Masturbace chlapů přírodě

Kam zajít pro zážitek v Pardubicích?

Občas když jdu ven, rád bych potkal někoho, kdo si to dělá venku v přírodě. Rád pozoruji s pérem v ruce. Kde v Pardubicích je místo, kde bych přišel k takověmu zážitku?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky bych s někým venku pohonil , třeba i nahotil . Ostrava .
Kam chodíš?Já OV,BI,51..........
ja Chodim nahotit do Atošek kde je nuda plaáž ale chodivam s druhe strany kde se neplati bud zajdus někim nebo klidně i vetšiskupinku chlapu mně většiskupina chlapu nevadi sem take Muuž s Ostravy mně 51/196/76/17cm bi dole vyholenej
Starsi motorkar na vyjizdku Praha a okoli (upraveno)
Ahoj, jestli na jaře zase.koupim moto, tak klidně 😉
Ahoj ja havířov ale rom jestli nevady
Právě tebe chci vykourit a vystrikas mi prosím semeno do krku a všechno spolykam
Napis mi mailem, vymenime zážitky i zkusenosti.
uchylky@centrum.cz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kde to je? A co tam lze potkat?
ahoj..kde ty videa na tom odkaze najdu...?
taky to rád dělam, kde je ten park?
rano jedu od Jihlavy na Prahu a pokud mi pisneš tak se svliknu a vyhoním 606 210 002 je li zájem
V pondělí jedu Praha Brno :) uzijeme si ?
Když jsem jel nedávno autem a potřeboval si odskočit, sjel jsem na lesní cestu. Stálo tam nějaké auto, ale nikdo v okolí nebyl vidět, tak jsem zarazil a šel cca 20 metrů od auta k nedalekému křoví. Jelikož to bylo dost akutní tak jsem rozepl kalhoty, vyndal vocas a vypustil ten silný proud. Byla to skvělá úleva. Já vůl si ale nevšiml že o kus dál stál postarší chlápek v maskáčích kterého asi potkalo to samé ale moc mu to nešlo. Otočil se bokem ke mně, jakoby by nechtěl abych viděl jak chčije ale nechtěl se vzdát pohledu na mě. Registroval jsem jak koutkem oka pokukuje. Pak jsem zahlédl jak si přejíždí prstama po péru. V tu chvíli se mi zarazilo chcaní, sevřelo se mi hrdlo a nemohl jsem moc dýchat. To byl ten okamžik, kdy jsem zjistil, že mě ta situace vzrušuje a jak jsem cítil tepat krev v těle, cukalo mi hned v klacku. Stál jsem tam jak sloup s trvrdým pérem v ruce a nevěděl co dělat. Týpek se nesebral, neodešel a začal si ho honit. Udělal jsem dva kroky dopředu, stáhl si kalhoty víc a začal si hladit žaluda. Byl jsem v tu chvíli tak nadržený že mi bylo jedno, jestli tam někdo přijde. Ten chlap si držel ptáka a přišel blíž tak na 3 metry, v tu chvíli jsem ucítil pronikavý zápach z jeho kalhot. Když si dvakrát mohutně flusnul do dlaně, položil si do toho žaluda a pěkně začal honit. Najednou zrychlil a vystříkal se. Měl to na ruce na stehně odkud to šetřel a pořád se Koukal na mě. Netrvalo dlouho a já stříkal taky. Pak jsem ho schoval a odjel domů, kde jsem si celou situaci znovu vybavoval a vyhodil se znovu. Takhle jsem přišel na mojí úchylku a zálibu v jednom. Jaký jste měli první zážitek vy?
Vazne krasne,bylo to super vid. Ja dkoro tosame jen byl takovy slasdky dedousek honil mi ho taky a knoural pusinku jednu pusinku,,,,,nechal jsem ho a krasne mu vymrdal pusinu uf reknu ti te bile huste mrdky byo a on jen jooo juuu jeste.Skvele byl vonavy mekoucky uchylacek,za tyden jsme se na sebe primo vrhly,i libacka plakal stestim kdyz jsrm mu plnil pusu.
Waw. To já se tam už nevrátil. mám zkušenost, že podruhý už to není nikdy takové.
ahoj,skoda ze nejsem z pardubic,lakalo by me si ho pred tebou honit...
Take bych si nekde venku vyhonil..
rad bych se nekde venku svlekl donaha a pred nekym si ho vyhonil...zabreh,mohelnice,olomouc
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No proč ne. Mám rád, když je při tom napětí. Pak je to super.
co se pohonit u Červené Vody někde v lese
chci se dnes venku vyhonit kdo se chce divat mam cas od 15 hod boskovicko
Ahoj,beres jen holky,nebo i kluky?
Ja 29 let Boskovice.
ahoj, s párem bych rád pohonil
Jo tak to by se mi líbilo a já bych se koukal a pak ti ho nádherné vykouril
Teď chodím v parku s čůrákem venku mezi stromama a mrtě mě to vzrušuje...
Rozhodl jsem se, že občas zajdu pohonit za Alberta v Pardubicích. Kdo se přidá?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V tom lesíku hned za Albertem. Co se tam pravidelně scházet?
Ahoj ja by jsem sel ale nevim kde taky me vzrusue*92**362**71**49**39*
Zajdeme někdy? Zahonit třeba :)))
Ahoj najde se nějakýstarší chlap 50 a víc co rád chodí honit do přírody nebo se rád dívá a potom začne honit nebo se mu líbí když ho někdo při honění vidí.
Zajeď se podívat na Hrádek, tam budeš ve svým živlu. Tam je hodně starších chlapů
Ahoj který Hrádek myslíš?Já jsem z Vysočiny konkrétně Třebíč
ja rada te poznam pokud bys chtel
Staci se domluvit kdy a kde ja Trebic
Kam chodíš honit se muzi? Jezdím na Třebíčsku.
Take si to rada delam v prirode
Ahoj, pokud bys někdy měla chut na masturbaci v přírodě v mé společnosti dej vědět, rád budu masturbovat s tebou. Pokud nebudeš chtít nedojde ke kontaktu, jen si zkrátka uděláme dobře:) Přijedu kamkoli *114*
Rád bych se přidal. Pokud by jste měli zájem, napište do vzkazů
Prijed Do rakovnika, píšeš kamkoli
Tak by bylo fajn něco udělat spolu
Ahoj odkud seš?? Mohl bych tě smiřovat??
Já jezdím nahatý na kole v přírodě. Teda ne všude, jen tam, kde je "pěkně" a k tomu malá šance, že budou poblíž lidi
ahoj. moc rád se přidám. přijedu klidně za tebou.. ozvi se!
ahoj. Kde ty si to takhle delas? . koukla bys rada jo? jak si mladej kluk honi ocas v aute? libi se ti to? Ja proste zastavim, kalhoty dolu, pero do ruky, stahnu kuzicku a honim.. boze, bejt tak nachytanej. wau. Martin
Ahoj my občas chodíme dovádět do zámecké obory v Lysicích na Blanensku, je to docela vzrušující když nás někdo přistihne a nenápadně nás pozoruje.
Ahoj co kdybych si u toho vyhonil pero :) nic vic :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky rád chodím v lesíku bez kalhot a už se stalo že mě vyhonili*49**71**92*
Ahoj najde se nekdo z brna??? Laka me nekoho videt :-)
co třeba výlet na kole? mohla by se udělat potom menší přestávka
Nekdo v okoli J.Hradce v prirode honi? Rad se pridam.
ja rada obcas v okoli j hradce
Ahoj jsem 37l kluk hledám někoho před kým bych se svlékl někde v přírodě a vyhonil si ho najde se někdo z Rakovnicka? Klidně i senior, seniorka. Díky za odpovědi Petr
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Něco podobného mě taky láká, potkat se někde v přírodě ....
AHOJ MOC RAD POHONIM A NE JEN TO JA 39 BI ŽENATEJ
Ahoj najde se tu nějaký starší chlapec nebo děda co chodí honit do přírody?Trebic
ču, tak určitě se najde já taky Třebíč stačí se domluvit a bylo by super kdyby nás bylo víc, tak chlapi z Třebíče uděláme nějakou akci
Cau asi uz si ztratil zajem, skoda mohli jsme sh pekne uzit
Ahoj můžem se domluvit a sejít se nekdy
Nechce někdo dneska společně pohonit v přírodě? Třinec, OV, FM?
