ma správně řešit?
A že by tam žensky píchaly chlapy jsem teda ještě za pár let nikdy neviděl...
Napadlo tě někdy, že v glory hole může být pár, kde chlap je bi a ženská se ráda dívá? Na světě je spousta lidi se spoustou úchytek, takže nechápeme, o co ti jde a proč to tady neustále řešíš. Ono se také může stát, že by mohl někdo vlepit facana tobě. Za zkažený večer a zkažené kouření.
Kurva a co ty jsi za dementa a co tě jako sere? Ptal jsem se naprosto normálně a hlavně na konkrétní případ. Na toho samotného chlapa kterej tam je vždycky sám zavrenej a vydává zvuky jako ženská. Pokud o tom nevíš tak nechápu proč to komentujes
Myslela jsem si, že tvoje IQ nebude vysoký. Touto poslední zprávou jsi mě přesvědčil. Možná, že lepší než běhat zoufale kolem glory hole by bylo dobré si sednout a oslovit nějaký pár.....Ale je pravda, že u tebe to bude velký problém. Tak mi ještě něco napiš ty tvrdaku.
Co máš za problém se ptám znova? Proč mi radis co máš dělat? Já si tam spokojeně užívám s páry. Někdy víc,někdy třeba méně. A o tom se tady vůbec nebavím. Ptám se tady na konkrétní věc. Proč je to špatně? Nemůžu se na fóru zeptat k tématu? Proč odpovídáš něco úplně mimo mísu? (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trochu tolerance, ne? Pokud se ti to ale opravdu tak hnusí, tak choď do jiného klubu, kde nejsou T vítáni a spokojenost bude na všech frontách.
Proč mi zase radis co mám dělat? Kdo koho netoleruje? Já to tam naprosto toleruju,nekomentuju,přehlížím. Tady na fóru o tom chci diskutovat a ty mi zase místo toho dáváš rady do života
Nohy do lavoru, ok? Nereagovali jsme na tebe, ale nad příspěvek nad tebou. Hoď se do klidu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak. Na druhou stranu kdo nic nedělá, nic nezkazí. Jo a pozdravuj v Desire:)
V pátek tam byl zavřený se ženskou.....je možné že ta vydávala ty ženské zvuky......
Nevadí. V klubu se fantazií meze nekladou, ať si tam každý dělá co chce.
Ať si každý dělá co chce? To je taky zvláštní názor,kde to žijete?
.................................................................... (upraveno)
Nechápeme, proč jste lidi tak skodolibi a zlí. Každému se přeci líbí něčí jiného. Konec tečka. Co se týká hudby i sexu. Přeci se všechno nemůže líbit všem. A v tom je právě ta tolerance, která patří na swingers. Buďme všichni rádi, že máme kluby otevřené a můžeme tam chodit. Pokud někomu nevyhovuje Bunkr, jdete jinam. Já právě bunkr vyhledavam s přítelem, že je to tam akční a pokaždé jiné. Takže i ta TV trans je pro mě sexuální zpestření.
Moje draha si oblibila stredy
V sobotu se chystáme ma SW. V Bunkru jsme ještě nebyli, na programu mají Trh s perverzními děvkami. Nějaká zkušenost o co jde? Nemám zájem o klub plnej reálnejch šlápot.
Je to hra na šlapky, kdy se hraje s klubovými penězmi. Nejsou zde placené kurvy.
Tak na takovou akci musíme někdy vyrazit, to by se manželce líbilo, je rozená čubka
Ahoj, je tu někdo, kdo chodí ve čtvrtky do bunkru na bisex akce, rád bych se dozvěděl, jaké to tam je, jak to probíhá a jaké je osazenstvo. Ještě jsem tam nebyl, ale chtěl bych to zkusit. Hledám někoho, kdo tam chodí a napoprvé by mě zasvětil a provedl. Je mi jedno jestli muž, žena, či pár.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jaké byly ty studentky? Šukaly s více muži? Byla velká přesila chlapů?
Tento pátek to bylo opět super akce. Úplně narváno. Šukalo se všude.
Dnes v sobotu jdeme do Bunkru, manželka to má ráda pořádně natvrdo nejlépe od více chlapů naráz, tak doufám, že se předvedete
Ten patek jdete do bunkr? Ja jo mozna se muzez setkat ;-)
Koho potkám v pátek v Bunkru? Chystáte se někdo?
Není tady ten vousatý krasavec ze sobotní noci se kterým jsem si rozdávala ve velké Playroom pod pódiem?
A co jste si tam rozdávali?Já jen jestli jsem o něco nepřišel.
No, karty to určitě nebyly....
Jde někdo z místních v sobotu na Afropárty?
Někdo v pátek do Bunkru, poslední víkend pro neočkované...
Opravdu si vážně myslíš, že tam budou chodit jen a pouze očkovány,ale no tak....🤣🤣
koukám zřejmě hodně naivní... kdo se neprokáže má smůlu. Kontroluje se hned u dveří a zřejmě všechny páč já když přicházel tak všechny(6) a dost jasně i ty co znal jménem.
Tak to potom ano,jen jsme zvědavý kolik sw klubu přežije zimu.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je právě to,kam je se nechteli našim dotazem vůbec v žádném případě dostat,ale opravdu musíme reagovat i když to sem nepatří, omlouváme se.

Ano byli jste,ale v době kdy nebyli striktní podmínky, až půjdete v době kdy jsou tvrdá omezení, možná se tam budete bát...Nikdo netvrdí, že tam nechodí slušní lidé,ano máme také zkušenost s převážně slušnými lidmi takže kdo není očkovány je neslušny.....(jen podotýkáme pod velkým nátlakem jsme) přejeme všem klubům sw ať toto přežijí i když to bude hooodne těžké, pevne doufáme,že se uvidíme v lepších časech a časech kdy si jako lidé budeme rovni,jako tomu bylo donedávna.....
Tak očkovaní a neočkování asi není o slušných a neslušných. Je to prostě o pohledu na věc a přesvědčení. Sama jsem očkovaná i prodělaná a lidi, kteří se neočkují neodsuzuji, toleruji, ale neakceptuji, mám deset zaměstnanců, dva z toho bez očkování a stále jsou slušní, jen jsou prostě o trochu méně zodpovědní k druhým, ale to je nakonec jejich svědomí. Jinak včerejší Bunkr byl opět, jako každý pátek boží a ve vší slušnosti, krásné ženy, krásné páry a v neposledním krásní muži, jež mě někteří krásně oočkovali :-) Píchání nemusí být jen o jehlách.
Takže do jakéhokoliv sw klubu přijde kdokoliv bude mít certifikát o očkování, ale bude mít jakoukoliv jinou pohlavní nemoc,kterou samozřejmě nebude moci prokázat a chceš říct, že bude k ostatním zodpovědný....protoze je očkovány, ale předá x dalších nemocí na které papir nemá...sebereflexe vždy a všude a v každé době!!
... nezbývá jen doufat, že do sw klubů chodí a budou chodit jen a pouze zdraví lidé, nikoliv přenašeči pohl. chorob, nebo cokoliv nakažlivého... škoda, že zatím neexistuje způsob ověřování těchto osob... by pak skutečná zábava bez obav mohla začít naplno...
Bavíš se o očkování proti covidu nebo o STD? Mám pocit, že mícháš hrušky a jablka do jedné mísy. Diskuze byla o očkování proti Covidu, u STD je to zcela na zodpovědnosti každého z nás a nemá to nic společného s očkováním.
Měl jsem na mysli STD... bylo by supr mít něco na způsob ověřování (zda dotyční, co chtějí vstoupit do sw klubu náhodou nejsou v nějakém z registru lidí s pohl. chorobami - což zatím asi ani neexistuje...) alespon ne veřejně přístupné... něco na typ na způsobu ověřování jako u covidu - před vstupem do zařízení... by se projelo ID člověka v zdravotním systému, zda je OK - po STD stránce).
Vlastně by se nemuselo jednat jen a pouze o STD, ale celkovou zdravotní stránku lidí... zda náhodou nebyl člověk nedávno něčím nakažlivým identifikován... no ale to už je zcela odlišné téma... můžete ignorovat, jsem odbočil celkem.
pro Ronan21 - to nebyla reakce k tvému příspěvku, ale pána nad tebou, který najednou začal spojovat očkování proti covidu s nezodpovědností s STD, což jsem nepochopila proč.
Aha *3* dík za info, ono je těžké rozpoznat, na co kdo ve foru reaguje, nemaj to optimalizované... a ikdyž člověk vybere a správně klikne na daný příspěvek (odpovědět), tak ta šipka ve foru se často mylně zobrazuje k jinému příspěvku... a mě samotnému se často stává, že se sám překliknu při odpovědi konkrétní osobě ve foru...
..už poslední koment v této sekci odemne, už jsem odbočil až až... zpět k tématu...
sw bunkr... bavte se !
No někdy to tak dopadne a reakce vyzní jinak, než člověk mínil, ale chytřejší pochopí a hloupému napověz :-) A pravda, Sw Bunkr, dnes večer, bavme se! Já určitě jdu, wellnes jsou otevřené (upraveno)
Chystá se někdo zítra do Bunkru na párty Mrdání mladých kurviček? Sice už mladá nejsem, ale půjdu :-)
Vecer mam volny:-) ja 34/186 sport
Jdete někdo na Silvestra slavit Nový rok do Bunkru?