Rakovník a okolí někdo na honění někde venku?
Ahoj Ostravsko novojičinsko, taky sem tam někde odpustim páru. Ale ve dvou se to lépe táhne! :-) ;-)
Taky mně to bere...já OV...51...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rada te budu pozorovat v prirode
Dobry vecer, plati stale Vase vasen pro pozorovani masturbace? Takova predstava me velmi, velmi vzrusuje...
a co v okolí Kladna chodí někdo někam honit?
Našel by se tu nekdo mladsi z HK, kdo by si ho rad venku pohonil? Kdyztak piste do zprav :)
ahoj někdo v okolí rakovníka na honění někde venku?
Kam chodíš a cca časově? Možná bych se někdy i přidal v Rakovniku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj radi by jsme s zenou neco podobneho zazili.
Ahoj není problém :) stačí napsat kde , kdy a v kolik :)
Ahoj, rád vás poznám a rád se připojím. Zní to zajímavě.
Ahoj.Kde v Koline bych mohl neco takove videt,nebo zazit?Je tu nekdo takovy?
Jako téma dobrý, ale pochybuju, že se tady dá s někým domluvit v reálu.
Já se už dvakrát domluvil a bylo to vzrušující. Miluju to napětí přitom
scrappy88
scrappy88 před 8 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, jsem z Kladna a rád bych tam přišel na čumendu a třeba i víc :-) Kde je to místečko?
Šel bych taky s někým pohonit v okoli Kostelce nad Labem
Ahoj vsem, spolecna masturbace v Brne - nevite nekdo, jestl se nekde da spolecne...?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
až půjdeš někdy honit , dej echo rád se přidám
Už jsi našel nějaké místo kam chodí masturbovat: Rád bych se kouknul.
čau, nevíte o nějakém místě v Třebíči nebo okolí kde se honí rád bych se přidal
nějaká akce ve Zlíně...?...dejte vědět kde a kdy...
Ahoj, klidně se můžeme někde sekta...
čauky, chlapi o nějakém místě na Třebíčsku by jste nevěděli?
ostravak11
ostravak11 před 8 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rad se podivam napis kdy zas budes honit napis kde Te najdu
Chodím taky do Bělského lesa. Už párkrát se na mě z povzdali koukali dva starší taíkové.Velmi se ostychali, a masturbovali aniž si je vyndali kalhot na venek. ale na konec přece oba přišli na dotek. Byl to moc hezký večer..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj podíval bych se nápis v kolik kde
Ahoj! Chodí někdo onanovat na nudapláž pro chlapy Olomouc-Poděbrady? Rád bych masturboval ještě s někým!
Ahoj, u Olomouce je někde nudapláž pro chlapy? Můžes poslat souřadnice?
V okolí Hodonína chodíte kam ?
taky jsem z okolí Hodonína *49*
Rád bych se někde v Hodoníně setkal.
někdo na nahé opalování nahoře na sádraku OPAVA vyhoním vyhulím nastavím
Ahoj chodil jsem tam v lete par krat jsem tam videl sukani na dece .Opaloval jsem se nahy prisel starsi muz a bez reci me zacal kourit
Ahoj šel by se někdo podívat jak honím Rakovník a okolí?
Ja chci take rad chodím a občas i do rakovnika
Já se chci podívat, a možná i přidat
o nějakém místě na Třebíčsku nikdo neví?
Chtel bych nekdy prekourit bezdomovce nekde ma s tim nekdo zkusenost nebo laka to nekoho? Nechal by se?
Taky bych si ho někde rád vyhonil, Litoměřice a okolí, když by byla nějaká slečna nebo paní bylo by to super která by se dívala :)
někdo na kutnohorsku?? pohonil by někdo?
Ahoj rád chodím honit do lesa okolo Rakovníka nepřipojí se někdo?
Ahoj. Rád chodím do přírody nahý honit. Rád bych s někým. Kam chodíte okolo Brna?
Rada bych se na tebe divala pokud by jsi chtel
chceš se dívat i na mně? moc rád se před tebou udělám
Ahoj. Někdo v Praze s podobnou zálibou? Rád bych potkal někoho s kým bych mohl společně pohonit a možná i víc. Okolí Kunratického lesa nebo Šeberáku?
chodím nahotit na seberak muzem spolu
Chodím na šeberák a mám hezké zážitky i jsem párkrát *49**49**49**71**71**71*
Ahoj jak to tam chodí a kam přesně jít?
Čau.....chodis pořád honit na seberak? Třeba bych se přidal jestli je zájem?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A dívala se na tebe? Hrála si s její mušličkou?
Ahoj take hrozne rad chodim do prirody kde se svleknu do naha a honim si penis a uzivam si to...predstava ze mne nekdo pozoruje mne tak vzrusi ze hlasite vzdycham a strikam si sperma po tele.... Rad bych kdyby se nekdo pridal Rbk.a okoli..
Ahoj,někdo z Liberecka na společné honění nebo jen šmírování???
Také jsem to už párkrát zažil, že jsem společně venku pohonil s chlapem... Je to fajn.... Nejlepší je to na Oplatilu u Pce
Také jsem to už párkrát zažil, že jsem společně venku pohonil s chlapem... Je to fajn.... Nejlepší je to na Oplatilu u Pce
Ahojky chodim do oldrichova v decine potkam nekoho ja v damskem leginky a tanga nekdo kdo se chce udelat?
Ahoj nekdo z decina kolem 50ky
kdo ze Zlína a okolé..zahonil bych ve více lidech.....
Já bych se na vás chtěla při tom dívat....hmm?! :)
To by se mi libilo.. u nas tady zadna takova neni*20*
Můžeš .. pošli mi číslo a budeme honit
Hned bych se před tebou vystříkal.
valassko, roznovsko? rad bych nekoho "nacapal" a treba pomohl *71**92*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj moc by se mi to líbilo.Jak by sis to představoval?Ještě jsem to před nikým nikdy nedělal.Moc mě to vzrušuje.Klidně přijedu.Můžeš se mi trochu popsat?
Nová Ves u Litovle - někdo zítra dopoledne na spol. koupání a opalování?
Možná i víc .)
Moc rád bych někoho pozoroval jak si to dělá v přírodě.Morava....
Ahoj, někdo z jihu čech?Kdo by rád v přírode?
Jo rád, jen kde, co tady: http://www.bezplavek.cz/drupal/naturismus_skalicny_pisek
Pavel
taky bych rád před někým pohonil
taky bych rád před někým pohonil
Jj. Honĕní péra venku je super. Kdo si honí na Džbánĕ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přijeď na Hradecko a vše zažiješ
Cus, rad bych taky smiroval :-) Kam chodis?
V Pardubicích za Alberta. Pokud chceš domluvíme se
HK za Temešvárem, Oplatil a nebo Pardubice za Albertem.
Kde je ten Temešvár? Jinak za Albertem dobrý :)
za kterým Albertem honíš, jsou tu dva, rád bych se zúčastnil
Má někdo tip na místo v okolí Bruntálu, na příjemné pohonění? Třeba i ve dvou....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Caky jsem z trebice muzeme se domluvit pres vzkazy
ahoj..obcas chodim masturbovat na Dubine do lesika
wow, tam chodím taky.. půjdeme spolu?
Jaké to tam je? Je tám více lidí, nebo jsi tám sám, nebo s někým?
Jsi spokojený. s tím co tam prožíváš?
To uz asi neplati nebo tam porad chodis masturbovat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja také bych rad ............se podival............