Kde to je ten bunkr a o co tam vlastně jde?
Ahoj zítra 22.12 vyrážíme s přítelkyní a jedním párem do Bunkru cca od 13,00 hodin
najde se další pohodový pár co se přidá
Je to poslední akce před pauzou, určitě nebudete sami:)
Ahoj, Bunkr opět nezklamal středa opět super
Přesně tak, byl to úžasný a zábavný večer, užila jsem si to. Tedy pokud myslíš tu poslední středu před svátky.
Zdar tak zase něco podnikmeme Zuzka i Jana taky pujdou
Zdar,nejdete někdo zítra okolo 15h?
Ty jsi v páru, že jdeš už v 15. hodin?
Právě že jedu pracovně jedu sám takže budu muset počkat do 17h,jen jsem si myslel abych nemusel někde tvrdost v kavarne
Ahoj jachtičko .
My jdeme zase ve středu už od 12.00
pokud by tu byl pohodový pár co by taky chtěl vyrazit dejte vědět
Ahoj, určitě po jedný jsme tam a holky trochu déle ale obě Ahoj Jachtička
Já příjdu do Bunkru se slečnou, už se moc těšíme. *6*
Příspěvek byl smazán.
Silvestr v Bunkru byl úplně SUPER!!! NEJLEPŠÍ Silvestr v mém životě. Prosím Jarku1 aby se mi ozvala, chtěl bych být s tebou v kontaktu. Také by sme mohli občas spolu zajít do Bunru. Jarko bylo to SUPER, DĚKUJI TI MOC.
Příspěvek byl smazán.
Kdo má aktuální zkušenost se středou, po 17:00? Bývá hodně lidí? Párů a žen? A jsou akční?
Vyrazila by slečna tento víkend do Bunkru? Já 33 let, svalnatý, na úrovni
Chystá se někdo na Valentinskou párty v pátek, když už zrušili všude kontrolu Čtečky? Mohlo by být dost lidí, kteří neměli v posledních měsících možnost přijít.
Chystá se někdo na páteční akci "Čubka na čtyřech" nebo zítřejší sobotní "Sperma party"? Obojí je lákavé téma, tak určitě bude opět zábavný večer.
Nikdy jsme v Bunkri nebyli, chodíme do eFka. Jaká je návštěvnost na středečních párty přes den? Chodí tam nějaké páry? Nebo je lepší přijít až na večer. Rádi bychom někdy zkusili denní party a do Paradisa chodí většinou starší páry a právě o Bunkru nemáme žádné info. Děkujeme
Já středy nechodím, tak nevím, chodím jen víkendy a to je slušná návštěvnost.
Díky, snad někdo hodí report. My právě občas jedeme do Prahy pracovně přes týden a denní party by spojila příjemné s užitečným
Ahoj, my jdeme dneska a už se moc těšíme!
Byli jste úžasní, ona nejvíc sexy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, kdypak jdeš?.................................
Příspěvek byl smazán.
Protože AM.CZ. Dislajky závistivých chudáků, konkurenčních zoufalců a zakomplexovaných honimírů, kteří nemají dostatek odvahy se sebrat a zajít někam za zábavou, tady byly, jsou a budou;-) My jich máme o jeden víc než Královna. Takže vedeme! A strašně nás to dere*49*
Každému se nezavděčis a hlavně dají červenou, ti kteří ani neví o čem to tam je
33 hodinová swingers párty? Wow, včera zveřejnili program na březen na narozeninovou párty, tak to bude jízda. Chystá se někdo? To se snad ani nedá v kuse vydržet :-)
Příspěvek byl smazán.
Mě by zajímalo jaka je ve středu a jestli tuto středu někdo dorazí......
je lepší bunkr nebo lublaňská dle tvého názoru? Chystám se někam zajít, tak ať vím, jaký klub vyzkoušet.
Příspěvek byl smazán.
Včera jsme navštívili s manželkou club,první co nás zarazilo byla početná skupina přátel z UK ,kteří měli s největší pravděpodobností představu, že je tam vše zdarma.Ve večerních hodinách přišla další parta můžu z UK,kteří si pravděpodobně mysleli ,že vstup je zdarma, nebo to za ne někdo zaplatí....o jejich chování a vlezlosti ani nemluvíme.Ptame se národe,opravdu to tak chceme...neni to nic proti ničemu, je to jen naše osobní zkušenost,ale nyní víme,že sw nějakou dobu určitě nenavštívime,minimálně do doby kdy se vše malinko uklidní, obáváme se,abychom ještě někdy vyrazily ,a to jsme chodily často a radi😔😔😔
UK= united kingdoms = spojené království = anglie
v příspěvku zda správně chápu, zminujete nejspíš lidi z území ukrajiny...
My8282 Tak jděte na swingers třeba do Moskvy a nebo do Číny, řekněte ještě Zemanovi, určitě půjde s vámi a rád, příjemnou zábavu. Ty nádore! (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
Hele, přestaň tady psát nějaký svoje fašistický žvásty, pokud ti zrušili ty tvoje tradiční dezinformční weby, tak tady to vůbec nezkoušej, tady platí stejné právo jako jinde, tak jdi s těma kecama do hajzlu.
Nerozčiluj se zlato.❤️😘 V pátek se uvidíme
Včera jsem tam byla s kamarádkou do 22,00 a žádnou početnou partičku z UK jsem nezaznamenala.......
no jo tak tam byli lidi z Unitech Kingdom - angličani, to je toho. Žijeme v moderním světě, tak si musíte zvykat, že jsou tu lidi z celého světa. Nebo si holt udělejte doma svou sw a zvěte si tam jen čechy *3*
pro My8282: tenhle tvůj vysněný nenávistný komentář má jeden velký zádrhel. Ve středu přes den sólo muži nesmí, ale vstup mají až večer. Takže tvoje údajná ukrajinská parta číslo jedna nikdy neexistovala a parta číslo dvě tam evidentně také nebyla... takže si dej studený obklad na hlavu a popřemýšlej o sobě.
Ahoj, co zítra 23.3. vyráží někdo?
Ja bych sel ve čtvrtek. Vy jdete zitra?
Hele, ty budeš naráz na dvou místech..??? Jak to uděláš, chytrolíne????:!!!!!
Tak tady to napíšu už jenom pro zopakování, týden má více dnú a ty mají rúzné názvy. A kdyz si na jednom fóru delám plány na stredu a v druhém na čtvrtek, tak je to není doufám až tak komplikované zjistit, jak to já, jakožto chytolín, udelám.
Ahoj, mame v planu zkusit naši první party příští utery 5.4. Nema tu nekdo zkušenosti s úterními party? Nebo je tu (nejlepe) par ktery se chysta take?
Dnešek bude stát za to? Nějaký pár nebo žena která si ráda užije s 29 letym sportovcem? Můžu ti vylízat holku?
Vy radši choďte na swingers s Mýtopyjem Omakurou a Radkem Kokotenem. Tam budete mezi svejma. *186*
Za nas nejlepš super byli jsme už mockrát a pokaždé nový lidi a stávající a každy si přijde na své
Půjde dnes nějaký pár, který by chtěl gang Bang jak má být? Mám dnes chuť na pořádnou akci a dorazím chvilku po páté.
Chystá se někdo dnes v neděli do klubu, když je výjimečně otevřeno až do 3:00?
Příspěvek byl smazán.
No to vím, vzhledem k tomu, že jsem tam byla :D
Pár nebo žena která nebo který pár nás dnes dorovodí do Bonkru??Muži samotní prosíme nepsat
Výjimečně v neděli do tří :).
Copak pane pane něco ................
Ahoj, najdu zde Par který byl včera v Bunkru? Mladší tipuji kolem 25 let. Slečna měla na sobě sukni.
Zítra někdo Bunkr? Ideálně par? Nebo samotná žena? Vše platim. Já 36 let sportovní postava.

Jde někdo odtud ?
Středa Top! Tři nádherné páry a skvělá akce ☺️ ozvete se do SZ? Jste tady ? Bylo to super☺️
Skvělá páteční akce !!! Má někdo kontakt na tu mladou Ukrainku? Co byla v pátek i ve středu na akci? SZ
Přesně tak, včerejší akční večer začal zvolna, ale pak to byla úžasná jízda. Slušní lidé, příjemná společnost a s kamarádkami jsme si užily, měly jsme si s čím hrát :-), pánové byli skvělí.
Je tu pár co byl dnes ( neděle) byli jsme tam dlouho spolu,ale ten váš Nick jsem zatím nenašel. Chodíte hlavně do Lublaňský,jste z Kladna😁 těším se zas na tu její super stříkající kundicku
Doporučil by mi někdo první návštěvu v Bunkru? Já 21 kluk nikdy nebyl na srazu ani SW tak zda by mě někdo nezasvetil 🔥
Tech tam je dost neco bližšího
Ahoj, půjde s námi někdo ut 17.5? Moje manželka chce zlobit *13*
Ahoj. 18. května budu v Praze. Rád bych navštívil klub. Můžeš mi dělat společnost? všechny výdaje za mě
cajk necham manzelku doma. kdyz platis ;))))
V kolik tam budete? Rád bych někam do sauny zašel :-)
A kdo se chystá v pátek na akci měsíce? Já určitě půjdu, tak snad potkám staré známé a vlastně i ty neznámé :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přeji hezký den, chtěl jsem ti poslat soukromnou zprávu ale máš to zablokované. David
Také se tam tento pátek chystáme jít ;-) Tak snad bude hodně lidí a fajn atmosféra jako vždy.