Včera večer když jsem se vracel domů z práce o půl 11. Zašel mezi dva baráky, kudy chodím běžně, trochu připitej chlap. Vypadal že půjde chcát, zvedl si triko a ruku měl na poklopci. Pak si mě všiml a tak začal dělat že nic, šel chvilku předemnou a zatáčel přesně do uliček, kudy chodím. Pořád se ohlížel a pak se zastavil. Ruku měl pořád v kapse. Já ho předešel a on mě následoval. Pokaždé, když jsem se ohlídl, ruku měl v místě poklopce. V tu chvíli jsem se totálně vzrušil a napadlo mě prohrábnout si rozkrok. Zrychlil a zašel pod strom který byl předemnou. Vyndal ocas a dělal že chčije. Když jsem zahlédl obrys stojícího klacku došel jsem k němu a Koukal se jak si po něm přejíždí prsty. Bylo mu okolo 40. Táhl z něho alkohol a péro krásně stálo v hnízdečku chlupů. Vyndal jsem to svoje začal si hrát taky a v tu chvíli chlápek vystříknul. Lítalo to z něho na všechny stany. Poté jsem ho chytil za ten mokrý ocas a zrychlil tempo honění dokud jsem se nevystříkal taky. Schoval jsem si péro a odešel, zatím co si on oblizoval prsty potřísněné mrdkou. Doufám, že týpka ještě někdy potkám.
To by som chcel zažiť. A vziať ho do pusy...
Chlapy a okolo Jablonce nad Nisou zna nekdo misto?
A co někdo na Vsetínsku,našel by se na společné honění?
A chceš jen muže? Já bych se taky ráda podívala... :)
Klidně se můžeme domluvit někde spolu ;)
Ahoj,ja bych ti to klidne rad ukázal není problem.A nebo by jsme i mohli spolecne,to už by bylo na tobe;-)
Já beru holky! Kdyby jsi se vyskytovala na Kladensku, tak se můžeme domluvit.
ahoj. koukas rada? rad se necham smirovat. m
Ahoj chceš mne někde naxhytat jak si ho horním?moc rad se nechal nachytat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
MUŽU VÁS ŠPEHOVAT I KLIDNĚ VYKOUŘIT OPAVA
Chomutovsko? Nějaké místečko ve městě nebo v lese?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen se chci zeptat jestli chodiš za tu bandu honit rád bych se podíval.
Asi nemáš chuť se sejit pohonit?
Včera jsem byl a dobrý, hezky jsem se udělal
Chodím v Hustopečích k Bečvě a nebo v Miloticích k rybníkům opaluju se koupu se a procházím se nahý pak si to vždy někde udělám... Kdyby se chtěl někdo přidat nebo se jen dívat dejte vědět ;-)
Tam jsem občas taky a dělávám to stejně. Je to tam super.
Ahoj, ukažu ženě nebo páru jak si to dělam Hodonin a okolí, kyjov , holíč, skalice uherske hrradiště atd. na přaní mužu ukazat i jak si to dělam do zadku i fist
Skorkov ? Benzinka 4 kameny na R10?
V prirode je to nadhera,taky bych rad kdyby byl nekdo z ceskolipska
Prostějovsko?? Někdo kdo mě chce šmírovat nebo koho bych mohl já? Muž, žena, pár... ;)
Rad budu smirovat jsem v Prostejove
ahoj, jezdíváš ještě do přírody honit?
Příspěvek byl smazán.
Mě taky vzrušuje onanie před někým, nechám si to nastříkat na na péro, pokud bude chtít.



jezdíváš ještě do přírody honit?
Ahoj, jezdíváš už do přírody honit? Rád bych se nenápadně mrkl
Také to mám rád v přírodě. občas chodím po lesích s ptákem venku. Chtěla by se nějaká přidat? Jsem z KV.
Je škoda, že se nejen tady ve fóru, ale i na chatu jen kecá a o reálném honění s někým nebo před někým v přírodě, si můžeme jen nechat zdát.
Není to pravda, funguje to suprově... Nebo jsem měl velikou kliku, ale vždy to dopadne dobře... Zatím
Nevím, spíš jsi tedy měl zatím štěstí a přeji Ti to... Aspoň, že v cizině to funguje jinak a na pláži se s tím kluci nepárali...bylo na co koukat... :)
Najde se tu někdo kdo by pohonil třeba i vzájemně v okolí Holešova?
Karlovy Vary ??? Nějaký honič ?? Přidal bych se jsem venku pořád když je teplo odpocivam a honim
Čus rád bych pohonil venku mně 36
Ve Varech se honi na Jame v Otovicich a behem festaku všude v centru :-)
Tak jsem byl ted dva dny po sobě na jezerech v Tovačově... nejprv slunění, občas nějaky to brouzdání ve vodě a než sem se rozjel domů tak sem se krásně udělal.
láká mě před někým nahý honit venku.chtěl by se někdo divat a třeba přidat?ol pv okoli
Poděbrady Nymburk Sadská chodím do přírody najdi mě
A na Zlínsku by se našlo nějaké místopředseda kam se chodí masturbovat?
Je to bida...ve Zlíně bych mozna o necem vedel....
Najdu kamarada na onanii lbc ja 62l bi ty 68l bi doma nebo venku milos
Rakovník a okolí rád bych našel někoho před kým nebo s kým bych se venku vyhonil a pěkně vystříkal najdu někoho?jsem pojízdný můžu přijet
Nekdo z liberce okoli 62l bi onanie
ahoj. sice už je tvůj inzerát starý ale zkusím to.. Venku už je nevlídno, ale přesto bych tě taky rád potkal a honil.. Můžeme se domluvit.. Kdekoli.. Nápady mám..
Rakovník a okolí ještě bych rád vyrazil někam do přírody pěkně se vystříkat nechce se někdo přidat?
Kde se dá potkat chlapa k vykouřeni v plzni
ahoj,třeba pod mikulášskym hřbitovem,nebo přímo na hřbitově,nebo i
Někdo z okolí Holešova a BpH na společnou hoňku......
Ahoj nekdebv ostrave?
Potkáme se a pohonime?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Můžeme se domluvit :-) Já z Ostravy taky
Někdo okolí HK a Dvůr králové??
Vracel jsem se z Německa potřeboval jsem hrozně čurat zastavil jsem na hraničním parkovišti vyběhl z auta na kraj lesíka rozepnul kalhoty vytáhl ptáka a uvolnil se čural jsem dlouho koukal jsem kolem sebe a vidím asi deset metrů ode mně stojí mladý kluk kalhoty spuštěne kzemi opřený o auto dívá se na mně a honí si pěkně tvrdeho ptaka já ho viděl celého on mně ne tak jsem se natočil aby mně viděl co bude delat...já stále čural on zrychlil honku mně to vzrušilo že jsem začal také honit.. mladej začal stříkat když jsem ho viděl jak mu teče sperma po ruce... výstřikl jsem taky hlasitě jsem vzdychal... bylo to super....*49*
Rakovník a okolí někde venku po honit s někým nebyl by tady někdo?
Zítra Chotutice Radim Plaňany na kopci u vysílače vycákám se některá divačka nebo co se ráda přidá k 27 letému zvrhlíkovi?
Zítra Chotutice Radim Plaňany na kopci u vysílače vycákám se některá divačka nebo co se ráda přidá k 27 letému zvrhlíkovi?
Rada se divam na onanujici muze kluky Jihlavsko
Ahoj! Letos jsem si v přírodě několikrát zaonanoval. Je to velmi příjemný pocit vzrušovat se pod širým nebem. Ve dvou případech mě dokonce někdo pozoroval. Žel počasí takovým praktikám již nepřeje, tak bych tímto rád oslovil nějakého pohodáře s vlastními prostory, se kterým by jsme se čas od času sešli v soukromí a společně si zaonanovali. Nejlépe z Olomouce a okolí.
Ahoj. Nasel by se v okoli Melnika nekdo,kdo by se rad dival,jak si to delam sam? A treba by mi i pomohl? I ja bych se rad dival. Ty aspon 45let. Mejte hezky den. Ondra
Dnes Sadská bory nebo Kersko jestli některá chcete přijďte zašmírovat
kterej hubenej chlapík s velkým ocasem by si ho předemnou vyhonil i s výstřikem?mě štíhlého kluka to moc rajcuje. Strakonice
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde to je ten Temešvár a most u Fomei?