Tak jak vidím, to bude super párty, zase to rozjedeme, jako minule.
Ty tři mínusy, palce dolů jsou k zasmání. To fakt jsou tady tak nenávistní a zabšklí jedinci? :D Je mi vás upřímně líto.
Že to pořád řešíš:) Lidé se nemění,
Díky za páteční večer. Ta včerejší párty noc byla excelentní, společnost milých lidí a sexu bylo všudepřítomného nemálo. Užila jsem si to až do rána.
super tak to má být na každé party :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj někdo kdo by mi zprijemnili první návštěvu v Bunkru a vůbec na Swingersparty? Jsem mladý chlap (21) hledám někoho kdo by mi to zprijemnili ukázal vysvětlil poradil :)
Díky moc
Ahoj, dnes jdu poprvé :) Budu rád, když se mě někdo ujme a provede mě 😉. Budu se těšit na sympatické lidi 😇
Luxusní večer :) skvělej zážitek :)) Díky
Ahoj, jde dnes nejaka sympaticka zena nebo par?
Ahoj lidi ....jdeme dneska poprvé s přítelkyní na swingers party a vzhledem k našim touhám a fantaziím jsme se rozhodli pro bi swingers party dneska v bunkru....tak doražte ať se seznámíme s co nejvíce lidmi 😉🙂
Tak prima, tak to tam snad nebudu sám:-) já se tam dnes chci také podívat:-)
Příspěvek byl smazán.
Haha.... Kdo se také chystá na páteční večer do Bunkru? Doufejme, ze se sejdem v hojném počtu!!! Cuckold už začíná být nervozni, co bude jeho micinka vyvádět... :D
Ahoj dneska jdu take do bunkr ;-)
Dnes jdeme na Akci měsíce s kamarádkami, tak určitě zase bude zábavný večer, jako minule.
Jaka byva standardni ucast na teto patecni akci?
Na Akci měsíce vždy hodně párů,ale i single mužů, takže účast hojná
Doufám, ze dnes nejdou všichni!!!
Zítra je ta samá akce, tak hezky pěkně na půl! 🤣 a zítra, vlastně už dnes se budu těšit :)
To asi ne, ale většinou pátky bývají nejlepší.
Zdravím, v pátek byl v Bunkru mladý, černovlasý klučina, hubený, asi od 9... Měl jsi na sobě jen ručník kolem pasu, byl bosý... Budu ráda, když se mi ozveš, zapomněla jsem tvůj nick..
Pani Alice, to jsem já, Petr... Moc děkuji za kalhotky, stále si je nosím s sebou. Už se těším na další pátky!
Já myslím, že těch mladých bosých s ručníkem jsem tam viděla v pátek víc. Jsem si jistá, že se ti určitě přihlásí nejméně dvacet dalších, čtyřicetiletých mladých :-). Nemyslím to ve zlém, jen jako humornou vsuvku na místní.
Sobotní párty začalo pozvolna, očekávání se u mnohých pomalu vytrácela, ale pak... šukání na sedačkách krásné slečny, sex všude v místnostech, blondýnka v gangbangu naprostá jednička podle pánů a nejvíc za mne byl asi ten mladý blonďák co cucal brunetce prstíky u nohou mimo jiné a dalšího.
A co úterky pro nezadané, už jste na nich byli ?
Ano, byla jsem ta blondýnka. Byla to perfektní akce. Určitě více takových. Zároveň budeme rádi, když se ozve pár, co byl s náma v místnosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Akce kozatých mamin.. ta to bude velké a asi všude a všechno :-). Už se těším na šíleně akční noc.
Příspěvek byl smazán.
Jsem se malem pochcal smichy 🤣🤣🤣
Tak jsme se ženou vyrazili poprvé do Bunkru,ale nějak jsme tu tvou šílenou akci přehlédli (pravda,někteří návštěvníci byli akční alespoň u rautu).Chodíváme obvykle do Fantasy a máme pocit,že to tam žije víc.Ale třeba se jen zrovna nesešlo osazenstvo,ještě tomu dáme šanci a někdy zajdeme.
Tak pokud osazenstvo bylo nuceno koukat na takové zjevy a poslouchat tvoje debilní kecy, tak je s podivem že měli chuť ještě jíst....... (upraveno)
Koukám,že cenzura tu jede.Ale mazat nezávadné příspěvky po třech měsících je k smíchu.To nebyl nezávadný dříve?
Ahoj. Můžete nám prosím někdo říci ,jak to vypadá ve středu odpoledne na párové akci? Kolik bývá paru?Dekujeme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Hodnotný příspěvek,jen co je pravda.
Podobně jako ten tvůj, a tento můj, bohužel
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě se najdou. Až si z těch všech co ti napíšou vybereš, dej prosím těm ostatním kontakt na mě. Díky moc
Dobrý den, kdo se prosím dnes vecer chystá do Bunkru, kdo se mě tam prosím ujme?
Kdopak se chystá tuto sobotu na akci měsíce? :)
A kdo se tam chystá zítra, prosím?
Ahoj, zvažujeme zítřejší akci amatersky gang-bang… nevíte někdo kolik asi chodí na tuto akci lidí, kolik žen a v jakém cca věkovém rozmezí? Případně vaše dojmy?
Zen a páru je většinou dost.. do půlnoci dobrý ale po půlnoci už schází chlapy hlavně na mrdani.. větší a je vystrikana
Příspěvek byl smazán.
Koukám nikdy jsi tsm neby viď?!🤣😂 pátek a sobota je vzdyvelka mrdanice ne jsko desire
Příspěvek byl smazán.
Kdyby jste nic nepsali tak uděláte lépe protože z toho co píšete jasné že tam nechodí the a že jste příznivci desire protože každý kdo tam chodí ví co se tam v pátek a v sobotu de komu nevadí Turci a Arabové a cizinci to tam miluje protože tam je spousta žen a páru.. často tsm po půlnoci schází muži!! Trefil jsem se že jste příznivci desire a tenhle příspěvek mám hrozně vadí 🤣😂
No dobře to máš vsugerovane,ale asi nemá cenu se s tebou hádat, měl si ty své blbosti
Co ses to za hotmtota, vůbec ti není rozumět. Nauč se psát.
Ajaj poloprázdný desire mám pohotovost.. A víš co je nejlepší že si nemůžeš psát co chceš a ten kluk bude stejně plný kdykoliv tam přijdu po 10. po 11. hodině večer v pátek nebo v sobotu tak je narváno že si nemám kam sednout
Chtěla jsem reagovat, ale napsal jste přesně a výstižně, co si myslím. Protože rozhodně budu dojíždět každý pátek a sobotu do klubu, kde to stojí za hov... Pátky a soboty není nikde v žádných klubech tolik lidi, jako v Bunkru. Směju se i tomu, jak jiné kluby opisují slogany Bunkru jíst, pít a bavit se. Lidi si sami vyberou a Desire vlastní dost Nicku na amaterech, aby si mohlo dělat svoji reklamu.
A mě to docela baví což nepíšou protože prostě tam chodíme a je tam pokaždý narváno a co je nejzvláštnější she nikde nechodí ženy sami do klubu jediný klub kam chodí hodně samotný žen je právě bunkr a chodí tam proto že se tam cítí dobře a stáňa i franta se o ně starají dobře
Koukám další příznivce desire kteří se snaží pomoci majiteli které mu nikdo nechodí na párty
Příspěvek byl smazán.
Nebuďte naštvaný dělejte to jako to dělá bunkr a budete úspěšní
My chodíme do klubu v pátek a to bývá plný klub. Navíc si troufám říct, že tento klub je asi největší v Praze, takže tam je dost lidí.
Jinak nechtěla jsem tu nějak dělat vlny, ale nakonec to sem napíši. My jsme zase v Bunkru potkali dost lidí, kteří chodili do Desire a dost si tam na to stěžovali…že to tam poslední dobou stojí zaprd a radši už chodí do Bunkru.
Bohužel…to kec není. Slyšeli jsme to jak od žen, tak od mužů, tak i od některých párů, že se to tam zhoršilo.
Jde dnes na denní párty samotná žena nebo skupinka kde mají ženu navíc?Jsme pár+muž navíc a potřebujeme někoho do páru k tomu kamarádovi,aby ho tam pustili.
Jaka je navstevnost na stredecnich parovych party? Chodi tam pary ve velkem poctu? Ptame se pouze na parove casy (tzn. 11:00-17:00) Diky!
Příspěvek byl smazán.
Trošku se kotě pleteš tady jsi na stránkách bunkru až přijdeš někdy do bunkru tak zapomeneš na ten podnik na okraji Prahy kde bylo prázdno
Tak si neber Desire zde do hu.. Probirej si svůj bunkr a netahej sem jiné kluby.