Ahoj, honí se někde v ústraní v Šárce ?
Už aby bylo zase teplo, aby se dalo jít do přírody, tam se svléknout a dělat samé příjemné věci. Hezky si s ním pohrát a když se někdo chce podívat, ať kouká, popřípadě se přidá.
Rad se chodim v lete opalovat nahy do prirody a samosebou i onanovat.Je to krasny pocit vzruseni..s byvalkou jsme to radi delali nekde u reky ci v lese.Rad bych zazil bisexualni hromadny sex venku...Praha okoli *7**14*
Rad se chodim v lete opalovat nahy do prirody a samosebou i onanovat.Je to krasny pocit vzruseni..s byvalkou jsme to radi delali nekde u reky ci v lese.Rad bych zazil bisexualni hromadny sex venku...Praha okoli *7**14*
Ahoj někdo do přírody ne bo v autě v okolí Rakovníku i širší okolí?
Patek 3.2. mezi 17 - 19h honeni na Trase Nove Mesto na Morave - Policka - Litomysl? Pridas se/pridate se? Do zprav pridej misto a cas.
Utery 7.2. rad bych honicku v aute, zitra po 15h v Hradci Kralove...pridas se?
A nekdo z ceskolipska by nebil,kdo chodi honit do prirody jako ja?
Ahoj kam chodíš honit v přírodě přidám se taky rád honím venku nebo na parkovišti v autě v obchoďáku na záchodě stáhnu kalhoty opřu se o dveře a honím a čekám jestli se někdo nebude dívat s druhé kabiny....
Taky se už těšíte na jaro? Vystavit nahá těla jarním slunečním paprskům a pohodově si na čerstvém vzduchu zaonanovat!!!*49**71*
Ahoj chtěl by se někdo dívat jak si honím venku, nebo se nechat nachytat? Vysočina?
jojo je to supr pocit že Tě muže někdo vidět ! Taky mám sva mista u OV a U Přiboru. Není nad krasné nahé prochazky a u toho popohanět ! Už aby bylo teplo !!!
Jaké to bylo, když jste poprvé vyhonili jinému nebo se nechali prvně vyhonit ..
Parádní, když si ti dva vyhoví.
*160*SQUIRT☆EVENT*160* ve Wellness Lublaňská.
*218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218*
__________________________________________

VIDEO▶ http://www.redtube.com/168767

Někteří se nás ptáte o co se konkrétně jedná, o jakou techniku vzrušení a uspokojení. Tak je to přesně toto viz kompilační video pánové. Každá žena potřebuje k takovému výstřiku jinou stimulaci. Některá se dokáže sama přivést k vystřikům a potěšit vaše oči, jiná k tomu potřebuje ptáka a nebo ty vaše šikovné prsty. Každá a každý si přijde na své *4* pokud to chápe jak to funguje a miluje to. Event se uskuteční na přelomu února a března.

*73*HOLKY HLEDÁME DO NAŠICH NĚŽNÝCH ŘAD NA EVENT DALŠÍ SYMPATICKÉ *15* STŘÍKAČKY. *160*TEČE A NEBO STŘÍKÁ TVÁ KOČIČKA? NAPIŠ NÁM DO ZPRÁV A UŽIJ SI S NÁMI KRÁSNĚ VZRUŠUJÍCÍ ATMOSFÉRU EVENTU PŘESNĚ PODLE SEBE. *264*

PÁNOVÉ*243* vaše technické dotazy prosíme do zprávy. Děkujeme

Holky z wellness školky *250*
Za sebe musím potvrdit, že miluju když si to žena krásně udělá až do konce a postříká mi celý obličej. To mě pak pořádně rozrajcuje a honím si ho zase já před ní a taky jí pak celou postříkám. Prostě nádhera. Za mě určitě víc vzrušující než klasický sex...
Rakovník a široké okolí najdu někoho kdo by se mnou pohonil někde venku?
Ahoj nešel by někdo pohonit nebo jen pokoukat někam do přírody Rakovník a široké okolí Rád si to dělám před někým cizím venku najdu někoho?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj...přesně tohle samé vzrušuje i mne....občas se plná šprcka najde v lese u Svaté.jezdím si tam honit....chceš se přidat,pokecat a pohonit , Pavel z Berouna
Rakovník a široké okolí chodím si ho honit do lesa nechce se někdo přidat? Vzrušuje mě když mě někdo pozoruje a potom si to udělá taky. Díky za odpovědi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj můžem se někde potkat na kole a pohonit
Spis sem zazim milujici par v prirode kdyz sem byl behat :-D a jina cesta nez kolem nich zpet nebyla
Hrozně mě láká zamastit s nějakým klukem venku - v lese, na veřejných WC... Máte to taky tak?
Odkud jsi dnes jsem honil s jedním klukem u Štítu a super
jsem z Brna :) docela bych s někým pohonil
Pondělí jedu do Brna mas čas ?
Ahoj rád bych zkusil pohonit s někým venku Rakovník a široké okolí. Najdu někoho klidně i seniora
Rad si ho honim venku po vecerech v Prostejove mam na sobe podprsenku kdo bude se mnou me pozorovat nebo pridat
P4 Nusle, chodi nekdo honit, predvadet se, atd...?
Ahoj moc rad bych se zkusil vyhonit před ženou venku :) Brno a okolí :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
občas si to někde udělám*4**24*
Chodi zde někdo starší honit na jezera u Ostrozske nove Vsi?
ahoj,až bude hezku můžu zas zajít..45 let...a ty?
V pátek asi pojedu Praha - Velká Bíteš
Někdo v okolí na společnou hoňku v lese?
Samozřejmě podle počasí, kdyžtak nemám problém jet Kolín, Havl.Brod nebo Chotěboř, Ždár.
Jsem ve ždirci dojedes me hlo dat do pusinky ?
rád bych šmíroval muže při masturbaci.strakonice nebo okolí strakonic
Často jezdím sám na kole a taky si v přírodě vyhoním čuráka. Je to úplně něco jiného než "doma". Bydlím u Mohelnice.
Ahoj, taky honívám na kole jsem od Lanškrouna
ahoj.já taky jezdím sám na kole ale nikde nikdo.škoda je jsi zdaleka.at tě to pořád dobře stříká.D
Ahoj nepohonime někde dojel bych autem
Ahoj chodím si ho honit do lesa u Rakovníka nepřidá se někdo? klidně i senior
Co Mlékojedy? Chodí na pískovnu někdo?
Jo občas zajdu, ale až bude hezky.
rád bych šmíroval exhibmuže při masturbaci.strakonice a okolí strakonic/nebo Klatovy a okolí
České Budějovice a okolí? Chtěl bych se někde kouknout, možná i pokouřit.
Ahoj,kolik ti je? A už jsi to zažil? Mně to láká
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To musí být pohled pro bohy...
Bydlim v Praze teprve od dubna. Rad bych cekal nekde v krovi na smluvenem miste kde budu klecet a honit siho. Ty bys jako nahodou sel ke krovi jakoby vychcat a s perem v ruce bys me tam nacapal a stoupl by sis prede me a prikazal at ti ho honim a kourim. Delal bych vse co bys prikazal.
Ahoj strašně rád bych zahonil před někým nebo ve skupině,jsem ze Znojemska,nescházíse už někdo?nebo založíme skupinku?
Ahoj rád bych pohonil před někým nebo s někým v Rakovníku a okolí najdu konečně někoho? Klidně i seniora
Zdravím, a co na klatovsku... ??? Najde se nějaké místo kam se stratit a.....
Určitě se najde, ty někam chodíš?
čus, co zahonění v partě na Vysočině??? Měl by někdo zájem?? Místo by se jistě našlo..ozvěte se..........
Taky bych rad nekoho potkal a treba se i pridal.Chodim honit sam do lesa a je to hodne vzrusujici.Nekdo z ceskolipska?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj! Co společné vzájemné honeni v neděli nekde u Křizaniva ?
Čo tak dnes pohonit v Radotine u vody.
A co někdy teď vím ze je to staré 3 roky mas chuť ještě
Ahoj hledám někoho před kým bych pohonil Rakovník a okolí
Někdo v Kolíně? Projdeme se a uděláme se.
někdo z olomoucka, prostějovska, vyškovska??
Dobrý klidný místa na setkání a akci mám vyzkoušený u Palmovky v lese blízko vlaku, u bobove dráhy na Proseku je parkoviště i les dost klidný.
Prostějovsko?? Tovačov, Kosíř, Plumlov (Záhoří) nebo někde jinde..? ;)
Čau, chodíte někdo honit či sexovat kolem OSTRAVY, FRÝDKU-MÍSTKU, HAVÍŘOV???
co Plzeň? venku je tak krásně....
Zastavka u Brna? Nekdo kdo by honil v lese....smirovani
Pohoní dnes niekto v Zdiby? Parkujem tu a dáko by som aj preblafol vtáka . ...
.
Přitahuje mne stále více představa .. Ty,nejlépe starší pasiv čekáš večer na dohodnutém místě kam není vidět, já přijdu v dohodnutý čas, přistoupím k Tobě zezadu, oslovím tě že jsem to opravdu já jak jsme se dohodli, ty vidíš jen mou ruku jak chytá tvůj penis a začínám ti ho honit. Zároveň cítíš, že druhou rukou si začínám honit i svůj. Ty neděláš nic jen já až do chvíle, kdy mám tvé sperma na prstech a ty stopy mého zezadu na sobě ....
Moc hezká a vzrušující představa. Akorát nevím zda bych vydržel ti ho nepohladit a nepohonit.
vzrusujici predstava ihned mi tato situace navodila hrisne myslenky
ahoj :-) ... máš nějaké pěkné vyzkoušené místo, kde si ty krásné hříšné myšlenky naplňuješ ?
Poslední dobou trávím dost času honenim v přírodě. Věcinou někde zastavím a pak i několik hodin honim. Naposledy jsem stál hned u silnice a doufal jsem že mě někdo nachyta. K čemuž skoro í došlo hned za mnou zastavil frajer s krásnou blond partnerkou. Nevím jestli věděli co dělám, ale já se v jejich společnosti pěkně udělal.
společná hoňka v okolí Holešova - BpH?
treba dnes odpoledne nebo vecer?
Velmi rád onanuji v přírodě. Je to vzrušující pocit prohánět si bimbase a nechat se šmírovat!*49**71*
Taky si to často a rád, dělám někde venku...kdyby někdo chtěl, můžeme si to užít společně...
Kromerizsko?zena na divani?nic vic pokud nebudes chtit
Ahoj. Rad si ho honim v prirode v okoli Klatov a vzrusuje mne ze me nekdo nacape. Je to super.
honi se někdo na liberecku , někde v lesiku*49**362*
Tak třeba já :) lesiky jablonec
Rád honím v přírodě tak kdy by se někdo našel tak budu za týden ve Staňkově u Chlumu.Vice do zpráv.
Dnes Nymburk 28 letý sameček 187cm 89 kg 18xm/5cm M ozve se nějaká zvědavá na tel 704181068 povím kde jsem přijď zašmírovat
V Radotíne nechodí niekto honiť?
Ahoj ja chodím v radotine u řeky sem si ho hinil dnes můžeme se tam sejít
Nějaké pěkné klidné místo v okolí Velké Popovice, Stránčice, Světice ... ?
Honivám často v autě na trase Letohrad, Uo, Litomyšl, Polička, Jimramov a Nové Město na Moravě. Chce se někdo přidat? Rád se podívám i na milující se pár. Dejte o sobě vědět.
rád bych potkal někoho nahatyho kdo si to dělá venku v přírodě. Rád si honim v prirode ,Kde v Jihlave nebo v okoli je místo, kde bych přišel k takověmu zážitku?
Králíky, červená voda, štíty, Lanškroun, chodí někdo honit do přírody, rád bych někoho nacapal, klidně i víc lidí
napiš do zprávy, možná bychom se domluvili
A čo Slovensko? Chodí niekto v Bratislave? Celkom by som sa pridal, prípadne sledoval, bol sledovaný.
když je hezky tak tady 49.8062953N, 18.1422822E nebo 49.6696425N, 18.1276267E
já rád masturbuju kdy se dívam na http://www.porneo.cz/ to je nejlepší způsob
Bude ještě zítra někdo na Hrádku u Pardubic?
Najde se tu někdo kdo by pohonil třeba i vzájemně v okolí Holešova? *361*
Ahojky jsem 27 letý zvrhlík nejdu slečnu nebo zralou ženu která to má kousek do Nymburka aby se přijela podívat jak si to pěkně udělám a jak mi to cáká když bude chtít může přijít i blíž dnes v 00:30 v Nymburce v opuštěné budově v loděnici já 27 let 187cm 89kg 18cm/5cm M Jirka
kdo se chce divat jak si ho honim muzes byt muz nebo kdo zena boskovicko
Kde se v brně da venku v klidu honit a byt při tom pozorovanej poradi někdo?
Muži a kluci, vy si myslíte, že ženy v přírodě nemasturbují? Vy píšete, jako by jste si tuto "vymoženost" přivlastnili nebo snad i vymysleli.
Zatím sem žádnou neviděl a tolik bych chtel
Chomutov - příroda- kolo.
Moc rád honím u silnice před traktoristama a motorkářema i cyklistama a kamionákama.V pátek 29.9. pojedu na kole na trase Klatovy Domažlice.Už ted mi buší srdce jak se těším
Dneska jsem si ho honil tady 49.3263636N, 13.6248306E a bylo to hodně zajímavý.Kamionáci přibrždovali,auta jeli pomalu a koukali jak stříkám.2 krásný orgasmy jsem měl
často jezdim trasu česka třebová letovice brno rad se vyhonim před zenou popřipade muzem
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Střední čechy..............................
Poradí mi nekdo kam si to jít udělat v okolí Uničova?
Prijdes si pred nama vyhonit na hostivar v patek 3tiho po 12 hodine
Zmena terminu na pondeli po 13 hod fotky paru nick nahota.exib.sex
Rakovník a okolí rád bych se před někým vyhonil venku najdu někoho?klidně za to zaplatím
cervena voda, kraliky, stiy, rad bych nekoho nacapal jak si honi nekde vendku nebo v aute, kdyby mel nekdo takovy zajem komu se libi aby ho nekdo nacapal a pozoroval tak dejte vedet
had pohonim trebic rad i hulim
Honí někdo kolem Kladna? Mrknu nebo se přidám.
Brandýs nebo St. Boleslav. Nějaká místa?
Taky bych zašel.....................
ahoj chodim honit nahy do prirody cele leto,ale jak pisu ,musim se svleknout uplne donaha donaha jen vyndat curaka z kalhot me nevzrusuje,neznam nic krasnejsiho nez honit nahy v prirode
Venku se nám ochlazuje a začíná být čím dál obtížnější potkat někoho venku. Tak mě napadlo, zda by jste někdo nevěděl, jestli jsou nějaká pornokina nebo kabinky, či něco podobného v okolí Hradce Králové, Pardubic nebo okolí???
já dost často honím mezi obcema Kačice a Nová Studnice, je tam taková lesní cesta naproti hájovně
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by šlo. Tak az tam zase pojedu, dam vedet
Taky rád honím v přírodě,jestli tu je někdo z Pelhřimovska tak se ozvi,mužeme společně nebo navzájem.
Taky si rád vyhoním v přírodě,je vzrušujicí že vás může někdo vidět.
trebic u budikovic rad tam smiruji a honim mohu i vykourit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když jedu do Prahy tak jedu na šeberák a tam si ho vyhoním ale klidně bych i s někým vzájemně.

Honí se někde na Tišnovsku? Zajímalo by mě jestli se dá někde něco občas podniknout.
chodim honit v praze za vysocanske vlakove nadrazi je tam park rad nosim plenky s dam.pradlem,tak ze jsem tam takto obleceny a honim si ho,nebo nekde na wc,kdekoliv se da.ja muz 60l.bi.plnostih.praha.vladimirvalencik31@gmail.com
Rakovník a okolí poradí někdo fajn místo na honění?