7 sluníčko- prosím ty nepiš. Masérka za 500 Kč. Hele a ještě pozdravuj Florane. Holka z rychlých prachu mě osobně radila, jak se mam chovat na swngers. Nejlepší bylo, když si florane kolem sebe rozházela lístečky v desire aby chlapi dodržovali 1,5m odstup od ní. Chodím do bunkru hodně ráda, je tam výběr pěkných a inteligentních chlapu. A nemají tam jen teplé párky. A ještě promiňte, zapomněla jsem 7 sluníčko. Když jsem přišla s kamarádem a zaplatili jsme vstupné, tak hned mu byla za 500 Kč nabídnuta neodvytna maserka s ručním zakončením.....Fakt na úrovni swingersclub.
Jsi trošku vic zabrzdena neee, tohle se tu psalo před 3 lety!!!! Hledte si sveho klubu a nesijte do jiných.
Fakt jsem zabrzdena podle tebe, ale nejsem sociální případ. Už před 3 lety jsem ti nabízela normální práci maserko. Takže pokud si toto pamatuješ, tak si určitě vzpomeneš na další falešné nicky Desire.....Tak prosím ukonci tuto trapnou debatu a už se více neztrapnuj. Jeďte si to svoje fórum na svém webu. Tady to nikoho nezajímá.
Moje slova, nedělejte ostudu bunkru, ten by z toho opravdu velkou radost neměl. A nemelte nesmysli, které se tu propirali za pravěku. Snažte se bunkru pomoct a ne ho tady neustále topit. Čago, nemá smysl se vámi dále zabývat.!
A koukám hrozně vás to štve že lidé co chodí do bunkru potvrzuji co říkám ja každý kdo tam chodí je bunkru nadšený každý kdo byl v desire a nemá nic společného s majiteli potvrzuje že žádná velká sláva klub Je stranou a ten kdo nejvíc škodí právě jezera jsou majitelé sami tím že samotná majitelka nabízí to co nabízí
Příspěvek byl smazán.
Běžte přispívat na vlákno desítek jak to je skveli klub..😂🤣 Jste důkazem toho že vás to trápí jinak byste na to tady neodpovídali my všichni co tam chodíme tak moc dobře víme co se tam děje a jak to tam vypadá akorát ztrapňujete club desire
Páteční návštěva v Bunkru byla docela zklamání,jelikož tam chodím už docela dlouho tak si myslím,že dokážu posoudit kdy to stálo za to. Vidět některé lidi co se zvednou jen pro jídlo,na wc nebo si je zatančí asi nepotřebuji. Žádná pořádná akce taky nebyla,všichni se jen zavírají. Snad to bude příště lepší.
Tak jsi tam nebyl.. bylo narvano.. a bylo tsm snad 20 páru a asi 6 samotných žen..
Příspěvek byl smazán.
Ano snílek co chodí dva krát do měsíce do bunkru a zná majitele.. a nejsou to zoufalci jsko vy z desire..Já mám do stejně prd platný protože tady můžete psát co chcete ale bunkr je plný lidí kteří ani na to do fóra nechodí prostě se chodí bavit a ne psát to špinění bunkru vám vůbec nepomůže stejně mám nepomůže ani to že chválíte váš klub desire protože každý kdo tam byl tam většinou už podruhé nejde 😂🤣
A kde jsi vzal,že jsme pravidelní návštěvníci Desire?Byli jsme se tam v sobotu podívat prvně,abychom si udělali svůj obrázek.Jinak si odporuješ-píšeš o těch z Desire a přitom zároveň píšeš,že tam nikdo vícekrát nechodí.A pokud znáš majitele,tak to vysvětluje tvůj zápal.Ale měl by jsi se doučit tu češtinu,i automatický překladač píše srozumitelněji.
Tebe to trápí.. jste zoufalý nechápu co tu řešíte..
Příspěvek byl smazán.
No…to bych zrovna netvrdila. My tam také chodíme pravidelně a vím, že lidem se tam líbí a rádi se tam vracejí. Párkrát jsme byli i v Desire…klub je to sice pěkný a čistý a je tam i fajn obsluha, ale třeba nám to tam moc nevyhovuje, proto radši chodíme do Bunkru. Bunkr je větší a troufnu si říct, že i hezčí a navíc nám přijde, že to tam i víc žije. Ale holt každý má rád něco jiného, tak ať si každý chodí tam, kde je mu nejlíp.
Tento pátek jsme tam nebyli, tak nemohu soudit, ale jinak v pátek bývá vždy plný klub. ;-)
Všichni co tam chodíte...A kolik vás je?
Do klubu chodí hodně lidí. A párkrát se stalo i to, že tam bylo tak narváno( přes 200 lidí), že by to Desire zaplnilo 3x.
My chodíme a za nás Bunkr super
Příspěvek byl smazán.
Nejvíce příspěvků které to stále řeší máš ty sám.
Jj v bunkru je to fajn. Chysta se nekdo zitra?
Dostal teď majitele klubu desirée hodně naštvala protože oni se svými asi 10 niki které zde mají neustále píší jak je to u nich skvěle a jak je to v bunkru špatné Za mne já do bunkru chodím i s manželkou a v pátek a v sobotu bývá tak narváno že jsi tam člověk ani nesedne ale tam vám nikdo nenabízí honění pinďoura za 500 Kč jak to dělají v desire
Když jsi v pátek i v sobotu v Bunkru,jak víš co se děje jinde?To stíháš dva kluby za večer?Navíc jsi psal,že Bunkr je vždy záruka sexu,je tam dost žen (blbost) a teď píšeš,jak tam chodíš s manželkou.
Tyhle žabomyší války tady jsou skvělá náplň fóra, zcela na pobavení a získání důležitých informací. Bavíme se tím skvěle.... myšleno vše ironicky. Užívejte raději léta amatéři a nehoňtě si tady ega, je to zbytečné.
Ahoj, chystáte se dnes někdo do Bunkru? Teda počítám, že dnes tam bude lidí dost a zabavím se i tak, ale prostě... :)
Zítra jdeme.. ale pátek bývá nej akorát je většinou strašně narvano..
Ahoj my jdeme ve středu na celý den. Někdo k nám
Ahojky moc rád se k vám připojím
Těžko. Středa den je pro páry. Ta da dam dam.
ale no tak... přečti si pořádně program, od 17.00 vstup i pro samotné muže tu du du dum....*1*
Když neumíš číst, nepiš. "Středa den" není středa večer...
Jde někdo tuto středu na Gang? 31.8.

Mate někdo zkušenosti s Amaterkou která tam bude ?
My tam s manželem tuto středu zřejmě také půjdeme, ale tentokrát mi nějak uniklo, že tam je nějaký gb s Amatérkou*1*. Vím, že tam byl gb s Amatérkou i předminulou středu. Možná se jí to tam posledně líbilo a je to ta samá ;-) Fakt netuším.
17:00 ještě přece není večer. Možná by bylo dobré si nejdřív přečíst celý program, než se s někým budete dohadovat. ;-)
Jsi kus, snad se tam někdy potkáme....
Asi se nemá smysl dohadovat kolik přesně je jaká část dne. Možná jsem reagoval přehnaně, jemné štve, že i když je tam jednou týdně akce pro páry bez můžu (alespoň ze začátku), první příspěvek je, že s nimi chce muž. Ale to je jen mě vnímání světa.
Jo…já Tě chápu, ale pár tam neuvedl, že jdou jen na párovou párty, ale uvedl tam, že tam budou celý den a někdo si to může vyložit tak, že tam budou jak na párovou párty, tak i na gb. No a jelikož tam vznesli dotaz, zda se k nim někdo připojí, tak jim ten muž odpověděl. Já na tom zase až tak nic špatného nevidím.
Ahoj nechysta se nejaky par zitra od 11:00? :) my oba do 30 let.
Zdravím, občas v bunkru ve večerních horninách potkáváme mladou blonďatou ukrajinku, jmenuje se I…. Znáte ji nekdo?
No večer tam jsou chlapy normálně.. ostatně většina lidi nechodí před 18hod. Na takové akce..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Běž normálně sám pokud budeš v pátek nebo v sobotu tak jsou tam jak samotné ženy taky páry pokud budeš chtít tak si za pýchaš určitě
Na swingers žádnou zaručenou akci jako trojka nemáš.Musíš oslovit nějaký pár a je na nich,jestli tě přiberou do trojky nebo ne.Když to vezmu podle nás,tak pokud je muž slušný a komunikuje,často manželka svolí.Hlavně nevěř všemu,co tu Mrlongobongo plácá.On je fanatický zastánce Bunkru a nesnáší jiné kluby.Jistotu ti samozřejmě nikdo nedá a to ani v pátek nebo v sobotu.
Hele v bunkru mu pisu ze ano.. když se bude chovat a naváže rozhovor.. chlapů je tam po 1hod. Už malo protože už se vystrikaji.. a nechtějí… zažili jsme to s manželkou několikrát..
Hele, normálně jdi sám, chovej se slušně, reaguje na to co se děje kolem tebe a případně Oslov nějaký pár, když jim nabídneš něco k pití, ať už přijmou nebo ne, máš plusové body.