Kde v Pardubicích se jezdí přes den honit nebo kouřit??Parkoviště nebo místo??Chci se přidat nebo být pozorován jak honím...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde se dá honit kolem Brandýsa.
Já chodím honit do parku v Olomouci a už mě tam párkrát viděli.
Já bych rád někoho potkal v Pelhřimově
Kam se chodí honit v okolí Jihlavy, Třeště, Telče? chodíte i v zimě?
To by mne taky zajímalo. Kam se chodí.
Rakovník a okolí dnes jsem honil u Bartoňáku škoda že tam někdo nebyl nechodí někdo honit někde v Rakovníku a okolí??
já honím rád před kolejema VŠE v autě,před nákupákem,nebo vesničky a polní cesty okolo :)
Pohled na honícího muže v přírodě mne dost vzrušuje,ale moc šancí tohle vidět,není...Já jezdím do lesa mezi Berounem a Svatou na takový plácek a tam si honím...občas se někdo objeví,kdo mne vidí....
tady 49.9321233N, 13.9625019E ?
Já ještě jezdím mezi Beroun a Roztoky do lesíků mohli by jsme se třeba domluvit někdy?
Ahoj honiči! Tak dnes tak honit pod peřinou nebo někde v sauně rád honování v sauně Labyrint na nahé v ne.vsichni nazí ale většina stydlivá si schovává pero do maličkého ručníků to v létě na Seberaku je lepší ale stejně se vždy najdou individua která chodí sem tam v kratasech ale i v dlouhých kalhotech a chci jak debilove. Tak to byla Praha a co Ostrožská nová Ves? Už se těším jak budu v létě jezdit na štěrk a chodit kolem jezer nahý s ptákem v ruce snad potkám naháček taky s ptákem v ruce
Jsem z Ostravy a rád bych to z někým zkusíl v prode na veřejném. Místě vzrušuje mě i pretsvata mít s někým něco v kabince nákupaku nebo na záchodě máš zájem napiš
ja take rad honim ptaky jak chlapum tak klukum v skupince nejradši to mam umně doma při pornu jak se domluvim s dvěma chlapum tak je pozvu a honime si je všeci v kupěale je problem někoho sehnat na společne honěni ja spiše rad se domluvim s vicema chlapum a jak se sejdeme tak pozvu umně domu přimo
já chodím sem 49.3263636N, 13.6248306E
Ahoj která se přijdete podívat ? Já 29 léty sameček z Nymburka doraž na ostrov budu si hrát v altánku divačka by byla příjemná Jirka
Chodí někdo do přírody nahotit v Táboře?
ahoj, někdo v okolí Radotín, Černošice?
Ahoj ja můžeme se sejít a užit si venku
Ahoj ja jsemz okolí cernosice radotin sejdeme se
Věděl by někdo kam se chodí honit v okolí Berouna?
Ahoj já jezdím směr Roztoky Křivoklát jsou tam fajn lesy na honění
Věděl by někdo kam se chodí honit v okolí Berouna?
Je tu někdo na pravidelné společné honění venku.Teplice Most Bílina
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj honí v tím. Lesíku za hyprnovou je to přístupny jako by si jel na hk a držel by si se v právo jako ke cvičáku autoškoly. Napiš mužem se domluvit můj Nick pcehkcr
ahoj, kam chodíš honit, rád bych se přidal...
Kdo záhonů na hrázi přehrady mezi Strachotína a Šakvice má?
U přehrady ve Strachotine? Nejlépe navecer
UH-UB...smer St.Hrozenkov..SK..aj tam sa da v lese...už som tam aj videl peknu honičku..
A kde tam? Jezdívám často, přidal bych se.
Spolecna honka v Praze? U me nebo venku?
Ahoj rad se stebou vyhonim někde v Praze
Dnes cca 19.30-20h budu honit u Bartoňáku v Rakovníku na břehu od silnice klidně by se mohl někdo přidat!
Chodi se honit někam na Kladně?
Zdary ve všední dny dopoledne se na plzensku neco deje??
Ostrava, Nj, kdo bude někde v pondělí honit venku, rád se domluvím a přijedu šmirovat! A rád se taky přidam! Kolem poledne!
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Ahoj hledám slečnu zralou paní nebo i pár z Nymburka a okolí buď se přidat nebo ukázat nebo potichu zašmírovat rád vše záleží na chuti v 19 hodin polní cesta za letištěm kdo přijedete já 29 letý zvrhlík s pořádně tvrdým :P Jirka
Mistře, do kolika témat fóra ještě umístíš svůj inzerát? Probírám tady vlákna jak jdou chronologicky za sebou a v každém vlákně perlíš ty.
Slovo SEZNAMKA ti nic neříká?
A myslíš, že když napíšeš, že tam budeš v 19 hod. a příspěvek-inzerát dáváš v 19:03, že někdo kopne do vrtule a vydá se proti času, aby to v 19 hod. stihl?
v BA nikto? bicykel, pivo, hradza
Mně se moc líbí, když si samec uloví jinýho muže a použije ho pro svou sexuální potřebu. Když mu narve ptáka do pusy a přiráží, chytne mu hlavu, nebo pak mu strčí dva prsty do pusy a chlápek musí olizovat. Já rád vylizuju umytou prdel, baví mě to a vím, že se pak pán na mě udělá a nastříká mi do ksichtu. Několikrát jsem to zažil. Na Liberecku.
mám holku jsem perverzni dominant na ni ale, potřebuji staršího muže abych pasivně byl mu po vůli,, sexuálně, potřebuji zralé semeno,, ze ženou jsem dominant,,, ale pootřebuji muže co bude dominantní na mne, cítit ho v sobě prostě, moc rád někoho kdo to pochopí a zároveň mi dá co potřebuji, i pervers ulety od svazovani vyprasky mazleni ruzne hry ucitel zak děda synek atd vydrzim tvrdy deepthoart mrdani atd mazleni tresty, svazováni, mučení nucené pití semene, škrcení ,,atd , tresty , pochválit za poslušnost mám holku, hledám tajného chápajícího muže,,, takže jsem pasiv ze staršim
Olomouckého, prostejovsko, vyskovsko kde mastite ocasy?
rád bych zašel někam pohonit nechce někdo se mnou??
Kam se chodí honit *71* kolem Mácháče chtěl bych někoho pozorovat a pak se přidat....nebo naopak...
Na machaci se k tobě rád pripojim
zdarec,kde na zlínsku by někdo i ve více pohonil..někde venku nebo v nějaké staré opuštěné budově...?
dnes mezi 11:30 - 13:30 pískovna Suchdol n L, CEP1 na druhé straně za ostrovem budu tam *49*
Ahojte honiči exhibicionoste Ho.Uh.Zl. Ostrožská Nová Ves někde v lesíku ?
jezdí někdo na kole sem 49.9787014N, 13.9233244E ?
to je moc daleko...................................
Kde na Břeclavsku? Honí se někde dobře
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdy a kde ...rád si s tebou vyhonim...
jazdi niekto smer UH..UB..DRIETOMA...SK?môžme pohonit niekde v lese..parkovisku da sa tam v pohode..
Ahoj honim za Hypernovou v Pardubicích
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je to tam u podjezdu k trojci na kraji louky
taky hrozně rád honím a provokuji v přírodě viz moje galerie ,rád se potkám s někým kdo nekecá ,není to jen jeho touha a předstva někde v mysli :-) ,jezdím na kole okruh okresu Lony,Most,Chomutov,Teplice ... POJĎME UŽIVAT dokud je teplo ..
Zítra 19.6. ve 12.00 si budu honit tady 50.0386942N, 14.1550256E
chodí někdo někam honit v okolí Berouna?