My tam byli v úterý. Vzali jsme si postupně dva kluky do trojky. Bylo to super šukání,nzelka si to fakt užila. Byli slušní a v rámci jazykové bariéry (byli to oba Němci) reagovali v hlavní místnosti na věci kolem sebe.
Pak tam byl takový dlouhán, který ani nebyl schopen ženu pozdravit a celkově moc nekomunikoval a... Nesukal s námi. Je to o lidech. Prostě jdi sám a uvidíš. V nejhorsimic nebude...
Tedy, jako kdyby to psal Tatar, se omlouvám, klávesnice si píše co chce. Ale jak koukám, celý telefon:-( (upraveno)
Jsou tam “úterky” silné? Dnes přemýšlíme s přáteli, že půjdeme na “Večer pro nezadané”
Najde se par z okoli Karlovych Varu co jezdi do Bunkru jednou mesične Milan a Jaroslava
V bunkru na rozdíl od desire je pořad plno.. ale nej je pátek a sobota to je narvano
Jojo pátky narváno to je pravda. ALE, něco se pokazilo, už dvakrát jsme odešli dřív,páč česky tam mluví málokdo. Posledně jsem napočítal 57ocasníků ku 7 ženám. Stačí se jen zvednout a jsou schopný vás kvůli ženský pronásledovat skoro i na záchod. Přítelkyni to odradilo a evidentně zřejmě i další ženy, protože jich tam bývalo i kolem 20ti. Čechům stačí naznačit zda vadí či ne a pochopí. Nikdy nebyl problém, ale když se na vás tlačí horda chlapů bůhví odkud z celého světa a ani na podruhý nerozumí že prostě NE. Tak to i my prostě ne. Buď razantně zvednout vstupný pro sólisty nebo omezit počet. Jinak se tam ženský zřejmě nebudou chtít vracet.
Narváno si sice představuji jinak,ale budiž,lidi tam jsou.Problém je ve skladbě,kdy tam výrazně převažují muži.A je to mix různých arabů,indů,někdy i černochů.Tuzemců (nejlépe pod 100 kg) je jako šafránu.Pokud tedy žena touží po gangbangu,tak žádný problém.Ale najít tam pár na výměnu už je skoro zázrak.
Ahoj nepůjde dnes nějaká žena do Bunkru .Je mi 47stredni postavy.Napis do zprav
No upřímně mi třeba máme radši cizince resp. Manželka.. oproti českým mužům jsou lépe vybavení a jsou v sexu výkonnější.. ale jak říkám.. někomu to třeba vadí.. ale těm holkam co chodí pravidelně a sedí vedle baru naopak ty je vyhledávají..
Příspěvek byl smazán.
Do bunkru už se nedá chodit otravných cizinců kteří nerespektují slovo NE je plný klub ale hlavně že zaplatí vstupné to je oč tu běží. To uz není SW club.
att.Mi-An: Do jednoho pytle házet si nezaslouží. Ono i někteří čeští návštěvníci občas nevědí, co je mýdlo a tekoucí teplá voda, i když v Bunkru je zdarma. V tom, že je někdo cizinec to není, ale v základních životních návycích. A pravděpodobně jste neviděli utečenecký tábor zevnitř, protože to v Bunkru určitě tak nevypadá. Tyhle zlomyslné upoutávky mně tak trochu nějak evokují rétoriku jednoho Čechojaponce. (upraveno)
Často to kritizují příznivci jednoho nejmenovaného klubu kam nikdo nechodí ale mají mnoho niku zde na amaterech..😂👌
Páteční večer jako vždy nej. Včetně konkurenčního bonzu a policejní razie. Upřímně? Konkurence? Vyližte si prdel, prostě na to nemáte! ;)
PŘESNĚĚĚ......!!!!!!! Naše řeč!!!! *400*
Cože?*9* To jako fakt? Tak to je síla, kam ta konkurence je schopná zajít. To je fakt hnus…tohle chování. To jsou teda pěkní ubožáci!!! (upraveno)
To je neskutečné. Snad se jim to jednoho dne nějakým způsobem vrátí.
policejní razie na sw? jak to vypadá/probíhá? a za jakým účelem tam vůbec ta policia chodí?
Celníci, kontrola, papíry. Venku, těžkooděnci. Prostě bezva.
... kontrolovali klub, nebo snad klienty uvnitř? nevím jak ostatní, ale já papíry nenosím a prokazovat se někde na sw... bych asi nebyl nadšen *3* vlastně by mě to asi celkem šokovalo, ani nevím zda mám někde povinnost nosit či ukazovat nějaké doklady... zkušenosti s podobnou problematikou mám nulové... takže bych na místě asi googlil o sto šest *3*
Klasika.. konkurence co má prázdno a snaží se poškodit.. všichni víme který klub to dela ze?!
Bohužel úspěch bunkru Leží v žaludku neúspěšné konkurenci všichni víme jaké pomluvy vytvářejí dalo se to čekat a podle mého názoru stáňa to také čekala.. Nicméně zásah je na základě udání a to udání se dá dohledat pokud to nebyl anonym tak lze podat trestní oznámení a stíhat toho kdo toto podal
Tak policejní akce tam nebyla poprvé to asi nebude na udání konkurence co.
Vzhledem k tomu, že je to na "udání" tedy nahlášení, sdělil velitel skupiny a že přišli kontrolovat alkohol, kolky, faktury atd. tak to prostě na udání bylo. Osobně jsem tam v pátek byla: pro rýpali. A pro všechny diskutující, skupina policistů nevešla a nekontrolovala návštěvníky, někteří ani netušili, že ve vchodu stojí parta zakuklenců se zbraněmi. Prostě zbytečná páteční konkureční snaha škodit, kde poškodit ani nelze, protože je vše naprosto vpořádku. Páteční večer se prostě i tak vydařil, jako všechny víkednové akce v Bunkru, plno lidí, párů, dobrá akce.
A pro tu udavačskou kurvu mám jeden vzkaz, tak ať si ho tady přečte "Karma je zdarma"
Máte samozřejmě pravdu policie to mohla udělat úplně jinak mohli udělat kontrolu v době kdy tam nejsou návštěvníci a neudělat to zrovna v den kdy tam probíhá party a ještě k tomu výročí
Narozeninová párty teprve bude :-) 14.-16.10. nonstop
Aha.. stejně jak říkám pokud si stáňa vezme advokáta tak ten je schopný zjistit jakým způsobem to bylo nahlášeno obvykle totiž ve spise je úřední záznam protože bez toho to úředního záznamu ten zákrok není možný pokud je to jak říkáte na udání je tam potom patrno z kterého čísla dotyčný volal případně kdo je oznamovatel a potom se dá postupovat dále až tam budete tak to Stane řekněte ona mě nás zná.. stačí říci Zuzka a někdo..
zdravím, otázka je kolik lidí tam bude, já bych rád zašel 15.10.2022 v odpoledních hodinách.
No…ale dřív tam byla policie také z tohoto důvodu. Z důvodu udání. Tak pokud je to majitelům sděleno, že je to z důvodu udání, tak to tak asi bude. Akorát problém je v tom, že jim to zase nějak neuškodí…akorát jim to na chvíli znepříjemní ten večer. I já tam jednou byla, když tam přišla policie a lidí se to nějak nedotklo. Někteří návštěvníci ani o tom nevěděli. No…a co na to říct? Snad jen to, že ten, kdo tohle dělá, je pěkný ubožák.
A proč myslíte,že je to na udání konkurence?Chodí tam dost pochybných cizinců,třeba hledali je.
Trochu hloupí dotaz ne? Bunkr je co do návštěvnosti úplně jinde než ostatní kluby kde je povětšinou prázdno.. a to jak je ostatní pomlouvaji snad nemůže byt ani pochyb..
Tak my tvůj názor nesdílíme a proto je dotaz na místě.Bunkr nijak vyjímečný co do počtu návštěvníků není.To třeba ve Fantasy se dají zažít větší akce.
Zatím ne.Ale do Fantasy nemají na párty samotní muži přístup každý den,v tomto je Bunkr výjimka.
Jinak pro uklidnění “anonyma” je anonymní udání se eviduje a je na tobě hotové úřední záznam a samozřejmě pokud asi stáňa františek vezmou advokáta tak tento zjistí a potom lze po anonymovi pátrat a obvinit ho z křivého obvinění
Tak znova paní která tam byla nahoře píše že jí to sdělil velitel zásahu že to bylo na udání… To že zda jste vždy v opozici to ví každý takže to píše jen pro ty kteří mají rádi bunkr a chtějí znát pravdu a trochu nechápu proč že jste když bunkru přílišné fandíte což je patrno z vašich příspěvků
Tak snad to včera nezkazilo večer... Měl jsem štěstí, že jsem tam včera nezašel. Byla by velká pravděpodobnost, že tam na mě narazí "skoro" tchán, kterému by se má účast špatně vysvětlovala... :D

Každopádně takový nečekaný zásah se může stát klidně i když jen zaměstnáváte dělníky jiné národnosti na stavbě. Stačí aby policie dostala měla podezření, že se tam nachází hledaná osoba a jedou to prověřit.
Prosím vás, nevíte, jestli budou i dneska? Manželka říkala, že by tam měla alespoň dost chlapů ve formě, vlastně
v uniformě.*1**75*
Tak nebyli. Má drahá si užila, informace jsme se dozvěděli, popovídali si, takže fajn večer.
Ahoj Muže nám někdo napsat /raději do zprav\. Jaká konkurence je podezdrela???
To není o žádné konkurenci 90 léta už jsou dávno za námi *3*
jj, Dukla68. Tak tady je vše jasné...
Žejo, konečně pořádná mrdačka pod dozorem! Jsme si taky říkali, že nějací fajn cajti by se do mrdu hodili:)
Zdravím, rád bych navštívil narozeninovou párty klubu,ale šel bych 15.10. v odpoledních hodinách. Proto se ptám,zda tam půjde i někdo jiný a nebudu tam sám s obsluhou 🤭🥳
Bez večer bude to paráda.. hodně páru a ženských.. pichani bude dost
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
A jak to víš?Ty stíháš navštívit oba kluby pro porovnání?
Příspěvek byl smazán.
No hlavně že tvé příspěvky jsou naprosto srozumitelné.
Příspěvek byl smazán.
Pokud se ti Desire nelíbí,proč tam tedy chodíš?
Opět čteš něco co neříkám..myslím ze je třeba číst a byt na fóru kde tvé rozumy budou příznivci číst..
Tak pokud tam tedy nechodíš,proč tu neustále píšeš o tom jak to tam vypadá?To přece nemůžeš posoudit,když tam nejsi.Popisuj tu tedy situaci v klubu kam chodíš (jestli vůbec někam chodíš) a nevyprávěj tu pohádky.My jsme shodou okolností byli na akci o které jsi tu v minulosti psal a proto vím,že si vymýšlíš.
Příspěvek byl smazán.
Já vím že je to tu o Bunkru.Já umím číst,ale ty si asi nepamatuješ co píšeš.Sám tu máš totiž několik příspěvků o jiném klubu a já se jen slušně zeptal kam tedy chodíš.Na to jsi neodpověděl a stále píšeš nějaké nesmysly a nadávky.To o tobě mnohé vypovídá.
Ano a naposledy pořád dokolečka se vyjadřuje o bunkru že to tam je bezva dne a že tam chodí hodně párů a porovnávám to s desire kde jsme byli několikrát a nikdy tam nikdo nebyl a bylo tam vždy prázdno
Prosim nekdo nejaka zkusenost s gangvang v bunkru jako samotny muz. Premyslim, ze bych zitra sel, ale mam to daleko. Stoji to za to?
Dům nad Bunkrem býval zaměstnaneckou ubytovnou PZO Motokov. Jsou tam malometrážní byty v množství větším jak velkém. Takže cizinců i dnes hafo..
mne spis jde primo o gangbag akci. zda nekdo byl na podobne akci v minulosti.
Tyto tam nechodí.. cizinců tam nebi zdaleka co se píše.. max několik co si to našli na webu.. jinak čistý pěkný klub s nejlepším vybavením saunama bazénem a dalšími věcmi.. suverene nejlépe vybaveny a největší navíc mají nejlepší raut ze vsech
Příspěvek byl smazán.
No tak vy jste tomu teda dali 🙈 …Jediné, co snad sedí, je počet lidí a že opravdu bylo horko. S tím rautem jste úplně mimo a nebo si přístě vemte brýle… lepší raut po celý Praze byste asi široko daleko hledali. Pokud chcete něco kritizovat, tak max to, že bylo horko s tím s vámi souhlasím, ale že by ryby smrděly na celý prostor, to mě nadzvedá ze židle 😃 když chcete psát vaše dojmy, aspoň ať jsou pravdivé. Btw že bylo natřískáno lidma, jasněě, všichni se těší na oslavu narozenin a právě proto přijdou, protože vědí, že bude narváno.
Příspěvek byl smazán.
Ještě jsem neviděla, aby pečený losos měl být na ledu, si pletete asi se syrovou rybou ne 😃 byli jste se vůbec do toho rautu podívat? Já tam byla a jídlo bylo v chladících chafingách. Jediné co bylo naskládané nahoře byly jednohubky, tak už nechte těch nesmyslů. Fakt nemám potřebu se tu s váma přít, ale Bunkr je zrovna jeden z mála klubů, kde nedostanete zelným salátem po hubě a nebo max párkem při troše štěstí. Takže tak milá paní/pane. 😇
Přesně tak, kdo chodí do Bunkru, tak ví že super a kdo nechodí, s tím nemá cenu se dohadovat
Nema cenu se dohadovat,kdyz se mi nekde nelibi tak odchazim.
Jak to vidite dneska? Ma cenu jit uz ted odpoledne,nebo az vecer? Vcera jsem nebyl,ale co tady ctu tak asi narvano,tak nevim...Idealni akce jsou tak kolem sto lidi
Jj, včera to byl fakt už masakr, klub se začal uvolňovat až někdy kolem jedné, kdy dohrála kapela. Holt těch skoro 400 lidí nějaké teplo vydá a vzduch sebere.
My chodíme vždy už okolo 20-20:30 jinak si člověk nesedne..bunkr je super
Ahojte, zaujímvé vlákno, vidím že aj hodne vášnivé diskusie. Rád by som vedel, je tam možné normálne sa zoznámiť, pozhovárať (i bez sexu) so slobodnou ženou? Umožňuje to pomer medzi mužmi a ženami aby sa muž s takouto ženou mohol zoznámiť? O páry moc záujem nemám. Vďaka.
Koukni na program klubu, je tam večer pro nezadané
Vďaka za tip. Je to cez týždeň. Snáď tá návštevnosť je aj vtedy ok.
Co tady řešíš? Přijď kterýkoliv den, seznam se s ženou nebo párem a zapíchej si.
Tak sobota tak silna nebyla,odpo tri pary a pet muzu podle organizatoru 30. Vecer trochu vic,ale zadnej zazrak,myslim tak70 lidi ale spis se pilo a kecalo. A tech 400 je nesmysl,to se tam nevejde na dobrych akcich je 140 a klub praska ve svech.
Hele ty jses fakt dobrej. Jen personálu jsme napocitali 10 lidi a 6 lidi byla kapela Lucie. My prisli po pulnoci a už jsme nedostali skříňku. A v pátek jsme byli na těch Kabatech ještě s jedním párem a ti ani nešli dovnitř. Zabalili to u vchodu, protože tam nebylo k hnutí. Za nás nejlepší akce na které jsme byli a kapela Kabát za nas byla top. Líbí se mi tady ty kecy od lidi jako jsi ty dokundicky36, kteří buď napíšou že nikdo nebyl nebo že bylo moc lidi. Jinak zdravíme všechny do Bunkru, organizace za nás na jedničku s hvězdičkou. Pro ostatni: nejsem ani majitelka klubu ani spriznena s majiteli. Píši jen svůj názor. Ještě musím zmínit ten úžasné luxusní raut, který nemá obdoby.
On má výhoda že stáňa františek už měli podobný swingers club v Německu v Mnichově takže mají bohaté zkušenosti a navíc bunkr má velmi rozumné ceny. Ani muži ani ženy ani páry tam neplatí přemrštěně ceny jako v jiných klubech navíc raut který má bunkr nemá nikdo
Jo ty pocitas i personal*3**3* Ja jsem mluvil o odpoledni a lidi jsem fakt pocital a jen pisu jak to je,bez napadani,nebo urazeni tak se uklidni. Jestli jsi nedostal skrinku,tak po pulnoci asi bylo 130 lidi ne?
Fakt 400 lidí?To se mi zdá jako trochu přemrštěné číslo.
Ahoj, nevím zda bylo 400 lidi, ale hodne přes 300 bylo. Nebylo k hnutí a lidi byli všude. Do spodního patra jsme se ani nedostali. I místo na stání byl problém. Chodíme do bunkru i do fantasy, ale tohle byl fakt masakr. Nikde jsme tohle nikdy nezažili. Naší znami nám říkali, že do klubu už prý pouštěli od 19.15. Ve 20 hod už pry nebylo kde si sednout. Jo a naše číslo pytle bylo 165, takže ten počet lidi asi sedi.
Pokud chodíš jak píšeš do desire Tak se ti nedivím že jsi překvapený ale bunkru je to naprosto normální je to oblíbený klub žádná prostituce, pouze swingers a zábava
My byli v Desire asi 3x a v Bunkru 2x (pátky) a nikdy tam tak plno jak píšeš nebylo.Jinak chodíme do Fantasy,kde je to dle našeho názoru asi nejlepší.
Příspěvek byl smazán.
Kdo nebyl, neuvěří. (upraveno)
No oni nechtějí protože to je uderka od konkurence a mysli si ze si tím pomůžou..
Sam jsi uderka,kdyz nekdo nechvali bunkr tak je problem
Tak bez napsat pochvalné příspěvek na desire jak tam je plno..🤣😂 a ze žádné masáže erotické tam nejsou a ani nemají maserky na svých strankach
Proč ti ty masérky tak vadí?A proč jen v Desire a ne v jiném klubu?Jestli ono to nebude tak,že řada lidí z Bunkru chodí jinam právě proto,že jinde není takové množství samotných mužů (a není tam Mrlongobongo).