Ahoj já jezdím honit z
nad Nižbor
Můžeme pohonit společně? Nepřidá se ještě někdo?
leštim všude*71* v parku v lese
Dnes večer venku spindlu vykourim
Jak to teď vypadá na Šeberáku? Lidi, akce, voda apod. Dlouho jsem tam nebyl a chci si dnes udělat výlet. Tak abych nepřijel třeba k vypuštěnému rybníku 😁
Jak to teď vypadá na Šeberáku? Lidi, akce, voda apod. Chystám se tam po dlouhé době na výlet tak abych nepřijel k vypuštěnému rybníku 😁
Byl jsem se tam ze zajimavosti poprve podivat pred dvema tydny a i kdyz bylo spatne pocasi, tak se dalo na par lidi narazit. Olsansky rybnik je vypusteny, ale chodilo se i k nemu.
Ahoj v plzni a okoli se nekde neco deje?
ahoj z ČB, co se potkat příští týden třeba tady někde? pondělí, úterý kolem poledne???
Kde chodí honit starší tatíci?? že bych šel kolem?? a nechal se ojet?? opavsko :))
Někdo, nebo kde honite na Praze 8?
Ládví, Kobylisy. Napiš
Ahoj, našel jsem tvůj dotaz na foru, jsem z Kobylis a taky bych občas rád pohonil, tak kdybys měl zájem, dej vědět :-)
byl jsem tam včera a v zadní části ,bylo mnoho příležitostí k vyhonění,bylo to super*49**49**49**71**71**71*
ahoj lidi z okolí ČB, co společně ponahatit v přírodě v týdnu od 3. do 7. 9. pokud bude hezky???? někdy od 12:00 ???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj honim u Štítu směr Hermanice
Ahoj všem,rád bych poznal starší ženu nejlépe (40až65let) z Ustí nad Labem,rád chodím do přírody a zatím jsem neměl štěstí na lesní vílu.Zatím jen koukání při masturbaci nebo přesněji šmírování.Pokud tu bude stejně naladěná mušlička která se ráda hladí v přírodě a nejlépe přírodní klín tak si to mužem vyzkoušet.Domluva jistá.
Pravidelne honim v aute u Mlade Boleslavi. Pokud se chce nekdo pridat rad neco podniknu spolecne.
Nekdo kdo honi v okoli Rozvadova ??
Nekdo kdo jezdi nekam v okoli Rozvadov nebo Přimda někam do přírody ??
Ahoj všichni.....dost rajcovni komentáře a zkušenosti.....taky mě bere si někde venku ztahnou kalhoty a pěkně si vyhonit pero....dost by mě bralo potkat někoho venku jak si někde stranou honí pero a přidat se.... nevi tu někdo kde se dá v Praze, konkrétně PH9?
Ahoj, někdo z PH 9 kdo občas chodí do parku zahonit? Rád bych se přidal.....
Najde se tady žena z Ostravy ktera by měla zájem pozorovat 45 leteho chlapa při masturbaci v přírodě?
Dneska někdo? :) 49,9401 14,2101 ? Cca kolem 5-6?
Dneska v 5 - 6 to asi už nikdo nestihne, když příspěvek píšeš až v 15:39 *3*
Co si je vyhonit někde u Klatov?
nejake misto v pardubicich??? parkoviště, park...
Někdo na honeni parkoviště pod Suchým vrchem
Zašel bych pohonit Půjdete někdo se mnou?....Plzeň.
Taky bych někdy zašel. Ještě by se dalo i venku.
honění někde u Olomoce kluk s klukem
Kde v okolí UH, Zlín se scházejí na honění?
Kam chodíte na kladensku? Má místo mám ale ještě jsem nikoho nepotkal.. pište klidně do zpráv
Chodí se honit někam na Kladně nebo kolem Kladna? Nemyslím veřejné WC. Dík.
AHOJ PÁNOVÉ, KDYŽ TAKHLE RÁDI HONITE TAK JE TU NĚKDO Z OKOLÍ PRAHY A STŘEDNÍ ČECHY KDO MÁ PĚKNÝ TVRDÝ OCAS A RÁD MI HO UKÁŽE JAK HONÍ A STŘÍKÁ?? MŮŽU KLEČET PŘED VÁMI A NECHAT SI POSTŘÍKAT OBLIČEJ... NEBO BYCH RÁD VE SPRŠE MYDLIL VĚTŠÍHO... MŮŽEŠ MĚ I POČŮRAT.. RÁD BYCH I NAŠEL VÍC KAMARÁDŮ NA TYHLE HRY A MŮŽU VZÍT OLEJ A MASÍROVAT VÁM HO.. DÍKY ZA ODPOVĚĎ.. PAVEL
Namasírovat pěkně s olejem po celém těle, to je nádhera....
Ahoj jsem ženatý bych kluk sympatický s chutí znovu potkat diskrétního kamaráda na časté schůzky od Mladé Boleslavi
Dobré místo kde se dá zajet na J.Moravě
48.8960450N, 16.5568094E
Naka panička Libechov Duba?na smirovani v lese?
taky to strašně rád pozoruju a je mi moc příjemné, když se na mne někdo dívá a začne si ho taky honit, ještě lepší je, když je to pár a nemá s tím problém, jsem z PU, ale proti tobě dost starý...
*49**49**49**71**71**71*
Rád poznám mladého kluka, který by měl zájem občas společně pohonit někde venku. Benešovsko.
Zdravím, Já chodím tady sem načerpat energii :-) Je to k nezaplacení, jít se nadýchat čerstvého vzduchu pěkně do lesa :-) Přibližné souřadnice, obměňuji dle situace a možností :-) 50.7497892N, 15.1816483E v okruhu těchto souřadnic.
Někdo kdo jezdí někam v okolí Rozvadova ??
Honim casto mezi obcema Kacice a Nova Studnice. Nebo taky Lány, Ploskov.
ahoj, kde honí chlapi ČB a okolí...nebo vůbec jižní Čechy...nebo sauna
ahoj, tak já občas jezdím na pískovnu CEP 1 u Suchdola nad Lužnicí, občas to jde také u Hrdějcké pískovny
ahoj,zjistil jsi kde se honí v ČB,přidal bych se.
Ahoj ja jezdím rád honit na parkoviště k hostivarske přehradě nebo na lhotu
Ahoj, chodí někdo honit nebo se dívat na jiný na Lhotu?
(Myšleno když není sezóna nudapláže, nebo v sezóně až když se vylidní a padne tma)
Muž 60l.tloustik,v plenkách s dám.pradlem,Chodím dopoledne v Praze kamkoliv rád bych někoho na koukani a treba i něco jiného,jsem mimcokurvicka.
Ahoj, napis mi sz, treba se domluvime
Občas chodíme s kamarádem pohonit do přírody kolem Benátek n.j., Milovic. Nebylo by špatné to zkusit i ve třech, jen by bylo fajn se nejdříve trochu oťukat přes chat. Tak klidně nechte zprávu.
Kdy a kam chodíte, jezdím okolo......
Ahoj nesejdeme se někde venku a nezahonime
No jen abys náhodou jako odpověď na šulina v ruce nedostal klackem přes hlavu *3*
zdravím, nevím kde, ale taky jsem na tom jako ty, rád honím a jsem u toho vidět a samozřejmě rád šmíruju, občas se něco odehraje na hrádku na nuda pláži, ale tam jsou odpůrci honění a většinou každého honiče zaženou, já to rád dělám i s kouřením a polykáním mrdky, jestli chceš, písni mi do vzkazů...
Ahoj všem honičum.Kde se honí na Strakonicku?
kto si pohoni niekde v prirode po ceste z Uh.Brodu na Trenčin,,kamionak..šofer..?kto tadial chodieva?
Ahoj,někdo mladší okolo 20ti let z okolí Prostějov,Olomouc na honění???
Ahoj najde se nejaky honic z Brna Par mist tu znam a rad provedu 😉
Ahoj,jsem zde novéj a zkušenost nemám.Ale rád se na tebe budu dívat..pokud chceš.
Ahoj, kde honíte a šmírujete v okolí Ostravy. Dejte nějaké tipy.
Taky by me to zajimalo :-) rad se pridam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, co u Štítů mohl bys. Někde na samotě.
Až na něco přijde děj vědět, ŘSD se pridam
Nekde kolem vranovske prehrady da se nekde
Praha rad bych nekomu pohonil venku. Pak kleknu a budu cucat a sat zaluda a kourit az do konce. Vse poslusne vysaju a spolykam.