Příspěvek byl smazán.
Tak znovu:proč ti to vadí?Nemusíš ty služby přece využívat.A masáže jsou i ve Fantasy a jsou vždy vyprodané.Jestli ono tě spíše nemrzí,že to v Bunkru není.
Kdo jde taky v sobotu do Bunkru?
My se s kamarádkou také chystáme v sobotu. Už se moc těšíme 😊😎
Tak super aspoň bude víc bab.Tak můžeme dát drink a pokecat.Taky už se s přítelem moc těšíme.Nebyli jsme tam skoro 2 měsíce 😉
Jak je to se stredecnima party? Mame na mysli parove stredy od 11:00 do 17:00, chodi tam pary takhle brzo? Dekujeme!
Ahoj, nasla by se spolecnice pro navstevu klubu?
Prý ano, chystám se s kamarádem také
Ahoj, chystam se v sobotu poprve na swingers, nemam zadne zkusenosti se SW, nasla by se kamaradka co by me doprovodila? Pripadne par? 182cm, atleticka postava, pero 19cm
Ahoj, chystám se dnes také. Hledám dámu. Popis bych měl totožný. Jen přidám, že je mi 27 a jsem blonďák *1*
S co tak dnes? Nechystas sa? *63**73**329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Párové akce jsou ve středu do 17 hod. Ale jinak souhlasí, byli jsme taky v pátek a popis sedí( včetně toho jednoho Sandokana )
Ano to je pravda,na tu středu jsem zapomněl.Ale my zase tak často do Bunkru nechodíme (také mě jako první napadlo-to je Sandokan).
Co to říkáš? Vždyť jsi psal ze té do bunkru nechodím.. jen do desire a do Fantasy??
No jo,ale někdy nastane situace,že ve dvou zmíněných klubech mají párové párty.A my máme kamaráda navíc,tak musíme vzít zavděk Bunkrem.Ale zatím se to stalo jen asi 3x a ve středu už se těšíme zase do Fantasy.
Vyrážíme s kamarádkou zase k vám.. musely jsme dospat tu včerejší mega párty, krásně se to zvrhlo 😃😎 Moc se těšíme 😍 M&M
Tento týden čtvrtek, chystáte se?
Zdravim Lauru nymfomanku ;) co byla ted v patek v klubu. Kdyztak se mi ozvi. M.
Kdo jde taky teď v sobotu 17.12.do Bunkru?
Před Vánoci aspoň nebude tak Narváno když jsme byli před měsícem a přišli jsme o třičtvrtě hodiny později než chodíme tak jsme si neměli ani kam sednout
Fakt je potřebné psát tyhle nic neříkající, do nebe honorující posty?
My na drink v pátek, ale až po půlnoci.
Ano mužů si psát co chci a jak chci.. asi tak.. nejsme tu v desire kde se musí psát jak bylo plno..😂🤣
Příspěvek byl smazán.
Já myslím ze tebe by tam ani nepustili..
Příspěvek byl smazán.
Ty bys neměl být na tomto fóru ty máš kamarády v tom masážním klubu kam chodíš
Příspěvek byl smazán.
Desíre je masazni klub se slecnami kterým se platí..
Příspěvek byl smazán.
Co tu děláš ty fanoušek masazniho salonu desire?
"Desíre je masazni klub se slecnami kterým se platí.."

A proč ty chodíš do klubu, kde se slečnám platí? A co je to tady vůbec za diskuzi? Bongovy urážející příspěvky tady zůstávají a příspěvky ostatních jsou smazány?
Tady je vidět, kdo si co ve skutečnosti platí! (upraveno)
Jojo,mě smazali příspěvek o klubu až po měsíci,do té doby nikomu nevadil.S odůvodněním,že je nepravdivý.A to přesto,že pod ním byla reakce jiných amatérů,kteří tam také byli a můj komentář potvrzovali.A během několika minut smázli i ostatní komentáře mé i ostatních a zůstal tam jen Bongo se svými bláboly.
*3* smazali to, protože poznali, že všechny ty komentáře jak ty tvrdíš jiných amatérů a potvrzovaly to, byly odeslány z jednoho počítače *3* *114* (upraveno)
"*3* smazali to, protože poznali, že všechny ty komentáře jak ty tvrdíš jiných amatérů a potvrzovali to, byli odeslány z jednoho počítače *3* *114*"

Jako že Mi-An a já jsme jedna osoba? Tak větší oficiální lež tady ještě nebyla. Ale zdá se že máš věrohodné informace z první ruky. Pokračujte si ve své trapné komedii, beztak je to vrchol trapnosti.
To je fofr chlapče, děláte i něco jiného ?
A netykejte mi, v profilu mám napsaný věk, tak si ho laskavě přečtěte a dodržujte společenské normy při komunikaci, já bych vašemu tatínkovi, taky netykal i kdyby byl mladší.
Byla to úvaha a nikoho jsem nejmenoval a neobviňoval, ve lžích se moc neorientuji, to je vaše doména já ani nevím o jaké komentáře šlo. Zas tak fanaticky to tady nesleduji, spíš ironicky a s nadhledem.
Pokud se chcete bavit o vrcholu trapnosti, tak tady založte vlákno o Hachymanovi.
Jinak hezké vánoce s vaší silikonovou přítelkyní, užijte si to.
*23* Tak dlouhý monolog a poselství žádné...
A vy se chlapče teď přesouváte se všemi těmi profily sem ? Na toto vlákno ?
To je kvůli té rekonstrukci, na jak dlouho to je ?
A víte co je to vůbec monolog ? (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
Proč lžete Hachymane ? Proč pořád lžete nějaké nesmysly a výplody vaší fantazie?
Muj první komentář zde na tomto vlákně jsem napsal před hodinou. Mé komentáře tady nejsou.
Tak co to píšete za lži o závistivých komentářích ???
Já tu nikdy nic nenapsal !!!
Protože nejsem lékař, tak reaguji jen jako obyčejný člověk, ale vy začněte vážně uvažovat, že navštívíte nějakého odborníka, toto už opravdu není normální.
Hezký den.
A omluv se !!!!! Chlapče !
(upraveno)
On to tak dela.. já už nereaguji na jeho pripisy.. na Swingers chodíme všude mimo ten jeho klub protože Jediný kam to opravdu nemá žádný smysl chodit ale všechny ostatní jsou v pohodě každý je trošičku jiný a ve všech je docela zábava všude trošičku jiná
Bohužel tento člověk vlastně ani žádný klub nepotřebuje je mu stačí tyto diskuse na internetu které jsou pravděpodobně to jediné co dokáže protože v samotném klubu je to osoba které by si člověk nevšiml a ani ženy ani páry si ho nevšimnou
Zase se tady maže, co se nehodí? Vrchol trapnosti!
V sobotu to byla neskutečná jízda se dvěma úžasnýma blondýnkama*4* Doufám, že dnes to bude opět skvělá mrdací párty! *13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zbytečný je tam hodně žen a páru které se té ujmou.. budeš nadšený.. dej si panáka a uvidíš okolo pulnoci
Příspěvek byl smazán.
Radsi ukaž tu prcinu, jestli vubec vyhrala opravnene...
Přeji hezký večer po včerejší náštěvě můžu říct jen to že tenhle klub je prostě TOP v Praze . své místo si najde každá kategorie hostu....
my byli dvakrát, vždy na pozvání kamaráda a asi byla smůla v tom, že tam bylo na nás až moc mužů, kteří dost otravovali.
Ano asi máte pravdu, ale na druhou stranu je tam hodně možností že se mužete uzavřít do uzamknout do ruzných mísností...
my máme rádi otevřenost, čím více čumilů, tím více Adidas.
Mě to také baví. Včera mě manželka kouřila a pak si mě odeslala na sedačce před kuřárnou;-)
Byli jsme v Bunkru tuto sobotu.Slavila jsem tam narozky a jako vždycky to byla super akce a zábava.Já to tam prostě miluju❤
Někdo dnes.? Pár žena?? Nechci jít sám.
Najde se zde pár L+P z Liberecka, se kterými jsem se potkal v pátek 3.3.? Byli jste ještě s dalšími dvěma páry. Odcházeli jste po půlnoci, ale nestačili jsem se rozloučit. P.
Plánuje někdo Bunkr v sobotu 18.?
Rád se připojím do páru
Ahoj, planujeme se dnes kolem 21h ukazat tak na hodku s kamarkou. Chysta se nejaky kamaradsky par take?
Chystáte se ještě někdo 24 nebo 25.4. do bunkru na narozeninovou párty? (Myslím hlavně holky...😉) (upraveno)
Koho dnes potkám? Plánuje někdo páteční večer v klubu na párty "Kurvy Lover"?
Ahoj planuje dneska nekdo navstevu klubu?
Půjde někdo v pátek na narozeninovou party?
Nakonec půjdu v sobotu. Přidá se někdo? 😁
Já to mám také v plánu ? Kolik myslíte že bude lidi ?
To je zase dotaz.Asi jako kolik myslíte že s vámi pojede lidí autobusem.Dojdi a uvidíš.