Bude někdo někde honit venku? Šla bych se podívat
... ted je to v přírodě horší, jelikož tam kvůli situaci ohledně korouše chodí čímdáltímvíc lidí... a především ti nevhodní... hluční... ruší tam ten klid...
To je pravda. Je tam všude moc lidí
ahoj. koukla bys na me? vzrusuje me to tak. honim rad venku, v aute. Napis.

martin
jel bych dnes na kole někam pohonit s někým,Prostějov a okolí
Ahoj odkud seš, já z Prahy, vestředočeským jsem pořád na kole...
Ahoj, hodne jezdim okolo prahy na kole. Zkusime neco?

Pis prosim sz
Někdo se vyhinit v přírodě v lesíku nebo u vody Praha západ
V okolí Zlína pořád, můžeme se domluvit 👌
Ahoj odkud jsi,,, ja Mělník.. klidne bych i dojel *24**24*
Ahoj, rád se někdy ukážu. Kdy máš čas?
V prirode okolo prahy...napis sz
Mám to rád někde venku, v přírodě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty vole, kam jsi chodil do školy, ty lopato? Odhaduju nedokončená pátá třída školy obecné.
Kdo by masturbovat třeba někdo z Teplic a okolí v severních Čechách. Najde se tu někdo.
Zdarec Chystam se dnes kolem 15:30 na honku v Brne za luzanecky bazen Byva tam klid pridal by se nekdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prostějov a okolí,kdo by pohonil společně??
Dnes někdo večer Pardubicko, pisak Oplatil, parkoviště pod vysílačem...?*87*
Dnes příšovice u Turnova ? Písečák
Jezdí někdo nekam kolem mořiny? *4*
Varnsdorf a okolí rád bych s někým pohonil v úterý přidá se někdo? senior vítán!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď večer někdo Pardubicko, pisak Oplatil, parkoviště pod vysílačem...? *92*
Až se potkáme ,rad tě vykouřím. Doufám,že to bude brzo.
Někdo dnes kolem 8 večer- Bumbálka?*92*
Příbram a okolí chodí někdo někam?
chodi někdo někam na liberecku honit *71*
Chodi se do Opičáku, prej do Lidaků, na Mlýnici....Mam zkušenosti z Opičáku.
Fajn diky za info. Lákaji mě Liďáky, ale zkusim i Opičák.
Do Příšovic, na malej písečák, dozadu na nudapláž
Kde se honí na Litoměřicku?*361*
Ahoj máte někdo tipy na masturbaci v okolí Prostějova děkuji za tipy
Prostějov a okolí,kde se honí??přidal bych se*49**49*
Taky bych se přidal..asi bych to dlouho nevydržel.
Taky by mě zajímalo,, jsem z Roudnice , já občas zajedu na Dobříň ale nikoho jsem nepotkal
Brno a široké okolí? Chodí někdo pravidelně, že bych ho "načapal"?
také mě to zajímá kam se chodí honit do přírody na Břeclavsku a Hodonínsku ,rád bych se přidal
Rád bych se někdy u Hodonína setkal.
Vyškov, Prostějov, Olomouc, honka kdo se prida?
Příspěvek byl smazán.
Rád pohonim pred druhym a rád se dívám
Co Mostecko? Nikdo nehoni v prirode?
Ahoj, a co Rakovnicko tady taky nikdo nehoní??
Praha Kunratice? Ve čtvrtek odpo? Rad se ukazu
Jezdím často kousek za most. Vždy doufám, že se někdo bude dívat a udělá se taky.
A kam jezdíš? Že bych se přijel podívat a pohonit.
U závory v Polance právě teď. Je tam i jeden pár.
Nějaká honíci místa v okolí Krušovic ... Revničova a tak ? :)
Ahoj nekdo v okoli Stare Boleslavy
kam jezdíš Rad se podívám.
Já 46lety Petr si ho honim venku nebo v autě, vzrušuje mě když mě někdo pozoruje já z Brna
Ahoj kam chodiváš? Já k pohorelicim do lesa
Chcel by si pozorovateľa ? Ja 30
Ahoj
Někdo něco okolí Rakovnicka? 😇😇🙈
Ahoj chodi se nekam u Litoměřic?
Co nekde lipensko?Neni nekde nejake mistecko?
Honit se dá všude třeba Poděbrady
Ahoj kde se da Poděbradech honit
Taky rád ukazuju jak hiním je to fajc já 51 ženatý
Taky Brno Bi ženatý nahota kouření honění
Tady na jihu mám za městem jedno oblíbené místečko, kam se občas chodím přes léto nahý opalovat. Většinou si přitom i masíruji penis, dokud není krásně tvrdý a pak si ho, při představách, že by mě mohl někdo vidět, honím až do výstřiku.. Vždy je to velmi příjemné.
Kdo chodí honit na pískovnu Dobříň? *49**157*
Ahoj já bych zašel kam se tam chodí ?

Ahoj, taky bych tam někdy zašel, ale neznám to tam.
Taky bych s někým venku pohonil ale i *71* . Jezdim na kole, kolem reky Ostravive. *4* směr Sviadnov Baska. (upraveno)
Motorkař starší Praha okoli na vyjizdky
Chodí někdo v Kladně a okolí?
Ahoj na Kladne se pohybuji okolo nam starosty Pavla kdyby nekdo mel chut dekte vedet
Ahoj někdo z Prahy na občasnou společnou hoňku *71*+*71*? Já 38/180/70 s fotkama v profilu.
Jo, zašel bych někam... honění v přírodě je rajc
Klidně hned nebo během dneška. Praha a okolí, sever a východ nejlépe. Pošli do zprávy souřadnice a čas kdy mě tam budeš chtít najít nahýho honit.
Sobota zitra od 13h... zde 50.4433219N, 14.3123489E - dobrin zadat do mapy cz
Co pondělí 25.6.? Máme v plánu se jít slunit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes kolem 2-3 Mělník baraba, nahota atd?
Praha někdo na honění v přírodě?
M-M-M-Společne Honění Chlapu v Ostravě
Někdo na honění v přírodě kouření Praha vychod
Ahoj kde ? Rad bych se honil s klukama
rozhodně se takové věci odehrávají na písácích na Hrádku, bývají tam šmíráci a je spousta lidí, kteří tam čekají, až se nějaký objeví, začnou se rajcovat, mrdat a někdy pozvou šmíráka k sobě do skupinky. Sám jsem se to tady od kamarádů dověděl a vyzkoušel, teď je zima, ale v létě to funguje....
*49**71**28*
jezevec1
jezevec1 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem co se nestydí si přiznat že jsme uchylove. Já už venku,v saunách kabinkách a vlastně všude kde je to možné honím. Musím přiznat že jsem na to asi i zavislej. A zimní období je hrozná nuda. Vím že je spousta páru co mají rádi šmíráky když tiše opodál koukají a ruka jim kmitá po nabehlem peru až se hezky mohutné vystrikaji a jdou pryč. Pokud to čte pár který je takto naladěn napište ia můžeme se společně domluvit. Vše bude tak jak si urcite
Vodní nádrž Větřkovice, nebo nuda Olešná?
jasne ze chodi, tech lesiku je tu okolo spousta. Treba libotinsky les. Kampak chodis ty?
"Masturbace chlapů přírodě" je nový ekosexuální trend. Je libo lízat jahody, okurky, nebo snad ojet trávník? Ekosexualita to nabízí!
Dnes v odpoledne nebo v podvečer se chci vyhonit někde v přírodě v okolí Zbiroha... kdybyste někdo věděl o dobrém místě, tak rád využiju doporučení *24*
Nevím jak v Pardubicích, ale v Rakovníku bych rád našel....
Včera jsem to venku ještě dal, ale začíná zima, tak se pomalu přesunu někam do tepla, do nějakého obchoďáku, nebo bazénu
Občas se procházím u Hodonína kolem Moravy nebo v přilehlém lesíku. Sem tam mně to popadne a vyhoním si ho. Bylo by fajn nebýt na to sám.
Našel by se teď někdo v Havířově? Pohonit společně?