Ahoj, dnes 25.3. jdeme do klubů - manželka to má ráda pořádně natvrdo, líbí se jí, když si z ní chlapy udělají pořádnou čubku
Díky za bezva večer, manželka si to krásně užila
S kým se dnes potkám v Bunkru ? ... pár nebo slečna/žena ? *4*
Ahoj, půjdu někdo v sobotu do Bungru? 😁 Já asi jo.
Zajde dneska někdo do Bunkru? 😁 Půjdu tam s kamarádkou. 😁
Jde někdo dnes 15.4. do bunkru?
Dobré odpoledne swingeři, kdo se chystá dnes v pátek večer na párty "Šukání stříkající nymfy" do Bunkru?
My jsme byli v sobotu a hrůza, už nás tam nildo nedostane. Příště kamkoliv jinam.
To je mi líto, pátek byl super, takový akorát, ani narváno a ani málo lidí a celkem všichni slušní a přátelští. Odcházele jsem za deset pět ráno a stále lidi v klubu. Sexu bylo dost, ale spíš v uzavřených skupinkách než open for everybody.
Já jsem tam byla v pátek i v sobotu a sobota byla mnohem lepší 😊
Ani se Vám nedivíme, my už také nikdy
Trohu se rozepiště, my se tam chystáme.-.......na co se máme připravit??? Hodně lídí, hygiena, atmosféra, nebo co???
Tak lidi tam bývají (je holt nejlevnější),i když i tam jsou horší dny.Ale nám vadila skladba těch lidí.Manželka je dost náročná na hygienu a ta se jí zdála zde nejhorší (wc,sprchy).Je to asi dáno tou návštěvností,kdy se tam ten pořádek hůře udržuje.Je to škoda,protože ten klub má hodně místností a tedy potenciál užít si tam pestrý sex.I když ta betonová podlaha trhá punčocháče.My ho hodnotíme z těch klubů v Praze nejhůře a vlastně jsme tam už půl roku nebyli.Chodíme raději jinam,i když za o něco vyšší vstupné.
Nám už to bylo divné hned u vstupu, že pan zarostly jako opičák chtěl hned zaplatit vstup, bez nakouknuti a zhodnocení stavu, lidí plno, více cizinců, černochů a divných individuí, opilých nebo něčím sjetý, kteří byli hned u každýho který si chtěl sám užít, hned si je začnou honit i pro mě to bylo nechutné,všichni spíše staršího věku,o hygieně se nedá vůbec mluvit, šprcky byli snad úplně všude, souložilonse i v bazénku, puch v sauně byl hrozný, snad jen obsluha na baru byla v pohodě, již nikdy více!!
Hmm, zajímavá myšlenka. Ve kterém klubu vás nechají okouknout množství lidí, jejich národnost a jejich použitelnost k sexu s vámi - před zaplacením?
Je tedy s podivem, proč při těch negativních ohlasech je to nejnavštěvovanější swingers klub v Praze, byl jsem tam párkrát a jednou i v den, kdy byl klub narvaný k prasknutí, několik stovek lidí najednou. Uznávám, že to není nóbl klub na smoking muže a dlouhou večerní róbu ženy, ale co čekat v klubu, kde se opravdu souloží neustále a nemáte za zadkem uklízečku s hadrem a smetákem na použité šprcky. Vzhledem, že jsem vždy přišel hned z kraje otevírací doby, tak vím, že klub byl uklizený, čistý, voňavý, ale s postupně přibývajícím množstvím lidí a akcí v různých místnostech se i klub změnil. Je to všechno o lidech, návštěvnících, i když se personál snaží. A za mě, personál v Bunkru se opravdu snaží, nikdy nečekáte příliš dlouho na nápoj, i když je plno. Za mě spokojenost v rámci možností.
Naprosto souhlasím s tímto hodnocením a také jediný klub,kde se opravdu bavím, protože se často sejdou fajn lidi a některé holt ignorovat.
Ahoj, mohu se podělit o své dojmy z tohoto Pražského sw. Ještě když jsme v sobotu 15.4.2023, stoupali po schůdcích na rampu, tak jsem měl sto chutí utéct, nakonec zvítězila zvědavost. Naštěstí se nic z toho co se o tomto klubu tvrdí, nám nepotvrdilo. Za mě je to velmi příjemný klub s pěknými prostory, uklizeno, obsluha i osazensto zcela na pohodu. Velice rádi tento sw.klub navštívíme i příště. M.
Tuhle sobotu to byl asi extrém, když byl v Praze ten erofest, všude bylo plno a sem hlavně pouští samotné muže za 1000kc a v jakém koliv stavu a vzhledu, asi to byla od nás špatná volba víkendu.ale jak říkám použité obaly od prezervativů byli všude na zemi, madracích v uličkách, no měli by se nad sebou pánové zamyslet, když si užijou tak po sobě vše uklidit!!!
Tak to, co tu píšete, není vůbec pravda. S manželem tam chodíme pravidelně. Je teda pravda, že teď jsme tam dlouho nebyli, protože nám to z určitých důvodů nevycházelo, ale jinak tam chodíme pravidelně a byli jsme tam už xkrát a víme a dokonce jsme toho byli i svědky, že tam nepouští lidi v jakémkoliv stavu. To je kec. Jestli se opijí v klubu…budiž, ale já tam teda za tu dobu moc opilých lidí neviděla. Většinou tam lidí popíjí do nálady, baví se a sexují. Na mne to spíš působí tak, že jste přišli do Bunkru, nebylo to podle Vašich představ…prostě výměny se tu moc nekonají…spíš tu jsou akce žena s více muži, a jelikož to teda nebylo dle Vašich představ, tak tu na klub kydáte špínu.
Asi jsme trefili špatný termín a párty, Praha byla přeplněná, doufáme, že už to bude jen lepší, to je vše.
Tak ty použité kondomy se válí i v jiných klubech.Bohužel někteří pánové jsou čuňátka.My jsme třeba na čistotu asi trochu přísnější,takže toto nám vadí všude.Ale co mi vadilo víc,že v pokročilou hodinu už je na wc podlaha spíše na gumáky.Když už se pánové netrefí do toalety,tak by měla obsluha tyto místnosti více udržovat.Ono je to tu pro samotné pány otevřené celkem stále a vstup je nejnižší ze všech klubů,proto je tu asi takový podíl černochů,arabů a dalších,kteří to s tou hygienou tolik nepřehání a kteří prostě do jiného klubu za 2.500,- nepůjdou.
Kdo se při sobotním slunečném krásném dni chystá večer do Bunkru? Završit nádherný den večerní zábavou, skvělou párty "Perverzně nadržené čubky"
Věřím, že ne všichni jste odjeli na prodloužený víkend z Prahy pryč a sejdeme s v plném počtu v Bunkru.
Ahoj,půjdete někdo v pátek na kozaté milfky???budou tam nějaké???
Nikdo a ani tam to za moc nestálo,kdyby tam nebyla nymfa Ivča kterou pak odtáhli černoši pryč tak by to stálo úplně za prd
Někdo dnes na wellness párty do bunkru? Budu tam od 20hod, mladší kluk 28 let, 182cm atletická postava, hnědé vlasy hnědé oči, péro 21cm (foto zašlu) v případě zájmu se setkat neváhejte napsat
napiš prosím potom, jaké to tam bylo a jestli na tu wellnes neděli chodí lidé . děkuji
Yami23 abych náhodu nezaplatil vstupné a ani si nezašukal to by ještě tak scházelo že *3*
ano, přesně tak :) jseš génius
Byli jsme tam cca před 10 dny po delší době. Ženě jsem slíbil více mužů najednou a podařilo se. Raději chodíme například čtvrtky . Nejsme příznivci výměny spíše máme rádi když si vezme ženu do parády více mužů najednou a to se většinou povede protože jich tam je převaha
A chystáte se tam někdy v blízké době znova?
Ahoj, chystá se nějaká prsatá milfka na sobotní akci Nadržené milfky? Jsem vysoký, štíhlý, nadržený 33letý kluk, který se těší, že tam nějakou potká!
Jo čtvrtky jsou ok, já budu 22.6
Ahoj. Chci se zeptat jestli někdo byl ve středu od 11 do 17 ? Kámoška by chtěla na swingers ale jen na párovou.
Někdo dnes na bisex? Rád bych zašel, já 35, vysoký, sportovní postavy
Mate nekdo zkušenost, jak vypadají úterní seznamovací akce? Rad bych zašel 4.7., kdyby nějaká slečna hledala doprovod, muže se klidně ozvat :)
Ahoj,byl někdo na Piss párty?jak to tam chodí??kolik bylo žen??
Ahoj není tu náhodou mladý pár ze včera s kterým jsme kecaly dole ve sklepě a pak jste to dělali nahoře na křesle? Maličká blondýnka 🙈
Ahoj vcera supr zabava hlavne slečna v co byla po stene nahore nad zamcenou mistnosti.Mela si puntikaty saty vyši postavy .Dik ozvi se
Jestli to nesmazou,pokračujte prosím do vlákna "Bunkr SW 2023" *4*
půjde v pátek nějaká žena ,co nechce jít sama??